XXX Niedziela Zwykła

Posted on

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
XXX Niedziela Zwykła
23 października 2022 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. Odprawiamy je w dni zwykłe o godz. 17.30, a w niedziele o 18.30.

2. Przy drzwiach wyłożone są kartki wypominkowe. Po czytelnym wypełnieniu imionami zmarłych, za których będziemy się modlić w listopadzie, prosimy przynosić je do zakrystii lub kancelarii.

3. Ponawiamy prośbę o pomoc w przeprowadzeniu jesiennej zbiórki ofiar na trwającą budowę nowej świątyni. Pozostała jeszcze około jedna czwarta bloków, z których nikt się nie zgłosił do przeprowadzenia kwesty. Chętnych do pomocy zapraszamy do kancelarii.

4. W listopadzie rozpocznie się w naszej parafii Seminarium Odnowy Wiary. Serdecznie zapraszamy na nie każdego, kto chce odnaleźć drogę do Boga, odnowić z Nim relację, ożywić, pogłębić swoją wiarę. W rekolekcjach towarzyszyć nam będzie wspólnota Przyjaciół Oblubieńca. Pierwsze spotkanie odbędzie się w poniedziałek 7 listopada o godzinie 19.00 w kościele.

5. Prasa katolicka przy wyjściu z kościoła.

6. W ostatnim czasie odeszły z naszej wspólnoty:
– śp. Maria Stokowska, z ul. Zachodniej 16a, lat 86, pogrzeb odbył się na cmentarzu przy ul. Unickiej. Msza w miesiąc po śmierci będąca darem uczestników pogrzebu 16 listopada o godz. 7.30.
– śp. Ewa Król, z ul. Sowińskiego 42, lat 61, pogrzeb odbył się w parafii Kamień. Msza w drugi miesiąc po śmierci będąca darem rodziny 16 listopada o godz. 18.00.
– śp. Danuta Tarkowska, z ul. Glinianej 2, lat 84, pogrzeb odbędzie się we wtorek, 25 października o godz. 10.00 na cmentarzu przy ul. Lipowej. Msza w miesiąc po śmierci przewidziana jako dar uczestników pogrzebu 17 listopada o godz. 7.30
Polećmy je i naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…