Byli duszpasterze

ks. Marek Szołdra
– rezydent od 2010 r.
– obecnie kapelan Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie
– data ur. 10-03-1970,
– data święceń 25-05-1996,

ks. Tomasz Serwin
– wikariusz od 2013 do 01-07-2017
– data ur. 10-05-1980,
– data święceń 03-06-2006,

 

ks. Stanisław Antoni Opiela
– kanonik honorowy Kapituły Lubelskiej
– proboszcz od 08-12-1990 do 23-06-2007
– data ur. 30-04-1950,
– data święceń 05-06-1975,

 

ks. Tomasz Andrzej Fidecki
– wikariusz od 01-07-2012 r.
– data ur. 29-03-1972,
– data święceń 17-05-1997,

 

ks. Krzysztof Piotr Kwiatkowski
– wikariusz od 01-09-2008 r.
– data ur. 31-03-1976,
– data święceń 02-06-2001
– zmarł 20-06-2018

 

ks. Andrzej Flis
– wikariusz od 19-06-2002 r. do 01-07-2012
– data ur. 04-08-1974,
– data święceń 02-06-2001

 

śp. ks. Lech Sutryk
– kanonik honorowy Kapituły Lubelskiej
– data ur. 02-08-1935,
– data święceń 18-04-1960,
– zmarł 13-02-2008

 

ks. Artur Robert Janczarek
– wikariusz od 23-06-2007 do 21-06-2008
– data ur. 04-07-1976,
– data święceń 02-06-2001

 

śp. ks. Konrad Maciąg
– wikariusz od 25-08-2003 do 23-06-2007
– data ur. 08-06-1973,
– data święceń 30-05-1998,
– zmarł 10-09-2008

 

ks. Mirosław Andrzej Ładniak
– rezydent w latach 2003-2007
– kanonik honorowy Kapituły Lubelskiej
– data ur. 22-06-1968,
– data święceń 29-05-1993

 

ks. Piotr Krzysztof Petryk
– wikariusz od 08-12-1990 do 10-06-1992
– kanonik honorowy Kapituły Lubelskiej
– data ur. 20-06-1961,
– data święceń 21-12-1985

 

ks. Waldemar Marek Fac
– rezydent od 20-06-1996 do 06-03-2000
– data ur. 14-10-1968,
– data święceń 29-05-1993

 

ks. Marek Pomykała
– wikariusz od 24-03-1998 do 25-08-2003
– data ur. 24-04-1970,
– data święceń 25-05-1996

 

ks. Wiesław Aleksander Pecyna
– wikariusz od 01-08-1991 do 13-06-1992
– kanonik honorowy Kapituły Lubelskiej
– data ur. 19-09-1962,
– data święceń 12-12-1987

 

ks. Stanisław Jerzy Kryszczuk
– wikariusz od 13-06-1992 do 20-08-1996
– data ur. 23-05-1960,
– data święceń 10-12-1988

 

ks. Tadeusz Henryk Domżał
– wikariusz od 16-06-1992 do 20-06-1996
– kanonik honorowy Kapituły Lubelskiej
– data ur. 14-12-1961,
– data święceń 13-12-1986

 

ks. Waldemar Jarosław Stawinoga
– wikariusz od 20-06-1996 do 24-03-1998
– kanonik honorowy Kapituły Lubelskiej
– data ur. 16-02-1964,
– data święceń 10-12-1988

 

ks. Adam Stanisław Galek
– rezydent od 2008 do 2010
– kanonik honorowy Kapituły Lubelskiej
– data ur. 29-08-1947,
– data święceń 13-06-1971