Intencje mszalne 31 lipca – 6 sierpnia 2022 r.

Posted on

Niedziela, 31 lipca 2022 r.

7.00 + Teresa Wróbel (11 greg.)
8.30 Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Oliwiera z okazji 18 rocznicy urodzin
10.00 Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Barbary i Jerzego Smolak z okazji 50 rocznicy ślubu
11.30 ♦ Za Parafian
19.00 + Jan Szklanny (5 r. śm.)

Poniedziałek, 1 sierpnia 2022 r. – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego

7.00 Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Bożeny i Jacka Baczewskich z okazji 27 rocznicy ślubu
7.30 1) + Teresa Wróbel (12 greg.)
2) + Sławomir Leszek Lalka (m-c po śm. od uczestników pogrzebu)
18.00 + Franciszek (65 r. śm.), Jacek, Aniela, Wojciech ++ zm. z rodz. Olender

Wtorek, 2 sierpnia 2022 r.

7.00 + Zofia Jamroż (34 r. śm.)
7.30 1) + Zofia Nagnajewicz (m-c po śm. od kółka różańcowego MB Fatimskiej)
2) + Teresa Wróbel (13 greg.)
18.00 + Czesław Babiec (6 m–c. po śm. od rodziny Wcisłów z Garwolina)

Środa, 3 sierpnia 2022 r.

7.00 + Teresa Wróbel (14 greg.)
7.30 1) + Jakub Wieruszewski
2) + Bożena Iracka (5 r. śm.)
18.00 1) Intencja zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Maria Pietrzak

Czwartek, 4 sierpnia 2022 r. – Pierwszy Czwartek Miesiąca – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya

7.00 + Teresa Wróbel (15 greg.)
7.30 Dziękczynno-błagalna z okazji 4 rocznicy ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Anny i Mateusza i całej rodziny
18.00 Intencja zbiorowa

Piątek, 5 sierpnia 2022 r. Pierwszy Piątek Miesiąca

7.00 O łaskę wiary oraz o zawarcie sakramentalnego małżeństwa dla Wioletty i Piotra
7.30 1) +Teresa Wróbel (16 greg.)
2) + Janina Kielech (m-c po śm. od uczestników pogrzebu)
18.00 + Genowefa Podlodowska (od Jolanty i Zbigniewa Saków)

Sobota, 6 sierpnia 2022 r. – ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO – ODPUST

7.00 + Teresa Wróbel (17 greg.)
8.30 + Krystyna (22 r. śm.), Kazimierz
10.00 Dziękczynna w 8 rocznicę urodzin Amelii z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla niej i jej rodziców Moniki i Tomasza Bielawiec
11.30 SUMA ODPUSTOWA ZA PARAFIAN
18.00 Intencja zbiorowa


INTENCJE MSZALNE 24 – 30 lipca 2022 r.

Niedziela 24 lipca – XVII Niedziela Zwykła

7:00 + Teresa Wróbel (4 greg)
8:30 + Maria i Antoni Chrost
10:00 + Adela (17 rocz), Józef, Władysława i Stanisław
11:30 Msza Święta w intencji parafian
19:00 + Alina i Stanisław Buczek

Poniedziałek 25 lipca – św. Jakuba Apostoła, święto

7:00 + Teresa Wróbel (5 greg)
7:30 1) + Maria Janina Pic (5 rocz)
2) O szczęśliwą operację dla Jadwigi
18:00 + Józef Strzelecki (3 rocz), Leokadia i Jan Strzeleccy

Wtorek 26 lipca – św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny

7:00 + Wanda Teresa Pawełczak (65 m-c)
7:30 1) + Anna Borowiec (2 rocz)
2) + Aleksander Morawski ( m-c po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
18:00 + Teresa Wróbel (6 greg)

Środa 27 lipca

7:00 + Jan Wosiek (2 rocz), Czesława i Aleksander
7:30 1) + Teresa Wróbel (7 greg)
2) + Czesław Szyba (30 dzień po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
18:00 Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy

Czwartek 28 lipca – św. Szarbela Makhlufa

7:00 + Jan Miącz (18 rocz), Lucyna Zielińska, Sebastian i Franciszka Zgierscy
7:30 1) + Teresa Wróbel (8 greg)
2) O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Roberta z okazji 94 rocznicy urodzin
18:00 ♦ Msza święta zbiorowa

Piątek 29 lipca – św. Marty

7:00 + Jolanta Bojda (4 rocz)
7:30 1) + Teresa Wróbel (9 greg)
2) + Tadeusz Miącz (30 dzień po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
18:00 + Jakub Łaska (32 rocz)

Sobota 30 lipca – św. Piotra Chryzologa

7:00 + Krystyna Chmielewska (36 rocz)
7:30 1) + Teresa Wróbel (10 greg)
2) + Alina Lamirska – Struzik (30 dzień po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
18:00 + Teofil


INTENCJE MSZALNE 17 – 23 lipca 2022 r.

Niedziela 17 lipca – XVI Niedziela Zwykła

7:00 Dziękczynno – błagalna w intencji Tomasza i Wojciecha z okazji urodzin, o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
8:30 Dziękczynna w 50 rocznicę urodzin Andrzeja z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla jubilata i całej rodziny
10:00 Dziękczynno – błagalna w 49 rocznicę ślubu Krystyny i Stanisława Osek z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
11:30 Msza Święta w intencji parafian
19:00 + Grażyna Bronisz (18 m-c), Zdzisław i Henryka Dżbik

Poniedziałek 18 lipca – św. Szymona z Lipnicy

7:00 + Sławomir Pawełczak (1 rocz)
7:30 1) + Władysław Jamroż (14 rocz)
2) + Maria Dziurka (m-c po śmierci – od rodziny)
18:00 + Marianna Hetman (27 rocz) ++ Hetmanów i Całużyńskich

Wtorek 19 lipca

7:00 + Renata Kowalczyk (5 m-c)
7:30 1) + Władysława (rocznica śmierci), Henryk
2) + Janusz Maruszak (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 + Maria Parka (1 rocz)

Środa 20 lipca – bł. Czesława

7:00 + Czesław Żurawski (imieninowa)
7:30 1) + Zofia i Ambroży Przebirowski
2) + Halina Fałek (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy

Czwartek 21 lipca – św. Apolinarego, św. Wawrzyńca z Brindisi

7:00 + Kazimierz Majdan (33 rocz), Maria, Feliks
7:30 1) + Teresa Wróbel (1 greg)
2) + Maria Markowska (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 Msza święta zbiorowa

Piątek 22 lipca – Święto św. Marii Magdaleny

7:00 + Karol Biliński (26 rocz), Maria, Helena, Józef
7:30 1) + Teresa Wróbel (2 greg) 2) + Łukasz Wojciechowski (m-c po śmierci – od rodziny)
18:00 O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Magdaleny i Anny z racji imienin

Sobota 23 lipca – Święto św. Brygidy, patronki Europy

7:00 + Grażyna Kiszczak
7:30 1) + Teresa Wróbel (3 greg) 2) + Edward Szafraniec (urodzinowa), Katarzyna Szafraniec (60 rocz)
18:00 + Roman Fryc (4 m-c)


INTENCJE MSZALNE 10 – 16 lipca 2022 r.

Niedziela 10 lipca – XV Niedziela Zwykła

7:00 Dziękczynno – błagalna z okazji 75 rocznicy urodzin Franciszka
8:30 Dziękczynna w 1 rocznicę urodzin Laury z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
10:00 Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej i o powrót do zdrowia po ciężkiej operacji dla Krystyny Janiszewskiej z okazji 90 urodzin
11:30 Msza Święta w intencji parafian
19:00 + Czesław Jezierski (9 rocz.), Katarzyna, Jan ++ Słomków

Poniedziałek 11 lipca – Święto św. Benedykta, patrona Europy

7:00 + Mariusz Czubacki (1 rocz.)
7:30 + Zbigniew Michalak (1 m-c – dar od rodziny)
18:00 + Władysław Popławski (3 m-c)

Wtorek 12 lipca – św. Brunona z Kwerfurtu

7:00 + Zdzisław Podleśny (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
7:30 1) + Sabina, Balbina, Leokadia, Jan, Henryk, Sebastian ++ Bojarskich
2) + Janusz Ułanowicz ++ Ułanowiczów i Szulakowskich
18:00 + Jerzy Matwiejczuk (1 rocz.) ++ Matwiejczuków

Środa 13 lipca – św. Andrzeja Świerada i Benedykta

7:00 + Jerzy Maczulski
7:30 1) + Anna Sadowska (1 rocz.)
2) + Jarzy Duchnowski (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18:00 Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy

Czwartek 14 lipca – św. Kamila de Lellis

7:00 + Purc Bronisława (m30 dzień po śm. – od uczestników pogrzebu)
7:30 1) + Teresa Nankiewicz (2 rocz.)
2) + Teresa Sagan (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18:00 Msza święta zbiorowa

Piątek 15 lipca – św. Bonawentury, doktora Kościoła

7:00 + Bronisław Kalinowski (30 dzień po śm – od uczestników pogrzebu)
7:30 + Maria i Adam, Jadwiga i Władysław, Julia i Kazimierz, Waldemar, Mieczysław
18:00 + Zygmunt Chruscik (19 rocz.), Józef i Marianna Chruscik, Anna i Borys Kadłubowscy

Sobota 16 lipca – NMP z Góry Karmel

7:00 + Andrzej Fil
7:30 1) + Helena Facon (45 rocz.) ++ Facon, Henryk, Aleksander, Jan, Zbigniew, Maria
2) + Krystyna Wierzbicka (30 dzień po śm. – od uczestników pogrzebu)
18:00 + Genowefa Podlodowska (od Karoliny i Marcina Podlodowskich z dziećmi)


INTENCJE MSZALNE 3 – 9 lipca 2022 r.

Niedziela 3 lipca – XIV Niedziela Zwykła

7:00 + Marian (3 rocz.), Lucjan (1 rocz.)
8:30 + Maria i Adam Biłołus
10:00 + Alicja Gajewska (7 rocz.)
11:30 Msza Święta w intencjach Kółek Różańcowych
19:00 + Halina Bartoszewska

Poniedziałek 4 lipca – św. Elżbiety Portugalskiej

7:00 + Józef Mazurkiewicz
7:30 1) + Genowefa Piernik (rocznica śmierci)
2) + Jolanta Woś (30 dzień)
18:00 + Jerzy Olejarczyk (urodzinowa), Kazimiera Olejarczyk

Wtorek 5 lipca – św. Marii Goretti

7:00 + Józef Mazurkiewicz
7:30 + Marek Podlodowski (8 rocz.) ++ Podlodowskich i Szczepaniaków
18:00 + Grzegorz Soroka (urodzinowa)

Środa 6 lipca – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

7:00 + Czesław Kowalski (15 rocz.)
7:30 + Janina Kawecka (m-c po śm – od uczestników pogrzebu)
18:00 ♦ Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy

Czwartek 7 lipca

7:00 + Zofia, Bolesław, Stefania, Józef
7:30 1) + Leokadia, Jan, Marian, Irena ++ Niedźwiedzkich i Głowackich
2) + Alfreda i Edward Kowalscy
18:00 Msza święta zbiorowa

Piątek 8 lipca – św. Jana z Dukli

7:00 + Katarzyna i Franciszek Pawełczak
7:30 + Stanisław Białek (1 rocz.)
18:00 + Alina Popławska (109 m-c)

Sobota 9 lipca – św. Augustyna Zhao Rong i Towarzyszy, męczenników

7:00 + Stefania, Józef, Zofia, Bolesław
7:30 + Janina, Tomasz, Wiesława, Jerzy, Kazimierz, Marian ++ Marciniaków, Marianna Szafrańska, Dominik Maliszewski
18:00 + Ryszard Pudło, Maria Pastor, Marcjanna i Jan Oniszczuk, Bronisława i Józef Pudło


INTENCJE MSZALNE 26 czerwca – 2 lipca 2022 r.

Niedziela 26 czerwca – XIII Niedziela Zwykła

7:00 + Wanda Teresa Pawełczak (64 m-c)
8:30 1) + Antoni (rocznica śmierci), Tomasz, Stanisława
2) O zdrowie, Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Zygmunta Puchały z okazji 80 urodzin
10:00 O zdrowie, Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Jasia z okazji 9 urodzin oraz dla jego rodziców Grażyny i Michała
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 Dziękczynna w 55 rocznicę ślubu Bogumiły i Józefa Cichoszów, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla całej rodziny
17:30 + Czesław Żurawski (26 greg.)
19:00 + Jan Korzeń (4 rocz.), Romualda Korzeń (20 rocz.)

Poniedziałek 27 czerwca – św. Cyryla Aleksandryjskiego

7:00 + Władysław Jamroż (imieninowa)
7:30 + Czesław Żurawski (27 greg.)
18:00 + Emilia i Władysław ++ Kublickich

Wtorek 28 czerwca – św. Ireneusza

7:00 + Józef Mazurkiewicz
7:30 + Czesław Żurawski (28 greg.)
18:00 + Stanisław Jędruszczak (7 rocz.), Stefania i Andrzej Jędruszczak Aleksander i Janina Grzegorczyk

Środa 29 czerwca – Świętych Apostołów Piotra i Pawła

7:00 + Genowefa Woźniak (urodzinowa) ++ Kuterów i Woźniaków
9:00 + Czesław Żurawski (29 greg.)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) O zdrowie, Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla ks. Proboszcza Piotra z okazji dnia imienin (od Rady Duszpasterskiej, Kółek Różańcowych i Legionu Maryi)

Czwartek 30 czerwca – Świętych Pierwszych Męczenników Kościoła Rzymskiego

7:00 Dziękczynna w 10 rocznicę ślubu Agnieszki i Łukasza, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
7:30 + Czesław Żurawski (30 greg.)
18:00 Msza święta zbiorowa

Piątek 1 lipca – św. Ottona

7:00 +Józef Mazurkiewicz
7:30 + Jan, Feliksa, Ignacy, Danuta ++ Dębowczyków, Alina, Włodzimierz Junik
18:00 + Władysława

Sobota 2 lipca

7:00 + Czesław Babiec (5 m-c – od rodz. Gałczyńskich i Sucheckich ze Zduńskiej Woli)
7:30 Dziękczynna w 55 rocznicę ślubu Bożeny i Józefa, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski
18:00 W intencjach Kółka Różańcowego MB Licheńskiej – za żywych i zmarłych


INTENCJE MSZALNE 19 czerwca – 25 czerwca 2022 r.

Niedziela 19 czerwca – XII Niedziela Zwykła

7:00 + Maria Parka (11 m-c)
8:30 1) + Kazimierz (14 rocz.) ++ Zawadzkich i Sobczaków
2) O zdrowie, Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Celiny Bocian z okazji 70 urodzin
10:00 1) O zdrowie, Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Alicji z okazji 22 urodzin
2) + Alina i Stanisław Buczek
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) + Danuta, Henryk, Marek, Wojciech, Małgorzata, Anna ++ Pyciarz
2) + Józef Mazurkiewicz (od przyjaciół z Kurowa)
17:30 + Czesław Żurawski (19 greg.)
19:00 + Józef Ryszard Wesołowski (12 rocz), Stefania Wesołowska (7 m-c)

Poniedziałek 20 czerwca

7:00 + Renata Kowalczyk (4 m-c)
7:30 + Czesław Żurawski (20 greg)
18:00 1) + Janina, Eugeniusz, Justyna, Stanisław ++ Guzów, Brygołów, Mazurów, Trykaczów
2) + Janina, Jan, Katarzyna, Antoni ++ Wachów, Stanisława i Stanisław Małyszkowie

Wtorek 21 czerwca – św. Alojzego Gonzagi

7:00 + Roman Fryc (3 m-c)
7:30 + Czesław Żurawski (21 greg.)
18:00 1) Dziękczynna w 66 rocznicę ślubu Danuty i Roberta Pietrasów, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
2) + Stanisław Dulniak (37 rocz.), ks. Henryk ++ Dulniaków i Rachwałów, Józefa i Wiesław Sugier

Środa 22 czerwca – św. Jana Fishera i św. Tomasza More’a

7:00 1) + Marian Polski i za zmarłych rodziców Jana i Zofię 2) + Stanisław Kaczyński (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
7:30 + Czesław Żurawski (22 greg.)
18:00 1) ♦ Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Krystyna Krak (z okazji 73 urodzin)
19:30 Msza święta akademicka

Czwartek 23 czerwca – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

7:00 + Józef Mazurkiewicz
7:30 1) + Czesław Żurawski (23 greg.)
2) + Mateusz Winiarczyk (2 rocz.)
8:15 Msza Święta z okazji zakończenia roku szkolnego dla Szkoły Muzycznej
9:30 Msza Święta z okazji zakończenia roku szkolnego dla Szkoły Podstawowej nr 7
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) + Zofia Momora ( rocznica śmierci)

Piątek 24 czerwca – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

7:00 + Jan (imieninowa) i Maria z rodziny Suwałów
9:00 + Czesław Żurawski (24 greg)
18:00 1) + Janina, Wacław, Wiesław ++ Pętalów i Sokołowskich, Andrzej Sendłak
2) + Władysław Hetman (rocznica śmierci) ++ Hetmanów i Całużyńskich

Sobota 25 czerwca – Niepokalanego Serca NMP

7:00 + Andrzej Sikora (rocznica śmierci)
7:30 + Janina Krawczyńska (6 rocz.), Marianna i Jan
18:00 1) Dziękczynna w 50 rocznicę ślubu Haliny i Stanisława Kafarskich, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski
2) + Czesław Żurawski (25 greg.)


INTENCJE MSZALNE 12 – 18 czerwca 2022 r.

Niedziela 12 czerwca – UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY NAJŚWIĘTSZEJ

7:00 + Aniela (7 rocz.), Jacek, Franciszek, Wojciech ++ Olendrów
8:30 1) + Zenona Żydek (9 rocz.) ++ z rodziny
2) + Dariusz Zalewski (8 m-c), Józefa Michalczak
10:00 1) O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, wzajemną miłość i wzrost duchowy dla Roberta i Iwony z racji 12 rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa
2) + Irena Kutyłowska (dar od uczestników pogrzebu)
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Jasia w 7 rocznicę urodzin
2) O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Martyny i Jacka oraz ich dzieci
17:30 + Czesław Żurawski (12 greg.)
19:00 + Helena Szklanna (19 rocz.)

Poniedziałek 13 czerwca – św. Antoniego z Padwy

7:00 + Józef Mazurkiewicz
7:30 1) + Czesław Żurawski (13 greg.)
2) + Zygmunt Kryszkiewicz (30 dzień po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Marcin Kłos (1 rocz.), Lidia i Leszek Kłos
2) Dziękczynno – błagalna w rocznicę urodzin Anny Machnacz z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski

Wtorek 14 czerwca – bł. Michała Kozala

7:00 1) + Józef Mazurkiewicz
7:30 + Czesław Żurawski (14 greg.)
18:00 1) + Andrzej Fil
2) + Teresa Gęca
3) + Janina Duda (30 dzień po śmierci – od rodziny)

Środa 15 czerwca

7:00 + Kazimiera Olejarczyk (urodzinowa), Jerzy Olejarczyk
7:30 + Czesław Żurawski (15 greg.)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Wanda i Antoni Strycharzowie
3) + Hanna Mecner (m-c po śmierci – od rodziny)

Czwartek 16 czerwca – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

7:00 + Józefa i Jan Stefaniccy, Alicja Zbysław, Aniela i Helena Kozickie, Barbara Zaczek
9:00 1) ♦ Msza Święta w intencji parafian
2) + Wacław Klimski (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
PROCESJA EUCHARYSTYCZNA
Msza Św. po procesji: 1) + Bogusława Kozłowska (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
2) + Zofia Skórzyńska (7 m-c)
19:00 + Czesław Żurawski (16 greg.)

Piątek 17 czerwca – św. Brata Alberta Chmielowskiego

7:00 + Janina Liponoga (26 rocz.), Franciszka, Michał, Czesław
7:30 1) + Czesław Żurawski (17 greg.)
2) + Romuald Targosiński (m-c po śmierci – od rodziny)
18:00 1) + Piotr Zdzisław Kamiński (16 m-c)
2) + Grażyna Bronisz (17 m-c), Zdzisław, Henryka Dżbik

Sobota 18 czerwca

7:00 + Sławomir Pawełczak (11 m-c)
7:30 + Czesław Żurawski (18 greg.)
18:00 1) + Leon Surma (8 rocz) ++ Surmów
2) + Helena i Wacław ++ z rodziny


INTENCJE MSZALNE 5 – 11 czerwca 2022 r.

Niedziela 5 czerwca – UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

7:00 + Józefa, Jan, Janusz, Jerzy, Mirosław ++ Salewiczów
8:30 1) + Helena, Leon, Jan, Zygmunt ++ Puchała
2) + Anna Radzik (m-c po śm – od rodziny)
10:00 1) + Leszek (7 rocz.), Zofia, Józef ++ Saganów
2) +Józef Malisiewicz (17 rocz.)
11:30 1) ♦ Msza Święta w intencji parafian
2) Msza Święta w intencjach Kółek Różańcowych
12:45 1) O łaskę żywej wiary, powrót do życia sakramentalnego, a zwłaszcza o zawarcie sakramentu małżeństwa dla Piotra i Wiolety
2) + Irena Niedziałek (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
17:30 + Czesław Żurawski (5 greg.)
19:00 + Anna i Antoni Czerwińscy

Poniedziałek 6 czerwca – Święto NMP Matki Kościoła

7:00 + Andrzej Igras
7:30 + Czesław Żurawski (6 greg.)
18:00 1) Dziękczynna w 13 rocznicę ślubu Katarzyny i Łukasza Wysokińskich z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla całej rodziny
2) + Józef i Wanda Łucka, Kazimiera Wodyńska

Wtorek 7 czerwca

7:00 1) + Antonina (30 rocz.), Marianna, Edward, Stanisław, Kazimierz, Wacław
2) + Leszek Samuś (30 dzień po śmierci – od uczestników pogrzebu)
7:30 1) + Czesław Żurawski (7 greg.)
18:00 1) O Boże błogosławieństwo, zdrowie, dalszy wzrost we wzajemnej miłości dla Andrzeja i Krystyny Welików w 25 rocznicę ślubu
2) + Alina Popławska (108 m-c)

Środa 8 czerwca – św. Jadwigi Królowej

7:00 + Zofia, Henryk, Bronisława, Jan, Marshal
7:30 + Czesław Żurawski (8 greg.)
18:00 1) ♦ Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Teresa Gęca
19:30 Msza święta akademicka

Czwartek 9 czerwca – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

7:00 + Józef Mazurkiewicz
7:30 1) + Czesław Żurawski (9 greg.)
2) + Genowefa (4 rocz.), Stanisława
18:00 1) ♦ Msza święta zbiorowa
2) + Roman Fryc (od sąsiadów z bloku)

Piątek 10 czerwca

7:00 1) + Maria i Stanisław Ochowscy
2) + Marian Mazurek (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
7:30 + Czesław Żurawski (10 greg.)
18:00 1) O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla wspólnot Przyjaciół Oblubieńca z regionu św. Antoniego
2) O Boże błogosławieństwo dla Małgorzaty Marzec z okazji imienin

Sobota 11 czerwca – św. Barnaby Apostoła

7:00 Dziękczynno – błagalna w intencji Jolanty z okazji urodzin i imienin, o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
7:30 + Czesław Żurawski (11 greg.)
18:00 1) + Władysław Popławski (2 m-c)
2) + Genowefa Podlodowska (od Jolanty i Zbigniewa Saków)


INTENCJE MSZALNE 29 maja – 4 czerwca 2022 r.

Niedziela 29 maja – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

7:00 Dziękczynna za dotychczasowe życie w rocznicę 85 urodzin Leokadii z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
8:30 1) + Henryk Facon (29 greg.)
2) + Lidia Szymańska (30 dzień po śmierci – od uczestników pogrzebu)
10:00 Msza święta w rocznicę I Komunii św. dla dzieci ze SP nr 7
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 Msza święta w rocznicę I Komunii św. dla dzieci ze Szkoły Muzycznej
17:30 + Kazimierz Kozioł (19 rocz.)
19:00 + Anna Poncet (14 rocz.)

