III Niedziela Zwykła

Posted on

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
III Niedziela Zwykła
22 stycznia 2023 r.

1. W dzisiejsza niedzielę planujemy zakończyć wizytę duszpasterską odwiedzając od godziny 16.00 domy, których mieszkańcy nie mogli przyjąć kapłana we wcześniej wyznaczonym terminie a chcieliby to uczynić. Takie adresy można zgłaszać w kancelarii.

2. Przypominamy że, kurs przedmałżeński dla par, które w najbliższym czasie planują ślub rozpocznie się w dziś po mszy o godz. 19.00. Spotkania będą odbywały się w domu parafialnym przy ul. Nowomiejskiej. W kursie, który będzie jedynym w tym roku, mogą brać zarówno parafianie jak i studenci.

3. W środę, 25 stycznia święto Nawrócenia św. Pawła. Odpust w sąsiedniej, macierzystej dla nas parafii przy ul. Bernardyńskiej.

4. Za tydzień przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na rzecz chorych na trąd.

5. Prasa katolicka dostępna przy wyjściu z kościoła.

6. W ostatnim czasie odeszli z naszej wspólnoty:

– śp. Irena Zbysław z ul. Wigilijnej 2b, lat 75, pogrzeb odbył się na cmentarzu przy ul. Lipowej. Msza w miesiąc po śmierci będąca darem uczestników pogrzebu 19 lutego o godz. 12.45.
– śp. Ryszard Surbiniuk z ul. Zachodniej 2, lat 67, pogrzeb odbył się w parafii Lubień koło Włodawy. Msza w drugi miesiąc po śmierci 13 marca lutego o godz. 7.00.
– śp. Regina Gozdek z ul. Glinianej 25, lat. 85, pogrzeb odbędzie się we wtorek, 24 stycznia o godz. 11.00 na cmentarzu na Majdanku. Msza w miesiąc po śmierci 13 lutego o godz. 7.00.
– śp. Wiesława Kochaniec z ul. Nadbystrzyckiej 11, lat. 73, pogrzeb odbędzie się w środę, 25 stycznia o godz.10.00 na cmentarzu na Majdanku. Msza w miesiąc po śmierci przewidziana jako dar uczestników pogrzebu 26 lutego o godz. 12.45.

Pomódlmy się o ich i naszych bliskich wieczne zbawienie: Wieczny odpoczynek…