XXXII Niedziela Zwykła

Posted on

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

XXXII Niedziela Zwykła

12  listopada 2017 r.

 1. Zapraszamy na nabożeństwo wspominkowe. Odprawiamy je w dni zwykłe o godz. 17.30 w niedziele o 18.30. Nadal można przynosić kartki z imionami zmarłych, za których modlimy się do końca listopada.
 2. Zapraszamy na spotkanie świetlicy samotnych i starszych w czwartek o godz. 16.00.
 3. Spotkanie członków wspierających Legion Maryi w najbliższą sobotę po Mszy św. o godz. 7.30.
 4. Wszystkich studentów zapraszamy na cotygodniową Mszę Świętą w środę o godz. 19.30.
 5. Msza św. za zmarłych pracowników, absolwentów i studentów PL w następną niedzielę o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy wszystkich związanych ze środowiskiem Politechniki.
 6. Z racji przypadającego w najbliższych dniach wspomnienia liturgicznego błogosławionych Luigiego i Marii Quattrocchi, beatyfikowanych wspólnie jako małżeństwo przez św. Jana Pawła II, za tydzień bezpośrednio po błogosławieństwie ogólnym będziemy udzielać osobistego błogosławieństwa parom małżeńskim.
 7. Przypominamy o zgłaszaniu kandydatów do Rady Duszpasterskiej.
 8. Przed kościołem harcerki z drużyny działającej przy naszej parafii, organizują w najbliższą niedzielę kiermasz ciast. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na dofinansowanie wyjazdu na obóz wakacyjny.
 9. Spotkanie wykładowo-dyskusyjne pt. „Porozmawiajmy o wychowaniu” dla rodziców oraz osób zainteresowanych tematyką wychowania w duchu wartości chrześcijańskich odbędzie się we wtorek 14 listopada o godz. 17.00  w Przedszkolu nr 57 przy ul. Rzeckiego 12.
 10. W najbliższą niedzielę racji planowanego zawodów biegowych w godzinach 12.15 -13.15 zamknięta będzie dla ruchu pojazdów, z wyjątkiem komunikacji miejskiej, ul. Nadbystrzycka na odcinku od Głębokiej do Zana. Prosimy uwzględnić ten fakt planując uczestnictwo w niedzielnej Eucharystii.
 11. Przed kościołem trwa zbiórka makulatury.
 12. Prasa katolicka – przed kościołem po każdej Mszy św.

 

 1. W ostatnim czasie odeszły z naszej wspólnoty:
 • –    śp. Wiesława Dudek z ul. Nadbystrzyckiej 89, lat 82, pogrzeb odbył się na cmentarzu przy ul. Lipowej. Msza w miesiąc po śmierci będąca darem uczestników pogrzebu 5 grudnia o godz. 18.00.
 •      – śp. Marianna Grochowicz z ul. Muzycznej 3, lat 83, pogrzeb odbył się Józefowie koło Biłgoraja.

 

Polećmy je i naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek