II Niedziela Wielkiego Postu

Posted on

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

II Niedziela Wielkiego Postu

8 marca 2020 r.

  1. Zapraszamy na nabo┼╝e┼ästwa pasyjne: Gorzkie ┼╗ale we wtorki i czwartki o 17.30 oraz niedziele o godz. 18.30; Droga Krzy┼╝owa w pi─ůtki – dla dzieci o godz. 16.30 i po wieczornej Mszy, czyli o godz. 18.30 dla doros┼éych.
  2. Od poniedzia┼éku do ┼Ťrody w naszej parafii b─Öd─ů trwa┼éy rekolekcje wielkopostne dla dzieci i m┼éodzie┼╝y ze Szko┼éy Podstawowej nr 7 oraz Szko┼éy Muzycznej i Zespo┼éu Szk├│┼é Plastycznych. Rekolekcje dla doros┼éych i student├│w rozpoczn─ů si─Ö tradycyjne od pi─ůtej Niedzieli Wielkiego Postu, tj. 29 marca. Obie serie poprowadzi ks. Krzysztof Krzaczek, asystent diecezjalny katolickiego Stowarzyszenia M┼éodzie┼╝y.
  3. Student├│w zapraszamy na Msz─Ö akademicka w ┼Ťrod─Ö o godz. 19.30.
  4. Spotkanie ┼Ťwietlicy dla starszych i samotnych w czwartek o godz. 16.00.
  5. Zach─Öcamy ma┼é┼╝e┼ästwa do w┼é─ůczenia si─Ö do ruchu Domowego Ko┼Ťcio┼éa. Bli┼╝sze informacje u duszpasterzy.
  6. Od jutra rozpocznie si─Ö w naszej parafii kurs dla narzeczonych, kt├│rzy w najbli┼╝szym czasie zamierzaj─ů wst─ůpi─ç w zwi─ůzek ma┼é┼╝e┼äski. Spotkania b─Öd─ů odbywa┼éy si─Ö w poniedzia┼éki o godz. 19.00 w sali na zapleczu kaplicy.
  7. Za tydzień zbiórka do puszek na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
  8. Po zakończeniu mszy zbiórka ofiar do puszek na Krajowy Fundusz Misyjny.
  9. Prasa katolicka.
  10. W ostatnim tygodniu zmarła:

┼Ťp. Alina Wr├│blewska, z ul. Wigilijnej 8, lat 72, pogrzeb odby┼é si─Ö na cmentarzu przy ul. Lipowej. Msza w miesi─ůc po ┼Ťmierci b─Öd─ůca darem uczestnik├│w pogrzebu 2 kwietnia o godz. 7.30.

Pom├│dlmy si─Ö o jej i naszych bliskich wieczne zbawienie: Wieczny odpoczynek….