Intencje mszalne 29.11 – 5.12

Posted on

Niedziela, 29 listopada, I Niedziela Adwentu

7.00. + Stanisława Bogusz (29 greg.)
8.30. 1 + Maria Ziemlewska (rocz. śm.)
2 + Bogdan Tatarczak (24 rocz. śm.)
10.00. + Janina (27 rocz. śm.), Wacław, Wiesław, ++ Pętalów i Sokołowskich, Andrzej Sendłak, Antonina Sękuła
11.30. ◼ Msza św. w intencji Parafian
12.45. 1 + Zdzisław (7 rocz. śm.), Stanisława i Leon, ++ Mełgieś
2 + Mieczysław Woźniak (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
17.30. 1 ◼ Msza św. w intencji zmarłych z Politechniki Lubelskiej
2 + Halina Pikacz (27 greg.)
19.00. ◼ Dziękczynna w 15 roczicę urodzin Tobiasza, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

Poniedziałek, 30 listopada, święto św. Andrzeja Apostoła

6.15. + Halina Pikacz (28 greg.)
7.00. 1 + Stanisława Bogusz (30 greg.)
2 + Krystyna Maria Samek (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18.00. 1 + Stanisław i Marianna Ochowscy
2 + Andrzej Zdybicki
3 + Andrzej (z okazji imienin)

Wtorek, 1 grudnia

6.15. 1 + Halina Pikacz (29 greg.)
2 + Wacława Szydłowska (1 greg.)
7.00. 1 + Józef Naumczyk (1 greg.)
2 + Jan Henryk Sobczak (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18.00. 1 + Marian Woźniak (3 rocz. śm.)
2 + Zygmunt (1 rocz. śm.), Jan i Zofia

Środa, 2 grudnia

6.15. 1 + Halina Pikacz (30 greg.)
2 + Marianna Kropiwiec (13 rocz. śm.)
7.00. + Józef Naumczyk (2 greg.)
18.00. 1 ◼ Msza św. zbiorowa
2 + Bożenna Sosnówka (4 rocz. śm.), Franciszek Górnik (22 rocz. śm.)
3 + Wacława Szydłowska (2 greg.)
19.30. ◼ Msza akademicka w intencji studentów

Czwartek, 3 grudnia, wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, I czwartek miesiąca

6.15. + Wacława Szydłowska (3 greg.)
7.00. 1 ◼ Dziękczynna za przywrócone zdrowie i otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
2 + Józef Naumczyk (3 greg.)
18.00. 1 ◼ Msza św. zbiorowa
2 + Władysława (51 rocz. śm.), Natalia, Adam, Władysława

Piątek, 4 grudnia, I piątek miesiąca

6.15. + Grażyna Barej (8 rocz. śm.)
7.00. 1 + Adam Kochaniec (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
2 + Józef Naumczyk (4 greg.)
16.30. 1 + Barbara Skórska (z okazji imienin)
2 + Wacława Szydłowska (4 greg.)
18.00. 1 ◼ O Boże błogosławieństwo na dalsze dzieło ewangelizacji w Radio Maryja i TV Trwam
2 + Jan Ryszard Droździel (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)

Sobota, 5. grudnia, I sobota miesiąca

6.15. + Zdzisław Kierzkowski (1 rocz. śm.)
7.00. 1 + Józef Naumczyk (5 greg.)
2 + Józef Roman Ignatowicz (m-c po śm – od uczestników pogrzebu)
18.00. 1 ◼ O zdrowie dla Ewy, Jadwigi, Jacka, Michała, Dariusza i Janiny
2 + Piotr Daniluk (8 rocz. śm.), ++ Daniluków, Sołopów, Kondraciuków, Tereszczuków
3 + Wacława Szydłowska (5 greg.)


INTENCJE MSZALNE 22.11. – 28.11.

Niedziela, 22. listopada, uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

7.00. + Stanisława Bogusz (22 greg.)
8.30. + Leontyna (28 rocz. śm.), Leon, Aleksander, Wiesława, Roman, Jan, Franciszek, Stefan, ++ Kowalczyków
10.00. 1 ◼ O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św., opiekę NMP i potrzebne łaski dla Katarzyny z okazji imienin, dla Jakuba z okazji 14 rocznicy urodzin i Stanisława z okazji 11 rocznicy urodzin
2 ◼ O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św., opiekę NMP i potrzebne łaski dla Natalii Kapicy z okazji 18 rocz. urodzin
11.30. ◼ Msza św. w intencji Parafian
12.45. + Jadwiga Kozyrska (14 rocz. śm.), Krzysztof, Agnieszka, Józef, Eugeniusz, Wiesław
17.30. ◼ O Boże błogosławieństwo dla Marka Gudków z okazji 52 rocznicy urodzin oraz dla żony Agnieszki i syna Cezarego
19.00. + Halina Pikacz (20 greg.)

Poniedziałek, 23. listopada

7.00. + Stanisława Bogusz (23 greg.)
7.30. 1 + Stefania i Bogusław Skiba
2 + Wanda Kilnar
3 + Jan Droździel (od pracowników Politechniki Lubelskiej)
18.00. 1 ◼ Dziękczynna w 1 rocznicę ślubu Norberta i Aleksandry Wieruszewskich, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
2 + Wanda Łucka (3 rocz. śm.), Józef Łucka
3 + Halina Pikacz (21 greg.)

Wtorek, 24. listopada, wspomnienie św. Andrzeja Dung – Lac i Towarzyszy

7.00. 1 + Stanisława Bogusz (24 greg.)
2 + Halina Pikacz (22 greg.)
7.30. + Zbigniew Baczyński (3 rocz. śm.), Stanisław Kisielewicz (39 rocz. śm.), Petronela Kisielewicz
18.00. 1 + Wacława Szydłowska (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
2 + Jan Wosiek (4 m-c po śm.)
3 + Wojciech (m-c po śm.)

Środa, 25. listopada

7.00. 1 + Stanisława Bogusz (25 greg.)
2 + Halina Pikacz (23 greg.)
7.30. 1 ◼ O zdrowie dla rodziny Burek
2 + Krzysztof Podgórski, Janina i Kazimierz Jaśniewicz
18.00. 1 ◼ Msza św. zbiorowa
2 + Stefania, Józef, Aleksander, Krystyna, Jan, Dariusz
19.30. ◼ Msza akademicka w intencji studentów

Czwartek, 26. listopada

7.00. 1 + Stanisława Bogusz (26 greg.)
2 + Halina Pikacz (24 greg.)
7.30. 1 + Wanda Teresa Pawełczak (45 m-c po śm.)
2 + Aniela, Franciszek, Jacek, ++ Olendrów
18.00. 1 ◼ Msza św. zbiorowa
2 + Stanisław Masłosz (28 rocz. śm.), ++ Masłoszów, Bańkowskich, Paszkowskich, Chróścielów

Piątek, 27. listopada

7.00. 1 + Stanisława Bogusz (27 greg.)
2 + Halina Pikacz (25 greg.)
7.30. 1 + Marta Florek (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
2 + Eugenia Skwarek (od sąsiadów)
18.00. 1 + Aleksander, Janina, Jan, Apolonia, Matylda, Mateusz, Władysława, Tadeusz, Zdzisław, Henryk,
Bolesława
2 + Zofia i Józef Siepsiakowie i zm. z rodziny

Sobota, 28. listopada

7.00. + Stanisława Bogusz (28 greg.)
7.30. + Halina Pikacz (26 greg.)
18.00. 1 + Stefania Gogłoza, Bogdan Gogłoza, Józef Sidor
2 + Michalina i Jan Mazur, ++ Mazurów i Zielińskich
3 + Zygmunt Nakonieczny (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)


INTENCJE MSZALNE 15.11. – 21.11.

