Pierwsza Niedziela po Bo┼╝ym Narodzeniu ÔÇô ┼Ťwi─Öto ┼Üwi─Ötej Rodziny

Posted on

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

Pierwsza Niedziela po Bo┼╝ym Narodzeniu ÔÇô ┼Ťwi─Öto ┼Üwi─Ötej Rodziny

29 grudnia 2019 r.

  1. We wtorek, 31 grudnia na zako┼äczenie starego roku zapraszamy po wieczornej Mszy ┼Ťw. na nabo┼╝e┼ästwo dzi─Ökczynno-b┼éagalne ze ┼Ťpiewem Suplikacji oraz Te Deum. Dzi─Ökowa─ç b─Ödziemy w trakcie niego za wszelkie ┼éaski, kt├│rych do┼Ťwiadczyli┼Ťmy w ┼╝yciu osobistym oraz w wymiarze naszej wsp├│lnoty parafialnej, m.in. za 48 dzieci ochrzczonych w naszej ┼Ťwi─ůtyni, grup─Ö 55 dzieci, kt├│re tu przyj─Ö┼éy I-sz─ů Komuni─Ö, 88 m┼éodych os├│b, kt├│re przyj─Ö┼éy sakrament bierzmowania, 11 ma┼é┼╝e┼ästw sakramentalnych zawartych przed tym o┼étarzem. Modli─ç si─Ö b─Ödziemy r├│wnie┼╝ za 113 zmar┼éych, z kt├│rych 102 osoby pochowali┼Ťmy na lubelskich cmentarzach i 11 os├│b, kt├│rych pogrzeby odby┼éy si─Ö poza Lublinem.
  2. W ┼Ťrod─Ö, 1 stycznia Uroczysto┼Ť─ç ┼Üwi─Ötej Bo┼╝ej Rodzicielki a zarazem pocz─ůtek Nowego Roku. Msze ┼Üwi─Öte tak jak w ka┼╝d─ů niedziel─Ö z wyj─ůtkiem popo┼éudnia. Wieczorem b─Ödzie tylko jedna Msza o godz. 19.00. Nie b─Ödzie natomiast Mszy o godz. 17.30.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy Czwartek i pierwszy Pi─ůtek i pierwsza sobota miesi─ůca. Pierwszopi─ůtkow─ů spowied┼║ rozpoczniemy po po┼éudniu od godz. 17.00. W sobot─Ö po wieczornej Mszy zapraszamy na adoracj─Ö przygotowana przez Legion Maryi.
  4. W nast─Öpn─ů, pierwsz─ů niedziel─Ö miesi─ůca zmiana tajemnic r├│┼╝a┼äcowych po┼é─ůczona z op┼éatkiem K├│┼éek. Op┼éatek o godz. 10.15 w Sali w Domu Parafialnym przy ul. Nowomiejskiej. O godz. 11.30 Msza ┼Üwi─Öta w intencjach r├│┼╝a┼äcowych.
  5. Spotkanie op┼éatkowe Legionu Maryi w najbli┼╝sz─ů niedziel─Ö po mszy o godz. 10.00 w sali na zapleczu kaplicy.
  6. Plan wizyty duszpasterskiej w najbli┼╝szym tygodniu:

– poniedzia┼éek, 30 grudnia ulice: Gliniana 2, 5, 12, 15, 17, 32, ul. Nadbystrzycka 39

– wtorek, 31 grudnia ulica Wapienna

– czwartek, 2 stycznia ulice: : Pozytywist├│w 2, 6, 7, 7a, 8, 12 oraz Brzeskiej 16

– pi─ůtek, 3 stycznia ulice: Pozytywist├│w 3, 4, 10, 14 i 14a

– sobota, 4 stycznia ulica: G┼é─Öboka 8

We wtorek i sobot─Ö pocz─ůtek wizyty o godz. 9.30 w poniedzia┼éek, czwartek i pi─ůtek o godz. 15.30. Prosimy o obi├│r zawiadomie┼ä do powieszenia na wej┼Ťciach do klatek schodowych.

  1. Pogrzeb ┼Ťp. Heleny Nowak, mamy ks. proboszcza odb─Ödzie si─Ö w poniedzia┼éek, 30 grudnia o godz. 11.00 w parafii Grab├│wki ko┼éo W─ůwolnicy. Osoby, kt├│re chcia┼éyby w nim uczestniczy─ç mog─ů skorzysta─ç z dojazdu autokarem, kt├│ry wyruszy z przed naszej kaplicy o godz. 9.45. Ze wzgl─Öd├│w technicznych, prosimy o zapisanie si─Ö w dniu dzisiejszym w kancelarii na list─Ö ch─Ötnych do wyjazdu. Msza za zmar┼é─ů Helen─Ö w miesi─ůc po ┼Ťmierci, zam├│wiona przez K├│┼éka R├│┼╝a┼äcowe z naszej parafii, zostanie odprawiona 26 stycznia o godz. 10.00.
  2. W ostatnim tygodniu zmarli:

–┬á┬á ┼Ťp. J├│zef Ochnio z ul. Nadbystrzyckiej 11, lat 78, pogrzeb odby┼é si─Ö na cmentarzu przy ul. Unickiej. Msza miesi─ůc po ┼Ťmierci, b─Öd─ůca darem uczestnik├│w pogrzebu 22 stycznia o godz. 7.00.

–┬á┬á ┼Ťp. Jan ┼╗uber, l. 73, ojciec pani Aliny Lenart zaanga┼╝owanej w Zesp├│┼é Charytatywny i dekoruj─ůcej nasz─ů ┼Ťwi─ůtyni─Ö. Pogrzeb odb─Ödzie si─Ö w poniedzia┼éek, 30 stycznia o godz. 10.00 w ko┼Ťciele pw. ┼Ťw. J├│zefa w Kra┼Ťniku Fabrycznym. Msza w miesi─ůc po ┼Ťmierci w naszej parafii zostanie odprawiona 26 stycznia o godz. 8.30.

Pom├│dlmy si─Ö o ich i naszych bliskich wieczne zbawienie: Wieczny odpoczynek….