Zanurz się całkowicie w Duchu Świętym, by dopłynąć do nieba. Trzeci dzień rekolekcji

Posted on

 

W ostatnim dniu rekolekcji nasza uwaga koncentrowała się wokół Ducha Świętego. Ksiądz rekolekcjonista pokazywał narzędzia niezbędne do tego, aby żyć nieustannie w obecności Ducha Świętego. Bez Niego nic nie możemy uczynić.
Nie zabrakło też odniesień do życia Maryi. Dlaczego Jezus był tak czuły i wrażliwy na ubogie wdowy? Bo Jego Matka była prostą, ubogą wdową, która kroczyła przez życie napełniona Duchem Świętym.

Zadanie domowe:
Znajdź swoje miejsce w Kościele. Dołącz do wybranej wspólnoty, by nie być anonimowym, by odnaleźć kogoś, kto będzie znał Cię po imieniu, kto będzie mógł Ci towarzyszyć i wspierać Cię na drodze do zbawienia. Odwagi!!!
Na naszej stronie internetowej w zakładce Wspólnoty i grupy parafialne można znaleźć wszystkie informacje o tym jak wygląda formacja w danej wspólnocie, kto może do niej należeć, są też wszelkie potrzebne kontakty do osób odpowiedzialnych, a także świadectwa naszych parafian. Gorąco zachęcamy do podjęcia takiego duchowego wyzwania. Naprawdę warto!!!

Poniżej zamieszczamy link z nagraniem dzisiejszej katechezy:

Jako dar wdzięczności za czas rekolekcji można wesprzeć finansowo dzieła realizowane przez ks. Krzysztofa Krzaczka. Poniżej linki i nr konta:

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej

ul. Filaretów 7, 20-609 Lublin

Konto bankowe: 68 1020 3176 0000 5502 0230 2685

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej
http://www.ksm.lublin.pl/

Lubelska Szkoła Ewangelizacji „Miriam”
https://www.nowaewangelizacja.eu/lubelska-szkola-ewangelizacji-miriam

Płonący Krzak (kanał ks. Krzysztofa na YouTube)
https://youtube.com/channel/UCpMH2Ht8U6z0juwPOAZckJQ