Intencje mszalne 21.02.2021 – 27.02.2021

Posted on

Niedziela, 21. lutego, I Niedziela Wielkiego Postu

7.00. + Wacława Szydłowska (4 m-c po śm.)
8.30. 1 + Stanisław Boryga (38 rocz. śm.), Janina, Józef, Agnieszka Bieńko
2 + Adam Kochaniec (23 greg.)
10.00. 1 O szczęśliwą operację i zdrowie dla Zofii
2 + Leszek Błaziak (5 rocz. śm.), ++ Błaziaków
11.30. Msza św. w intencji Parafian
12.45. 1 O zdrowie dla Maryli i Czesława i o opiekę NMP dla nich
2 + Aleksandra i Stefan, ++ Tyczyńskich i Kłodów
17.30. + Barbara i Włodzimierz Leszczyńscy
19.00. + Władysław Paszkowski (21 greg.)

Poniedziałek, 22. lutego, święto Katedry św. Piotra Apostoła

7.00. + Adam Kochaniec (24 greg.)
7.30. + Władysław Paszkowski (22 greg.)
18.00. 1 + Jan Wosiek (7 m-c po śm.)
2 + Aleksander Słomiany, ++ Słomianych i Florkowskich
3 + Marian Stefankiewicz (2 rocz. śm.)

Wtorek, 23. lutego

7.00. + Adam Kochaniec (25 greg.)
7.30. 1 + Mieczysław Babiec (5 rocz. śm.)
2 + Władysław Paszkowski (23 greg.)
18.00. 1 + Jan (42 rocz. śm.), Zofia, Zygmunt
2 + Zofia Tyra (1 rocz. śm.)

Środa, 24. lutego

7.00. + Tadeusz Bocian (rocz. śm.)
7.30. 1 + Adam Kochaniec (26 greg.)
2 + Władysław Paszkowski (24 greg.)
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 + Janina, Tomasz, Wiesława, Jerzy, Marian, Kazimierz, ++ Marciniaków, Marianna Szafrańska, Dominik Maliszewski
19.30. Msza św. akademicka w intencji studentów

Czwartek, 25. lutego

7.00. 1 + Adam Kochaniec (27 greg.)
2 + Marshall
7.30. 1 + Bolesław (15 rocz. śm.), Janina, Maria, ++ Siczków i Pawelców
2 + Władysław Paszkowski (25 greg.)
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 + Marian Stefankiewicz (2 rocz. śm.)

Piątek, 26. lutego

7.00. + Wanda Teresa Pawełczak (48 m-c po śm. – 4 rocz. śm.)
7.30. 1 + Adam Kochaniec (28 greg.)
2 + Władysław Paszkowski (26 greg.)
18.00. 1 + Jerzy Lipko (5 m-c po śm.)
2 + Marian Polski (m-c po śm. – od rodziny)

Sobota, 27. lutego

7.00. + Adam Kochaniec (29 greg.)
7.30. + Władysław Paszkowski (27 greg.)
18.00. 1 Dziękczynna w 82 rocznicę urodzin Heleny, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę NMP
2 + Anna (32 rocz. śm.), Feliks, Gabriela, Wiesław, Marian
3 + Maria Teresa Galicka, Franciszek Galicki


Intencje mszalne 14.02.2021 – 20.02.2021

Niedziela 14. lutego, VI Niedziela Zwykła

7.00. + Teresa Szewczuk (9 rocz. śm.), Alfred Szewczuk (13 rocz. śm.)
8.30. + Adam Kochaniec (16 greg.)
10.00. 1 + Marian (38 rocz. śm.), Bolesława, Antoni, Halina, Elżbieta
2 + Robert Janczarek (10 rocz. śm.)
11.30. Msza św. w intencji Parafian
12.45. O Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i Aniołów Stróżów, zdrowie oraz potrzebne łaski dla Amelii w 16 rocznicę urodzin, Kingi w 13 rocznicę urodzin, Zosi w 11 rocznicę urodzin i Dominiki w 8 rocznicę urodzin
17.30. + Janina, Józef, Zbigniew, ++ Gizów
19.00. + Władysław Paszkowski (14 greg.)

Poniedziałek, 15. lutego

7.00. + Adam Kochaniec (17 greg.)
7.30. 1 + Władysław Paszkowski (15 greg.)
2 + Stanisława Bogusz (11 m-c po śm.)
18.00. 1 + Henryk Wojnicki
2 + Halina Kasjaniuk (od współpracowników syna Jerzego)

Wtorek, 16. lutego

7.00. + Adam Kochaniec (18 greg.)
7.30. 1 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę NMP Nieustającej Pomocy dla Adama Jezierskiego
2 + Władysław Paszkowski (16 greg.)
18.00. 1 + Ks. Lech Sutryk, Maria Gil, Bożena Trzaskowska, Czesława Rapa
2 + Anna Elżbieta Sawicka (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)

Środa, 17. lutego, Środa Popielcowa

7.00. + Adam Kochaniec (19 greg.)
9.00. O Boże błogosławieństwo dla Gabrysi z okazji 1 rocznicy urodzin
16.30. + Władysław Paszkowski (17 greg.)
18.00. 1 + Jan (6 rocz. śm.), Janina Sulowscy
2 + Grażyna Bronisz (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
19.30. + Rozalia Kołodyńska (43 rocz. śm.)

