XV Niedziela Zwykła

Posted on

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
XV Niedziela Zwykła
11 lipca 2021 r.

1. Przypominamy, że w niedziele wakacyjne nie będzie niedzielnych Mszy o godz. 12.45 i 17.30.

2. Przypominamy, że w dniach od poniedziałku do piątku o godz. 17.15 rozpoczyna się adoracja Najświętszego Sakramentu. Prosimy grupy duszpasterskie o odmawianie w tym czasie różańca, zgodnie z ustalonym grafikiem a wiernych zachęcamy do modlitwy.

3. 43. Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszy tym roku 4 sierpnia. Ze względu na ograniczenia sanitarne, podobnie jak w ubiegłym roku, pielgrzymka będzie miała charakter „sztafety modlitwy”. Każda z grup będzie pielgrzymowała jeden dzień. Pielgrzymi będą dowożeni na miejsce startu i zabierani z miejsca, do którego dojdą wieczorem autokarami. Zapisy do najbliższego czwartku – 15 lipca możliwe tylko drogą e-mailową. Szczegóły na stronie: www.pielgrzymka.lublin.pl. W parafii można składać ofiary z intencjami na Fundusz „Idę z Tobą”. Wysokość ofiar dowolna.

4. W najbliższy poniedziałek i wtorek są wolne terminy Mszy św.  Zachęcamy do zamawiania intencji.

5. Prasa katolicka dostępna przy wyjściu z kościoła.

6. W ostatnim tygodniu zmarli:

– śp. Zofia Ładoszek, z ul. Glinianej 27, lat 105, pogrzeb odbędzie się w poniedziałek, 12 lipca o godz. 12.00 na cmentarzu przy ul. Lipowej. Msza w miesiąc po śmierci przewidziana jako dar uczestników pogrzebu 3 sierpnia o godz. 7.30.
– śp. Mariusz Grzegorz Czubacki, z ul. Nadbystrzyckiej 30E, lat 52, pogrzeb odbędzie się w poniedziałek, 12 lipca o godz. 10.00 na cmentarzu na Majdanku. Msza w miesiąc po śmierci przewidziana jako dar uczestników pogrzebu 5 sierpnia o godz. 7.30.
– śp. Julianna Adamczyk, z ul. Wapiennej 18i, lat 99, pogrzeb odbędzie się we wtorek, 13 lipca o godz. 11.00 na cmentarzu przy ul. Unickiej. Msza w miesiąc po śmierci przewidziana jako dar uczestników pogrzebu 7 sierpnia o godz. 7.30.
– śp. Stanisław Białek, z ul. Wapiennej 20K, lat 68, pogrzeb odbędzie się w środę, 14 lipca o godz. 11.00 na cmentarzu przy ul. Lipowej. Msza w miesiąc po śmierci przewidziana jako dar uczestników pogrzebu 11 sierpnia o godz. 7.30.

Polećmy ich i naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek...