Intencje mszalne 18.04.2021 – 24.04.2021

Posted on

 

Niedziela, 18. kwietnia, III Niedziela Wielkanocna

7.00. Dziękczynna w 105 rocznicę urodzin Zofii Ładoszek, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski
8.30. 1 Dziękczynna w 25 rocznicę ślubu Marzeny i Artura, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
2 + Stanisław Nagnajewicz (5 greg.)
10.00. + Danuta Ładna (3 rocz. śm.), ++ Prokopów i Ładnych
11.30. Msza św. w intencji Parafian
12.45. + Maria Herda (1 rocz. śm.)
17.30. + Adela (30 rocz. śm.), Edward (34 rocz. śm.)
19.00. Dziękczynna za dar życia dzieci, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i dalszą opiekę dla Agnieszki Jargiło w 42 rocznicę urodzin

Poniedziałek, 19. kwietnia

7.00. + Elżbieta Filipek (z okazji urodzin – od koleżanek i kolegów z pracy)
7.30. + Stanisław Nagnajewicz (6 greg.)
18.00. 1 + Marta Olszak (8 m-c po śm.)
2 + Iwona (25 rocz. śm.), ++ Welików i Gromyszów
3 + Janina Zajączkowska (21 rocz. śm.)

Wtorek, 20. kwietnia

7.00. + Anna i Franciszek Jamroż, Antonina, Genowefa i Kazimierz Terleccy
7.30. 1 + Czesław Gołofit (od Krystyny Kamińskiej)
2 + Marianna i Jan, ++ Janik, Mróz
18.00. 1 O udaną operację Marka
2 + Marian Polski, Edward, Michalina, Genowefa, Maria, ++ Sikorów i Hurków
3 + Stanisław Nagnajewicz (7 greg.)

Środa, 21. kwietnia

7.00. + Marian Pożarowszczyk (26 rocz. śm.)
7.30. 1 + Barbara i Włodzimierz Leszczyńcy
2 + Stanisław Nagnajewicz (8 greg.)
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 + Beata Warchoł (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
19.30. Msza akademicka w intencji studentów

Czwartek, 22. kwietnia

7.00. O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Teodora, Andrzeja, Jana Jamroż i ich rodzin
7.30. + Stanisław Nagnajewicz (9 greg.)
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 + Wacława Szydłowska (6 m-c po śm.)

Piątek, 23. kwietnia, uroczystość św. Wojciecha

7.00. + Stanisław Nagnajewicz (10 greg.)
7.30. 1 + Jan Stanicki, Stanisław, Bogdan
2 + Wojciech Hetel (z okazji imienin)
18.00. 1 + Bernard Gozdalski
2 + Adam Samborski (od kręgu Domowego Kościoła)

Sobota, 24. kwietnia

7.00. + Jan Wosiek (9 m-c po śm.)
7.30. + Stanisław Nagnajewicz (11 greg.)
18.00. 1 Dziękczynna w 50 rocz. ślubu Józefa i Elżbiety Wójcików, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski
2 + Henryka Winiarczyk (5 rocz. śm.)
3 + Anna, Bolesław, Stanisław, Paulina, Michał, Anna, Adam, Jan, ++ Sudołów, Rybów i Gnasiów


INTENCJE MSZALNE 11.04. – 17.04.

Niedziela, 11. kwietnia, II Niedziela Wielkanocna, święto Miłosierdzia Bożego

7.00. + Ryszard, Helena, Jakub Długoszewscy
8.30. 1 Msza św. w intencji Parafian
2 + Józef Chomenko (29 rocz. śm.)
10.00. + Stefan, Marianna, Franciszek, ++ Górnych, Józefa, Stanisław, Stefan, ++ Szczepaników
11.30. Msza św. w intencjach różańcowych
12.45. + Tadeusz Szymanek (8 m-c po śm.)
16.00. Msza św. w intencji przyjmujących sakrament bierzmowania
17.30. 1 Msza św. w intencji przyjmujących sakrament bierzmowania
2 + Teresa (28 rocz. śm.), Gudków
19.00. 1 Msza św. w intencji przyjmujących sakrament bierzmowania
2 O Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski dla członków Kółka Różańcowego pw. Miłosierdzia Bożego i o życie wieczne dla zmarłych z tego kółka

Poniedziałek, 12. kwietnia

7.00. + Bogusław Słonina
7.30. + Franciszek Borowski (od Ewy i Bogdana Oleszczaków)
18.00. 1 + Krystyna Wójtowicz (11 m-c po śm.)
2 + Wiktoria (30 rocz. śm.), Maria, Andrzej, Czesław, ++ Dziuba
3 + Czesław Gołofit (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)

Wtorek, 13. kwietnia

7.00. + Katarzyna i Franciszek Pawełczak, Helena, Stanisława, Zofia, Czesław, Edward
7.30. 1 + Janina Urban (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
2 + Anna Pietrasik, Paweł i Piotr Pietrasik, Kazimierz, Maria
18.00. 1 + Tadeusz (22 rocz. śm.), Julia, Bronisław, ++ Choinów
2 + Janina Gąska (100 rocz. śm.)

Środa, 14. kwietnia

7.00. O łaskę zdrowia dla Julii, Kazimiery i Juliana
7.30. + Stanisław Nagnajewicz (1 greg.)
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 Dziękczynna w 42 rocznicę ślubu Marii i Ryszarda Janczarków, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
19.30. Msza akademicka w intencji studentów

Czwartek, 15. kwietnia

7.00. + Stanisław Nagnajewicz (2 greg.)
7.30. + Jacek (14 rocz. śm.), Aniela, Franciszek, Wojciech, ++ Olendrów
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 + Kazimiera Stachyra (m-c po śm. – od rodziny)

Piątek, 16. kwietnia

7.00. + Stanisław Nagnajewicz (3 greg.)
7.30. + Czesław Gołofit (od chrześnicy Bogumiły z rodziną)
18.00. 1 + Grażyna Bronisz (3 m-c po śm. – od sąsiadów z bloku)
2 + Stanisław Trochimiuk
3 + Albin Bartkiewicz (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)

Sobota, 17. kwietnia

7.00. + Irena Marszałek (2 rocz. śm.)
7.30. 1 + Maria Stolz (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
2 + Stanisław Nagnajewicz (4 greg.)
18.00. 1 + Grażyna Bronisz (3 m-c po śm.)
2 + Halina Wysocka (6 rocz. śm.)
3 + Jan i Waleria, Józef, Hipolit, Czesław, Jan, ++ Rogowskich, Tadeusz, Czesław, Feliks


INTENCJE MSZALNE 04.04. – 10.04.

Niedziela, 4. kwietnia, uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

6.00. Msza św. w intencji Parafian
8.30. + Grażyna Barej (1 rocz. śm.)
10.00. + Wacław, Janina, Wiesław, ++ Pętalów i Sokołowskich, Józefa Pawłaszek
11.30. + Marek Tycner (m-c po śm.), ++ Tycnerów (od rodziny)
12.45. + Halina i Jerzy Gajkoś, ++ Gajkosiów
17.30. + Jerzy, Józef, Stefania, Zbigniew, ++ Lipko, Genowefa i Edward Lewczyk, Zbigniew Poniewozik
19.00. + Stanisława Karwacka (2 m-c po śm.)

Poniedziałek, 5. kwietnia, Poniedziałek Wielkanocny

7.00. + Halina Król (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
8.30. Dziękczynna w 26 rocznicę powstania prezydium Legionu Maryi, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla legionistów
10.00. Dziękczynna w 99 rocznicę urodzin Julianny, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP, zdrowie i potrzebne łaski
11.30. O dary Ducha Św. dla rodziny Koczmarów i życie wieczne dla zmarłych z rodzin Koczmarów, Pyciów, Żbikowskich, Kołodziejów i Kołodyńskich
12.45. + Adrian (9 m-c po śm.)
17.30. O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla rodzin Lipków i Dobrzyńskich
19.00. + Krzysztof Gogłoza (8 rocz. śm.)

Wtorek, 6. kwietnia, Wtorek Wielkanocny

7.00. + Jan Król (9 rocz. śm.), ++ Królów i Łatów
7.30. + Przemysław Mazurek
18.00. 1 + Karol (20 rocz. śm.), Marianna, ++ Kryków i Dybców
2 + Stanisław (3 rocz. śm.)
3 + Władysława i Konstanty Czochowscy

Środa, 7. kwietnia, Środa Wielkanocna

7.00. + Teresa Meckier
7.30. 1 + Franciszek Borowski (od rodziny Personów)
2 + Jan, Jadwiga, Michalina, Antoni
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 + Alina Popławska (94 m-c po śm.)

Czwartek, 8. kwietnia, Czwartek Wielkanocny

7.00. + Teresa Dębowska (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
7.30. 1 + Jakub Wierzchowski (9 m-c po śm.)
2 + Maria Jałtuszewska (z okazji imienin i 20 rocz. śm.) i zm. z rodziny
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 + Józef Soniak (4 rocz. śm.)

Piątek, 9. kwietnia, Piątek Wielkanocny

7.00. + Józefa Stefanicka, Alicja Zbysław, Helena Kozicka, Aniela Kozicka, Jan Stefanicki
7.30. + Leokadia
18.00. 1 + Jan Korzeń (3 rocz. śm.)
2 + Łucja Krakowiak (od sąsiadów z klatki)
3 + Helena Rzepka (7 m-c po śm.)

Sobota, 10. kwietnia, Sobota Wielkanocna

7.00. + Piotr Nurzyński (16 rocz. śm.) i zm. z rodziny
7.30. + Marek Tycner (m-c po pogrzebie – od uczestników)
18.00. 1 + Józefa i Józef Kubliccy, Marianna Woźniak i zm. z rodziny
2 + Stanisław Trochimiuk
3 + Kazimiera, Stanisław, Witold, ++ Gontarzów i Osuchów


INTENCJE MSZALNE 28.03. – 03.04.

Niedziela, 28. marca, Niedziela Palmowa

7.00. + Józef (27 rocz. śm.), Aleksandra, ++ Maciągów i Woźniców, Władysław Zdybel
8.30. 1 + Maria i Józef Kuźma (28 greg.)
2 + Jacek Żołnierczuk (27 greg.)
10.00. Dziękczynna w 50 rocznicę urodzin Beaty, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
11.30. Msza św. w intencji Parafian
12.45. + Andrzej Płaszczewski (4 rocz. śm.), Tadeusz i Krystyna
17.30. + Jerzy Lipko (6 m-c po śm.)
19.00. Dziękczynna w 61 rocznicę urodzin Ireneusza, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

Poniedziałek, 29. marca, Wielki Poniedziałek

7.00. O zdrowie dla Marii i Waldemara Majów
7.30. 1 + Beata Stachurska
2 + Jacek Żołnierczuk (28 greg.)
18.00. 1 + Halina Kasjaniuk (od pracowników oddziału pulmonologii)
2 + Janina Tabaczyk (31 rocz. śm.), Józef (25 rocz. śm.), Maria, Jerzy, Marta, Bożena,
++ Tabaczyków i Saganów
3 + Maria i Józef Kuźma (29 greg.)

Wtorek, 30. marca, Wielki Wtorek

7.00. 1 + Jan (33 rocz. śm.), Tadeusz, Stefan, Eugenia, Marianna, Brygida, Andrzej, Bożena
2 + Tadeusz Gołofit (6 rocz. śm.), Karolina i Marianna Gołofit
7.30. 1 + Maria i Józef Kuźma (30 greg.)
2 + Franciszek Borowski (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18.00. 1 O Boże błogosławieństwo dla Katarzyny i jej rodziny
2 + Jacek Żołnierczuk (29 greg.)

Środa, 31. marca, Wielka Środa

7.00. + Teresa Meckier
7.30. 1 + Jakub Wierzchowski (8 m-c po śm.)
2 + Helena, Wincenty, Stanisław i zm. z rodziny
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 + Jacek Żołnierczuk (30 greg.)

Czwartek, 1. kwietnia, Wielki Czwartek

18.00. Msza św. Wieczerzy Pańskiej
1 Dziękczynna za posługę kapłańską ks. ks. Piotra, Marka, Bogusława, Kordiana i Łukasza (od Kółek Różańcowych)
2 Dziękczynna w 80 rocznicę urodzin Czesława, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
3 O łaskę powrotu do zdrowia po udarze i arytmii dla Ireny Ostojskiej
4 + Aniela, Wojciech, ++ Lipców
5 + Danuta, Henryka, Ryszard

Piątek, 2. kwietnia, Wielki Piątek

7.30. Liturgia Godzin
18.00. Liturgia na cześć Męki Pańskiej

Sobota, 3. kwietnia, Wielka Sobota

7.30. Liturgia Godzin
19.00. Liturgia Wigilii Paschalnej
1 Dziękczynna w 54 rocznicę ślubu Marii i Mariana Oklińskich, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św, opiekę NMP i potrzebne łaski
2 O dar radości od Zmartwychwstałego Chrystusa dla czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa
3 + Krzysztof i Józef
4 + Barbara Piech (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
5 + Czesław Gołofit (od Krystyna Bochniak z rodziną)


INTENCJE MSZALNE 21.03. – 27.03.

Niedziela, 21. marca, V Niedziela Wielkiego Postu, rekolekcje

7.00. + Wacława Szydłowska (5 m-c po śm.)
8.30. 1 + Bolesława (25 rocz. śm.)
2 + Jacek Żołnierczuk (20 greg.)
10.00. + Józef, Adela, Maria, Paweł
11.30. Msza św. w intencji Parafian
12.45. + Józef Skrzypiec (12 rocz. śm.), Józef i Józefa Chrzanowscy, Józef i Janina Skrzypiec
17.30. + Barbara i Włodzimierz Leszczyńscy
19.00. + Maria i Józef Kuźma (21 greg.)

Poniedziałek, 22. marca, rekolekcje

7.00. + Jacek Żołnierczuk (21 greg.)
9.00. + Bernardino Profili (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
16.30. 1 + Barbara Piech (z racji urodzin)
2 + Maria i Józef Kuźma (22 greg.)
18.00. + Wiesław Lis (4 rocz. śm.)

Wtorek, 23. marca, rekolekcje

7.00. Dziękczynna w rocznicę urodzin Danuty Jamroż, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i opiekę NMP
9.00. + Zygmunt Paszkowski (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
16.30. + Maria i Józef Kuźma (23 greg.)
18.00. 1 + Józef Żołnierczuk, Józef Firsiuk
2 + Jacek Żołnierczuk (22 greg.)

Środa, 24. marca, rekolekcje

7.00. + Jacek Żołnierczuk (23 greg.)
9.00. + Henryk Kos (5 rocz. śm.), Zofia i Władysław
16.30. + Maria i Józef Kuźma (24 greg.)
18.00. + Jan Wosiek (8 m-c po śm.)
19.30. + Sylwester Kawiak (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)

Czwartek, 25. marca, uroczystość Zwiastowania NMP

7.00. 1 + Konrad Tarkowski (5 rocz. śm.)
2 + Jacek Żołnierczuk (24 greg.)
9.00. 1 + Marian Polski (2 m-c po śm.)
2 + Robert Oziębło (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
16.30. 1 + Kamil (5 m-c po śm.)
2 + Maria i Józef Kuźma (25 greg.)
18.00. 1 + Marian Czochra (z racji urodzin)
2 + Janina Sulowska (4 rocz. śm.)

Piątek, 26. marca

7.00. + Wanda Teresa Pawełczak (41 m-c po śm.)
7.30. 1 + Maria i Józef Kuźma (26 greg.)
2 + Alicja, Zbysław, Józefa, Stefania, Helena Kozicka
18.00. 1 + Stanisława (12 rocz. śm.), Jan, Jacek, ++ Danilewiczów
2 + Jacek Żołnierczuk (25 greg.)
3 + Longin Więckowski (4 rocz. śm.)

Sobota, 27. marca

7.00. + Jacek Żołnierczuk (26 greg.)
7.30. + Maria i Józef Kuźma (27 greg.)
18.00. 1 + Irena (14 rocz. śm.), Eugeniusz, Wanda, Henryk, Ryszard
2 + Jan Mieczysław Sosnówka
3 + Janina, Stanisław, Franciszek, ++ Sobczaków


INTENCJE MSZALNE 14.03. – 21.03.

Niedziela, 14. marca, IV Niedziela Wielkiego Postu

7.00. + Czesław (rocz. śm.), Julian, Wiktoria, ++ Wincentowiczów i Włosków
8.30. 1 + Maria i Józef Kuźma (14 greg.)
2 + Jacek Żołnierczuk (13 greg.)
10.00. 1 + Maria i Józef Gajewscy i zm. z rodziny
2 + Antoni Dejutryk (8 rocz. śm.)
11.30. Msza św. w intencji Parafian
12.45. 1 + Petronela Kisielewicz (26 rocz. śm.), Stanisław Kisielewicz, Zbigniew Baczyński
2 + Czesław i Henryka Chomik
17.30. + Stefania Brandel (3 rocz. śm.)
19.00. + Czesław Kaproń

Poniedziałek, 15. marca

7.00. + Helena, Kazimierz, Bronisława (rocz. śm.)
7.30. 1 + Stanisława Bogusz (1 rocz. śm.)
2 + Zygmunt Kobyłka (10 rocz. śm.)
3 + Jacek Żołnierczuk (14 greg.)
18.00. 1 + Feliksa (33 rocz. śm.)
2 + Maria i Józef Kuźma (15 greg.)
3 + Krystyna Korneliusz (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)

Wtorek, 16. marca

7.00. + Janusz Tracz (2 m-c po śm.)
7.30. 1 + Grażyna Bronisz (2 m-c po śm.)
2 + Maria i Józef Kuźma (16 greg.)
18.00. 1 + Grażyna Bronisz (2 m-c po śm.)
2 + Jacek Żołnierczuk (15 greg.)

Środa, 17. marca

7.00. + Alina (3 rocz. śm.), Mieczysław (10 rocz. śm.), ++ Oryszczaków, Janina i Józef, Joanna,
Zbigniew, ++ Tulipanów
7.30. 1 + Maria i Józef Kuźma (17 greg.)
2 + Jacek Żołnierczuk (16 greg.)
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Magdaleny z okazji urodzin
19.30. Msza św. akademicka w intencji studentów

Czwartek, 18. marca

7.00. + Franciszek Wrona (25 rocz. śm.) i zm. z rodziny
7.30. 1 + Maria i Józef Kuźma (18 greg.)
2 + Jacek Żołnierczuk (17 greg.)
18.00. 1 ♦ Msza św. zbiorowa
2 + Józef Borowiec (z racji imienin)

Piątek, 19. marca, uroczystość św. Józefa

7.00. 1 + Janina i Józef Nowakowie, ++ Nowaków i Doroszów
2 + Józef Soniak (z racji imienin)
9.00. 1 + Maria i Józef Kuźma (19 greg.)
2 + Jacek Żołnierczuk (18 greg.)
18.00. 1 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla członków Kółka Różańcowego pw. św. Józefa i o życie wieczna dla zmarłych z tego kółka
2 + Marta Olszak (7 m-c po śm.)
3 + Józef Naumczyk, Józef Welik

Sobota, 20. marca

7.00. + Zofia Małecka (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
7.30. 1 + Józef Bednarz (z racji imienin)
2 + Maria i Józef Kuźma (20 greg.)
18.00. 1 Dziękczynna w 7 rocznicę urodzin Aleksandry, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
2 + Jacek Żołnierczuk (19 greg.)
3 + Józefa i Józef Sosnówka


INTENCJE MSZALNE 07.03. – 13.03.

Niedziela, 7. marca, III Niedziela Wielkiego Postu

7.00. + Anna, Sylwester, Czesław, Stanisław
8.30. 1 + Jacek Danilewicz (21 rocz. śm.), Jan i Stanisława
2 + Lucyna Borzym (2 rocz. śm.)
10.00. 1 + Tadeusz Szymanek (7 m-c po śm.)
2 + Jacek Żołnierczuk (6 greg.)
11.30. 1 ♦ Msza św. w intencji Parafian
2 Msza św. w intencjach różańcowych
12.45. + Maria i Józef Kuźma (7 greg.)
17.30. + Edward Czarnota (24 rocz. śm.), Seweryna Przywara (12 rocz. śm.)
19.00. + Alina Popławska (93 m-c po śm.)

Poniedziałek, 1. marca

7.00. + Genowefa Matysek (15 rocz. śm.), ++ Matysków i Bichtów
7.30. + Jacek Żołnierczuk (7 greg.)
18.00. 1 + Lucjan (34 rocz. śm.), Edwarda, Marianna, Janina, Tomasz, ++ Sadurskich, Stanisława i Andrzej Kusiakowie
2 + Maria i Józef Kuźma (8 greg.)
3 + Elżbieta Janczara (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)

Wtorek, 9. marca

7.00. 1 + Stanisław (6 rocz. śm.) i Marianna (14 rocz. śm.) Kropiwiec
2 + Helena Rzepka (6 m-c po śm.)
7.30. 1 + Jacek Żołnierczuk (8 greg.)
2 + Maria i Józef Kuźma (9 greg.)
18.00. 1 Dziękczynna w 65 rocz. urodzin Ireny Kaczyńskiej, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
2 + Janina Bieńko (25 rocz. śm.), Paweł i Katarzyna Kloc
3 + Zofia (18 rocz. śm.), Wacław, Mieczysław, Tadeusz, Jan, Agnieszka, Jan, Andrzej, Emilia, Antonina

Środa, 10. marca

7.00. + Maria Kołodyńska (12 rocz. śm.)
7.30. 1 + Maria i Józef Kuźma (10 greg.)
2 + Jacek Żołnierczuk (9 greg.)
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 + Wojciech Pietrzak
19.30. Msza św. akademicka w intencji studentów

Czwartek, 11. marca

7.00. Dziękczynna za udaną operację, z prośbą o dalsze zdrowie i potrzebne łaski dla Mirosława
7.30. 1 + Maria i Józef Kuźma (11 greg.)
2 + Jacek Żołnierczuk (10 greg.)
18.00. 1 ♦ Msza św. zbiorowa
2 + Renata Grzesiak (9 rocz. śm.) i zm. z rodziny

Piątek, 12. marca

7.00. 1 + Danuta (4 rocz. śm.)
2 + Czesław Chomik (7 m-c po śm.)
7.30. 1 + Maria i Józef Kuźma (12 greg.)
2 + Jacek Żołnierczuk (11 greg.)
18.00. 1 + Krystyna Wójtowicz (10 m-c po śm.)
2 + Bernard Gozdalski (1 rocz. śm.)

Sobota, 13. marca

7.00. + Łucja Krakowiak (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
7.30. + Ignacy Zielonka (od społeczności III LO im. Unii Lubelskiej)
18.00. 1 + Czesław (7 m-c po śm.), Henryka (8 rocz. śm.) Chomik
2 + Jacek Żołnierczuk (12 greg.)
3 + Maria i Józef Kuźma (13 greg.)


Intencje mszalne 28.02.2021 – 06.03.2021

Niedziela, 28. lutego, II Niedziela Wielkiego Postu

7.00. + Adam Kochaniec (30 greg.)
8.30. 1 + Marianna, Adam, Bronisław, ++ Sławackich, Józefa, Aleksander, Jan, ++ Gulskich
2 + Jacek Żołnierczuk (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
10.00. 1 + Katarzyna Szeliga (1 rocz. śm.), Franciszek, ++ Szeligów i Wiechników
2 + Janina Mardoń (4 rocz. śm.), Ludwik, Franciszek i Jadwiga
11.30. Msza św. w intencji Parafian
12.45. 1 Dziękczynna w 13 rocznicę urodzin Mai Borowiec, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
2 + Zygmunt Surmacz (od wnuczki z rodziną)
17.30. + Władysław Paszkowski (28 greg.)
19.00. + Halina Kołodziej (9 rocz. śm.), Leszek Kołodziej

Poniedziałek, 1. marca

7.00. + Aniela Zieńczuk (13 rocz. śm.)
7.30. + Władysław Paszkowski (29 greg.)
18.00. 1 O Boże błogosławieństwo dla Katarzyny i jej rodziny
2 + Maria i Józef Kuźma (1 greg.)
3 + Barbara Barszcz (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)

Wtorek, 2. marca

7.00. + Maria i Józef Kuźma (2 greg.)
7.30. 1 + Jacek Żołnierczuk (1 greg.)
2 + Władysław Paszkowski (30 greg.)
18.00. 1 + Helena Szczepaniak, Jan i Marek Podlodowscy
2 + Melania Surdyk (3 rocz. śm.)

Środa, 3. marca

7.00. + Mirosława Jankowska (6 m-c po śm.)
7.30. 1 + Ignacy Zielonka (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
2 + Jacek Żołnierczuk (2 greg.)
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 + Maria i Józef Kuźma (3 greg.)
19.30. Msza św. akademicka w intencji studentów

Czwartek, 4. marca, święto św. Kazimierza, I czwartek miesiąca

7.00. + Grażyna Barej (11 m-c po śm.)
7.30. 1 + Maria i Józef Kuźma (4 greg.)
2 + Jacek Żołnierczuk (3 greg.)
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 + Bolesław Antecki (4 rocz. śm.), Celina Antecka

Piątek, 5. marca, I piątek miesiąca

7.00. + Elżbieta Filipek (od koleżanek i kolegów z pracy)
7.30. + Maria i Józef Kuźma (5 greg.)
16.30. 1 + Tadeusz, Radosław, ++ Olejarczyków i Dzierżaków, Wanda Kijak
2 + Jacek Żołnierczuk (4 greg.)
18.00. Aby Najświętsze Serce Jezusa było nam pociechą w troskach i utrapieniach

Sobota, 6. marca, I sobota miesiąca

7.00. + Stanisława Karwacka (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
7.30. + Maria i Józef Kuźma (6 greg.)
18.00. 1 + Zofia Baran (30 rocz. śm.), ++ Baranów i Szpytów
2 + Jacek Żołnierczuk (5 greg.)
3 + Marian Polski (od współpracowników córki)


INTENCJE MSZALNE 21.02. – 27.02.