Czwartek, 18. lutego

7.00. + Zofia, Jan, Genowefa, Stanisław, ++ Polskich
7.30. 1 + Adam Kochaniec (20 greg.)
2 + Władysław Paszkowski (18 greg.)
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 + Leszek Szewczyk (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)

Piątek, 19. lutego

7.00. + Adam Kochaniec (21 greg.)
7.30. + Władysław Paszkowski (19 greg.)
18.00. 1 + Marta Olszak (6 m-c po śm.)
2 + Jacek Nowak (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
3 + Józefa, Jan, Janusz, Jerzy, Mirosław

Sobota, 20. lutego

7.00. + Adam Kochaniec (22 greg.)
7.30. 1 + Jan, Jadwiga, Michalina, Antoni
2 + Władysław Paszkowski (20 greg.)
18.00. 1 + Longina Kręgiel (6 rocz. śm.), Wiktoria, Jan, Franciszek, Stanisław
2 + Halina Kasjaniuk (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)


Intencje mszalne 7.02 – 13.02. 2021

Niedziela 7. lutego, V Niedziela Zwykła

7.00. + Antonina i Zdzisław Dąbrowscy
8.30. + Adam Kochaniec (9 greg.)
10.00. + Stanisław (28 rocz. śm.), Bolesław Niedźwiadkowie
11.30. 1 ♦ Msza św. w intencji Parafian
2 Msza św. w intencjach różańcowych
12.45. + Witold Korneliusz (13 rocz. śm.), ++ Korneliuszów i Kondzielów
17.30. + Władysław Paszkowski (7 greg.)
19.00. + Alina Popławska (92 m-c po śm.)

Poniedziałek, 8. lutego

7.00. + Adam Kochaniec (10 greg.)
7.30. + Władysław Paszkowski (8 greg.)
18.00. 1 O Boże błogosławieństwo, zdrowie oraz siły fizyczne i duchowe do dalszej pracy dla ratowników medycznych
2 Dziękczynna za opiekę i otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Sabiny z okazji urodzin
3 + Zbigniew Klimowicz (4 rocz. śm.)

Wtorek, 9. lutego

7.00. + Adam Kochaniec (11 greg.)
7.30. 1 + Leokadia Kołodyńska (76 rocz. śm.)
2 + Władysław Paszkowski (9 greg.)
18.00. 1 + Tadeusz Szymanek (6 m-c po śm.)
2 + Helena Rzepka (5 m-c po śm.)

Środa, 10. lutego, wspomnienie św. Scholastyki

7.00. + Adam Kochaniec (12 greg.)
7.30. 1 + Halina Pikacz (6 m-c po śm.)
2 + Władysław Paszkowski (10 greg.)
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 + Helena Przybylska (32 rocz. śm.)
19.30. Msza akademicka w intencji studentów

Czwartek, 11. lutego, wspomnienie NMP z Lourdes, Światowy Dzień Chorego

7.00. + Adam Kochaniec (13 greg.)
7.30. + Władysław Paszkowski (11 greg.)
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 Msza św. w intencji chorych, z udzielaniem sakramentu namaszczenia chorych

Piątek, 12. lutego

7.00. + Maciej Jaśkiewicz (4 rocz. śm.)
7.30. 1 + Adam Kochaniec (14 greg.)
2 + Władysław Paszkowski (12 greg.)
18.00. 1 + Krystyna Wójtowicz (9 m-c po śm), Jan, Helena Wójtowicz, Andrzej, Tadeusz i Czesława Pawlas
2 + Stanisław Bełtowski (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)

Sobota, 13. lutego

7.00. + Adam Kochaniec (15 greg.)
7.30. 1 O Boże błogosławieństwo, zdrowie, dar głębokiej wiary dla Tomasza, Krzysztofa i Marii
2 + Władysław Paszkowski (13 greg.)
18.00. 1 + Krzysztof Berecki (3 rocz. śm.)
2 + Monika Chud (3 rocz. śm.)


Intencje mszalne 31.01 – 6.02

Niedziela 31. stycznia, IV Niedziela Zwykła

7.00. O zdrowie dla Marii i Władysława
8.30. 1 + Edward i Janina Galazdra
2 + Adam Kochaniec (2 greg.)
10.00. 1 + Edward Wójcik (22 rocz. śm.), ++ Wójcików i Pytków
2 + Jacek Żołnierczuk
11.30. Msza św. w intencji Parafian
12.45. + Alina Typek (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
17.30. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla ks. Dominika
19.00. + Teresa Janczak (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)

Poniedziałek, 1. lutego

7.00. + Adam Kochaniec (3 greg.)
7.30. 1 + Feliksa i Jan Butryn
2 + Władysław Paszkowski (1 greg.)
18.00. 1 O Boże błogosławieństwo dla Katarzyny i jej rodziny
2 O Boże błogosławieństwo, opiekę NMP, zdrowie i potrzebne łaski dla całej rodziny, o wierne trwanie przy Bogu dla najbliższych
3 + Jan (3 rocz. śm.)

Wtorek, 2. lutego, święto Ofiarowania Pańskiego

7.00. + Irena Bocian, Lucjan Bocian i zm. rodziców
9.00. 1 + Maria i Rudolf Hrywniak (26 rocz. śm.)
2 + Adam Kochaniec (4 greg.)
16.30. 1 + Maria Hrywniak, Rudolf Hrywniak
2 + Władysław Paszkowski (2 greg.)
18.00. 1 + Marianna (z okazji imienin), Karol, ++ Dybców i Kryków
2 + Anna Szejcec (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)

Środa, 3. lutego

7.00. + Adam Kochaniec (5 greg.)
7.30. 1 + Zofia i Henryk, Bronisława i Jan
2 + Władysław Paszkowski (3 greg.)
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 ++ Skowronków, Zająców i Gąsków
19.30. Msza akademicka w intencji studentów

Czwartek, 4. lutego, I czwartek miesiąca

7.00. + Grażyna Barej (10 m-c po śm.)
7.30. 1 + Adam Kochaniec (6 greg.)
2 + Władysław Paszkowski (4 greg.)
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 + Maria Szewczyk (4 rocz. śm.), Krystian Szewczyk, Radosław Polonis

Piątek, 5. lutego, wspomnienie św. Agaty, I piątek miesiąca

7.00. + Elżbieta Filipek (od koleżanek i kolegów z pracy)
7.30. + Adam Kochaniec (7 greg.)
16.30. + Władysław Paszkowski (5 greg.)
18.00. 1 O zgodę i pokój w rodzinach czcicieli Najśw. Serca Pana Jezusa i w rodzinach naszej parafii
2 + Sylwester Krawczyk (3 rocz. śm.)

Sobota, 6. lutego, wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy, I sobota miesiąca

7.00. + Adam Kochaniec (8 greg.)
7.30. + Władysław Paszkowski (6 greg.)
18.00. 1 + Halina, Zofia, Józef, ++ Wójtowiczów
2 + Maria Pietrzak (12 rocz. śm.)
3 + Marianna, Krzysztof, ++ Siepsiaków


Intencje mszalne 24.01 – 30.01

Niedziela 24. stycznia, III Niedziela Zwykła

7.00. + Jan Wosiek (6 m-c po śm.)
8.30. 1 + Ryszard Misztal (m-c po śm. – od rodziny)
2 + Marta Olszak (24 greg.)
10.00. 1 + Józef (22 rocz. śm.), Adela, Rozalia, Andrzej, Leokadia
2 + Władysława, Jan, ++ Marcinkowskich; zm. rodzice i siostry: Anna, Zofia; bracia: Kazimierz, Tadeusz, Wiesław, Lechosław i zm. z rodziny
11.30. ♦ Msza św. w intencji Parafian
12.45. 1 O zdrowie dla Jacka
2 + Halina Król (24 greg.)
17.30. + Zbigniew Skubisz (6 rocz. śm.)
19.00. + Mieczysław, ++ Jaczyńskich

Poniedziałek, 25. stycznia, święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła

7.00. + Sławomir i Zdzisław Barszczewscy, Stanisław i Bronisława Kawałko
7.30. 1 + Marta Olszak (25 greg.)
2 + Halina Król (25 greg.)
18.00. 1 ♦ O zdrowie i potrzebne łaski dla Karoliny i jej rodziny
2 + Łucja Bobrzyk (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)

Wtorek, 26. stycznia, wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa

7.00. + Wanda Teresa Pawełczak (47 m-c po śm.)
7.30. 1 + Marta Olszak (26 greg.)
2 + Halina Król (26 greg.)
18.00. 1 ♦ O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i siły w pracy duszpasterskiej dla ks. Bogusława
2 ♦ O zdrowie dla Jacka
3 + Marianna, Mikołaj Maria, Stanisław, Andrzej, Renata, ++ Grzesiak

Środa, 27. stycznia

7.00. + Kazimiera Dudzińska
7.30. 1 + Halina Król (27 greg.)
2 + Marta Olszak (27 greg.)
18.00. 1 + Marian Czochra (4 rocz. śm.)
2 ♦ Msza św. zbiorowa
19.30. ♦ Msza akademicka w intencji studentów

Czwartek, 28. stycznia, wspomnienie św. Tomasza z Akwinu

7.00. + Marek Kaszewski (15 rocz. śm.), Stanisław i Wiesława
7.30. 1 + Halina Król (28 greg.)
2 + Marta Olszak (28 greg.)
18.00. 1 ♦ O zdrowie dla Jacka
2 ♦ Msza św. zbiorowa

Piątek, 29. stycznia

7.00. ♦ Dziękczynna za życie Augustyna, z prośbą o Boże błogosławieństwo i powrót do zdrowia
7.30. 1 + Halina Król (29 greg.)
2 + Marta Olszak (29 greg.)
18.00. 1 ♦ O Boże błogosławieństwo, opiekę NMP, zdrowie i potrzebne łaski dla Zofii z okazji 91. urodzin
2 ♦ O zdrowie dla Jacka
3 + Bronisław Cichoń

Sobota, 30. stycznia

7.00. + Adam Kochaniec (1 greg.)
7.30. + Marta Olszak (30 greg.)
18.00. 1 ♦ O zdrowie dla Jacka
2 + Józef Parka (4 rocz. śm.), Klementyna Kłodnicka (21 rocz. śm.), ++ Kłodnickich i Parków
3 + Halina Król (30 greg.)


INTENCJE MSZALNE 24.01. – 30.01.

Niedziela 17. stycznia, II Niedziela Zwykła

7.00. ♦ O zdrowie i potrzebne łaski dla Genowefy
8.30. + Aniela i Karol Łakomscy, Marianna i Edward Szczygielscy
10.00. + Marta Olszak (17 greg.)
11.30. ♦ Msza św. w intencji Parafian
12.45. + Halina Król (17 greg.)
17.30. + Zygmunt Surmacz (od syna z rodziną)
19.00. + Eugeniusz (31 rocz. śm.), Janina, Feliks, ++ Kubickich

Poniedziałek, 18. stycznia

7.00. 1 ♦ O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Katarzyny i jej rodziny
2 + Jan Krawczyk (22 rocz. śm.), Stanisława, ++ Krawczyków, Andrejków i Nalepów
7.30. 1 + Marta Olszak (18 greg.)
2 + Halina Król (18 greg.)
18.00. 1 ♦ Msza św. w intencji mieszkańców ul. Zachodniej 1, 2, 4, 7, 11 i domów wolnostojących
2 + Władysława, Bolesław, Jadwiga