Niedziela, 15. listopada, XXXIII Niedziela Zwykła

7.00. + Stanisława Bogusz (15 greg.)
8.30. 1 + Kazimiera Adamska (12 rocz. śm.), Michał, Agnieszka, Witold, Marian, Helena, Józefa, Marek Baran
2 + Halina Pikacz (13 greg.)
10.00. + Antoni Zadorożny (24 rocz. śm.), Janina Zadorożna (12 rocz. śm.), Bronisława Grabowska (9 rocz. śm.),
Kazimierz Grabowski (30 rocz. śm.)
11.30. ◼ Msza św. w intencji Parafian
12.45. + Helena Radajewska (10 rocz. śm.), Józef Radajewski, Adam, Stefania, Józef Saganowie
17.30. Msza św. w intencji zmarłych z Politechniki Lubelskiej
19.00. + Janina Kochmańska – Rdest (1 rocz. śm.)

Poniedziałek, 16. listopada

7.00. + Stanisława Bogusz (16 greg.)
7.30. + Jan i Lubowia Michalczuk
18.00. 1 + Edward Szafraniec (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
2 + Krystyna Sztejnbis (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
3 + Halina Pikacz (14 greg.)

Wtorek, 17. listopada, wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej

7.00. 1 + Stanisława Bogusz (17 greg.)
2 + Halina Pikacz (15 greg.)
7.30. + Joanna Maciejewska (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18.00. 1 ◼ Dziękczynna w 10 rocz. ślubu Barbary i Marcina, z prośbą o Boże błogosławieństwo i dar potomstwa
2 + Zofia Kowalczyk (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)

Środa, 18. listopada, wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny

7.00. 1 + Stanisława Bogusz (18 greg.)
2 + Halina Pikacz (16 greg.)
7.30. + Przemysław Mazurek
18.00. 1 ◼ Msza św. zbiorowa
2 + Zygmunt, Franciszek, Marianna Dybkowscy, Franciszka, Feliks Więczkowscy
19.30. ◼ Msza akademicka w intencji studentów

Czwartek, 19. listopada

7.00. 1 + Stanisława Bogusz (19 greg.)
2 + Halina Pikacz (17 greg.)
7.30. + Marta Olszak (3 m-c po śm.)
18.00. 1 ◼ Msza św. zbiorowa
2 + Krystyna Maj (2 m-c po śm. – od sąsiadek)

Piątek, 20. listopada, wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego

7.00. 1 + Stanisława Bogusz (20 greg.)
2 + Halina Pikacz (18 greg.)
7.30. + Barbara, Marek, Roman
18.00. 1 + Monika i Jan Stabiszewscy, Rozalia, Józef, Stanisław Sidor
2 + Zofia Olejarczyk (10 rocz. śm.), Edward Olejarczyk, ++ Olejarczyków i Rybczyńskich

Sobota, 21. listopada, wspomnienie ofiarowania NMP

7.00. + Stanisława Bogusz (21 greg.)
7.30. 1 + Halina Pikacz (19 greg.)
2 + Józef Soniak
18.00. 1 + O Boże błogosławieństwo dla Katarzyny i jej rodziny
2 + Czesław Kłodnicki (37 rocz. śm.), Józefa Parka (26 rocz. śm.), ++ Kłodnickich i Parków
3 + Barbara i Włodzimierz Leszczyńscy


intencje 8.11 – 14.11

Niedziela, 8. listopada, XXXII Niedziela Zwykła

7.00. + Stanisława Bogusz (8 greg.)
8.30. + Adam i Anna, Bogdan, Robert
10.00. 1 + Walerian Misiuda (30 rocz. śm.)
2 + Tadeusz Szymanek (3 m-c po śm.)
11.30. 1 ◼ Msza św. w intencji Parafian
2 ◼ Msza św. w intencjach różańcowych
12.45. 1 + Maria Aleksandra Drozda (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
2 + Wiesław Nowak (rocz. śm.), ++ Nowaków i Adamczyków
17.30. + Alina Popławska (89 m-c po śm.)
19.00. + Halina Pikacz (6 greg.)

Poniedziałek, 9. listopada, święto poświęcenia Bazyliki Lateraneńskiej

7.00. + Andrzej Weremczuk (10 rocz. śm.), Lucyna Pruchniak, Janusz Pruchniak
7.30. + Stanisława Bogusz (9 greg.)
18.00. 1 + Helena Rzepka (2 m-c po śm.)
2 + Halina Pikacz (7 greg.)
3 + Ryszard Rebizant (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)

Wtorek, 10. listopada, wspomnienie św. Leona Wielkiego

7.00. 1 + Stanisława Bogusz (10 greg.)
2 + Halina Pikacz (8 greg.)
7.30. + Zofia (26 rocz. śm.) i Jan, Zygmunt
18.00. 1 ◼ Dziękczynna za 84 lata życia Krystyny, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie
2 W intencji zmarłych z Legionu Maryi

Środa, 11. listopada, wspomnienie św. Marcina, Narodowe Święto Niepodległości

7.00. 1 + Stanisława Bogusz (11 greg.)
2 + Halina Pikacz (9 greg.)
9.00. 1 ◼ Msza św. w intencji Ojczyzny
2 + Tadeusz (8 rocz. śm.)
18.00. 1 ◼ Msza św. zbiorowa
2 + Krystyna Wójtowicz (6 m-c po śm.)

Czwartek, 12. listopada, wspomnienie św. Jozafata

7.00. + Stanisława Bogusz (12 greg.)
7.30. 1 ◼ O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Jarosława
2 + Halina Pikacz (10 greg.)
18.00. 1 ◼ Msza św. zbiorowa
2 + Janina i Franciszek Łuszczyńscy (rocz. śm.)

Piątek, 13. listopada, wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna

7.00. + Stanisława Bogusz (13 greg.)
7.30. + Halina Pikacz (11 greg.)
18.00. 1 ◼ Dziękczynna w 90 rocznicę urodzin Bernardy, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę NMP
2 + Władysława i Józef, Stanisław i Zofia, ++ Wójcików, Marianna i Stefan Mrozowie, Leon i Czesław Mrozowie
3 + Kazimierz Konrad (od sąsiadów z bloku)

Sobota, 14. listopada

7.00. + Stanisława Bogusz (14 greg.)
7.30. + Halina Pikacz (12 greg.)
18.00. 1 + Eugeniusz (22 rocz. śm.), Irena, Wanda, Henryk, Ryszard
2 + Józef i Józefa Kubliccy, Marianna Woźniak i zm. z rodziny
3 + Wacława Szydłowska i zm. z Kółka Różańcowego pw. MB Fatimskiej


Intencje mszalne 1.11 – 8.11

Niedziela, 1. listopada, uroczystość Wszystkich Świętych

7.00. + Stanisława Bogusz (1 greg.)
8.30. + Danuta Łozińska, Stanisław i Janina Bieńko
10.00. + Franciszek Wójcik, Krzysztof Wójcik, ++ Wójcików i Gajosów
11.30. ◼ Msza św. w intencji Parafian
12.45. + Józef Zarajczyk (32 rocz. śm.), ++ Zarajczyków i Boliboków
17.30. ◼ O szczęśliwy rozwój ciąży, o szczęśliwe rozwiązanie i o Boże błogosławieństwo dla Katarzyny
i Stanisława
19.00. + Mieczysław Chojnacki (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)

Poniedziałek, 2. listopada, wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych

7.00. + Stanisława Bogusz (2 greg.)
9.00. + Paweł Lewiński
16.30. W intencji zmarłych polecanych w wypominkach
18.00. 1 + Maria i Antoni Chrost
2 + Marian Kornacki (1 rocz. śm.)

Wtorek, 3. listopada

7.00. 1 + Stanisława Bogusz (3 greg.)
2 + Halina Pikacz (1 greg.)
7.30. ◼ Dziękczynna w 81 rocznicę urodzin Czesławy Jezierskiej, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i zdrowie dla Jubilatki i jej rodziny
18.00. 1 + Bernard Gozdalski
2 + Józef Naumczyk
19.30. ◼ Msza św. Domowego Kościoła

Środa, 4. listopada, wspomnienie św. Karola Boromeusza

7.00. 1 + Stanisława Bogusz (4 greg.)
2 + Halina Pikacz (2 greg.)
7.30. + Grażyna Barej (7 m-c po śm.)
18.00. 1 ◼ Msza św. zbiorowa
2 + Wiesława Dudek (3 rocz. śm.)
19.30. ◼ Msza akademicka w intencji studentów

Czwartek, 5. listopada, I czwartek miesiąca

7.00. 1 + Stanisława Bogusz (5 greg.)
2 + Halina Pikacz (3 greg.)
7.30. + Ewelina Mitrut (z okazji urodzin)
18.00. 1 ◼ Msza św. zbiorowa
2 ◼ Dziękczynna w rocznicę urodzin Mateusza, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

Piątek, 6. listopada, I piątek miesiąca

7.00. 1 + Stanisława Bogusz (6 greg.)
2 + Halina Pikacz (4 greg.)
7.30. + Stanisław Bryczkowski (2 rocz. śm.), ++ Bryczkowskich
16.30. + Michał Barszcz (18 rocz. śm.), Janina, Ryszard, Piotr, ++ Barszczów i Bickich
18.00. 1 O życie wieczne dla zmarłych czcicieli Najświętszego. Serca Pana Jezusa
2 + Zbigniew Mazurkiewicz (7 rocz. śm.)

Sobota, 7. listopada, I sobota miesiąca

7.00. + Stanisława Bogusz (7 greg.)
7.30. + Halina Pikacz (5 greg.)
18.00. 1 + Eligiusz, Stefania, Bronisław, Maria, Bronisława, Mikołaj
2 + Krystyna Droździel (4 rocz. śm.)
3 + Barbara Skórska (2 rocz. śm.)


INTENCJE 25.10 – 30.10

Niedziela, 25. października, XXX Niedziela Zwykła

7.00. + Stanisław, Józef, Rozalia, ++ Sidor, Monika i Jan Stabiszewscy
8.30. 1 ◼ O zdrowie i opiekę Bożą dla Katarzyny
2 + Alina Wróblewska, Józef Wróblewski, ++ Deszczaków, Żywickich i Wróblewskich
10.00. ◼ Dziękczynna w 50 rocznicę ślubu Zenobii i Jana, z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę NMP dla Jubilatów i ich rodziny
11.30. ◼ Msza św. w intencji Parafian
12.45. + Zygmunt Błaziak (35 rocz. śm.), ++ Błaziaków i Ślusarczyków
17.30. + Maria Herda (25 greg.)
19.00. + o. Władysław, ks. Arkadiusz

Poniedziałek, 26. października

7.00. + Wanda Teresa Pawełczak (44 m-c po śm.)
7.30. + Maria Herda (26 greg.)
18.00. 1 ◼Dziękczynna w 30 rocznicę urodzin Diany, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
2 + Romana Oraczewska
3 + Antoni i Marianna (50 rocz. śm.), Jan, Anna, ++ Oceków

Wtorek, 27. października

7.00. + Janusz Smyk (m-c po śm. – od kolegów i koleżanek z pracy)
7.30. 1 + Iwona Kaproń
2 + Maria Herda (27 greg.)
18.00. 1 + Stefan (12 rocz. śm.), Marianna (16 rocz. śm.), Eugenia, Jan, Tadeusz, Brygida, Andrzej
2 + Marianna Wróbel, Szczepan Wróbel, Stanisław Wróbel, Tadeusz Wróbel

Środa, 28. października, święto św. Szymona i Judy Tadeusza

7.00. + Tadeusz, Julianna, Bronisław, ++ Choinów
7.30. 1 + Krystyna (20 rocz. śm.), Kazimierz
2 + Maria Herda (28 greg.)
18.00. 1 ◼ Msza św. zbiorowa
2 + Julia Warmińska, Łukasz Narecki (17 rocz. śm.)
19.30. ◼ Msza akademicka w intencji studentów

Czwartek, 29. października

7.00. ◼ Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla całej rodziny
7.30. 1 + Wanda, Janusz Chudzik, Józefa, Andrzej, Alfred Iwańscy
2 + Maria Herda (29 greg.)
18.00. 1 ◼ Msza św. zbiorowa
2 + Maria Lemiecha (1 rocz. śm.)

Piątek, 30. października

7.00. + Anastazja, Janina, Stefan, Teofil i zm. z rodziny
7.30. 1 + Jan i Maria
2 + Krystyna Sztejnbis (od sąsiadów z IV klatki bloku ul. Pozytywistów 7)
18.00. 1 + Maria Herda (30 greg.)
2 + Józef Świderski (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)

Sobota, 31. października

7.00. + Paweł Lewiński
7.30. ◼ O zdrowie dla Igora
18.00. 1 ◼ O zdrowie dla Barbary i o siły dla opiekujących się nią
2 + Marianna i Tadeusz Gdulowie
3 + Łukasz Cielniak (5 rocz. śm.)