Poniedziałek 30 maja – św. Jana Sarkandra, męczennika

7:00 + Helena i Piotr Hasiak
7:30 + Henryk Facon (30 greg.)
18:00 1) + Adolf Stasiak (11 rocz.), Józefa Stasiak (14 rocz.), Marian Stasiak (10 rocz.), Halina i Bronisław, Ewa ++ Piskorskich
2) + Włodzimierz ++ Kowalskich

Wtorek 31 maja – Święto Nawiedzenia NMP

7:00 + Józef Mazurkiewicz
7:30 + Jan i Józefa Stefaniccy, Alicja Zbysław, Helena i Aniela Kozickie, Barbara Zaczek
18:00 1) + Genowefa Chruścik (10 rocz.), Waleria i Michał Chomowicz, Emilia i Stanisław Skoczylas
2) + Janina Machnacz ++ Machnaczów i Rębaczów

Środa 1 czerwca – św. Justyna, męczennika

7:00 + Jadwiga i Władysław Bodera
7:30 + Czesław Żurawski (1 greg.)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Zofia Gryta, Genowefa Żuber
19:30 Msza święta akademicka

Czwartek 2 czerwca – św. Marcelina i Piotra, męczenników

7:00 + Czesław Babiec (4 m-c – od rodziny Klimków)
7:30 + Czesław Żurawski (2 greg.)
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) + Stanisław Ziętek (21 rocz.) ++ Ziętków i Grzegorczyków

Piątek 3 czerwca – św. Karola Lwangi i Towarzyszy, męczenników

7:00 + Jakub Wierzchowski
7:30 + Czesław Żurawski (3 greg.)
16:30 O Boże błogosławieństwo dla Jana, Marty i Marii z okazji urodzin
18:00 + Maciej (14 rocz.)

Sobota 4 czerwca

7:00 O rozwiązanie trudnej sprawy rodzinnej, zgodę i potrzebne łaski dla Radosława i Roberta
7:30 + Czesław Żurawski (4 greg.)
18:00 1) + Oleg, Krystyna, Kazimiera, Janina, Antonina, Jan, Zofia
2) + Henryk Nakielski (4 rocz.), Helena i Jan Nakielscy, Julia i Julian Kosz, Maria i Kazimierz Kozioł, Czesława i Henryk Kosz


Intencje mszalne 22 maja – 28 maja 2022 r.

Niedziela 22 maja – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

7:00 + Józef Mazurkiewicz
8:30 1) + Henryk Facon (22 greg.)
2) O zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę MB dla Grażyny z okazji urodzin
10:00 1) + Jan Dobosz (29 rocz), Genowefa Dobosz (14 rocz.)
2) + Jan Kowalik (dar od dyrekcji i pracowników Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie)
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) + Wiktoria Włosek (5 rocz.), Czesław, Julian ++ Włosków i Wincentowiczów
2) + Genowefa Podlodowska (m-c po śm – od rodziny)
17:30 + Władysław Tchórz (21 rocz.) ++ Tchórzów, Zalewskich, Wołowskich, Matejczuków
19:00 + Józef, Maria ++ Góreckich

Poniedziałek 23 maja

7:00 + Józef Mazurkiewicz
7:30 + Henryk Facon (23 greg)
16:30 + Marek Gierlach
18:00 1) O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski dla Teresy i Czesława
2) + Leon i Natalia Kaleniccy, Stanisław Paczkowski ++ z rodziny

Wtorek 24 maja – NMP Wspomożycielki Wiernych

7:00 + Stanisław, Janina, Danuta
7:30 + Henryk Facon (24 greg)
16:30 Dziękczynna w 3 rocznicę urodzin Michaliny z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski
18:00 1) O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski dla Marcela i jego rodziców Anny i Tomasza
2) + Józef Rzedzicki (4 rocz), Jan Janczak ++ Rzedzickich i Janczaków

Środa 25 maja – św. Bedy Czcigodnego

7:00 + Teodozja Wolska ( 3 m-c – od brata Jana Zarębskiego z żoną)
7:30 + Henryk Facon (25 greg.)
16:30 + Bolesław Kazimierz Turek (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) ♦ Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Henryk Szymański (2 m-c – od bratanicy Beaty)
19:30 ♦ Msza święta akademicka

Czwartek 26 maja – św. Filipa Neri

7:00 + Wanda Teresa Pawełczak (63 m-c)
7:30 1) + Henryk Facon (26 greg.)
2) + Halina
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) + Irena Musik (3 rocz.), Marianna i Bronisław Leśnikowiczowie, Jan Dyś

Piątek 27 maja – św. Augustyna z Canterbury

7:00 + Kazimiera Olejarczyk (1 rocz.), Jerzy Olejarczyk ++ z rodziny
7:30 + Henryk Facon (27 greg.)
18:00 1) O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego dla Wspólnot Przyjaciół Oblubieńca z regionu św. Antoniego
2) + Zofia Łaska (30 rocz.)

Sobota 28 maja

7:00 + Celina Antecka (14 rocz.), Bolesław Antecki
7:30 + Henryk Facon (28 greg.)
18:00 1) + Lidia, Alicja
2) + Roman Fryc (2 m-c)


INTENCJE MSZALNE 15 – 21 maja 2022 r.

Niedziela 15 maja – V NIEDZIELA WIELKANOCNA

7:00 + Helena Żuchnik (26 rocz.), Jan ++ Żuchnik, Maj, Malik
8:30 1) + Henryk Facon (15 greg.)
2) + Tadeusz Rowiński (18 rocz.)
10:00 1) + Zofia, Franciszek, Henryk, Irena ++ z rodziny
2) + Zofia Bugała (7 rocz), Jan Bugała (20 rocz.) ++ Bugałów i Psujków
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) + Zofia (imieninowa)
2) + Henryk Dudzikowski (1 rocz.)
17:30 + Anna, Adam (51 rocz.)
19:00 1) W intencjach Politechniki Lubelskiej z okazji święta uczelni
2) + Helena, Witold, Andrzej ++ Adamskich

Poniedziałek 16 maja – święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski

7:00 Dziękczynna w 26 rocznicę urodzin Łukasza z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski
7:30 + Henryk Facon (16 greg.)
18:00 1) + Zofia Skórzyńska (6 m-c)
2) + Maria Lisiecka (4 rocz.)

Wtorek 17 maja

7:00 + Zofia Jamroż (imieninowa)
7:30 + Henryk Facon (17 greg)
18:00 1) + Grażyna Bronisz (16 m-c), Zdzisław i Henryka Dżbik
2) + Aniela, Stanisław, Zofia, Jan ++ Sokołowskich, Jerzy Noworola

Środa 18 maja

7:00 + Sławomir Pawełczak ( 10 m-c)
7:30 + Henryk Facon (18 greg.)
18:00 1) ♦ Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Piotr Zdzisław Kamiński (15 m-c)
19:30  Msza święta akademicka

Czwartek 19 maja

7:00 + Renata Kowalczyk (3 m-c)
7:30 + Henryk Facon (19 greg.)
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) + Andrzej i Maciej

Piątek 20 maja

7:00 + Józef Mazurkiewicz
7:30 + Henryk Facon (20 greg.)
18:00 1) + Maria Parka (10 m-c)
2) + Stanisława, Ryszard, Andrzej, Apolonia, Paweł ++ Spaczyńskich, Marianna, Stanisław ++ Ochowskich
3) O Boże Błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MB dla Wiesławy z okazji imienin

Sobota 21 maja

7:00 + Andrzej Popiołek (5 rocz), Irena Popiołek (35 rocz.)
7:30 + Henryk Facon (21 greg.)
10:00 ♦ Msza św. Pierwszokomunijna dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 7
12:00 Msza św. Pierwszokomunijna dla dzieci ze Szkoły Muzycznej
18:00 1) + Witold Grygiel (8 rocz.) ++ Gryglów i Kornasów
2) + Zenon Pruszkowski ( 2 m-c po śm. – od współpracowników córki Ewy)


INTENCJE MSZALNE 8 – 14 maja 2022 r.