Wtorek, 19. stycznia, wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara

7.00. 1 + Marta Olszak (5 m-c po śm.)
2 + Danuta Tumidajewicz (rocz. śm.)
7.30. 1 + Marta Olszak (19 greg.)
2 + Halina Król (19 greg.)
3 + Janusz Waciński (rocz. śm,)
18.00. 1 ♦ Msza św. w intencji mieszkańców ul. Zana
2 + Balbina, Sabina, Leokadia, Jan, Henryk, Sebastian, ++ Bojarskich

Środa, 20. stycznia

7.00. + Zofia Pudło (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
7.30. 1 ♦ O zdrowie dla Jana
2 + Halina Król (20 greg.)
3 + Marta Olszak (20 greg.)
18.00. 1 ♦ Msza św. w intencji mieszkańców ul. Nadbystrzyckiej 72 i 74, Kredowej i Pielgrzymiej
2 ♦ Msza św. zbiorowa
19.30. ♦ Msza akademicka w intencji studentów

Czwartek, 21. stycznia, wspomnienie św. Agnieszki

7.00. + Wacława Szydłowska (3 m-c po śm.)
7.30. 1 + Halina Król (21 greg.)
2 + Marta Olszak (21 greg.)
3 + Barbara i Włodzimierz Leszczyńscy
18.00. 1 ♦ Msza św. w intencji mieszkańców ul. Nadbystrzyckiej 11, 21b, 23 i 39
2 ♦ Msza św. zbiorowa

Piątek, 22. stycznia

7.00. + Włodzimierz Świąder (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
7.30. 1 + Halina Król (22 greg.)
2 + Marta Olszak (22 greg.)
18.00. 1 ♦ Msza św. w intencji mieszkańców ul. Wigilijnej
2 + Franciszek, Zofia, Henryk, Irena i zm. z rodziny

Sobota, 23. stycznia

7.00. + Józef Stępień
7.30. 1 + Halina Król (23 greg.)
2 + Marta Olszak (23 greg.)
18.00. 1 + Zygmunt Surmacz (od rodziny Trojnarów)
2 + Maria Chanaj
3 + Irena Król (1 rocz. śm.)


INTENCJE MSZALNE 10.01. – 16.01.

Niedziela 10. stycznia, święto Chrztu Pańskiego

7.00. + Anna Kostera – Zarajczyk (6 rocz. śm.)
8.30. 1 ♦ O zdrowie dla Jacka
2 + Marta Olszak (10 greg.)
10.00. 1 + Genowefa Liwak (29 rocz. śm.)
2 + Józef Piwnicki (3 rocz. śm.)
11.30. ♦ Msza św. w intencji Parafian
12.45. 1 + Czesław Tucki (8 rocz. śm.), ++ Tuckich i Rogowskich
2 + Halina Król (10 greg.)
17.30. + Alina Popławska (91 m-c po śm.)
19.00. + Bogdan Wdowiak (4 rocz. śm.)

Poniedziałek, 11. stycznia

7.00. + Elżbieta Porzyc (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
7.30. 1 + Marta Olszak (11 greg.)
2 + Halina Król (11 greg.)
18.00. 1 ♦ Msza św. w intencji mieszkańców ul. Nadbystrzyckiej 85, 87, 89, 91 i 93
2 + Stanisław Poncet (13 rocz. śm.)

Wtorek, 12. stycznia

7.00. 1 + Antoni Andracki (15 rocz. śm.), Zofia, Marian, Wanda, Henryk, Franciszek, Stanisława, Witold,
Jan, ++ Andrackich
2 + Czesław Liponoga (30 rocz. śm.), Janina, Jadwiga i Stanisław
7.30. 1 + Marta Olszak (12 greg.)
2 + Halina Król (12 greg.)
18.00. 1 ♦ Msza św. w intencji mieszkańców ul. Nadbystrzyckiej 95, 97, 99, 101, 103 i 105
2 + Krystyna Wójtowicz (8 m-c po śm.)

Środa, 13. stycznia

7.00. ♦ O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i opiekę NMP dla Sary z okazji 18 rocznicy urodzin oraz o potrzebne łaski dla  rodziców
7.30. 1 + Jakub Wierzchowski
2 + Halina Król (13 greg.)
3 + Marta Olszak (13 greg.)
18.00. 1 ♦ Msza św. w intencji mieszkańców ul. Brzeskiej 2, 4, 5, 6 i 7
2 ♦ Msza św. zbiorowa
19.30. ♦ Msza akademicka w intencji studentów

Czwartek, 14. stycznia

7.00. + Zofia Ziętek (10 m-c po śm.)
7.30. 1 + Halina Król (14 greg.)
2 + Marta Olszak (14 greg.)
16.00. 1 ♦ Msza św. w intencji mieszkańców ul. Brzeskiej 8, 9, 10, 11, 12, 14 i 16
2 ♦ Msza św. zbiorowa

Piątek, 15. stycznia

7.00. 1 + Stanisława Bogusz (10 m-c po śm.)
2 + Alina Matejczuk (1 rocz. śm.)
7.30. 1 + Halina Król (15 greg.)
2 + Marta Olszak (15 greg.)
18.00. 1 ♦ Msza św. w intencji mieszkańców ul. Muzycznej 3, 4 i 7, Plażowej i Rzeckiego 3 i 4
2 + Tadeusz Pyra (2 m-c po śm.)

