Intencje mszalne 20.06. – 26.06.

Posted on

 

Niedziela, 20. czerwca, XII Niedziela Zwykła

7.00. + Władysława Czerniak (20 greg.)
8.30. 1 Dziękczynna w 80 rocznicę urodzin Adama, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
2 + Zenona Żydek (8 rocz. śm.) i zm. z rodziny
10.00. Dziękczynna w 8 rocznicę urodzin Jasia, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Jubilata i jego rodziców Grażyny i Michała
11.30. Msza św. w intencji Parafian
12.45. + Janina, Eugeniusz, Justyna, Stanisław, ++ Guzów, Brygołów, Mazurów i Trykaczów
17.30. + Kazimierz Zawadzki (13 rocz. śm.) i zm. z rodziny
19.00. + Danuta, Henryk, Marek, Wojciech, Małgorzata, Anna, ++ Pyciarzów

Poniedziałek, 21. czerwca, wspomnienie św. Alojzego

7.00. + Władysława Czerniak (21 greg.)
7.30. + Halina (13 rocz. śm.), Bogusław, Andrzej, ++ Sawickich
18.00. 1 + Stanisław Dulniak (36 rocz. śm.), ks. Henryk, ++ Dulniaków i Rachwałów, Józefa i Wiesław Sugier
2 + Wacława Szydłowska (8 m-c po śm.)
3 + Irena Giszczak (2 m-c po śm.), Mieczysław, Natalia

Wtorek, 22. czerwca

7.00. + Władysława Czerniak (22 greg.)
7.30. 1 O Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski dla Jana i Janiny Złotnickich i Danuty Jamroż (z okazji imienin)
2 + Maria i Stanisław Ochowscy
18.00. 1 Dziękczynna w 66 rocznicę ślubu Danuty i Roberta, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP, zdrowie i potrzebne łaski
2 + Józef Ryszard Wesołowski (11 rocz. śm.)

Środa, 23. czerwca

7.00. + Władysława Czerniak (23 greg.)
7.30. 1 + Józef Soniak (z okazji Dnia Ojca i urodzin)
2 + Tadeusz Kowalczyk (2 m-c po śm. – od sąsiadów)
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 + Stefan (22 rocz. śm.)

Czwartek, 24. czerwca, uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela

7.00. + Jan Wosiek (11 m-c po śm.)
7.30. 1 + Władysława Czerniak (24 greg.)
2 + Mateusz Winiarczyk (1 rocz. śm.)
18.00. 1 ♦ Msza św. zbiorowa
2 + Janina, Tomasz, Wiesława, Jerzy, Marian, Kazimierz, ++ Marciniaków, Marianna Szafrańska, Dominik Maliszewski

Piątek, 25. czerwca

7.00. 1 + Władysława Czerniak (25 greg.)
2 + Stanisław Knieć (4 rocz. śm.), Magdalena, Stanisława, Franciszek, Genowefa, Stefan, Irena, Stanisław, Zofia, Józef i Franciszek
7.30. 1 + Jan, Feliksa, Ignacy, Danuta, ++ Dębowczyków, Alina i Włodzimierz Junik
2 + Janina, Teofil, Anastazja, Stefan, Paulina, Aleksander, Ksawera, Konstanty
18.00. 1 O Boże błogosławieństwo dla Katarzyny i jej rodziny
2 + Władysław Hetman, (27 rocz. śm.), ++ Hetmanów i Całużyńskich

Sobota, 26. czerwca

7.00. + Wanda Teresa Pawełczak (52 m-c po śm.)
7.30. 1 + Bożena Kobyłka (6 m-c po śm.)
2 + Władysława Czerniak (26 greg.)
18.00. 1 + Emilia, Władysława, ++ Kublickich
2 + Marian Polski (5 m-c po śm.)

INTENCJE MSZALNE 13.06. – 19.06.

Niedziela, 13. czerwca, XI Niedziela Zwykła

7.00. + Franciszek Bojda (5 rocz. śm.)
8.30. 1 + Helena i Leon Puchała, ++ Puchałów i Mielników
2 + Władysława Czerniak (13 greg.)
10.00. 1 Dziękczynna w 11 rocznicę ślubu Iwony i Roberta Wroniszów, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św., opiekę NMP i potrzebne łaski
2 + Henryk Łusiewicz (od współpracowników córki z Zespołu Szkół Techniki Rolniczej im. W. Witosa w Piotrowicach)
11.30. Msza św. w intencji Parafian
12.45. 1 Dziękczynna w 6 rocznicę urodzin Jasia, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
2 + Antonina Dąbrowska (z okazji imienin), Zdzisław Dąbrowski
17.30. + Henryk, Maria, Zofia, Antoni, Janina
19.00. + Cecylia Moszczyńska (21 rocz. śm), Krystyna Moszczyńska – Grabarczyk (8 rocz. śm.)

Poniedziałek, 14. czerwca, wspomnienie bł. Michała Kozala

7.00. + Władysława Czerniak (14 greg.)
7.30. + Jadwiga i Władysław Bodera
18.00. 1 Dziękczynno – błagalna za Teresę, udany przeszczep i przyjęcie szpiku kostnego przez jej organizm
2 + Henryk Dudzikowski (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
3 + Małgorzata Weremko (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)

Wtorek, 15. czerwca

7.00. + Władysława Czerniak (15 greg.)
7.30. 1 O zdrowie dla Leszka
2 + Janina
18.00. 1 Dziękczynna za łaskę potomstwa, z prośbą o zdrowie dla dziecka i jego rodziców
2 + Aniela (6 rocz. śm.), Franciszek, Wojciech, Jacek, ++ Olendrów

Środa, 16. czerwca

7.00. + Władysława Czerniak (16 greg.)
7.30. + Alicja Zbysław, Józefa Stefanicka, Jan Stefanicki, Helena i Aniela Kozicka
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 Dziękczynna z okazji urodzin i imienin Jolanty, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski

Czwartek, 17. czerwca, wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego

7.00. + Janina Liponoga (25 rocz. śm.), Franciszka, Michał, Czesław
7.30. 1 + Lech Jacniacki (1 rocz. śm.)
2 + Jan Koncewicz (6 rocz. śm.)
3 + Władysława Czerniak (17 greg.)
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 + Grażyna Bronisz (5 m-c po śm.)

