Intencje mszalne 22 – 28 maja 2022 r.

Posted on

Niedziela 22 maja – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

7:00 + Józef Mazurkiewicz
8:30 1) + Henryk Facon (22 greg.)
2) O zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę MB dla Grażyny z okazji urodzin
10:00 1) + Jan Dobosz (29 rocz), Genowefa Dobosz (14 rocz.)
2) + Jan Kowalik (dar od dyrekcji i pracowników Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie)
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) + Wiktoria Włosek (5 rocz.), Czesław, Julian ++ Włosków i Wincentowiczów
2) + Genowefa Podlodowska (m-c po śm – od rodziny)
17:30 + Władysław Tchórz (21 rocz.) ++ Tchórzów, Zalewskich, Wołowskich, Matejczuków
19:00 + Józef, Maria ++ Góreckich

Poniedziałek 23 maja

7:00 + Józef Mazurkiewicz
7:30 + Henryk Facon (23 greg)
16:30 + Marek Gierlach
18:00 1) O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski dla Teresy i Czesława
2) + Leon i Natalia Kaleniccy, Stanisław Paczkowski ++ z rodziny

Wtorek 24 maja – NMP Wspomożycielki Wiernych

7:00 + Stanisław, Janina, Danuta
7:30 + Henryk Facon (24 greg)
16:30 Dziękczynna w 3 rocznicę urodzin Michaliny z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski
18:00 1) O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski dla Marcela i jego rodziców Anny i Tomasza
2) + Józef Rzedzicki (4 rocz), Jan Janczak ++ Rzedzickich i Janczaków

Środa 25 maja – św. Bedy Czcigodnego

7:00 + Teodozja Wolska ( 3 m-c – od brata Jana Zarębskiego z żoną)
7:30 + Henryk Facon (25 greg.)
16:30 + Bolesław Kazimierz Turek (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) ♦ Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Henryk Szymański (2 m-c – od bratanicy Beaty)
19:30 ♦ Msza święta akademicka

Czwartek 26 maja – św. Filipa Neri

7:00 + Wanda Teresa Pawełczak (63 m-c)
7:30 1) + Henryk Facon (26 greg.)
2) + Halina
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) + Irena Musik (3 rocz.), Marianna i Bronisław Leśnikowiczowie, Jan Dyś

Piątek 27 maja – św. Augustyna z Canterbury

7:00 + Kazimiera Olejarczyk (1 rocz.), Jerzy Olejarczyk ++ z rodziny
7:30 + Henryk Facon (27 greg.)
18:00 1) O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego dla Wspólnot Przyjaciół Oblubieńca z regionu św. Antoniego
2) + Zofia Łaska (30 rocz.)

Sobota 28 maja

7:00 + Celina Antecka (14 rocz.), Bolesław Antecki
7:30 + Henryk Facon (28 greg.)
18:00 1) + Lidia, Alicja
2) + Roman Fryc (2 m-c)


INTENCJE MSZALNE 15 – 21 maja 2022 r.

Niedziela 15 maja – V NIEDZIELA WIELKANOCNA

7:00 + Helena Żuchnik (26 rocz.), Jan ++ Żuchnik, Maj, Malik
8:30 1) + Henryk Facon (15 greg.)
2) + Tadeusz Rowiński (18 rocz.)
10:00 1) + Zofia, Franciszek, Henryk, Irena ++ z rodziny
2) + Zofia Bugała (7 rocz), Jan Bugała (20 rocz.) ++ Bugałów i Psujków
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) + Zofia (imieninowa)
2) + Henryk Dudzikowski (1 rocz.)
17:30 + Anna, Adam (51 rocz.)
19:00 1) W intencjach Politechniki Lubelskiej z okazji święta uczelni
2) + Helena, Witold, Andrzej ++ Adamskich

Poniedziałek 16 maja – święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski

7:00 Dziękczynna w 26 rocznicę urodzin Łukasza z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski
7:30 + Henryk Facon (16 greg.)
18:00 1) + Zofia Skórzyńska (6 m-c)
2) + Maria Lisiecka (4 rocz.)

Wtorek 17 maja

7:00 + Zofia Jamroż (imieninowa)
7:30 + Henryk Facon (17 greg)
18:00 1) + Grażyna Bronisz (16 m-c), Zdzisław i Henryka Dżbik
2) + Aniela, Stanisław, Zofia, Jan ++ Sokołowskich, Jerzy Noworola

Środa 18 maja

7:00 + Sławomir Pawełczak ( 10 m-c)
7:30 + Henryk Facon (18 greg.)
18:00 1) ♦ Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Piotr Zdzisław Kamiński (15 m-c)
19:30  Msza święta akademicka

Czwartek 19 maja

7:00 + Renata Kowalczyk (3 m-c)
7:30 + Henryk Facon (19 greg.)
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) + Andrzej i Maciej

Piątek 20 maja

7:00 + Józef Mazurkiewicz
7:30 + Henryk Facon (20 greg.)
18:00 1) + Maria Parka (10 m-c)
2) + Stanisława, Ryszard, Andrzej, Apolonia, Paweł ++ Spaczyńskich, Marianna, Stanisław ++ Ochowskich
3) O Boże Błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MB dla Wiesławy z okazji imienin

Sobota 21 maja

7:00 + Andrzej Popiołek (5 rocz), Irena Popiołek (35 rocz.)
7:30 + Henryk Facon (21 greg.)
10:00 ♦ Msza św. Pierwszokomunijna dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 7
12:00 Msza św. Pierwszokomunijna dla dzieci ze Szkoły Muzycznej
18:00 1) + Witold Grygiel (8 rocz.) ++ Gryglów i Kornasów
2) + Zenon Pruszkowski ( 2 m-c po śm. – od współpracowników córki Ewy)


INTENCJE MSZALNE 8 – 14 maja 2022 r.

Niedziela 08 maja – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

7:00 + Zofia i Stanisław Nowak
8:30 1) + Henryk Facon (8 greg.)
2) + Ks. Stanisław Burzec
10:00 1) + Stanisława i Bolesław Niedźwiadek
2) + Józef Mazurkiewicz (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 + Stanisława (28 rocz.) i Jerzy (31 rocz.) Równiak, Helena i Jan Goliszek
17:30 + Stanisław Woźniak (imieninowa)
19:00 + Zofia i Stanisław Chojnaccy

Poniedziałek 09 maja – Uroczystość św. Stanisława BM

7:00 O zdrowie, Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego dla chrześniaków; Jarosława, Teodora, Moniki, Janusza, Barbary, Marioli, Łukasza
7:30 + Henryk Facon (9 greg.)
18:00 1) + Marianna, Stanisław, Mieczysław ++ Sobiech, Grzegorz i Katarzyna Pawlak, Marianna i Kazimierz Zduńscy, Marianna i Józef Sobiech
2) + Zofia, Józef, Ryszard

Wtorek 10 maja

7:00 1) + Henryk Król (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
2) + Mira Kisiel, Leszek, Robert
7:30 + Henryk Facon (10 greg.)
18:00 1) + Melania Stryjek, Piotr i Jadwiga Stryjek
2) + Ryszard

Środa 11 maja

7:00 + Jan Kręgiel (12 rocz.), Longina, Wiktoria, Franciszek, Stanisław, Władysław
7:30 + Henryk Facon (11 greg.)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Janina Kryłowicz (4 rocz.)
3 + Władysław Popławski (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
19:30 Msza święta akademicka

Czwartek 12 maja

7:00 + Stefania, Józef, Aleksander, Krystyna, Jan, Dariusz
7:30 1) + Henryk Facon (12 greg.)
2) + Zofia, Henryk, Bronisława, Jan, Marshal
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) + Zbigniew Czułnowski (12 rocz.) ++ Czułnowskich i Piętków

Piątek 13 maja – NMP z Fatimy

7:00 1) + Agnieszka, Weronika, Jan, Józef, Stanisław ++ Osetek
2) O Boże błogosławieństwo dla Antoniego Piwko z okazji 8 rocznicy urodzin
7:30 + Henryk Facon (13 greg.)
18:00 1) W intencjach członków Kółka Różańcowego MB Fatimskiej; dla żyjących o Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych o życie wieczne
2) + Krystyna Wójtowicz (2 rocz.)

Sobota 14 maja – św. Macieja Apostoła, święto

7:00 O Boże błogosławieństwo dla Zofii z okazji imienin i 72 rocznicy urodzin
7:30 + Henryk Facon (14 greg.)
+ Katarzyna (13 rocz.), Aleksander (28 rocz.)
18:00 1) + Małgorzata Weremko (1 rocz.) ++ Weremko, Ziętek, Warda
2) + Zofia Juszczyńska


INTENCJE MSZALNE 1 – 7 maja 2022 r.

Niedziela 1 maja – III NIEDZIELA WIELKANOCNA

7:00 + Leon, Emilia, Seweryn, Władysława, Stanisław
8:30 1) + Henryk Facon (1 greg.)
2) Intencja dziękczynna w 20 rocznicę ślubu Katarzyny i Michała Ścibiorów z prośbą o Boże błogosławieństwo dla jubilatów i ich synów Jakuba i Stanisława
10:00 1) + Aniela i Karol Łakomscy, Marianna i Edward Szczygielscy
2) + Elżbieta Włodarczyk (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
11:30 1) ♦ Msza Święta w intencji parafian
2) Msza Święta w intencjach Kółek Różańcowych
12:45 Intencja dziękczynna w 5 rocznicę urodzin Filipa z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski dla całej rodziny
17:30 O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, dobre wybory dla Maćka w 20 rocznicę urodzin, z prośbą o pomyślne zdanie egzaminów maturalnych
19:00 O Boże błogosławieństwo, opiekę MB dla Anny w dniu urodzin

Poniedziałek 2 maja – św. Atanazego

7:00 + Czesław Babiec (3 m-c) – od Zofii i Kazimierza Babiec ze Szczecina
7:30 + Henryk Facon (2 greg.)
18:00 1) O zdrowie, Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MB dla Marii Pyz z okazji imienin
2) + Renata Kowalczyk (dar od pracowników firmy „Norma”)

Wtorek 3 maja – Uroczystość NMP Królowej Polski

7:00 1) + Janusz Rudziński (24 rocz.)
8:30 1) + Henryk Facon (3 greg.)
2) + Irena Cegłowska (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
10:00 1) O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Pauliny z okazji 18 rocznicy urodzin
2) + Elżbieta Wierzbińska (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
11:30 1) + Marek Błaziak (1 rocz.), Tomasz Błaziak (1 rocz.), Marian Wołoszyn (1 rocz.) Helena Wołoszyn (5 rocz.)
2) O Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę MB dla Barbary Pietrzak i o życie wieczne dla Tadeusza Pietrzaka
19:00 O łaskę żywej wiary, powrót do życia sakramentalnego, a zwłaszcza zawarcie małżeństwa sakramentalnego dla Piotra i Wioletty

Środa 4 maja św. Floriana

7:00 + Jakub Wierzchowski
7:30 + Henryk Facon (4 greg.)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Wacław (11 rocz.), Janina, Wiesław ++ Pętalów, Sokołowskich, Antonina Sękuła
3) + Helena Ozimek (m-c po śmierci)
19:30 Msza święta akademicka

Czwartek 5 maja

7:00 + Irena (imieninowa), Jan
7:30 1) + Henryk Facon (5 greg.)
2) + Jan Wiśniewski (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) ♦ Msza święta zbiorowa
2) + Czesław Żurawski (5 m-c)

Piątek 6 maja – Święto św. Apostołów Filipa i Jakuba

7:00 Dziękczynna w 53 rocznicę urodzin Artura z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski
7:30 + Henryk Facon (6 greg.)
16:30 + Marian Koch (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Stanisław Chyła (11 rocz.)
2) + Stanisław Jop (m-c po śmierci – od rodziny)

Sobota 7 maja

7:00 + Krystyna Farfus
7:30 + Henryk Facon (7 greg.)
18:00 1) + Alina Popławska (107 m-c)
2) + Alicja Sidor (4 rocz.)


Intencje mszalne 24 – 30 kwietnia 2022 r.

Niedziela 24 kwietnia – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

7:00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Mariana z okazji urodzin
8:30 1) + Marian Koszko (24 greg)
2) + Antoni Janowski (18 rocz.), Helena Pliwka ++ Janowskich i Pliwków
10:00 1) + Tadeusz (22 rocz.), Stefan, Eugenia, Jan, Marianna, Brygida, Andrzej
2) O Boże błogosławieństwo dla członkiń Kółka Różańcowego pw. Miłosierdzia Bożego
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) + Jan Pikacz (25 rocz.)
2) + Henryk Szymański (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
17:30 O Boże błogosławieństwo dla Kazimiery z okazji 88 urodzin
19:00 O łaskę żywej wiary, o powrót do sakramentów, zwłaszcza zawarcie sakramentu małżeństwa dla Piotra i Wioletty

Poniedziałek 25 kwietnia – Święto św. Marka Ewangelisty

7:00 + Helena, Kazimierz, Bronisława (w rocznice ich śmierci)
7:30 1) + Jan i Jadwiga, Michalina, Antoni
2) + Aleksander Ostrowski (1 rocz), Aleksandra Ostrowska
18:00 1) + Marian Koszko (25 greg)
2) + Iwona Welik (26 rocz) ++ z rodziny

Wtorek 26 kwietnia – Uroczystość św. Wojciecha – głównego Patrona Polski

7:00 1) + Marian Koszko (26 greg)
2) + Stefania, Anna, Józef, Henryk, Eugeniusz, Aniela, Jan ++ Poniewozik
7:30 1) + Wanda Teresa Pawełczak (62 m-c)
2) + Teodozja Wolska (2 m-c) – od Lucyny i Waldemara Zarębskich z rodziną
3) + Stanisław Bijas (6 m-c)
18:00 Msza święta z udzieleniem sakramentu bierzmowania

Środa 27 kwietnia

7:00 + Marian Koszko (27 greg.)
7:30 + Andrzej Zdybicki (4 rocz.)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Anna Szpakowska (1 rocz.) – od pracowników SP nr 7
19:30 ♦ Msza święta akademicka – (+ Marek Niedźwiedź)

Czwartek 28 kwietnia – św. Ludwika Marii Grignion de Monfort

7:00 + Stanisław Woźniak (1 rocz.)
7:30 1) + Stanisława i Józef, Zofia
2) + Marian Koszko (28 greg.)
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) Dziękczynna w 70 rocznicę urodzin Teresy (Przybylskiej) z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski

Piątek 29 kwietnia – św. Katarzyny Sieneńskiej

7:00 + Zbigniew (9 rocz)
7:30 + Eugenia ++ Żurawskich
18:00 1) + Marian Koszko (29 greg.)
2) O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla wspólnot Przyjaciół Oblubieńca z regionu św. Antoniego

Sobota 30 kwietnia – św. Piusa V, papieża

7:00 + Marian Koszko (30 greg.)
7:30 + Zdzisław Skowroński (od Ady i Przemka)
18:00 1) + Jolanta Piotrowska (od rodziny Kaliszów)
2) ++ Dziadków, Anna i Franciszek Jamroż, Antonina, Kazimierz, Genowefa Terleccy


INTENCJE MSZALNE 17 – 23 kwietnia 2022 r.

Niedziela 17 kwietnia – UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

6:00 Msza Święta w intencji parafian
8:30 1) O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Andrzeja w 65 rocznicę urodzin, dziękując za dotychczasowe lata życia i otrzymane łaski
2) + Zenon Pruszkowski (m-c po pogrzebie – od uczestników pogrzebu)
10:00 + Marian Koszko (17 greg.)
11:30 + Władysław Popławski (7 dzień – od Kółek Różańcowych)
12:45 + Ryszard, Helena, Jakub ++ Długoszewskich
19:00 + Grażyna Bronisz (15 m-c)

Poniedziałek 18 kwietnia – PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY

7:00 + Sławomir Pawełczak (9 m-c)
8:30 + Edward, Michalina, Marian ++ Sikorów i Polskich
10:00 + Marian Koszko (18 greg.)
11:30 Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MB dla Ireny i Kacpra Posuniak z okazji 1 rocznicy ślubu
12:45 + Maria Herda (2 rocz.)
19:00 Dziękczynna w 22 rocznicę ślubu Marzeny i Artura Sokołowskich oraz w rocznicę urodzin Marzeny z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski

Wtorek 19 kwietnia – WTOREK W OKTAWIE WIELKANOCY

7:00 1) + Marian Koszko (19 greg.)
2) + Leokadia, Wawrzyniec, Edward, Wacława, Jadwiga, Henryk, Zdzisław ++ Kruków, Gąsiorowskich
7:30 + Stefania, Józef, Genowefa, Teodor ++Osków i Butrynów
18:00 1) + Piotr Zdzisław Kamiński (14 m-c)
2) + Jan Warmiński (1 rocz.)

Środa 20 kwietnia – ŚRODA W OKTAWIE WIELKANOCY

7:00 + Marian Koszko (20 greg.)
7:30 1)+ Renata Kowalczyk (2 m-c)
2) + Roman Fryc (m-c po śm – od rodziny)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Maria Parka (9 m-c)

Czwartek 21 kwietnia – CZWARTEK W OKTAWIE WIELKANOCY

7:00 + Leon Przyłuski (70 rocz.)
7:30 1) + Marianna i Jan ++ Janików i Mrozów
2) + Irena Danuta Zdunek (m-c po pogrzebie – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) + Marian Koszko (21 greg.)

Piątek 22 kwietnia – PIĄTEK W OKTAWIE WIELKANOCY

7:00 1) + Marian Pożarowszczyk (27 rocz.)
2) + Marek Błaziak (1 rocz.), Tomasz Błaziak (1 rocz.) – dar od kolegów i koleżanek z Politechniki Lubelskiej
7:30 + Jerzy (imieninowa) i Kazimiera Olejarczyk
18:00 1) + Marian Koszko (22 greg.)
2) + Bernard Gozdalski

Sobota 23 kwietnia – SOBOTA W OKTAWIE WIELKANOCY

7:00 + Marian Koszko (23 greg.)
7:30 1) O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, siły do wypełniania posługi dla o. Jurgena – dar od margaretki
2) + Józefa i Jan Stefaniccy, Barbara Zaczek, Alicja Zbysław, Helena i Aniela Kozickie
18:00 1) + Tadeusz (w rocz. śmierci)
2) Dziękczynna w 40 rocznicę ślubu Ewy i Mirosława Woźnych z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski i opiekę MB


INTENCJE MSZALNE 10 – 16 kwietnia 2022 r.