Sobota, 16. stycznia

7.00. + Henryk, Danuta, Grzegorz i zm. z rodziny
7.30. 1 + Halina Król (16 greg.)
2 + Marta Olszak (16 greg.)
18.00. 1 ♦ Msza św. w intencji mieszkańców ul. Sowińskiego, Lasockiego, Jaworowskiego, Nowomiejskiej i Wyczółkowskiego
2 + Ryszard Szabała (8 rocz. śm.), Helena i Kazimierz
3 + Zygmunt Gilas (12 rocz. śm.), Wiesława Magdziak (6 m-c po śm.), Małgorzata i Adam, Józefa i Józef


intencje mszalne 3.01.2021 – 9.01.2021

Niedziela, 3. stycznia, II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

7.00. + Sabina Ziger
8.30. + Eugeniusz Józefacki (m-c po pogrzebie)
10.00. + Marta Olszak (3 greg.)
11.30. ♦ Msza św. w intencjach różańcowych
12.45. 1 + Tadeusz Pietrak (1 rocz. śm.)
2 + Halina Król (3 greg.)
17.30. ♦ O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św., opiekę NMP, zdrowie i potrzebne łaski dla Miłosza z okazji 18 rocznicy urodzin
19.00. ♦ O Boże błogosławieństwo, zdrowie i wszelkie łaski dla Agnieszki, z okazji urodzin

Poniedziałek, 4. stycznia

7.00. + Grażyna Barej (9 m-c po śm.)
7.30. 1 + Marta Olszak (4 greg.)
2 + Halina Król (4 greg.)
18.00. 1 ♦ Msza św. w intencji mieszkańców ul. Glinianej 25, 27, 29 i domów wolnostojących
2 + Józef Borsuk (2 rocz. śm.)

Wtorek, 5. stycznia

7.00. + Katarzyna i Franciszek Pawełczak
7.30. 1 + Marta Olszak (5 greg.)
2 + Halina Król (5 greg.)
18.00. 1 ♦ Msza św. w intencji mieszkańców ul. Pozytywistów 2, 3 i 4
2 + Konrad Codello (od pracowników Wydziału Podstaw Techniki Politechniki Lubelskiej)
3 + Irena (11 rocz. śm.)
4 + Anna (10 rocz. śm.), ++ Kowalskich

Środa, 6. stycznia, uroczystość Objawienia Pańskiego

7.00. + Henryk Gawda, Zofia i Stanisław Bakiera
8.30. + Marta Olszak (6 greg.)
10.00. ♦ Dziękczynna w 48 rocz. ślubu Teresy i Henryka Niedźwiadków, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
11.30. ♦ Msza św. w intencji Parafian
12.45. 1 + Halina Król (6 greg.)
2 + Zbigniew Bartosik (1 rocz. śm.)
3 + Tomasz Świetlaga (10 rocz. śm.) i zm. z rodziny
17.30. ♦ O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla rodziny w nowym roku
19.00. + Zygmunt Surmacz (od rodziny Trojnarów)

Czwartek, 7. stycznia, I czwartek miesiąca

7.00. 1 + Elżbieta Filipek (od koleżanek i kolegów z pracy)
2 + Bronisław Smugała
7.30. 1 + Halina Król (7 greg.)
2 + Marta Olszak (7 greg.)
18.00. 1 ♦ Msza św. w intencji mieszkańców ul. Pozytywistów 6, 7, 7a, 8, 10, 12, 14 i 14a
2 ♦ Msza św. zbiorowa

Piątek, 8. stycznia

7.00. + Helena, Stanisława, Zofia, Czesław, Edward, ++ Pawełczaków
7.30. 1 + Halina Król (8 greg.)
2 + Marta Olszak (8 greg.)
18.00. 1 ♦ Msza św. w intencji mieszkańców Głębokiej 8 i 12
2 + Władysława Respond (41 rocz. śm.) i zm. z rodziny

Sobota, 9. stycznia

7.00. + Zygmunt Surmacz (od siostry Ludwiki z rodziną)
7.30. 1 + Halina Król (9 greg.)
2 + Marta Olszak (9 greg.)
18.00. 1 ♦ Msza św. w intencji mieszkańców ul. ul. Słonecznej, Pszennej, Letniej, Poprzecznej, Żniwnej i Chmielewskiego
2 + Tadeusz Szymanek (5 m-c po śm.)
3 + Helena Rzepka (4 m-c po śm.)


Intencje mszalne 27.12.2020 – 02.01.2021

Niedziela 27. grudnia, święto Świętej Rodziny

7.00. + Bronisław Leśnikowicz (25 rocz. śm.), Marianna Leśnikowicz, Irena Musik, Jan Dyś
8.30.◼ Dziękczynna w 4 rocznicę ślubu Agnieszki i Bartłomieja Porębskich, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
10.00. + Grzegorz Ciupak (6 rocz. śm.)
11.30. Msza św. w intencji Parafian
12.45. + Halina Bartoszewska
17.30. + Wacława Szydłowska (27 greg.)
19.00. + Józef Naumczyk (27 greg.)

Poniedziałek, 28. grudnia, święto św. Młodzianków

7.00. + Józef Naumczyk (28 greg.)
7.30. 1 + Jan Sielewicz (m-c po śm.)
2 + Wacława Szydłowska (28 greg.)
18.00. 1 ◼ Msza św. w intencji mieszkańców ul. Głębokiej 4, 20, 22, 24, 26; Bocznej Siewnej i Siewnej
2 + Czesław
3 + Stanisław Jan Skoczylas (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)

Wtorek, 29. grudnia

7.00. 1 + Marianna i Paweł Mazurkiewicz
2 + Józef Naumczyk (29 greg.)
7.30. + Wacława Szydłowska (29 greg.)
18.00. 1 ◼ Msza św. w intencji mieszkańców ul. Nadbystrzyckiej (z domów wolnostojących) i Zakole
2 + Janina Misiuda

Środa, 30. grudnia

7.00. + Józef Naumczyk (30 greg.)
7.30. 1 + Leopold Mazur (8 rocz. śm.), Agata Mazur (14 rocz. śm.), ++ Mazurów i Gryglickich
2 + Wacława Szydłowska (30 greg.)
18.00. 1 ◼ Msza św. w intencji mieszkańców ul. Wapiennej
2 Msza św. zbiorowa

Czwartek, 31. grudnia

7.00. + Władysław Długosz (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
7.30. + Helena Wiśniowska, Józef Wiśniowski, Joanna Osolińska
16.00. 1 ◼ Msza św. zbiorowa
2 ◼ Msza św. dziękczynna na zakończenie roku
3 + Maria Kuźma

Piątek, 1. stycznia, uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, I piątek miesiąca

7.00. ◼ O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla rodziny Koczmarów i życie wieczne dla zmarłych
z rodzin Koczmarów, Żbikowskich i Pyciów
8.30. + Zofia Chojnacka (32 rocz. śm.)
10.00. 1 ◼ O Boże błogosławieństwo dla czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa w rozpoczynającym się roku
2 + Marta Olszak (1 greg.)
11.30. ◼ Msza św. w intencji Parafian
12.45. + Eugeniusz Brygoła (1 rocz. śm.)
17.30. + Stanisław Bąk (m-c po śm. – od przyjaciół)
19.00. + Halina Król (1 greg.)

Sobota, 2. stycznia, wspomnienie św. Bazylego Wlk. i Grzegorza z Nazjanzu, I sobota miesiąca

7.00. + Helena i Ryszard Żurek, Jadwiga i Marian Goraj
7.30. 1 + Halina Król (2 greg.)
2 + Marta Olszak (2 greg.)
18.00. 1 ◼ Msza św. w intencji mieszkańców ul. Glinianej 2, 5, 12, 15, 17, 23, 32
2 + Waldemar Jerzy Wójtowicz (m-c po pogrzebie – od uczestników pogrzebu)


Intencje mszalne 20.12 – 26.12

Niedziela 20. grudnia, IV Niedziela Adwentu

7.00. + Helena Dudak (12 rocz. śm.), Tadeusz (1 rocz. śm.), Kazimiera (11 rocz. śm.), ++ Dudaków, Dewidzów, Włodarczyków i Sawickich
8.30. + Eugenia (24 rocz. śm.), Stefan, Jan, Marianna, Brygida, Andrzej, Henryka (m-c po śm.)
10.00. + Teresa Wegner (5 rocz. śm.)
11.30. ◼ Msza św. w intencji Parafian
12.45. + Karolina Sagan (18 rocz. śm.), Władysław
17.30. + Józef Naumczyk (20 greg.)
19.00. + Wacława Szydłowska (20 greg.)

Poniedziałek, 21. grudnia

6.15. + Wacława Szydłowska (21 greg.)
7.00. 1 ◼ Dziękczynna za łaskę zdrowia siostry Wandy i siostrzenicy Moniki, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i dalsze łaski
2 + Józef Naumczyk (21 greg.)
18.00. 1 + Anna (4 rocz. śm.), Bronisław
2 + Jan Wosiek (5 m-c po śm.)
3 + Zygmunt Surmacz (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)

Wtorek, 22. grudnia

6.15. + Józefa (41 rocz. śm.), Jan, Klara, Bronisław, ++ Liwak
7.00. 1 + Wacława Szydłowska (22 greg.)
2 + Józef Naumczyk (22 greg.)
18.00. 1 + Stefan Matysiak (16 rocz. śm.), Franciszka i Józef
2 + Józef Ochnio (1 rocz. śm.)

Środa, 23. grudnia

6.15. + Henryk Wojnicki (3 rocz. śm.)
7.00. 1 + Wiktoria, Jan, Zbigniew, Kazimierz
2 + Józef Naumczyk (23 greg.)
18.00. 1 ◼ Msza św. zbiorowa
2 + Wacława Szydłowska (23 greg.)
19.30. ◼ Msza akademicka w intencji studentów

Czwartek, 24. grudnia, wigilia Bożego Narodzenia

6.15. 1 Msza św. w intencji zmarłych w kończącym się roku
2 + Helena Nowak (1 rocz. śm. – od Rady Duszpasterskiej)
3 + Lucyna Piotrowska (m-c po śm.)
7.00. 1 + Wacława Szydłowska (24 greg.)
2 + Józef Naumczyk (24 greg.)

Pasterka (I)

22.30. ◼ Msza św. w intencji Parafian

Pasterka (II)

24.00. 1 + Aniela Dzierzbińska, Władysław Borys, Czesław Sokołowski, Waldemar Panasiewicz
2 + Andrzej (10 rocz. śm.), Wiktoria, Maria, Czesław, ++ Dziuba
3 + Przemysław Mazurek

Piątek, 25. grudnia, uroczystość Bożego Narodzenia

7.00. + Józef Naumczyk (25 greg.)
8.30. + Bolesław Pcion (12 rocz. śm)
10.00. ◼ Dziękczynna w 16 rocznicę urodzin Katarzyny, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
11.30. ……………………………………………………………………………………………………
12.45. + Wacława Szydłowska (25 greg.)
17.30. ◼ O zdrowie dla Beaty
19.00. + Helena, ++ Nastajów

Sobota, 26. grudnia, święto św. Szczepana

7.00. + Wanda Teresa Pawełczak (46 m-c po śm.)
8.30. + Marian Mełgieś (28 rocz. śm.)
10.00. + Józef Żołnierczuk (4 rocz. śm.)
11.30. ……………………………………………………………………………………………………
12.45. + Wacława Szydłowska (26 greg.)
17.30. + Leon, Emilia, Seweryn, Władysława, Stanisław
19.00. + Józef Naumczyk (26 greg.)


