Intencje mszalne

Intencje mszalne 16 -22 czerwca 2024 r.

Niedziela 16 czerwca – XI Niedziela Zwykła

7:00 Dziękczynna z okazji 45 rocznicy ślubu Danuty i Mariana Krzewskich z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
8:30 1) Dziękczynna z okazji 48 rocznicy urodzin Jolanty Zborowskiej z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
2) + Anna i Adam Król
10:00 1) + Józef, Marianna ++ Góreckich i Wieczorków, Jan Zarajczyk
2) + Kazimierz Wideński (16 greg)
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 + Teresa Sagan (2 rocz)
18:00 Dziękczynna za zdany egzamin z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Renaty

Poniedziałek 17 czerwca – św. Brata Alberta Chmielowskiego

7:00 + Janina Liponoga (28 rocz), Franciszka, Michał, Czesław
7:30 + Kazimierz Wideński (17 greg)
18:00 1) + Władysława, Adam, Natalia
2) + Władysława (16 rocz), Kazimierz (44 rocz) ++ Kociubińskich i Wilhelmów

Wtorek 18 czerwca

7:00 + Sławomir Pawełczak (35 m-c)
7:30 + Kazimierz Wideński (18 greg)
18:00 1) + Stanisław Dulniak (28 rocz), ks. Henryk Dulniak, Józefa, Wiesław ++ Sugierów, Dulniaków, Rachwałów
2) + Józef

Środa 19 czerwca

7:00 + Grzegorz Pietroń
7:30 + Kazimierz Wideński (19 greg)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) + Andrzej Krupiński (6 m-c – od Zastępcy Wójta Gminy Leżajsk)

Czwartek 20 czerwca

7:00 + ks. Krzysztof Kwiatkowski (od Apostolatu Margaretka)
7:30 +Kazimierz Wideński (20 greg)
9:30 Msza święta na zakończenie roku szkolnego SP 7
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) + Krystyna Szymanek (1 rocz)

Piątek 21 czerwca – św. Alojzego Gonzagi

7:00 + Feliks Mojko (m-c po pogrzebie – od rodziny)
7:30 + Kazimierz Wideński (21 greg)
8:00 Msza święta na zakończenie roku szkolnego – Szkoła Muzyczna
18:00 1) + Marianna Śwircz (9 m-c)
2) + Bogdan, Leokadia

Sobota 22 czerwca

7:00 + Antonina i Józef
7:30 + Kazimierz Wideński (22 greg)
18:00 1) + Janina i Eugeniusz, Justyna i Stanisław ++ Guzów, Brygołów, Mazurów i Trykaczów
2) + Kazimierz (16 rocz) ++ Zawadzkich i Sobczaków


INTENCJE MSZALNE 9 – 15 czerwca 2024 r.

Niedziela 9 czerwca – X Niedziela Zwykła

7:00 + Franciszek Bojda (8 rocz)
8:30 1) + Janusz Rukasz (34 rocz)
2) + Roman, Karol ++ Nowickich, Zdunków
10:00 1) + Dymitr (40 rocz), Olga (24 rocz) ++ Glebów
2) + Kazimierz Wideński (9 greg)
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) + Leokadia Ogrodnik, Bolesław, Marianna, Zbigniew ++ Ogrodników, Stefan, Hieronim, Eugeniusz, Marian ++ Drozdek
12:45 1) + Hanna Łucha (2 m-c – od rodziny)
2) + Elżbieta Żołnierczuk (2 m-c), Jacek Żołnierczuk
18:00 + Leszek Sagan, Józef, Zofia ++ Saganów

Poniedziałek 10 czerwca

7:00 + Henryka Woch (2 rocz)
7:30 + Kazimierz Wideński (10 greg)
18:00 1) + Czesław Matysiak (6 m-c – od rodziny Nowak)
2) + Władysław Tchórz (23 rocz), Czesława ++ Tchórz, Wołowiec, Zalewskich, Matejczuków

Wtorek 11 czerwca – św. Barnaby Apostoła

7:00 + Franciszek Lipiec
7:30 + Kazimierz Wideński (11 greg)
18:00 1) + Władysław Popławski (26 m-c)
2) + Helena Szklanna (21 rocz)

Środa 12 czerwca

7:00 + Eugeniusz Szymajda (6 rocz)
7:30 + Kazimierz Wideński (12 greg)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) + Hanna Łucka

Czwartek 13 czerwca – św. Antoniego z Padwy

7:00 Dziękczynna z okazji 86 rocznicy urodzin Józefa z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski
7:30 + Kazimierz Wideński (13 greg)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) Dziękczynna z okazji 40 rocznicy ślubu Małgorzaty i Jarosława Leszczyńskich z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski

Piątek 14 czerwca – bł. Michała Kozala

7:00 Dziękczynna z okazji 100 rocznicy urodzin Kazimierza z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski (od rodziny)
7:30 + Kazimierz Wideński (14 greg)
18:00 1) + Marianna, Adam, Bronisław ++ Sławackich, Józefa, Aleksander, Jan ++ Gulskich
2) + Władysława, Helena, Mikołaj

Sobota 15 czerwca

7:00 + Marianna i Lucjan Pucuła (2 m-c – od uczestników pogrzebu)
7:30 + Kazimierz Wideński (15 greg)
18:00 1) + Janina i Piotr
2) + Barbara i Zygmunt Śmieciuszewscy, Zofia i Antoni Szewczak ++ Śmieciuszewskich, Gajewskich, Szewczaków, Kowalczyków


INTENCJE MSZALNE 2 – 8 czerwca 2024 r.

Niedziela 2 czerwca – IX Niedziela Zwykła

7:00 + Stefania i Józef Osek ++ Osków
8:30 1) + Kazimierz Wideński (2 greg)
2) + Henryk Fatyga (1 rocz)
10:00 1) Rocznica I Komunii Świętej – Szkoła Podstawowa nr 7
2) + Paweł, Helena ++ Bartoszcze
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) Msza Święta w intencjach Kółek Różańcowych
12:45 ♦ Rocznica I Komunii Świętej – Szkoła Muzyczna
18:00 + Stanisław Ziętek (22 rocz)

Poniedziałek 3 czerwca – św. Karola Lwangi i Towarzyszy

7:00 + Józef Malisiewicz (19 rocz)
7:30 + Kazimierz Wideński (3 greg)
18:00 1) + Maciej (16 rocz)
2) + Irena Karczewska (1 rocz)

Wtorek 4 czerwca

7:00 + Zofia, Franciszek, Henryk, Irena ++ z rodziny
7:30 + Kazimierz Wideński (4 greg)
18:00 1) + Ewa i Jan Jersak 2) + Czesław

Środa 5 czerwca

7:00 + Czesław
7:30 + Kazimierz Wideński (5 greg)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) + Michał Robak

Czwartek 6 czerwca

7:00 + Zofia (rocznica śm.) i Henryk Butrym, Bronisława i Jan Małyszek
7:30 + Kazimierz Wideński (6 greg)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) + Henryk Nakielski (6 rocz)

Piątek 7 czerwca – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA

7:00 + Stanisław Radzik
9:00 + Kazimierz Wideński (7 greg)
18:00 1) + Alina Popławska (132 m-c)
2) + Robert Pietras

Sobota 8 czerwca – NIEPOKALANEGO SERCA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

7:00 O zdrowie dla Marii
7:30 + Kazimierz Wideński (8 greg)
18:00 1) + Oleg, Krystyna, Kazimiera, Janina, Jan, Zofia, Antonina
2) + Janina, Jan, Stefan, Katarzyna, Antoni ++ Wach


INTENCJE MSZALNE 26 maja – 1 czerwca 2024 r.

Niedziela 26 maja – UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY NAJŚWIĘTSZEJ

7:00 + Bogusław Sawicki (15 rocz), Halina i Andrzej Sawiccy
8:30 1) + Stefania Karczewska (1 rocz)
2) + Dariusz Zalewski, Józefa Michalczak
10:00 1) +Wiktor Szeliga (26 greg)
2) + Zofia i Stanisław Wójtowicz ++ Krawczuk i Wójtowicz
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) + Irena Musik (5 rocz), Marianna, Bronisław Leśnikowiczowie, Jan, Jerzy Dyś
12:45 1) + Krystyna Szymanek (11 m-c)
2) + Genowefa Szczerba (32 rocz) ++ z rodziny
18:00 + Witold Grygiel (10 rocz) ++ Grygiel, Kornas

Poniedziałek 27 maja

7:00 + Celina Antecka (16 rocz), Bolesław Antecki
7:30 + Wiktor Szeliga (27 greg)
16:30 + Romuald (2 rocz)
18:00 1) + Dariusz Polakowski
2) Dziękczynna z okazji 5 rocznicy urodzin Michaliny oraz 6 rocznicy ślubu Ilony i Henryka z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski oraz szczęśliwe rozwiązanie dla Ilony

Wtorek 28 maja

7:00 + Czesław Rogowski
7:30 + Wiktor Szeliga (28 greg)
16:30 + Janina Machnacz
18:00 1) +Anna Poncet (16 rocz)
2) Dziękczynna z okazji 6 rocznicy urodzin Wojciecha z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski

Środa 29 maja – św. Urszuli Ledóchowskiej

7:00 + Helena Herbut – Sokołowska (od Kółka Różańcowego pw. MB Bolesnej)
7:30 + Wiktor Szeliga (29 greg)
16:30 + Franciszek Lipiec (2 m-c – od sąsiadów z bloku)
18:00 + Kazimierz Kozioł (21 rocz) ++ z rodziny

Czwartek 30 maja – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA

7:00 + Maria Zys (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
9:00 1) Msza Święta w intencji parafian
2) + Wiktor Szeliga (30 greg)
PROCESJA DO CZTERECH OŁTARZY
Msza św. po procesji (ok. 11:30) + Franciszek Lipiec (2 m-c)
18:00 + Halina Czarnota (2 m-c)

Piątek 31 maja – Święto Nawiedzenia NMP

7:00 + Kazimiera i Jerzy Olejarczyk
7:30 + Władysława (13 rocz), Emilia, Leon, Seweryn, Stanisław
18:00 1) + Genowefa Chruścik (12 rocz), Waleria i Michał Chomowicz, Emilia i Stanisław Skoczylas
2) + Urszula Ciekot (1 rocz)

Sobota 1 czerwca – św. Justyna

7:00 + Antoni (30 rocz) , Waleria, Sergiusz ++ Krawiec, Tatiana, Stanisław ++ Kłos
7:30 + Kazimierz Wideński (1 greg)
18:00 1) + Ewa (rocznica śmierci)
2) + Helena Czaplarska (2 m-c – od Kółka Różańcowego pw. MB Częstochowskiej)


INTENCJE MSZALNE 19-25 maja 2024 r.