Piątek, 18. czerwca

7.00. + Elżbieta Filipek (z okazji imienin – od koleżanek i kolegów z pracy)
7.30. + Władysława Czerniak (18 greg.)
18.00. 1 + Piotr Zdzisław Kamiński (4 m-c po śm.)
2 + Aleksandra (rocz. śm.), Wacława, ++ Lisowskich

Sobota, 19. czerwca

7.00. + Władysława Czerniak (19 greg.)
7.30. + Andrzej Igras
18.00. 1 + Marta Olszak (10 m-c po śm.)
2 + Władysław Koralewski, Jan i Janina, Katarzyna i Antoni, ++ Wachów

 

INTENCJE MSZALNE 06.06-12.06.2021

Niedziela, 6 czerwca 2021 r.

7.00 – + Władysława (6 greg.)
8.30 – Dziękczynna w rocznicę urodzin Teresy, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Jubilatki oraz syna Michała i córki Edyty z rodzinami
10.00 – Za Parafian
10.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Zofii Gryty w 100 rocznicę urodzin
10.00 – + Jan Dobosz (28 r. śm). + Genowefa Dobosz (13 r. śm.)
11.30 – Intencja Różańcowa
12.45 – + Leszek Sagan (6 r. śm.) + Zofia i Józef
17.30 – + Stanisław Woźniak
19.00 – + Genowefa (3 r. śm.) + Jan i Stanisława

Poniedziałek, 7 czerwca 2021 r.

7.00 – + Stefania, Józef, Genowefa, Teodor, ++ Osków i Burtynów
7.30 – + Władysława (7 greg.)
18.00 – + Alina Popławska (96 m-c po śm.)
18.00 – + Józef i Wanda Łucka
18.00 – + Grzegorz Soroka (m-c po śm.) od najbliższej rodziny

Wtorek, 8 czerwca 2021 r. Świętej Jadwigi, królowej, wspomnienie

7.00 – + Władysława (8 greg.)
7.30 – + Ludwik, Stanisława, Michał, Marianna, Jan i zmarłych z rodziny
7.30 – + Stanisława i Sabina
7.30 – + Franciszka, Jan ++ Karczewskich
18.00 – + Helena Rzepka (9 m-c po śm.)
18.00 – + Tomasz Błaziak (m-c po śm) od uczestników pogrzebu.

Środa, 9 czerwca 2021 r.

7.00 – + Władysława (9 greg.)
7.30 – O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę MB dla Anny, Janusza i Barbary oraz ich rodzin.
7.30 – + Stanisław Haszcz
18.00 – ♦ Intencja zbiorowa
18.00 – +Tadeusz Szymanek (10 m-c po śm.)

Czwartek, 10 czerwca 2021 r.

7.00 – + Władysława (10 greg.)
7.30 – + Ewa Księżopolska (mc po śm.) od uczestników pogrzebu
18.00 – Intencja zbiorowa
18.00 – O Boże błogosławieństwo dla Małgorzaty Marzec z okazji imienin
18.00 – + Halina, Roman ++ Rodziny

Piątek, 11 czerwca 2021 r. Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

7.00 – + Władysława (11 greg.)
9.00 – +Andrzej Suchora, intencja od rodziny Wielgusów
9.00 – Dziękczynna w 55 rocznicę ślubu Janiny i Stanisława, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
18.00 – Czciciele NSJ
18.00 – Za wspólnotę Przyjaciół Oblubieńca z regionu Św. Antoniego
18.00 – + Helena Szklanna (18 r. śm.)

Sobota, 12 czerwca 2019 r.

7.00 – + Piotra i Helena Hasiak
7.30 – + Leokadia, Wawrzyniec, Edward, Wacława, Jadwiga, Zdzisław ++ Kruków i Gąsiorowskich
18.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Michaliny z okazji 2 rocznicy urodzin
18.00 – + Władysława (12 greg.)
18.00 – + Stanisława Karwacka (4 m-c po śm.) + Mieczysław i Krzysztof

INTENCJE MSZALNE 30.05. – 5.06.2021

Niedziela, 30. maja, uroczystość Trójcy Przenajświętszej

7.00. + Czesław Gołofit (30 greg.)
8.30. + Anna i Adam
10.00. Dziękczynna za powrót do zdrowia Roberta i opiekę Bożą w trudnych chwilach nad całą rodziną
11.30. Msza św. w intencji Parafian
12.45. + Franciszek Borowski (3 m-c po śm.)
17.30. + Genowefa Chruścik (9 rocz. śm.), Waleria i Michał Chomowicz, Emilia i Stanisław Skoczylas
19.00. + Władysław Tchórz (30 rocz. śm.), Czesława, ++ Tchórzów, Zalewskich, Wołowców i Matejczuków

Poniedziałek, 31. maja, święto nawiedzenia NMP

7.00. + Katarzyna Sobótek, Izydor Sobótek, Bronisław Sobótek
7.30. O zdrowie dla Andrzeja Danielewicza, Stanisława Gorzyma i Wiktora Szeligi (z Kółka Różańcowego pw. św. Józefa)
18.00. 1 O Boże błogosławieństwo dla Katarzyny i jej rodziny
2 + Janina Machnacz (6 rocz. śm.), ++ Machnaczów
3 + Janina Juźko (m-c po śm.)

