Intencje mszalne 24 – 30 października 2021 r.

Posted on

Niedziela 24 października – XXX Niedziela Zwykła

7:00 +Jarosław Penkajło
8:30 + Bronisława Sosnówka
10:00 1) + Zygmunt Nakonieczny (1 rocz.)
2) + Maria i Stanisław Cyfra
11:30 Msza św. w intencji parafian
12:45 + Władysław Jagodziński (43 rocz.), Bolesław Dycha (17 rocz.)
+ Tadeusz Siergiej (28 rocz.)
17:30 O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę MB i potrzebne łaski dla Małgorzaty i Dawida z okazji 1 rocznicy ślubu
19:00 + Marianna Zielińska (24 greg.)

Poniedziałek 25 października

7:00 + Józef (35 rocz.) i Anna Borowiec
7:30 + Marianna Zielińska (25 greg.)
18:00 1) + Wiesław Wójcik
2) + Wojciech (1 rocz.), Aniela, Franciszek, Jacek ++ Olendrów

Wtorek 26 października

7:00 + Wanda Teresa Pawełczak (56 m-c)
7:30 + Marianna Zielińska (26 greg.)
18:00 1) + Marian Polski (9 m-c)
2) + Julia Warmińska (18 rocz.), Łukasz Norecki (18 rocz.)

Środa 27 października

7:00 Dziękczynna w 72 rocznicę urodzin Jolanty Liponogi z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę MB i potrzebne łaski
7:30 1) + Marianna Zielińska (27 greg.)
2) Bernardyna Król ( m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1 ) ♦ Msza św. zbiorowa
2 ) + Stefan

Czwartek 28 października – Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

7:00 + Tadeusz, Julia, Bronisław ++ Choinów
7:30 + Marianna Zielińska (28 greg.)
10:30 Msza z okazji jubileuszu Liceum Plastycznego
18:00 1)  Msza św. zbiorowa
2) + Tadeusz Sadowski (imieninowa)

Piątek 29 października

7:00 + Marian Przybylski (14 rocz.)
7:30 1) + Marianna Zielińska (29 greg.)
2 ) + Marianna i Szczepan Wróbel
18:00 1) + Ewa Węgrzycka (6 rocz.)
2) + Tadeusz Szymanek (imieninowa) – dar od rodziny Wajskopów

Sobota 30 października

7:00 + Tadeusz Stasiak ( m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
7:30 + Franciszka i Jan Karczewscy
18:00 1) + Franciszek Borowski (8 m-c)
2 ) + Marianna Zielińska (30 greg)

INTENCJE MSZALNE 17 – 23 października 2021 r.

Niedziela 17 października – XXIX Niedziela Zwykła

7:00 + Halina Daniszewska
8:30 1) Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Jolanty i Piotra Zborowskich z okazji 20 rocznicy ślubu
2 ) O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę MB i św. Patrona dla ks. Łukasza z okazji imienin – od Kółek Różańcowych
10:00 1) + Grażyna Bronisz (9 m-c)
2) Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MB dla Patryka z okazji 18 rocznicy urodzin
11:30 Msza św. w intencji parafian
12:45 1) Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Aleksandry i Pawła Kowalczuków z okazji 5 rocznicy ślubu dla nich i ich jeszcze nienarodzonego dziecka
2) O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę MB, radość życia i potrzebne łaski dla Kai z okazji urodzin
17:30 1) + Joanna Maciejewska (1 rocz.), Helena, Józef, Janina, Władysław
19:00 + Marianna Zielińska (17 greg.)

Poniedziałek 18 października – św. Łukasza Ewangelisty

7:00 + Sławomir Pawełczak (3 m-c)
7:30 + Marianna Zielińska (18 greg.)
18:00 1) O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę MB, dla ks. Łukasza z okazji imienin
2) + Piotr Zdzisław Kamiński (8 m-c)

Wtorek 19 października

7:00 + Janina, Stanisław, Franciszek ++ Sobczak
7:30 1) + Marianna Zielińska (19 greg.)
2) Antoni Kowalski (m-c po pogrzebie – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Maria Parka (3 m-c)
2) + Leokadia, Bolesław, Marianna, Jakub, Zbigniew ++ Ogrodnik, Hieronim, Stefania, Marian, Eugeniusz, Marianna ++ Drozdek

Środa 20 października – św. Jana Kantego

7:00 + Jan Małyszek (rocz. śm.), Bronisława Małyszek, Henryk i Zofia Butrym
7:30 + Marianna Zielińska (20 greg.)
18:00 1 ) Msza św. zbiorowa
2 ) + Krzysztof Madejczyk (6 rocz.), Adam, Zofia, Witold, Marianna, Alicja, Marian i Maria, Zenon

Czwartek 21 października

7:00 + Zbigniew Gajownik i za zmarłych z rodziny
7:30 + Marianna Zielińska (21 greg.)
18:00 1) Msza św. zbiorowa
2) + Wacława Szydłowska (1 rocz.)

Piątek 22 października – św. Jana Pawła II

7:00 + Mirosław Litwin (15 rocz.) ++ Litwinów i Biernackich
7:30 1) + Marianna Zielińska (22 greg.)
2 ) + Wiesława Dądrowska – Kowalska (2 rocz.)
18:00 1) O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski z podziękowaniem za duchową opiekę nad Legionem Maryi dla ks. Kordiana z racji imienin – od Legionu Maryi i Kółek Różańcowych
2) + Stanisław, Józef, Rozalia ++ Sidor, Monika i Jan Tabiszewscy

Sobota 23 października – św. Jana Kapistrana

7:00 + Kazimierz Bodzak (23 rocz.), Genowefa Bodzak (2 rocz.)
7:30 + Marianna Zielińska (23 greg.)
18:00 1) + Henryka Żmuda (10 m-c)
2 ) + Marian Bielecki (1 rocz.)

INTENCJE MSZALNE 10.10. – 16.10.2021 r.

Niedziela 10 października – XXVIII Niedziela Zwykła

7:00 + + Barej i Ungiert
8:30 1 Henryka(7 rocz. śm.), Tadeusz (30 rocz. śm.) ++ Wójcik
2 + Leontyna Barwińska (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
10:00 1 + Ks. Prałat Stanisław Burzec (2 rocz. śm.)
2 Dziękczynna w 47 rocznicę ślubu Zofii i Marka Pijanowskich oraz Izabelli i Artura Frączek w 19 rocznicę ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
11:30 Msza św. w intencji parafian
12:45 + Marcin Kłos (3 m-c) – intencja od kolegów i koleżanek
17:30 1 + Adela Januszek (1 rocz. śm.) Czesław Januszek
2 Za Politechnikę Lubelską
19:00 + Marianna Zielińska (10 greg.)

Poniedziałek 11 października – św. Jana XXIII, papieża

7:00 + Piotr Guldynowicz (40 rocz. śm.)
7:30 + Marianna Zielińska (11 greg.)
18:00 1 Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże , dary Ducha Świętego, zdrowie oraz dalszą wzajemną miłość dla Doroty i Marka w 29 rocznicę ślubu
2 + Irena Kosior (1 rocz. śm.)

Wtorek 12 października – św. Jana Beyzyma

7:00 + Marshal
7:30 + Marianna Zielińska (12 greg)
18:00 1 + Teresa i Krystyna Grajewskie
2 + Barbara Skórska

Środa 13 października – św. Honorata Koźmińskiego

7:00 1 + Ryszard Rebizant (1 rocz. śm.)
2 O błogosławieństwo Boże dla Iwony i Andrzeja z okazji rocznicy ślubu oraz o życie wieczne dla ++Koczmarów, Kołodyńskich, Kołodziejów i Żbikowskich
7:30 + Marianna Zielińska (13 greg.)
18:00 1 Msza św. zbiorowa
2 O błogosławieństwo Boże dla Marii Żuk, opiekę MB i potrzebne łaski dla całej rodziny

Czwartek 14 października – Św. Kaliksta I, papieża

7:00 + + przodków z rodziny Balińskich, Przyłuskich, Miazgów i Dudków
7:30 1 + Marianna Zielińska (14 greg.)
2 +Mirosław Korbut ( 2 rocz. śm.), Władysław Korbut
18:00 1 Msza św. zbiorowa
2 + Teresa Bednarz (2 rocz. śm.)

Piątek 15 października – św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła

7:00 1 + Stanisława Bogusz (19 m-c)
2 O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i dobre wybory życiowe dla Agaty Niewiadomskiej z racji urodzin
7:30 1 + Marianna Zielińska (15 greg.)
2 + Henryk Facon (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18:00 1 O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego dla wspólnot Przyjaciół Oblubieńca z regionu św. Antoniego
2 +Bogusław Słonina (2 rocz. śm.)

Sobota 16 października – św. Jadwigi Śląskiej

7:00 + Kazimierz Świetlaga (6 rocz. śm.) ++z rodziny
7:30 + Marianna Zielińska (16 greg.)
18:00 1 Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Elżbiety i Jana Grymuzów z okazji 50 rocznicy ślubu
2 + Dariusz Pietrzak (4 rocz. śm.)

INTENCJE MSZALNE 3.10. – 9.10.2021 r.

Niedziela 3 października – XXVII Niedziela Zwykła

7:00 + Marianna Zielińska (3 greg.)
8:30 1 Stefan Górny (14 rocz. śm.)
2 + Maria Teresa Galicka, Franciszek Galicki
10:00 1 + Michał Adamski (47 rocz. śm.), Agnieszka (46 rocz. śm.), Kazimiera, Marian, Józefa, Witold, Helena ++ Adamskich, Marek Baran (4 rocz. śm.), Tadeusz Szymański
2 + Radosław, Tadeusz, Kazimiera ++ Olejarczyków, Dzierżaków, Wanda Kijak
11:30 1 Msza św. w intencji parafian
2 Msza w intencjach różańcowych
12:45 + Michał (46 rocz. śm.) ++ Respondów
17:30 + Stanisław Boryga (31 rocz. śm.), Józef i Stanisława Boryga
19:00 + Maciej Kierek i zmarli z rodziny

Poniedziałek 4 października – św. Franciszka z Asyżu

7:00 + Marianna Zielińska (4 greg)
7:30 + Jakub Wierzchowski
18:00 1 Dziękczynna za łaskę zdrowia z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże
2 + Mieczysław, Stanisława, Anna ++Michalaków

Wtorek 5 października – św. Faustyny Kowalskiej

7:00 + Elżbieta Filipek ( 1 rocz. śm. – od koleżanek i kolegów z pracy)
7:30 1 + Marianna Zielińska (5 greg.)
2 + Jerzy Mazur (9 rocz. śm.), Stanisław Mazur, Andrzej Mazur (m-c po śm.), Wacław, Katarzyna, Józef Baran
18:00 1 + Jan Warmiński ++ Warmińskich
2 O Boże błogosławieństwo, zdrowie, pogodę ducha, dalsze siły dla Stanisława i Władysławy Panasiewiczów z okazji 84 rocznicy urodzin, dziękując za dotychczasowe łaski i lata życia

Środa 6 października – św. Brunona

7:00 + Józefa Stefanicka, Jan Stefanicki, Alicja Zbysław, Helena i Aniela Kozickie, Barbara Zaczek
7:30 1 + Marianna Zielińska (6 greg.)
2 +Wiesława i Leszek
18:00 1 ♦ Msza św. zbiorowa
2 + Józef i Zofia Michalak

Czwartek 7 października – NMP Różańcowej

7:00 + Alina Popławska (100 m-c)
7:30 + Marianna Zielińska (7 greg.)
+Krystyna Załoga (8 rocz. śm.), Jan, Aniela, Grzegorz, Karolina, Aniela
18:00 1 Msza św. zbiorowa
2 + Franciszek (75 rocz. śm.), Katarzyna ++ Szeligów, Wiechników

Piątek 8 października

7:00 + Julianna Adamczyk (3 m-c – od Kółka Różańcowego MB Częstochowskiej)
7:30 1 + Marianna Zielińska (8 greg.)
2  + Teresa Halina Kornacka (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18:00 1 O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i dobre wybory życiowe dla Szymona z racji 18 urodzin
2 + Bronisław

Sobota 9 października – św. Dionizego i Towarzyszy, męczenników

7:00 + Rozalia, Jan, Bogumiła, Leokadia, Maria, Stanisława ++Kołodyńskich
7:30 + Marianna Zielińska (9 greg.)
18:00 1 +Elżbieta Miącz (19 rocz. śm.)
2 + Marianna, Stanisław, Michał, Kazimierz Koralewscy, Stefania, Józef Kołodziejczykowie

INTENCJE MSZALNE 26.09. – 02.10. 2021 r.

Niedziela 26 września – XXVI Niedziela Zwykła

7:00 + Wanda Teresa Pawełczak (55 m-c po śm.)
8:30 1 Dziękczynna w 2 rocznicę urodzin Mariety z prośbą o błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla niej i całej rodziny
2 + Marian Polski (8 m-c po śm.)
10:00 1 + Wiesław (53 rocz. śm.) Janina, Wacław ++ Pętalów i Sokołowskich, Antonina Sękuła
2 + Anna Stanek (30 dzień po śm. – intencja od uczestników pogrzebu)
11:30 Msza św. w intencji parafian
12:45 + Jacek Żołnierczuk (8 m-c po śm.) Stanisława Żołnierczuk (13 rocz. śm.)
17:30 + Ewa Księżopolska (26 greg.)
19:00 + Andrzej Kulesza, Józefa i Jan, Tomasz i Maria Kulesza

Poniedziałek 27 września – św. Wincentego a Paulo

7:00 + Tadeusz, Kazimierz, Genowefa, Jan ++ Zawadzkich
7:30 1 + Agata Wanda Mazur (15 rocz. śm.) ++ Gryglickich i Mazurów
2 + Kazimierz Wieleba (7 rocz. śm.)
18:00 1 + Irena Kozak (16 rocz. śm.)
2 + Ewa Księżopolska (27 greg.)

Wtorek 28 września – św. Wacława

7:00 + Janina i Władysław Pastuszak
7:30 + Mirosław Mazur (m-c po śm. – intencja od uczestników pogrzebu)
18:00 1 + Józefa i Jan Kisiel
2 + Ewa Księżopolska (28 greg.)

Środa 29 września – Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

7:00 + Hanna Dziekońska (30 dzień po śm. – intencja od uczestników pogrzebu)
7:30 1 + Ewa Księżopolska (29 greg.)
2 +Mirosław Ciepiela (m-c po śm. – intencja od uczestników pogrzebu)
18:00 1 ♦ Msza św. zbiorowa
2 O Boże błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego, opiekę MB i zdrowie dla Michała z okazji imienin

Czwartek 30 września – św. Hieronima

7:00 + Marianna Pacholec (rocznica śm.)
7:30 + Ewa Księżopolska (30 greg.)
18:00 1 ♦ Msza św. zbiorowa
2 + Franciszek Borowski (7 m-c po śm.)

Piątek 1 października – św. Teresy od Dzieciątka Jezus

7:00 + Kazimierz, Helena i Zbigniew
7:30 + Marianna Zielińska (1 greg.)
16:30 + Przemysław Mazurek
18:00 Intencja Czcicieli Najświętszego Serca Jezusowego

Sobota 2 października – Świętych Aniołów Stróżów

7:00 + Tadeusz, Katarzyna, Filip, Mieczysław, Urszula ++Michalików, Julian i Jadwiga Wiącek
7:30 1 + Marianna Zielińska (2 greg.)
2 O Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów dla Zuzanny i Piotra
18:00 1 + Stanisława Karwacka (8 m-c po śm.) Mieczysław i Krzysztof
2 + Mariusz Czubacki

INTENCJE MSZALNE 19.09. – 25.09. 2021 r.

Niedziela 19 września – XXV Niedziela Zwykła

7:00 + Zofia Nowak (15 rocz. śm.) Stanisław Nowak (32 rocz. śm.)
8:30 1+ Jan Danilewicz (48 rocz. śm.) Jacek i Stanisława
2 + Krzysztof Mazurkiewicz (10 rocz. śm.)
10:00 1 +Dariusz Krasnowski (11 rocz. śm.) Ludwik, Janina, Jadwiga i Franciszek
2 + Jan Brydniak, Zuzanna Brydniak
11:30 ♦ Msza św. w intencji parafian
12:45 1 Rocznica I Komunii Św.
2 + Maria Mulak (10 rocz. śm.)
17:30 + Ewa Księżopolska (19 greg.)
19:00 Dziękczynna w 20 rocznicę ślubu Justyny i Dariusza z prośbą o Boże błogosławieństwo opiekę MB i potrzebne łaski dla całej rodziny

Poniedziałek 20 września – św. Andrzeja Kim Taeong i Towarzyszy

7:00 + Maria Parka (2 m-c)
7:30 1 + Sławomir Pawełczak (2 m-c)
2 + Szymon Garczyński (1 rocz. śm.)
18:00 1 + Bronisław (21 rocz. śm.) Zofia i Paweł ++Sztorc
2 +Ewa Księżopolska (20 greg.)

Wtorek 21 września – św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty

7:00 1 + +Petkiewiczów, Jadwiga, Ryszard i Tomasz
2 + Krzysztof Gątarz (3 rocz. śm.)
7:30 1+ Ewa Księżopolska (21 greg.)
2 +Jan Stanicki (1 rocz. śm.)
18:00 1 + Wacława Szydłowska (11 m-c)
2 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Mateusza z okazji imienin

Środa 22 września

7:00 + Marian Przybylski (14 rocz. śm.)
7:30 1 + Ewa Księżopolska (22 greg.)
18:00 1 Msza św. zbiorowa
2 +Bernard Gozdalski

Czwartek 23 września – św. Ojca Pio z Pietrelciny

7:00 + Małgorzata Dąbrowska (dar od przyjaciółki)
7:30 1 +Lidia Sobolewska (10 rocz. śm.)
2 + Ewa Księżopolska (23 greg.)
18:00 1 Msza św. zbiorowa
2 O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę MB i zdrowie dla Eugenii i Zdzisława z okazji 65 rocznicy ślubu, dziękując za dotychczasową opiekę Bożą i łaski

Piątek 24 września

7:00 O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i zdrowie dla Aliny i Tomasza z okazji 6 rocznicy ślubu
7:30 + Ewa Księżopolska (24 greg.)
18:00 1 + Krystyna Kierek ++z rodziny
2 ++z rodziny Krzysiaków, Boliboków, Karczmarczyków oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota 25 września

7:00 + za dusze czyśćcowe
7:30 1 + Ewa Księżopolska (25 greg.)
2 O łaskę zdrowia ciała i duszy dla Macieja
18:00 1 O Boże błogosławieństwo dla Mikołaja Kraczonia w 14 rocznicę urodzin
2 + Mirosław Majcher (2 rocz. śm.)

INTENCJE MSZALNE 12.09. – 18.09.2021 r.

Niedziela 12 września – XXIV Niedziela Zwykła

7:00 + Ewa Księżopolska (12 greg)
8:30 1+ Wiesław Szymczyk (5 rocz śm) i zmarli rodzice
2 +Wiesław Oniszczuk (m-c po śm)
10:00 1 + Helena Szczepaniak (21 rocz śm)
2 +Regina Maruszak (14 rocz śm) Józef Maruszak (12 rocz śm)
11:30 Msza św. w intencji parafian
12:45 1 O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Kamili i Kai
2 +Anna Krak (22 rocz śm) Stanisław, Wiesława, Lucyna, Agnieszka, Wawrzyniec ++Kraków, Leszczyńskich
17:30 + Józef (36 rocz śm) Józefa (13 rocz śm) ++ Nowaków i Doroszów
19:00 + Ryszard, Helena, Jakub Długoszewscy

Poniedziałek 13 września – św. Jana Chryzostoma

7:00 + Ks. Henryk Nowik
7:30 1 + Genowefa Kozak (30 dzień po śm – od uczestników pogrzebu)
2 +Lilia Grochal (30 dzień po śm – od uczestników pogrzebu)
18:00 1 + Ewa Księżopolska (13 greg)
2 + Józef i Józefa Sosnówka ++ Sosnówków

Wtorek 14 września – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

7:00 1 + Ewa Księżopolska (14 greg)
2 + Marshal ( rocz śm)
9:00 + Stefania Wojtasiak (5 rocz śm)
18:00 1 + Marian Czochra
2 O Boże błogosławieństwo, opiekę MB dla członków Kółka Różańcowego pw. MB Bolesnej i za zmarłych z tego Kółka

Środa 15 września – wspomnienie Matki Bożej Bolesnej

7:00 + Karolina, Franciszek, Józef, Katarzyna, Seweryna, Feliks ++Cichoszów
7:30 1 + Ewa Księżopolska (15 greg)
2 + Wiesława Goluda (30 dzień po śm – od uczestników pogrzebu)
18:00 1 Msza św. Zbiorowa
2 O zdrowie dla jeszcze nienarodzonego dziecka Aleksandry i Pawła

Czwartek 16 września

7:00 + Maria Korpysz (rocz śm) Józef, Franciszek i Michalina Krzywda
7:30 1 + Krystyna Barbara (z domu Rogala – 45 rocz śm)
2 + Ewa Księżopolska (16 greg)
18:00 1 Msza św. Zbiorowa
2 Dziękczynna w 10 rocz urodzin Szymona z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
3 O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla wspólnot Przyjaciół Oblubieńca z regionu św. Antoniego

Piątek 17 września

7:00 1 + Jerzy Matwiejczuk (2 m-c po śm – od sąsiadów z ul. Wapiennej)
2 + Aniela i Franciszek Ferenc, Maria i Jan Buczko, Eugeniusz i Tomasz Buczko, Bożena i Piotr Dobrzyńscy
7:30 1 + Ewa Księżopolska (17 greg)
2 O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i nieustającą opiekę Matki Najświętszej dla Wacławy i Antoniego
18:00 1 + Grażyna Bronisz (8 m-c po śm)
2 +Piotr Zdzisław Kamiński (7 m-c po śm)

Sobota 18 września – święto św. Stanisława Kostki

7:00 + Henryk Gąszcz (3 m-c)
7:30 + + Ewa Księżopolska (18 greg)
18:00 1 + Regina (36 rocz śm) Stanisław (36 rocz śm) Maria, Helena, Jolanta, Natalia ++ Gałatów, Ryszard, Maria, Tadeusz
2 + Elżbieta Nowak (20 rocz śm) Tadeusz Nowak
3 + Zbigniew Kubik ( od kolegów z roku studiów z Wydziału Elektryki)

INTENCJE MSZALNE 5-11 września 2021 r.

Niedziela, 5 września 2021 r.

7.00 – + Stanisław Zawadzki (7 r. śm.), Zofia Krzewińska (40 r. śm.)
8.30 – + Ewa Księżopolska (greg. 5)
10.00 – + Artur Rudziński (9 r. śm.)
11.30 – 1. Za Parafian
– 2. ♦ W intencjach różańcowych
12.45 – Dziękczynna w 4-tą rocznicę urodzin Antoniego z prośbą Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla niego i całej rodziny
17.30 – + Roman Mazurek (12 r. śm.), ++ z rodz. Mazurków i Borków
19.00 – Dziękczynna w 11-tą rocznicę urodzin Nataniela z prośbą Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla niego i całej rodziny

Poniedziałek, 6 września 2021 r.

7.00 – + Zdzisława Kruszyńska ( r. śm.)
7.30 – 1.+ Julianna Adamczyk ( 2 m-c po śm. – od sąsiadów z ul. Wapiennej)
– 2. Dziękczynna za 25 lat pracy katechetycznej w Zespole Szkół Plastycznych pana Waldemara Dziaczkowskiego z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo
18.00 – 1.+ Franciszek, Krzysztof Wójcik, ++ z rodz. Wójcików i Gajosów
– 2.+ Ewa Księżopolska (greg. 6)

Wtorek, 7 września – wspom. bł. Ignacego Kłopotowskiego

7.00 – 1. O Boże błogosławieństwo dla Katarzyny i jej rodziny
– 2. O zdrowie dla Jolanty, błogosławieństwo dla Jolanty i Romana i ich rodziny oraz za zmarłych: + Bronisława i Jan Chołdzyńscy, + Wanda i Marian Koziejowie
7.30 – + Ewa Księżopolska (greg. 7)
18.00 – 1.+ Alina Popławska (99 m-c po śm.)
– 2.+ Paulina (5 r. śm.) i Edward (24 r. śm.) Filipowscy

Środa, 8 września – ŚWIĘTO NARODZENIA NMP

7.00 – + Ewa Księżopolska (greg. 8)
9.00 – + Tadeusz Murawski (30 r. śm.)
18.00 – 1. Intencja zbiorowa
– 2.+ Marianna i Wacław Szyszkowscy i zm. z ich rodzin

Czwartek, 9 września 2021 r

7.00 – + Konrad Szostek (od koleżanek i kolegów z pracy)
7.30 – 1. + Józefa i Jan Stefaniccy, Alicja Zbysław, Helena i Aniela Kozickie, Barbara Zaczek
2. + Ewa Księżopolska (greg. 9)
18.00 – 1. Intencja zbiorowa
– 2. + Wiesława Kalinowska (5 r. śm.)

Piątek, 10 września

7.00 – + Leon, Emilia, Seweryn, Władysława i Stanisław
7.30 – + Ewa Księżopolska (greg. 10)
18.00 – 1. + Henryk Firlej
2. + Helena Rzepka ( 1 r. śm.)

Sobota, 11 września

7.00 – + Piotr Lużyński (int. urodzinowa), + Zofia ( 1 r. śm.)
7.30 – + Ewa Księżopolska (greg. 11)
18.00 – 1. Dziękczynna w 13 r. urodzin Sebastiana z prośba Boże Błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla niego oraz dla Michała
– 2. + Wanda Skoczylas ( od wspólnot Domowego Kościoła)

INTENCJE MSZALNE 29.08 – 4.09.2021

Niedziela, 29 sierpnia, XXII Niedziela Zwykła

7.00 + Józef Grochecki (34 rocz. śm.), Agnieszka Wieleba (3 rocz. śm.)
8.30 + Stanisław Pawłowski (29 greg.)
10.00 + Katarzyna i Jan Słomkowie, Czesław Jezierski
11.30 ♦ Msza św. w intencji Parafian
19.00 + Tadeusz Wąsik (3 rocz. śm.)

Poniedziałek, 30 sierpnia

7.00 + Maria Parka (1 m-c po śm. – dar od uczestników pogrzebu)
7.30. 1 + Stanisław Pawłowski (30 greg.)
2 + Marcin Dariusz Kłos (30 dzień po pogrzebie – dar od uczestników pogrzebu)
18.00. + Franciszek Borowski (6 m-c po śm.)

Wtorek, 31 sierpnia

7.00 + Józefa Stefanicka, Jan Stefanicki, Alicja Zbysław, Helena i Aniela Kozickie
7.30 + Jan, Jadwiga, Michalina i Antoni
18.00 1 + Stanisława Czubak (2 rocz. śm.), Albert Czubak (21 rocz. śm.), Franciszka i Antoni Czubak
2 ++ Grzegorczyków, Fijałkowskich, Krysów, Bodzaków

Środa, 1 września

7.00 + Franciszek Zieńczuk (15 rocz. śm.)
7.30 1 + Ewa Księżopolska (1 greg.)
2 Dziękczynna w 45 rocz. ślubu Kazimierza i Barbary Gąseckich z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
9.15 ♦ Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego (Szkoła Podstawowa nr 7)
18.00 1 Msza św. zbiorowa
2 Dziękczynna za nawrócenie Magdaleny z prośbą o dalsze Boże prowadzenie, dary Ducha Świętego i odnalezienie drogi życiowej

Czwartek, 2 września, 1. czwartek miesiąca

7.00 + Marcin Kłos (1 m-c po śm. – dar od sąsiadów)
7.30 1 + Ewa Księżopolska (2 greg.)
2 O zdrowie dla Leszka
8.00 ♦ Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego (Szkoła Muzyczna)
18.00 1 ♦ Msza św. zbiorowa
2 + Stefan i Stefania, ++ Tomasików

Piątek, 3 września, wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, 1. piątek miesiąca

7.00 + Ewa Księżopolska (3 greg.)
7.30 + Jakub Wierzchowski
16.30 + Stanisława (46 rocz. śm.) i zm. z rodz. Pietrasów
18.00 O Boże błogosławieństwo dla czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa i w intencjach przez nich powierzanych

Sobota, 4 września, 1. sobota miesiąca

7.00 ♦  O Boże błogosławieństwo dla Leszka i jego rodziny, o łaskę bliskiej relacji z Bogiem
7.30 1 + Ewa Księżopolska (4 greg.)
2 + Stefan Zięba (1 rocz. śm.), Maria i Bogusław Zięba
18.00 1 + Stanisława Karwacka (7 m-c po śm.), Mieczysław (23 rocz. śm.), Krzysztof
2 + Władysław Koralewski (2 rocz. śm.)

INTENCJE MSZALNE

22.08 – 28.08.2021

Niedziela, 22 sierpnia 2021 r.

7.00 + Stanisław Pawłowski (22 greg.)
8.30 + Stanisława i Bolesław Niedźwiadkowie
10.00 + Marianna (17 rocz. śm.), Karol ++Dybców i Kryków
11.30 ♦ Intencja zbiorowa za Parafian
19.00 +Henryk Gąszcz (2 m-c po śm.)

Poniedziałek, 23 sierpnia 2021 r. Świętej Róży z Limy, dziewicy

7.00 Dziękczynna w 80 rocznicę urodzin Janiny Złotnickiej oraz zbliżającej się 84 r. urodzin Jana Złotnickiego z prośbą o Boże błogosławieństwo opiekę Matki Bożej i potrzebne Łaski dla Jubilatów.
7.30 + Stanisław Pawłowski (23 greg.)
18.00 Dziękczynna w 15 rocznicę ślubu Katarzyny i Kazimierza Kraczoniów z prośbą o Boże Błogosławieństwo i Potrzebne łaski

Wtorek, 24 sierpnia 2021 r. Świętego Bartłomieja Apostoła, święto

7.00 + Mirosława Irena Jankowska (1 rocz. śm.)
7.30 + Stanisław Pawłowski (24 greg.)
18.00 + Wojciech Pietrzak (36 r. śm.)

Środa, 25 sierpnia 2021 r. Świętego Ludwika, Świętego Józefa Kalasantego

7.00 + Sławomir Pawełczak (m-c po śm.) int. od rodziny
7.30 1+ Wiesława Goluda – int. od sąsiadki
2+Stanisław Pawłowski (25 greg.)
18.00 – ♦ Msza św. zbiorowa

Czwartek, 26 sierpnia 2021 r. NMP Częstochowskiej, uroczystość

7.00 + Marianna, Adam, Józef ++ Krzowskich i Krypów + Władysława Wolska
9.00 1 + Wanda Teresa Pawełczak (54 m-c po śm.)
2+ Stanisław Pawłowski (26 greg.)
18.00 + Marian Polski (7 m-c po śm.)

Piątek, 27 sierpnia 2021 r. Świętej Moniki

7.00 + Maria Skibniewska (7 rocz. śm.)
7.30 1+ Stanisław Piwonii (m-c po śm.) od uczestników pogrzebu
2+ Stanisław Pawłowski (27 greg.)
18.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Małgorzaty i Marka w 20 rocznicę ślubu

Sobota, 28 sierpnia 2021 r. Święto Augustyna, biskupa i doktora Kościoła

7.00 + Maria Grzywa (rocz. śm.)
7.30 1+ Eliasz Ostaszewski (15 rocz. śm.)
2 + Stanisław Pawłowski (28 greg.)
18.00 Dziękczynna w 11 rocznicę ślubu Eweliny i Damiana z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Jubilatów i ich dzieci

INTENCJE MSZALNE 15 – 21.08. 2021 r.

Niedziela 15 sierpnia – Uroczystość Wniebowzięcia NMP

7:00 + Maria Suwała
8:30 + Stanisław Pawłowski (15 greg)
10:00 Dziękczynna z okazji 12 rocznicy ślubu Grażyny i Michała Niedźwiadek z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski dla jubilatów i ich syna Jasia
11:30 Msza św. w intencji parafian
19:00 + Stanisława Karwacka (6 m-c) Mieczysław i Krzysztof

Poniedziałek 16 sierpnia – św. Stefana

7:00 + Stanisław Pawłowski (16 greg)
7:30 1 + Roman Gajewski (2 r śm)
2 Dziękczynna z okazji 8 rocznicy ślubu Agaty i Roberta oraz 1 urodzin ich syna Adama z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski
18:00 + Natalia i Leon Kalińscy, Stanisław Paczkowski ++z rodziny

Wtorek 17 sierpnia – św. Jacka

7:00 O zdrowie dla jeszcze nienarodzonego dziecka Aleksandry i Pawła
7:30 + Stanisław Pawłowski ( 17 greg)
18:00 + Grażyna Bronisz (7 m-c)

Środa 18 sierpnia

7:00 + Piotr Zdzisław Kamiński (6 m-c)
7:30 1 + Stanisław Pawłowski (18 greg)
2 + Anna Sadowska (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 Msza św. Zbiorowa

Czwartek 19 sierpnia

7:00 O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, żywą wiarę dla Jakuba z okazji 26 rocznicy urodzin
7:30 1 + Jan Wołosz (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
2 + Stanisław Pawłowski (19 greg)
18:00 1 Msza św. Zbiorowa
2 +Marta Olszak (1 rocz. śm)

Piątek 20 sierpnia – św. Bernarda

7:00 + Henryk Firlej
7:30 + Stanisław Pawłowski (20 greg)
18:00 + Kamila Ciborowska (23 rocz. śm)

Sobota 21 sierpnia – św. Piusa X, papieża

7:00 + Wacława Szydłowska (10 m-c)
7:30 + Stanisław Pawłowski (21 greg)
18:00 + Janina (rocz. śmierci i 100 rocz. urodzin) Anna, Piotr ++ Bublewicz

INTENCJE MSZALNE 08 – 14 sierpnia 2021 r.

Niedziela, 8 sierpnia, XIX Niedziela Zwykła

7.00 + Jan i Jadwiga Anklewicz, ++ Anklewiczów i Kozaków
8.30 + Stanisław Pawłowski (8 greg.)
10.00 1 O zdrowie, Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego dla Janiny i Waldemara Robaków z okazji 40 rocznicy ślubu
2 + Tadeusz Szymanek (1 rocz. śm.)
11.30 Msza św. w intencji Parafian
19.00 Dziękczynna w 2 rocznicę urodzin Kacpra, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

Poniedziałek, 9 sierpnia, święto św. Teresy Benedykty od Krzyża

7.00 1 + Barbara, Marek, Roman ++ Łukasików
2 O zdrowie dla Klaudii
7.30. 1 + Stanisław Pawłowski (9 greg.)
2 Dziękczynna z okazji 18 rocznicy urodzin Bartosza Sokołowskiego z prośbą o Boże błogosławieństwo
18.00. + Helena Rzepka (11 m-c po śm.)

Wtorek, 10 sierpnia, święto św. Wawrzyńca

7.00 + Bogdan Wdowiak (55 m-c po śm.)
7.30 1 + Stanisław Pawłowski (10 greg.)
2 O uzdrowienie z choroby nowotworowej dla Marka
18.00 + Krystyna Chmielewska (35 rocz. śm.)

Środa, 11 sierpnia, wspomnienie św. Klary

7.00 + Bronisław i Bogusława (1 rocz. śm.) Kalinowscy
7.30 1 + Stanisław Pawłowski (11 greg.)
2 + Stanisław Białek (1 m-c po śm. – dar od uczestników pogrzebu)
18.00 Msza św. zbiorowa

Czwartek, 12 sierpnia

7.00 + Czesława Majewska (10 rocz. śm.)
7.30 1 + Stanisław Pawłowski (12 greg. – 1 rocz. śm.)
2 + Jerzy Piotr Matwiejczuk (1 m-c po śm. – dar od uczestników pogrzebu)
18.00 Msza św. zbiorowa

Piątek, 13 sierpnia

7.00 + Władysław Barszcz (11 rocz. śm.), Longina, Wiktoria, Jan, Franciszek, Stanisław
7.30 1 + Stanisław Pawłowski (13 greg.)
2 O Boże błogosławieństwo i dar zdrowia dla Józefa Mazurkiewicza
18.00 + Marianna Szafrańska, Janina, Tomasz, Marian, Jerzy, Kazimierz, Wiesława zm. z rodz. Marciniaków, Dominik Maliszewski

Sobota, 14 sierpnia, wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego

7.00 + Tomasz (14 rocz. śm.) i zm. z rodziny
7.30 + Stanisław Pawłowski (14 greg.)
18.00 + Wanda (18 rocz. śm.), Henryk (8 rocz. śm.), Eugeniusz, Irena, Ryszard

INTENCJE MSZALNE 01.08. – 07.08.2021 r.

Niedziela, 1 sierpnia, XVIII Niedziela Zwykła

7:00 + Stanisław Pawłowski (1 greg)
8:30 1 Dziękczynna z okazji rocznicy urodzin Danuty i Jacka z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski
2 W intencji Parafian
10:00 + Eugeniusz Sarafin (3 rocz. śm)
11:30 Msza św. w intencji Kółek Różańcowych
19:00 + Jan Szklanny

Poniedziałek, 2 sierpnia

7:00.+ Zofia Jamroż (33 rocz. śm)
7:30 + Stanisław Pawłowski (2 greg)
18:00 O zdrowie, Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Justyny Sagan z okazji 18 urodzin

Wtorek, 3 sierpnia

7:00 + Jakub Wierzchowski
7:30 1 + Zofia Ładoszek ( m-c po śmierci – intencja od uczestników pogrzebu)
2 + Stanisław Pawłowski ( 3 greg)
18:00 + Maria Pietrzak

Środa, 4 sierpnia – św. Jana Marii Vianneya

7:00 + Stanisław Pawłowski (4 greg)
7:30 1 Dziękczynna z okazji 31 rocznicy ślubu Anny i Mateusza Zarzyckich z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski dla całej rodziny
2 + Maria Drozd (m-c po śm)
18:00 Msza św. zbiorowa

Czwartek, 5 sierpnia

7:00 1 + Krystyna i Kazimierz
2 + Marcin Kłos (1 m-c – od sąsiadów)
7:30 1 + Mariusz Grzegorz Czubacki( m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
2 + Stanisław Pawłowski (5 greg)
18:00 Msza św. zbiorowa

Piątek, 6 sierpnia – Uroczystość Przemienienia Pańskiego (odpust parafialny)

7:00 + Stanisław Pawłowski (6 greg)
8:30 W intencjach Czcicieli Najświętszego Serca Jezusowego
10:00 Dziękczynna w 7 rocznicę urodzin Anieli z prośbą o Boże błogosławieństwo dary Ducha Świętego i potrzebne łaski dla niej i rodziców – Moniki i Tomasza
11:30 Msza św. zbiorowa
18:00 Msza św. w intencji Parafian

Sobota, 7 sierpnia

7:00 + Stanisława i Józef
7:30 1 + Julianna Adamczyk ( m-c po śm – intencja od uczestników pogrzebu)
2 + Stanisław Pawłowski (7 greg)
18:00 + Alina Popławska (98 m-c)

INTENCJE MSZALNE 25.07. – 31.07. 2021 r.

Niedziela 25 lipca, XVII Niedziela Zwykła

7:00 Dziękczynna z okazji 60 rocznicy ślubu Bogumiły i Władysława Samoniów z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
8:30 Dziękczynna z okazji 48 rocznicy ślubu Krystyny i Stanisława Osek z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski
10:00 + Czesław Jezierski ( 8 rocz. śm) Katarzyna i Jan, Adam i Wanda ++ Słomków
11:30 Msza św. w intencji Parafian
19:00.+ Wiesław Kosecki (6 rocz. śm) Aniela, Kazimierz, Barbara, Irena ++ Koseckich

Poniedziałek 26 lipca – św. Joachima i św. Anny, rodziców NMP

7:00. + Wanda Teresa Pawełczak (53 m-c po śm)
7:30 1 + Marian Polski (6 m-c po śm)
2 O szczęśliwy przebieg operacji dla Jarosława, o potrzebne łaski – int. od siostry
18:00 O zdrowie, Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Anny z okazji imienin

Wtorek 27 lipca

7:00 + Kazimiera Olejarczyk (2 m-c po śm) Jerzy Olejarczyk ++Olejarczyków, Markowiczów, Rosów, Sulejów, Korniaków
7:30 + Ewa Kuna ( 3 rocz. śm.)
18:00 + Helena (44 rocz. śm.) Aleksander, Zbigniew, Jan ++Faconów, Jerzy

Środa 28 lipca – św. Szarbela Makhlufa

7:00 + Kazimierz Leszek Jach (m-c po śmierci – intencja od uczestników pogrzebu)
7:30 + Konrad Szostak (2 m-c po śm.) – intencja od koleżanek i kolegów z pracy
18:00 Msza św. zbiorowa

Czwartek 29 lipca – św. Marty

7:00 + Jolanta Bojda (3 rocz. śm.)
7:30 + Maria Pastor (m-c po śm.) Ryszard Pudło (10 rocz. śm.)
18:00 Msza św. zbiorowa

Piątek 30 lipca – św. Piotra Chryzologa

7:00 +Zofia Momora (m-c po śm.)
7:30. + Franciszek Borowski (5 m-c po śm.)
18:00.1 + Bożena Iracka (4 rocz. śm.)
2+Teofil (29 rocz. śm.)

Sobota 31 lipca – św. Ignacego z Loyoli

7:00 O zdrowie dla rodziny Grzegorczyków i Józefy Kwapiszewskiej
7:30 + Marek Karapuda ( 30 dzień po śm.) – intencja od uczestników pogrzebu
18:00 + Franciszek (64 rocz. śm.) Aniela, Wojciech, Jacek ++Olendrów

INTENCJE MSZALNE 18.07. – 24.07.

Niedziela, 18 lipca, XVI Niedziela Zwykła

7.00. Władysław Jamroż (13 rocz śm)
8.30. Dziękczynna z okazji 40 rocznicy ślubu Teresy i Jana Michalczuków z prośbą o dar miłości, o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski dla jubilatów i całej rodziny
10.00. + Adela (16 rocz. śm) Józef, Władysława i Stanisław Niedźwiadek
11.30. Msza św. w intencji Parafian
19.00. + Maria i Antoni Chrost

Poniedziałek, 19 lipca

7.00. + Władysława i Henryk
7.30. + Piotr Zdzisław Kamiński (5 m-c po śm)
18.00. + Marta Olszak (11 m-c po śm)

Wtorek, 20 lipca, wspomnienie bł Czesława

7.00. O zdrowie Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Czesława Żurawskiego z okazji imienin
7.30 + Tadeusz (75 rocz. śm) i za wszystkich zamordowanych na Majdanku
18.00. + Zofia, Ambroży ++Przebirowskich

Środa, 21 lipca

7.00. + Kazimierz Majdan (32 rocz. śm) Maria i Feliks
7.30. + Wacława Szydłowska ( 9 m-c po śm.)
18.00. Msza św. zbiorowa

Czwartek, 22 lipca, święto św. Marii Magdaleny

7.00. + Karol Biliński (25 rocz. śm) Maria, Helena, Józef
7.30. O zdrowie Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Magdaleny z okazji imienin
18.00.  Msza św. zbiorowa

Piątek, 23 lipca, święto św. Brygidy

7.00 +Jan Miącz (17 rocz. śm) Lucyna Zielińska ( 5 m-c po śm) Sebastian i Franciszka Zgierscy
7.30. + Józef Strzelecki ( 2 rocz. Śm) Jan, Leokadia Strzeleccy
18.00. + Marianna Hetman (26 rocz. śm) ++ Hetmanów i Całużyńskich

Sobota, 24 lipca, wspomnienie św. Kingi

7.00. + Jan Wosiek (1 rocz. po śm.)
7.30. + Henryk Firlej
18.00. + Stanisław (34 rocz. śm) Józef (5 rocz. śm) ++Parków i Kłodnickich

INTENCJE MSZALNE 11.07. – 17.07.