Niedziela 19 maja – UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

7:00 + Andrzej Krupiński (5 m-c – od Wójta Gminy Leżajsk)
8:30 1) + Genowefa Dobosz (16 rocz), Jan Dobosz (31 rocz), Michalina, Julianna, Stanisław
2) + Zofia Sądecka (44 rocz), Stefan Sądecki (41 rocz), Anna (21 rocz), Irena (40 rocz)
++ Sądeckich, Ryszard Przech (21 rocz), Monika (11 rocz), Ryszard (40 rocz) ++ Zięba
10:00 1) +Wiktor Szeliga (19 greg)
2) + Helena i Leon Puchała ++ Puchałów i Mielników
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) + Zofia Juszczyńska
12:45 1) Dziękczynna z okazji 12 rocznicy urodzin Zosi i Kacpra z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
2) Dziękczynna z okazji 65 rocznicy urodzin Małgorzaty z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
18:00 W intencjach Politechniki Lubelskiej z okazji kolejnej rocznicy powstania

Poniedziałek 20 maja – NMP Matki Kościoła – święto

7:00 + Paweł
9:00 + Wiktor Szeliga (20 greg)
18:00 1) + Marianna Śwircz (8 m-c)
2) Dziękczynna za otrzymane łaski z okazji imienin i rocznicy urodzin Zofii z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski

Wtorek 21 maja

7:00 + Andrzej Popiołek (7 m-c), Irena (37 rocz)
7:30 + Wiktor Szeliga (21 greg)
18:00 1) + Zofia i Jan Bugała ++ Bugałów i Psujków
2) + Michał Robak

Środa 22 maja – św. Rity z Cascii

7:00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Jakuba, Michała, Bartosza i Zofii
7:30 1) + Wiktor Szeliga (22 greg)
2) + Witold, Katarzyna, Aleksander ++ Janiszek
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) + Stanisław i Zofia

Czwartek 23 maja – Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

7:00 + Marianna Sokołowska – Herbut (2 m-c – od sąsiadów z bloku Słoneczna 4)
7:30 + Wiktor Szeliga (23 greg)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) + Andrzej, Halina ++ Końko

Piątek 24 maja – NMP Wspomożycielki Wiernych

7:00 ++ za dusze w czyśćcu cierpiące
7:30 + Wiktor Szeliga (24 greg)
18:00 1) + Wiktoria Włosek (7 rocz), Czesław i Julian
2) + Domicela Król (2 m-c – od Kółka Różańcowego pw. MB Nieustającej Pomocy)

Sobota 25 maja

7:00 + Wanda Teresa Pawełczak (87 m-c)
7:30 1) +Wiktor Szeliga (25 greg)
2) + Danuta Bliźniuk (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
10:00 Uroczystość I Komunii Św. – SP nr 7
12:00 Uroczystość I Komunii Św. – Szkoła Muzyczna
18:00 1) + Sabina i Stanisław Jańczak
2) + Natalia i Leon Kaliniccy, Stanisław Paczkowski


INTENCJE MSZALNE 12 – 18 maja 2024 r.

Niedziela 12 maja – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

7:00 + Stefania, Józef, Aleksander, Krystyna, Jan, Dariusz, Janina
8:30 1) + Zofia i Stanisław Nowakowie
2) + Krystyna Wójtowicz (4 rocz), Jan i Helena ++ Wójtowicz, Czesława, Tadeusz, Andrzej ++ Pawlas
10:00 1) +Wiktor Szeliga (12 greg)
2) Dziękczynna z okazji 7 rocznicy urodzin Filipa z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) Dziękczynna z okazji 1 rocznicy ślubu Anety i Mateusza z prośbą o Boże błogosławieństwo opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
12:45 1) + Maria i Józef Gajewscy ++ z rodziny
2) + Janina Duda (2 rocz), Stanisław Duda, Ewa Kowalczyk, Dariusz Kowalczyk, Mirosław Kowalczyk
18:00 + Edward Krawczyński (1 rocz)

Poniedziałek 13 maja – NMP Fatimskiej

7:00 + Marianna Kafarska (3 m-c)
7:30 1) + Małgorzata (3 rocz)
2) O Boże błogosławieństwo potrzebne łaski, szczęśliwą operację i uzdrowienie dla Agnieszki
18:00 1) W intencjach Kółka Różańcowego pw. Matki Bożej Fatimskiej
2) + Wiktor Szeliga (13 greg)

Wtorek 14 maja – Święto św. Macieja Apostoła

7:00 + Stefan
7:30 1) + Wiktor Szeliga (14 greg)
2) + Krystyna Szewczuk (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Agnieszka, Jan, Weronika, Józef, Stanisław ++ Osetek
2) + Czesław Matysiak (5 m-c – od rodziny Michałek)

Środa 15 maja – św. Zofii

7:00 + Helena (28 rocz), Jan ++ Żuchników, Majów i Malików
7:30 + Wiktor Szeliga (15 greg)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) + Zofia (imieninowa)

Czwartek 16 maja – Święto św. Andrzeja Boboli

7:00 Dziękczynna z okazji imienin Zofii z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
7:30 + Wiktor Szeliga (16 greg)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) + Andrzej Kołodyński (imieninowa w 5 m-c po śmierci)

Piątek 17 maja

7:00 + Zofia Jamroż
7:30 + Wiktor Szeliga (17 greg)
18:00 1) + Grażyna Bronisz ++ Dżbik i Bronisz
2) + Stanisława, Ryszard, Andrzej Spaczyńscy ++ Ochowskich

Sobota 18 maja

7:00 + Sławomir Pawełczak (34 m-c)
7:30 + Wiktor Szeliga (18 greg)
18:00 1) + Kinga Misztal (2 rocz) ++ Misztalów
2) Dziękczynna za otrzymane łaski z okazji 60 rocznicy urodzin Zbigniewa z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla całej rodziny

INTENCJE MSZALNE 5 – 11 maja 2024 r.

Niedziela 5 maja – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

7:00 Dziękczynna za szczęśliwą operację z prośbą o pełny powrót do zdrowia oraz Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla lekarzy
8:30 1) + Zofia i Stanisław Chojnaccy
2) Dziękczynna z okazji 51 rocznicy urodzin Grzegorza Zborowskiego z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
10:00 1) + Stanisława, Bolesław ++Niedźwiadków
2) + Czesław
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) Msza Święta w intencjach różańcowych
12:45 1) Dziękczynna z okazji 20 rocznicy urodzin Pauliny z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski i dary Ducha Świętego na czas matury
2) + Helena Czaplarska (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 + Wiktor Szeliga (5 greg)

Poniedziałek 6 maja – Święto Apostołów, św. Filipa i św. Jakuba

7:00 + Stanisław Radzik
7:30 + Wiktor Szeliga (6 greg)
18:00 1) O łaskę zdrowia, Boże błogosławieństwo oraz łaskę wyboru dobrego męża dla Anny z racji urodzin
2) + Stanisław Dyjach (2 m-c – od rodziny)

Wtorek 7 maja – NMP Matki Łaski Bożej

7:00 + Irena Niedziałek (2 rocz), Jadwiga i Eugeniusz ++ Niedziałek
7:30 + Wiktor Szeliga (7 greg)
18:00 1) + Alina Popławska (131 m-c)
2) + Alicja Sidor (6 rocz)

Środa 8 maja – UROCZYSTOŚĆ ŚW. STANISŁAWA BM, patrona Polski

7:00 + Stanisław Woźniak ++ Woźniaków i Kuterów
7:30 + Wiktor Szeliga (8 greg)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) + Stanisław i Janina Bieńko, Paweł i Katarzyna Kloc

Czwartek 9 maja

7:00 + Zofia i Henryk Butrym, Bronisława i Jan Małyszek
7:30 + Wiktor Szeliga (9 greg)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) + Józef (rocznica śmierci)

Piątek 10 maja

7:00 + Szczepan, Marianna Wróbel
7:30 + Wiktor Szeliga (10 greg)
18:00 1) + Andrzej Krupiński (urodzinowa – od bratanicy z Białegostoku)
2) + Stanisław (imieninowa), Stefania ++ Pawłowskich

Sobota 11 maja

7:00 + Jan Kręgiel (14 rocz), Longina, Wiktoria, Franciszek, Stanisław
7:30 + Wiktor Szeliga (11 greg)
18:00 1) + Władysław Popławski (25 m-c)
2) + Helena, Witold, Andrzej ++ Adamskich


INTENCJE MSZALNE 28 kwietnia – 4 maja 2024 r.

Niedziela 28 kwietnia – V NIEDZIELA WIELKANOCNA

  7:00 + Andrzej Zdybicki (6 rocz), Wanda i Jan Mazurkiewicz, Stanisława Kamińska, Ryszard   Cichulski
  8:30 1) + Stanisław Woźniak (3 rocz)
2)  + Lucyna Borzym (5 rocz)
10:00  1)   Dziękczynna z okazji 55 rocznicy ślubu Heleny i Mieczysława Kruków  z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
2)   Dziękczynna z okazji 50 rocznicy ślubu Jadwigi i Ignacego Trykaczów  z prośbą o Boże     błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
11:30  1) ♦ Msza Święta w intencji parafian
2)  + Janina Pasicka (1 rocz), Czesław Pasicki (20 rocz)
12:45  1) Dziękczynna z okazji 18 rocznicy urodzin Tomasza z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę   Matki Bożej i potrzebne łaski
   2)  + Stanisław Bijas (30 m-c), Marian i Stefania Bijas, Stanisława, Adolf, Maria Szydłowscy 18:00  + Janina Bzura (28 greg)

Poniedziałek 29 kwietnia – św. Katarzyny Sieneńskiej

7:00 + Teresa i Stanisław Wróbel
7:30  +  Janina Bzura (29greg)
18:00 1) + Eugenia ++ Żurawskich
2) + Jan, Jacek ++ Królów i Łatów

Wtorek 30 kwietnia

7:00 + Jadwiga Pijanowska (od Kręgu Domowego Kościoła)
7:30 +Janina Bzura (30 greg)
18:00  1) + Tadeusz (24 rocz), Jan, Marianna, Stefan, Eugenia, Irena, Andrzej, Brygida
2) + Józef Borsuk (5 rocz)

Środa 1 maja – św. Józefa Rzemieślnika

7:00  + Tomasz Błaziak (3 rocz), Marek Błaziak (3 rocz)
7:30    + Wiktor Szeliga (1 greg)
18:00  1)  Msza Święta zbiorowa do  Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) + Bronisław Misztal (1 rocz)

Czwartek 2 maja – św. Atanazego

7:00   + Marianna, Tadeusz, Zofia, Jerzy Gdula
7:30    + Wiktor Szeliga (2 greg)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) + Franciszek Lipiec (m-c – od rodziny)

Piątek 3 maja – UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI

7:00  O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Marii Pyz z racji imienin
8:30  1) Dziękczynna z okazji 22 rocznicy ślubu Katarzyny i Michała  z prośbą o Boże  błogosławień-stwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski i dla ich synów Jakuba i Stanisława
2) + Aniela i Karol Łakomscy, Marianna i Edward Szczygielscy
10:00 1) + Elżbieta Żołnierczuk   (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
2) + Wiktor Szeliga (3 greg)
11:30 1)  Dziękczynna z okazji 18 rocznicy urodzin Wiktorii Tyczyńskiej z prośbą o Boże  błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
2) Dziękczynna z okazji 75 rocznicy urodzin Wiesławy z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
18:00 Dziękczynna z okazji 30 rocznicy urodzin Aleksandry z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski  w sprawie Bogu wiadomej

Sobota 4 maja – św. Floriana

7:00  + Janusz Rudziński (26 rocz)
7:30    +  Wiktor Szeliga (4 greg)
18:00   1) + Wacław (13 rocz), Janina, Wiesław ++ Pętalów i Sokołowskich, Antonina Sękuła
2)  + Józef Mazur (16 rocz), Katarzyna, Ignacy ++ Złotkiewicz, Rozalia i Jan ++ Mazur

Intencje mszalne 21 – 27 kwietnia 2024 r.

Niedziela 21 kwietnia – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

7:00 + Tadeusz, Helena Wróbel, Mirosław
8:30 1) + Marianna i Jan Janik, Stanisław Matysiak
2) + Marian Pożarowszczyk (29 rocz) oraz o powrót do zdrowia i sprawności Lucyny Pożarowszczyk
10:00 1) + Józef Antoni Mazurkiewicz
2) + Krzysztof Lenart (5 rocz) oraz o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla wnuczki Laury w 5 rocznicę urodzin
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) Dziękczynna z okazji 1 rocznicy urodzin Antoniny z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
12:45 1) Dziękczynna z okazji 3 rocznicy urodzin Ignacego Jarosza z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
2) Dziękczynna z okazji 5 rocznicy ślubu Beaty i Marka z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
18:00 + Janina Bzura (21 greg)

Poniedziałek 22 kwietnia

7:00 + Marianna Czop (1 rocz), Edward
7:30 1) + Janina Bzura (22greg)
2) + Danuta Kubicz (30 dzień po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Tadeusz (25 rocz)
2) + Edward, Michalina ++ Sikorów i Hurków

Wtorek 23 kwietnia – Uroczystość św. Wojciecha BM

7:00 W intencjach o. Jurgena od Apostolatu Margaretka o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
7:30 +Janina Bzura (23 greg)
18:00 1) + Krystyna Szymanek (10 m-c)
2) + Lidia Możdżeńska – Ponikowska (4 m-c – od współpracowników córki Moniki z Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa)

Środa 24 kwietnia – św. Jerzego

7:00 + Stanisława (rocz śm), Józef (rocz śm), Zofia (rocz śm) ++ Skowrońskich i Zdyblów
7:30 1) + Janina Bzura (24 greg)
2) + Marianna Sokołowska – Herbut (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) + Józef i Stefania ++ Osków i Butrynów

Czwartek 25 kwietnia – św. Marka Ewangelisty

7:00 + Kazimiera i Jerzy Olejarczyk, Stanisława i Władysław Markowicz ++ Olejarczyk i Markowicz 7:30 + Janina Bzura (25 greg)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Barbary z okazji urodzin oraz o dary Ducha Świętego na czas egzaminów maturalnych

Piątek 26 kwietnia

7:00 + Wanda Teresa Pawełczak (86 m-c)
7:30 1) + Janina Bzura (26 greg)
2) + Domicela Król (1 m-c – od uczestników pogrzebu), Władysław Król
18:00 1) O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Marzeny z okazji imienin
2) + Henryka Kobiałka (6 m-c)

Sobota 27 kwietnia

7:00 + Piotr Lużyński (11 rocz)
7:30 1) + Janina Bzura (27 greg)
2) + Janina Barbara Ignatowska (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Genowefa Podlodowska (2 rocz), Marek i Jan ++ Podlodowskich
2) Dziękczynna za dar życia dzieci z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej


INTENCJE MSZALNE 14 – 20 kwietnia 2024 r.

Niedziela 14 kwietnia – III NIEDZIELA WIELKANOCNA

7:00 Dziękczynna za posługę Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Św. z prośbą o Boże błogosławieństwo, opieką Matki Bożej i potrzebne łaski dla nich i ich rodzin (od Haliny Dejutryk)
8:30 + Celestyna Tymosiewicz (1 rocz)
10:00 1) Dziękczynna z okazji 55 rocznicy ślubu Anny i Józefa Kępków z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
2) + Halina i Jerzy Gajkoś
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) + Maria Stolz (3 rocz)
12:45 1) + Alina Fijałkowska (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
2) + Barbara Tylec, Elżbieta Wiśniewska
18:00 + Janina Bzura (14 greg)

Poniedziałek 15 kwietnia

7:00 + Katarzyna i Franciszek
7:30 + Janina Bzura (15 greg)
18:00 1) + Czesław Matysiak (od rodziny Wójcików)
2) + Zbigniew Pielecki (3 rocz), Krystyna Syta (9 rocz), Mieczysław Pielecki (14 rocz)

Wtorek 16 kwietnia

7:00 + Anna Komorowska (2 m -c – od Piotra z rodziną)
7:30 +Janina Bzura (16 greg)
18:00 1) + Janina Zajączkowska (24 rocz)
2) + Józef Chomenko (32 rocz)

Środa 17 kwietnia

7:00 + Stanisław Kosior (3 rocz)
7:30 1) + Janina Bzura (17 greg)
2) Dziękczynna z okazji 3 rocznicy ślubu Yaryny i Kacpra z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) + Grażyna Bronisz ++ Dżbik i Bronisz

Czwartek 18 kwietnia

7:00 + Sławomir Pawełczak (33 m-c)
7:30 + Janina Bzura (18 greg)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) + Leokadia, Wawrzyniec, Edward, Wacława, Jadwiga, Henryk, Zdzisław, Sławomir ++ Kruków i Gąsiorowskich

Piątek 19 kwietnia

7:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z okazji 30 rocznicy urodzin Michała z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski i dla całej jego rodziny
7:30 + Janina Bzura (19 greg)
18:00 1) + Marianna Śwircz (7 m-c)
2) + Andrzej Krupiński (4 m-c – od Dyrektora i Pracowników Biura Obsługi Jednostek Samorządu Powiatowego w Leżajsku)

Sobota 20 kwietnia

7:00 Dziękczynna z okazji 50 rocznicy ślubu Stanisławy i Stanisława Zdańkowskich z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
7:30 + Janina Bzura (20 greg)
18:00 1) + Wiktor Szeliga (14 m-c)
2) + Jan Warmiński (3 rocz)


INTENCJE MSZALNE 7 -13 kwietnia 2024 r.

Niedziela 7 kwietnia – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

7:00 + Grażyna Barej (4 rocz)
8:30 1) Dziękczynna w 29 rocznicę powstania Legionu Maryi z prośbą o Boże błogosławieństwo dla członków żyjących oraz o życie wieczne dla zmarłych oraz o rozwój duchowy i liczebny
2) Dziękczynna w intencji Kółka Różańcowego pw. Miłosierdzia Bożego z prośbą o Boże błogosławieństwo dla żyjących oraz o życie wieczne dla zmarłych
10:00 1) + Janina Bzura (7 greg)
2) + Helena, Ryszard, Helena, Jakub ++ Dłogoszewskich
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) Msza Święta w intencjach Kółek Różańcowych
12:45 1) Dziękczynna z okazji 70 rocznicy urodzin Zbigniewa i 65 rocznicy urodzin Jolanty Gnasiów za dar życia z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
2) + Adrian (12 rocz)
18:00 + Alina Popławska (130 m-c)

Poniedziałek 8 kwietnia – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO

7:00 + Anna, Franciszek Jamroż ; Antonina, Kazimierz, Genowefa Terleccy
9:00 O mądrość, świętość i odwagę dla kapłanów
18:00 1) + Józef Soniak (7 rocz)
2) + Janina Bzura (8 greg)

Wtorek 9 kwietnia

7:00 1) O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla chrześniaków; Jarosława, Teodora, Moniki, Janusza, Barbary, Marioli, Łukasza
2) Dziękczynna z okazji 85 rocznicy urodzin Czesława Sułka z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
7:30 1) +Janina Bzura (9 greg)
2) + Helena i Józef Wiśniowscy
18:00 MSZA ŚWIĘTA Z UDZIELENIEM SAKRAMENTU BIERZMOWANIA

Środa 10 kwietnia

7:00 + Jadwiga Goraj, Helena Żurek oraz za ich mężów
7:30 + Janina Bzura (10 greg)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) + Janusz Gęsicki (2 m-c – od sąsiadów z klatki)

Czwartek 11 kwietnia

7:00 + Genowefa Woźniak (3 rocz)
7:30 + Janina Bzura (11 greg)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) + Władysław Popławski (2 rocz)

Piątek 12 kwietnia

7:00 + Wiktoria (33 rocz), Andrzej, Maria, Czesław, Katarzyna ++ Dziuba
7:30 + Janina Bzura (12 greg)
18:00 1) + Edward Krawczyński (1 m-c)
2) + Czesław Matysiak (3 m-c – od rodziny Sokół)

Sobota 13 kwietnia

7:00 + Piotr Nurzyński (19 rocz) ++ z rodziny
7:30 + Janina Bzura (13 greg)
18:00 1) + Tadeusz (25 rocz), Julia, Bronisław ++ Choinów
2) + Ryszard, Kinga, Julianna, Bronisław, Marian ++ Misztalów


INTENCJE MSZALNE 31 marca – 6 kwietnia 2024 r.

Niedziela 31 marca – UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

6:00 ♦ Msza Święta w intencji parafian
8:30 + Stefania Karczewska (30 greg)
10:00 1) Dziękczynna z okazji 17 rocznicy urodzin Piotra Lenika z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
2) Dziękczynna z okazji 57 rocznicy ślubu Marii i Mariana Oklińskich z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
11:30 Dziękczynna z okazji 18 rocznicy urodzin Miłosza z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski oraz dla jego prababci Krystyny z okazji 88 urodzin
12:45 Dziękczynna z okazji 80 rocznicy urodzin i imienin Marianny Berezy z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
18:00 + Teresa (31 rocz) ++ Gudków

Poniedziałek 1 kwietnia – PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

7:00 + Aniela i Wojciech Lipiec
8:30 1) + Józef Borowiec
2) + Bogusław Zięba (19 rocz) ++ Gwiazdów i Ziębów
10:00 + Stanisława Danilewicz (15 rocz), Jacek i Jan ++ Danilewicz
11:30 + Stanisław Radzik
12:45 + Bronisław Misztal (11 m-c)
18:00 + Janina Bzura (1 greg)

Wtorek 2 kwietnia – WTOREK W OKTAWIE WIELKANOCY

7:00 + Jan Jarzyna, Zygmunt Kawa
7:30 + Janina Bzura (2 greg)
18:00 1) + Stanisława, Wincenty, Helena, Stanisław ++ Brzuchalów i Sidorskich
2) + Eugeniusz Marek Baran (3 m-c), Krzysztof Baran

Środa 3 kwietnia – ŚRODA W OKTAWIE WIELKANOCY

7:00 + Helena, Kazimierz, Bronisława (rocznica śmierci)
7:30 + Janina Bzura (3 greg)
18:00 1) ♦ Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) + Ryszard (imieninowa)

Czwartek 4 kwietnia – CZWARTEK W OKTAWIE WIELKANOCY

7:00 + Przemysław Mazurek
7:30 + Janina Bzura (4 greg)
18:00 1) ♦ Msza Święta zbiorowa
2) + Tadeusz i Teresa Lesińscy ++ z ich rodzin

Piątek 5 kwietnia – PIĄTEK W OKTAWIE WIELKANOCY

7:00 + Jan Jamroż (1 rocz)
7:30 + Janina Bzura (5 greg)
18:00 1) + Kazimiera, Stanisław, Witold ++ Gontarzów i Osuchów
2) + za dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota 6 kwietnia – SOBOTA W OKTAWIE WIELKANOCY

7:00 + Maria Skrzek
7:30 + Janina Bzura (6 greg)
18:00 1) Dziękczynna z okazji 60 rocznicy ślubu Marii i Romana Ciszek z prośbą o Boże błogosła-wieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
2) + Krzysztof Gogłoza (11 rocz)


INTENCJE MSZALNE 24 – 30 marca 2024 r.

Niedziela 24 marca – NIEDZIELA MĘKI PAŃSKIEJ – NIEDZIELA PALMOWA

7:00 + Józef (30 rocz), Aleksandra ++ Maciągów, Woźniców, Władysław Zdybel
8:30 + Stefania Karczewska (24 greg)
10:00 + Janina, Franciszek, Stanisław ++ Sobczak
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 + Wiesław Lis (7 rocz)
18:00 + Irena (17 rocz), Eugeniusz, Wanda, Henryk, Ryszard, Stanisława

Poniedziałek 25 marca

7:00 Dziękczynna z okazji 70 rocznicy urodzin Teresy z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
7:30 + Stefania Karczewska (25 greg)
18:00 1) + Marian Czochra
2) + Andrzej Bolibok (3 m-c), Henryka Bolibok (od sąsiadów z bloku)

Wtorek 26 marca

7:00 + Stefania Karczewska (26 greg)
7:30 + Wanda Teresa Pawełczak (85 m-c)
18:00 1) + Andrzej Płaszczewski (7 rocz), Tadeusz, Krystyna
2) + Andrzej Marucha, Maria

Środa 27 marca

7:00 +Stefania Karczewska (27 greg)
7:30 1) + Feliksa i Adam Kaszuba
2) O szczęśliwą operację i zdrowie dla Ignacego
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) + Krystyna Szymanek (9 m-c)

TRIDUUM PASCHALNE

Czwartek 28 marca – WIELKI CZWARTEK

18:00 1) O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla ks. Piotra, ks. Bogusława, ks. Dominika i ks. Jana
2) Dziękczynna z okazji 64 rocznicy urodzin Ireneusza Jurak z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
3) + Stefania Karczewska (28 greg)
4) + Jan (36 rocz), Tadeusz, Marianna, Stefan, Eugenia, Irena, Brygida, Andrzej

Piątek 29 marca – WIELKI PIĄTEK

18:00 LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ

30 marca – WIELKA SOBOTA

19:00 WIGILIA PASCHALNA
1) + Stefania Karczewska (29 greg)
2) + Jan i Maria Kazubek ++ z ich rodzin
3)+ Henryk Kos (8 rocz), Zofia i Władysław ++ Kos
4) + Tadeusz i Helena ++ Kramarczuków i Dylów


INTENCJE MSZALNE 17 – 23 marca 2024 r.

Niedziela 17 marca – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – REKOLEKCJE

7:00 + Petronelia (29 rocz), Zbigniew ++ Kisielewiczów i Baczyńskich
8:30 + Stefania Karczewska (17 greg)
10:00 + Józef, Adela, Kazimierz, Rozalia
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 + Jan Skubiszewski (7 m-c – od rodziny Czajków)
18:00 + Zenon Pruszkowski (2 rocz)

Poniedziałek 18 marca – REKOLEKCJE – św. Cyryla Jerozolimskiego

7:00 + Józefa, Janusz, Jerzy, Mirosław, Jan ++ Salewiczów
9:00 + Stefania Karczewska (18 greg)
16:30 + Teresa Grzywa (1 rocz)
18:00 + Jan-Mieczysław Sosnówka (10 rocz)
19:30 + Grażyna Bronisz ++ Dżbik i Bronisz

Wtorek 19 marca – REKOLEKCJE – Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP

7:00 + Józefa i Józef Nowak (imieninowa)
9:00 + Stefania Karczewska (19 greg)
16:30 + Andrzej Krupiński (3 m-c – od kolegów syna z Wydziału Inwestycji Starostwa Powiatowego w Leżajsku)
18:00 Dziękczynna w uroczystość patronalną z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę patrona św. Józefa dla członków Kółka Różańcowego pw. św. Józefa oraz o życie wieczne dla zmarłych
19:30 + Józef (imieninowa)

Środa 20 marca – REKOLEKCJE

7:00+ Jan i Joanna Kubiccy, Barbara, Janina i Stefan Grzywa
9:00 +Stefania Karczewska (20 greg)
16:30+ Marianna Śwircz (6 m-c)
18:00 Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
19:30 + Wiktor Szeliga (13 m-c)

Czwartek 21 marca

7:00 + Stefania Karczewska (21 greg)
7:30 + Bolesława Arnold (28 rocz)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) + Roman (2 rocz), Zbigniew (8 rocz) ++ Fryców

Piątek 22 marca

7:00 + Stefania Karczewska (22 greg)
7:30 + Teresa Maciaś (3 m-c – od pracowników Zespołu Szkół Elektronicznych)
18:00 1) + Lidia Możdżeńska – Ponikowska (3 m-c – od współpracowników córki Moniki z Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa)
2) + Jan Trochimiak (2 m- c – od sąsiadów z bloku ul. Brzeskiej 4)

Sobota 23 marca

7:00 + Stefania Karczewska (23 greg)
7:30 Dziękczynna z okazji rocznicy urodzin Danuty z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
18:00 1) Dziękczynno – błagalna z okazji 70 rocznicy urodzin Barbary Mazurek z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
2)+ Andrzej i Zofia Skwarcz

INTENCJE MSZALNE 10 – 16 marca 2024 r.

Niedziela 10 marca – IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7:00 + Lucjan (37 rocz), Edwarda, Marianna, Tomasz, Janina ++ Sadurskich
8:30 + Stefania Karczewska (10 greg)
10:00 + Wojciech Pietrzak (urodzinowa)
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) O zdrowie i potrzebne łaski dla Jasia
12:45 1) + Maciej Trzciński (5 rocz), Ludmiła i Janusz Trzcińscy
2) Dziękczynna z okazji 10 rocznicy urodzin Oli Wronisz z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski oraz dla jej rodziców
18:00 + Jan Kowalik (2 rocz)

Poniedziałek 11 marca

7:00 + Stefania Karczewska (11 greg)
7:30 1) + Mirosława Stryjecka – Kozak (4 rocz), Zygmunt ++ Stryjeckich
2) + Janusz Gęsicki (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Władysław Popławski (23 m-c)
2) + Mariusz Czubacki

Wtorek 12 marca

7:00 + Stefania Karczewska (12 greg)
7:30 + Jakub Wierzchowski
18:00 1) + Edward Krawczyński (10 m-c)
2) + Jadwiga Kęsicka (3 m-c – od koleżanek i kolegów z Wód Polskich)

Środa 13 marca

7:00 +Stefania Karczewska (13 greg)
7:30 +Józef (imieninowa)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa doMatki Bożej Nieustającej Pomocy
2)+ Czesław Matysiak (od rodziny Zajączkowskich)

Czwartek 14 marca

7:00 + Stefania Karczewska (14 greg)
7:30 + Zofia Ziętek (4 rocz) ++ z rodziny
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) + Remigiusz Milewski (2 m-c – od rodziny)

Piątek 15 marca

7:00 + Stefania Karczewska (15 greg)
7:30 + Alicja Zbysław (3 rocz), Józefa i Jan Stefaniccy, Helena, Aniela i Stanisław Koziccy
18:00 1) + Feliksa Wolińska (36 rocz)
2) + Bernard Gozdalski (4 rocz)

Sobota 16 marca

7:00 + Stefania Karczewska (16 greg)7:301) + Sławomir Pawełczak (32 m-c)
2) + Anna Komorowska (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Helena Facon (rocznica), Aleksander, Zbigniew, Henryk, Jan
2) + Renata Trzop (2 m-c), Henryk Trzop (1 rocz) ++ Żak i Asyngier


INTENCJE MSZALNE 3 – 9 marca 2024 r.

Niedziela 3 marca – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7:00 + Marianna Bab (rocznica śmierci)
8:30 1) + Stefania Karczewska (3 greg) 2) + Helena Długoszewska
10:001) + Jacek Danilewicz (24 rocz), Stanisława i Jan
2) + Edward Czarnota (27 rocz), Seweryna Przywara (15 rocz) ++ Cichoszów
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) Msza Święta w intencjach różańcowych
12:45 1) + Irena Zarajczyk (1 rocz)
2) Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Amelii z okazji 19 urodzin, Kingi 16 urodzin, Zofii 14 urodzin i Dominiki 11 urodzin oraz za ich rodziców Elżbietę i Macieja
18:00 + Stanisław, Jerzy, Andrzej ++ Mazurów, Katarzyna, Józef, Wacław ++ Baranów

Poniedziałek 4 marca – św. Kazimierza

7:00 + Stefania Karczewska (4 greg)
7:30 + Bolesław Antecki (7 rocz), Celina Antecka
18:00 1) + Kazimierz, Zbigniew, Barbara
2) + Stefania i Józef, Zofia i Bolesław

Wtorek 5 marca

7:00 + Stefania Karczewska (5 greg)
7:30 + Wiesława Karaś (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Czesław
2) + Tadeusz i Radosław ++ Olejarczyków, Dzierżaków i Kijaków

Środa 6 marca

7:00 + Stefania Karczewska (6 greg)
7:30 + Marshal (rocznica śmierci)
18:001) ♦ Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2)+ Zofia Baran ++ Baranów i Szpytów

Czwartek 7 marca – św. Perpetuy i Felicyty

7:00 + Stefania Karczewska (7 greg)
7:30 + Marta, Stanisław, Stanisława, Stefania, Stanisław, Janusz
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) + Alina Popławska (129 m-c)

Piątek 8 marca – św. Jana Bożego

7:00 + Stefania Karczewska (8 greg)
7:30 + Piotr Wrona
18:00 1) +Stanisława Czerwińska
2) + Wacław Siwak(m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)

Sobota 9 marca – św. Franciszki Rzymianki

7:00 + Stefania Karczewska (9 greg)
7:30 + Stanisław, Aleksander, Piotr i Marianna
18:00 1) + Czesław Matysiak (3 m-c – od rodziny Hałabis)
2)+ Zbigniew, Wiktoria, Barbara


INTENCJE MSZALNE 25 lutego – 2 marca 2024 r.

Niedziela 25 lutego – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7:00 Dziękczynna z okazji 70 rocznicy urodzin Danuty z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
8:30 1) + Andrzej Bolibok (2 m-c), Henryka Bolibok (od sąsiadów z bloku)
2) + Czesław Matysiak (25 greg)
10:001) + Marian Stefankiewicz (5 rocz)
2) + Andrzej Krupiński (2 m-c – od Elżbiety i Antoniego Polonis)
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) + Józef Skrzypiec (14 rocz), Józefa i Józef Chrzanowscy, Janina i Józef Skrzypiec
12:451) + Krystyna Szymanek (8 m-c)
2) + Elżbieta Gajowniczek (1 rocz)
18:00 + Marianna Kosacka (26 greg)

Poniedziałek 26 lutego

7:001) + Marianna Kosacka (27 greg)
2) + Jan Trochimiak (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
7:30 1) + Czesław Matysiak (26 greg)
2) + Wanda Teresa Pawełczak (84 m-c)
18:00 1) + Maria (23 rocz) ++ Jałtuszewskich i Górskich
2) + Zofia Tyra (4 rocz)

Wtorek 27 lutego

7:00 + Marianna Kosacka (28 greg)
7:30 + Czesław Matysiak (27 greg)
18:001) Dziękczynna z okazji 85 rocznicy urodzin Heleny Szymańskiej z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
2) + Piotr Saba

Środa 28 lutego

7:00 + Marianna Kosacka (29 greg)
7:301) + Czesław Matysiak (28 greg)
2) + Mieczysław Żminda (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:001) Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) + Teresa Bartysko (30 dzień po śmierci – od uczestników pogrzebu)

Czwartek 29 lutego

7:00 + Franciszek Borowski (3 rocz)
7:30 + Czesław Matysiak (29 greg)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) +Marianna Kosacka (30 greg)

Piątek 01 marca

7:00 + Stefania Karczewska (1 greg)
7:30 + Czesław Matysiak (30 greg)
18:00 1) + Bronisław Misztal (10 m-c)
2) + Aniela Zieńczuk (18 rocz), Franciszek Zieńczuk

Sobota 02 marca

7:00 + Stefania Karczewska (2 greg)
7:30 O zdrowie i łaskę wiary dla córki Dagmary
18:00 1) + Renata Grzesiak (12 rocz) ++ z rodziny
2) + Henryk Męderowicz (7 rocz), Józefa Łopatowska (43 rocz) ++ z rodziny


Niedziela 18 lutego – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7:00 + Barbara Białek (30 rocz)
8:30 1) + Renata Kowalczyk (2 rocz)
2) + Kazimierz Wiliński (1 rocz)
10:00 1) + Czesław Matysiak (18 greg)
2) + Leszek Błaziak i za całą jego rodzinę
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) + Marianna Kosacka (19 greg)
2) + Janusz Malinowski (2 m-c)
18:00 + Janina, Józef, Zbigniew ++ Gizów i Szewczyków

Poniedziałek 19 lutego

7:00 + Marianna Kosacka (20 greg)
7:30 + Czesław Matysiak (19 greg)
18:00 1) + Marianna Śwircz (5 m)
2) + Teresa Maciaś (2 m-c – od pracowników Zespołu Szkół Elektronicznych)

Wtorek 20 lutego – Świętych Hiacynty i Franciszka Marto

7:00 + Marianna Kosacka (21 greg)
7:30 + Czesław Matysiak (20 greg)
18:00 1) + Wiktor Szeliga (1 rocz)
2) ++ za dusze czyśćcowe i o rozwój duchowy i liczebny Legionu Maryi

Środa 21 lutego

7:00 + Marianna Kosacka (22 greg)
7:30 + Czesław Matysiak (21 greg)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) Dziękczynna z okazji urodzin Julii Pietroń z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski

Czwartek 22 lutego – Święto Katedry św. Piotra Apostoła

7:00 + Marianna Kosacka (23 greg)
7:30 + Czesław Matysiak (22 greg)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) + Longina Kręgiel (9 rocz), Jan Wiktoria, Franciszek, Stanisław

Piątek 23 lutego

7:00 + Marianna Kosacka (24 greg)
7:30 + Czesław Matysiak (23 greg)
18:00 1) O dar wiary i chrztu dla katechumenów
2) + Jan Karczewski (65 rocz), Franciszka Karczewska

Sobota 24 lutego

7:00 + Marianna Kosacka (25 greg)
7:30 + Czesław Matysiak (24 greg)
18:00 1) + Tadeusz Bocian (rocznica śmierci)
2) + Robert Pietras (1 rocz)


INTENCJE MSZALNE 11 – 17 lutego 2024 r.