INTENCJE MSZALNE 18.10 – 24.10

Niedziela, 18. października, XXIX Niedziela Zwykła

7.00. + Henryka Wójcik (6 rocz. śm.), Tadeusz Wójcik (29 rocz. śm.)
8.30. 1 ◼ O wierność nauczaniu św. Jana Pawła II
2 ◼ Dziękczynna w 19 rocznicę ślubu Jolanty i Piotra, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
10.00. 1 ◼ Dziękczynna z okazji imienin ks. Łukasza, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski (od Kółek Różańcowych, czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa i Przyjaciół Oblubieńca)
2 + Jan Maksymow (1 rocz. śm.)
11.30. ◼ Msza św. w intencji Parafian
12.45. 1 ◼ Dziękczynna z okazji imienin ks. Łukasza, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski (od rodziców)
2 Maria Herda (18 greg.)
17.30. + Mieczysław, Aniela, Piotr, Helena, Janusz, ++ Stadnickich
19.00. ◼ Dziękczynna w 4 rocznicę ślubu Aleksandry i Pawła, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

Poniedziałek, 19. października

7.00. ◼ Dziękczynna w 28 rocznicę urodzin Kai, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i opiekę NMP
7.30. + Maria Herda (19 greg.)
18.00. 1 + Marta Olszak (2 m-c po śm.)
2 + Krystyna Maj (m-c po śm. – od rodziny)
3 + Władysław Wodowski (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)

Wtorek, 20. października, wspomnienie św. Jana Kantego

7.00. + Teresa Spodyniuk (1 rocz. śm.), Irena, Jan, Zygmunt Tchórzewscy, Ludwik Rus
7.30. 1 + Feliks Janiec
2 + Maria Herda (20 greg.)
18.00. 1 ◼ Dziękczynna z okazji imienin ks. Kordiana, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski (od Legionu Maryi)
2 + Aniela Malec (20 rocz. śm.), Jan, Wawrzyniec, Janina i Wacław Bereza, Jerzy Warda

Środa, 21. października

7.00. + Marian (13 rocz. śm.)
7.30. 1 + Zbigniew i zm. z rodziny
2 + Maria Herda (21 greg.)
18.00. 1 ◼ Msza św. zbiorowa
2 + Barbara i Włodzimierz Leszczyńscy
19.30. ◼ Msza akademicka w intencji studentów

Czwartek, 22. października, wspomnienie św. Jana Pawła II

7.00. + Adam Tomiło, Janina, Ignacy i Modest
7.30. 1 + Mirosław Litwin (14 rocz. śm.), ++ Biernackich i Litwinów
2 + Maria Herda (22 greg.)
18.00. 1 ◼ Msza św. zbiorowa
2 + Wiesława Dąbrowska – Kowalska (1 rocz. śm.)

Piątek, 23. października

7.00. + Janina, Stanisław, Franciszek, ++ Sobczaków
7.30. + Maria Herda (23 greg.)
18.00. 1 ◼ Dziękczynna z okazji imienin ks. Kordiana, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
2 ◼ O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla członków Kółka Różańcowego pw. św. Elżbiety i o życie wieczna dla zmarłych z tego kółka
3 + Jan Stanicki (m-c po śm. – od rodziny)

Sobota, 24. października

7.00. + Zofia i Henryk Butrym, Bronisława i Jan Małyszek
7.30. 1 ◼ Dziękczynna w 71 rocznicę urodzin Jolanty, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski
2 + Maria Herda (24 greg.)
18.00. 1 + Jan Wosiek (3m-c po śm. – od współpracowników z firmy Carlsberg)
2 + Janusz Borowiec, Eugenia i Alfons


Intencje mszalne 11.10 – 17.10

Niedziela, 11. października, XXVIII Niedziela Zwykła

7.00. + Janina Ciecieląg (20 rocz. śm.)
8.30. + Kazimierz Konrad (od sąsiadów z bloku)
10.00. 1 + Krystyna Załoga (7 rocz. śm.), Jan, Aniela, Hieronim, Aniela i zm. z rodziny
2 + Bogusław Słonina (1 rocz. śm.)
11.30. ◼Msza św. w intencji Parafian
12.45. 1 ◼Msza św. w intencji nauczycieli i pracowników oświaty
2 ◼Dziękczynna w 15 rocznicę ślubu Emilii i Pawła, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Jubilatów i ich dzieci
3 + Stanisław Zawadzki (6 rocz. śm.), Zofia Krzewińska (39 rocz. śm.)
17.30. + Maria Herda (11 greg.)
19.00. ◼ Dziękczynna w 18 rocznicę urodzin Oliwii Danilkiewicz, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św., opiekę NMP, zdrowie i potrzebne łaski

Poniedziałek, 12. października

7.00. + Władysława (5 rocz. śm.), Henryk
7.30. + Maria Herda (12 greg.)
18.00. 1 + Krystyna Wójtowicz (5 m-c po śm.)
2 + Bronisław Majewski (rocz. śm.)
3 + Ewa Węgrzycka (5 rocz. śm.)

Wtorek, 13. października, wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego

7.00. ◼ Dziękczynna w 52 rocznicę ślubu Ewy i Zdzisława, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP, zdrowie i potrzebne łaski
7.30. + Maria Herda (13 greg.)
18.00. 1 + Stefan Berezowski
2 + Janina Michalak (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
3 + Tadeusz Sołyga (15 rocz. śm.), Julianna i Jan Sołyga

Środa, 14. października

7.00. + Stanisława Bogusz (7 m-c po śm.)
7.30. 1 + Stanisława Rosik (40 rocz. śm.), Julian, Kazimierz, Józef, Jakub, Julia
2 + Maria Herda (14 greg.)
18.00. 1 ◼ Msza św. zbiorowa
2 + Mirosław Korbut (1 rocz. śm.)

Czwartek, 15. października, wspomnienie św. Teresy

7.00. 1 + Anita Bardzel (5 rocz. śm.)
2 + Jadwiga, Jan, Michalina, Antoni
7.30. 1 + Maria Teresa Szokalewicz
2 + Maria Herda (15 greg.)
18.00. 1 ◼ Msza św. zbiorowa
2 + Maria i Stanisław Cyfra

Piątek, 16. października, wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej

7.00. + Eugeniusz Buczko (m-c po śm.), Tomasz Buczko, Jan i Marianna Buczko, Franciszek, Aniela Ferens
7.30. + Maria Herda (16 greg.)
18.00. 1 ◼ O zdrowie dla Weroniki
2 + Helena Danił, Eugeniusz Danił
3 + Dariusz Pietrzak (3 rocz. śm.)

Sobota, 17. października, wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego

7.00. + Zofia Czyżewska (m-c po śm. – od rodziny)
7.30. + Maria Herda (17 greg.)
18.00. 1 ◼ Dziękczynna w 80 rocznicę urodzin Tadeusza Śmieciuszewskiego, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i dalszą opiekę
2 + Kazimierz Świetlaga (5 rocz. śm.) i zm. z rodziny


Intencje mszalne 4.10 – 10.10

Niedziela, 4. października, XXVII Niedziela Zwykła

7.00. + Wiesława Blicharz, Bronisława Kowalczyk, Józef Kowalczyk
8.30. 1 + Janina, Anna, Piotr, ++ Bublewiczów
2 + Grażyna Barej (6 m-c po śm.)
10.00. 1 ◼ Dziękczynna z okazji 25 lecia Prezydium Legionu Maryi, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę NMP dla Legionistów
2 + Zuzanna i Jan Brydniak i zm. z rodziny
11.30. ◼ Msza św. w intencjach różańcowych
12.45. ◼ O Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski dla Barbary i Piotra oraz ich dzieci: Kazimierza, Szczepana i Ryszarda
17.30. 1 ◼ Msza św. w intencji społeczności Politechniki Lubelskiej z okazji rozpoczęcia roku akademickiego
2 + Maria Herda (4 greg.)
19.00. + Marian Bielecki (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)

Poniedziałek, 5. października, wspomnienie św. Faustyny

7.00. + Ewelina Małgorzata Mitrut (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
7.30. + Maria Herda (5 greg.)
18.00. 1 ◼ Dziękczynna w 20 rocznicę ślubu Joanny i Pawła Rudzińskich, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski
2 + Jerzy (7 rocz. śm.), ++ Mazurów, Wacław, Katarzyna, Józef, ++ Baranów
3 + Mirosława Hradil (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)

Wtorek, 6. października

7.00. + Henryk Miłosz (12 rocz. śm.), Jacek Jastrzębski (2 rocz. śm.)
7.30. + Maria Herda (6 greg.)
18.00. 1 ◼ O uzdrowienie z choroby nowotworowej dla 17 letniej Weroniki
2 + Józef Naumczyk
3 + Roman (53 rocz. śm.), Zenon (29 rocz. śm.), Robert (29 rocz. śm.), Alicja (5 rocz. śm.),  ++ Ratajewskich

Środa, 7. października, wspomnienie Matki Bożej Różańcowej

7.00. ◼ Dziękczynna w 91 rocznicę urodzin Bogusławy, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
7.30. 1 + Wiesława (10 rocz. śm.), Leszek (5 rocz. śm.)
2 + Maria Herda (7 greg.)
18.00. 1 ◼ Msza św. zbiorowa
2 + Alina Popławska (88 m-c po śm.)

Czwartek, 8. października

7.00. + Czesława Rapa (m-c po śm. – od Legionu Maryi)
7.30. 1 + Piotr Guldynowicz
2 + Maria Herda (8 greg.)
18.00. 1 ◼ Msza św. zbiorowa
2 ◼ Dziękczynna w 50 rocznicę urodzin Adama, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

Piątek, 9. października

7.00. + Helena Rzepka (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
7.30. + Maria Herda (9 greg.)
18.00. 1 ◼ Dziękczynna za powrót do zdrowia Danuty, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
2 + Tadeusz Szymanek (2 m-c po śm.)
3 + Krystyna Maj (od koleżanek z pracy)

Sobota, 10. października

7.00. + Ks. Stanisław Burzec (1 rocz. śm.)
7.30. + Maria Herda (10 greg.)
18.00. 1 + Kazimierz Bodzak (22 rocz. śm.), Genowefa Bodzak (1 rocz. śm.)
2 + Szymon Garczyński (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
3 + Czesława Rapa (m-c po śm. – od Legionu Maryi)


Intencje mszalne 27.09. – 3.10.

Niedziela, 27. września, XXVI Niedziela Zwykła

7.00. + Marek Borowiec (27 greg.)
8.30. ◼ Dziękczynna w 1 rocznicę urodzin Marietty, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę NMP dla dziecka i jego rodziców
10.00. 1 ◼ Dziękczynna w 7 rocznicę urodzin Hani, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP, zdrowie i potrzebne łaski
2 + Michał (46 rocz. śm.), Agnieszka (45 rocz. śm.) Adamscy, Kazimiera, Witold, Marian, Józefa, Andrzej, Jadwiga, ++ Adamskich, Marek Baran, Tadeusz Szymański
11.30. ◼ Msza św. w intencji Parafian
12.45. 1 ◼ Dziękczynna w 10 rocznicę ślubu Justyny i Grzegorza Bocianów, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski
2 ◼ Dziękczynna w 25 rocznicę święceń kapłańskich ks. Roberta Ogrodnika, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski
17.30. + Stanisław Boryga (30 rocz. śm.)
19.00. ◼ O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Św. dla rodziny Koczmarów i o życie wieczne dla zmarłych z rodzin Koczmarów, Żbikowskich i Kołodyńskich

Poniedziałek, 28. września, wspomnienie św. Wacława

7.00. + Marek Borowiec (28 greg.)
7.30. + Jerzy Pacek (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18.00. 1 ◼ Dziękczynna w 40 rocz. ślubu Marii i Grzegorza, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
2 ◼ Dziękczynna w 20 rocznicę urodzin Piotra, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i potrzebne łaski
3 + Stefania Kozieł (12 rocz. śm.), Ignacy, Witold

Wtorek, 29. września, święto św. Michała, Gabriela i Rafała

7.00. + Marek Borowiec (29 greg.)
7.30. + Wacław, Genowefa, Józef, ++ Lekanów, Stanisław Baginski
18.00. 1 + Michał (z okazji imienin)
2 + Stanisław Gałat (35 rocz. śm.), Regina Gałat, Maria, Maria, Helena, i Tadeusz Galewscy

Środa, 30. września, wspomnienie św. Hieronima

7.00. + Marek Borowiec (30 greg.)
7.30. + Sławomir Siwak (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18.00. 1 ◼ Msza św. zbiorowa
2 + Marianna Pacholec

Czwartek, 1. października, wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, I czwartek miesiąca

7.00. + Zdzisław Suwałowski (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
7.30. + Maria Herda (1 greg.)
18.00. 1 ◼ Msza św. zbiorowa
2 + Józefa i Jan Kisiel i zm. z ich rodzin

Piątek, 2. października, wspomnienie św. Aniołów Stróżów, I piątek miesiąca

7.00. ◼ O Boże błogosławieństwo dla Zuzanny i Piotra, za wstawiennictwem Aniołów Stróżów
7.30. + Maria Herda (2 greg.)
16.30. + Henryk Kubot (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18.00. ◼ O moc kruszenia serc najbardziej zatwardziałych dla kapłanów

Sobota, 3. października, I sobota miesiąca

7.00. + Irena Kosior (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
7.30. 1 + Radosław, Tadeusz, ++ Olejarczyków i Dzierżaków, Maria Kijak
2 + Maria Herda (3 greg.)
18.00. 1 + Franciszek Galicki, Maria Teresa Galicka
2 + Michał (45 rocz. śm.), ++ Respondów


INTENCJE MSZALNE 20.09. – 26.09.

Niedziela, 20. września, XXV Niedziela Zwykła

7.00. + Marek Borowiec (20 greg.)
8.30. 1 O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św, opiekę NMP i zdrowie dla Katarzyny z okazji imienin
2 + Zofia Nowak (14 rocz. śm.), Stanisław Nowak (31 rocz. śm.)
10.00. 1 ◼ Dziękczynna w 30 rocznicę ślubu Teresy i Andrzej Małyszków, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski
2 Dziękczynna w 19 rocznicę ślubu Justyny i Dariusza, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
3 + Dariusz Krasnowski (10 rocz. śm.), Janina, Ludwik, Jadwiga, Franciszek
11.30. ◼ Msza św. w intencji Parafian
12.45. 1 ◼ Dziękczynna w 60 rocznicę ślubu Zenobii i Bolesława Sztorców , z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
2 ◼ Dziękczynna w 18 rocznicę urodzin Aleksandry, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
17.30. + Roman Mazurek (11 rocz. śm.), ++ Mazurków i Borków
19.00. + Jan Danielewicz (47 rocz. śm.), Stanisław, Jacek, ++ Danielewiczów

