IV Niedziela Zwykła

Posted on

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

 IV Niedziela Zwykła

3 lutego 2019 r.

  1. Przypominamy, że w naszej parafii od tygodnia trwa Seminarium Odnowy Wiary.  Kolejne spotkanie jutro o godz. 19.00.
  2. Od kilkunastu lat Zgromadzenie Kapucynów Tercjarzy zgodnie z własnym charyzmatem prowadzi na terenie naszej Parafii Domostwo Amigoniańskie – specjalistyczną placówkę wsparcia dla młodzieży tzw. trudnej w wieku gimnazjalnym oraz ich rodzin. Domostwo jest prowadzone przez zakonną Fundację Amigo-Polska, która realizuje cele Kapucynów Tercjarzy. Fundacja jest też organizacją pożytku publicznego. Ojciec Jürgen prosi dziś o wsparcie pracy na rzecz młodzieży zagrożonej, przez przekazanie Fundacji Amigo-Polska 1% podatku dochodowego w rozliczeniu PIT. W  związku z tym przed kościołem rozprowadzone są informatory dotyczące szczegółów.
  3. Za tydzień po Mszach św. zbiórka do puszek na Fundusz Wschodni, z którego finansowana jest pomoc dla parafii i ośrodków charytatywnych na terenie krajów byłego Związku Radzieckiego.
  4. Spotkanie świetlicy dla starszych i samotnych w czwartek o godz. 16.00.
  5. Wszystkich studentów zapraszamy na Mszę akademicką w środę o godz. 19.30.
  6. Prasa katolicka – przed kościołem po każdej Mszy św.
  7. W ostatnim tygodniu zmarła:

śp. Michalina Kozłowska, z ul. Nowomiejskiej 1, lat 94, pogrzeb odbędzie się w Potoku Wielkim. Msza w miesiąc po śmierci  zamówiona przez rodzinę 3 marca  o godz.  19.00.

Pomódlmy się o jej i naszych bliskich wieczne zbawienie: Wieczny odpoczynek….