XIX Niedziela Zwykła

Posted on

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
XIX Niedziela Zwykła
09 sierpnia 2020 r.

1. W sobotę 15 sierpnia w Uroczystość Wniebowzięcia NMP Msze Święte tak jak w każdą niedzielę wakacyjną, czyli o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 i 19.00. Po Mszach poświęcenie zbóż, ziół i owoców.

2. W dniach 16–23 sierpnia odbędzie się kolejna edycja Spotkania Młodych Archidiecezji Lubelskiej. Ze względu na stan epidemiczny będzie miała ona inna formę niż w poprzednich latach. Nie odbędzie się w Garbowie, ale w różnych kościołach archidiecezji w mniejszych grupach. Pierwsze spotkanie dla młodzieży z Lublina w kościele św. Józefa przy ul. Filaretów dnia 16 sierpnia w godzinach 15.00‒20.00. Będzie to czas wspólnego dzielenia się doświadczeniem wiary, a także uczestnictwa w Eucharystii pod przewodnictwem bp Adama Baba. Serdecznie zapraszamy młodych ludzi do uczestnictwa w tym spotkaniu. Ze względu na zalecenia epidemiczne prosimy o zapisywanie się przez formularz internetowy. Informacje o programie i zapisach znajdziemy na plakacie w gablocie i stronie internetowej spotkania: smal.lublin.pl

3. Przed kościołem dostępna jest prasa katolicka.

4. W ostatnim tygodniu zmarła:

śp. Maria Antkowiak z ul. Pozytywistów 4, lat 91, pogrzeb odbył na cmentarzu na Majdanku. Msza w miesiąc po śmierci, będąca darem uczestników pogrzebu, zostanie odprawiona 2 września o godz. 7.30.

Polećmy jej i naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…