XI Niedziela Zwykła

Posted on

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

XI Niedziela Zwykła

17 czerwca 2018 r.

  1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe. Odprawiamy je w dni zwykłe o godz. 17.30 a w niedziele o godz. 18.30.
  2. Informujemy, że najbliższa niedziela będzie ostatnią ze zwyczajnym porządkiem Mszy świętych. Za dwa tygodnie Msze będziemy odprawiać już według porządku wakacyjnego tj. bez Eucharystii o godz. 12.45 i 17.30.
  3. Wszystkich studentów zapraszamy na Mszę akademicką w środę o godz. 19.30.
  4. Samotnych i starszych zapraszamy na spotkanie świetlicy w czwartek o godz. 16.00.
  5. Msze Święte na zakończenie roku szkolnego w czwartek, 22 czerwca: dla Szkoły Muzycznej i Zespołu Szkól Plastycznych o godz. 8.15, dla Szkoły Podstawowej nr 7 o godz. 9.15.
  6. Msza św. kończąca rok pracy formacyjnej i spotkanie dla rodzin należących do Domowego Kościoła w najbliższy czwartek o godz. 18.00.
  7. W dniu dzisiejszym ksiądz proboszcz głosi słowo Boże i prosi o wparcie wiernych parafii archikatedralnej w Lublinie. Ogarnijmy wdzięcznością modlitewną tych, który służą nam pomocą materialną w trudzie wznoszenia nowego kościoła.
  8. Przy naszym kościele trwa zbiórka makulatury. Kontener na papier zostanie zabrany w poniedziałek rano.
  9. Prasa katolicka – przed kościołem po każdej Mszy św.
  10. W ostatnim tygodniu zmarli:

–          śp. Jadwiga Niewlaczyn,  której rodzina mieszka przy ul. Nadbystrzyckiej 3, lat 73, pogrzeb odbył się na cmentarzu przy ul. Lipowej. Msza w miesiąc po śmierci będąca darem uczestników pogrzebu 6 lipca o godz. 7.30.

–         śp. Sławomir Głowala,  który kiedyś mieszkał przy ul. Nadbystrzyckiej 96, lat 58, pogrzeb odbył się na cmentarzu przy ul. Unickiej. Msza w miesiąc po śmierci będąca darem uczestników pogrzebu 10 lipca o godz. 7.30.

–            śp. Eugeniusz Szymajda,  z ul. Nadbystrzyckiej 89, lat 67, pogrzeb odbędzie się w parafii Grabówki. Msza w miesiąc po śmierci zamówiona przez rodzinę 12 lipca o godz. 7.30.

–           śp. Adela Kocyła,  z ul. Brzeskiej 5, lat 72, pogrzeb odbędzie się na cmentarzu na Kalinowszczyźnie. Msza w miesiąc po śmierci zamówiona przez rodzinę 14 lipca o godz. 7.30.

Polećmy ich i naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek