header
Strona główna divider Informacje divider Msze św.i nabożeństwa
small_arrowNawigacja
· Strona główna
· Informacje
· Msze św.i nabożeństwa
· Kancelaria
· Sakramenty
· Duszpasterze
· Galeria zdjęć

· Wspólnoty i grupy
· Rada Duszpasterska
· Duszpasterstwo Akademickie
· Współpracownicy
· Kontakt
· Konto bankowe
 Informacje


INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

III Niedziela Wielkanocna

19 kwietnia 2015 r.  1. W czwartek, 23 kwietnia, Uroczystość św. Wojciecha BM. Msze w naszym kościele jak w dzień zwykły.
  1. W sobotę święto św. Marka Ewangelisty. Imieniny naszego ks. Marka. Msza w jego intencji o godz. 18:00.
  1. W następną niedzielę podczas Mszy o godz. 17:30 śpiewać będzie Chór Akademicki Politechniki Lubelskiej. Po Mszy odbędzie się koncert.
  1. Studentów informujemy, że w sobotę, 25 kwietnia odbędzie się Pielgrzymka Akademicka na Jasną Górę. Zachęcamy bardzo serdecznie studentów i pracowników naukowych do uczestnictwa w niej. Zapisy i bliższe informacje u duszpasterzy akademickich w zakrystii. W środę Msza akademicka o godz. 19:30. Po Mszy projekcja filmu.
  1. Trwają prace przy budowie naszego nowego kościoła. W dniu dzisiejszym ksiądz proboszcz głosi słowo Boże i prosi o wparcie naszego dzieła wiernych parafii w Bełżycach. Za tydzień będą to wierni parafii Kraczewice. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom wspierającym swoimi ofiarami budowę naszej świątyni w ramach zbiórki wiosennej. Szczególne podziękowania składamy osobom przeprowadzającym kwestę. Pozostała jeszcze ponad połowa bloków i ulic, z których nikt się nie zgłosił do przeprowadzenia zbiórki. Ponawiamy apel o pomoc w tym zakresie.
  1. Prasa katolicka – przed kościołem po każdej Mszy Św.- Dla dzieci pismo Tęcza.
  1. W ostatnim tygodniu zmarli:

- śp. Stanisław Łyś, z ul. Głębokiej 22, lat 98. Pogrzeb odbędzie się w środę , 22 kwietnia o godz. 13:00 na cmentarzu przy ul. Lipowej.

- śp. Halina Wysocka, z ul. Glinianej 27, lat 62. Pogrzeb odbędzie się w środę , 22 kwietnia o godz. 15:00 na cmentarzu przy ul. Lipowej. Msza w 30-ty dzień po śmierci 21 maja o godz. 7:00.

Pomódlmy się o ich i naszych bliskich wieczne zbawienie: Wieczny odpoczynek…
--> Informacje z poprzedniego tygodnia