XXV Niedziela Zwykła

Posted on

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
XXV Niedziela Zwykła
20 września 2020 r.

1. Przypominamy, że trwają zapisy kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania w roku 2021. Dotyczą one uczniów klas 8 szkoły podstawowej oraz starszych, którzy jeszcze nie przystąpili do bierzmowania. Zapisu można dokonać przez formularz zamieszczony na naszej parafialnej stronie internetowej (w zakładce bierzmowanie) lub w kancelarii parafialnej pobierając stosowny druk zgłoszeniowy. Spotkanie organizacyjne kandydatów obędzie się w najbliższy piątek, 25 września o godz. 19.00 w naszym kościele. Szczegóły dotyczące przygotowania zostaną omówione na pierwszym spotkaniu. Miejscem właściwym dla przygotowania i przyjęcia bierzmowania jest parafia zamieszkania kandydata.

2. Spotkanie Oazy Dzieci Bożych w sobotę o godz. 10.00. Zapraszamy wszystkie dzieci, które brały udział w oazach wakacyjnych oraz inne chętne do pogłębiania swej przyjaźni z Bogiem w grupie rówieśników i przyjaciół.

3. Prasa katolicka dostępna przy wyjściu z kościoła.

4. W ostatnim czasie odeszli z naszej wspólnoty:

– śp. Janina Michalak z ul. Wapiennej 20m, lat 91, pogrzeb odbył się na cmentarzu na Majdanku. Msza w miesiąc po śmierci będąca darem uczestników pogrzebu 13 października o godz. 18.00.
– śp. Eugeniusz Buczko z ul. Lasockiego 21, lat 85, pogrzeb odbędzie się w poniedziałek, 21 września o godz. 15.00 na cmentarzu na Majdanku. Msza w miesiąc po śmierci przewidziana jako dar uczestników pogrzebu 16 października o godz. 7.00.

Pomódlmy się o ich i naszych bliskich zbawienie: Wieczny odpoczynek….