Nasza parafia ma kolejnych lektorów

Posted on

 

W dniu 18 maja w sanktuarium Świętej Rodziny w Lublinie odbyło się uroczyste ustanowienie 200 nowych lektorów dla archidiecezji lubelskiej. Wśród tej licznej grupy ministrantów znalazło się czterech przedstawicieli naszej wspólnoty parafialnej – Krzysztof Chilimoniuk, Maksymilian Lemański, Piotr Lenik i Stanisław Ścibior.
Uroczystej Mszy św. przewodniczył arcybiskup Stanisław Budzik, który w homilii, zwracając się do nowych lektorów, zachęcił ich, aby nie tylko czytali słowo Boże, ale także brali je sobie do serca i żyli nim na co dzień.
Nowo ustanowionym lektorom życzymy Bożego błogosławieństwa, radości i satysfakcji z przyjętej posługi.
Więcej informacji: https://lublin.gosc.pl/doc/8809837.Ta-sluzba-to-zaszczyt

fotografie – Michał Ścibior