Niedziela 10 kwietnia – NIEDZIELA MĘKI PAŃSKIEJ – Niedziela Palmowa

7:00 + Zofia Gryta, Zofia Tomasik (od Kółka Różańcowego MB Częstochowskiej)
8:30 + Marian Koszko (11 greg.)
10:00 Msza święta dziękczynno – błagalna w intencji Legionu Maryi w 27 rocznicę powstania w naszej parafii
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 + Adrian (10 rocz.)
17:30 + Teresa ( 29 rocz.) ++ Gudków
19:00 Dziękczynna w intencji Teresy i Zdzisława Strycharzów z okazji 53 rocznicy ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

Poniedziałek 11 kwietnia – WIELKI PONIEDZIAŁEK

7:00 + Jan Kazimierz Kowalik (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
7:30 + Tadeusz Nowak (10 rocz.)
18:00 1) + Marian Koszko (12 greg.)
2) + Zofia Momora (urodzinowa)

Wtorek 12 kwietnia – WIELKI WTOREK

7:00 1) + Genowefa Woźniak (1 rocz.)
2) + Jacek (15 rocz.), Aniela, Franciszek, Wojciech ++ Olendrów
7:30 + Wojciech Żygłowicz (3 m-c – od rodziny Łosiów)
18:00 1) + Marian Koszko (13 greg.)
2) + Wiktoria Dziuba (31 rocz.) ++ z rodziny: Andrzej, Maria, Czesław, Katarzyna

Środa 13 kwietnia – WIELKA ŚRODA

7:00 + Marian Koszko (14 greg.)
7:30 O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MB dla Bożeny z okazji 75 rocznicy urodzin
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Tadeusz (23 rocz), Julia, Bronisław ++ Choinów

TRIDUUM PASCHALNE

Czwartek 14 kwietnia – WIELKI CZWARTEK

18.00 MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ
1) O Boże błogosławieństwo i kapłaństwo według Serca Jezusowego dla ks. Piotra, ks. Łukasza, ks. Bogusława i ks. Kordiana (od Kółek Różańcowych i Rady Duszpasterskiej)
2) O potrzebne łaski dla Krzysztofa Bońkowskiego, Katarzyny Niedziałek z rodziną oraz dla wszystkich pracowników Wydziału Sieci i Podstacji MPK w Lublinie
3) + Marian Koszko (15 greg)
4) + Małgorzata Weremko (11 m-c)

Piątek 15 kwietnia – WIELKI PIĄTEK

18:00 LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ

Sobota 16 kwietnia – WIELKA SOBOTA

19:00  LITURGIA WIGILII PASCHALNEJ
1) + Marian Koszko (16 greg.)
2) + Zofia Skórzyńska (5 m-c)
3) + Antoni Bełcik, Genowefa Bełcik, Mirosława Jankowska
4) + Zbigniew Pielecki (1 rocz), Krystyna Syta (7 rocz.), Józef Syta


INTENCJE MSZALNE 3 – 9 kwietnia 2022 r.

Niedziela 3 kwietnia – V Niedziela Wielkiego Postu – REKOLEKCJE

7:00 + Grażyna Barej (2 rocz.)
8:30 + Marian Koszko (4 greg.)
10:00 + Stanisława (13 rocz.), Jan, Jacek ++ Danilewiczów
11:30 Msza Święta w intencji parafian i Kółek Różańcowych
12:45 + Władysława, Wacław, Mikołaj, Helena, Natalia, Adam
17:30 + Ryszard, Julianna, Bronisław, Marian ++ Misztalów
19:00 + Halina i Jerzy Gajkoś

Poniedziałek 4 kwietnia – REKOLEKCJE

7:00 + Czesław Babiec (2 m-c – od Sławomira Babca z rodziną)
9:00 + Janczara Kazimiera Elżbieta
16:30 + Marian Koszko (5 greg.)
18:00 1) + Janina, Wiesław, Wacław ++ Pętalów, Sokołowskich, Antonina Sękuła
2) + Józefa i Józef Kubliccy, Marianna Woźniak ++z rodziny

Wtorek 5 kwietnia – REKOLEKCJE

7:00 + Jan Król(10 rocz.) ++ Królów i Łatów
9:00 + Leonarda(20 rocz.)
16:30 + Marian Koszko (6 greg.)
18:00 1) + Czesław Żurawski (4 m-c)
2) Dziękczynna w 17 rocznicę urodzin Darii z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla jubilatki i całej rodziny

Środa 6 kwietnia – REKOLEKCJE

7:00 + Grażyna Łysiak (30 dzień od śm. – od uczestników pogrzebu)
9:00 + Piotr Nurzyński (17 rocz.)
16:30 + Marian Koszko (7 greg.)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Czesław Bzura (19 rocz.)
19:30 + Tadeusz Gołofit (7 rocz.), Karolina, Marianna ++ Gołofit

Czwartek 7 kwietnia

7:00 + Marian Koszko (8 greg.)
7:30 1) + Stanisław Matysiak (4 rocz.)
2) O szczęśliwą operację i zdrowie dla Teresy
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) + Alina Popławska (106 m-c)

Piątek 8 kwietnia

7:00 1) + Mikołaj Sankiewicz, Katarzyna, Borys ++Ogryzków i Ziemiańskich
2) + Józef Soniak (5 rocz.)
7:30 + Jakub Wierzchowski
18:00 1) + Bogusław Zięba ++ Ziębów i Gwiazdów
2) + Marian Koszko (9 greg.)

Sobota 9 kwietnia

7:00 + Marian Koszko (10 greg.)
7:30 + Kazimiera, Stanisław, Witold ++ Gontarzów i Osuchów
18:00 1) O Boże błogosławieństwo, zdrowie, radość życia dla Bogdana Peciaka w 79 rocznicę urodzin, o wszelkie łaski dla rodziny
2) + Krzysztof Gogłoza (9 rocz.)
3) + Józef Chomenko (rocznica śm.)


INTENCJE MSZALNE 27 marca – 2 kwietnia 2022 r.

Niedziela 27 marca – IV Niedziela Wielkiego Postu

7:00 + Józef, Aleksandra ++ Maciągów i Woźniców, Władysław Zdybel
8:30 + Józef i Maria Gajewscy ++z rodziny
10:00 + Marian Polski (27 greg.)
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 + Jan Mieczysław Sosnówka (rocznicowa)
17:30 + Jan (34 rocz.), Tadeusz, Eugenia, Stefan, Marianna, Brygida, Andrzej
19:00 Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę MB i wszelkie łaski dla Marii i Mariana Oklińskich z okazji 55 rocznicy ślubu

Poniedziałek 28 marca

7:00 + Marian Polski (28 greg.)
7:30 +Renata Kowalczyk (dar od koleżanek z Kliniki Otolaryngologii Dziecięcej)
18:00 1 + Wiktor Kowalczyk (2 m-c – od koleżanek i kolegów syna Wojciecha)
2) O zdrowie i ulgę w cierpieniu dla Józefa Mazurkiewicza

Wtorek 29 marca

7:00 + Marian Polski (29 greg.)
7:30 + Helena Sagan (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Teodozja Wolska (30 dzień po śm. – od uczestników pogrzebu)
2) + Genowefa, Henryk, Janusz Zając

Środa 30 marca

7:00 + Janina, Franciszek, Stanisław ++ Sobczak
7:30 + Jerzy Stachyra (30 dzień po śm. – od uczestników pogrzebu), Kazimiera
Stachyra (1 rocz.)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Marian Polski (30 greg.)
19:30 Msza Święta Akademicka

Czwartek 31 marca

7:00 O Boże błogosławieństwo, światło Ducha Świętego, o roztropne decyzje i opiekę MB dla Agnieszki i Moniki z rodzinami
7:30 1) + Marianna Zielińska (1 rocz.), Czesław Zieliński
2) + Zdzisław Skowroński (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) + Marian Koszko (1 greg.)

Piątek 1 kwietnia

7:00 + Kazimiera Przyłuska (43 rocz.)
7:30 1) + Janina Szczęsna
2) + Grażyna Kiszczak (imieninowa)
18:00 1) Dziękczynna w 50 rocznicę ślubu Grażyny i Franciszka Lipiec z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski dla całej rodziny
2) + Marian Koszko (2 greg.)
3) + Aniela i Wojciech ++ Lipiec

Sobota 2 kwietnia

7:00 + Marian Koszko (3 greg.)
7:30 + Marian Dudek ++ Dudków i Borosiów
18:00 1) Helena, Wincenty (rocz. śm.), Stanisław ++ Sidorskich i Brzuchalów
2) + Zenon Czubacki, Mariusz Czubacki (od rodziny z Horodyszcza)


INTENCJE MSZALNE 20 – 26 marca 2022 r.

Niedziela 20 marca – III Niedziela Wielkiego Postu

7:00 + Teresa (8 rocz), Jan, Jacek z rodz. Trokun ++ Trochunowiczów i Szczerbatko
8:30 1) + Józefa, Józef (imieninowa) ++ Nowaków i Doroszów
2) + Wiesław Lis (5 rocz.)
10:00 1) + Józef, Adela, Rozalia, Andrzej
2) + Henryk Kos (6 rocz.), Zofia i Władysław Kos
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) + Marian Polski (20 greg.)
2) O Boże błogosławieństwo, mądrość, zdrowie, radość życia i wszelkie łaski dla Oli z okazji 8 urodzin
17:30 + Józef i Krzysztof
19:00 O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę MB i wszelkie łaski dla Piotra Lenika z okazji 15 urodzin

Poniedziałek 21 marca

7:00 + Marian Polski (21 greg.)
7:30 +Józefa i Jan Stefaniccy, Zbysław Alicja, Helena i Aniela Kozickie, Barbara Zaczek
18:00 1) + Bolesława (26 rocz.)
2) + Marian (49 rocz.) ++ Herbut

Wtorek 22 marca

7:00 + Marian Polski (22 greg.)
7:30 + Marianna i Andrzej Marucha
18:00 1) + Anna (33 rocz.) ++ Sokołowskich
2) + Maria Woźniak (od siostry Jolanty z rodziną oraz od sąsiadów Elaków i Kanowników)

Środa 23 marca

7:00 + Marian Polski (23 greg.)
7:30 1) Dziękczynna w rocznicę urodzin Danuty Jamroż z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę MB i wszelkie łaski
2) + Stefan Pietraś (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Wiktor Kowalczyk (2 m-c po śm. – od sąsiadów)
19:30 Msza Święta Akademicka

Czwartek 24 marca

7:00 1) + Marian Polski (24 greg.)
7:30 1) + Błasiak Marian (30 dzień po śm. – od uczestników pogrzebu)
2) + Helena Niemczycka (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) + Longin Więckowski (5 rocz.)

Piątek 25 marca – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

7:00 1) + Andrzej Płaszczewski (5 rocz.), Krystyna i Tadeusz Płaszczewscy
2) + Konrad Tarkowski (6 rocz.)
9:00 1) + Marian Polski (25 greg.)
2) + Renata Kowalczyk (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Marian Czochra
2) + Marianna Sołyga (1 rocz.), Anna Mazur (28 rocz.)

Sobota 26 marca

7:00 + Marian Polski (26 greg.)
7:30 + Wanda Teresa Pawełczak (61 m-c)
18:00 1) O łaskę żywej wiary, powrót do życia sakramentalnego, a zwłaszcza zawarcia sakramentalnego małżeństwa dla Piotra i Wioletty
2) + Irena (rocznica śm.), Eugeniusz, Wanda, Henryk, Ryszard


INTENCJE MSZALNE 13 – 19 marca 2022 r.

Niedziela 13 marca – II Niedziela Wielkiego Postu

7:00 + Marianna (42 rocz.), Lucyna (24 rocz.)
8:30 1) + Tadeusz, Helena, Ryszard ++ Kramarczuków i Dylów
2) + Jolanta Piotrowska (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
10:00 + Marian Polski (13 greg.)
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) + Marian Łyszczarz (20 rocz), Irena Łyszczarz (12 rocz.)
12:45 1) + Czesław Gołofit (1 rocz.)
2) O Boże błogosławieństwo, mądrość, dobroć i wszelkie łaski dla Amelii w 17 urodziny, Kingi w 14 urodziny, Zofii w 12 urodziny i Dominiki w 9 urodziny
17:30 + Henryk Ładny (m-c po śm.), Danuta Ładna (4 rocz.)
19:00 + Albin (1 rocz.), Czesław, Lucyna

Poniedziałek 14 marca

7:00 + Marian Polski (14 greg.)
7:30 +Józef i Zofia Siepsiak, Józef i Seweryna Czubaccy ++ Siepsiaków i Czubackich
18:00 1) +Zofia Ziętek (2 rocz.), Małgorzata Weremko (10 m-c), Stanisław, Paulina, Michał, Janina, Stanisław i za zmarłych z rodziny,
2) + Stanisława Kmieć (1 rocz.), Sławomir Kmieć, Elżbieta Kmieć

Wtorek 15 marca

7:00 + Marian Polski (15 greg.)
7:30 + Stanisław (rocznica śm.), Józef, Marian, Franciszek, Helena ++ Wyków
18:00 1) + Petronela Kisielewicz (27 rocz.), Stanisław Kisielewicz, Jerzy Kisielewicz, Zbigniew Baczyński
2) + Feliksa (34 rocz.)

Środa 16 marca

7:00 + Marian Polski (16 greg.)
7:30 1) + Marianna Łbik (30 dzień po śm. – od uczestników pogrzebu)
2) + Danuta Bełtowska (30 dzień po śm. – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Zofia Skórzyńska (4 m-c)
19:30 + Jan Bońkowski oraz za zmarłych z rodzin pracowników Wydziału Sieci i Podstacji MPK w Lublinie oraz za zmarłych współpracowników z tego Wydziału

Czwartek 17 marca – św. Patryka

7:00 1) + Marian Polski (17 greg.)
7:30 1) + Józef Borowiec
2) + Piotr Sagan (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) + Grażyna Bronisz (14 m-c)

Piątek 18 marca – św. Cyryla Jerozolimskiego

7:00 + Marian Polski (18 greg.)
7:30 + Sławomir Pawełczak (8 m-c)
18:00 1) + Piotr Zdzisław Kamiński (13 m-c)
2) + Maria Parka (8 m-c)

Sobota 19 marca – Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP

7:00 + Marian Polski (19 greg.)
7:30 1) + O Boże błogosławieństwo dla Józefa z okazji imienin i 87 rocznicy urodziny
2) + Regina Gałat (37 rocz.) ++ Gałatów, Stanisław, Maria, Jolanta, Helena, Natalia, Ryszard, Tadeusz
18:00 1) O Boże błogosławieństwo dla członków Kółka Różańcowego pw. św. Józefa, a dla zmarłych o dar życia wiecznego
2) O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Magdaleny Kęsy z okazji urodzin


INTENCJE MSZALNE 6 – 12 marca 2022 r.

Niedziela 6 marca – IX Niedziela Zwykła

7:00 + Grażyna Kiszczak (29 greg.)
8:30 1) + Bronisław Farfus (36 rocz.)
2) +Czesław Babiec (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
10:00 + Marian Polski (6 greg.)
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) Msza Święta w intencjach różańcowych
12:45 + Wiktoria Janik (m-c po pogrzebie – od rodziny)
17:30 + Zofia Baran (35 rocz.) ++ Baranów i Szpytów)
19:00 O Boże błogosławieństwo, zdrowie i wszelkie łaski dla Marii w 70 rocznicę urodzin i Kazimierza w 75 rocznicę urodzin, dziękując za dotychczasową Bożą opiekę

Poniedziałek 7 marca – św. Perpetuy i Felicyty

7:00 + Marian Polski (7 greg.)
7:30 1) + Grażyna Kiszczak (30 greg.)
2) + Henryk Załoga (30 dzień po śm. – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Alina Popławska (105 m-c)
2) + Krystyna i Henryk

Wtorek 8 marca – św. Jana Bożego

7:00 + Marian Polski (8 greg.)
7:30 + Genowefa Matysek (16 rocz.) ++ Matysków i Bichtów
18:00 1) O Boże błogosławieństwo, zdrowie opiekę MB i wszelkie łaski dla Heleny Szymańskiej w 83 rocznicę urodzin, dziękując za dotychczasową Bożą opiekę
2) + Lucjan (35 rocz.), Edwarda, Marianna, Janina, Tomasz ++Sadurskich

Środa 9 marca – św. Franciszki Rzymianki

7:00 + Stanisław (7 rocz.), Piotr, Marianna
7:30 +Marian Polski (9 greg.)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Maria Jałtuszewska (21 rocz.)
19:30 + Jan Bońkowski oraz wszyscy zmarli z rodzin pracowników Wydziału Sieci i Podstacji MPK w Lublinie oraz za zmarłych współpracowników tego Wydziału

Czwartek 10 marca

7:00 1) + Marian Polski (10 greg.)
7:30 1) Dziękczynna za szczęśliwe rozwiązanie z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Aleksandry, Pawła i ich córeczki Basi
2) + Zygmunt Wysokiński (m-c po śmierci)
18:00 1) ♦ Msza Święta zbiorowa
2) + Wojciech Pietrzak

Piątek 11 marca

7:00 + Marian Polski (11 greg.)
7:30 1) + Andrzej Szyszko (5 rocz.)
18:00 1) O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla wspólnot Przyjaciół Oblubieńca z regionu św. Antoniego
2) + Zofia Tyra

Sobota 12 marca

7:00 + Danuta (5 rocz.)
7:30 1) + Marian Polski (12 greg.)
18:00 1) + Bernard Gozdalski ( 2 rocz.)
2) +Wojciech Żygłowicz (2 m-c od rodziny Kutów)


INTENCJE MSZALNE 27 lutego – 05 marca 2022 r.

Niedziela 27 lutego – VIII Niedziela Zwykła

7:00 + Grażyna Kiszczak (22 greg.)
8:30 1) + Jacek Danielewicz (22 rocz.), Stanisława, Jan
2) + Maria Teresa Galicka, Franciszek Galicki
3) + Jadwiga Lipińska – Baranowska (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
10:00 1) + Marian Stefankiewicz
2) + Rozalia Kołodyńska (44 rocz.), Stanisława Bogusz (23 m)
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) + Adela Pawelec ( 29 greg.)
2) + Wiktor Kowalczyk (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
17:30 + Marianna, Adam, Bronisław ++ Sławaccy, Józefa, Aleksander, Jan ++ Gulscy
19:00 + Jan (43 rocz.), Zofia, Zygmunt

Poniedziałek 28 lutego

7:00 + Adela Pawelec ( 30 greg.)
7:30 1) + Jan Kopacz (30 rocz.), Czesława Kopacz (2 rocz.)
2) Barbara Kusowska (30 dzień po śm. – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Grażyna Kiszczak (23 greg.)
2) + Aniela Zieńczuk

Wtorek 01 marca
7:00 + Marian Polski (1 greg.)
7:30 + Grażyna Kiszczak (24 greg.)
18:00 1) Edward Czarnota (25 rocz.), Seweryna Przywara (13 rocz.) ++ Cichoszów i Czarnotów
2) + Halina Król (1 rocz.)

Środa 02 marca – Środa Popielcowa

7:00 + Grażyna Kiszczak (25 greg.)
9:00 +Marian Polski (2 greg.)
16:30 + Melania Surdyk (4 rocz.)
18:00 1) ♦ Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Roman, Wanda
19:30 + Renata (10 rocz.), Marianna, Stanisław, Andrzej ++ Grzesiaków

Czwartek 03 marca

7:00 1) + Marian Polski (3 greg.)
2) + Helena Walczyk (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
7:30 1) + Grażyna Kiszczak (26 greg.)
2) + Bogusława Dudziak (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) ♦ Msza Święta zbiorowa
2) + Zenon Czubacki (od siostry Janiny)

Piątek 04 marca – św. Kazimierza Królewicza

7:00 + Marian Polski (4 greg.)
7:30 1) + Grażyna Kiszczak (27 greg.)
2) Kazimiera Olejarczyk (imieninowa), Jerzy Olejarczyk
18:00 1) + Janina, Wacław, Wiesław ++ Pętalów i Sokołowskich, Józefa Pawłaszek
2) + Stanisław Mazur (26 rocz.), Jerzy Mazur, Andrzej Mazur ++Mazur

Sobota 05 marca

7:00 + Marian Polski (5 greg.)
7:30 1) +Grażyna Kiszczak (28 greg.)
2) + Jakub Wierzchowski
18:00 1) + Czesław Żurawski (3 m-c)
2) + Marian (41 rocz.), Aleksandra (36 rocz.)


INTENCJE MSZALNE 20 – 26 lutego 2022 r.

Niedziela 20 lutego – VII Niedziela Zwykła

7:00 + Longina Kręgiel (7 rocz.), Wiktoria, Jan, Franciszek, Stanisław, Władysław
8:30 1) + Grażyna Kiszczak (15 greg.)
2) + Krystyna Białek ++ Skwarków i Bednarskich
10:00 1) + Sylwester Kawiak (1 rocz.)
2) + Czesław Babiec ( od Kręgu Domowego Kościoła, do którego należał)
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) + Adela Pawelec (22 greg.)
2) + Julian Miduch (40 r. śm.)
17:30 + Janina, Józef, Zbigniew ++ Giza
19:00 + Leszek Blaziak (6 rocz.) oraz za żyjących i zmarłych z rodziny

Poniedziałek 21 lutego- św. Piotra Damianiego

7:00 + Adela Pawelec ( 23 greg.)
7:30 + Grażyna Kiszczak (16 greg.)
18:00 1) + Halina Wójtowicz (12 rocz.)
2) +Barbara Białek (28 rocz.)

Wtorek 22 lutego – święto Katedry św. Piotra Apostoła

7:00 + Adela Pawelec ( 24 greg.)
7:30 + Grażyna Kiszczak (17 greg.)
18:00 + Janusz Florkowski (8 m-c) ++ Florkowskich i Słomianych

Środa 23 lutego – św. Polikarpa

7:00 + Adela Pawelec ( 25 greg.)
7:30 + Jan Karczewski (64 rocz.), Franciszka Karczewska
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Grażyna Kiszczak (18 greg.)

Czwartek 24 lutego

7:00 + Tadeusz Bocian (6 rocz.)
7:30 + Adela Pawelec ( 26 greg.)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) + Grażyna Kiszczak (19 greg.)

Piątek 25 lutego

7:00 + Adela Pawelec (27 greg.)
7:30 1) + Grażyna Kiszczak (20 greg.)
2) +Franciszek Borowski (1 rocz.)
18:00 O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla wspólnot Przyjaciele Oblubieńca z regionu św. Antoniego

Sobota 26 lutego

7:00 + Wanda Teresa Pawełczak (60 m-c)
7:30 1) + Adela Pawelec ( 28 greg.)
2) + Marian Wierzbicki (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18:00 + Grażyna Kiszczak (21 greg.)


INTENCJE MSZALNE 13 – 19 lutego 2022 r.

Niedziela 13 lutego – VI Niedziela Zwykła

7:00 + Grażyna Kiszczak (8 greg.)
8:30 1) + Zofia i Józef Wójtowicz
2) + Teresa Szewczuk (10 rocz.), Alfred Szewczuk (14 rocz.)
10:00 1) + Krystyna Korneliusz (1 rocz.), Witold (14 rocz.) ++ Korneliuszów i Kondzieli
2) + Teresa Wróbel ( m-c po śm. – od sąsiadów z bloku ul. Brzeskiej 4)
11:30 ♦ Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) + Adela Pawelec ( 15 greg.)
2) + Alfreda Trus (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
17:30 + Grażyna Górniewicz (2 m-c – od siostry z rodziną)
19:00 + Monika Chud (4 rocz.)

Poniedziałek 14 lutego – św. Cyryla i Metodego – patronów Europy

7:00 + Adela Pawelec ( 16 greg.)
7:30 + Grażyna Kiszczak (9 greg.)
18:00 1) + Małgorzata Weremko (9 m-c), Zofia Ziętek
2) + Maria Szewczyk (5 rocz.) ++ Szewczyków i Łukowskich

Wtorek 15 lutego

7:00 + Adela Pawelec ( 17 greg.)
7:30 + Grażyna Kiszczak (10 greg.)
18:00 1) O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MB dla Krystyny z racji 90 rocznicy urodzin
2) + Ewa Kowalczyk (9 rocz.), Dariusz, Mirosław Kowalczyk, Stanisław Duda ++ z rodziny

Środa 16 lutego

7:00 + Adela Pawelec ( 18 greg.)
7:30 1) + Grażyna Kiszczak (11 greg.)
2) +Alicja Zbysław (1 rocz.), Józefa i Jan Stefaniccy, Helena i Aniela Kozicka, Barbara Zaczek
18:00 1) ♦ Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Zofia Skórzyńska (3 m-c)

Czwartek 17 lutego

7:00 + Adela Pawelec ( 19 greg.)
7:30 + Grażyna Kiszczak (12 greg.)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) + Grażyna Bronisz (13 m-c)

Piątek 18 lutego

7:00 + Sławomir Pawełczak (7 m-c)
7:30 + Adela Pawelec ( 20 greg.)
18:00 1) + Grażyna Kiszczak (13 greg.)
2) + Piotr Zdzisław Kamiński (1 rocz.)

Sobota 19 lutego

7:00 + Adela Pawelec ( 21 greg.)
7:30 +Grażyna Kiszczak (14 greg.)
18:00 1) + Zofia, Jan, Marian ++ Polskich
2) + Maria Parka (7 m-c)


INTENCJE MSZALNE 6 – 12 lutego 2022 r.

Niedziela 6 lutego – V Niedziela Zwykła

7:00 + Grażyna Kiszczak (1 greg.)
8:30 1) + Maria Pietrzak (13 rocz.)
2) + Teresa Wróbel (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
10:00 1) + Edward Wojcik (23 rocz.) ++ Wójcików i Pytków
2) + Stanisława (28 rocz.), Bolesław z rodziny Niedźwiadków
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) Msza Święta w intencjach różańcowych
12:45 1) + Adela Pawelec ( 8 greg.)
2) + Marshal (rocznica śmierci)
17:30 + Antoni Dębczuk (2 m-c – od syna z rodziną)
19:00 + Ludwik, Zofia, Stefan, Aleksandra ++ z rodziny

Poniedziałek 7 lutego

7:00 + Adela Pawelec ( 9 greg.)
7:30 + Jadwiga i Marian Goraj, Helena i Ryszard Żurek
18:00 1) + Alina Popławska (104 m-c)
2) + Grażyna Kiszczak (2 greg.)

Wtorek 8 lutego

7:00 + Adela Pawelec ( 10 greg.)
7:30 + Grażyna Kiszczak (3 greg.)
18:00 1) + Feliksa i Jan Bytryn
2) + Barbara i Jan Żurkowscy (43 rocz.)
3) O duchową pociechę i wiarę dla Małgorzaty i Piotra oraz dla całej rodziny (po stracie dziecka)

Środa 9 lutego

7:00 + Adela Pawelec ( 11 greg.)
7:30 + Grażyna Kiszczak (4 greg.)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Celina Parulska

Czwartek 10 lutego – św. Scholastyki

7:00 + Adela Pawelec ( 12 greg.)
7:30 1) + Grażyna Kiszczak (5 greg.)
2) + Janusz Stróżak (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) + Zenon Czubacki (od rodziny Tyczyńskich)

Piątek 11 lutego – NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorych

7:00 + Adela Pawelec ( 13 greg.)
7:30 + Grażyna Kiszczak (6 greg.)
18:00 1) + Helena Przybylska ( 33 rocz.)
2) Msza Święta w intencji chorych

Sobota 12 lutego

7:00 + Adela Pawelec ( 14 greg.)
7:30 1) + Maciej Jaśkiewicz (5 rocz.)
2) + Zygłowicz Wojciech (30 dzień po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Grażyna Kiszczak (7 greg.)
2) + Roman Smyl (29 rocz.), Wacław i Felicja, Zygmunt i Mirosława


INTENCJE MSZALNE 30 stycznia – 5 lutego 2022 r.

Niedziela 30 stycznia – IV Niedziela Zwykła

7:00 + Janina Siwek (30 greg.)
8:30 1) + Józef (5 rocz.), Klementyna (22 rocz.) ++ Parków i Kłodnickich
2) O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę MB dla Alicji w kolejną rocznicę urodzin
10:00 1) + Józef (13 rocz.), Józef i Janina ++ Skrzypców, Józefa i Józef Chrzanowscy
2) + Zofia Gryta i Mirosław Hołod (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
11:30 ♦ Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) + Adela Pawelec (1 greg.)
2) O zdrowie dla Marzeny
17:30 + Józefa Sobczak (30 greg.)
19:00 + Aniela i Karol Łakomscy, Marianna i Edward Szczygielscy

Poniedziałek 31 stycznia – św. Jana Bosko

7:00 + Adela Pawelec (2 greg.)
7:30 1) + Marianna i Paweł Mazurkiewicz
2) + Tadeusz i Helena Woźniak
18:00 1) + Krystyna Białek (od rodziny Ziętków)
2) + Grażyna Łucjan (od przyjaciół z PCK)

Wtorek 1 lutego

7:00 + Adela Pawelec ( 3 greg.)
7:30 + Irena, Jan (4 rocz.)
18:00 1) + Barbara Skórska
2) + Bronisław Cichoń (w rocznicę śmierci) ++ Cichoniów, Kowalików, Salewiczów

Środa 2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego

7:00 + Irena i Lucjan Bocian
9:00 + Maria
16:30 + Adela Pawelec ( 4 greg.)
18:00 1) ♦ Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Zofia Tomasik (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)

Czwartek 3 lutego – św. Błażeja

7:00 + Adela Pawelec ( 5 greg.)
7:30 + Marianna Bab (rocznica śmierci)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) Dziękczynna w 60 rocznicę pożycia małżeńskiego Marii i Franciszka Podrazów z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MB

Piątek 4 lutego

7:00 + Adela Pawelec ( 6 greg.)
7:30 1) + Wiśniowska Helena i Józef
2) + Piotr (rocznica śmierci), Janina
16:30 + Wacław, Janina, Wiesław z Pętalów ++ Sokołowskich, Andrzej Sędłak
18:00 + Ignacy Zielonka (1 rocz.)

Sobota 5 lutego – św. Agaty

7:00 + Adela Pawelec ( 7 greg)
7:30 + Czesław Żurowski ( 2 m-c)
18:00 1) + Stanisława Karwacka (1 rocz), Krzysztof (4 rocz.), Mieczysław
2) + Rozalia Jabłońska (dar od uczestników pogrzebu), Witold Jabłoński (12 rocz.)


INTENCJE MSZALNE 23 – 29 stycznia 2022 r.

Niedziela 23 stycznia – III Niedziela Zwykła

7:00 + Janina Siwek ( 23 greg.)
8:30 1) + Jacek Żołnierczuk (1 rocz.)
2) + Stanisław Białek (6 m-c)
10:00 1) + Józef (22 rocz.), Adela, Rozalia, Andrzej
2) + Jadwiga Czekierda (od Kółka Różańcowego pw. MB Fatimskiej)
11:30 ♦ Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) + Janusz Waciński (2 rocz.)
2) + Zbigniew Klimowicz
17:30 + Józefa Sobczak ( 23 greg.)
19:00 + Czesław Wnuczek

Poniedziałek 24 stycznia – św. Franciszka Salezego

7:00 1) + Janina Siwek ( 24 greg.)
2) Dziękczynna za pomoc i modlitwę – w intencji wszystkich, którzy modlili się za Danutę
7:30 +Józefa Sobczak (24 greg.)
18:00 + Franciszek Borowski (11 m-c)

Wtorek 25 stycznia – Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła

7:00 + Janina Siwek ( 25 greg.)
7:30 1) + Józefa Sobczak ( 25 greg.)
2) + Jan Wójcik ( intencja od kolegów i koleżanek z pracy)
18:00 + Marian Polski (1 rocz.) ++rodziców i rodzeństwo

Środa 26 stycznia – św. Tymoteusza i Tytusa

7:00 + Wanda Teresa Pawełczak (59 m-c)
7:30 1) + Józefa Sobczak ( 26 greg.)
2) + Janina Siwek ( 26 greg.)
18:00 ♦ Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy

Czwartek 27 stycznia – Św. Anieli Merici

7:00 + Janina Siwek ( 27 greg.)
7:30 1)+ Stanisław Wrona ( 30 dzień po śm. – od uczestników pogrzebu)
2) + Józefa Sobczak ( 27 greg. )
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) Jerzy Kisielewicz (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)

Piątek 28 stycznia – św. Tomasza z Akwinu

7:00 + Janina Siwek ( 28 greg.)
7:30 1) + Józefa Sobczak (28 greg.)
2) Dziękczynna za 87 lat życia Ireny z prośbą o Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia
18:00 1) +Tadeusz Krzysiak (15 rocz.)
2) + Zenon Czubacki (m-c po śm.) – od uczestników pogrzebu

Sobota 29 stycznia

7:00 + Janina Siwek ( 29 greg)
7:30 1) + Józefa i Jan Stefaniccy, Alicja Zbysław, Helena i Aniela Kozicka, Barbara Zaczek
2) Dziękczynna za kapłanów, którzy nawiedzili domy i mieszkania w czasie tegorocznej wizyty duszpasterskiej, prosząc o owoce duchowe tych wizyt
18:00 1) + Józefa Sobczak ( 29 greg.)
2) O zdrowie Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego opiekę MB dla Mateusza Styrnika w 25 rocznicę urodzin oraz za Katarzynę Styrnik w 17 rocznicę urodzin


INTENCJE MSZALNE 16 – 22 stycznia 2022 r.

Niedziela 16 stycznia – II Niedziela Zwykła

7:00 + Janina Siwek ( 16 greg.)
8:30 1) +Eugeniusz (32 rocz.), Janina, Feliks ++ Kubickich
2) +Łucja Bobrzyk
10:00 1) + Jacek Nowak (1 rocz.)
2) + Grażyna Bronisz (1 rocz.)
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) + Ryszard Szabała (9 rocz.)
2) + Grażyna Górkiewicz (m-c od śmierci – od męża z rodziną)
17:30 + Józefa Sobczak ( 16 greg.)
19:00 + Władysława, Bolesław, Jadwiga ++ Bzurów

Poniedziałek 17 stycznia – św. Antoniego, opata

7:00 1) + Stanisław Woźniak
2) + Wiesława Siejak – Onyszkiewicz (1 m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu), Lechosław Siejak (36 rocz.)
7:30 1) + Janina Siwek ( 17 greg.)
2) +Józefa Sobczak (17 greg.)
18:00 1) + Balbina, Sabina, Leokadia, Jan, Henryk, Sebastian ++ Bojarskich

Wtorek 18 stycznia

7:00 + Janina Siwek ( 18 greg.)
7:30 1) + Józefa Sobczak ( 18 greg.)
2) + Sławomir Pawełczak (6 m-c)
18:00 1) + Piotr Zdzisław Kamiński (11 m-c)

Środa 19 stycznia – św. Józefa Sebastiana Pelczara

7:00 + Janina Siwek ( 19 greg.)
7:30 1) + Józefa Sobczak ( 19 greg.)
2) + Danuta Tumidajewicz (rocznica śmierci)
18:00 Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy

Czwartek 20 stycznia – Św. Fabiana

7:00 + Janina Siwek ( 20 greg.)
7:30 1)+ Marek Kaszewski (16 rocz.), Stanisław i Wiesława Sobota
2) + Józefa Sobczak ( 20 greg.)
18:00 Msza Święta zbiorowa

Piątek 21 stycznia – św. Agnieszki

7:00 + Janina Siwek ( 21 greg.)
7:30 1) + Józefa Sobczak (21 greg.)
2) + Janina Krukowska (22 rocz.)
18:00 O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla wspólnot Przyjaciół Oblubieńca z regionu św. Antoniego

Sobota 22 stycznia – św. Wincentego, diakona

7:00 + Janina Siwek ( 22 greg)
7:30 1) + Maria Parka ( 6 m-c)
2) + Jadwiga Czekierda (m-c po śmierci – dar od rodziny)
18:00 1) + Józefa Sobczak ( 22 greg.)
2) + Ks. Stanisław Burzec


INTENCJE MSZALNE 9 – 15 stycznia 2022 r.