Poniedziałek, 21. września, święto św. Mateusza Apostoła

7.00. + Marek Borowiec (21 greg.)
7.30. + Maria Czopek (12 rocz. śm.), Józef Czopek
18.00. 1 + Andrzej Król (7 rocz. śm.)
2 + Barbara i Włodzimierz Leszczyńscy
3 + Edmund, Helena, Stanisław, Michał, Jerzy, Oliwia, Giorgio

Wtorek, 22. września

7.00. + Marek Borowiec (22 greg.)
7.30. + Łucja Januszewicz
18.00. 1 ◼ O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Agnieszki i Marka Borowców i ich dzieci
2 + Bernard Gozdalski

Środa, 23. września, wspomnienie św. o. Pio

7.00. + Marek Borowiec (23 greg.)
7.30. + Danuta Kozieł (1 rocz. śm.), Mieczysław Kozieł
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 ◼Dziękczynna w 64 rocznicę ślubu Eugenii i Zdzisława Podleśnych, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP, zdrowie i potrzebne łaski

Czwartek, 24. września

7.00. + Marek Borowiec (24 greg.)
7.30. + Tadeusz Duchnowski (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18.00. 1 ◼ Msza św. zbiorowa
2 + Jan Wosiek (2 m-c po śm. – od współpracowników z firmy Carlsberg)

Piątek, 25. września

7.00. + Marek Borowiec (25 greg.)
7.30. + Wanda Teresa Pawełczak (43 m-c po śm.)
18.00. 1 + Mirosław Majcher (1 rocz. sm.)
2 + Andrzej Kulesza (6 rocz. śm.), Jan, Józefa, Tomasz, Maria
3 + Grzegorz Potępski (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)

Sobota, 26. września

7.00. 1 + Marek Borowiec (26 greg.)
2 + Alfreda, Henryk, Zbigniew, ++ Pilipczuk, Elżbieta Jurewicz
7.30. + Tadeusz, Filip, Katarzyna, Mieczysław, Urszula, ++ Michalików, Jadwiga, Julian Wiącek
18.00. 1 + Wiesław (52 rocz. śm.), Janina, Wacław, ++ Pętalów i Sokołowskich, Antonina Sękuła
2 + Władysław Jagodziński (45 rocz. śm.), Tadeusz Siergiej (27 rocz. śm.), Bolesław Dycha (16 rocz. śm.), Ewa Węgrzycka (4 rocz. śm.)


INTENCJE MSZALNE 13.09. – 19.09.

Niedziela, 13 września, XXIV Niedziela Zwykła

7.00. + Marek Borowiec (13 greg.)
8.30. + Anna, Stanisław, Wiesława, Lucyna, Agnieszka, Wawrzyniec, ++ Kraków i Leszczyńskich
10.00. + Ryszard, Helena, Jakub, ++ Długoszewskich
11.30. ◼Msza św. w intencji Parafian
12.45. ◼Dziękczynna w 50 rocznicę ślubu Wiesławy i Krzysztofa Barlakowskich, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
17.30. + Stanisław Żołnierczuk (12 rocz. śm.)
19.00. ◼Dziękczynna w 35 rocznicę ślubu Anny i Mirosława, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

Poniedziałek, 14 września, święto Podwyższenia Krzyża Św.

7.00. + Marek Borowiec (14 greg.)
9.00. + Jan, Zofia i zm. z rodziny
18.00. 1 + Mirosław Korbut (11 m-c po śm.)
2 + Stanisława Bogusz (6 m-c po śm.)

Wtorek, 15 września, wspomnienie NMP Bolesnej

7.00. + Marek Borowiec (15 greg.)
7.30 .………………………………………………………………………………………………
18.00. 1 ◼ O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla członków Kółka Różańcowego pw. NMP Bolesnej i o życie wieczne dla zmarłych z tego kółka
2 + Janina (33 rocz. śm.)
3 + Krzysztof Mazurkiewicz (rocz. śm.)

Środa, 16 września, wspomnienie św. Korneliusza i Cypriana

7.00. + Marek Borowiec (16 greg.)
7.30. + Wiesław Szymczyk (4 rocz. śm.)
18.00. 1 ◼ Msza św. zbiorowa
2 ◼ Dziękczynna w 9 rocznicę urodzin Szymona, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i zdrowie

Czwartek, 17 września

7.00. + Marek Borowiec (17 greg.)
7.30 .……………………………………………………………………………………………….
18.00. 1 ◼ Msza św. zbiorowa
2 + Józef i Józefa Sosnówka

Piątek, 18 września, święto św. Stanisława Kostki

7.00. + Marianna i Tadeusz Bab
7.30. + Marek Borowiec (18 greg.)
18.00. 1 + Elżbieta Nowak (19 rocz. śm.)
2 + Michalina, Edward, ++ Sikorów i Hurków
3 + Halina Pikacz (z prośbą o wieczną radość oglądania Boga i z podziękowaniem za Jej życie i wspólną wędrówkę przez 20 lat Drogą Neokatechumenalną – od sióstr ze wspólnoty)

Sobota, 19 września

7.00. + Marek Borowiec (19 greg.)
7.30. + Marta Olszak (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
10.00. ◼ Msza św. w intencji dzieci przyjmujących po raz pierwszy Komunię Św. (szkoła nr 7)
12.00. ◼ Msza św. w intencji dzieci przyjmujących po raz pierwszy Komunię Św. (szkoła muzyczna)
18.00. 1 + Krystyna i zm. z rodziny
2 + Maria Mulak (rocz. śm.)
3 + Mirosława Iren Jankowska (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)


INTENCJE MSZALNE 06.09. – 12.09.

Niedziela, 6. września, XXIII Niedziela Zwykła

7.00. + Marek Borowiec (6 greg.)
8.30. ◼ Dziękczynna z racji urodzin Elżbiety Czernaś, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski
10.00. + Józef (35 rocz. śm.), Józefa (12 rocz. śm.), ++ Nowaków i Doroszów
11.30. ◼ Msza św. w intencjach różańcowych
12.45. 1 ◼ Dziękczynna w 3 rocznicę urodzin Antoniego Bresia, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
2 ◼ Dziękczynna w 60 rocznicę ślubu Danuty i Wiesława Landos, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św., opiekę NMP, zdrowie i potrzebne łaski
17.30. + Genowefa, Adam Kowalik, Pelagia, Władysław Czuryszkiewicz
19.00. ◼ Dziękczynna w 16 rocznicę urodzin Mai, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Jubilatki i rodziców – Justyny i Augusta

Poniedziałek, 7. września, wspomnienie bł. Ignacego Kłopotowskiego

7.00. + Marek Borowiec (7 greg.)
7.30. …………………………………………………………………………………………..
18.00. 1 ◼ Dziękczynna w 6 rocznicę ślubu Anny i Macieja, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
2 + Marianna i Wacław Szyszkowscy i z m. z ich rodzin

Wtorek, 8. września, święto Narodzenia NMP

7.00. + Marek Borowiec (8 greg.)
9.00. + Jan Kowalski (30 rocz. śm.), Zofia, Stanisława, Aleksy, Józef
18.00. 1 + Władysław, Marianna, Stanisław, Michał, Kazimierz, ++ Koralewskich, Stefania i Józef
Kołodziejczykowie
2 + Alina Popławska (87 m-c po śm.)

