XI Niedziela Zwykła

Posted on

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
XI Niedziela Zwykła
18 czerwca 2022 r.

1. Najbliższa niedziela, 25 czerwca będzie ostatnią ze zwyczajnym porządkiem niedzielnych Mszy św. Od pierwszej niedzieli lipca aż do końca wakacji nie będzie niedzielnych Mszy o godz. 12.45 i 17.30. Po wakacjach wprowadzamy też zmianę dotyczącą popołudniowych niedzielnych Eucharystii. W miejsce dotychczasowych dwóch Mszy św., które były odprawiane o 17.30 i 19.00 pozostanie jedna. W czasie wakacji będzie odprawiana o godz. 19.00 a w roku szkolnym o godz. 18.00.

2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe. Odprawiamy je w dni zwykłe o godz. 17.30 oraz niedziele o godz. 18.30.

3. Msze Święte na zakończenie roku szkolnego w czwartek, 22 czerwca dla Szkoły Podstawowej nr 7 o godz. 9.30 oraz w piątek, 23 czerwca dla Szkoły Muzycznej i Zespołu Szkól Plastycznych o godz. 8.00.

4. I – szy Archidiecezjalny Dzień Rodzin pod hasłem ”Radosne Razem” odbędzie się w najbliższa niedzielę, 25 czerwca w Wąwolnicy. Ksiądz Arcybiskup Metropolita oraz organizatorzy zapraszają wszystkie małżeństwa i rodziny. W programie miedzy innymi Msza Św. z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich o godz. 12.00, koncert zespołu Guadelupe, wspólny posiłek i atrakcje dla dzieci. Szczegóły na plakacie w gablocie.

5. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom wspierającym swoimi ofiarami budowę naszej świątyni w ramach zbiórki wiosennej. Szczególne podziękowania składamy osobom przeprowadzającym kwestę. Pozostała jeszcze grupa bloków i ulic, z których nikt się nie zgłosił do przeprowadzenia zbiórki. Ponawiamy apel o pomoc w dokończeniu zbiórki także w tych miejscach. Chętnych zapraszamy do kancelarii.

6. Prasa katolicka przy wyjściu z kościoła.