XIV Niedziela Zwykła

 

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
XIV Niedziela Zwykła
4 lipca 2021 r.

1. Przypominamy, że od dzisiejszej niedzieli aż do końca wakacji nie będzie niedzielnych Mszy o godz. 12.45 i 17.30.

2. Przypominamy, że w dniach od poniedziałku do piątku o godz. 17.15 rozpoczyna się adoracja Najświętszego Sakramentu. W związku z zakończeniem nabożeństw czerwcowych, prosimy grupy duszpasterskie o odmawianie w tym czasie różańca, zgodnie z ustalonym grafikiem a wiernych zachęcamy do modlitwy.

3. 43. Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszy tym roku 4 sierpnia. Ze względu na ograniczenia sanitarne, podobnie jak w ubiegłym roku, pielgrzymka będzie miała charakter „sztafety modlitwy”. Każda z grup będzie pielgrzymowała jeden dzień. Pielgrzymi będą dowożeni na miejsce startu i zabierani z miejsca, do którego dojdą wieczorem autokarami. Zapisy do 15 lipca możliwe tylko drogą mailową. Szczegóły na www.pielgrzymka.lublin.pl. W parafii można składać ofiary z intencjami na Fundusz „Idę z Tobą”. Wysokość ofiar dowolna.

4. Prasa katolicka dostępna przy wyjściu z kościoła.

5. W ostatnim tygodniu zmarli:

– śp. Kazimierz Jach, z ul. Głębokiej 8, lat 59, pogrzeb odbył się na cmentarzu przy ul. Unickiej. Msza w miesiąc po śmierci będąca darem uczestników pogrzebu 28 lipca o godz. 7.00.
– śp. Henryk Zawistowski, z ul. Glinianej 29, lat 87, pogrzeb odbył się na cmentarzu przy ul. Lipowej. Msza w miesiąc po śmierci będąca darem uczestników pogrzebu 24 lipca o godz. 7.00.

Polećmy ich i naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…