III Niedziela Zwykła

Posted on

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
III Niedziela Zwykła
21 stycznia 2024 r.

1. Plan wizyty duszpasterskiej w najbliższym tygodniu:

– poniedziałek, 22 stycznia ulice: Kredowa, Pielgrzymia, Sowińskiego, Głęboka 18 i Wyczółkowskiego 1

– wtorek, 23 stycznia ulice: Nadbystrzycka 72, 74, Żniwna oraz Gliniana domy jednorodzinne

Początek wizyty o godz. 15.30. Prosimy o obiór zawiadomień do powieszenia na wejściach do klatek schodowych.

W poniedziałek przed południem oraz we wtorek wieczorem planujemy odwiedzić też domy, których mieszkańcy nie mogli przyjąć kapłana we wcześniej wyznaczonym terminie a chcieliby to uczynić. Takie adresy prosimy zgłaszać w kancelarii.

2. W czwartek, 25 stycznia święto Nawrócenia św. Pawła. Odpust w sąsiedniej, macierzystej dla nas parafii przy ul. Bernardyńskiej.

3. Za tydzień przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na rzecz chorych na trąd.

4. Prasa katolicka.

5. W ostatnim czasie odeszli z naszej wspólnoty:

– śp. Halina Łakoma-Drozd z ul. Nadbystrzyckiej 72, lat 75, pogrzeb odbył się na cmentarzu przy ul. Lipowej. Msza w miesiąc po śmierci będąca darem uczestników pogrzebu 14 lutego o godz. 18.00.
– śp. Remigiusz Milewski z ul. Zana 64, lat 63, pogrzeb odbył się w parafii Komarów. Msza w drugi miesiąc po śmierci będąca darem rodziny 14 marca o godz. 18.00.
– śp. Helena Galak z ul. Żniwnej 20, lat 96, pogrzeb odbył się na cmentarzu przy ul. Unickiej. Msza w miesiąc po śmierci będąca darem uczestników pogrzebu 15 lutego o godz. 7.30.
– śp. Wiesława Karaś z ul. Głębokiej 8, lat. 66, pogrzeb odbędzie się w poniedziałek, 22 stycznia o godz.10.00 na cmentarzu na Majdanku. Msza w miesiąc po śmierci przewidziana jako dar uczestników pogrzebu 5 marca o godz. 7.30.

Pomódlmy się o ich i naszych bliskich wieczne zbawienie: Wieczny odpoczynek…