Środa, 9. września

7.00. + Marek Borowiec (9 greg.)
7.30. + Tadeusz Szymanek (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18.00. 1 ◼ Msza św. zbiorowa
2 + Wiesława Kalinowska (4 rocz. śm.)

Czwartek, 10. września

7.00. + Marek Borowiec (10 greg.)
7.30. 1 + Zbigniew Dyka (10 rocz. śm.) i zm. z rodziny
2 O życie wieczne dla Dominika (żył 1 m-c – w dniu pogrzebu), o Boże błogosławieństwo i ulgę w cierpieniu dla jego rodziców i babci
18.00. 1 ◼ Msza św. zbiorowa
2 + Bernard Gozdalski

Piątek, 11. września

7.00. + Marek Borowiec (11 greg.)
7.30. + Piotr (w rocz. urodzin)
18.00. 1 ◼Dziękczynna w intencji Michała i Sebastiana
2 + Krystyna Wójtowicz (4 m-c po śm.)

Sobota, 12. września

7.00. + Marek Borowiec (12 greg.)
7.30. 1 + Halina Pikacz (m-c po śm. – od rodziny)
2 + Kazimierz Kondrat (m-c po śm. – od rodziny)
18.00. 1 ◼ O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę NMP dla Kamili i Kai
2 + Stefania Wojtasiak (4 rocz. śm.)


INTENCJE MSZALNE 30.08. – 5.09.

Niedziela, 30. sierpnia, XXII Niedziela Zwykła

7.00. + Marianna, Adam, Józef, ++ Krzowskich i Kępów, Władysława Wolska
8.30. ◼ 1 Dziękczynna w 55 rocznicy ślubu Lucyny i Adama, z prośbą o Boże błogosławieństwo
i potrzebne łaski dla Jubilatów i dla całej rodziny
2 + Katarzyna i Jan Słomka, Czesław Jezierski, Adam
10.00. 1 ◼ Dziękczynna w 50 rocznicy ślubu Krystyny i Zygmunta Kraków, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski
2 + Tadeusz Wąsik (2 rocz. śm.)
11.30. ◼ Msza św. w intencji Parafian
19.00. + Janina Przywara

Poniedziałek, 31. sierpnia

7.00. ◼ Dziękczynna przez wstawiennictwo NMP za opiekę w minionym roku szkolnym,
z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Św. na nowy rok szkolny dla Jakuba i Zuzanny
7.30. 1 + Julia Sobańska (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
2 + Jan Bartkowicz
18.00. 1 + Stanisława Czubak (1 rocz. śm.), Albert Czubak (20 rocz. śm.), Franciszka i Antoni Czubak
2 + Józef Naumczyk

Wtorek, 1. września

7.00. + Marek Borowiec (1 greg.)
7.30. 1 + Franciszek (rocz. śm.) i Aniela Zieńczuk
2 + Tadeusz Kępka
18.00. 1 + Helena Kowalczyk (6 rocz. śm.), Jan Kowalczyk
2 + Bronisław Cichoń, ++ Cichoniów i Kowalików

Środa, 2. września

7.00. + Marek Borowiec (2 greg.)
7.30. 1 + Maria Antkowiak (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
2 + Zofia, Bolesław, Stefania, Józef, Krystyna, Jan i Dariusz
18.00. 1 ◼ Msza św. zbiorowa
2 + Stefan i Stefania

Czwartek, 3. września, wspomnienie św. Grzegorza Wlk., I czwartek miesiąca

7.00. + Marek Borowiec (3 greg.)
7.30. + Irena Aniećko (m-c po pogrzebie – od wnuczki)
18.00. 1 ◼ Msza św. zbiorowa
2 + Stanisława (45 rocz. śm.), ++ Pietrasów

Piątek, 4. września, I piątek miesiąca

7.00. + Marek Borowiec (4 greg.)
7.30. + Rozalia, Jan, Maria, Bogumiła, Leokadia, Stanisława, ++ Kołodyńskich
16.30. + Artur Rudziński (8 rocz. śm.)
18.00. 1 ◼ O Boże błogosławieństwo dla rodzin, w których jest czczony wizerunek Najświętszego Serca Pana Jezusa
2 + Władysław Koralewski, Regina i Franciszek Drykowie

Sobota, 5. września, I sobota miesiąca

7.00. + Marek Borowiec (5 greg.)
7.30. ◼ O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Nataniela z okazji 12 rocznicy urodzin
18.00. 1 ◼ O rozpoczęcie procesu beatyfikacyjnego Anatola Kaszczuka
2 + Józef Grochecki (31 rocz. śm.) i zm. z rodziny


Intencje mszalne 23.08 – 29.08

Niedziela, 23 sierpnia

7.00.  + Teresa Nankiewicz (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
8.30. ◼ Dziękczynna w 25-tą rocznicę ślubu Moniki i Grzegorza Tkaczyków z prośbą o wzrost we wzajemnej miłości, Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny
10.00. + Stanisława i Bolesław Niedźwiadkowie
11.30.  ◼ Za Parafian
19.00. + Bronisław (20 r. śm.), Zofia, Paweł, Franciszek, Janina, Łucja, Władysław, Stanisław, Zuzanna, Janina, Henryk ++ z rodz. Sztorców

Poniedziałek, 24 sierpnia – święto, św. Bartłomieja Apostoła

7.00. + Jan Wosiek (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
7.30. + Anna Michalczyk (1 r. śm.)
18.00. + Elżbieta Miącz ( 18 r. śm.)

Wtorek, 25 sierpnia

7.00. + Irena Kozak 915 r. śm.)
7.30. ◼ O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego, utwierdzenie w powołaniu małżeńskim i opiekę MB dla Krzysztofa z racji 25 r. urodzin
18.00. + Wojciech Pietrzak (35 r. śm.)

Środa, 26 sierpnia – uroczystość NMP Częstochowskiej

7.00. + Janina Bab
9.00. + Wanda Teresa Pawełczak (42 m-c po śm.)
18.00. ◼ Dziękczynna w 20-tą rocznicę ślubu Małgorzaty i Mariusza z prośbą o wzrost we wzajemnej miłości, Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny

Czwartek, 27 sierpnia – wspomnienie św. Moniki

7.00. + Wacław Zając (1 r. śm.)
7.30. 1. + Krystyna Golianek (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
2. + Józef Zielke ( 4 r. śm.)
18.00. ◼ Intencja zbiorowa

Piątek, 28 sierpnia  – wspomnienie św. Augustyna

7.00. + Maria Grzywa (50 r. śm.)
7.30. 1. + Krystyna i Wacław Lange
2. ………………………………………..
18.00. ◼ Dziękczynna w 10-tą rocznicę ślubu Eweliny i Damiana z prośbą o wzrost we wzajemnej miłości, łaskę pięknego małżeństwa, Boże Błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny

Sobota, 29 sierpnia 2020 r. – wspom. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela

7.00. + Kazimierz Kondrat
7.30. 1. ◼ Dziękczynna w rocznicę ślubu Beaty i Adama z prośbą o wzrost we wzajemnej miłości, Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny
2. ………………………………………..
18.00. ◼ Dziękczynna w 60-tą rocznicę ślubu Alicji i Mieczysława oraz 3-cią rocznicę ślubu Natalii i Marcina z prośbą o wzrost we wzajemnej miłości, Boże Błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny.