Niedziela 11 lutego – VI NIEDZIELA ZWYKŁA

7:00 + Krystyna Korneliusz (16 rocz), Witold Korneliusz ++ z rodziny
8:30 + Stanisława (31 rocz), Bolesław
10:00 1) + Czesław Matysiak (11 greg)
2) + Helena Przybylska (35 rocz)
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) + Msza Święta w intencjach chorych
12:45 + Marianna Kosacka (12 greg)
18:00 + Władysław Popławski (22 m-c)

Poniedziałek 12 lutego

7:00 + Marianna Kosacka (13 greg)
7:30 + Czesław Matysiak (12 greg)
18:00 1) Dziękczynna z okazji 30 rocznicy ślubu Anety i Grzegorza z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i  potrzebne łaski
2) + Edward Krawczyński (9 m-c)

Wtorek 13 lutego

7:00 + Marianna Kosacka (14 greg)
7:30 + Czesław Matysiak (13 greg)
18:00 1) + Wacław Skoczylas (2 m-c – od brata z rodziną)
2) + Andrzej Kołodyński (2 m-c – od sąsiadów z klatki)

Środa 14 lutego – ŚRODA POPIELCOWA

7:00 + Marianna Kosacka (15 greg)
9:00 + Czesław Matysiak (14 greg)
16:30 1) O łaskę zdrowia dla Doroty i Janiny
2) + Stanisław Jawron (1 rocz), Sylwester Kawiak (3 m-c), Tadeusz Kawiak (7 rocz)
18:00 1) + Halina Łakoma Drozd (30 dzień po śmierci – od uczestników pogrzebu)
2) ++ Dyńców, Lachowskich i Sytych
19:30 + Jan Arnold

Czwartek 15 lutego

7:00 + Marianna Kosacka (16 greg)
7:30 1) + Czesław Matysiak (15 greg)
2) + Helena Galak (30 dzień po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) + Jadwiga Kęsicka (od rodziny Jagiełło z Tarnowa)

Piątek 16 lutego

7:00 + Marianna Kosacka (17 greg)
7:30 + Czesław Matysiak (16 greg)
18:00 1) + Zygmunt ++ Matrejków
2) + Czesław Matysiak (2 m-c- od rodziny Nieściór)

Sobota 17 lutego

7:00 + Marianna Kosacka (18 greg)
7:30 + Czesław Matysiak (17 greg)
18:00 1) + Dymitr Szczerba (23 rocz)
2) + Grażyna Bronisz ++ Dżbik i Bronisz


INTENCJE MSZALNE 4 – 10 lutego 2024 r.

Niedziela 4 lutego – V NIEDZIELA ZWYKŁA

7:00 + Halina Sawicka (16 rocz), Bogusław, Andrzej ++ Sawickich
8:30 1) + Wiesław Turek (1 rocz)
2) + Maria Pietrzak (15 rocz)
10:00 + Czesław Matysiak (4 greg)
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) + Msza Święta w intencjach różańcowych
12:45 1) + Janina Mardoń (7 rocz), Ludwik Mardoń (22 rocz)
2) + Roman Smyl (31 rocz), Wacław, Felicja, Mirosława, Zygmunt
18:00 + Marianna Kosacka (5 greg)

Poniedziałek 5 lutego – św. Agaty

7:00 + Marianna Kosacka (6 greg)
7:30 1) + Czesław Matysiak (5 greg)
2) + Lidia Możdżeńska – Ponikowska (30 dzień po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Ignacy Zielonka (3 rocz)
2) + Janina Słabczyńska (5 rocz)

Wtorek 6 lutego

7:00 + Marianna Kosacka (7 greg)
7:30 1) + Czesław Matysiak (6 greg)
2) + Krystyna Kępa (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 + Zofia i Józef Wójtowicz, Halina Wójtowicz (14 rocz)

Środa 7 lutego

7:00 + Marianna Kosacka (8 greg)
7:30 + Czesław Matysiak (7 greg)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) + Alina Popławska (128 m-c)

Czwartek 8 lutego

7:00 + Marianna Kosacka (9 greg)
7:30 1) + Czesław Matysiak (8 greg)
2) O zdrowie dla Michała
18:00 Msza Święta zbiorowa

Piątek 9 lutego

7:00 + Marianna Kosacka (10 greg)
7:30 + Czesław Matysiak (9 greg)
18:00 + Maria Szewczyk (7 rocz)

Sobota 10 lutego

7:00 + Marianna Kosacka (11 greg)
7:30 + Czesław Matysiak (10 greg)
18:00 1) + Krzysztof Berecki (6 rocz), Stanisława (3 rocz), Mieczysław
2) + Józef, Jan, Zdzisław ++ Dyńców


INTENCJE MSZALNE 28 stycznia – 3 lutego 2024 r.

Niedziela 28 stycznia – IV NIEDZIELA ZWYKŁA

7:00 + Wiesław Turek (28 greg)
8:30 1) + Jan Kaproń (2 rocz)
2) + Mikołaj, Marianna, Stanisław, Maria, Andrzej, Renata ++ Grzesiaków
10:00 1) + Helena Stefankiewicz (28 greg)
2) + Jadwiga Pudło (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) Dziękczynna z okazji 55 rocznicy ślubu Marii i Zygfryda Puchałów z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
12:45 1) + Marian Polski (3 rocz), Jan i Zofia
2) + Andrzej Krupiński (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 +Adam Balczak (7 rocz), Anna, Paweł, Edward, Henryk, Grażyna ++ Wójcik

Poniedziałek 29 stycznia

7:00 + Wiesław Turek (29 greg)
7:30 1) + Helena Stefankiewicz (29 greg)
2) + Bronisław Cichoń (rocznica) ++ Cichoniów i Kowalików
18:00 + Edward Wójcik (25 rocz) ++ Wójcików i Pytków

Wtorek 30 stycznia

7:00 +Wiesław Turek (30 greg)
7:30 1) +Helena Stefankiewicz (30 greg )
2) + Maciej Kowalik (17 m-c – urodzinowa)
18:00 + Anna Lipińska (3 m-c – od Kręgu Domowego Kościoła do którego należała)

Środa 31 stycznia – św. Jana Bosko

7:00 + Mirosława Zając
7:30 1) + Marianna Kosacka (1 greg)
2) + Stanisława Piwoni (30 dzień po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek 1 lutego

7:00 +Marianna Kosacka (2 greg)
7:30 + Czesław Matysiak (1 greg)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) + Jadwiga Rzepkowska (od pracowników PL)

Piątek 2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego

7:00 + Irena i Lucjan Bocian
9:00 +Marianna Kosacka (3 greg)
18:00 1) + Czesław Matysiak (2 greg)
2) + Czesław Babiec (2 rocz)

Sobota 3 lutego

7:00 +Marianna Kosacka (4 greg)
7:30 1) +Czesław Matysiak (3 greg)
2) + Barbara Kryszczuk (30 dzień po śmierci – od uczestników pogrzebu) 18:00 + Bronisław Misztal (9 m-c)


INTENCJE MSZALNE 21 – 27 stycznia 2024 r.

Niedziela 21 stycznia – III NIEDZIELA ZWYKŁA

7:00 + Wiesław Turek (21 greg)
8:30 1) + Franciszka Karczewska (38 rocz), Jan Karczewski
2) + Leon, Leontyna, Aleksander, Wiesława, Jan, Franciszek, Stefan
10:00 1) + Helena Stefankiewicz (21 greg)
2) + Józef (25 rocz), Adela, Kazimierz (1 rocz), Andrzej
11:30 1) ♦ Msza Święta w intencji parafian
2) + Aleksandra i Stefan Tyczyńscy ++ Tyczyńskich, Świstowskich i Kłodów
12:45 1) + Krystyna Szymanek (7 m-c)
2) + Teresa Maciaś (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 + Aniela i Karol Łakomscy, Marianna i Edward Szczygielscy

Poniedziałek 22 stycznia

7:00 + Wiesław Turek (22 greg)
7:30 1) + Helena Stefankiewicz (22 greg)
2) + Danuta Tumidajewicz (rocznica śmierci)
18:00 + Andrzej Kołodyński (urodzinowa)

Wtorek 23 stycznia

7:00 +Wiesław Turek (23 greg)
7:30 1) +Helena Stefankiewicz (23 greg )
2) + Marian Piotrowski, Zygmunt, Helena, Maria, Eugenia
18:00 + Jadwiga Kęsicka (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)

Środa 24 stycznia – św. Franciszka Salezego

7:00 + Wiesław Turek (24 greg)
7:30 1) + Helena Stefankiewicz (24 greg)
2) + Maria Skrzek (2 m-c – od sąsiadów z klatki)
18:00 Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek 25 stycznia – Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła

7:00 + Wiesław Turek (25 greg)
7:30 1) + Helena Stefankiewicz (25 greg)
2) + Regina Gołofit (2 m-c)
18:00 Msza Święta zbiorowa

Piątek 26 stycznia – Świętych Tytusa i Tymoteusza

7:00 + Wiesław Turek (26 greg)
7:30 1) + Helena Stefankiewicz (26 greg)
2) + Wanda Teresa Pawełczak (83 m-c)
18:00 + Roman i Łucja Heksel (dar od synów z rodzinami)

Sobota 27 stycznia – św. Anieli Merici

7:00 + Wiesław Turek (27 greg)
7:30 1) + Helena Stefankiewicz (27 greg)
2) + Andrzej Bolibok (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Józef (7 rocz), Klementyna (24 rocz) ++ Parków i Kłodnickich
2) + Marian Czochra (7 rocz)


INTENCJE MSZALNE 14 – 20 stycznia 2024 r.

Niedziela 14 stycznia – II NIEDZIELA ZWYKŁA

7:00 + Wiesław Turek (14 greg)
8:30 1) + Tadeusz Czub (9 rocz)
2) + Czesław Matysiak (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
10:00 1) + Helena Stefankiewicz (14 greg)
2) + Józef Piwnicki (6 rocz)
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) + Józef Welik (3 rocz) ++ z rodziny
12:45 1) + Jan Skubiszewski (6 m-c – od rodziny Borków)
2) + Anna Szejgec
18:00 + Stanisław Poncet (16 rocz)

Poniedziałek 15 stycznia

7:00 + Wiesław Turek (15 greg)
7:30 1) + Helena Stefankiewicz (15 greg)
2) + Jakub Wierzchowski (35 rocznica urodzin)
18:00 + Marianna Śwircz (4 m-c)

Wtorek 16 stycznia

7:00 +Wiesław Turek (16 greg)
7:30 1) +Helena Stefankiewicz (16 greg )
2) + Eugeniusz, Henryk, Janina, Feliks ++ Kubickich
18:00 + Ryszard Szabała (11 rocz), Helena i Kazimierz

Środa 17 stycznia – św. Antoniego, opata

7:00 + Wiesław Turek (17 greg)
7:30 1) + Helena Stefankiewicz (17 greg)
2) + Jerzy Słotwiński (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek 18 stycznia

7:00 + Wiesław Turek (18 greg)
7:30 1) + Helena Stefankiewicz (18 greg)
2) + Sławomir Pawełczak (30 m-c)
18:00 Msza Święta zbiorowa

Piątek 19 stycznia

7:00 + Wiesław Turek (19 greg)
7:30 1) + Helena Stefankiewicz (19 greg)
2) + Balbina, Sabina, Leokadia, Jan, Henryk, Sebastian ++ Bojarskich
18:00 + Jacek, Adam z rodziny Nowak i zmarli z rodziny Adamczyków i Janiszewskich

Sobota 20 stycznia

7:00 + Wiesław Turek (20 greg)
7:30 1) + Helena Stefankiewicz (20 greg)
2) + Adam Kawecki (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Janusz Waciński (4 rocz)
2) + Wiktor Szeliga (11 m-c)

INTENCJE MSZALNE 7 – 13 stycznia 2024 r.