Niedziela, 11. lipca, XV Niedziela Zwykła

7.00. Dziękczynna z okazji 80 rocznicy urodzin Adama, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski
8.30. Dziękczynna z okazji 19 rocznicy urodzin Wojciecha i 12 rocznicy urodzin Tomasza , z prośbą o Boże
błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski
10.00. Dziękczynna z okazji 89 rocznicy urodzin Krystyny Janiszewskiej, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski
11.30. ♦ Msza św. w intencji Parafian
19.00. + Sabina, Balbina, Leokadia, Jan, Henryk, Sebastian ++ Bojarskich

Poniedziałek, 12. lipca, wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu

7.00. …………………………………………………………………………………………….……….
7.30. Dziękczynna z okazji 50 rocznicy ślubu Danuty i Mariana Wolińskich, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, zgodę w rodzinie, potrzebne łaski dla jubilatów, ich dzieci i wnuków
18.00. Dziękczynna z okazji 25 rocznicy urodzin Wojciecha, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo,
opiekę NMP i potrzebne łaski

Wtorek, 13. lipca, wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

7.00. ………………………………………………………………

7.30. ………………………………………………………………
18.00. + Zygmunt Chruścik (28 rocz. śm.), Marianna i Józef Chruścik, Anna i Borys Kadłubowscy

Środa, 14. lipca

7.00. + Henryk Trochimiuk (7 rocz. śm)
7.30. + Teresa Nankiewicz (1 rocz. śm.)
18.00. Msza św. zbiorowa

Czwartek, 15. lipca, wspomnienie św. Bonawentury

7.00. + Adam Kulczycki (1 rocz. śm.)
7.30. + Henryk Dudzikowski (2 m-c. po śm.)
18.00. Msza św. zbiorowa

Piątek, 16. lipca, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel

7.00. 1 + Henryka Wrona (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
2 Za dusze w czyśćcu cierpiące
7.30. O zdrowie dla nienarodzonego jeszcze dziecka Aleksandry i Pawła
18.00. + Grażyna Bronisz (6 m-c. po śm.) – dar od sąsiadów z bloku

Sobota, 17. lipca

7.00. + Zofia Dłużniewska (2 m-c. po śm.)
7.30. + Zdzisław Urbański (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18.00. + Grażyna Bronisz (6 m-c. po śm.)

INTENCJE MSZALNE 04.07. – 10.07.

Niedziela, 4. lipca, XIV Niedziela Zwykła, 1. niedziela miesiąca

7.00. + Marek Podlodowski (7 rocz. śm.)
8.30. + Wacław, Janina, Wiesław ++ Pętalów i Sokołowskich, Antonina Sękuła
10.00. + Alicja Gajewska (6 rocz. śm.)
11.30. Msza św. w intencjach różańcowych
19.00. Dziękczynna z okazji 10 rocznicy ślubu Agnieszki i Andrzeja, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski

Poniedziałek, 5. lipca

7.00. + Kazimiera Olejarczyk (intencja od rodziny Wypychów)
7.30. + Anna Kowalczyk (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18.00. Z okazji 50 rocznicy urodzin Krystyny Welik – o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę MB, zdrowie i radość życia dla jubilatki

Wtorek, 6. lipca, wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

7.00. + Konrad Szostek (intencja od rodziny Soboskich)
7.30. + Halina Szczołko-Pawlak (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18.00. + Marian Boguń (20 rocz. śm.)

Środa, 7. lipca

7.00. + Władysław, Genowefa, Józefa
7.30. + Henryka Żmuda (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 + Alina Popławska (97 m-c po śm.)

Czwartek, 8. lipca, wspomnienie św. Jana z Dukli

7.00. + Kazimiera Olejarczyk, Jerzy Olejarczyk, ++ Olejarczyków, Korniaków, Markowiczów, Sulejów, Rosów (intencja od Pawła)
7.30. + Helena (23 rocz. śm.) i Wacław (27 rocz. śm.) Gorczyca
18.00. Msza św. zbiorowa

Piątek, 9. lipca

7.00. + Wanda Studzińska (m-c po pogrzebie – od uczestników pogrzebu)
7.30. + Helena Rzepka (10 m-c po śm.)
18.00. + Tadeusz Szymanek (11 m-c po śm.)

Sobota, 10. lipca

7.00. + Alfred Szewczuk (13 rocz. śm.), Teresa Szewczuk (9 rocz. śm.)
7.30. + Halina Pikacz (11 m-c po śm.)
18.00. + Stanisława Karwacka (5 m-c po śm.), Mieczysław, Krzysztof

INTENCJE MSZALNE 27.06. – 3.07.

Niedziela, 27. czerwca, XIII Niedziela Zwykła

7.00. + Władysław Jamroż (z okazji imienin)
8.30. 1 + Anna Chibowska (16 rocz. śm.), Antoni, ++ Chibowskich
2 + Władysława Czerniak (27 greg. i z okazji imienin)
10.00. Dziękczynna w 25 rocznicę ślubu Bożeny i Radosława Chodyczko, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski dla Jubilatów i ich dzieci – Adrianny i Bartłomieja
11.30. Msza św. w intencji Parafian
12.45. 1 Msza św. dziękczynna na zakończenie roku szkolnego (Szkoła Podstawowa nr 7)
2 + Jan i Jadwiga, Michalina i Antoni
3 + Konrad Szostek (m-c po sm. – od uczestników pogrzebu)
17.30. + Halina Bartoszewska
19.00. ++ Krzysiaków i Boliboków

Poniedziałek, 28. czerwca, wspomnienie św. Ireneusza

7.00. Dziękczynna z okazji imienin Ireneusza, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
7.30. + Władysława Czerniak (28 greg.)
18.00. 1 + Stanisław Jędruszczak (6 rocz. śm.), Stefania i Andrzej Jedruszczak, Aleksander i Janina Grzegorczyk
2 + Bogdan (6 rocz. śm.), Leokadia
3 + Janina Krawczyńska (5 rocz. śm.), Marianna Krawczyńska, Jan Krawczyński

Wtorek, 29. czerwca, uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła

7.00. 1 + Władysława Czerniak (29 greg.)
2 + Edward Czop (6 rocz. śm.)
9.00. + Franciszek Borowski (4 m-c po śm.)
18.00. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla ks. Proboszcza Piotra z okazji imienin (od Kółek Różańcowych, Przyjaciół Oblubieńca, Legionu Maryi, Rady Duszpasterskiej)

Środa, 30. czerwca

7.00. + Władysława Czerniak (30 greg.)
7.30. 1 O łaskę uzdrowienia dla Konrada oraz o opiekę Bożą dla rodziny
2 + Piotr Lużyński (z okazji imienin)
18.00. Msza św. zbiorowa

Czwartek, 1. lipca, I czwartek miesiąca

7.00. + Stanisław Kawecki (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
7.30. + Czesława Adamiak (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 + Marian Czochra (z okazji imienin)

Piątek, 2. lipca, I piątek miesiąca

7.00. + Henryk Łusiewicz (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
7.30. Dziękczynna w 80 rocz. urodzin Adama, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski
18.00. O Boże błogosławieństwo dla czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa

Sobota, 3. lipca, święto św. Tomasza Apostoła

7.00. + Józefa Sobczak (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
7.30. + Kazimiera Olejarczyk (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18.00. O Boże błogosławieństwo dla członków Kółka Różańcowego pw. NMP Licheńskiej i o życie wieczne dla zmarłych z tego kółka