Niedziela, 21. lutego, I Niedziela Wielkiego Postu

7.00. + Wacława Szydłowska (4 m-c po śm.)
8.30. 1 + Stanisław Boryga (38 rocz. śm.), Janina, Józef, Agnieszka Bieńko
2 + Adam Kochaniec (23 greg.)
10.00. 1 O szczęśliwą operację i zdrowie dla Zofii
2 + Leszek Błaziak (5 rocz. śm.), ++ Błaziaków
11.30. Msza św. w intencji Parafian
12.45. 1 O zdrowie dla Maryli i Czesława i o opiekę NMP dla nich
2 + Aleksandra i Stefan, ++ Tyczyńskich i Kłodów
17.30. + Barbara i Włodzimierz Leszczyńscy
19.00. + Władysław Paszkowski (21 greg.)

Poniedziałek, 22. lutego, święto Katedry św. Piotra Apostoła

7.00. + Adam Kochaniec (24 greg.)
7.30. + Władysław Paszkowski (22 greg.)
18.00. 1 + Jan Wosiek (7 m-c po śm.)
2 + Aleksander Słomiany, ++ Słomianych i Florkowskich
3 + Marian Stefankiewicz (2 rocz. śm.)

Wtorek, 23. lutego

7.00. + Adam Kochaniec (25 greg.)
7.30. 1 + Mieczysław Babiec (5 rocz. śm.)
2 + Władysław Paszkowski (23 greg.)
18.00. 1 + Jan (42 rocz. śm.), Zofia, Zygmunt
2 + Zofia Tyra (1 rocz. śm.)

Środa, 24. lutego

7.00. + Tadeusz Bocian (rocz. śm.)
7.30. 1 + Adam Kochaniec (26 greg.)
2 + Władysław Paszkowski (24 greg.)
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 + Janina, Tomasz, Wiesława, Jerzy, Marian, Kazimierz, ++ Marciniaków, Marianna Szafrańska, Dominik Maliszewski
19.30. Msza św. akademicka w intencji studentów

Czwartek, 25. lutego

7.00. 1 + Adam Kochaniec (27 greg.)
2 + Marshall
7.30. 1 + Bolesław (15 rocz. śm.), Janina, Maria, ++ Siczków i Pawelców
2 + Władysław Paszkowski (25 greg.)
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 + Marian Stefankiewicz (2 rocz. śm.)

Piątek, 26. lutego

7.00. + Wanda Teresa Pawełczak (48 m-c po śm. – 4 rocz. śm.)
7.30. 1 + Adam Kochaniec (28 greg.)
2 + Władysław Paszkowski (26 greg.)
18.00. 1 + Jerzy Lipko (5 m-c po śm.)
2 + Marian Polski (m-c po śm. – od rodziny)

Sobota, 27. lutego

7.00. + Adam Kochaniec (29 greg.)
7.30. + Władysław Paszkowski (27 greg.)
18.00. 1 Dziękczynna w 82 rocznicę urodzin Heleny, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę NMP
2 + Anna (32 rocz. śm.), Feliks, Gabriela, Wiesław, Marian
3 + Maria Teresa Galicka, Franciszek Galicki


Intencje mszalne 14.02.2021 – 20.02.2021

Niedziela 14. lutego, VI Niedziela Zwykła

7.00. + Teresa Szewczuk (9 rocz. śm.), Alfred Szewczuk (13 rocz. śm.)
8.30. + Adam Kochaniec (16 greg.)
10.00. 1 + Marian (38 rocz. śm.), Bolesława, Antoni, Halina, Elżbieta
2 + Robert Janczarek (10 rocz. śm.)
11.30. Msza św. w intencji Parafian
12.45. O Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i Aniołów Stróżów, zdrowie oraz potrzebne łaski dla Amelii w 16 rocznicę urodzin, Kingi w 13 rocznicę urodzin, Zosi w 11 rocznicę urodzin i Dominiki w 8 rocznicę urodzin
17.30. + Janina, Józef, Zbigniew, ++ Gizów
19.00. + Władysław Paszkowski (14 greg.)

Poniedziałek, 15. lutego

7.00. + Adam Kochaniec (17 greg.)
7.30. 1 + Władysław Paszkowski (15 greg.)
2 + Stanisława Bogusz (11 m-c po śm.)
18.00. 1 + Henryk Wojnicki
2 + Halina Kasjaniuk (od współpracowników syna Jerzego)

Wtorek, 16. lutego

7.00. + Adam Kochaniec (18 greg.)
7.30. 1 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę NMP Nieustającej Pomocy dla Adama Jezierskiego
2 + Władysław Paszkowski (16 greg.)
18.00. 1 + Ks. Lech Sutryk, Maria Gil, Bożena Trzaskowska, Czesława Rapa
2 + Anna Elżbieta Sawicka (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)

Środa, 17. lutego, Środa Popielcowa

7.00. + Adam Kochaniec (19 greg.)
9.00. O Boże błogosławieństwo dla Gabrysi z okazji 1 rocznicy urodzin
16.30. + Władysław Paszkowski (17 greg.)
18.00. 1 + Jan (6 rocz. śm.), Janina Sulowscy
2 + Grażyna Bronisz (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
19.30. + Rozalia Kołodyńska (43 rocz. śm.)

Czwartek, 18. lutego

7.00. + Zofia, Jan, Genowefa, Stanisław, ++ Polskich
7.30. 1 + Adam Kochaniec (20 greg.)
2 + Władysław Paszkowski (18 greg.)
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 + Leszek Szewczyk (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)

Piątek, 19. lutego

7.00. + Adam Kochaniec (21 greg.)
7.30. + Władysław Paszkowski (19 greg.)
18.00. 1 + Marta Olszak (6 m-c po śm.)
2 + Jacek Nowak (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
3 + Józefa, Jan, Janusz, Jerzy, Mirosław

Sobota, 20. lutego

7.00. + Adam Kochaniec (22 greg.)
7.30. 1 + Jan, Jadwiga, Michalina, Antoni
2 + Władysław Paszkowski (20 greg.)
18.00. 1 + Longina Kręgiel (6 rocz. śm.), Wiktoria, Jan, Franciszek, Stanisław
2 + Halina Kasjaniuk (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)


Intencje mszalne 7.02 – 13.02. 2021

Niedziela 7. lutego, V Niedziela Zwykła

7.00. + Antonina i Zdzisław Dąbrowscy
8.30. + Adam Kochaniec (9 greg.)
10.00. + Stanisław (28 rocz. śm.), Bolesław Niedźwiadkowie
11.30. 1 ♦ Msza św. w intencji Parafian
2 Msza św. w intencjach różańcowych
12.45. + Witold Korneliusz (13 rocz. śm.), ++ Korneliuszów i Kondzielów
17.30. + Władysław Paszkowski (7 greg.)
19.00. + Alina Popławska (92 m-c po śm.)

Poniedziałek, 8. lutego

7.00. + Adam Kochaniec (10 greg.)
7.30. + Władysław Paszkowski (8 greg.)
18.00. 1 O Boże błogosławieństwo, zdrowie oraz siły fizyczne i duchowe do dalszej pracy dla ratowników medycznych
2 Dziękczynna za opiekę i otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Sabiny z okazji urodzin
3 + Zbigniew Klimowicz (4 rocz. śm.)

Wtorek, 9. lutego

7.00. + Adam Kochaniec (11 greg.)
7.30. 1 + Leokadia Kołodyńska (76 rocz. śm.)
2 + Władysław Paszkowski (9 greg.)
18.00. 1 + Tadeusz Szymanek (6 m-c po śm.)
2 + Helena Rzepka (5 m-c po śm.)

Środa, 10. lutego, wspomnienie św. Scholastyki

7.00. + Adam Kochaniec (12 greg.)
7.30. 1 + Halina Pikacz (6 m-c po śm.)
2 + Władysław Paszkowski (10 greg.)
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 + Helena Przybylska (32 rocz. śm.)
19.30. Msza akademicka w intencji studentów

Czwartek, 11. lutego, wspomnienie NMP z Lourdes, Światowy Dzień Chorego

7.00. + Adam Kochaniec (13 greg.)
7.30. + Władysław Paszkowski (11 greg.)
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 Msza św. w intencji chorych, z udzielaniem sakramentu namaszczenia chorych

Piątek, 12. lutego

7.00. + Maciej Jaśkiewicz (4 rocz. śm.)
7.30. 1 + Adam Kochaniec (14 greg.)
2 + Władysław Paszkowski (12 greg.)
18.00. 1 + Krystyna Wójtowicz (9 m-c po śm), Jan, Helena Wójtowicz, Andrzej, Tadeusz i Czesława Pawlas
2 + Stanisław Bełtowski (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)

Sobota, 13. lutego

7.00. + Adam Kochaniec (15 greg.)
7.30. 1 O Boże błogosławieństwo, zdrowie, dar głębokiej wiary dla Tomasza, Krzysztofa i Marii
2 + Władysław Paszkowski (13 greg.)
18.00. 1 + Krzysztof Berecki (3 rocz. śm.)
2 + Monika Chud (3 rocz. śm.)


Intencje mszalne 31.01 – 6.02

Niedziela 31. stycznia, IV Niedziela Zwykła

7.00. O zdrowie dla Marii i Władysława
8.30. 1 + Edward i Janina Galazdra
2 + Adam Kochaniec (2 greg.)
10.00. 1 + Edward Wójcik (22 rocz. śm.), ++ Wójcików i Pytków
2 + Jacek Żołnierczuk
11.30. Msza św. w intencji Parafian
12.45. + Alina Typek (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
17.30. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla ks. Dominika
19.00. + Teresa Janczak (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)

Poniedziałek, 1. lutego

7.00. + Adam Kochaniec (3 greg.)
7.30. 1 + Feliksa i Jan Butryn
2 + Władysław Paszkowski (1 greg.)
18.00. 1 O Boże błogosławieństwo dla Katarzyny i jej rodziny
2 O Boże błogosławieństwo, opiekę NMP, zdrowie i potrzebne łaski dla całej rodziny, o wierne trwanie przy Bogu dla najbliższych
3 + Jan (3 rocz. śm.)

Wtorek, 2. lutego, święto Ofiarowania Pańskiego

7.00. + Irena Bocian, Lucjan Bocian i zm. rodziców
9.00. 1 + Maria i Rudolf Hrywniak (26 rocz. śm.)
2 + Adam Kochaniec (4 greg.)
16.30. 1 + Maria Hrywniak, Rudolf Hrywniak
2 + Władysław Paszkowski (2 greg.)
18.00. 1 + Marianna (z okazji imienin), Karol, ++ Dybców i Kryków
2 + Anna Szejcec (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)

Środa, 3. lutego

7.00. + Adam Kochaniec (5 greg.)
7.30. 1 + Zofia i Henryk, Bronisława i Jan
2 + Władysław Paszkowski (3 greg.)
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 ++ Skowronków, Zająców i Gąsków
19.30. Msza akademicka w intencji studentów

Czwartek, 4. lutego, I czwartek miesiąca

7.00. + Grażyna Barej (10 m-c po śm.)
7.30. 1 + Adam Kochaniec (6 greg.)
2 + Władysław Paszkowski (4 greg.)
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 + Maria Szewczyk (4 rocz. śm.), Krystian Szewczyk, Radosław Polonis

Piątek, 5. lutego, wspomnienie św. Agaty, I piątek miesiąca

7.00. + Elżbieta Filipek (od koleżanek i kolegów z pracy)
7.30. + Adam Kochaniec (7 greg.)
16.30. + Władysław Paszkowski (5 greg.)
18.00. 1 O zgodę i pokój w rodzinach czcicieli Najśw. Serca Pana Jezusa i w rodzinach naszej parafii
2 + Sylwester Krawczyk (3 rocz. śm.)

Sobota, 6. lutego, wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy, I sobota miesiąca

7.00. + Adam Kochaniec (8 greg.)
7.30. + Władysław Paszkowski (6 greg.)
18.00. 1 + Halina, Zofia, Józef, ++ Wójtowiczów
2 + Maria Pietrzak (12 rocz. śm.)
3 + Marianna, Krzysztof, ++ Siepsiaków


Intencje mszalne 24.01 – 30.01

Niedziela 24. stycznia, III Niedziela Zwykła

7.00. + Jan Wosiek (6 m-c po śm.)
8.30. 1 + Ryszard Misztal (m-c po śm. – od rodziny)
2 + Marta Olszak (24 greg.)
10.00. 1 + Józef (22 rocz. śm.), Adela, Rozalia, Andrzej, Leokadia
2 + Władysława, Jan, ++ Marcinkowskich; zm. rodzice i siostry: Anna, Zofia; bracia: Kazimierz, Tadeusz, Wiesław, Lechosław i zm. z rodziny
11.30. ♦ Msza św. w intencji Parafian
12.45. 1 O zdrowie dla Jacka
2 + Halina Król (24 greg.)
17.30. + Zbigniew Skubisz (6 rocz. śm.)
19.00. + Mieczysław, ++ Jaczyńskich

Poniedziałek, 25. stycznia, święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła

7.00. + Sławomir i Zdzisław Barszczewscy, Stanisław i Bronisława Kawałko
7.30. 1 + Marta Olszak (25 greg.)
2 + Halina Król (25 greg.)
18.00. 1 ♦ O zdrowie i potrzebne łaski dla Karoliny i jej rodziny
2 + Łucja Bobrzyk (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)

Wtorek, 26. stycznia, wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa

7.00. + Wanda Teresa Pawełczak (47 m-c po śm.)
7.30. 1 + Marta Olszak (26 greg.)
2 + Halina Król (26 greg.)
18.00. 1 ♦ O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i siły w pracy duszpasterskiej dla ks. Bogusława
2 ♦ O zdrowie dla Jacka
3 + Marianna, Mikołaj Maria, Stanisław, Andrzej, Renata, ++ Grzesiak

Środa, 27. stycznia

7.00. + Kazimiera Dudzińska
7.30. 1 + Halina Król (27 greg.)
2 + Marta Olszak (27 greg.)
18.00. 1 + Marian Czochra (4 rocz. śm.)
2 ♦ Msza św. zbiorowa
19.30. ♦ Msza akademicka w intencji studentów

Czwartek, 28. stycznia, wspomnienie św. Tomasza z Akwinu

7.00. + Marek Kaszewski (15 rocz. śm.), Stanisław i Wiesława
7.30. 1 + Halina Król (28 greg.)
2 + Marta Olszak (28 greg.)
18.00. 1 ♦ O zdrowie dla Jacka
2 ♦ Msza św. zbiorowa

Piątek, 29. stycznia

7.00. ♦ Dziękczynna za życie Augustyna, z prośbą o Boże błogosławieństwo i powrót do zdrowia
7.30. 1 + Halina Król (29 greg.)
2 + Marta Olszak (29 greg.)
18.00. 1 ♦ O Boże błogosławieństwo, opiekę NMP, zdrowie i potrzebne łaski dla Zofii z okazji 91. urodzin
2 ♦ O zdrowie dla Jacka
3 + Bronisław Cichoń

Sobota, 30. stycznia

7.00. + Adam Kochaniec (1 greg.)
7.30. + Marta Olszak (30 greg.)
18.00. 1 ♦ O zdrowie dla Jacka
2 + Józef Parka (4 rocz. śm.), Klementyna Kłodnicka (21 rocz. śm.), ++ Kłodnickich i Parków
3 + Halina Król (30 greg.)


INTENCJE MSZALNE 24.01. – 30.01.

Niedziela 17. stycznia, II Niedziela Zwykła

7.00. ♦ O zdrowie i potrzebne łaski dla Genowefy
8.30. + Aniela i Karol Łakomscy, Marianna i Edward Szczygielscy
10.00. + Marta Olszak (17 greg.)
11.30. ♦ Msza św. w intencji Parafian
12.45. + Halina Król (17 greg.)
17.30. + Zygmunt Surmacz (od syna z rodziną)
19.00. + Eugeniusz (31 rocz. śm.), Janina, Feliks, ++ Kubickich

Poniedziałek, 18. stycznia

7.00. 1 ♦ O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Katarzyny i jej rodziny
2 + Jan Krawczyk (22 rocz. śm.), Stanisława, ++ Krawczyków, Andrejków i Nalepów
7.30. 1 + Marta Olszak (18 greg.)
2 + Halina Król (18 greg.)
18.00. 1 ♦ Msza św. w intencji mieszkańców ul. Zachodniej 1, 2, 4, 7, 11 i domów wolnostojących
2 + Władysława, Bolesław, Jadwiga

Wtorek, 19. stycznia, wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara

7.00. 1 + Marta Olszak (5 m-c po śm.)
2 + Danuta Tumidajewicz (rocz. śm.)
7.30. 1 + Marta Olszak (19 greg.)
2 + Halina Król (19 greg.)
3 + Janusz Waciński (rocz. śm,)
18.00. 1 ♦ Msza św. w intencji mieszkańców ul. Zana
2 + Balbina, Sabina, Leokadia, Jan, Henryk, Sebastian, ++ Bojarskich

Środa, 20. stycznia

7.00. + Zofia Pudło (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
7.30. 1 ♦ O zdrowie dla Jana
2 + Halina Król (20 greg.)
3 + Marta Olszak (20 greg.)
18.00. 1 ♦ Msza św. w intencji mieszkańców ul. Nadbystrzyckiej 72 i 74, Kredowej i Pielgrzymiej
2 ♦ Msza św. zbiorowa
19.30. ♦ Msza akademicka w intencji studentów

Czwartek, 21. stycznia, wspomnienie św. Agnieszki

7.00. + Wacława Szydłowska (3 m-c po śm.)
7.30. 1 + Halina Król (21 greg.)
2 + Marta Olszak (21 greg.)
3 + Barbara i Włodzimierz Leszczyńscy
18.00. 1 ♦ Msza św. w intencji mieszkańców ul. Nadbystrzyckiej 11, 21b, 23 i 39
2 ♦ Msza św. zbiorowa

Piątek, 22. stycznia

7.00. + Włodzimierz Świąder (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
7.30. 1 + Halina Król (22 greg.)
2 + Marta Olszak (22 greg.)
18.00. 1 ♦ Msza św. w intencji mieszkańców ul. Wigilijnej
2 + Franciszek, Zofia, Henryk, Irena i zm. z rodziny

Sobota, 23. stycznia

7.00. + Józef Stępień
7.30. 1 + Halina Król (23 greg.)
2 + Marta Olszak (23 greg.)
18.00. 1 + Zygmunt Surmacz (od rodziny Trojnarów)
2 + Maria Chanaj
3 + Irena Król (1 rocz. śm.)


INTENCJE MSZALNE 10.01. – 16.01.

Niedziela 10. stycznia, święto Chrztu Pańskiego

7.00. + Anna Kostera – Zarajczyk (6 rocz. śm.)
8.30. 1 ♦ O zdrowie dla Jacka
2 + Marta Olszak (10 greg.)
10.00. 1 + Genowefa Liwak (29 rocz. śm.)
2 + Józef Piwnicki (3 rocz. śm.)
11.30. ♦ Msza św. w intencji Parafian
12.45. 1 + Czesław Tucki (8 rocz. śm.), ++ Tuckich i Rogowskich
2 + Halina Król (10 greg.)
17.30. + Alina Popławska (91 m-c po śm.)
19.00. + Bogdan Wdowiak (4 rocz. śm.)

Poniedziałek, 11. stycznia

7.00. + Elżbieta Porzyc (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
7.30. 1 + Marta Olszak (11 greg.)
2 + Halina Król (11 greg.)
18.00. 1 ♦ Msza św. w intencji mieszkańców ul. Nadbystrzyckiej 85, 87, 89, 91 i 93
2 + Stanisław Poncet (13 rocz. śm.)

Wtorek, 12. stycznia

7.00. 1 + Antoni Andracki (15 rocz. śm.), Zofia, Marian, Wanda, Henryk, Franciszek, Stanisława, Witold,
Jan, ++ Andrackich
2 + Czesław Liponoga (30 rocz. śm.), Janina, Jadwiga i Stanisław
7.30. 1 + Marta Olszak (12 greg.)
2 + Halina Król (12 greg.)
18.00. 1 ♦ Msza św. w intencji mieszkańców ul. Nadbystrzyckiej 95, 97, 99, 101, 103 i 105
2 + Krystyna Wójtowicz (8 m-c po śm.)

Środa, 13. stycznia

7.00. ♦ O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i opiekę NMP dla Sary z okazji 18 rocznicy urodzin oraz o potrzebne łaski dla  rodziców
7.30. 1 + Jakub Wierzchowski
2 + Halina Król (13 greg.)
3 + Marta Olszak (13 greg.)
18.00. 1 ♦ Msza św. w intencji mieszkańców ul. Brzeskiej 2, 4, 5, 6 i 7
2 ♦ Msza św. zbiorowa
19.30. ♦ Msza akademicka w intencji studentów

Czwartek, 14. stycznia

7.00. + Zofia Ziętek (10 m-c po śm.)
7.30. 1 + Halina Król (14 greg.)
2 + Marta Olszak (14 greg.)
16.00. 1 ♦ Msza św. w intencji mieszkańców ul. Brzeskiej 8, 9, 10, 11, 12, 14 i 16
2 ♦ Msza św. zbiorowa

Piątek, 15. stycznia

7.00. 1 + Stanisława Bogusz (10 m-c po śm.)
2 + Alina Matejczuk (1 rocz. śm.)
7.30. 1 + Halina Król (15 greg.)
2 + Marta Olszak (15 greg.)
18.00. 1 ♦ Msza św. w intencji mieszkańców ul. Muzycznej 3, 4 i 7, Plażowej i Rzeckiego 3 i 4
2 + Tadeusz Pyra (2 m-c po śm.)

Sobota, 16. stycznia

7.00. + Henryk, Danuta, Grzegorz i zm. z rodziny
7.30. 1 + Halina Król (16 greg.)
2 + Marta Olszak (16 greg.)
18.00. 1 ♦ Msza św. w intencji mieszkańców ul. Sowińskiego, Lasockiego, Jaworowskiego, Nowomiejskiej i Wyczółkowskiego
2 + Ryszard Szabała (8 rocz. śm.), Helena i Kazimierz
3 + Zygmunt Gilas (12 rocz. śm.), Wiesława Magdziak (6 m-c po śm.), Małgorzata i Adam, Józefa i Józef


intencje mszalne 3.01.2021 – 9.01.2021

Niedziela, 3. stycznia, II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

7.00. + Sabina Ziger
8.30. + Eugeniusz Józefacki (m-c po pogrzebie)
10.00. + Marta Olszak (3 greg.)
11.30. ♦ Msza św. w intencjach różańcowych
12.45. 1 + Tadeusz Pietrak (1 rocz. śm.)
2 + Halina Król (3 greg.)
17.30. ♦ O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św., opiekę NMP, zdrowie i potrzebne łaski dla Miłosza z okazji 18 rocznicy urodzin
19.00. ♦ O Boże błogosławieństwo, zdrowie i wszelkie łaski dla Agnieszki, z okazji urodzin

Poniedziałek, 4. stycznia

7.00. + Grażyna Barej (9 m-c po śm.)
7.30. 1 + Marta Olszak (4 greg.)
2 + Halina Król (4 greg.)
18.00. 1 ♦ Msza św. w intencji mieszkańców ul. Glinianej 25, 27, 29 i domów wolnostojących
2 + Józef Borsuk (2 rocz. śm.)

Wtorek, 5. stycznia

7.00. + Katarzyna i Franciszek Pawełczak
7.30. 1 + Marta Olszak (5 greg.)
2 + Halina Król (5 greg.)
18.00. 1 ♦ Msza św. w intencji mieszkańców ul. Pozytywistów 2, 3 i 4
2 + Konrad Codello (od pracowników Wydziału Podstaw Techniki Politechniki Lubelskiej)
3 + Irena (11 rocz. śm.)
4 + Anna (10 rocz. śm.), ++ Kowalskich

Środa, 6. stycznia, uroczystość Objawienia Pańskiego

7.00. + Henryk Gawda, Zofia i Stanisław Bakiera
8.30. + Marta Olszak (6 greg.)
10.00. ♦ Dziękczynna w 48 rocz. ślubu Teresy i Henryka Niedźwiadków, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
11.30. ♦ Msza św. w intencji Parafian
12.45. 1 + Halina Król (6 greg.)
2 + Zbigniew Bartosik (1 rocz. śm.)
3 + Tomasz Świetlaga (10 rocz. śm.) i zm. z rodziny
17.30. ♦ O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla rodziny w nowym roku
19.00. + Zygmunt Surmacz (od rodziny Trojnarów)

Czwartek, 7. stycznia, I czwartek miesiąca

7.00. 1 + Elżbieta Filipek (od koleżanek i kolegów z pracy)
2 + Bronisław Smugała
7.30. 1 + Halina Król (7 greg.)
2 + Marta Olszak (7 greg.)
18.00. 1 ♦ Msza św. w intencji mieszkańców ul. Pozytywistów 6, 7, 7a, 8, 10, 12, 14 i 14a
2 ♦ Msza św. zbiorowa

Piątek, 8. stycznia

7.00. + Helena, Stanisława, Zofia, Czesław, Edward, ++ Pawełczaków
7.30. 1 + Halina Król (8 greg.)
2 + Marta Olszak (8 greg.)
18.00. 1 ♦ Msza św. w intencji mieszkańców Głębokiej 8 i 12
2 + Władysława Respond (41 rocz. śm.) i zm. z rodziny

Sobota, 9. stycznia

7.00. + Zygmunt Surmacz (od siostry Ludwiki z rodziną)
7.30. 1 + Halina Król (9 greg.)
2 + Marta Olszak (9 greg.)
18.00. 1 ♦ Msza św. w intencji mieszkańców ul. ul. Słonecznej, Pszennej, Letniej, Poprzecznej, Żniwnej i Chmielewskiego
2 + Tadeusz Szymanek (5 m-c po śm.)
3 + Helena Rzepka (4 m-c po śm.)