Wtorek, 1. czerwca, wspomnienie św. Justyna

7.00. 1 O szczęśliwą operację, opiekę NMP i potrzebne łaski dla Bronisławy
2 + Władysława Czerniak (1 greg.)
7.30. + Daniela Filiks (30 rocz. śm.), Wacław Filiks (18 rocz. śm.), ++ Filiksów, Litwinów, Gajewskich i Młynarczyków
18.00. 1 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Zofii Gryty w 100 rocznicę urodzin (od Kółka Różańcowego pw. NMP Częstochowskiej)
2 Dziękczynna w 10 rocznicę święceń kapłańskich ks. Łukasza, z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalszą posługę kapłańską
3 + Włodzimierz (10 rocz. śm.), ++ Kowalskich

Środa, 2. czerwca

7.00. + Władysława Czerniak (2 greg.)
7.30. + Zofia, Stanisław, Zygmunt, ++ Rogalów, Helena i Czesław Piotrowscy, Wacław Furman
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 Dziękczynna w 20 rocznicę ślubu Moniki i Krzysztofa, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski dla Jubilatów i ich córek

Czwartek, 3. czerwca, uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, I czwartek miesiąca

7.00. + Władysława Czerniak (3 greg.)
9.00. 1 ♦ Msza św. w intencji Parafian
2 + Barbara Piech (3 m-c po śm.)
Po procesji + Stanisław Nagnajewicz (od Kółka Różańcowego pw. św. Józefa)
19.00. + Maciej Kierek (13 rocz. śm.)

Piątek, 4. czerwca, I piątek miesiąca

7.00. + Władysława Czerniak (4 greg.)
7.30. + Jakub Wierzchowski
18.00. Aby Najświętsze Serce Jezusa było dla grzeszników źródłem nieskończonego miłosierdzia

Sobota, 5. czerwca, wspomnienie św. Bonifacego, I sobota miesiąca

7.00. + Władysława Czerniak (5 greg.)
7.30. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Jakuba z okazji I Komunii Św.
18.00. 1 + Oleg, Krystyna, Kazimiera, Janina, Antonina, Jan, Zofia
2 + Paweł Bartoszcze (rocz. śm.), Helena, ++ Bartoszcze i Pietrasiów

INTENCJE MSZALNE 23.05. – 29.05.

Niedziela, 23. maja, uroczystość Zesłania Ducha Św.

7.00. + Jan Wosiek (10 m-c po śm.), Jan, Czesław, Aleksandra
8.30. 1 Dziękczynna za znalezienie pracy oraz za zm. z rodzin Krzysiaków, Boliboków i za cierpiących w czyśćcu
2 + Czesław Gołofit (23 greg.)
10.00. 1 Dziękczynna z okazji imienin Wiesławy Kierek, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski
2 + Wiktoria Włosek (3 rocz. śm.), Julian, Czesław, ++ Włosków i Wincentowiczów
11.30. Msza św. w intencji Parafian
12.45. Dziękczynna w 50 rocznicę  urodzin Iwony Wysockiej, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św, opiekę NMP i  potrzebne łaski
17.30. + Witold Grygiel (7 rocz. śm.), ++ Gryglów i Kornasów
19.00. + Krzysztof Bolesta (17 rocz. śm.), Stanisław i Janina Bolesta, Józef Antoniak

Poniedziałek, 24. maja, święto NMP Matki Kościoła

7.00. 1 + Stanisław Duda (41 rocz. śm.), Apolonia i Konstanty Dudowie, Ewa, Dariusz i Mirosław Kowalczykowie
2 + Czesław Gołofit (24 greg.)
9.00. O udaną operację Zbigniewa
18.00. 1 + Leon i Natalia Kalińscy, Stanisław Paczkowski
2 + Jan Suwała
3 + Henryk Mazurek (z okazji urodzin)

Wtorek, 25. maja

7.00. 1 O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Św. dla ósmoklasistów ze szkoły nr 7 na czas egzaminów
2 + Stanisław i Katarzyna Łuszcz
7.30. 1 O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i opiekę NMP dla Leontyny Barwińskiej
2 + Czesław Gołofit (25 greg.)
18.00. 1 + Leszek Dziekoński (2 m-c po śm. – od sąsiadów)
2 + Aleksander Ostrowski (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)

Środa, 26. maja, wspomnienie św. Filipa Nereusza

7.00. + Wanda Teresa Pawełczak (51 m-c po śm.)
7.30. 1 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Leszka i jego rodziny
2 + Czesław Gołofit (26 greg.)
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 + Marian Polski (4 m-c po śm.)
19.30. Msza akademicka w intencji studentów

Czwartek, 27. maja, święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

7.00. + Celina Antecka (13 rocz. śm.), Bolesław Antecki
7.30. 1 + Tadeusz Kowalczyk (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
2 + Czesław Gołofit (27 greg.)
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 + Adam Samborski (od kręgów Domowego Kościoła)

Piątek, 28. maja

7.00. + Marek Błaziak (m-c po pogrzebie – od uczestników pogrzebu)
7.30. + Czesław Gołofit (28 greg.)
18.00. 1 Za wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca z regionu św. Antoniego
2 + Anna Poncet (13 rocz. śm.)
3 + Stanisław Nagnajewicz (od sąsiadów z bloku)

Sobota, 29. maja, wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej

7.00. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Katarzyny i jej rodziny
7.30. + Czesław Gołofit (29 greg.)
10.00. W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Św. (szkoła nr 7)
11.30. W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Św. (szkoła muzyczna, kl. 3 b i 3 c)
13.00. W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Św. (szkoła muzyczna, kl. 3 a)
18.00. 1 + Kazimierz Kozioł (18 rocz. śm.)
2 + Barbara i Zygmunt Śmieciuszewscy, Zofia i Antoni Szewczakowie, ++ Szewczaków,
Śmieciuszewskich, Kowalczyków i Gajewskich

 

INTENCJE MSZALNE 16.05. – 22.05.

Niedziela, 16. maja, uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

7.00. + Czesław Gołofit (16 greg.)
8.30. 1 Dziękczynna w 80 rocznicę urodzin Zenona, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
2 + Helena i Tadeusz Kramarczuk, ++ Kramarczuków i Dylów
10.00. + Alicja Zbysław, Józefa Stefanicka, Jan Stefanicki, Helena i Aniela Kozicka
11.30. Msza św. w intencji Parafian
12.45. Dziękczynna w 9 rocznicę urodzin Zosi i Kacpra, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP, zdrowie i potrzebne łaski
17.30. + Jadwiga Woźniacka (5 rocz. śm.), Jerzy Woźniacki
19.00. + Helena (5 rocz. śm.), Witold (13 rocz. śm.), Andrzej (3 rocz. śm.), ++ Adamskich

Poniedziałek, 17. maja

7.00. Dziękczynna z okazji urodzin Łukasza, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i opiekę NMP
7.30. + Czesław Gołofit (17 greg.)
18.00. 1 + Grażyna Bronisz (4 m-c po śm.)
2 + Stefan
3 + Zbigniew Pielecki (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)

Wtorek, 18. maja

7.00. 1 Dziękczynna za ks. Piotra, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
2 O dar wiary dla Łukasza
7.30. 1 + Czesław Gołofit (18 greg.)
2 + Maciej Podgórski (5 rocz. śm.)
18.00. 1 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Marcela i jego rodziców – Anny i Tomasza (od matki chrzestnej)
2 + Leszek Czajka (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)

Środa, 19. maja

7.00. O dar wiary dla Łukasza
7.30. 1 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i opiekę NMP dla przyjaciół – Elżbiety, Barbary, Marii, sąsiadki, lekarzy i farmaceutów służących pomocą i radą
2 + Piotr Zdzisław Kamiński (3 m-c po śm.)
3 + Czesław Gołofit (19 greg.)
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 + Marta Olszak (9 m-c. po śm.)
19.30. Msza akademicka w intencji studentów

Czwartek, 20. maja

7.00. O dar wiary dla Łukasza
7.30. 1 + Ryszard Kaczyński (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
2 + Czesław Gołofit (20 greg.)
18.00. 1 ♦ Msza św. zbiorowa
2 + Stanisława (11 rocz. śm.), Ryszard (4 rocz. śm.), Apolonia i Paweł, ++ Spaczyńskich

Piątek, 21. maja

7.00. 1 + Zbigniew Pielecki (od społeczności Zespołu Szkół Rolniczych, Centrum Kształcenia Zawodowego w Pszczelej Woli)
2 + Andrzej Popiołek (4 rocz. śm.), Irena Popiołek (34 rocz. śm.)
7.30. + Czesław Gołofit (21 greg.)
18.00. 1 + Barbara i Włodzimierz Leszczyńscy
2 + Wacława Szydłowska (7 m-c po śm.)
3 + Jan Warmiński (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)

Sobota, 22. maja

7.00. + Zofia Kafara (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
7.30. 1 + Czesław Gołofit (22 greg.)
18.00. 1 O wiarę i zgodę w rodzinie i o opiekę NMP
2 + Maria Świderska (3 rocz. śm.), Jolanta Malinowska (5 rocz. śm.), Włodzimierz, Michał, Józef, ++ Świderskich i Stępnickich
3 + Andrzej (26 rocz. śm.) i zm. rodzice


INTENCJE MSZALNE 09.05. – 15.05.

Niedziela, 9. maja, VI Niedziela Wielkanocna

7.00. + Zofia i Stanisław Nowak
8.30. 1 + Czesław Gołofit (9 greg.)
2 + Janina i Leszek Targońscy (26 rocz. śm.)
10.00. 1 + Stanisława i Bolesław, ++ Niedźwiadków
2 + Stanisław Nagnajewicz (26 greg.)
11.30. Msza św. w intencji Parafian
12.45. + Tadeusz Szymanek (9 m-c po śm.), Marianna Szymanek (15 rocz. śm.)
17.30. + Stanisława i Jerzy Równiak, Melania i Jan Goliszkowie
19.00. 1 Msza św. w intencji środowiska Politechniki Lubelskiej z okazji święta uczelni
2 + Helena Rzepka (8 m-c po śm.)

Poniedziałek, 10. maja

7.00. + Stanisław Nagnajewicz (27 greg.)
7.30. + Czesław Gołofit (10 greg.)
18.00. 1 + Melania Stryjek, Piotr i Jadwiga Stryjek
2 + Józef Rzedzicki, Jan Janczak
3 + Andrzej Suchora (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)

Wtorek, 11. maja

7.00. + Jan Kręgiel (11 rocz. śm.), Longina, Wiktoria, Franciszek, Stanisław, Władysław
7.30. 1 + Czesław Gołofit (11 greg.)
2 + Stanisław Nagnajewicz (28 greg.)
18.00. 1 + Janina Kryłowicz (3 rocz. śm.)
2 + Władysława, Kazimierz

Środa, 12. maja

7.00. + Stefania, Józef, Aleksander, Krystyna, Jan, Dariusz
7.30. 1 + Czesław Gołofit (12 greg.)
2 + Stanisław Nagnajewicz (29 greg.)
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 + Krystyna Wójtowicz (1 rocz. śm, 12 m-c po śm.)
19.30. Msza akademicka w intencji studentów

Czwartek, 13. maja

7.00. + Andrzej i Maria Marucha
7.30. 1 + Stanisław Nagnajewicz (30 greg.)
2 + Czesław Gołofit (13 greg.)
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla członków Kółka Różańcowego pw. NMP Fatimskiej i o życie wieczne dla zmarłych z tego kółka
3 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Antoniego z okazji 7 rocznicy urodzin

Piątek, 14. maja, święto św. Macieja

7.00. + Stanisława Bogusz (14 m-c po śm.)
7.30. + Czesław Gołofit (14 greg.)
18.00. 1 + Maria Lisiecka (3 rocz. śm.), Władysława Starzak
2 + Maria Dycha (20 rocz. śm.), Eugenia Jagodzińska (31 rocz. śm.), Helena Siergiej (11 rocz. śm.)
Ewa Wegrzycka (6 rocz. śm.)
3 + Katarzyna (12 rocz. śm.), Aleksander (27 rocz. śm.)

Sobota, 15. maja

7.00. + Helena Żuchnik (25 rocz. śm.), ++ Żuchników, Majów i Malików
7.30. 1 + Zofia Jamroż (z okazji imienin)
2 + Czesław Gołofit (15 rocz. śm.)
18.00. 1 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Zofii z okazji imienin
2 + Zofia Bugała (6 rocz. śm.), Jan Bugała (18 rocz. śm.), ++ Bugałów i Psujków
3 + Stanisław, Aniela, Jan, Zofia, ++ Sokołowskich, Jerzy Naworol

 

INTENCJE MSZALNE 2.05.2021 – 8.05.2021

Niedziela, 2. maja, V Niedziela Wielkanocna

7.00. + Maria Pyz (z okazji urodzin)
8.30. 1 + Czesław Gołofit (2 greg.)
2 + Stanisław Nagnajewicz (19 greg.)
10.00. + Józef, Marianna, ++ Góreckich
11.30. 1 Msza św. w intencji Parafian
2 Msza św. w intencjach różańcowych
12.45. 1 Dziękczynna w 10 rocznicę ślubu Magdaleny i Piotra, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Jubilatów i ich synów: Jasia i Antosia
2 Dziękczynna w 4 rocznicę urodzin Filipa, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
17.30. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski na czas egzaminów maturalnych dla Gabrieli
19.00. + Janusz Brzozowiec (2 rocz. śm.)

Poniedziałek, 3. maja, uroczystość NMP Królowej Polski

7.00. + Czesław Gołofit (3 greg.)
8.30. 1 + Zofia i Antoni Marzęda, Eugenia i Zenon Białek
2 + Stanisław Nagnajewicz (20 greg.)
10.00. + Aniela i Karol Łakomscy, Marianna i Edward Szczygielscy
11.30. + Janusz Rudziński (22 rocz. śm.)
19.00. + Marianna Zielińska (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)

Wtorek, 4. maja, wspomnienie św. Floriana

7.00. + Czesław Gołofit (4 greg.)
7.30. 1 + Jakub Wierzchowski
2 + Stanisław Nagnajewicz (21 greg.)
18.00. 1 + Wacław (10 rocz. śm.), Janina, Wiesław, ++ Pętalów i Sokołowskich, Andrzej Sędłak
2 + Stanisława Karwacka (3 m-c po śm.)

Środa, 5. maja
7.00. + Elżbieta Filipek (od koleżanek i kolegów z pracy)
7.30. 1 + Kazimiera Komar (rocz. śm.), ++ Komarów
2 + Czesław Gołofit (5 greg.)
3 + Stanisław Nagnajewicz (22 greg.)
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 + Zofia i Stanisław Chojnaccy
19.30. Msza akademicka w intencji studentów

Czwartek, 6. maja, święto św. Filipa i Jakuba, I czwartek miesiąca

7.00. + Stanisław Nagnajewicz (23 greg.)
7.30. 1 + Maria Mazurkiewicz (22 rocz. śm.), Stanisława Żołnierczuk (z okazji imienin)
2 + Czesław Gołofit (6 greg.)
18.00. 1 ♦ Msza św. zbiorowa
2 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Pauliny z okazji 17 rocznicy urodzin

Piątek, 7. maja, I piątek miesiąca

7.00. + Halina Król (z okazji urodzin)
7.30. + Czesław Gołofit (7 greg.)
16.30. 1 + Alicja Sidor (3 rocz. śm.)
2 + Stanisław Nagnajewicz (24 greg.)
18.00. 1 O Boże błogosławieństwo we wszelkich zamierzeniach czcicieli Najśw. Serca Pana Jezusa
2 + Alina Popławska (95 m-c po śm.)

Sobota, 8. maja, uroczystość św. Stanisława

7.00. + Czesław Gołofit (8 greg.)
7.30. 1 + ks. Stanisław Burzec (z okazji imienin)
2 + Stanisław Bryczkowski (z okazji imienin) i zm. z rodziny
3 + Stanisław Nagnajewicz (25 greg.)
18.00. 1 + Agnieszka, Weronika, Jan, Józef, Stanisław, ++ Osetek
2 + Marianna, Stanisław, Mieczysław, ++ Sobiechów, Grzegorz i Katarzyna Pawlak, Józef i Marianna Sobiech, Marianna i Kazimierz Zduńscy
3 + Barbara Piech (2 m-c po śm. – od rodziny Mazurów)

INTENCJE MSZALNE 25.04. – 1.05.

Niedziela, 25. kwietnia, IV Niedziela Wielkanocna

7.00. + Stanisław Nagnajewicz (12 greg.)
8.30. + Urszula Mazoń – Paciejewska (4 m-c po śm.)
10.00. 1 Dziękczynna za pomoc, rady i trud opieki dla koleżanki Mirosławy, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św., opiekę NMP i zdrowie duszy i ciała dla niej
2 + Tadeusz (21 rocz. śm.), Stefan, Eugenia, Jan, Marianna, Brygida i Andrzej
11.30. 1 Msza św. w intencji Parafian
2 Dziękczynna w 40 rocznicę ślubu Jadwigi i Bogdana, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
12.45. O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św., opiekę NMP na dalszą służbę kapłańską dla ks. Marka,
z okazji imienin (od Kółek Różańcowych, wspólnot Domowego Kościoła i Legionu Maryi)
17.30. + Kamil (6 m-c po śm.)
19.00. + Andrzej Zdybicki (3 rocz. śm.), Wanda i Jan Mazurkiewiczowie

Poniedziałek, 26. kwietnia

7.00. + Wanda Teresa Pawełczak (50 m-c po śm.)
7.30. 1 Dziękczynna za uzdrowienie z choroby całej rodziny, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św, opiekę NMP i zdrowie duszy i ciała
2 + Leszek Dziekoński (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18.00. 1 Dziękczynna w 19 rocznicę ślubu Katarzyny i Michała, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla małżonków i ich synów
2 + Marian Polski (3 m-c po śm.)
3 + Stanisław Nagnajewicz (13 greg.)

Wtorek, 27. kwietnia

7.00. + Krystyna Kręcisz, Krystyna Tudruj
7.30. 1 + Eugenia, ++ Żurawskich
2 + Stanisław Nagnajewicz (14 greg.)
18.00. 1 O Boże błogosławieństwo dla Katarzyny i jej rodziny
2 Dziękczynna w 30 rocznicę ślubu Marty i Leszka, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
3 Dziękczynna za uzdrowienie Igora

Środa, 28. kwietnia

7.00. Dziękczynna w 50 rocznicę urodzin Moniki i Grzegorza Tkaczyków, z prośbą o Boże błogosławieństwo
i opiekę NMP
7.30. 1 Dziękczynna za dar rodziny w 20 rocznicę ślubu Katarzyny i Michała
2 Dziękczynna z okazji urodzin Teresy, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
3 + Stanisław Nagnajewicz (15 greg.)
18.00. 1 ♦ Msza św. zbiorowa
2 + Zbigniew Gąska
19.30. ♦ Msza akademicka w intencji studentów

Czwartek, 29. kwietnia, święto św. Katarzyny Sieneńskiej

7.00. + Stanisław Nagnajewicz (16 greg.)
7.30. 1 + Andrzej Augustynowicz (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
2 + Jacek Żołnierczuk (3 m-c po śm.)
18.00. 1 ♦ Msza św. zbiorowa
2 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Feliksy Michalak w 90 rocznicę urodzin

Piątek, 30. kwietnia

7.00. + Stanisław Nagnajewicz (17 greg.)
7.30. + Czesław Gołofit (od Włodzimierza Gołofita z rodziną)
18.00. 1 O dary Ducha Św. i potrzebne łaski dla Marii i wszystkich maturzystów na czas egzaminu dojrzałości
2 + Józef Szulakowski (8 rocz. śm.)
3 +Franciszek Borowski (2 m-c po śm.)

Sobota, 1. maja, wspomnienie św. Józefa Rzemieślnika, I sobota miesiąca

7.00. + Marian Dudek (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
7.30. + Czesław Gołofit (1 greg.)
18.00. 1 O Boże błogosławieństwo w budowie naszego nowego kościoła, za wstawiennictwem św. Józefa
2 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Anny, z okazji urodzin
3 + Stanisław Nagnajewicz (18 greg.)

 

INTENCJE MSZALNE 18.04. –24.04.

Niedziela, 18. kwietnia, III Niedziela Wielkanocna

7.00. Dziękczynna w 105 rocznicę urodzin Zofii Ładoszek, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski
8.30. 1 Dziękczynna w 25 rocznicę ślubu Marzeny i Artura, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
2 + Stanisław Nagnajewicz (5 greg.)
10.00. + Danuta Ładna (3 rocz. śm.), ++ Prokopów i Ładnych
11.30. Msza św. w intencji Parafian
12.45. + Maria Herda (1 rocz. śm.)
17.30. + Adela (30 rocz. śm.), Edward (34 rocz. śm.)
19.00. Dziękczynna za dar życia dzieci, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i dalszą opiekę dla Agnieszki Jargiło w 42 rocznicę urodzin

Poniedziałek, 19. kwietnia

7.00. + Elżbieta Filipek (z okazji urodzin – od koleżanek i kolegów z pracy)
7.30. + Stanisław Nagnajewicz (6 greg.)
18.00. 1 + Marta Olszak (8 m-c po śm.)
2 + Iwona (25 rocz. śm.), ++ Welików i Gromyszów
3 + Janina Zajączkowska (21 rocz. śm.)

Wtorek, 20. kwietnia

7.00. + Anna i Franciszek Jamroż, Antonina, Genowefa i Kazimierz Terleccy
7.30. 1 + Czesław Gołofit (od Krystyny Kamińskiej)
2 + Marianna i Jan, ++ Janik, Mróz
18.00. 1 O udaną operację Marka
2 + Marian Polski, Edward, Michalina, Genowefa, Maria, ++ Sikorów i Hurków
3 + Stanisław Nagnajewicz (7 greg.)

Środa, 21. kwietnia

7.00. + Marian Pożarowszczyk (26 rocz. śm.)
7.30. 1 + Barbara i Włodzimierz Leszczyńcy
2 + Stanisław Nagnajewicz (8 greg.)
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 + Beata Warchoł (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
19.30. Msza akademicka w intencji studentów

Czwartek, 22. kwietnia

7.00. O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Teodora, Andrzeja, Jana Jamroż i ich rodzin
7.30. + Stanisław Nagnajewicz (9 greg.)
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 + Wacława Szydłowska (6 m-c po śm.)

Piątek, 23. kwietnia, uroczystość św. Wojciecha

7.00. + Stanisław Nagnajewicz (10 greg.)
7.30. 1 + Jan Stanicki, Stanisław, Bogdan
2 + Wojciech Hetel (z okazji imienin)
18.00. 1 + Bernard Gozdalski
2 + Adam Samborski (od kręgu Domowego Kościoła)

Sobota, 24. kwietnia

7.00. + Jan Wosiek (9 m-c po śm.)
7.30. + Stanisław Nagnajewicz (11 greg.)
18.00. 1 Dziękczynna w 50 rocz. ślubu Józefa i Elżbiety Wójcików, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski
2 + Henryka Winiarczyk (5 rocz. śm.)
3 + Anna, Bolesław, Stanisław, Paulina, Michał, Anna, Adam, Jan, ++ Sudołów, Rybów i Gnasiów


INTENCJE MSZALNE 11.04. – 17.04.

Niedziela, 11. kwietnia, II Niedziela Wielkanocna, święto Miłosierdzia Bożego

7.00. + Ryszard, Helena, Jakub Długoszewscy
8.30. 1 Msza św. w intencji Parafian
2 + Józef Chomenko (29 rocz. śm.)
10.00. + Stefan, Marianna, Franciszek, ++ Górnych, Józefa, Stanisław, Stefan, ++ Szczepaników
11.30. Msza św. w intencjach różańcowych
12.45. + Tadeusz Szymanek (8 m-c po śm.)
16.00. Msza św. w intencji przyjmujących sakrament bierzmowania
17.30. 1 Msza św. w intencji przyjmujących sakrament bierzmowania
2 + Teresa (28 rocz. śm.), Gudków
19.00. 1 Msza św. w intencji przyjmujących sakrament bierzmowania
2 O Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski dla członków Kółka Różańcowego pw. Miłosierdzia Bożego i o życie wieczne dla zmarłych z tego kółka

Poniedziałek, 12. kwietnia

7.00. + Bogusław Słonina
7.30. + Franciszek Borowski (od Ewy i Bogdana Oleszczaków)
18.00. 1 + Krystyna Wójtowicz (11 m-c po śm.)
2 + Wiktoria (30 rocz. śm.), Maria, Andrzej, Czesław, ++ Dziuba
3 + Czesław Gołofit (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)

Wtorek, 13. kwietnia

7.00. + Katarzyna i Franciszek Pawełczak, Helena, Stanisława, Zofia, Czesław, Edward
7.30. 1 + Janina Urban (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
2 + Anna Pietrasik, Paweł i Piotr Pietrasik, Kazimierz, Maria
18.00. 1 + Tadeusz (22 rocz. śm.), Julia, Bronisław, ++ Choinów
2 + Janina Gąska (100 rocz. śm.)

Środa, 14. kwietnia

7.00. O łaskę zdrowia dla Julii, Kazimiery i Juliana
7.30. + Stanisław Nagnajewicz (1 greg.)
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 Dziękczynna w 42 rocznicę ślubu Marii i Ryszarda Janczarków, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
19.30. Msza akademicka w intencji studentów

Czwartek, 15. kwietnia

7.00. + Stanisław Nagnajewicz (2 greg.)
7.30. + Jacek (14 rocz. śm.), Aniela, Franciszek, Wojciech, ++ Olendrów
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 + Kazimiera Stachyra (m-c po śm. – od rodziny)

Piątek, 16. kwietnia

7.00. + Stanisław Nagnajewicz (3 greg.)
7.30. + Czesław Gołofit (od chrześnicy Bogumiły z rodziną)
18.00. 1 + Grażyna Bronisz (3 m-c po śm. – od sąsiadów z bloku)
2 + Stanisław Trochimiuk
3 + Albin Bartkiewicz (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)

Sobota, 17. kwietnia

7.00. + Irena Marszałek (2 rocz. śm.)
7.30. 1 + Maria Stolz (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
2 + Stanisław Nagnajewicz (4 greg.)
18.00. 1 + Grażyna Bronisz (3 m-c po śm.)
2 + Halina Wysocka (6 rocz. śm.)
3 + Jan i Waleria, Józef, Hipolit, Czesław, Jan, ++ Rogowskich, Tadeusz, Czesław, Feliks


INTENCJE MSZALNE 04.04. – 10.04.

Niedziela, 4. kwietnia, uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

6.00. Msza św. w intencji Parafian
8.30. + Grażyna Barej (1 rocz. śm.)
10.00. + Wacław, Janina, Wiesław, ++ Pętalów i Sokołowskich, Józefa Pawłaszek
11.30. + Marek Tycner (m-c po śm.), ++ Tycnerów (od rodziny)
12.45. + Halina i Jerzy Gajkoś, ++ Gajkosiów
17.30. + Jerzy, Józef, Stefania, Zbigniew, ++ Lipko, Genowefa i Edward Lewczyk, Zbigniew Poniewozik
19.00. + Stanisława Karwacka (2 m-c po śm.)

Poniedziałek, 5. kwietnia, Poniedziałek Wielkanocny

7.00. + Halina Król (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
8.30. Dziękczynna w 26 rocznicę powstania prezydium Legionu Maryi, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla legionistów
10.00. Dziękczynna w 99 rocznicę urodzin Julianny, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP, zdrowie i potrzebne łaski
11.30. O dary Ducha Św. dla rodziny Koczmarów i życie wieczne dla zmarłych z rodzin Koczmarów, Pyciów, Żbikowskich, Kołodziejów i Kołodyńskich
12.45. + Adrian (9 m-c po śm.)
17.30. O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla rodzin Lipków i Dobrzyńskich
19.00. + Krzysztof Gogłoza (8 rocz. śm.)

Wtorek, 6. kwietnia, Wtorek Wielkanocny

7.00. + Jan Król (9 rocz. śm.), ++ Królów i Łatów
7.30. + Przemysław Mazurek
18.00. 1 + Karol (20 rocz. śm.), Marianna, ++ Kryków i Dybców
2 + Stanisław (3 rocz. śm.)
3 + Władysława i Konstanty Czochowscy

Środa, 7. kwietnia, Środa Wielkanocna

7.00. + Teresa Meckier
7.30. 1 + Franciszek Borowski (od rodziny Personów)
2 + Jan, Jadwiga, Michalina, Antoni
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 + Alina Popławska (94 m-c po śm.)

Czwartek, 8. kwietnia, Czwartek Wielkanocny

7.00. + Teresa Dębowska (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
7.30. 1 + Jakub Wierzchowski (9 m-c po śm.)
2 + Maria Jałtuszewska (z okazji imienin i 20 rocz. śm.) i zm. z rodziny
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 + Józef Soniak (4 rocz. śm.)

Piątek, 9. kwietnia, Piątek Wielkanocny

7.00. + Józefa Stefanicka, Alicja Zbysław, Helena Kozicka, Aniela Kozicka, Jan Stefanicki
7.30. + Leokadia
18.00. 1 + Jan Korzeń (3 rocz. śm.)
2 + Łucja Krakowiak (od sąsiadów z klatki)
3 + Helena Rzepka (7 m-c po śm.)

Sobota, 10. kwietnia, Sobota Wielkanocna

7.00. + Piotr Nurzyński (16 rocz. śm.) i zm. z rodziny
7.30. + Marek Tycner (m-c po pogrzebie – od uczestników)
18.00. 1 + Józefa i Józef Kubliccy, Marianna Woźniak i zm. z rodziny
2 + Stanisław Trochimiuk
3 + Kazimiera, Stanisław, Witold, ++ Gontarzów i Osuchów


INTENCJE MSZALNE 28.03. – 03.04.

Niedziela, 28. marca, Niedziela Palmowa

7.00. + Józef (27 rocz. śm.), Aleksandra, ++ Maciągów i Woźniców, Władysław Zdybel
8.30. 1 + Maria i Józef Kuźma (28 greg.)
2 + Jacek Żołnierczuk (27 greg.)
10.00. Dziękczynna w 50 rocznicę urodzin Beaty, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
11.30. Msza św. w intencji Parafian
12.45. + Andrzej Płaszczewski (4 rocz. śm.), Tadeusz i Krystyna
17.30. + Jerzy Lipko (6 m-c po śm.)
19.00. Dziękczynna w 61 rocznicę urodzin Ireneusza, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

Poniedziałek, 29. marca, Wielki Poniedziałek

7.00. O zdrowie dla Marii i Waldemara Majów
7.30. 1 + Beata Stachurska
2 + Jacek Żołnierczuk (28 greg.)
18.00. 1 + Halina Kasjaniuk (od pracowników oddziału pulmonologii)
2 + Janina Tabaczyk (31 rocz. śm.), Józef (25 rocz. śm.), Maria, Jerzy, Marta, Bożena,
++ Tabaczyków i Saganów
3 + Maria i Józef Kuźma (29 greg.)

Wtorek, 30. marca, Wielki Wtorek

7.00. 1 + Jan (33 rocz. śm.), Tadeusz, Stefan, Eugenia, Marianna, Brygida, Andrzej, Bożena
2 + Tadeusz Gołofit (6 rocz. śm.), Karolina i Marianna Gołofit
7.30. 1 + Maria i Józef Kuźma (30 greg.)
2 + Franciszek Borowski (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18.00. 1 O Boże błogosławieństwo dla Katarzyny i jej rodziny
2 + Jacek Żołnierczuk (29 greg.)

Środa, 31. marca, Wielka Środa

7.00. + Teresa Meckier
7.30. 1 + Jakub Wierzchowski (8 m-c po śm.)
2 + Helena, Wincenty, Stanisław i zm. z rodziny
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 + Jacek Żołnierczuk (30 greg.)

Czwartek, 1. kwietnia, Wielki Czwartek

18.00. Msza św. Wieczerzy Pańskiej
1 Dziękczynna za posługę kapłańską ks. ks. Piotra, Marka, Bogusława, Kordiana i Łukasza (od Kółek Różańcowych)
2 Dziękczynna w 80 rocznicę urodzin Czesława, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
3 O łaskę powrotu do zdrowia po udarze i arytmii dla Ireny Ostojskiej
4 + Aniela, Wojciech, ++ Lipców
5 + Danuta, Henryka, Ryszard

Piątek, 2. kwietnia, Wielki Piątek

7.30. Liturgia Godzin
18.00. Liturgia na cześć Męki Pańskiej

Sobota, 3. kwietnia, Wielka Sobota

7.30. Liturgia Godzin
19.00. Liturgia Wigilii Paschalnej
1 Dziękczynna w 54 rocznicę ślubu Marii i Mariana Oklińskich, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św, opiekę NMP i potrzebne łaski
2 O dar radości od Zmartwychwstałego Chrystusa dla czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa
3 + Krzysztof i Józef
4 + Barbara Piech (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
5 + Czesław Gołofit (od Krystyna Bochniak z rodziną)