Intencje mszalne 13.12 – 19.12

Niedziela 13. grudnia, III Niedziela Adwentu, rekolekcje

7.00. + Józef Naumczyk (13 greg.)
8.30. 1 + Roman Żydek (9 rocz. śm.), Zenona Żydek
2 + Wacława Szydłowska (13 greg.)
10.00. + Stanisława i Bolesław
11.30. ◼ Msza św. w intencji Parafian
12.45. + Czesława Łuszcz (10 rocz. śm.)
17.30. + Ludwik Kłoda (rocz. śm.), ++ Kłodów, Szymaniaków, Tyczyńskich
19.00. + Kazimiera Brus (14 rocz. śm.), Władysław Brus (24 rocz. śm.), Władysław Brus (51 rocz. śm.)

Poniedziałek, 14. grudnia, wspomnienie św. Jana od Krzyża, rekolekcje

7.00. + Józef Naumczyk (14 greg.)
9.00. + Jan, Jadwiga, Michalina, Antoni
16.30. + Irena i Ludomir
18.00. 1 W intencji ofiar stanu wojennego, zwłaszcza ze środowiska Politechniki Lubelskiej
2 + Wacława Szydłowska (14 greg.)

Wtorek, 15. grudnia, rekolekcje

7.00. + Józef Naumczyk (15 greg.)
9.00. + Stanisława Bogusz (9 m-c po śm.)
16.30. + Wacława Szydłowska (15 greg.)
18.00. 1 + Edward Szafraniec (2 m-c po śm. – od kolegów i koleżanek z pracy córki)
2 + Apolonia Skraińska – Muciek (1 rocz. śm.)

Środa, 16. grudnia

6.15. + Wacława Szydłowska (16 greg.)
7.00. 1 + Danuta Pachowska (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
2 + Józef Naumczyk (16 greg.)
18.00. 1 ◼ Msza św. zbiorowa
2 + Kazimiera Wodyńska (7 rocz. śm.)
19.30. ◼ Msza akademicka w intencji studentów

Czwartek, 17. grudnia

6.15. ◼ Dziękczynna za uratowanie życia w wypadku Zofii i Jana, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski
7.00. 1 ◼ Dziękczynna w 16 rocznicę urodzin Dominika, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
2 + Józef Naumczyk (17 greg.)
18.00. 1 ◼ Msza św. zbiorowa
2 + Wacława Szydłowska (17 greg.)

Piątek, 18. grudnia

6.15. + Wacława Szydłowska (18 greg.)
7.00. 1 + Marianna, Tomasz, Katarzyna i zm. z rodziny, ks. Lech, Bożena, Maria, Irena
2 + Józef Naumczyk (18 greg.)
18.00. 1 ◼O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i opiekę NMP dla ks. Bogusława z okazji imienin (od czcicieli Najśw. Serca Pana Jezusa i Kółek Różańcowych)
2 + Marianna Mazurkiewicz (15 rocz. śm.)
3 + Józef Kowalski (m-c po śm. – od rodziny)

Sobota, 19. grudnia

6.15. + Wacława Szydłowska (19 greg.)
7.00. 1 + Marta Olszak (4 m-c po śm.)
2 + Józef Naumczyk (19 greg.)
18.00. 1 + Barbara i Włodzimierz Leszczyńscy
2 + Dariusz Pietrzak (z okazji imienin)


Intencje mszalne 6.12 – 12.12

Niedziela 6. grudnia, II Niedziela Adwentu

7.00. + Rozalia Topyła (21 rocz. śm.), ++ Topyłów i Kosiorów
8.30. 1 + Maria Grochecka (30 rocz. śm.) i zm. z rodziny
2 + Wacława Szydłowska (6 greg.)
10.00. 1 + Adela, Józef, Anna, Maria, Paweł
2 + Jan Korneliusz (8 rocz. śm.), ++ Korneliuszów, Pachowskich, Luszewskich
11.30. 1 ◼ Msza św. w intencji Parafian
2 ◼ Msza św. w intencjach różańcowych
12.45. + Danuta, Henryk, Marek, Wojciech, Małgorzata, Anna, ++ Pyciarz
17.30. + Stefan, Władysława, Waldemar, Jan i Maria Zyśko, Marian Szylak
19.00. + Józef Naumczyk (6 greg.)

Poniedziałek, 7. grudnia, wspomnienie św. Ambrożego

6.15. + Wacława Szydłowska (7 greg.)
7.00. 1 + Jadwiga Kazimiera Bilewicz (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
2 + Józef Naumczyk (7 greg.)
18.00. 1◼ O Boże błogosławieństwo i opiekę NMP dla Katarzyny i jej rodziny
2 + Alina Popławska (90 m-c po śm.)
3 + Mateusz, Anna, ++ Jędzura, zm. ich synowie i córki, Adam Tomiło i zm. jego rodzice

Wtorek, 8. grudnia, uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

6.15. + Rozalia, Stanisław, Józef, ++ Sidorów, Monika i Jan Tabiszewscy
7.00. 1 + Józef Naumczyk (8 greg.)
2 + Wacława Szydłowska (8 greg.)
9.00. ◼ O dary Ducha Św. i opiekę NMP Niepokalanej dla rodziny Koczmarów
16.30. ◼ O Boże błogosławieństwo dla rodziców z nowo powstałej Róży Różańcowej Rodziców i ich dzieci
18.00. 1 ◼ Msza św. w intencji podejmujących Duchową Adopcję Dziecka Poczętego
2 ◼ O Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski dla członków Kółka Różańcowego pw. Niepokalanego Poczęcia NMP i o życie wieczne dla zmarłych z tego kółka