INTENCJE MSZALNE 16.08. – 22.08.

Niedziela 16. sierpnia, XX Niedziela Zwykła

7.00. + Andrzej Sowa (28 greg.)
8.30. + Krystyna Chmielewska (34 rocz. śm.)
10.00. ◼ Dziękczynna w 40 rocznicę ślubu dla Bożeny i Grzegorza Krzyszkowiaków, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP, zdrowie i potrzebne łaski
11.30. ◼ Msza św. w intencji Parafian
19.00. + Maria Mazurkiewicz (z okazji imienin)

Poniedziałek 17. sierpnia, wspomnienie św. Jacka

7.00. + Stanisława Bogusz (5 m-c po śm.)
7.30. + Andrzej Sowa (29 greg.)
18.00. + Natalia i Leon Kaliniccy, Stanisław Paczkowski i zm. z rodziny

Wtorek, 18. sierpnia

7.00. + Roman Gajewski (1 rocz. śm.)
7.30. + Andrzej Sowa (30 greg.)
18.00. + Edward, Henryk, z rodz. Tyra, ++ Tyrów i Stadnickich

Środa, 19. sierpnia

7.00. ◼ O uwolnienie z czyśćca dla dusz czyśćcowych
7.30. + Stanisława, Władysław Markowicz i zm. z rodziny
18.00. Msza św. zbiorowa

Czwartek, 20. sierpnia, wspomnienie św. Bernarda

7.00. ◼ Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą Bożą opiekę i błogosławieństwo oraz o potrzebne łaski dla rodziny
7.30. + Jan, Jadwiga, Michalina i Antoni
18.00. ◼ Msza św. zbiorowa

Piątek, 21. sierpnia, wspomnienie św. Piusa X

7.00. + Barbara i Włodzimierz Leszczyńscy
7.30. + Zdzisław Kopyciński (5 rocz. śm.)
18.00. + Kamila Ciborowska (22 rocz. śm.)

Sobota, 22. sierpnia, wspomnienie NMP Królowej

7.00. ◼ O uwolnienie z czyśćca dla dusz czyśćcowych
7.30. + Adam Kulczycki (od córki i wnuków)
18.00. + Kazimierz (40 rocz. śm.)


Intencje mszalne 9.08 – 15.08

Niedziela 9. sierpnia, XIX Niedziela Zwykła

7.00. + Andrzej Sowa (21 greg.)
8.30. ◼ Dziękczynna w 40 rocznicę ślubu Marty i Dariusza, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę NMP dla Jubilatów i całej rodziny
10.00. + Maria Gajewska (21 rocz. śm.)
11.30. ◼ Msza św. w intencji Parafian
19.00. + Wanda (17 rocz. śm.), Henryk (7 rocz. śm.), Irena, Eugeniusz, Ryszard

Poniedziałek 10. sierpnia, święto św. Wawrzyńca

7.00. + Bogdan Wdowiak (43 m-c po śm.)
7.30. + Andrzej Sowa (22 greg.)
18.00. + Stanisława i Józef Ochnio

Wtorek, 11. sierpnia, wspomnienie św. Klary

7.00. + Mateusz Winiarczyk (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
7.30. + Andrzej Sowa (23 greg.)
18.00. + Krystyna Wójtowicz ( m-c po śm.)

Środa, 12. sierpnia

7.00. + Czesława Majewska (9 rocz. śm.)
7.30. + Andrzej Sowa (24 greg.)
18.00. ◼ Msza św. zbiorowa

Czwartek, 13. sierpnia

7.00. + Władysław Barszcz (10 rocz. śm.), Longina i Jan
7.30. + Andrzej Sowa (25 greg.)
18.00. ◼ Msza św. zbiorowa

Piątek, 14. sierpnia, wspomnienie św. Maksymiliana

7.00. + Tomasz (13 rocz. śm.)
7.30. + Andrzej Sowa (26 greg.)
18.00. + Mirosław Korbut (10 m-c po śm.)

Sobota, 15. sierpnia, uroczystość Wniebowzięcia NMP

7.00. + Andrzej Sowa (27 greg.)
8.30. + Maria
10.00. ◼ Dziękczynna w 11 rocznicę ślubu Grażyny i Michała Niedźwiadków, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski
11.30. ◼ Msza św. w intencji Parafian
19.00. ◼ Dziękczynna w 18 rocznicę urodzin Gabrieli, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski


Intencje mszalne 2.08 – 8.08

Niedziela 2. sierpnia, XVIII Niedziela Zwykła

7.00. + Andrzej Sowa (14 greg.)
8.30. ◼ Dziękczynna w rocznicę urodzin Danuty i Jacka, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
10.00. + Eugeniusz Serafin (2 rocz. śm.)
11.30. 1◼Msza św. w intencji Parafian
2 ◼Msza św. w intencjach różańcowych
19.00. ◼ Dziękczynna w 1 rocznicę urodzin Kacpra, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski

Poniedziałek 3. sierpnia

7.00. + Andrzej Sowa (15 greg.)
7.30. 1 ◼ O zdrowie dla Jerzego
2 ◼ O uwolnienie z czyśćca dla dusz czyśćcowych
18.00. + Maria Pietrzak

Wtorek, 4. sierpnia, wspomnienie św. Jana Vianneya

7.00. ◼ O zdrowie dla Jerzego
7.30. 1 + Teresa Nankiewicz (od sąsiadów)
2 + Andrzej Sowa (16 greg.)
18.00. ◼ Dziękczynna w 2. rocznicę ślubu Anny i Mateusza, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski

Środa, 5. sierpnia

7.00. + Aleksander (78 rocz. śm.)
7.30. + Andrzej Sowa (17 greg.)
18.00. 1 ◼ Msza św. zbiorowa
2 ◼ Dziękczynna w 25 rocznicę ślubu Bożeny i Jacka Baczewskich, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

Czwartek, 6. sierpnia, święto Przemienienia Pańskiego, uroczystość odpustowa

7.00. + Andrzej Sowa (18 greg.)
8.30. + Grażyna Drużyńska
10.00. ◼ Dziękczynna w 6 rocznicę urodzin Anielki, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i zdrowie dla Jubilatki i rodziców – Moniki i Tomasza
11.30. ◼ Msza św. zbiorowa
18.00. ◼ Msza św. w intencji Parafian

Piątek, 7. sierpnia, I piątek miesiąca

7.00. ◼ O zdrowie dla Jerzego
7.30. + Andrzej Sowa (19 greg.)
18.00. ◼ O wzrost gorliwości dla czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa i wszystkich wierzących

Sobota, 8. sierpnia, wspomnienie św. Dominika

7.00. ◼ O zdrowie dla Jerzego
7.30. + Andrzej Sowa (20 greg.)
18.00. + Alina Popławska (86 m-c po śm.)