Niedziela 7 stycznia – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

7:00 + Wiesław Turek (7 greg)
8:30 + Maria Zięba (11 rocz), Bogusław, Stefan, Jan Czarnowa (9 rocz)
10:00 1) + Helena Stefankiewicz (7 greg)
2) + Helena (rocznica) i Tadeusz Woźniakowie
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) Msza Święta w intencjach różańcowych
12:45 1) + Czesław Tucki (11 rocz) ++ Tuckich i Rogowskich
2) + Andrzej Kołodyński (30 dzień – od uczestników pogrzebu)
18:00 + Alina Popławska (127 m-c)

Poniedziałek 8 stycznia

7:00 + Wiesław Turek (8 greg)
7:30 1) + Helena Stefankiewicz (8 greg)
2) + Wacław Skoczylas (m-c – od uczestników pogrzebu)
18:00 + Władysława Respond (43 rocz) ++ Respond

Wtorek 9 stycznia

7:00 +Wiesław Turek (9 greg)
7:30 1) +Helena Stefankiewicz (9 greg )
2) + Wojciech Żygłowicz (2 rocz)
18:00 + Genowefa Liwak (32 rocz)

Środa 10 stycznia

7:00 + Wiesław Turek (10 greg)
7:30 1) + Helena Stefankiewicz (10 greg)
2) za dusze czyśćcowe z prośbą o pomoc w rozwoju duchowym i liczebnym Legionu Maryi
18:00 Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek 11 stycznia

7:00 1) + Wiesław Turek (11 greg)
2) + Władysław Popławski (21 m-c)
7:30 + Helena Stefankiewicz (11 greg)
18:00 ♦ Msza Święta zbiorowa

Piątek 12 stycznia

7:00 + Wiesław Turek (12 greg)
7:30 1) + Helena Stefankiewicz (12 greg)
2) + Bogdan Wdowiak (7 rocz)
18:00 + Edward Krawczyński (8 m-c)

Sobota 13 stycznia

7:00 + Wiesław Turek (13 greg)
7:30 1) + Helena Stefankiewicz (13 greg)
2) + Czesław Liponoga (33 rocz), Janina, Jadwiga, Stanisław
18:00 1) + Antoni Andracki (18 rocz), Zofia, Marian, Henryk, Franciszek, Witold, Stanisława, Wanda, Jan
2) + Regina Gozdek (1 rocz), Aleksander Gozdek


INTENCJE MSZALNE 31 grudnia 2023 r. – 6 stycznia 2024 r.

Niedziela 31 grudnia – NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY

7:00 + Mieczysława Tycner (5 rocz) ++ Tycner i Daczko
8:30 1) + Krystyna Karczewska (35 rocz), Teodora i Adolf Greczkowscy, Maria, Jan, Krzysztof Król
2) O ulgę w cierpieniu i zdrowie dla Doroty
10:00 1) Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rodzin : Olędzkich, Królów, Szeligów, Wieruckich, Kryków
2) O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Klary Kraczoń z okazji 9 rocznicy urodzin
11:30 + Czesław Matysiak (od szwagra Piotra z rodziną)
12:45 + Janina Misiuda (44 rocz)
18:00 ♦ Msza święta dziękczynna na zakończenie roku w intencji parafian

Poniedziałek 1 stycznia – UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI

7:00 + Wiesław Turek (1 greg)
8:30 + Zofia Chojnacka (35 rocz)
10:00 + Helena Stefankiewicz (1 greg)
11:30 ♦ Msza Święta w intencji parafian
12:45 + Eugeniusz Brygoła (rocznica śmierci)
18:00 + Bronisław Misztal (8 m-c)

Wtorek 2 stycznia – św. Bazylego Wielkiego

7:00 + Helena Stefankiewicz (2 greg)
7:30 + Wiesław Turek (2 greg)
18:00 + Andrzej Szacmajer (30 dzień – od uczestników pogrzebu)

Środa 3 stycznia – Najświętszego Imienia Jezus

7:00 1) + Helena Stefankiewicz (3 greg – 1 rocznica śm)
2) Wiesław Turek (3 greg)
7:30 + Zofia Tomasik (2 rocz)
18:00 Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek 4 stycznia

7:00 1) + Helena Stefankiewicz (4 greg)
2) Wiesław Turek (4 greg)
7:30 1) + Wiesław Turek (11 m-c)
18:00 Msza Święta zbiorowa

Piątek 5 stycznia

7:00 + Helena Stefankiewicz (5 greg)
7:30 1) + Wiesław Turek (5 greg)
2) + Czesław
18:00 + Wojciech Chmielewski (1 rocz) ++ Chmielewskich i o Boże błogosławieństwo dla Moniki i Jana Żarkowskich w 33 rocznicę ślubu

Sobota 6 stycznia – UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

7:00 +Wiesław Turek (6 greg)
8:30 1) Dziękczynna z okazji 55 rocznicy ślubu Teresy i Henryka Niedźwiadków z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
2)+ Irena (14 rocz)
10:00 1) O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i dobre wybory życiowe dla Piotra z okazji 18 rocznicy urodzin
2) +Helena Stefankiewicz (6 greg)
11:30 ♦ Msza Święta w intencji parafian
12:45 + Tomasz (13 rocz) ++ Świetlagów
18:00 O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i dobre wybory życiowe dla Doroty z okazji 40 rocznicy urodzin


INTENCJE MSZALNE 24 – 30 grudnia 2023 r.

Niedziela 24 grudnia – IV Niedziela Adwentu – WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA

7:00 + za zmarłych z ostatniego czasu, których zabraknie przy stole wigilijnym
8:30 + Krystyna Szymanek (6 m-c)
10:00 + Barbara Żurkowska (24 greg)
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 + Helena Nowak (4 rocz – od Rady Parafialnej)
24:00 1) Msza Święta w intencji parafian
2) + Władysław, Aniela, Czesław, Jolanta, Andrzej
3)+ Zofia Gryta (2 rocz), Genowefa Żuber (10 rocz)
4) + Andrzej (13 rocz), Wiktoria, Maria, Czesław, Katarzyna ++ Dziuba

Poniedziałek 25 grudnia – UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA

7:00 + w intencji dusz czyśćcowych
8:30 + Bolesław Pcion (15 rocz)
10:00 + Ryszard Misztal (3 rocz)
11:30 + Czesław Matysiak (od mamy Janiny)
12:45 + Barbara Żurkowska (25 greg)
18:00 ++ Pielaków

Wtorek 26 grudnia – Święto św. Szczepana

7:00 + Wanda Teresa Pawełczak (82 m-c)
8:30 + Józef Żołnierczuk (7 rocz), Jacek Żołnierczuk
10:00 1) + Jerzy Kisielewicz (2 rocz) ++ Kisielewiczów i Baczyńskich
2) + Marian Mełgieś (31 rocz)
11:30 + Maria Pitucha (2 rocz), Eugeniusz Pitucha
12:45 + Barbara Żurkowska (26 greg)
18:00 + Grzegorz Ciupak (9 rocz), Stanisław Ciupak (1 rocz)

Środa 27 grudnia – Święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty

7:00 + Barbara Żurkowska (27 greg)
7:30 1) + Grzegorz Pietroń
2) O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i szybki powrót do zdrowia dla Haliny
18:00 Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek 28 grudnia – Święto Świętych Młodzianków

7:00 + Barbara Żurkowska (28 greg)
7:30 1) + Maria Skrzek (30 dzień po śmierci – od uczestników pogrzebu)
2) + Czesław Matysiak (od brata Józefa z rodziną z Łęcznej)
18:00 Msza Święta zbiorowa

Piątek 29 grudnia

7:00 +Barbara Żurkowska (29 greg)
7:30 1) + Regina Gołofit (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
2) Dziękczynna za szczęśliwe przyjście na świat Michała
18:00 Dziękczynna za dar chrztu św. z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rodziców chrzestnych Katarzyny i Leszka

Sobota 30 grudnia

7:00 + Barbara Żurkowska (30 greg)
7:30 + Anna Lipińska (2 m-c – od Kółka Różańcowego pw. MB Licheńskiej)
18:00 1) + Zenon Czubacki (2 rocz)
2) Dziękczynna z okazji 45 rocznicy ślubu Jadwigi i Waldemara Tyczyńskich z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski


INTENCJE MSZALNE 17 – 23 grudnia 2023 r.

Niedziela 17 grudnia – III Niedziela Adwentu – REKOLEKCJE ADWENTOWE

7:00 + Jan Skubiszewski (5 m-c – od rodziny Gorczyców)
8:30 + Eugenia (27 rocz), Irena (11 rocz), Stefan, Tadeusz, Marianna, Jan, Brygida, Andrzej
10:00 + Halina Bartoszewska
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 + Barbara Żurkowska (17 greg)
18:00 + Helena Dudak (15 rocz) ++ Dudaków, Sawickich, Marców, Dewidzów, Włodarczyków + Marian i Paweł

Poniedziałek 18 grudnia – REKOLEKCJE ADWENTOWE

7:00 + Sławomir Pawełczak (29 m-c)
9:00 + Waleria (10 rocz), Sergiusz, Antoni ++ Krawiec, Tatiana i Stanisław ++ Kłos
16:30 1) + Barbara Żurkowska (18 greg)
2) + Grażyna Bronisz ++ Dżbik i Bronisz
18:00 O Boże błogosławieństwo dla ks. Bogusława z okazji imienin od Rady Parafialnej, Kółek Różańcowych, Legionu Maryi

Wtorek 19 grudnia – REKOLEKCJE ADWENTOWE

7:00 + Kazimiera Ciorgoń (30 dzień- od rodziny)
9:00 + Stefania Sankiewicz
16:30 + Marianna Śwircz (3 m-c)
18:00 + Barbara Żurkowska (19 greg)
19:30 + Jan Korneliusz (11 rocz) ++ Korneliuszów, Pachowskich, Kondzieli

Środa 20 grudnia

6:15 + Barbara Żurkowska (20 greg)
7:00 + Pelagia, Anna, Hieronim, Irena, Leszek ++ Jankowskich i Kwiatkowskich
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) + Wiktor Szeliga (9 m-c)

Czwartek 21 grudnia – św. Piotra Kanizjusza

6:15 + Barbara Żurkowska (21 greg)
7:00 + Józefa (35 rocz), Jan, Klara, Janina, Bronisław ++ Liwak
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) + Mirosław Augustyniuk (30 rocz) ++ Augustyniuków i Kowalskich

Piątek 22 grudnia

6:15 + Stefan (19 rocz)
7:00 1) + Józef Ochnio (4 rocz)
2) + Irena Skubiszewska (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) +Barbara Żurkowska (22 greg)
2) + Alina i Czesław Sarzyńscy, Zofia i Józef Grądek

Sobota 23 grudnia

6:15 + Zofia (1 rocz), Monika, Jan ++ Tabiszewskich, Rozalia, Stanisław, Józef Sidor
7:00 + Wiktoria, Jan, Zbigniew ++ Kućmińskich
18:00 1) + Barbara Żurkowska (23 greg)
2) ++ Krzysiaków, Boliboków, Karczmarczyków oraz za dusze w czyśćcu cierpiące


INTENCJE MSZALNE 10 – 16 grudnia 2023 r.

Niedziela 10 grudnia – II Niedziela Adwentu

7:00 + Antoni Adamczyk (23 rocz) ++ Adamczyków i Kwietniewskich
8:30 + Danuta, Henryk, Anna, Małgorzata, Wojciech, Marek ++ Pyciarz
10:00 + Stanisława i Bolesław Niedźwiadek
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) + Ryszard Kukuła (30 dzień – od uczestników pogrzebu)
12:45 + Władysława Czarnota (4 rocz), Julia Ziętek
18:00 + Barbara Żurkowska (10 greg)

Poniedziałek 11 grudnia

6:15 + Barbara Żurkowska (11 greg)
7:00 + Jan Niewiadomski (20 rocz), Zofia, Anna, Józefa, Stefania, Marianna, Kazimiera ++ Niewiadomskich i Łatów
18:00 1) + Władysław Popławski (20 m-c)
2) ++ Łukijaniuk i Szafrańskich

Wtorek 12 grudnia – NMP z Guadalupe

6:15 + Bogdan Marszałek (30 dzień po śmierci – od uczestników pogrzebu)
7:00 + Janina Gajowiak (22 rocz), Józef Gajowiak (16 rocz)
18:00 1) +Barbara Żurkowska (12 greg)
2) + Henryk, Helena, Jan ++ Nakielskich, Julia, Julian ++ Kosz, Maria, Kazimierz ++ Kozioł +Andrzej Andrzejewski

Środa 13 grudnia – św. Łucji

6:15 + Barbara Żurkowska (13 greg)
7:00 + Stefania Sankiewicz
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) + Leszek Stasieczek (12 rocz)

Czwartek 14 grudnia – św. Jana od Krzyża

6:15 + Barbara Żurkowska (14 greg)
7:00 + Edward Staszowski (od współpracowników córki zmarłego z Politechniki Lubelskiej)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) + Karolina Sagan (21 rocz), Władysław Sagan

Piątek 15 grudnia

6:15 + ks. Józef Szajda (15 rocz)
7:00 + Grażyna Górniewicz (2 rocz)
18:00 1) + Barbara Żurkowska (15 greg)
2) + Edward Krawczyński (7 m-c)

Sobota 16 grudnia

6:15 Dziękczynna za uratowanie życia Zofii i Jana z prośbą o opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
7:00 + Jan Skibniewski (15 rocz)
18:00 1) + Ludwik (rocznica śmierci) ++ Kłodów i Szymaniaków
2) +Barbara Żurkowska (16 greg)


INTENCJE MSZALNE 3 – 9 grudnia 2023 r.

Niedziela 3 grudnia – I Niedziela Adwentu

7:00 + Rozalia Topyła (24 rocz) ++ Topyłów i Kosiorów
8:30 1) + Roman Żydek (13 rocz)
2) + Czesława Łuszcz
10:00 1) + Adela, Józef, Maria, Paweł, Anna
2) + Maria Ziemlewska (8 rocz)
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) Msza Święta w intencjach różańcowych
12:45 1) + Barbara Żurkowska (3 greg)
2) + Ryszard Łuźniak (3 m-c – od rodziny)
18:00 + Barbara Kowalewska

Poniedziałek 4 grudnia

6:15 ++ za dusze w czyśćcu cierpiące z prośbą o rozwój prezydium Legionu Maryi
7:00 + Jakub Wierzchowski
18:00 1) + Barbara Żurkowska (4 greg)
2) + Wiesław Turek (10 m-c)

Wtorek 5 grudnia

6:15 ++ Lichotów i Mazurów
7:00 + Barbara Łacińska (od Elżbiety i Antoniego Polonis)
18:00 1) + Barbara Żurkowska (5 greg)
2) + Czesław (2 rocz)

Środa 6 grudnia – św. Mikołaja

6:15 + Barbara Żurkowska (6 greg)
7:00 + Stefania Sankiewicz, Mikołaj Sankiewicz (imieninowa)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) + Barbara Skórska

Czwartek 7 grudnia – św. Ambrożego

6:15 + Helena Długoszewska (1 rocz)
7:00 + Barbara Żurkowska (7 greg)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) + Alina Popławska (126 m-c)

Piątek 8 grudnia – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

6:15 Dziękczynno – błagalna w intencji rodziców z rodzinnych Róż Różańcowych o opiekę MB
7:00 + Rozalia, Stanisław, Józef ++ Sidor, Monika, Zofia, Jan ++ Tabiszewscy
9:00 Dziękczynno – błagalna za Kółko Różańcowe pw. Niepokalanego Poczęcia NMP i o życie wieczne dla zmarłych
18:00 1) W intencji osób podejmujących Duchową Adopcję Dziecka Poczętego
2) + Barbara Żurkowska (8 greg)

Sobota 9 grudnia – św. Jana Diego Cuauhtlatoazin

6:15 + Wiktor Laskowski (38 rocz)
7:00 + Stefania Sankiewicz
18:00 1) + Barbara Żurkowska (9 greg)
2) + Jerzy Długasiewicz (17 rocz)


INTENCJE MSZALNE 26 listopada – 2 grudnia 2023 r.

Niedziela 26 listopada – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

7:00 + Grzegorz Pietroń (26 greg)
8:30 1) + Bogdan Tatarczak (27 rocz)
2) Dziękczynna z okazji 70 rocznicy urodzin Anny Dalmata z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
10:00 1) + Zdzisław (10 rocz), Stanisława i Leon ++ Mełgiesiów
2) Dziękczynna z okazji 1 rocznicy urodzin Jonatana oraz w 30 rocznicę urodzin Karoliny z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) + Anna Lipińska (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
12:45 1) + Jadwiga Kozyrska (17 rocz)
2) O zdrowie dla Tadeusza Suskiego
18:00 Dziękczynna z okazji 55 rocznicy urodzin Marka z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i potrzebne łaski oraz za żonę Agnieszkę i syna Cezarego

Poniedziałek 27 listopada

7:00 + Grzegorz Pietroń (27 greg)
7:30 + Janina Włodarczyk (1 rocz)
18:00 1) + Inez Wiatr (prof. PL – od pracowników Wydziału Mechanicznego PL)
2) + Aleksander Słomiany (19 rocz) ++ Słomianych, Florkowskich i Wójtowiczów

Wtorek 28 Listopada

7:00 +Grzegorz Pietroń (28 greg)
7:30 + Irena Muciek (9 rocz), Marian Muciek (27 rocz)
18:00 1) + Stefania Gogłoza, Józef Sidor, Bogdan Gogłoza
2) + Danuta Cyza (3 rocz)

Środa 29 listopada

7:00 + Grzegorz Pietroń (29 greg)
7:30 1) + Jadwiga Borkowska (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
2) O zdrowie dla Doroty i Janiny
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) + Stefania (2 rocz), Józef (13 rocz) ++ Wesołowskich

Czwartek 30 listopada – Święto św. Andrzeja Apostoła

7:00 + Grzegorz Pietroń (30 greg)
7:30 + Andrzej Tymochowicz, Wanda ++ Tymochowicz
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) + Janina (30 rocz), Wacław, Wiesław ++ Pętalów i Sokołowskich, Andrzej Sendłak

Piątek 1 grudnia

7:00 + Piotr Wrona
7:30 + Wanda i Wacław
18:00 1) + Barbara Żurkowska (1 greg)
2) + Maciej ++ z rodziny

Sobota 2 grudnia

7:00 + Marianna Kropiwiec, Franciszek i Antonina
7:30 + Barbara Żurkowska (2 greg)
18:00 1) + Maria Grochecka (30 rocz), Jan Wieleba (10 rocz)
2) + Bronisław Misztal (7 m-c)


INTENCJE MSZALNE 19 – 25 listopada 2023 r.

Niedziela 19 listopada – XXXIII Niedziela Zwykła

7:00 + Grzegorz Pietroń (19 greg)
8:30 1) + Teodora Greczkowska (21 rocz), Adolf Greczkowski, Krystyna Karczewska, Maria, Jan, Krzysztof Król
2) + Jan, Genowefa, Marek ++ Podlodowskich, Górnych, Szczepaniaków i Szczepaników
10:00 1) + Janina Kochmańska – Rdest (rocznica)
2) + Mieczysław Kamela (11 rocz), Władysław Ostański (30 rocz), Krystyna
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) + Mirosław Laskowski (49 rocz)
12:45 1) + Krystyna Szymanek (5 m-c)
2) + Jan Skubiszewski (4 m-c – od siostry synowej z rodziną)
18:00 1) + Cecylia Zuchniarz (imieninowa od Marzeny i Łukasza Nowaków)
2) Za zmarłych pracowników, studentów i absolwentów Politechniki Lubelskiej

Poniedziałek 20 listopada

7:00 + Grzegorz Pietroń (20 greg)
7:30 + Franciszka Wójtowicz (4 rocz)
18:00 1) +Wiktor Szeliga (9 m-c)
2) + Marianna Śwircz (od rodziny Grzeszczaków i Kozdruń)

Wtorek 21 Listopada – Ofiarowanie NMP

7:00 +Grzegorz Pietroń (21 greg)
7:30 +Barbara Łatwińska (30 dzień po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Czesław (40 rocz), Józefa (29 rocz), ++ Parków i Kłodnickich
2) + Zofia Olejarczyk (13 rocz), Edward Olejarczyk ++ Olejarczyków i Lipczyńskich

Środa 22 listopada – św. Cecylii

7:00 + Grzegorz Pietroń (22 greg)
7:30 + Helena i Tadeusz Woźniak ++ Woźniaków i Barszczewskich
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) + Jan Lipski (1 rocz)

Czwartek 23 listopada – św. Klemensa

7:00 + Grzegorz Pietroń (23 greg)
7:30 + Stanisław Womoczył (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) ++ Krzysiaków, Boliboków, Karczmarczyków oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

Piątek 24 listopada – św. Andrzeja Dung – Lac i Towarzyszy

7:00 +Grzegorz Pietroń (24 greg)
7:30 + Anna Soja (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Zofia Michalak (17 rocz)
2) + Grażyna Kiszczak (2 rocz)

Sobota 25 listopada – św. Katarzyny Aleksandryjskiej

7:00 + Grzegorz Pietroń (25 greg)
7:30 + Wanda Teresa Pawełczak (81 m-c)
18:00 1) + Józef, Stefania, Krystyna, Jan, Dariusz, Aleksander
2) + Zygmunt Dybkowski, Franciszka i Feliks Więczkowscy


INTENCJE MSZALNE 12 – 18 listopada 2023 r.

Niedziela 12 listopada – XXXII Niedziela Zwykła

7:00 + Grzegorz Pietroń (12 greg)
8:30 1) + Lubowia i Jan Michalczuk
2) + Janina Łuszczyńska (45 rocz)
10:00 1) + Kazimiera Adamska (15 rocz) ++ Adamskich, Michał, Agnieszka, Witold, Marian, Józefa
2) + Władysława, Józef, Mieczysław, Zofia i Stanisław ++ Wójcików, Marianna, Stefan, Leon, Czesław ++ Mrozów
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) Dziękczynna z okazji 3 rocznicy urodzin Bogdana z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski oraz z okazji 4 rocznicy ślubu rodziców Pauliny i Mateusza
12:45 1) + Krystyna (2 rocz), Anna, Stanisław, Wiesława, Lucyna, Agnieszka, Wawrzyniec Kraków i Leszczyńskich
2) + Helena Radajewska, Józef Radajewski, Adam i Stefania Sagan
18:00 Dziękczynna z okazji 18 rocznicy urodzin Tobiasza Nowickiego z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski

Poniedziałek 13 listopada

7:00 + Grzegorz Pietroń (13 greg)
7:30 + Apolonia i Bronisław Farfus ++ z rodziny
18:00 1) + Edward Krawczyński (6 m-c)
2) + Stanisław Masłosz (32 rocz) ++ Masłoszów, Bańkowskich, Paszkowskich, Cydejków, Chruścielów

Wtorek 14 Listopada

7:00 + Grzegorz Pietroń (14 greg)
7:30 + Michał Zdunek (od koleżanek i kolegów z pracy)
18:00 1) + Marian (22 rocz)
2) ++ za dusze w czyśćcu cierpiące z prośbą o pomoc w rozwoju prezydium Legionu Maryi

Środa 15 listopada – św. Alberta Wielkiego

7:00 + Grzegorz Pietroń (15 greg)
7:30 + Jan
18:00 1) ♦ Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) + Ryszard Kozłowski (44 rocz)

Czwartek 16 listopada

7:00 + Grzegorz Pietroń (16 greg)
7:30 Dziękczynna z okazji 55 rocznicy ślubu Czesławy i Ryszarda Kochańców z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) + Jan (rocz.), Ewa, Stanisław, Tadeusz ++ Jersak, Grażyna Kiszczak

Piątek 17 listopada – św. Elżbiety Węgierskiej

7:00 + Grzegorz Pietroń (17 greg)
7:30 + Piotr Wrona
18:00 1) + Grażyna Bronisz ++ Dżbik i Bronisz
2) + Michalina i Jan Mazurowie ++ Mazurów i Zielińskich

Sobota 18 listopada – bł. Karoliny Kózkówny

7:00 + Grzegorz Pietroń (18 greg)
7:30 + Sławomir Pawełczak (28 m-c)
18:00 1) + Eugeniusz (rocz.), Irena, Ryszard, Wanda, Henryk, Stanisława
2) + Alina


INTENCJE MSZALNE 5 – 11 listopada 2023 r.