Środa, 9. grudnia

6.15. 1 + Helena Rzepka (od czcicieli Najśw. Serca Pana Jezusa)
2 + Wacława Szydłowska (9 greg.)
7.00. 1 + Jan i Leokadia Kołodyńscy
2 + Józef Naumczyk (9 greg.)
18.00. 1 ◼ Msza św. zbiorowa
2 + Tadeusz Szymanek (4 m-c po śm.)
3 + Eugeniusz (m-c po śm. – od Dyrekcji i społeczności Szkoły Muzycznej)
19.30. ◼ Msza akademicka w intencji studentów

Czwartek, 10. grudnia, wspomnienie NMP Loretańskiej

6.15. + Wacława Szydłowska (10 greg.)
7.00. 1 + Ewa Kapała (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
2 + Józef Naumczyk (10 greg.)
18.00. 1 ◼ Msza św. zbiorowa
2 + Helena Rzepka (3 m-c po śm.)

Piątek, 11. grudnia

6.15. + Wacława Szydłowska (11 greg.)
7.00. 1 + Józefa, Marian, Adolf, ++ Stasiaków, Halina, Bronisław, Ewa, ++ Piskorskich
2 + Józef Naumczyk (11greg.)
18.00. 1 ◼ O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św., opiekę NMP i zdrowie dla Jonasza z okazji 20 rocznicy urodzin
2 + Władysława Czarnota (1 rocz. śm.), Edward Czarnota, Karolina i Franciszek Cichoszowie
3 + Antoni Adamczyk (20 rocz. śm.)

Sobota, 12. grudnia

6.15. + Henryka Adamczyk (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
7.00. 1 ◼ O zdrowie dla Renaty
2 + Józef Naumczyk (12 greg.)
18.00. 1 ◼ Dziękczynna w 70 rocznicę urodzin Grażyny, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski dla całej rodziny
2 + Krystyna Wójtowicz (7 m-c po śm.)
3 + Wacława Szydłowska (12 greg.)

 

Intencje mszalne 29.11 – 5.12

Niedziela, 29 listopada, I Niedziela Adwentu

7.00. + Stanisława Bogusz (29 greg.)
8.30. 1 + Maria Ziemlewska (rocz. śm.)
2 + Bogdan Tatarczak (24 rocz. śm.)
10.00. + Janina (27 rocz. śm.), Wacław, Wiesław, ++ Pętalów i Sokołowskich, Andrzej Sendłak, Antonina Sękuła
11.30. ◼ Msza św. w intencji Parafian
12.45. 1 + Zdzisław (7 rocz. śm.), Stanisława i Leon, ++ Mełgieś
2 + Mieczysław Woźniak (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
17.30. 1 ◼ Msza św. w intencji zmarłych z Politechniki Lubelskiej
2 + Halina Pikacz (27 greg.)
19.00. ◼ Dziękczynna w 15 roczicę urodzin Tobiasza, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

Poniedziałek, 30 listopada, święto św. Andrzeja Apostoła

6.15. + Halina Pikacz (28 greg.)
7.00. 1 + Stanisława Bogusz (30 greg.)
2 + Krystyna Maria Samek (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18.00. 1 + Stanisław i Marianna Ochowscy
2 + Andrzej Zdybicki
3 + Andrzej (z okazji imienin)

Wtorek, 1 grudnia

6.15. 1 + Halina Pikacz (29 greg.)
2 + Wacława Szydłowska (1 greg.)
7.00. 1 + Józef Naumczyk (1 greg.)
2 + Jan Henryk Sobczak (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18.00. 1 + Marian Woźniak (3 rocz. śm.)
2 + Zygmunt (1 rocz. śm.), Jan i Zofia

Środa, 2 grudnia

6.15. 1 + Halina Pikacz (30 greg.)
2 + Marianna Kropiwiec (13 rocz. śm.)
7.00. + Józef Naumczyk (2 greg.)
18.00. 1 ◼ Msza św. zbiorowa
2 + Bożenna Sosnówka (4 rocz. śm.), Franciszek Górnik (22 rocz. śm.)
3 + Wacława Szydłowska (2 greg.)
19.30. ◼ Msza akademicka w intencji studentów

Czwartek, 3 grudnia, wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, I czwartek miesiąca

6.15. + Wacława Szydłowska (3 greg.)
7.00. 1 ◼ Dziękczynna za przywrócone zdrowie i otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
2 + Józef Naumczyk (3 greg.)
18.00. 1 ◼ Msza św. zbiorowa
2 + Władysława (51 rocz. śm.), Natalia, Adam, Władysława

Piątek, 4 grudnia, I piątek miesiąca

6.15. + Grażyna Barej (8 rocz. śm.)
7.00. 1 + Adam Kochaniec (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
2 + Józef Naumczyk (4 greg.)
16.30. 1 + Barbara Skórska (z okazji imienin)
2 + Wacława Szydłowska (4 greg.)
18.00. 1 ◼ O Boże błogosławieństwo na dalsze dzieło ewangelizacji w Radio Maryja i TV Trwam
2 + Jan Ryszard Droździel (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)

Sobota, 5. grudnia, I sobota miesiąca

6.15. + Zdzisław Kierzkowski (1 rocz. śm.)
7.00. 1 + Józef Naumczyk (5 greg.)
2 + Józef Roman Ignatowicz (m-c po śm – od uczestników pogrzebu)
18.00. 1 ◼ O zdrowie dla Ewy, Jadwigi, Jacka, Michała, Dariusza i Janiny
2 + Piotr Daniluk (8 rocz. śm.), ++ Daniluków, Sołopów, Kondraciuków, Tereszczuków
3 + Wacława Szydłowska (5 greg.)