Niedziela 9 stycznia – Niedziela Chrztu Pańskiego

7:00 + Janina Siwek ( 9 greg.)
8:30 1) +Genowefa Liwak (30 rocz.)
2) +Alina Buczek (30 dzień po śmierci – od uczestników pogrzebu)
10:00 1) + Józef Piwnicki (4 rocz.)
2) + Zofia (6 rocz.), Stanisław (16 rocz.) ++ Krawczyk, Wójtowicz
11:30 ♦ Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) + Czesław Tucki (9 rocz.) ++ Tuckich i Rogowskich
2) + Paweł Lewiński (28 rocz.)
17:30 + Józefa Sobczak ( 9 greg.)
19:00 Dziękczynna w 50 rocznicę urodzin Andrzeja z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski

Poniedziałek 10 stycznia

7:00 + Janina Siwek ( 10 greg.)
7:30 1) + Stanisław Komar (4 rocz.) ++Komarów, Kazimiera, Wiesława, Andrzej, Sławomir
2) +Józefa Sobczak (10 greg.)
18:00 1) + Krystyna Białek (2 m-c – od Hanny Janeczek)
2) Msza Święta kolędowa w intencji mieszkańców ulic: Pozytywistów, Brzeskiej, Rzeckiego

Wtorek 11 stycznia

7:00 + Janina Siwek ( 11 greg)
7:30 1) + Józefa Sobczak ( 11 greg )
2) + Bogdan Wdowiak (5 rocz)
18:00 1) + Barbara Żurkowska ( intencja od szwagierki Moniki z dziećmi)
2) Msza Święta kolędowa w intencji mieszkańców ulic: Wigilijna, Pielgrzymia, Kredowa, Wapienna

Środa 12 stycznia

7:00 1) + Janina Siwek ( 12 greg.)
2) + Czesław Liponoga (31 rocz.), Janina, Jadwiga, Stanisław
7:30 + Józefa Sobczak ( 12 greg.)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) Msza Święta kolędowa w intencji mieszkańców ulic: Nadbystrzycka, Muzyczna, Plażowa

Czwartek 13 stycznia – Św. Hilarego

7:00 1) + Janina Siwek ( 13 greg.)
2) + Jakub Rupniewski (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
7:30 1)+ Jakub Wierzchowski (urodzinowa)
2) + Józefa Sobczak ( 13 greg.)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) Msza Święta kolędowa w intencji mieszkańców ulic: Nowomiejska, Zachodnia, Zana

Piątek 14 stycznia

7:00 1) + Janina Siwek ( 14 greg.)
2) + Małgorzata Weremko (8 m-c)
7:30 1) + Józefa Sobczak (14 greg.)
2) + Władysława (50 rocz.), Natalia i Adam
3) + Amelia Brześcińska (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Marianna, Kazimierz, Celina ++ Zduńskich, Marianna, Stanisław, Mieczysław ++Sobiech
2) Msza Święta kolędowa w intencji mieszkańców ulic: Pszenna, Słoneczna, Letnia, Poprzeczna, Siewna, Chmielewskiego, Żniwna, Sowińskiego, Wyczółkowskiego, Lasockiego, Jaworowskiego

Sobota 15 stycznia

7:00 + Janina Siwek ( 15 greg.)
7:30 1) + Barbara Żurkowska (od kolegów i koleżanek z pracy syna)
2) + Janina Skoczylas (30 dzień po śmierci – od uczestników pogrzebu), Stanisław Skoczylas (1 rocz.)
18:00 1) + Józefa Sobczak ( 15 greg.)
2) Msza Święta kolędowa w intencji mieszkańców ulic: Gliniana, Głęboka, Boczna Siewnej
3) + Henryk Facon (4 m-c – od rodziny brata Jana)


INTENCJE MSZALNE 02 – 08 stycznia 2022

Niedziela 2 stycznia – II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

7:00 + Janina Siwek ( 2 greg.)
8:30 + Barbara Skórska
10:00 + Grzegorz Ciupak (7 rocz.)
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) Msza Święta w intencjach różańcowych
12:45 + Anna Szejgoc (1 rocz.)
17:30 + Józefa Sobczak ( 2 greg.)
19:00 + Stanisław Poncet (14 rocz.)

Poniedziałek 3 stycznia

7:00 + Genowefa Woźniak
7:30 1) + Janina Siwek ( 3 greg.)
2) +Józefa Sobczak (3 greg.)
18:00 Dziękczynna w intencji Łukasza Miducha z racji 35 rocznicy urodzin o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

Wtorek 4 stycznia

7:00 + Janina Siwek ( 4 greg.)
7:30 1) + Józefa Sobczak ( 4 greg. )
2) + Józef i Wiesława Borsuk
18:00 + Janina, Wacław, Wiesław ++ Pętalów, Sokołowskich, Andrzej Sędłak

Środa 5 stycznia

7:00 + Janina Siwek ( 5 greg.)
7:30 1) + Marianna Popławska (30 dzień po śmierci – od uczestników pogrzebu)
2) + Czesław Żurawski (1 m-c – od rodziny)
3) + Józefa Sobczak ( 5 greg.)
18:00 Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy

Czwartek 6 stycznia – Uroczystość Objawienia Pańskiego

7:00 + Janina Siwek ( 6 greg)
8:30 1)+ Tomasz Świetlaga (11 rocz) ++z rodziny
2) Tadeusz Konecko (miesiąc po śmierci – od uczestników pogrzebu)
10:00 1) Dziękczynno – błagalna w 49 rocznicę ślubu Teresy i Henryka Niedźwiadków z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
2) Dziękczynno – błagalna w 18 rocznicę urodzin Filipa z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla jubilata i całej rodziny
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 + Maria Zięba ++ z rodziny
17:30 + Józefa Sobczak ( 6 greg )
19:00 + Zofia Bolibok (20 rocz), Józef Bolibok

Piątek 7 stycznia

7:00 + Janina Siwek ( 7 greg.)
7:30 1) + Józefa Sobczak (7 greg.)
2) + Władysława (42 rocz.) ++ Respondów
16:30 + Andrzej Andradzki (16 rocz.), Zofia, Marian, Wanda, Henryk, Franciszek, Stanisława, Witold, Jan ++ Andradzkich
18:00 + Alina Popławska (103 m-c)

Sobota 8 stycznia

7:00 + Janina Siwek ( 8 greg)
7:30 1) + Józefa Sobczak ( 8 greg)
2) + Grażyna Łucjan (30 dzień po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Barbara Żurkowska ( od syna i synowej z rodziną)
2) + Stanisława Karwacka (11 m-c), Mieczysław, Krzysztof

INTENCJE MSZALNE 26 grudnia 2021 r. – 1 stycznia 2022 r.

Niedziela 26 grudnia – Niedziela Świętej Rodziny; Jezusa, Maryi i Józefa

7:00 + Wanda Teresa Pawełczak (58 m-c)
8:30 1) + Kazimiera i Jerzy Olejarczyk ( 26 greg.)
2) + Marian Mełgieś (29 rocz.)
10:00 + Marian Polski (11 m-c)
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 + Halina Bartoszewska
19:00 + Janina Misiuda (42 rocz.)

Poniedziałek 27 grudnia – św. Jana Apostoła i Ewangelisty

7:00 + Kazimiera i Jerzy Olejarczyk ( 27 greg.)
7:30 1) + Elżbieta
2) +Ludwik, Stanisława i Michał, Marianna i Jan, Jadwiga, Eleonora, Krystyna, Maria
18:00 + Stanisław Bijas

Wtorek 28 grudnia – Świętych Młodzianków Męczenników

7:00 + Kazimiera i Jerzy Olejarczyk ( 28 greg.)
7:30 1) + Za dusze w czyśćcu cierpiące
2) ++ Niewęgłowskich i Rąblów oraz o rychłą beatyfikację s. Róży Niewęgłowsk
18:00 + Helena, Wincenty, Stanisław ++ Sidorskich i Brzuchalów

Środa 29 grudnia – św. Tomasza Becketa

7:00 + Kazimiera i Jerzy Olejarczyk ( 29 greg)
7:30 1) + Halina, Bogusław, Andrzej ++ Sawickich
2) + Krystyna Witkowska – Trochimiuk (30 dzień po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy

Czwartek 30 grudnia

7:00 + Kazimiera i Jerzy Olejarczyk ( 30 greg.)
7:00 1) + Leopold Mazur (9 rocz.) ++ Mazurów
2) + Barbara Żurkowska (30 dzień po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 + Franciszek Borowski (10 m-c)

Piątek 31 grudnia – św. Sylwestra I

7:00 + Marek Kańczugowski (miesiąc po śmierci – od uczestników pogrzebu)
7:30 1) + Cezaria i Edward Grajewscy
2) + Stefania Wesołowska (miesiąc po śmierci – od rodziny)
18:00 1) Msza Święta dziękczynna na zakończenie roku
2) O Boże błogosławieństwo dla Klary Kraczoń z okazji 7 rocznicy urodzin

Sobota 1 stycznia – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

7:00 + Janina Siwek ( 1 greg.)
8:30 + Zofia Skórzyńska (miesiąc po śmierci – od uczestników pogrzebu)
10:00 + Barbara Żurkowska ( od Sławomira i Sabiny Wit z rodziną)
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 + Eugeniusz Brygoła (2 rocz.)
17:30 + Józefa Sobczak (1 greg.)
19:00 + Zofia Chojnacka (33 rocz.)


INTENCJE MSZALNE 19 grudnia – 25 grudnia 2021

Niedziela 19 grudnia – IV Niedziela Adwentu

7:00 + Maria Parka (5 m-c)
8:30 1) + Kazimiera i Jerzy Olejarczyk ( 19 greg.)
2) Stanisława, Bolesław (51 rocz.) Niedźwiadek
10:00 + Eugenia (25 rocz.), Stefan, Tadeusz, Marianna, Jan, Brygida, Andrzej
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 Dziękczynna w 60 rocznicę ślubu Janiny i Jana Złotnickich z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MB dla jubilatów i ich rodziny
17:30 + Dariusz Pietrzak (imieninowa)
19:00 O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, potrzebne łaski i opiekę MB dla Sylwestra w 20 rocznicę urodzin

Poniedziałek 20 grudnia

6:15 + Maciej i za zmarłych z rodziny
7:00 + Kazimiera i Jerzy Olejarczyk ( 20 greg.)
18:00 1) + Marianna Mazurkiewicz (rocznica śmierci)
2) O zdrowie Danuty Szostak – od Lubelskich Amazonek

Wtorek 21 grudnia – św. Piotra Kanizjusza

6:15 + Anastazja, Stefan, Janina, Teofil, Paulina, Aleksander, Ksawera, Konstanty
7:00 + Kazimiera i Jerzy Olejarczyk ( 21 greg.)
18:00 1) + Józefa Liwak (42 rocz.), Jan, Klara, Janina, Bronisław
2) + Krystyna Białek (m-c po pogrzebie – od uczestników pogrzebu)
3) + Teresa Wegner (6 rocz.), Marianna, Henryk ++ Wegner

Środa 22 grudnia

6:15 + Stefan Matysiak (17 rocz.) ++ Matysiaków, Józef i Franciszka
7:00 1) + Kazimiera i Jerzy Olejarczyk ( 22 greg.)
2) + Józef Ochnio (2 rocz.)
3) + Piotr Perechupka (m-c po śmierci)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2 ) + Ryszard Misztal (1 rocz.)

Czwartek 23 grudnia

6:15 + Henryk Wojnicki (4 rocz.)
7:00 1) + Kazimiera i Jerzy Olejarczyk ( 23 greg.)
2) + Zofia Momora (6 m-c)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) + Wiktoria, Jan, Zbigniew

Piątek 24 grudnia – Wigilia Narodzenia Pańskiego

6:15 1) + Helena Nowak (2 rocz. – od Rady Duszpasterskiej)
2) + Za zmarłych z ostatniego roku
7:00 1) Kazimiera i Jerzy Olejarczyk ( 24 greg.)
2) + Józefa Stasiak (13 rocz.), Adolf, Marian, Teresa, Józef, Halina Piskorska (12 rocz.), Bronisław, Ewa, Helena Peciak (13 rocz.), Józef, Zenon, Krystyna, Jan, Grzegorz, Ewa ++ Malesów
22:30 PASTERKA I –sza – Msza Święta w intencji parafian
24:00 PASTERKA II –ga
1) + Aniela Dzierzbińska (16 rocz.), Waldemar Panasiewicz, Władysław Borys, Czesław Sokołowski
2) + Andrzej Dziuba (11 rocz.), Wiktoria, Maria, Czesław
3) + Halina Pikacz (intencja od Sabiny)

Sobota 25 grudnia – Uroczystość Bożego Narodzenia

7:00 + Bolesław Pcion (13 rocz.)
8:30 + Teresa, Seweryn, Olga, Wiktor
10:00 + Marianna Szafrańska, Janina, Tomasz, Marian, Jerzy, Kazimierz, Wiesława
++Marciniaków, Dominik Maliszewski
11:30 + Bronisław Leśnikowicz, Marianna Leśnikowicz, Irena Musik, Jan Dyś
12:45 + Józef Żołnierczuk (5 rocz), Jacek Żołnierczuk (11 m-c)
19:00 + Kazimiera i Jerzy Olejarczyk ( 25 greg.)


INTENCJE MSZALNE 12 grudnia – 18 grudnia 2021 r.

Niedziela 12 grudnia – III Niedziela Adwentu – Rekolekcje Adwentowe

7:00 + Kazimiera i Jerzy Olejarczyk ( 12 greg.)
8:30 + Maria Grochecka (31 rocz.) Jan Wieleba (8 rocz.)
10:00 + Karolina Sagan (19 rocz.), Gustaw i Władysław
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 + Stefan, Władysława, Waldemar, Marian ++ Zyśków, + Marian Szylak
17:30 + Adela, Józef, Maria, Paweł, Anna
19:00 + Maria (1 rocz.), Józef (47 rocz.), Stanisław (19 rocz.) ++ Kuźma

Poniedziałek 13 grudnia – św. Łucji – Rekolekcje Adwentowe

7:00 1) + Kazimiera i Jerzy Olejarczyk ( 13 greg.)
2) + Marek Buczek (30 dzień po śmierci – od uczestników pogrzebu)
9: 00 + Władysław, Kazimiera, Władysław ++ Brusów
16:30 + Leszek Stasieczek (10 rocz.), Jan, Janina
18:00 1) + Aniela, Stefan, Kazimierz ++ Lichotów
2) + Magdalena, Łukasz, Eugenia, Leon

Wtorek 14 grudnia – św. Jana od Krzyża – Rekolekcje Adwentowe

7:00 + Kazimiera i Jerzy Olejarczyk ( 14 greg.)
9:00 + Zygmunt Surmacz (1 rocz.)
16:30 + Irena i Ludomir Piecykowie ++ z rodziny
18:00 Za Ojczyznę w intencji ofiar Stanu Wojennego (dar od NSZZ Solidarność PL)
19:30 + Agata, Maciej, Wacław, Genowefa, Józef ++ Lekanów, Natalia, Stanisław, Helena ++ Rudzików, Stanisław, Feliks, Aleksandra ++ Bagińskich

Środa 15 grudnia

6:15 +Henryk Facon (3 m-c – od Stanisława z rodziną)
7:00 + Kazimiera i Jerzy Olejarczyk ( 15 greg)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2 ) + Małgorzata, Antoni, Karolina, Wiktoria, Apolonia, Stanisław, Bolesław, Genowefa, Marian
3) + Marian Muciek (25 rocz.), Irena Muciek (7 rocz.)++ Mućków i Jośków

Czwartek 16 grudnia

6:15 + Kazimiera i Jerzy Olejarczyk ( 16 greg.)
7:00 1) + Jan Skibniewski (13 rocz.)
2) + Marek Samoń (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu i od Sióstr Kanoniczek)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) + Kazimiera Wodyńska, Jan i Zofia Hunek

Piątek 17 grudnia

6:15 Dziękczynno – błagalna za uratowanie życia Zofii i Jana z prośbą o dalszą opiekę, błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski
7:00 + Kazimiera i Jerzy Olejarczyk ( 16 greg.)
18:00 1) + Grażyna Bronisz (11 m-c)
2) + Piotr Zdzisław Kamiński (10 m-c)

Sobota 18 grudnia

6:15 + Kazimiera i Jerzy Olejarczyk ( 18 greg.)
7:00 + Sławomir Pawełczak (5 m-c)
18:00 1) O zdrowie, Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego dla ks. Bogusława z okazji imienin ( od Legionu Maryi i Kółek Różańcowych)
2 ) + Helena Dudak (13 rocz.), Tadeusz i Kazimiera (2 rocz.) ++ Dudaków, Dewidzów, Marców, Sawickich, Włodarczyków


INTENCJE MSZALNE 05 grudnia – 11 grudnia 2021 r.

Niedziela 05 grudnia – II Niedziela Adwentu

7:00 + Rozalia Topyła (22 rocz.) ++ Topyłów i Kosiorów
8:30 1) + Roman Żydek (11 rocz.) ++ z rodziny
2 ) + Maria Ziemlewska (6 rocz.)
10:00 1) + Czesława Łuszcz
2) + Kazimiera i Jerzy Olejarczyk ( 5 greg.)
11:30 1) ♦ Msza św. w intencji parafian
2) Msza w intencjach różańcowych
12:45 1) + Jan Korneliusz (9 rocz.), Danuta Pachowska (1 rocz.)++Luszewskich, Pachowskich, Kondzieli
2) O zdrowie dla Romana i Moniki
17:30 O Boże błogosławieństwo dla Marka Gutków w 53. rocznicę urodzin oraz żony Agnieszki i syna Cezarego
19:00 + Danuta, Henryk, Marek, Wojciech, Małgorzata, Anna ++Pyciarzów

Poniedziałek 06 grudnia – św. Mikołaja

6:15 + Piotr, Zofia
7:00 1) + Kazimiera i Jerzy Olejarczyk ( 6 greg)
2) + Helena Zagrodniczek (30 dzień po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) +Sławina, Józef, Zofia ++ Hajkowskich, Roman, Karolina ++ Raboszuków, ks. Jan, ks. Eugeniusz, Franciszek, Krystyna
2) + Wiktor (rocznica śmierci)

Wtorek 07 grudnia – św. Ambrożego

6:15 + Ryszard Kalicki – intencja od Anny Sikory
7:00 + Kazimiera i Jerzy Olejarczyk ( 7 greg.)
18:00 1) + Wacław i Wanda, Oskar, Maria, Leszek
2) + Alina Popławska (102 m-c)

Środa 08 grudnia – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

6:15 + Rozalia, Stanisław, Józef ++ Sidor, Monika i Jan Tabiszewscy
7:00 1) + Kazimiera i Jerzy Olejarczyk ( 8 greg.)
2) + Teresa Kornacka (3 m-c)
9:00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MB dla Kółka Różańcowego pw. Niepokalanego Poczęcia NMP, o życie wieczne dla zmarłych z kółka
16:30 1) + Stanisław Banach ( m-c po śmierci – od Andrzeja Czerniło z rodziną)
2) W podziękowaniu za dar potomstwa Barbary i Pawła
18:00 1 ) W intencjach Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego (Legion Maryi)
2 ) + Pelagia Sikora (m-c po pogrzebie – od uczestników pogrzebu), Stanisław Sikora

Czwartek 09 grudnia – św. Juana Diego

6:15 + Dorota Kawiak (m-c po pogrzebie – od uczestników pogrzebu)
7:00 1) + Kazimiera i Jerzy Olejarczyk ( 9 greg.)
2) + Andrzej Koperwas (m-c po pogrzebie – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) ♦ Msza św. zbiorowa
2) + Wiesława Goluda (4 m-c)
3) + Krystyna Krak (m-c po pogrzebie – od rodziny)

Piątek 10 grudnia

6:15 + Kazimiera i Jerzy Olejarczyk ( 10 greg)
7:00 + Jan i Bronisława Małyszek, Zofia i Henryk Butrym, Marshal
18:00 1) O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla wspólnot Przyjaciół Oblubieńca z regionu św. Antoniego
2) Józef Gajowiak (14 rocz), Janina Gajowiak (20 rocz)

Sobota 11 grudnia – św. Damazego I

6:15 + Jan Niewiadomski (18 rocz), Anna, Stefania, Józefa, Marianna, Kazimierz
7:00 1) +Kazimiera i Jerzy Olejarczyk ( 11 greg.)
2) + Józefa Lewandowska (m-c po pogrzebie – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Władysława Czarnota (2 rocz.), Edward Czarnota, Julia Ziętek
2 ) + Antoni (21 rocz.) ++ Kwietniewskich i Adamczyków


INTENCJE MSZALNE 28 listopada – 04 grudnia 2021 r.

Niedziela 28 listopada – I Niedziela Adwentu

7:00 + Bogdan (26 rocz.)
8:30 1) + Leontyna, Leon ++ z rodziny, Aleksander, Wiesława, Jan, Franciszek, Stefan
2 ) Dziękczynno – błagalna w 54 rocznicę ślubu Ireny i Czesława Babców dziękując za dar życia dzieci i wnuków z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski
10:00 1) + Mariusz Czubacki ( 28 greg.)
2) + Stefan, Krystyna, Wacław
11:30 ♦ Msza św. w intencji parafian
12:45 1) + Jadwiga Kozyrska (15 rocz.), Krzysztof, Agnieszka, Józef, Eugeniusz, Wiesław
2) + Stanisław Bijas (m-c po śm. – intencja od rodziny)
17:30 + + Krzysiaków, Boliboków, Karczmarczyków oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
19:00 + Stefania Gogłoza (13 rocz.), Józef Sidor (13 rocz.), Bogdan Gogłoza

Poniedziałek 29 listopada

6:15 1) + Czesław, Lucyna, Bogdan ++ Panosów
2) O cnotę wiary dla katechumenów i kandydatów do bierzmowania
7:00 + Mariusz Czubacki ( 29 greg.)
18:00 1) + Franciszek Borowski (9 m-c)
2) ++ Masłoszów, Bańkowskich, Paszkowskich, Chruścielów

Wtorek 30 listopada – św. Andrzeja Apostoła

6:15 + Za dusze w czyśćcu cierpiące z rodzin: Żbikowskich, Koczmarów, Kołodziejów, Koniecznych, Kołodyńskich oraz o zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Andrzeja z okazji imienin
7:00 + Mariusz Czubacki ( 30 greg.)
18:00 1) + Janina (28 rocz.), Wacław, Wiesław ++ Sokołowskich, Andrzej Sendłak
2) + Andrzej Zdybicki, Stanisława Kamińska, Ryszard Cichulski

Środa 01 grudnia

6:15 1) + Kazimiera i Jerzy Olejarczyk ( 1 greg.)
7:00 + Józefa i Jan Stefaniccy, Alicja Zbysław, Helena i Aniela Kozickie, Barbara Zaczek
18:00 1 ) Msza św. zbiorowa
2 ) O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Jadwigi i jej 4 dzieci i 9 wnuków

Czwartek 02 grudnia

6:15 + Marianna Kropiwiec (15 rocz.), Stanisław, Antonina, Franciszek
7:00 1) + Kazimiera i Jerzy Olejarczyk ( 2 greg.)
2) + Elżbieta Nadolna (m-c po pogrzebie – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) Msza św. zbiorowa
2) + Michalina i Jan Mazur ++ Mazurów i Zielińskich

Piątek 03 grudnia – Św. Franciszka Ksawerego

6:15 + Maciej Kierek ++ z rodziny
7:00 + Jakub Wierzchowski
16:30 + Kazimiera i Jerzy Olejarczyk ( 3 greg.)
18:00 1) + Władysława (51 rocz.)
2) W intencjach Czcicieli Najświętszego Serca Jezusa

Sobota 04 grudnia – św. Jana Damasceńskiego

6:15 + ks. Józef Szajda (13 rocz.)
7:00 1) +Kazimiera i Jerzy Olejarczyk ( 4 greg.)
2) +Danuta Mącik (30 dzień po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Stanisława Karwacka (10 m-c), Mieczysław, Krzysztof
2 ) + Barbara Skórska


INTENCJE MSZALNE 21 – 27 listopada 2021 r.

Niedziela 21 listopada – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

7:00 O zdrowie dla Jolanty, Roberta, Ewy, Janiny i za dusze w czyśćcu cierpiące
8:30 1) + Jan Podlodowski ( 4 rocz.)
2 ) + Mirosław
10:00 1) + Janina Zadorożna (13 rocz.), Antoni Zadorożny (25 rocz.), Bronisława Grabowska (10 rocz.), Kazimierz Grabowski (31 rocz.)
2) Dziękczynna w 1 rocznicę ślubu Marzeny i Arkadiusza z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski
11:30 Msza św. w intencji parafian
12:45 1) Dziękczynna w 12 rocznicę urodzin Stanisława, 15 rocznicę urodzin Jakuba oraz imieninowa Katarzyny z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski
2) + Za zmarłe z Kółka Różańcowego: Wanda, Maria, Helena, Stanisława, Anna, Janina, Henryka, Maria, Marianna, Wacława
17:30 + Za zmarłych pracowników Politechniki Lubelskiej
19:00 +Mariusz Czubacki ( 21 greg.)

Poniedziałek 22 listopada – św. Cecylii

7:00 + Mariusz Czubacki ( 22 greg.)
7:30 + Helena i Eugeniusz Daniłowie
18:00 1) Wanda i Józef Łucka
2) +Zofia Olejarczyk (11 rocz.), Edward Olejarczyk ++ Olejarczyków i Lipczyńskich

Wtorek 23 listopada – św. Klemensa I

7:00 + Mariusz Czubacki ( 23 greg.)
7:30 + Irena Walacz (2 m-c), Zofia Tarkowska(4 m-c)
18:00 1) + Zbigniew Baczyński (4 rocz.), Katarzyna i Cezary Baczyńscy
2) + Henryka Żmuda (11 m-c)

Środa 24 listopada – św. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy

7:00 1) +Mariusz Czubacki ( 24 greg)
7:30 + Gdula Marianna i Tadeusz, Jerzy Gdula
18:00 1 ) Msza św. zbiorowa
2 ) + Andrzej Spaczyński (5 rocz), Stanisław i Marianna Ochowscy
3 ) + Elżbieta Nadolna (od sąsiadów z bloku Pozytywistów 7)

Czwartek 25 listopada – św. Katarzyny Aleksandryjskiej

7:00 + Mariusz Czubacki ( 25 greg.)
7:30 1) + Anna i Janusz
2) + Tadeusz Wasilewski (m-c po pogrzebie – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) Msza św. zbiorowa
2) + Stefania, Józef, Aleksander, Krystyna, Jan, Dariusz

Piątek 26 listopada

7:00 +Wanda Teresa Pawełczak (57 m-c)
7:30 1) +Mariusz Czubacki ( 26 greg)
2) Dziękczynna w 60 rocznicę ślubu Anny i Jana Karczewskich z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski
18:00 1) O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla wspólnot Przyjaciół Oblubieńca z regionu św. Antoniego
2) +Marian Polski (10 m-c)
3) + Stanisław Banach (od sąsiadów z bloku)

Sobota 27 listopada

7:00 + Mariusz Czubacki ( 27 greg.)
7:30 + Stanisław, Tadeusz, Mieczysław, Jan ++ Wróbel
18:00 1) + Zofia Michalak (16 rocz.)
2 ) + Jarosław Penkajło


INTENCJE MSZALNE 14 – 20 listopada 2021 r.

Niedziela 14 listopada – XXXIII Niedziela Zwykła

7:00 + Adam i Anna (51 rocz.), Robert Błaziak
8:30 1) + Henryka Bednarczyk
2 ) + Czesława Banach (m-c po pogrzebie – od uczestników pogrzebu)
10:00 1) + Kazimiera Adamska (13 rocz.), Michał, Agnieszka, Józefa, Marian, Witold ++ Adamskich
2) + Ryszard Kalicki (m-c po pogrzebie – od uczestników pogrzebu)
11:30 1) Msza św. w intencji parafian
12:45 1)  O Boże błogosławieństwo, opiekę MB, zdrowie i pogodę ducha dla Zenobii i Zenona Czubackich z okazji 58 rocznicy ślubu
2) + Mariusz Czubacki ( 14 greg.)
17:30 + Helena i Józef Radajewscy, Stefania, Józef, Adam ++ Sagan, Zofia i Henryk Witz
19:00 Dziękczynna w 16 rocznicę urodzin Tobiasza z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski

Poniedziałek 15 listopada – św. Alberta Wielkiego

7:00 + Mariusz Czubacki ( 15 greg.)
7:30 1) + Henryk Facon ( 2 m-c, od bratowej Marianny z rodziną)
2) + Krystyna Bielec (30 dzień – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) O szczęśliwe rozwiązanie dla Aleksandry i zdrowie dla dziecka
2) + Ryszard (42 rocz.)

Wtorek 16 listopada – św. Małgorzaty Szkockiej

7:00 + Mariusz Czubacki ( 16 greg.)
7:30 + Henryk Facon ( 2 m-c, od mieszkańców bloku ul. Brzeskiej 4)
18:00 1) + Czesław (50 rocz.) ++ Pietrasów
2) + Jan Jersak (w rocznicę śmierci), Ewa i Stanisław

Środa 17 listopada – św. Elżbiety Węgierskiej

7:00 1) + Mariusz Czubacki ( 17 greg.)
7:30 + Adam Mazur (10 rocz.)
18:00 1 ) Msza św. zbiorowa
2 ) + Grażyna Bronisz (10 m-c)

Czwartek 18 listopada – bł. Karoliny Kózkówny

7:00 + Mariusz Czubacki ( 18 greg.)
7:30 +_Sławomir Pawełczak (4 m-c)
18:00 1) Msza św. zbiorowa
2) + Alina Strzelec

Piątek 19 listopada

7:00 + Mariusz Czubacki ( 19 greg)
7:30 1) + Zygmunt Dybkowski, Marianna, Franciszek, Franciszka, Feliks Więczkowscy
2) + Dariusz Krzysztof Zalewski (m-c po pogrzebie – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Piotr Zdzisław Kamiński (9 m-c)
2) + Maria Parka (4 m-c)

Sobota 20 listopada – św. Rafała Kalinowskiego

7:00 + Mariusz Czubacki ( 20 greg.)
7:30 1) + Magdalena Święs (2 rocz.), Florian Święs, Janina Mazur
18:00 1) +Eugeniusz (23 rocz.), Irena, Wanda, Henryk, Ryszard
2 ) + Monika i Jan Tabiszewscy, Rozalia, Stanisław, Józef ++ Sidor
3) + Janina Kochmańska – Rdest (2 rocz.)


INTENCJE MSZALNE 07 – 13 listopada 2021 r.

Niedziela 7 listopada – XXXII Niedziela Zwykła

7:00 + Mariusz Czubacki ( 7 greg.)
8:30 1) + Danuta Łozińska (6 rocz.) Janina i Stanisław Bieńko
2 ) + Alina Popławska (101 m-c)
10:00 1) + Wiesław, Adam, Jacek ++ Nowaków
2) + Stefania Ziółkowska (15 rocz.)
11:30 1) Msza św. w intencji parafian
2) Msza w intencji Kółek Różańcowych
12:45 1) + Maria i Antoni Chrost
2) + Wanda Walczyk (m-c po pogrzebie – od uczestników pogrzebu)
17:30 + Stanisława Karwacka (9 m-c), Mieczysław, Krzysztof
19:00 + Danuta Cyza (1 rocz.)

Poniedziałek 8 listopada

7:00 1) Dziękczynna w 85 rocznicę urodzin Krystyny z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę NMP na dalsze lata życia
2) + Teresa Kornacka (2 m-c)
7:30 + Mariusz Czubacki ( 8 greg.)
18:00 1)+ Walerian Misiuda (36 rocz.)
2) + Jerzy Olejarczyk (25 rocz.), Kazimiera Olejarczyk ++ Olejarczyków, Markowiczów, Sulejów i Rosów

Wtorek 9 listopada – Święto Rocznicy poświęcenia bazyliki laterańskiej

7:00 + Mariusz Czubacki ( 9 greg.)
7:30 + Eugenia i Jan
18:00 1) + O życie wieczne dla zmarłych legionistów
2) + Halina Wójtowicz

Środa 10 listopada – św. Leona Wielkiego

7:00 1) + Mariusz Czubacki ( 10 greg.)
2) + Zofia (27 rocz.), Jan, Zygmunt
7:30 + Krystyna Lisiecka (m-c po pogrzebie – od uczestników pogrzebu)
18:00 1 ) Msza św. zbiorowa
2 ) O Boże błogosławieństwo dla Bernadetty Żuk z okazji urodzin o opiekę MB i potrzebne łaski dla całej rodziny

Czwartek 11 listopada – św. Marcina z Tours, Święto Niepodległości

7:00 1) + Tadeusz (9 rocz.)
2) + Władysława Tałankiewicz (22 rocz.), Andrzej Szponarowicz, syn Andrzej Szponarowicz, Stanisław Filipiuk
9:00 1) Msza w intencji Ojczyzny
2) Mariusz Czubacki ( 11 greg.)
18:00 Msza św. zbiorowa

Piątek 12 listopada – św. Jozafata

7:00 + Mariusz Czubacki ( 12 greg.)
7:30 + Marshal, Jan i Bronisława Małyszek, Henryk i Zofia Butrym
18:00 1) + Bernard Gozdalski
2) + Władysława, Józef, Stanisław, Zofia ++ Wójcików, Marianna, Stefan, Leon, Czesław ++ Mrozów

Sobota 13 listopada – Świętych – Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna

7:00 + Mariusz Czubacki ( 13 greg.)
7:30 1) + Apolonia Farfus, Anna, Jan
2) + Stanisław Gwizdek (imieninowa)
18:00 1) ++ Wójtowiczów, Miłczaków, Słomianych, Florkowskich
2 ) + Henryk Facon ( 2 m-c – intencja od rodziny Pilipów)


INTENCJE MSZALNE 31 października – 06 listopada 2021 r.

Niedziela 31 października – XXXI Niedziela Zwykła

7:00 +Jan Sobczak ( 1 rocz.)
8:30 1) Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MB dla Czesławy Jezierskiej z okazji 82 rocznicy urodzin oraz dla całej rodziny
2 ) Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MB dla Anny i Zygmunta Małyszek w 45 rocznicę ślubu oraz dla całej ich rodziny
10:00 1) + Marianna (17 rocz.) Stefan (9 rocz.), Tadeusz, Jan, Eugenia, Brygida, Andrzej
2) + Mirosława Lewicka ( m-c po śmierci– od uczestników pogrzebu)
11:30 ♦ Msza św. w intencji parafian
12:45 1) O zdrowie, łaskę nawrócenia dla Szymona, o zdrowie, dary Ducha Świętego dla Anny i Marka
2) + Marek
17:30 + Jan Bednarek (dar od uczestników pogrzebu)
19:00 + Zygmunt Błaziak (36 rocz.) ++ Błaziaków, Ślusarczyków

Poniedziałek 1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych

7:00 + Mariusz Czubacki ( 1 greg.)
8:30 1) + Kazimierz, Zbigniew, Barbara
2) + Józef Zarajczyk (33 rocz.) ++ Zarajczyków i Boliboków
10:00 + Stanisław Kisielewicz (40 rocz.) Petronela Kisielewicz, Zbigniew Baczyński
11:30 Msza w intencji parafian
19:00 + Józef Roman Ignatowicz (1 rocz.)

Wtorek 2 listopada – Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych

7:00 + Kazimiera i Jerzy Olejarczyk, ++ Olejarczyków, Markowiczów, Sulejów, Rosów, Korniaków
9:00 + Stanisława (41 rocz.) Kazimierz, Julian, Józef ++ Rosików, Michalaków
16:30 + Lidia i Leszek Kłos, Marcin Kłos
18:00 + Mariusz Czubacki (2 greg.)

Środa 3 listopada – św. Marcina de Porres

7:00 + Mariusz Czubacki ( 3 greg.)
7:30 + Jakub Wierzchowski
18:00 1 ) Msza św. Zbiorowa
2 ) + Aleksander Słomiany (17 rocz.)

Czwartek 4 listopada – św. Karola Boromeusza

7:00 + Mariusz Czubacki ( 4 greg.)
7:30 + Barbara Skórska (3 rocz.)
18:00 1) ♦ Msza św. zbiorowa
2) + Karol (imieninowa), Marianna ++ Kryków i Dybców

Piątek 5 listopada

7:00 + Mariusz Czubacki ( 5 greg.)
7:30 + Józefa Stefanicka, Jan Stefanicki, Alicja Zbysław, Helena i Aniela Kozickie, Barbara Zaczek
16:30 + Marcin Kot (11 rocz), Władysław Prystupa (1 rocz.), Czesław, Genowefa, Irena
18:00 1) W intencji Czcicieli NSJ
2) + Zofia i Józef Kubliccy, Marianna Woźniak ++ z rodziny

Sobota 6 listopada

7:00 + Mariusz Czubacki ( 6 greg.)
7:30 + Stanisław ( 3 rocz.)
18:00 1) + Eligiusz, Stefania, Bronisław, Maria, Bronisława, Mikołaj
2 ) + Krystyna Droździel ( 5 rocz.), Jan Droździel (1 rocz.)


INTENCJE MSZALNE 24 – 30 października 2021 r.

Niedziela 24 października – XXX Niedziela Zwykła

7:00 +Jarosław Penkajło
8:30 + Bronisława Sosnówka
10:00 1) + Zygmunt Nakonieczny (1 rocz.)
2) + Maria i Stanisław Cyfra
11:30 Msza św. w intencji parafian
12:45 + Władysław Jagodziński (43 rocz.), Bolesław Dycha (17 rocz.)
+ Tadeusz Siergiej (28 rocz.)
17:30 O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę MB i potrzebne łaski dla Małgorzaty i Dawida z okazji 1 rocznicy ślubu
19:00 + Marianna Zielińska (24 greg.)

Poniedziałek 25 października

7:00 + Józef (35 rocz.) i Anna Borowiec
7:30 + Marianna Zielińska (25 greg.)
18:00 1) + Wiesław Wójcik
2) + Wojciech (1 rocz.), Aniela, Franciszek, Jacek ++ Olendrów

Wtorek 26 października

7:00 + Wanda Teresa Pawełczak (56 m-c)
7:30 + Marianna Zielińska (26 greg.)
18:00 1) + Marian Polski (9 m-c)
2) + Julia Warmińska (18 rocz.), Łukasz Norecki (18 rocz.)

Środa 27 października

7:00 Dziękczynna w 72 rocznicę urodzin Jolanty Liponogi z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę MB i potrzebne łaski
7:30 1) + Marianna Zielińska (27 greg.)
2) Bernardyna Król ( m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1 ) ♦ Msza św. zbiorowa
2 ) + Stefan

Czwartek 28 października – Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

7:00 + Tadeusz, Julia, Bronisław ++ Choinów
7:30 + Marianna Zielińska (28 greg.)
10:30 Msza z okazji jubileuszu Liceum Plastycznego
18:00 1)  Msza św. zbiorowa
2) + Tadeusz Sadowski (imieninowa)

Piątek 29 października

7:00 + Marian Przybylski (14 rocz.)
7:30 1) + Marianna Zielińska (29 greg.)
2 ) + Marianna i Szczepan Wróbel
18:00 1) + Ewa Węgrzycka (6 rocz.)
2) + Tadeusz Szymanek (imieninowa) – dar od rodziny Wajskopów

Sobota 30 października

7:00 + Tadeusz Stasiak ( m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
7:30 + Franciszka i Jan Karczewscy
18:00 1) + Franciszek Borowski (8 m-c)
2 ) + Marianna Zielińska (30 greg)

INTENCJE MSZALNE 17 – 23 października 2021 r.

Niedziela 17 października – XXIX Niedziela Zwykła

7:00 + Halina Daniszewska
8:30 1) Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Jolanty i Piotra Zborowskich z okazji 20 rocznicy ślubu
2 ) O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę MB i św. Patrona dla ks. Łukasza z okazji imienin – od Kółek Różańcowych
10:00 1) + Grażyna Bronisz (9 m-c)
2) Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MB dla Patryka z okazji 18 rocznicy urodzin
11:30 Msza św. w intencji parafian
12:45 1) Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Aleksandry i Pawła Kowalczuków z okazji 5 rocznicy ślubu dla nich i ich jeszcze nienarodzonego dziecka
2) O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę MB, radość życia i potrzebne łaski dla Kai z okazji urodzin
17:30 1) + Joanna Maciejewska (1 rocz.), Helena, Józef, Janina, Władysław
19:00 + Marianna Zielińska (17 greg.)

Poniedziałek 18 października – św. Łukasza Ewangelisty

7:00 + Sławomir Pawełczak (3 m-c)
7:30 + Marianna Zielińska (18 greg.)
18:00 1) O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę MB, dla ks. Łukasza z okazji imienin
2) + Piotr Zdzisław Kamiński (8 m-c)

Wtorek 19 października

7:00 + Janina, Stanisław, Franciszek ++ Sobczak
7:30 1) + Marianna Zielińska (19 greg.)
2) Antoni Kowalski (m-c po pogrzebie – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Maria Parka (3 m-c)
2) + Leokadia, Bolesław, Marianna, Jakub, Zbigniew ++ Ogrodnik, Hieronim, Stefania, Marian, Eugeniusz, Marianna ++ Drozdek

Środa 20 października – św. Jana Kantego

7:00 + Jan Małyszek (rocz. śm.), Bronisława Małyszek, Henryk i Zofia Butrym
7:30 + Marianna Zielińska (20 greg.)
18:00 1 ) Msza św. zbiorowa
2 ) + Krzysztof Madejczyk (6 rocz.), Adam, Zofia, Witold, Marianna, Alicja, Marian i Maria, Zenon

Czwartek 21 października

7:00 + Zbigniew Gajownik i za zmarłych z rodziny
7:30 + Marianna Zielińska (21 greg.)
18:00 1) Msza św. zbiorowa
2) + Wacława Szydłowska (1 rocz.)

Piątek 22 października – św. Jana Pawła II

7:00 + Mirosław Litwin (15 rocz.) ++ Litwinów i Biernackich
7:30 1) + Marianna Zielińska (22 greg.)
2 ) + Wiesława Dądrowska – Kowalska (2 rocz.)
18:00 1) O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski z podziękowaniem za duchową opiekę nad Legionem Maryi dla ks. Kordiana z racji imienin – od Legionu Maryi i Kółek Różańcowych
2) + Stanisław, Józef, Rozalia ++ Sidor, Monika i Jan Tabiszewscy

Sobota 23 października – św. Jana Kapistrana

7:00 + Kazimierz Bodzak (23 rocz.), Genowefa Bodzak (2 rocz.)
7:30 + Marianna Zielińska (23 greg.)
18:00 1) + Henryka Żmuda (10 m-c)
2 ) + Marian Bielecki (1 rocz.)

INTENCJE MSZALNE 10.10. – 16.10.2021 r.

Niedziela 10 października – XXVIII Niedziela Zwykła

7:00 + + Barej i Ungiert
8:30 1 Henryka(7 rocz. śm.), Tadeusz (30 rocz. śm.) ++ Wójcik
2 + Leontyna Barwińska (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
10:00 1 + Ks. Prałat Stanisław Burzec (2 rocz. śm.)
2 Dziękczynna w 47 rocznicę ślubu Zofii i Marka Pijanowskich oraz Izabelli i Artura Frączek w 19 rocznicę ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
11:30 Msza św. w intencji parafian
12:45 + Marcin Kłos (3 m-c) – intencja od kolegów i koleżanek
17:30 1 + Adela Januszek (1 rocz. śm.) Czesław Januszek
2 Za Politechnikę Lubelską
19:00 + Marianna Zielińska (10 greg.)

Poniedziałek 11 października – św. Jana XXIII, papieża

7:00 + Piotr Guldynowicz (40 rocz. śm.)
7:30 + Marianna Zielińska (11 greg.)
18:00 1 Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże , dary Ducha Świętego, zdrowie oraz dalszą wzajemną miłość dla Doroty i Marka w 29 rocznicę ślubu
2 + Irena Kosior (1 rocz. śm.)

Wtorek 12 października – św. Jana Beyzyma

7:00 + Marshal
7:30 + Marianna Zielińska (12 greg)
18:00 1 + Teresa i Krystyna Grajewskie
2 + Barbara Skórska

Środa 13 października – św. Honorata Koźmińskiego

7:00 1 + Ryszard Rebizant (1 rocz. śm.)
2 O błogosławieństwo Boże dla Iwony i Andrzeja z okazji rocznicy ślubu oraz o życie wieczne dla ++Koczmarów, Kołodyńskich, Kołodziejów i Żbikowskich
7:30 + Marianna Zielińska (13 greg.)
18:00 1 Msza św. zbiorowa
2 O błogosławieństwo Boże dla Marii Żuk, opiekę MB i potrzebne łaski dla całej rodziny

Czwartek 14 października – Św. Kaliksta I, papieża

7:00 + + przodków z rodziny Balińskich, Przyłuskich, Miazgów i Dudków
7:30 1 + Marianna Zielińska (14 greg.)
2 +Mirosław Korbut ( 2 rocz. śm.), Władysław Korbut
18:00 1 Msza św. zbiorowa
2 + Teresa Bednarz (2 rocz. śm.)

Piątek 15 października – św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła

7:00 1 + Stanisława Bogusz (19 m-c)
2 O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i dobre wybory życiowe dla Agaty Niewiadomskiej z racji urodzin
7:30 1 + Marianna Zielińska (15 greg.)
2 + Henryk Facon (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18:00 1 O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego dla wspólnot Przyjaciół Oblubieńca z regionu św. Antoniego
2 +Bogusław Słonina (2 rocz. śm.)

Sobota 16 października – św. Jadwigi Śląskiej

7:00 + Kazimierz Świetlaga (6 rocz. śm.) ++z rodziny
7:30 + Marianna Zielińska (16 greg.)
18:00 1 Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Elżbiety i Jana Grymuzów z okazji 50 rocznicy ślubu
2 + Dariusz Pietrzak (4 rocz. śm.)

INTENCJE MSZALNE 3.10. – 9.10.2021 r.

Niedziela 3 października – XXVII Niedziela Zwykła

7:00 + Marianna Zielińska (3 greg.)
8:30 1 Stefan Górny (14 rocz. śm.)
2 + Maria Teresa Galicka, Franciszek Galicki
10:00 1 + Michał Adamski (47 rocz. śm.), Agnieszka (46 rocz. śm.), Kazimiera, Marian, Józefa, Witold, Helena ++ Adamskich, Marek Baran (4 rocz. śm.), Tadeusz Szymański
2 + Radosław, Tadeusz, Kazimiera ++ Olejarczyków, Dzierżaków, Wanda Kijak
11:30 1 Msza św. w intencji parafian
2 Msza w intencjach różańcowych
12:45 + Michał (46 rocz. śm.) ++ Respondów
17:30 + Stanisław Boryga (31 rocz. śm.), Józef i Stanisława Boryga
19:00 + Maciej Kierek i zmarli z rodziny

Poniedziałek 4 października – św. Franciszka z Asyżu

7:00 + Marianna Zielińska (4 greg)
7:30 + Jakub Wierzchowski
18:00 1 Dziękczynna za łaskę zdrowia z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże
2 + Mieczysław, Stanisława, Anna ++Michalaków

Wtorek 5 października – św. Faustyny Kowalskiej

7:00 + Elżbieta Filipek ( 1 rocz. śm. – od koleżanek i kolegów z pracy)
7:30 1 + Marianna Zielińska (5 greg.)
2 + Jerzy Mazur (9 rocz. śm.), Stanisław Mazur, Andrzej Mazur (m-c po śm.), Wacław, Katarzyna, Józef Baran
18:00 1 + Jan Warmiński ++ Warmińskich
2 O Boże błogosławieństwo, zdrowie, pogodę ducha, dalsze siły dla Stanisława i Władysławy Panasiewiczów z okazji 84 rocznicy urodzin, dziękując za dotychczasowe łaski i lata życia

Środa 6 października – św. Brunona

7:00 + Józefa Stefanicka, Jan Stefanicki, Alicja Zbysław, Helena i Aniela Kozickie, Barbara Zaczek
7:30 1 + Marianna Zielińska (6 greg.)
2 +Wiesława i Leszek
18:00 1 ♦ Msza św. zbiorowa
2 + Józef i Zofia Michalak

Czwartek 7 października – NMP Różańcowej

7:00 + Alina Popławska (100 m-c)
7:30 + Marianna Zielińska (7 greg.)
+Krystyna Załoga (8 rocz. śm.), Jan, Aniela, Grzegorz, Karolina, Aniela
18:00 1 Msza św. zbiorowa
2 + Franciszek (75 rocz. śm.), Katarzyna ++ Szeligów, Wiechników

Piątek 8 października

7:00 + Julianna Adamczyk (3 m-c – od Kółka Różańcowego MB Częstochowskiej)
7:30 1 + Marianna Zielińska (8 greg.)
2  + Teresa Halina Kornacka (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18:00 1 O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i dobre wybory życiowe dla Szymona z racji 18 urodzin
2 + Bronisław

Sobota 9 października – św. Dionizego i Towarzyszy, męczenników

7:00 + Rozalia, Jan, Bogumiła, Leokadia, Maria, Stanisława ++Kołodyńskich
7:30 + Marianna Zielińska (9 greg.)
18:00 1 +Elżbieta Miącz (19 rocz. śm.)
2 + Marianna, Stanisław, Michał, Kazimierz Koralewscy, Stefania, Józef Kołodziejczykowie

INTENCJE MSZALNE 26.09. – 02.10. 2021 r.

Niedziela 26 września – XXVI Niedziela Zwykła

7:00 + Wanda Teresa Pawełczak (55 m-c po śm.)
8:30 1 Dziękczynna w 2 rocznicę urodzin Mariety z prośbą o błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla niej i całej rodziny
2 + Marian Polski (8 m-c po śm.)
10:00 1 + Wiesław (53 rocz. śm.) Janina, Wacław ++ Pętalów i Sokołowskich, Antonina Sękuła
2 + Anna Stanek (30 dzień po śm. – intencja od uczestników pogrzebu)
11:30 Msza św. w intencji parafian
12:45 + Jacek Żołnierczuk (8 m-c po śm.) Stanisława Żołnierczuk (13 rocz. śm.)
17:30 + Ewa Księżopolska (26 greg.)
19:00 + Andrzej Kulesza, Józefa i Jan, Tomasz i Maria Kulesza

Poniedziałek 27 września – św. Wincentego a Paulo

7:00 + Tadeusz, Kazimierz, Genowefa, Jan ++ Zawadzkich
7:30 1 + Agata Wanda Mazur (15 rocz. śm.) ++ Gryglickich i Mazurów
2 + Kazimierz Wieleba (7 rocz. śm.)
18:00 1 + Irena Kozak (16 rocz. śm.)
2 + Ewa Księżopolska (27 greg.)

Wtorek 28 września – św. Wacława

7:00 + Janina i Władysław Pastuszak
7:30 + Mirosław Mazur (m-c po śm. – intencja od uczestników pogrzebu)
18:00 1 + Józefa i Jan Kisiel
2 + Ewa Księżopolska (28 greg.)

Środa 29 września – Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

7:00 + Hanna Dziekońska (30 dzień po śm. – intencja od uczestników pogrzebu)
7:30 1 + Ewa Księżopolska (29 greg.)
2 +Mirosław Ciepiela (m-c po śm. – intencja od uczestników pogrzebu)
18:00 1 ♦ Msza św. zbiorowa
2 O Boże błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego, opiekę MB i zdrowie dla Michała z okazji imienin

Czwartek 30 września – św. Hieronima

7:00 + Marianna Pacholec (rocznica śm.)
7:30 + Ewa Księżopolska (30 greg.)
18:00 1 ♦ Msza św. zbiorowa
2 + Franciszek Borowski (7 m-c po śm.)

Piątek 1 października – św. Teresy od Dzieciątka Jezus

7:00 + Kazimierz, Helena i Zbigniew
7:30 + Marianna Zielińska (1 greg.)
16:30 + Przemysław Mazurek
18:00 Intencja Czcicieli Najświętszego Serca Jezusowego

Sobota 2 października – Świętych Aniołów Stróżów

7:00 + Tadeusz, Katarzyna, Filip, Mieczysław, Urszula ++Michalików, Julian i Jadwiga Wiącek
7:30 1 + Marianna Zielińska (2 greg.)
2 O Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów dla Zuzanny i Piotra
18:00 1 + Stanisława Karwacka (8 m-c po śm.) Mieczysław i Krzysztof
2 + Mariusz Czubacki

INTENCJE MSZALNE 19.09. – 25.09. 2021 r.

Niedziela 19 września – XXV Niedziela Zwykła

7:00 + Zofia Nowak (15 rocz. śm.) Stanisław Nowak (32 rocz. śm.)
8:30 1+ Jan Danilewicz (48 rocz. śm.) Jacek i Stanisława
2 + Krzysztof Mazurkiewicz (10 rocz. śm.)
10:00 1 +Dariusz Krasnowski (11 rocz. śm.) Ludwik, Janina, Jadwiga i Franciszek
2 + Jan Brydniak, Zuzanna Brydniak
11:30 ♦ Msza św. w intencji parafian
12:45 1 Rocznica I Komunii Św.
2 + Maria Mulak (10 rocz. śm.)
17:30 + Ewa Księżopolska (19 greg.)
19:00 Dziękczynna w 20 rocznicę ślubu Justyny i Dariusza z prośbą o Boże błogosławieństwo opiekę MB i potrzebne łaski dla całej rodziny

Poniedziałek 20 września – św. Andrzeja Kim Taeong i Towarzyszy

7:00 + Maria Parka (2 m-c)
7:30 1 + Sławomir Pawełczak (2 m-c)
2 + Szymon Garczyński (1 rocz. śm.)
18:00 1 + Bronisław (21 rocz. śm.) Zofia i Paweł ++Sztorc
2 +Ewa Księżopolska (20 greg.)

Wtorek 21 września – św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty

7:00 1 + +Petkiewiczów, Jadwiga, Ryszard i Tomasz
2 + Krzysztof Gątarz (3 rocz. śm.)
7:30 1+ Ewa Księżopolska (21 greg.)
2 +Jan Stanicki (1 rocz. śm.)
18:00 1 + Wacława Szydłowska (11 m-c)
2 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Mateusza z okazji imienin

Środa 22 września

7:00 + Marian Przybylski (14 rocz. śm.)
7:30 1 + Ewa Księżopolska (22 greg.)
18:00 1 Msza św. zbiorowa
2 +Bernard Gozdalski

Czwartek 23 września – św. Ojca Pio z Pietrelciny

7:00 + Małgorzata Dąbrowska (dar od przyjaciółki)
7:30 1 +Lidia Sobolewska (10 rocz. śm.)
2 + Ewa Księżopolska (23 greg.)
18:00 1 Msza św. zbiorowa
2 O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę MB i zdrowie dla Eugenii i Zdzisława z okazji 65 rocznicy ślubu, dziękując za dotychczasową opiekę Bożą i łaski

Piątek 24 września

7:00 O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i zdrowie dla Aliny i Tomasza z okazji 6 rocznicy ślubu
7:30 + Ewa Księżopolska (24 greg.)
18:00 1 + Krystyna Kierek ++z rodziny
2 ++z rodziny Krzysiaków, Boliboków, Karczmarczyków oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota 25 września

7:00 + za dusze czyśćcowe
7:30 1 + Ewa Księżopolska (25 greg.)
2 O łaskę zdrowia ciała i duszy dla Macieja
18:00 1 O Boże błogosławieństwo dla Mikołaja Kraczonia w 14 rocznicę urodzin
2 + Mirosław Majcher (2 rocz. śm.)

INTENCJE MSZALNE 12.09. – 18.09.2021 r.

Niedziela 12 września – XXIV Niedziela Zwykła

7:00 + Ewa Księżopolska (12 greg)
8:30 1+ Wiesław Szymczyk (5 rocz śm) i zmarli rodzice
2 +Wiesław Oniszczuk (m-c po śm)
10:00 1 + Helena Szczepaniak (21 rocz śm)
2 +Regina Maruszak (14 rocz śm) Józef Maruszak (12 rocz śm)
11:30 Msza św. w intencji parafian
12:45 1 O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Kamili i Kai
2 +Anna Krak (22 rocz śm) Stanisław, Wiesława, Lucyna, Agnieszka, Wawrzyniec ++Kraków, Leszczyńskich
17:30 + Józef (36 rocz śm) Józefa (13 rocz śm) ++ Nowaków i Doroszów
19:00 + Ryszard, Helena, Jakub Długoszewscy

Poniedziałek 13 września – św. Jana Chryzostoma

7:00 + Ks. Henryk Nowik
7:30 1 + Genowefa Kozak (30 dzień po śm – od uczestników pogrzebu)
2 +Lilia Grochal (30 dzień po śm – od uczestników pogrzebu)
18:00 1 + Ewa Księżopolska (13 greg)
2 + Józef i Józefa Sosnówka ++ Sosnówków

Wtorek 14 września – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

7:00 1 + Ewa Księżopolska (14 greg)
2 + Marshal ( rocz śm)
9:00 + Stefania Wojtasiak (5 rocz śm)
18:00 1 + Marian Czochra
2 O Boże błogosławieństwo, opiekę MB dla członków Kółka Różańcowego pw. MB Bolesnej i za zmarłych z tego Kółka

Środa 15 września – wspomnienie Matki Bożej Bolesnej

7:00 + Karolina, Franciszek, Józef, Katarzyna, Seweryna, Feliks ++Cichoszów
7:30 1 + Ewa Księżopolska (15 greg)
2 + Wiesława Goluda (30 dzień po śm – od uczestników pogrzebu)
18:00 1 Msza św. Zbiorowa
2 O zdrowie dla jeszcze nienarodzonego dziecka Aleksandry i Pawła

Czwartek 16 września

7:00 + Maria Korpysz (rocz śm) Józef, Franciszek i Michalina Krzywda
7:30 1 + Krystyna Barbara (z domu Rogala – 45 rocz śm)
2 + Ewa Księżopolska (16 greg)
18:00 1 Msza św. Zbiorowa
2 Dziękczynna w 10 rocz urodzin Szymona z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
3 O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla wspólnot Przyjaciół Oblubieńca z regionu św. Antoniego

Piątek 17 września

7:00 1 + Jerzy Matwiejczuk (2 m-c po śm – od sąsiadów z ul. Wapiennej)
2 + Aniela i Franciszek Ferenc, Maria i Jan Buczko, Eugeniusz i Tomasz Buczko, Bożena i Piotr Dobrzyńscy
7:30 1 + Ewa Księżopolska (17 greg)
2 O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i nieustającą opiekę Matki Najświętszej dla Wacławy i Antoniego
18:00 1 + Grażyna Bronisz (8 m-c po śm)
2 +Piotr Zdzisław Kamiński (7 m-c po śm)

Sobota 18 września – święto św. Stanisława Kostki

7:00 + Henryk Gąszcz (3 m-c)
7:30 + + Ewa Księżopolska (18 greg)
18:00 1 + Regina (36 rocz śm) Stanisław (36 rocz śm) Maria, Helena, Jolanta, Natalia ++ Gałatów, Ryszard, Maria, Tadeusz
2 + Elżbieta Nowak (20 rocz śm) Tadeusz Nowak
3 + Zbigniew Kubik ( od kolegów z roku studiów z Wydziału Elektryki)

INTENCJE MSZALNE 5-11 września 2021 r.

Niedziela, 5 września 2021 r.

7.00 – + Stanisław Zawadzki (7 r. śm.), Zofia Krzewińska (40 r. śm.)
8.30 – + Ewa Księżopolska (greg. 5)
10.00 – + Artur Rudziński (9 r. śm.)
11.30 – 1. Za Parafian
– 2. ♦ W intencjach różańcowych
12.45 – Dziękczynna w 4-tą rocznicę urodzin Antoniego z prośbą Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla niego i całej rodziny
17.30 – + Roman Mazurek (12 r. śm.), ++ z rodz. Mazurków i Borków
19.00 – Dziękczynna w 11-tą rocznicę urodzin Nataniela z prośbą Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla niego i całej rodziny

Poniedziałek, 6 września 2021 r.

7.00 – + Zdzisława Kruszyńska ( r. śm.)
7.30 – 1.+ Julianna Adamczyk ( 2 m-c po śm. – od sąsiadów z ul. Wapiennej)
– 2. Dziękczynna za 25 lat pracy katechetycznej w Zespole Szkół Plastycznych pana Waldemara Dziaczkowskiego z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo
18.00 – 1.+ Franciszek, Krzysztof Wójcik, ++ z rodz. Wójcików i Gajosów
– 2.+ Ewa Księżopolska (greg. 6)

Wtorek, 7 września – wspom. bł. Ignacego Kłopotowskiego

7.00 – 1. O Boże błogosławieństwo dla Katarzyny i jej rodziny
– 2. O zdrowie dla Jolanty, błogosławieństwo dla Jolanty i Romana i ich rodziny oraz za zmarłych: + Bronisława i Jan Chołdzyńscy, + Wanda i Marian Koziejowie
7.30 – + Ewa Księżopolska (greg. 7)
18.00 – 1.+ Alina Popławska (99 m-c po śm.)
– 2.+ Paulina (5 r. śm.) i Edward (24 r. śm.) Filipowscy

Środa, 8 września – ŚWIĘTO NARODZENIA NMP

7.00 – + Ewa Księżopolska (greg. 8)
9.00 – + Tadeusz Murawski (30 r. śm.)
18.00 – 1. Intencja zbiorowa
– 2.+ Marianna i Wacław Szyszkowscy i zm. z ich rodzin

Czwartek, 9 września 2021 r

7.00 – + Konrad Szostek (od koleżanek i kolegów z pracy)
7.30 – 1. + Józefa i Jan Stefaniccy, Alicja Zbysław, Helena i Aniela Kozickie, Barbara Zaczek
2. + Ewa Księżopolska (greg. 9)
18.00 – 1. Intencja zbiorowa
– 2. + Wiesława Kalinowska (5 r. śm.)

Piątek, 10 września

7.00 – + Leon, Emilia, Seweryn, Władysława i Stanisław
7.30 – + Ewa Księżopolska (greg. 10)
18.00 – 1. + Henryk Firlej
2. + Helena Rzepka ( 1 r. śm.)

Sobota, 11 września

7.00 – + Piotr Lużyński (int. urodzinowa), + Zofia ( 1 r. śm.)
7.30 – + Ewa Księżopolska (greg. 11)
18.00 – 1. Dziękczynna w 13 r. urodzin Sebastiana z prośba Boże Błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla niego oraz dla Michała
– 2. + Wanda Skoczylas ( od wspólnot Domowego Kościoła)

INTENCJE MSZALNE 29.08 – 4.09.2021

Niedziela, 29 sierpnia, XXII Niedziela Zwykła

7.00 + Józef Grochecki (34 rocz. śm.), Agnieszka Wieleba (3 rocz. śm.)
8.30 + Stanisław Pawłowski (29 greg.)
10.00 + Katarzyna i Jan Słomkowie, Czesław Jezierski
11.30 ♦ Msza św. w intencji Parafian
19.00 + Tadeusz Wąsik (3 rocz. śm.)

Poniedziałek, 30 sierpnia

7.00 + Maria Parka (1 m-c po śm. – dar od uczestników pogrzebu)
7.30. 1 + Stanisław Pawłowski (30 greg.)
2 + Marcin Dariusz Kłos (30 dzień po pogrzebie – dar od uczestników pogrzebu)
18.00. + Franciszek Borowski (6 m-c po śm.)

Wtorek, 31 sierpnia

7.00 + Józefa Stefanicka, Jan Stefanicki, Alicja Zbysław, Helena i Aniela Kozickie
7.30 + Jan, Jadwiga, Michalina i Antoni
18.00 1 + Stanisława Czubak (2 rocz. śm.), Albert Czubak (21 rocz. śm.), Franciszka i Antoni Czubak
2 ++ Grzegorczyków, Fijałkowskich, Krysów, Bodzaków

Środa, 1 września

7.00 + Franciszek Zieńczuk (15 rocz. śm.)
7.30 1 + Ewa Księżopolska (1 greg.)
2 Dziękczynna w 45 rocz. ślubu Kazimierza i Barbary Gąseckich z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
9.15 ♦ Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego (Szkoła Podstawowa nr 7)
18.00 1 Msza św. zbiorowa
2 Dziękczynna za nawrócenie Magdaleny z prośbą o dalsze Boże prowadzenie, dary Ducha Świętego i odnalezienie drogi życiowej

Czwartek, 2 września, 1. czwartek miesiąca

7.00 + Marcin Kłos (1 m-c po śm. – dar od sąsiadów)
7.30 1 + Ewa Księżopolska (2 greg.)
2 O zdrowie dla Leszka
8.00 ♦ Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego (Szkoła Muzyczna)
18.00 1 ♦ Msza św. zbiorowa
2 + Stefan i Stefania, ++ Tomasików

Piątek, 3 września, wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, 1. piątek miesiąca

7.00 + Ewa Księżopolska (3 greg.)
7.30 + Jakub Wierzchowski
16.30 + Stanisława (46 rocz. śm.) i zm. z rodz. Pietrasów
18.00 O Boże błogosławieństwo dla czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa i w intencjach przez nich powierzanych

Sobota, 4 września, 1. sobota miesiąca

7.00 ♦  O Boże błogosławieństwo dla Leszka i jego rodziny, o łaskę bliskiej relacji z Bogiem
7.30 1 + Ewa Księżopolska (4 greg.)
2 + Stefan Zięba (1 rocz. śm.), Maria i Bogusław Zięba
18.00 1 + Stanisława Karwacka (7 m-c po śm.), Mieczysław (23 rocz. śm.), Krzysztof
2 + Władysław Koralewski (2 rocz. śm.)

INTENCJE MSZALNE

22.08 – 28.08.2021

Niedziela, 22 sierpnia 2021 r.

7.00 + Stanisław Pawłowski (22 greg.)
8.30 + Stanisława i Bolesław Niedźwiadkowie
10.00 + Marianna (17 rocz. śm.), Karol ++Dybców i Kryków
11.30 ♦ Intencja zbiorowa za Parafian
19.00 +Henryk Gąszcz (2 m-c po śm.)

Poniedziałek, 23 sierpnia 2021 r. Świętej Róży z Limy, dziewicy

7.00 Dziękczynna w 80 rocznicę urodzin Janiny Złotnickiej oraz zbliżającej się 84 r. urodzin Jana Złotnickiego z prośbą o Boże błogosławieństwo opiekę Matki Bożej i potrzebne Łaski dla Jubilatów.
7.30 + Stanisław Pawłowski (23 greg.)
18.00 Dziękczynna w 15 rocznicę ślubu Katarzyny i Kazimierza Kraczoniów z prośbą o Boże Błogosławieństwo i Potrzebne łaski

Wtorek, 24 sierpnia 2021 r. Świętego Bartłomieja Apostoła, święto

7.00 + Mirosława Irena Jankowska (1 rocz. śm.)
7.30 + Stanisław Pawłowski (24 greg.)
18.00 + Wojciech Pietrzak (36 r. śm.)

Środa, 25 sierpnia 2021 r. Świętego Ludwika, Świętego Józefa Kalasantego

7.00 + Sławomir Pawełczak (m-c po śm.) int. od rodziny
7.30 1+ Wiesława Goluda – int. od sąsiadki
2+Stanisław Pawłowski (25 greg.)
18.00 – ♦ Msza św. zbiorowa

Czwartek, 26 sierpnia 2021 r. NMP Częstochowskiej, uroczystość

7.00 + Marianna, Adam, Józef ++ Krzowskich i Krypów + Władysława Wolska
9.00 1 + Wanda Teresa Pawełczak (54 m-c po śm.)
2+ Stanisław Pawłowski (26 greg.)
18.00 + Marian Polski (7 m-c po śm.)

Piątek, 27 sierpnia 2021 r. Świętej Moniki

7.00 + Maria Skibniewska (7 rocz. śm.)
7.30 1+ Stanisław Piwonii (m-c po śm.) od uczestników pogrzebu
2+ Stanisław Pawłowski (27 greg.)
18.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Małgorzaty i Marka w 20 rocznicę ślubu

Sobota, 28 sierpnia 2021 r. Święto Augustyna, biskupa i doktora Kościoła

7.00 + Maria Grzywa (rocz. śm.)
7.30 1+ Eliasz Ostaszewski (15 rocz. śm.)
2 + Stanisław Pawłowski (28 greg.)
18.00 Dziękczynna w 11 rocznicę ślubu Eweliny i Damiana z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Jubilatów i ich dzieci

INTENCJE MSZALNE 15 – 21.08. 2021 r.

Niedziela 15 sierpnia – Uroczystość Wniebowzięcia NMP

7:00 + Maria Suwała
8:30 + Stanisław Pawłowski (15 greg)
10:00 Dziękczynna z okazji 12 rocznicy ślubu Grażyny i Michała Niedźwiadek z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski dla jubilatów i ich syna Jasia
11:30 Msza św. w intencji parafian
19:00 + Stanisława Karwacka (6 m-c) Mieczysław i Krzysztof

Poniedziałek 16 sierpnia – św. Stefana

7:00 + Stanisław Pawłowski (16 greg)
7:30 1 + Roman Gajewski (2 r śm)
2 Dziękczynna z okazji 8 rocznicy ślubu Agaty i Roberta oraz 1 urodzin ich syna Adama z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski
18:00 + Natalia i Leon Kalińscy, Stanisław Paczkowski ++z rodziny

Wtorek 17 sierpnia – św. Jacka

7:00 O zdrowie dla jeszcze nienarodzonego dziecka Aleksandry i Pawła
7:30 + Stanisław Pawłowski ( 17 greg)
18:00 + Grażyna Bronisz (7 m-c)

Środa 18 sierpnia

7:00 + Piotr Zdzisław Kamiński (6 m-c)
7:30 1 + Stanisław Pawłowski (18 greg)
2 + Anna Sadowska (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 Msza św. Zbiorowa

Czwartek 19 sierpnia

7:00 O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, żywą wiarę dla Jakuba z okazji 26 rocznicy urodzin
7:30 1 + Jan Wołosz (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
2 + Stanisław Pawłowski (19 greg)
18:00 1 Msza św. Zbiorowa
2 +Marta Olszak (1 rocz. śm)

Piątek 20 sierpnia – św. Bernarda

7:00 + Henryk Firlej
7:30 + Stanisław Pawłowski (20 greg)
18:00 + Kamila Ciborowska (23 rocz. śm)

Sobota 21 sierpnia – św. Piusa X, papieża

7:00 + Wacława Szydłowska (10 m-c)
7:30 + Stanisław Pawłowski (21 greg)
18:00 + Janina (rocz. śmierci i 100 rocz. urodzin) Anna, Piotr ++ Bublewicz

INTENCJE MSZALNE 08 – 14 sierpnia 2021 r.

