Imieniny w gronie parafian

Posted on

W sobotę 25 kwietnia swoje imieniny obchodził ksiądz Marek Sawicki. Z tej okazji ksiądz proboszcz odprawił w Jego intencji Mszę Świętą, którą zamówiły dwie wspólnoty modlitewne z naszej parafii – Kołka Różańcowe i Czciciele Serca Pana Jezusa.

Wspólna modlitwa była też formą dziękczynienia za dar kapłaństwa i liczne zadania duszpasterskie, które ksiądz Marek podejmuje w naszej wspólnocie parafialnej i nie tylko, co bardzo mocno wybrzmiało w modlitwie wiernych.
Na zakończenie Eucharystii swoją wdzięczność mogli wyrazić też przedstawiciele rodzin z Domowego Kościoła, dziękując solenizantowi za posługę w Ruchu Światło-Życie na szczeblu diecezjalnym.

Księże Marku, choć na Eucharystii nie mogło nas być więcej, to chcemy Cię zapewnić, że wsparcie modlitewne płynęło ze wszystkich stron naszej parafii. Dziękujemy Ci za Twoją wieloletnią pracę na rzecz naszej wspólnoty, za ofiarną służbę, której zawsze towarzyszy radość i otwartość. Życzymy Ci, aby tej pozytywnej energii i zapału do pracy nigdy Ci nie zabrakło.
Niech Ci Chrystus błogosławi każdego dnia a Niepokalana Matka Kościoła zawsze otacza swoją opieką.

Z pamięcią modlitewną – Parafianie