Niedziela 08 maja – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

7:00 + Zofia i Stanisław Nowak
8:30 1) + Henryk Facon (8 greg.)
2) + Ks. Stanisław Burzec
10:00 1) + Stanisława i Bolesław Niedźwiadek
2) + Józef Mazurkiewicz (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 + Stanisława (28 rocz.) i Jerzy (31 rocz.) Równiak, Helena i Jan Goliszek
17:30 + Stanisław Woźniak (imieninowa)
19:00 + Zofia i Stanisław Chojnaccy

Poniedziałek 09 maja – Uroczystość św. Stanisława BM

7:00 O zdrowie, Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego dla chrześniaków; Jarosława, Teodora, Moniki, Janusza, Barbary, Marioli, Łukasza
7:30 + Henryk Facon (9 greg.)
18:00 1) + Marianna, Stanisław, Mieczysław ++ Sobiech, Grzegorz i Katarzyna Pawlak, Marianna i Kazimierz Zduńscy, Marianna i Józef Sobiech
2) + Zofia, Józef, Ryszard

Wtorek 10 maja

7:00 1) + Henryk Król (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
2) + Mira Kisiel, Leszek, Robert
7:30 + Henryk Facon (10 greg.)
18:00 1) + Melania Stryjek, Piotr i Jadwiga Stryjek
2) + Ryszard

Środa 11 maja

7:00 + Jan Kręgiel (12 rocz.), Longina, Wiktoria, Franciszek, Stanisław, Władysław
7:30 + Henryk Facon (11 greg.)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Janina Kryłowicz (4 rocz.)
3 + Władysław Popławski (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
19:30 Msza święta akademicka

Czwartek 12 maja

7:00 + Stefania, Józef, Aleksander, Krystyna, Jan, Dariusz
7:30 1) + Henryk Facon (12 greg.)
2) + Zofia, Henryk, Bronisława, Jan, Marshal
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) + Zbigniew Czułnowski (12 rocz.) ++ Czułnowskich i Piętków

Piątek 13 maja – NMP z Fatimy

7:00 1) + Agnieszka, Weronika, Jan, Józef, Stanisław ++ Osetek
2) O Boże błogosławieństwo dla Antoniego Piwko z okazji 8 rocznicy urodzin
7:30 + Henryk Facon (13 greg.)
18:00 1) W intencjach członków Kółka Różańcowego MB Fatimskiej; dla żyjących o Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych o życie wieczne
2) + Krystyna Wójtowicz (2 rocz.)

Sobota 14 maja – św. Macieja Apostoła, święto

7:00 O Boże błogosławieństwo dla Zofii z okazji imienin i 72 rocznicy urodzin
7:30 + Henryk Facon (14 greg.)
+ Katarzyna (13 rocz.), Aleksander (28 rocz.)
18:00 1) + Małgorzata Weremko (1 rocz.) ++ Weremko, Ziętek, Warda
2) + Zofia Juszczyńska


INTENCJE MSZALNE 1 – 7 maja 2022 r.

Niedziela 1 maja – III NIEDZIELA WIELKANOCNA

7:00 + Leon, Emilia, Seweryn, Władysława, Stanisław
8:30 1) + Henryk Facon (1 greg.)
2) Intencja dziękczynna w 20 rocznicę ślubu Katarzyny i Michała Ścibiorów z prośbą o Boże błogosławieństwo dla jubilatów i ich synów Jakuba i Stanisława
10:00 1) + Aniela i Karol Łakomscy, Marianna i Edward Szczygielscy
2) + Elżbieta Włodarczyk (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
11:30 1) ♦ Msza Święta w intencji parafian
2) Msza Święta w intencjach Kółek Różańcowych
12:45 Intencja dziękczynna w 5 rocznicę urodzin Filipa z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski dla całej rodziny
17:30 O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, dobre wybory dla Maćka w 20 rocznicę urodzin, z prośbą o pomyślne zdanie egzaminów maturalnych
19:00 O Boże błogosławieństwo, opiekę MB dla Anny w dniu urodzin

Poniedziałek 2 maja – św. Atanazego

7:00 + Czesław Babiec (3 m-c) – od Zofii i Kazimierza Babiec ze Szczecina
7:30 + Henryk Facon (2 greg.)
18:00 1) O zdrowie, Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MB dla Marii Pyz z okazji imienin
2) + Renata Kowalczyk (dar od pracowników firmy „Norma”)

Wtorek 3 maja – Uroczystość NMP Królowej Polski

7:00 1) + Janusz Rudziński (24 rocz.)
8:30 1) + Henryk Facon (3 greg.)
2) + Irena Cegłowska (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
10:00 1) O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Pauliny z okazji 18 rocznicy urodzin
2) + Elżbieta Wierzbińska (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
11:30 1) + Marek Błaziak (1 rocz.), Tomasz Błaziak (1 rocz.), Marian Wołoszyn (1 rocz.) Helena Wołoszyn (5 rocz.)
2) O Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę MB dla Barbary Pietrzak i o życie wieczne dla Tadeusza Pietrzaka
19:00 O łaskę żywej wiary, powrót do życia sakramentalnego, a zwłaszcza zawarcie małżeństwa sakramentalnego dla Piotra i Wioletty

Środa 4 maja św. Floriana

7:00 + Jakub Wierzchowski
7:30 + Henryk Facon (4 greg.)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Wacław (11 rocz.), Janina, Wiesław ++ Pętalów, Sokołowskich, Antonina Sękuła
3) + Helena Ozimek (m-c po śmierci)
19:30 Msza święta akademicka

Czwartek 5 maja

7:00 + Irena (imieninowa), Jan
7:30 1) + Henryk Facon (5 greg.)
2) + Jan Wiśniewski (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) ♦ Msza święta zbiorowa
2) + Czesław Żurawski (5 m-c)

Piątek 6 maja – Święto św. Apostołów Filipa i Jakuba

7:00 Dziękczynna w 53 rocznicę urodzin Artura z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski
7:30 + Henryk Facon (6 greg.)
16:30 + Marian Koch (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Stanisław Chyła (11 rocz.)
2) + Stanisław Jop (m-c po śmierci – od rodziny)

Sobota 7 maja

7:00 + Krystyna Farfus
7:30 + Henryk Facon (7 greg.)
18:00 1) + Alina Popławska (107 m-c)
2) + Alicja Sidor (4 rocz.)


Intencje mszalne 24 – 30 kwietnia 2022 r.

Niedziela 24 kwietnia – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

7:00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Mariana z okazji urodzin
8:30 1) + Marian Koszko (24 greg)
2) + Antoni Janowski (18 rocz.), Helena Pliwka ++ Janowskich i Pliwków
10:00 1) + Tadeusz (22 rocz.), Stefan, Eugenia, Jan, Marianna, Brygida, Andrzej
2) O Boże błogosławieństwo dla członkiń Kółka Różańcowego pw. Miłosierdzia Bożego
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) + Jan Pikacz (25 rocz.)
2) + Henryk Szymański (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
17:30 O Boże błogosławieństwo dla Kazimiery z okazji 88 urodzin
19:00 O łaskę żywej wiary, o powrót do sakramentów, zwłaszcza zawarcie sakramentu małżeństwa dla Piotra i Wioletty

Poniedziałek 25 kwietnia – Święto św. Marka Ewangelisty

7:00 + Helena, Kazimierz, Bronisława (w rocznice ich śmierci)
7:30 1) + Jan i Jadwiga, Michalina, Antoni
2) + Aleksander Ostrowski (1 rocz), Aleksandra Ostrowska
18:00 1) + Marian Koszko (25 greg)
2) + Iwona Welik (26 rocz) ++ z rodziny

Wtorek 26 kwietnia – Uroczystość św. Wojciecha – głównego Patrona Polski

7:00 1) + Marian Koszko (26 greg)
2) + Stefania, Anna, Józef, Henryk, Eugeniusz, Aniela, Jan ++ Poniewozik
7:30 1) + Wanda Teresa Pawełczak (62 m-c)
2) + Teodozja Wolska (2 m-c) – od Lucyny i Waldemara Zarębskich z rodziną
3) + Stanisław Bijas (6 m-c)
18:00 Msza święta z udzieleniem sakramentu bierzmowania

Środa 27 kwietnia

7:00 + Marian Koszko (27 greg.)
7:30 + Andrzej Zdybicki (4 rocz.)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Anna Szpakowska (1 rocz.) – od pracowników SP nr 7
19:30 ♦ Msza święta akademicka – (+ Marek Niedźwiedź)

Czwartek 28 kwietnia – św. Ludwika Marii Grignion de Monfort

7:00 + Stanisław Woźniak (1 rocz.)
7:30 1) + Stanisława i Józef, Zofia
2) + Marian Koszko (28 greg.)
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) Dziękczynna w 70 rocznicę urodzin Teresy (Przybylskiej) z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski

Piątek 29 kwietnia – św. Katarzyny Sieneńskiej

7:00 + Zbigniew (9 rocz)
7:30 + Eugenia ++ Żurawskich
18:00 1) + Marian Koszko (29 greg.)
2) O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla wspólnot Przyjaciół Oblubieńca z regionu św. Antoniego

Sobota 30 kwietnia – św. Piusa V, papieża

7:00 + Marian Koszko (30 greg.)
7:30 + Zdzisław Skowroński (od Ady i Przemka)
18:00 1) + Jolanta Piotrowska (od rodziny Kaliszów)
2) ++ Dziadków, Anna i Franciszek Jamroż, Antonina, Kazimierz, Genowefa Terleccy


INTENCJE MSZALNE 17 – 23 kwietnia 2022 r.

Niedziela 17 kwietnia – UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

6:00 Msza Święta w intencji parafian
8:30 1) O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Andrzeja w 65 rocznicę urodzin, dziękując za dotychczasowe lata życia i otrzymane łaski
2) + Zenon Pruszkowski (m-c po pogrzebie – od uczestników pogrzebu)
10:00 + Marian Koszko (17 greg.)
11:30 + Władysław Popławski (7 dzień – od Kółek Różańcowych)
12:45 + Ryszard, Helena, Jakub ++ Długoszewskich
19:00 + Grażyna Bronisz (15 m-c)

Poniedziałek 18 kwietnia – PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY

7:00 + Sławomir Pawełczak (9 m-c)
8:30 + Edward, Michalina, Marian ++ Sikorów i Polskich
10:00 + Marian Koszko (18 greg.)
11:30 Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MB dla Ireny i Kacpra Posuniak z okazji 1 rocznicy ślubu
12:45 + Maria Herda (2 rocz.)
19:00 Dziękczynna w 22 rocznicę ślubu Marzeny i Artura Sokołowskich oraz w rocznicę urodzin Marzeny z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski

Wtorek 19 kwietnia – WTOREK W OKTAWIE WIELKANOCY

7:00 1) + Marian Koszko (19 greg.)
2) + Leokadia, Wawrzyniec, Edward, Wacława, Jadwiga, Henryk, Zdzisław ++ Kruków, Gąsiorowskich
7:30 + Stefania, Józef, Genowefa, Teodor ++Osków i Butrynów
18:00 1) + Piotr Zdzisław Kamiński (14 m-c)
2) + Jan Warmiński (1 rocz.)

Środa 20 kwietnia – ŚRODA W OKTAWIE WIELKANOCY

7:00 + Marian Koszko (20 greg.)
7:30 1)+ Renata Kowalczyk (2 m-c)
2) + Roman Fryc (m-c po śm – od rodziny)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Maria Parka (9 m-c)

Czwartek 21 kwietnia – CZWARTEK W OKTAWIE WIELKANOCY

7:00 + Leon Przyłuski (70 rocz.)
7:30 1) + Marianna i Jan ++ Janików i Mrozów
2) + Irena Danuta Zdunek (m-c po pogrzebie – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) + Marian Koszko (21 greg.)

Piątek 22 kwietnia – PIĄTEK W OKTAWIE WIELKANOCY

7:00 1) + Marian Pożarowszczyk (27 rocz.)
2) + Marek Błaziak (1 rocz.), Tomasz Błaziak (1 rocz.) – dar od kolegów i koleżanek z Politechniki Lubelskiej
7:30 + Jerzy (imieninowa) i Kazimiera Olejarczyk
18:00 1) + Marian Koszko (22 greg.)
2) + Bernard Gozdalski

Sobota 23 kwietnia – SOBOTA W OKTAWIE WIELKANOCY

7:00 + Marian Koszko (23 greg.)
7:30 1) O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, siły do wypełniania posługi dla o. Jurgena – dar od margaretki
2) + Józefa i Jan Stefaniccy, Barbara Zaczek, Alicja Zbysław, Helena i Aniela Kozickie
18:00 1) + Tadeusz (w rocz. śmierci)
2) Dziękczynna w 40 rocznicę ślubu Ewy i Mirosława Woźnych z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski i opiekę MB


INTENCJE MSZALNE 10 – 16 kwietnia 2022 r.

Niedziela 10 kwietnia – NIEDZIELA MĘKI PAŃSKIEJ – Niedziela Palmowa

7:00 + Zofia Gryta, Zofia Tomasik (od Kółka Różańcowego MB Częstochowskiej)
8:30 + Marian Koszko (11 greg.)
10:00 Msza święta dziękczynno – błagalna w intencji Legionu Maryi w 27 rocznicę powstania w naszej parafii
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 + Adrian (10 rocz.)
17:30 + Teresa ( 29 rocz.) ++ Gudków
19:00 Dziękczynna w intencji Teresy i Zdzisława Strycharzów z okazji 53 rocznicy ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

Poniedziałek 11 kwietnia – WIELKI PONIEDZIAŁEK

7:00 + Jan Kazimierz Kowalik (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
7:30 + Tadeusz Nowak (10 rocz.)
18:00 1) + Marian Koszko (12 greg.)
2) + Zofia Momora (urodzinowa)

Wtorek 12 kwietnia – WIELKI WTOREK

7:00 1) + Genowefa Woźniak (1 rocz.)
2) + Jacek (15 rocz.), Aniela, Franciszek, Wojciech ++ Olendrów
7:30 + Wojciech Żygłowicz (3 m-c – od rodziny Łosiów)
18:00 1) + Marian Koszko (13 greg.)
2) + Wiktoria Dziuba (31 rocz.) ++ z rodziny: Andrzej, Maria, Czesław, Katarzyna

Środa 13 kwietnia – WIELKA ŚRODA

7:00 + Marian Koszko (14 greg.)
7:30 O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MB dla Bożeny z okazji 75 rocznicy urodzin
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Tadeusz (23 rocz), Julia, Bronisław ++ Choinów

TRIDUUM PASCHALNE

Czwartek 14 kwietnia – WIELKI CZWARTEK

18.00 MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ
1) O Boże błogosławieństwo i kapłaństwo według Serca Jezusowego dla ks. Piotra, ks. Łukasza, ks. Bogusława i ks. Kordiana (od Kółek Różańcowych i Rady Duszpasterskiej)
2) O potrzebne łaski dla Krzysztofa Bońkowskiego, Katarzyny Niedziałek z rodziną oraz dla wszystkich pracowników Wydziału Sieci i Podstacji MPK w Lublinie
3) + Marian Koszko (15 greg)
4) + Małgorzata Weremko (11 m-c)

Piątek 15 kwietnia – WIELKI PIĄTEK

18:00 LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ

Sobota 16 kwietnia – WIELKA SOBOTA

19:00  LITURGIA WIGILII PASCHALNEJ
1) + Marian Koszko (16 greg.)
2) + Zofia Skórzyńska (5 m-c)
3) + Antoni Bełcik, Genowefa Bełcik, Mirosława Jankowska
4) + Zbigniew Pielecki (1 rocz), Krystyna Syta (7 rocz.), Józef Syta


INTENCJE MSZALNE 3 – 9 kwietnia 2022 r.

Niedziela 3 kwietnia – V Niedziela Wielkiego Postu – REKOLEKCJE

7:00 + Grażyna Barej (2 rocz.)
8:30 + Marian Koszko (4 greg.)
10:00 + Stanisława (13 rocz.), Jan, Jacek ++ Danilewiczów
11:30 Msza Święta w intencji parafian i Kółek Różańcowych
12:45 + Władysława, Wacław, Mikołaj, Helena, Natalia, Adam
17:30 + Ryszard, Julianna, Bronisław, Marian ++ Misztalów
19:00 + Halina i Jerzy Gajkoś

Poniedziałek 4 kwietnia – REKOLEKCJE

7:00 + Czesław Babiec (2 m-c – od Sławomira Babca z rodziną)
9:00 + Janczara Kazimiera Elżbieta
16:30 + Marian Koszko (5 greg.)
18:00 1) + Janina, Wiesław, Wacław ++ Pętalów, Sokołowskich, Antonina Sękuła
2) + Józefa i Józef Kubliccy, Marianna Woźniak ++z rodziny

Wtorek 5 kwietnia – REKOLEKCJE

7:00 + Jan Król(10 rocz.) ++ Królów i Łatów
9:00 + Leonarda(20 rocz.)
16:30 + Marian Koszko (6 greg.)
18:00 1) + Czesław Żurawski (4 m-c)
2) Dziękczynna w 17 rocznicę urodzin Darii z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla jubilatki i całej rodziny

Środa 6 kwietnia – REKOLEKCJE

7:00 + Grażyna Łysiak (30 dzień od śm. – od uczestników pogrzebu)
9:00 + Piotr Nurzyński (17 rocz.)
16:30 + Marian Koszko (7 greg.)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Czesław Bzura (19 rocz.)
19:30 + Tadeusz Gołofit (7 rocz.), Karolina, Marianna ++ Gołofit

Czwartek 7 kwietnia

7:00 + Marian Koszko (8 greg.)
7:30 1) + Stanisław Matysiak (4 rocz.)
2) O szczęśliwą operację i zdrowie dla Teresy
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) + Alina Popławska (106 m-c)

Piątek 8 kwietnia

7:00 1) + Mikołaj Sankiewicz, Katarzyna, Borys ++Ogryzków i Ziemiańskich
2) + Józef Soniak (5 rocz.)
7:30 + Jakub Wierzchowski
18:00 1) + Bogusław Zięba ++ Ziębów i Gwiazdów
2) + Marian Koszko (9 greg.)

Sobota 9 kwietnia

7:00 + Marian Koszko (10 greg.)
7:30 + Kazimiera, Stanisław, Witold ++ Gontarzów i Osuchów
18:00 1) O Boże błogosławieństwo, zdrowie, radość życia dla Bogdana Peciaka w 79 rocznicę urodzin, o wszelkie łaski dla rodziny
2) + Krzysztof Gogłoza (9 rocz.)
3) + Józef Chomenko (rocznica śm.)


INTENCJE MSZALNE 27 marca – 2 kwietnia 2022 r.

Niedziela 27 marca – IV Niedziela Wielkiego Postu

7:00 + Józef, Aleksandra ++ Maciągów i Woźniców, Władysław Zdybel
8:30 + Józef i Maria Gajewscy ++z rodziny
10:00 + Marian Polski (27 greg.)
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 + Jan Mieczysław Sosnówka (rocznicowa)
17:30 + Jan (34 rocz.), Tadeusz, Eugenia, Stefan, Marianna, Brygida, Andrzej
19:00 Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę MB i wszelkie łaski dla Marii i Mariana Oklińskich z okazji 55 rocznicy ślubu

Poniedziałek 28 marca

7:00 + Marian Polski (28 greg.)
7:30 +Renata Kowalczyk (dar od koleżanek z Kliniki Otolaryngologii Dziecięcej)
18:00 1 + Wiktor Kowalczyk (2 m-c – od koleżanek i kolegów syna Wojciecha)
2) O zdrowie i ulgę w cierpieniu dla Józefa Mazurkiewicza

Wtorek 29 marca

7:00 + Marian Polski (29 greg.)
7:30 + Helena Sagan (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Teodozja Wolska (30 dzień po śm. – od uczestników pogrzebu)
2) + Genowefa, Henryk, Janusz Zając

Środa 30 marca

7:00 + Janina, Franciszek, Stanisław ++ Sobczak
7:30 + Jerzy Stachyra (30 dzień po śm. – od uczestników pogrzebu), Kazimiera
Stachyra (1 rocz.)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Marian Polski (30 greg.)
19:30 Msza Święta Akademicka

Czwartek 31 marca

7:00 O Boże błogosławieństwo, światło Ducha Świętego, o roztropne decyzje i opiekę MB dla Agnieszki i Moniki z rodzinami
7:30 1) + Marianna Zielińska (1 rocz.), Czesław Zieliński
2) + Zdzisław Skowroński (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) + Marian Koszko (1 greg.)

Piątek 1 kwietnia

7:00 + Kazimiera Przyłuska (43 rocz.)
7:30 1) + Janina Szczęsna
2) + Grażyna Kiszczak (imieninowa)
18:00 1) Dziękczynna w 50 rocznicę ślubu Grażyny i Franciszka Lipiec z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski dla całej rodziny
2) + Marian Koszko (2 greg.)
3) + Aniela i Wojciech ++ Lipiec

Sobota 2 kwietnia

7:00 + Marian Koszko (3 greg.)
7:30 + Marian Dudek ++ Dudków i Borosiów
18:00 1) Helena, Wincenty (rocz. śm.), Stanisław ++ Sidorskich i Brzuchalów
2) + Zenon Czubacki, Mariusz Czubacki (od rodziny z Horodyszcza)


INTENCJE MSZALNE 20 – 26 marca 2022 r.

Niedziela 20 marca – III Niedziela Wielkiego Postu

7:00 + Teresa (8 rocz), Jan, Jacek z rodz. Trokun ++ Trochunowiczów i Szczerbatko
8:30 1) + Józefa, Józef (imieninowa) ++ Nowaków i Doroszów
2) + Wiesław Lis (5 rocz.)
10:00 1) + Józef, Adela, Rozalia, Andrzej
2) + Henryk Kos (6 rocz.), Zofia i Władysław Kos
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) + Marian Polski (20 greg.)
2) O Boże błogosławieństwo, mądrość, zdrowie, radość życia i wszelkie łaski dla Oli z okazji 8 urodzin
17:30 + Józef i Krzysztof
19:00 O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę MB i wszelkie łaski dla Piotra Lenika z okazji 15 urodzin

Poniedziałek 21 marca

7:00 + Marian Polski (21 greg.)
7:30 +Józefa i Jan Stefaniccy, Zbysław Alicja, Helena i Aniela Kozickie, Barbara Zaczek
18:00 1) + Bolesława (26 rocz.)
2) + Marian (49 rocz.) ++ Herbut

Wtorek 22 marca

7:00 + Marian Polski (22 greg.)
7:30 + Marianna i Andrzej Marucha
18:00 1) + Anna (33 rocz.) ++ Sokołowskich
2) + Maria Woźniak (od siostry Jolanty z rodziną oraz od sąsiadów Elaków i Kanowników)

Środa 23 marca

7:00 + Marian Polski (23 greg.)
7:30 1) Dziękczynna w rocznicę urodzin Danuty Jamroż z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę MB i wszelkie łaski
2) + Stefan Pietraś (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Wiktor Kowalczyk (2 m-c po śm. – od sąsiadów)
19:30 Msza Święta Akademicka

Czwartek 24 marca

7:00 1) + Marian Polski (24 greg.)
7:30 1) + Błasiak Marian (30 dzień po śm. – od uczestników pogrzebu)
2) + Helena Niemczycka (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) + Longin Więckowski (5 rocz.)

Piątek 25 marca – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

7:00 1) + Andrzej Płaszczewski (5 rocz.), Krystyna i Tadeusz Płaszczewscy
2) + Konrad Tarkowski (6 rocz.)
9:00 1) + Marian Polski (25 greg.)
2) + Renata Kowalczyk (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Marian Czochra
2) + Marianna Sołyga (1 rocz.), Anna Mazur (28 rocz.)

Sobota 26 marca

7:00 + Marian Polski (26 greg.)
7:30 + Wanda Teresa Pawełczak (61 m-c)
18:00 1) O łaskę żywej wiary, powrót do życia sakramentalnego, a zwłaszcza zawarcia sakramentalnego małżeństwa dla Piotra i Wioletty
2) + Irena (rocznica śm.), Eugeniusz, Wanda, Henryk, Ryszard


INTENCJE MSZALNE 13 – 19 marca 2022 r.

Niedziela 13 marca – II Niedziela Wielkiego Postu

7:00 + Marianna (42 rocz.), Lucyna (24 rocz.)
8:30 1) + Tadeusz, Helena, Ryszard ++ Kramarczuków i Dylów
2) + Jolanta Piotrowska (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
10:00 + Marian Polski (13 greg.)
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) + Marian Łyszczarz (20 rocz), Irena Łyszczarz (12 rocz.)
12:45 1) + Czesław Gołofit (1 rocz.)
2) O Boże błogosławieństwo, mądrość, dobroć i wszelkie łaski dla Amelii w 17 urodziny, Kingi w 14 urodziny, Zofii w 12 urodziny i Dominiki w 9 urodziny
17:30 + Henryk Ładny (m-c po śm.), Danuta Ładna (4 rocz.)
19:00 + Albin (1 rocz.), Czesław, Lucyna

Poniedziałek 14 marca

7:00 + Marian Polski (14 greg.)
7:30 +Józef i Zofia Siepsiak, Józef i Seweryna Czubaccy ++ Siepsiaków i Czubackich
18:00 1) +Zofia Ziętek (2 rocz.), Małgorzata Weremko (10 m-c), Stanisław, Paulina, Michał, Janina, Stanisław i za zmarłych z rodziny,
2) + Stanisława Kmieć (1 rocz.), Sławomir Kmieć, Elżbieta Kmieć

Wtorek 15 marca

7:00 + Marian Polski (15 greg.)
7:30 + Stanisław (rocznica śm.), Józef, Marian, Franciszek, Helena ++ Wyków
18:00 1) + Petronela Kisielewicz (27 rocz.), Stanisław Kisielewicz, Jerzy Kisielewicz, Zbigniew Baczyński
2) + Feliksa (34 rocz.)

Środa 16 marca

7:00 + Marian Polski (16 greg.)
7:30 1) + Marianna Łbik (30 dzień po śm. – od uczestników pogrzebu)
2) + Danuta Bełtowska (30 dzień po śm. – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Zofia Skórzyńska (4 m-c)
19:30 + Jan Bońkowski oraz za zmarłych z rodzin pracowników Wydziału Sieci i Podstacji MPK w Lublinie oraz za zmarłych współpracowników z tego Wydziału

Czwartek 17 marca – św. Patryka

7:00 1) + Marian Polski (17 greg.)
7:30 1) + Józef Borowiec
2) + Piotr Sagan (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) + Grażyna Bronisz (14 m-c)

Piątek 18 marca – św. Cyryla Jerozolimskiego

7:00 + Marian Polski (18 greg.)
7:30 + Sławomir Pawełczak (8 m-c)
18:00 1) + Piotr Zdzisław Kamiński (13 m-c)
2) + Maria Parka (8 m-c)

Sobota 19 marca – Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP

7:00 + Marian Polski (19 greg.)
7:30 1) + O Boże błogosławieństwo dla Józefa z okazji imienin i 87 rocznicy urodziny
2) + Regina Gałat (37 rocz.) ++ Gałatów, Stanisław, Maria, Jolanta, Helena, Natalia, Ryszard, Tadeusz
18:00 1) O Boże błogosławieństwo dla członków Kółka Różańcowego pw. św. Józefa, a dla zmarłych o dar życia wiecznego
2) O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Magdaleny Kęsy z okazji urodzin


INTENCJE MSZALNE 6 – 12 marca 2022 r.

Niedziela 6 marca – IX Niedziela Zwykła

7:00 + Grażyna Kiszczak (29 greg.)
8:30 1) + Bronisław Farfus (36 rocz.)
2) +Czesław Babiec (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
10:00 + Marian Polski (6 greg.)
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) Msza Święta w intencjach różańcowych
12:45 + Wiktoria Janik (m-c po pogrzebie – od rodziny)
17:30 + Zofia Baran (35 rocz.) ++ Baranów i Szpytów)
19:00 O Boże błogosławieństwo, zdrowie i wszelkie łaski dla Marii w 70 rocznicę urodzin i Kazimierza w 75 rocznicę urodzin, dziękując za dotychczasową Bożą opiekę

Poniedziałek 7 marca – św. Perpetuy i Felicyty

7:00 + Marian Polski (7 greg.)
7:30 1) + Grażyna Kiszczak (30 greg.)
2) + Henryk Załoga (30 dzień po śm. – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Alina Popławska (105 m-c)
2) + Krystyna i Henryk

Wtorek 8 marca – św. Jana Bożego

7:00 + Marian Polski (8 greg.)
7:30 + Genowefa Matysek (16 rocz.) ++ Matysków i Bichtów
18:00 1) O Boże błogosławieństwo, zdrowie opiekę MB i wszelkie łaski dla Heleny Szymańskiej w 83 rocznicę urodzin, dziękując za dotychczasową Bożą opiekę
2) + Lucjan (35 rocz.), Edwarda, Marianna, Janina, Tomasz ++Sadurskich

Środa 9 marca – św. Franciszki Rzymianki

7:00 + Stanisław (7 rocz.), Piotr, Marianna
7:30 +Marian Polski (9 greg.)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Maria Jałtuszewska (21 rocz.)
19:30 + Jan Bońkowski oraz wszyscy zmarli z rodzin pracowników Wydziału Sieci i Podstacji MPK w Lublinie oraz za zmarłych współpracowników tego Wydziału

Czwartek 10 marca

7:00 1) + Marian Polski (10 greg.)
7:30 1) Dziękczynna za szczęśliwe rozwiązanie z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Aleksandry, Pawła i ich córeczki Basi
2) + Zygmunt Wysokiński (m-c po śmierci)
18:00 1) ♦ Msza Święta zbiorowa
2) + Wojciech Pietrzak

Piątek 11 marca

7:00 + Marian Polski (11 greg.)
7:30 1) + Andrzej Szyszko (5 rocz.)
18:00 1) O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla wspólnot Przyjaciół Oblubieńca z regionu św. Antoniego
2) + Zofia Tyra

Sobota 12 marca

7:00 + Danuta (5 rocz.)
7:30 1) + Marian Polski (12 greg.)
18:00 1) + Bernard Gozdalski ( 2 rocz.)
2) +Wojciech Żygłowicz (2 m-c od rodziny Kutów)


INTENCJE MSZALNE 27 lutego – 05 marca 2022 r.

Niedziela 27 lutego – VIII Niedziela Zwykła

7:00 + Grażyna Kiszczak (22 greg.)
8:30 1) + Jacek Danielewicz (22 rocz.), Stanisława, Jan
2) + Maria Teresa Galicka, Franciszek Galicki
3) + Jadwiga Lipińska – Baranowska (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
10:00 1) + Marian Stefankiewicz
2) + Rozalia Kołodyńska (44 rocz.), Stanisława Bogusz (23 m)
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) + Adela Pawelec ( 29 greg.)
2) + Wiktor Kowalczyk (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
17:30 + Marianna, Adam, Bronisław ++ Sławaccy, Józefa, Aleksander, Jan ++ Gulscy
19:00 + Jan (43 rocz.), Zofia, Zygmunt

Poniedziałek 28 lutego

7:00 + Adela Pawelec ( 30 greg.)
7:30 1) + Jan Kopacz (30 rocz.), Czesława Kopacz (2 rocz.)
2) Barbara Kusowska (30 dzień po śm. – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Grażyna Kiszczak (23 greg.)
2) + Aniela Zieńczuk

Wtorek 01 marca
7:00 + Marian Polski (1 greg.)
7:30 + Grażyna Kiszczak (24 greg.)
18:00 1) Edward Czarnota (25 rocz.), Seweryna Przywara (13 rocz.) ++ Cichoszów i Czarnotów
2) + Halina Król (1 rocz.)

Środa 02 marca – Środa Popielcowa

7:00 + Grażyna Kiszczak (25 greg.)
9:00 +Marian Polski (2 greg.)
16:30 + Melania Surdyk (4 rocz.)
18:00 1) ♦ Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Roman, Wanda
19:30 + Renata (10 rocz.), Marianna, Stanisław, Andrzej ++ Grzesiaków

Czwartek 03 marca

7:00 1) + Marian Polski (3 greg.)
2) + Helena Walczyk (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
7:30 1) + Grażyna Kiszczak (26 greg.)
2) + Bogusława Dudziak (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) ♦ Msza Święta zbiorowa
2) + Zenon Czubacki (od siostry Janiny)

Piątek 04 marca – św. Kazimierza Królewicza

7:00 + Marian Polski (4 greg.)
7:30 1) + Grażyna Kiszczak (27 greg.)
2) Kazimiera Olejarczyk (imieninowa), Jerzy Olejarczyk
18:00 1) + Janina, Wacław, Wiesław ++ Pętalów i Sokołowskich, Józefa Pawłaszek
2) + Stanisław Mazur (26 rocz.), Jerzy Mazur, Andrzej Mazur ++Mazur

Sobota 05 marca

7:00 + Marian Polski (5 greg.)
7:30 1) +Grażyna Kiszczak (28 greg.)
2) + Jakub Wierzchowski
18:00 1) + Czesław Żurawski (3 m-c)
2) + Marian (41 rocz.), Aleksandra (36 rocz.)