Niedziela, 8 sierpnia, XIX Niedziela Zwykła

7.00 + Jan i Jadwiga Anklewicz, ++ Anklewiczów i Kozaków
8.30 + Stanisław Pawłowski (8 greg.)
10.00 1 O zdrowie, Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego dla Janiny i Waldemara Robaków z okazji 40 rocznicy ślubu
2 + Tadeusz Szymanek (1 rocz. śm.)
11.30 Msza św. w intencji Parafian
19.00 Dziękczynna w 2 rocznicę urodzin Kacpra, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

Poniedziałek, 9 sierpnia, święto św. Teresy Benedykty od Krzyża

7.00 1 + Barbara, Marek, Roman ++ Łukasików
2 O zdrowie dla Klaudii
7.30. 1 + Stanisław Pawłowski (9 greg.)
2 Dziękczynna z okazji 18 rocznicy urodzin Bartosza Sokołowskiego z prośbą o Boże błogosławieństwo
18.00. + Helena Rzepka (11 m-c po śm.)

Wtorek, 10 sierpnia, święto św. Wawrzyńca

7.00 + Bogdan Wdowiak (55 m-c po śm.)
7.30 1 + Stanisław Pawłowski (10 greg.)
2 O uzdrowienie z choroby nowotworowej dla Marka
18.00 + Krystyna Chmielewska (35 rocz. śm.)

Środa, 11 sierpnia, wspomnienie św. Klary

7.00 + Bronisław i Bogusława (1 rocz. śm.) Kalinowscy
7.30 1 + Stanisław Pawłowski (11 greg.)
2 + Stanisław Białek (1 m-c po śm. – dar od uczestników pogrzebu)
18.00 Msza św. zbiorowa

Czwartek, 12 sierpnia

7.00 + Czesława Majewska (10 rocz. śm.)
7.30 1 + Stanisław Pawłowski (12 greg. – 1 rocz. śm.)
2 + Jerzy Piotr Matwiejczuk (1 m-c po śm. – dar od uczestników pogrzebu)
18.00 Msza św. zbiorowa

Piątek, 13 sierpnia

7.00 + Władysław Barszcz (11 rocz. śm.), Longina, Wiktoria, Jan, Franciszek, Stanisław
7.30 1 + Stanisław Pawłowski (13 greg.)
2 O Boże błogosławieństwo i dar zdrowia dla Józefa Mazurkiewicza
18.00 + Marianna Szafrańska, Janina, Tomasz, Marian, Jerzy, Kazimierz, Wiesława zm. z rodz. Marciniaków, Dominik Maliszewski

Sobota, 14 sierpnia, wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego

7.00 + Tomasz (14 rocz. śm.) i zm. z rodziny
7.30 + Stanisław Pawłowski (14 greg.)
18.00 + Wanda (18 rocz. śm.), Henryk (8 rocz. śm.), Eugeniusz, Irena, Ryszard

INTENCJE MSZALNE 01.08. – 07.08.2021 r.

Niedziela, 1 sierpnia, XVIII Niedziela Zwykła

7:00 + Stanisław Pawłowski (1 greg)
8:30 1 Dziękczynna z okazji rocznicy urodzin Danuty i Jacka z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski
2 W intencji Parafian
10:00 + Eugeniusz Sarafin (3 rocz. śm)
11:30 Msza św. w intencji Kółek Różańcowych
19:00 + Jan Szklanny

Poniedziałek, 2 sierpnia

7:00.+ Zofia Jamroż (33 rocz. śm)
7:30 + Stanisław Pawłowski (2 greg)
18:00 O zdrowie, Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Justyny Sagan z okazji 18 urodzin

Wtorek, 3 sierpnia

7:00 + Jakub Wierzchowski
7:30 1 + Zofia Ładoszek ( m-c po śmierci – intencja od uczestników pogrzebu)
2 + Stanisław Pawłowski ( 3 greg)
18:00 + Maria Pietrzak

Środa, 4 sierpnia – św. Jana Marii Vianneya

7:00 + Stanisław Pawłowski (4 greg)
7:30 1 Dziękczynna z okazji 31 rocznicy ślubu Anny i Mateusza Zarzyckich z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski dla całej rodziny
2 + Maria Drozd (m-c po śm)
18:00 Msza św. zbiorowa

Czwartek, 5 sierpnia

7:00 1 + Krystyna i Kazimierz
2 + Marcin Kłos (1 m-c – od sąsiadów)
7:30 1 + Mariusz Grzegorz Czubacki( m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
2 + Stanisław Pawłowski (5 greg)
18:00 Msza św. zbiorowa

Piątek, 6 sierpnia – Uroczystość Przemienienia Pańskiego (odpust parafialny)

7:00 + Stanisław Pawłowski (6 greg)
8:30 W intencjach Czcicieli Najświętszego Serca Jezusowego
10:00 Dziękczynna w 7 rocznicę urodzin Anieli z prośbą o Boże błogosławieństwo dary Ducha Świętego i potrzebne łaski dla niej i rodziców – Moniki i Tomasza
11:30 Msza św. zbiorowa
18:00 Msza św. w intencji Parafian

Sobota, 7 sierpnia

7:00 + Stanisława i Józef
7:30 1 + Julianna Adamczyk ( m-c po śm – intencja od uczestników pogrzebu)
2 + Stanisław Pawłowski (7 greg)
18:00 + Alina Popławska (98 m-c)

INTENCJE MSZALNE 25.07. – 31.07. 2021 r.

Niedziela 25 lipca, XVII Niedziela Zwykła

7:00 Dziękczynna z okazji 60 rocznicy ślubu Bogumiły i Władysława Samoniów z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
8:30 Dziękczynna z okazji 48 rocznicy ślubu Krystyny i Stanisława Osek z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski
10:00 + Czesław Jezierski ( 8 rocz. śm) Katarzyna i Jan, Adam i Wanda ++ Słomków
11:30 Msza św. w intencji Parafian
19:00.+ Wiesław Kosecki (6 rocz. śm) Aniela, Kazimierz, Barbara, Irena ++ Koseckich

Poniedziałek 26 lipca – św. Joachima i św. Anny, rodziców NMP

7:00. + Wanda Teresa Pawełczak (53 m-c po śm)
7:30 1 + Marian Polski (6 m-c po śm)
2 O szczęśliwy przebieg operacji dla Jarosława, o potrzebne łaski – int. od siostry
18:00 O zdrowie, Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Anny z okazji imienin

Wtorek 27 lipca

7:00 + Kazimiera Olejarczyk (2 m-c po śm) Jerzy Olejarczyk ++Olejarczyków, Markowiczów, Rosów, Sulejów, Korniaków
7:30 + Ewa Kuna ( 3 rocz. śm.)
18:00 + Helena (44 rocz. śm.) Aleksander, Zbigniew, Jan ++Faconów, Jerzy

Środa 28 lipca – św. Szarbela Makhlufa

7:00 + Kazimierz Leszek Jach (m-c po śmierci – intencja od uczestników pogrzebu)
7:30 + Konrad Szostak (2 m-c po śm.) – intencja od koleżanek i kolegów z pracy
18:00 Msza św. zbiorowa

Czwartek 29 lipca – św. Marty

7:00 + Jolanta Bojda (3 rocz. śm.)
7:30 + Maria Pastor (m-c po śm.) Ryszard Pudło (10 rocz. śm.)
18:00 Msza św. zbiorowa

Piątek 30 lipca – św. Piotra Chryzologa

7:00 +Zofia Momora (m-c po śm.)
7:30. + Franciszek Borowski (5 m-c po śm.)
18:00.1 + Bożena Iracka (4 rocz. śm.)
2+Teofil (29 rocz. śm.)

Sobota 31 lipca – św. Ignacego z Loyoli

7:00 O zdrowie dla rodziny Grzegorczyków i Józefy Kwapiszewskiej
7:30 + Marek Karapuda ( 30 dzień po śm.) – intencja od uczestników pogrzebu
18:00 + Franciszek (64 rocz. śm.) Aniela, Wojciech, Jacek ++Olendrów

INTENCJE MSZALNE 18.07. – 24.07.

Niedziela, 18 lipca, XVI Niedziela Zwykła

7.00. Władysław Jamroż (13 rocz śm)
8.30. Dziękczynna z okazji 40 rocznicy ślubu Teresy i Jana Michalczuków z prośbą o dar miłości, o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski dla jubilatów i całej rodziny
10.00. + Adela (16 rocz. śm) Józef, Władysława i Stanisław Niedźwiadek
11.30. Msza św. w intencji Parafian
19.00. + Maria i Antoni Chrost

Poniedziałek, 19 lipca

7.00. + Władysława i Henryk
7.30. + Piotr Zdzisław Kamiński (5 m-c po śm)
18.00. + Marta Olszak (11 m-c po śm)

Wtorek, 20 lipca, wspomnienie bł Czesława

7.00. O zdrowie Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Czesława Żurawskiego z okazji imienin
7.30 + Tadeusz (75 rocz. śm) i za wszystkich zamordowanych na Majdanku
18.00. + Zofia, Ambroży ++Przebirowskich

Środa, 21 lipca

7.00. + Kazimierz Majdan (32 rocz. śm) Maria i Feliks
7.30. + Wacława Szydłowska ( 9 m-c po śm.)
18.00. Msza św. zbiorowa

Czwartek, 22 lipca, święto św. Marii Magdaleny

7.00. + Karol Biliński (25 rocz. śm) Maria, Helena, Józef
7.30. O zdrowie Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Magdaleny z okazji imienin
18.00.  Msza św. zbiorowa

Piątek, 23 lipca, święto św. Brygidy

7.00 +Jan Miącz (17 rocz. śm) Lucyna Zielińska ( 5 m-c po śm) Sebastian i Franciszka Zgierscy
7.30. + Józef Strzelecki ( 2 rocz. Śm) Jan, Leokadia Strzeleccy
18.00. + Marianna Hetman (26 rocz. śm) ++ Hetmanów i Całużyńskich

Sobota, 24 lipca, wspomnienie św. Kingi

7.00. + Jan Wosiek (1 rocz. po śm.)
7.30. + Henryk Firlej
18.00. + Stanisław (34 rocz. śm) Józef (5 rocz. śm) ++Parków i Kłodnickich

INTENCJE MSZALNE 11.07. – 17.07.

Niedziela, 11. lipca, XV Niedziela Zwykła

7.00. Dziękczynna z okazji 80 rocznicy urodzin Adama, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski
8.30. Dziękczynna z okazji 19 rocznicy urodzin Wojciecha i 12 rocznicy urodzin Tomasza , z prośbą o Boże
błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski
10.00. Dziękczynna z okazji 89 rocznicy urodzin Krystyny Janiszewskiej, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski
11.30. ♦ Msza św. w intencji Parafian
19.00. + Sabina, Balbina, Leokadia, Jan, Henryk, Sebastian ++ Bojarskich

Poniedziałek, 12. lipca, wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu

7.00. …………………………………………………………………………………………….……….
7.30. Dziękczynna z okazji 50 rocznicy ślubu Danuty i Mariana Wolińskich, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, zgodę w rodzinie, potrzebne łaski dla jubilatów, ich dzieci i wnuków
18.00. Dziękczynna z okazji 25 rocznicy urodzin Wojciecha, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo,
opiekę NMP i potrzebne łaski

Wtorek, 13. lipca, wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

7.00. ………………………………………………………………

7.30. ………………………………………………………………
18.00. + Zygmunt Chruścik (28 rocz. śm.), Marianna i Józef Chruścik, Anna i Borys Kadłubowscy

Środa, 14. lipca

7.00. + Henryk Trochimiuk (7 rocz. śm)
7.30. + Teresa Nankiewicz (1 rocz. śm.)
18.00. Msza św. zbiorowa

Czwartek, 15. lipca, wspomnienie św. Bonawentury

7.00. + Adam Kulczycki (1 rocz. śm.)
7.30. + Henryk Dudzikowski (2 m-c. po śm.)
18.00. Msza św. zbiorowa

Piątek, 16. lipca, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel

7.00. 1 + Henryka Wrona (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
2 Za dusze w czyśćcu cierpiące
7.30. O zdrowie dla nienarodzonego jeszcze dziecka Aleksandry i Pawła
18.00. + Grażyna Bronisz (6 m-c. po śm.) – dar od sąsiadów z bloku

Sobota, 17. lipca

7.00. + Zofia Dłużniewska (2 m-c. po śm.)
7.30. + Zdzisław Urbański (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18.00. + Grażyna Bronisz (6 m-c. po śm.)

INTENCJE MSZALNE 04.07. – 10.07.

Niedziela, 4. lipca, XIV Niedziela Zwykła, 1. niedziela miesiąca

7.00. + Marek Podlodowski (7 rocz. śm.)
8.30. + Wacław, Janina, Wiesław ++ Pętalów i Sokołowskich, Antonina Sękuła
10.00. + Alicja Gajewska (6 rocz. śm.)
11.30. Msza św. w intencjach różańcowych
19.00. Dziękczynna z okazji 10 rocznicy ślubu Agnieszki i Andrzeja, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski

Poniedziałek, 5. lipca

7.00. + Kazimiera Olejarczyk (intencja od rodziny Wypychów)
7.30. + Anna Kowalczyk (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18.00. Z okazji 50 rocznicy urodzin Krystyny Welik – o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę MB, zdrowie i radość życia dla jubilatki

Wtorek, 6. lipca, wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

7.00. + Konrad Szostek (intencja od rodziny Soboskich)
7.30. + Halina Szczołko-Pawlak (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18.00. + Marian Boguń (20 rocz. śm.)

Środa, 7. lipca

7.00. + Władysław, Genowefa, Józefa
7.30. + Henryka Żmuda (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 + Alina Popławska (97 m-c po śm.)

Czwartek, 8. lipca, wspomnienie św. Jana z Dukli

7.00. + Kazimiera Olejarczyk, Jerzy Olejarczyk, ++ Olejarczyków, Korniaków, Markowiczów, Sulejów, Rosów (intencja od Pawła)
7.30. + Helena (23 rocz. śm.) i Wacław (27 rocz. śm.) Gorczyca
18.00. Msza św. zbiorowa

Piątek, 9. lipca

7.00. + Wanda Studzińska (m-c po pogrzebie – od uczestników pogrzebu)
7.30. + Helena Rzepka (10 m-c po śm.)
18.00. + Tadeusz Szymanek (11 m-c po śm.)

Sobota, 10. lipca

7.00. + Alfred Szewczuk (13 rocz. śm.), Teresa Szewczuk (9 rocz. śm.)
7.30. + Halina Pikacz (11 m-c po śm.)
18.00. + Stanisława Karwacka (5 m-c po śm.), Mieczysław, Krzysztof

INTENCJE MSZALNE 27.06. – 3.07.

Niedziela, 27. czerwca, XIII Niedziela Zwykła

7.00. + Władysław Jamroż (z okazji imienin)
8.30. 1 + Anna Chibowska (16 rocz. śm.), Antoni, ++ Chibowskich
2 + Władysława Czerniak (27 greg. i z okazji imienin)
10.00. Dziękczynna w 25 rocznicę ślubu Bożeny i Radosława Chodyczko, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski dla Jubilatów i ich dzieci – Adrianny i Bartłomieja
11.30. Msza św. w intencji Parafian
12.45. 1 Msza św. dziękczynna na zakończenie roku szkolnego (Szkoła Podstawowa nr 7)
2 + Jan i Jadwiga, Michalina i Antoni
3 + Konrad Szostek (m-c po sm. – od uczestników pogrzebu)
17.30. + Halina Bartoszewska
19.00. ++ Krzysiaków i Boliboków

Poniedziałek, 28. czerwca, wspomnienie św. Ireneusza

7.00. Dziękczynna z okazji imienin Ireneusza, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
7.30. + Władysława Czerniak (28 greg.)
18.00. 1 + Stanisław Jędruszczak (6 rocz. śm.), Stefania i Andrzej Jedruszczak, Aleksander i Janina Grzegorczyk
2 + Bogdan (6 rocz. śm.), Leokadia
3 + Janina Krawczyńska (5 rocz. śm.), Marianna Krawczyńska, Jan Krawczyński

Wtorek, 29. czerwca, uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła

7.00. 1 + Władysława Czerniak (29 greg.)
2 + Edward Czop (6 rocz. śm.)
9.00. + Franciszek Borowski (4 m-c po śm.)
18.00. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla ks. Proboszcza Piotra z okazji imienin (od Kółek Różańcowych, Przyjaciół Oblubieńca, Legionu Maryi, Rady Duszpasterskiej)

Środa, 30. czerwca

7.00. + Władysława Czerniak (30 greg.)
7.30. 1 O łaskę uzdrowienia dla Konrada oraz o opiekę Bożą dla rodziny
2 + Piotr Lużyński (z okazji imienin)
18.00. Msza św. zbiorowa

Czwartek, 1. lipca, I czwartek miesiąca

7.00. + Stanisław Kawecki (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
7.30. + Czesława Adamiak (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18.00. 1 Msza św. zbiorowa
2 + Marian Czochra (z okazji imienin)

Piątek, 2. lipca, I piątek miesiąca

7.00. + Henryk Łusiewicz (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
7.30. Dziękczynna w 80 rocz. urodzin Adama, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę NMP, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski
18.00. O Boże błogosławieństwo dla czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa

Sobota, 3. lipca, święto św. Tomasza Apostoła

7.00. + Józefa Sobczak (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
7.30. + Kazimiera Olejarczyk (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18.00. O Boże błogosławieństwo dla członków Kółka Różańcowego pw. NMP Licheńskiej i o życie wieczne dla zmarłych z tego kółka