Niedziela 5 listopada – XXXI Niedziela Zwykła

7:00 + Grzegorz Pietroń (5 greg)
8:30 1) + Czesław
2) + Stanisław Kisielewicz (42 rocz) ++ Kisielewiczów i Baczyńskich
10:00 1) + Danuta Łazińska (8 rocz), Stanisław, Paweł i Katarzyna Kloc
2) Dziękczynna z okazji 2 rocznicy urodzin Oliwki z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) Msza Święta w intencjach różańcowych
12:45 1) Dziękczynna z okazji 84 rocznicy urodzin Czesławy Jezierskiej z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
2) + Maria i Antoni Chrost
18:00+Władysława Tałankiewicz, Andrzej Szponarowicz, Andrzej Szponarowicz, Stanisław Filipiuk

Poniedziałek 6 listopada

7:00 + Grzegorz Pietroń (6 greg)
7:30 + Piotr Wrona
18:00 1) + Barbara Kowalewska
2) ++ za zmarłe z Kółka Różańcowego pw. MB Fatimskiej

Wtorek 7 listopada

7:00 +Grzegorz Pietroń (7 greg)
7:30 Dziękczynna z okazji 87 rocznicy urodzin Krystyny z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
18:00 1) + Alina Popławska (125 m-c)
2) + ks. Lech Sutryk i za zmarłych z Legionu Maryi czynnych i wspierających

Środa 8 listopada

7:00 + Grzegorz Pietroń (8 greg)
7:30 + Tadeusz Zdun (30 rocz)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) + Walerian Misiuda (38 rocz)

Czwartek 9 listopada – Rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

7:00 + Grzegorz Pietroń (9 greg)
7:30 Dziękczynna z okazji 50 rocznicy urodzin Joanny Olędzkiej z prośbą o Boże błogosławień-stwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) + Wiesław, Jacek, Adam ++ Nowaków

Piątek 10 listopada – św. Leona Wielkiego

7:00 +Grzegorz Pietroń (10 greg)
7:30 + Halina Sprawka (od mieszkańców bloku)
18:00 1) + Piotr Wrona
2) + Ryszard Łuźniak (2 m-c – od uczestników pogrzebu)

Sobota 11 listopada – św. Marcina z Tours – Święto Niepodległości

7:00 + Grzegorz Pietroń (11 greg)
9:00 1) Msza Święta w intencji Ojczyzny
2)+ Władysław Popławski (19 m-c)
18:00 1) O zdrowie dla Tadeusza Suskiego
2) + Jan (3 rocz), Krystyna (7 rocz) ++ Droździel


INTENCJE MSZALNE 29 października – 4 listopada 2023 r.

Niedziela 29 października – XXX Niedziela Zwykła

7:00 + Janina i Czesław Liponoga (29 greg)
8:30 1) + Marianna Wróbel, Szczepan Wróbel, Tadeusz Wróbel
10:00 1) + Zygmunt Nakonieczny (3 rocz)
2) + Józef Syta (30 rocz) oraz dziękczynna z okazji 15 rocznicy urodzin Alicji Szafrugi z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) Dziękczynna z okazji 17 rocznicy urodzin Krzysztofa Baczewskiego z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
2) + Czesława i Roman Więcław, Stanisława i Stanisław Małyszka
18:00 + Julia Warmińska, Łukasz Narecki

Poniedziałek 30 października

7:00 + Janina i Czesław Liponoga (30 greg)
7:30 + Jan i Maria
18:00 1) + Dorota Kawiak (2 rocz)
2) Dziękczynno – błagalna w 13 rocznicę ślubu Barbary i Marcina z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski, zwłaszcza o dar potomstwa

Wtorek 31 października

7:00 + Piotr Wrona
7:30 + Regina, Ryszard, Jarosław, Radosław ++ Niezabitowscy
18:00 1) + Stanisław
2) + Henryk Socha (1 m-c)

Środa 1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych

7:00 + Grzegorz Pietroń (1 greg)
8:30 Dziękczynno – błagalna za Małgorzatę i Jacka Wiśniewskich oraz ich dzieci z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski oraz za zmarłych ++ Renata, Stefan ++Wiśniewskich, Witold Grygiel
10:00 + Halina Sprawka (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
11:30 Msza Święta w intencji parafian
18:00 + Bronisław Misztal (6 m-c)

Czwartek 2 listopada – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

7:00 + Grzegorz Pietroń (2 greg)
9:00 + Anna, Adam ++ Król, Bogdan Tatarczak, Robert Błaziak
18:00 1) Msza Święta za polecanych w wypominkach
2) + Marian Kornacki (4 rocz)

Piątek 3 listopada – św. Marcina de Porres

7:00 +Grzegorz Pietroń (3 greg)
7:30 + Jakub Wierzchowski
18:00 1) + Barbara Skórska (5 rocz)
2) + Marcin Kot (13 rocz), Czesław, Genowefa, Irena, Władysław

Sobota 4 listopada – św. Karola Boromeusza

7:00 + Grzegorz Pietroń (4 greg)
7:30 + Wiesław Turek (9 m-c)
18:00 1) + Karol (imieninowa), Marianna ++ Kryków i Dybców
2) + Eligiusz, Stefania, Bronisław, Maria, Bronisława, Mikołaj


INTENCJE MSZALNE 22 – 28 października 2023 r.

Niedziela 22 października – XIX Niedziela Zwykła

7:00 + Janina i Czesław Liponoga (22 greg)
8:30 1) Dziękczynno – błagalna w 22 rocznicę ślubu Jolanty i Piotra Zborowskich z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla nich i całej rodziny
2) + Dariusz Zalewski (2 rocz), Józefa Michalczak
10:00 1) + Stanisław, Józef, Rozalia ++ Sidor, Monika, Zofia, Jan ++ Tabiszewscy
2) + Danuta Kapsa (1 rocz), Stanisław Kapsa (21 rocz), Halina Ber, Maria, Kazimierz, Januszek, Hania
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) Dziękczynna z okazji 17 rocznicy urodzin Krzysztofa Baczewskiego z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
12:45 1) + Bronisława i Jan Małyszek
2) O zdrowie dla Doroty
18:00 + Adam (27 rocz), Janina, Ignacy ++z rodziny

Poniedziałek 23 października

7:00 + Janina i Czesław Liponoga (23 greg)
7:30 + Jan i Bronisława Małyszek
18:00 1) ++ Krzysiaków, Boliboków, Karczmarczyków oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
2) + Józefa Błaziak (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)

Wtorek 24 października

7:00 + Janina i Czesław Liponoga (24 greg)
7:30 + Janina, Franciszek, Stanisław ++ Sobczaków
18:00 1) Dziękczynno – błagalna w rocznicę ślubu Małgorzaty i Jakuba z prośbą o Boże błogosła-wieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
2) + Irena

Środa 25 października

7:00 + Janina i Czesław Liponoga (25 greg)
7:30 + Wanda Teresa Pawełczak (80 m-c)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) + Czesław Depta (3 rocz)

Czwartek 26 października

7:00 + Janina i Czesław Liponoga (26 greg)
7:30 Dziękczynna z okazji 74 rocznicy urodzin Jolanty z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
18:00 1) ♦ Msza Święta zbiorowa
2) + Wiesław (55 rocz), Janina i Wacław Pętal ++ Sokołowskich, Andrzej Sendłak

Piątek 27 października

7:00 + Janina i Czesław Liponoga (27 greg)
7:30 + Marianna (19 rocz), Stefan (11 rocz), Irena (9 m-c), Tadeusz, Eugenia, Jan
18:00 1) + Stefan
2) + Stanisław Bijas (2 rocz)

Sobota 28 października – święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

7:00 + Janina i Czesław Liponoga (28 greg)
7:30 + Tadeusz, Julia, Bronisław ++ Choinów
18:00 1) + Tadeusz Gajowiak (imieninowa)
2) + Henryk Lebioda ++ Lebioda, Piątek, Ufniarz, Pokwapiszów

INTENCJE MSZALNE 15 – 21 października 2023 r.

Niedziela 15 października – XXVIII Niedziela Zwykła

7:00 + Janina i Czesław Liponoga (15 greg)
8:30 1) + Krystyna (14 m-c) i Edward (imieninowa) Janiszewscy
2) + Anita Bardzel (8 rocz)
10:00 1) + Jan Król (5 rocz), Maria i Krzysztof Król, Teodora i Adolf Greczkowscy, Krystyna Karczewska
2) + Henryka Wójcik (9 rocz), Tadeusz Wójcik (32 rocz)
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) Dziękczynna z okazji 90 rocznicy urodzin Czesławy z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
12:45 1) + Grzegorz Pietroń
2) + Jan Skubiszewski (3 m-c – od swatów)
18:00 + Dariusz Pietrzak (6 rocz) ++ Przywarów

Poniedziałek 16 października – św. Jadwigi Śląskiej

7:00 + Janina i Czesław Liponoga (16 greg)
7:30 + Marianna i Bolesław Turek
18:00 1) + Kazimierz (8 rocz) ++ Świetlagów
2) + Jadwiga i Adolf Jóźwiak

Wtorek 17 października – św. Ignacego Antiocheńskiego

7:00 + Janina i Czesław Liponoga (17 greg)
7:30 + Elżbieta Robak (30 dzień po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Grażyna Bronisz ++ Dżbik i Bronisz
2) + Mieczysław, Aniela, Piotr, Jan, Helena ++ Stadnickich
3) Dziękczynna za wszystkich, którzy stanęli na drodze kapłaństwa ks. Piotra w 25 rocznicę święceń kapłańskich z prośbą o Boże błogosławieństwo dla żyjących i życie wieczne dla zmarłych

Środa 18 października – Święto św. Łukasza Ewangelisty

7:00 + Janina i Czesław Liponoga (18 greg)
7:30 + Sławomir Pawełczak (27 m-c)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) Dziękczynna z okazji imienin ks. Łukasza Głaza z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski (od Rady Parafialnej i Kółka Różańcowego pw. Matki Bożej Często-chowskiej)

Czwartek 19 października – bł. Jerzego Popiełuszki

7:00 + Janina i Czesław Liponoga (19 greg)
7:30 + Piotr Wrona
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) + Kazimierz Bodzak (25 rocz), Genowefa Bodzak (4 rocz)

Piątek 20 października – św. Jana Kantego

7:00 + Janina i Czesław Liponoga (20 greg)
7:30 + Marianna Śwircz (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Wiktor Szeliga (8 m-c)
2) + Krystyna Szymanek (4 m-c)

Sobota 21 października

7:00 + Janina i Czesław Liponoga (21 greg)
7:30 + Zofia i Henryk Butrym
18:00 1) + Marian Przybylski (16 rocz)
2) + Zofia i Andrzej Skwarcz, Sabina i Stanisław Jańczak


INTENCJE MSZALNE 8 – 14 października 2023 r.

Niedziela 8 października – XXVII Niedziela Zwykła

7:00 + Janina i Czesław Liponoga (8 greg)
8:30 1) + Stefan, Marianna, Franciszek ++ Górnych, Stefan, Józefa, Stanisław ++ Szczepanik
2) + Stefan, Władysława, Marian, Waldemar ++ Zyśko, Marian Szylak
10:00 1) Dziękczynna w 49 rocznicę ślubu Magdaleny i Marka Pijanowskich, Artura i Izabeli z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
2) +Jerzy Mazur (11 rocz), Stanisław, Andrzej, Marianna, Henryk ++ Baranów
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) + Henryk Miłosz (15 rocz)
2) + Zygmunt Kozak (3 rocz), Mirosława Kozak, Helena, Barbara, Przemysław ++ Stryjeckich 18:00 1) + Wanda Sak (15 rocz)
2) W intencjach środowiska Politechniki Lubelskiej z okazji inauguracji roku akademickiego

Poniedziałek 9 października – bł. Wincentego Kadłubka

7:00 + Janina i Czesław Liponoga (9 greg)
7:30 + Leon (5 rocz) ++ Wróblewskich i Sabów
18:00 1) W intencjach Ojczyzny o mądrość dla Polaków na czas wyborów
2) + Ryszard Łuziniak (m-c po śmierci – od rodziny)

Wtorek 10 października

7:00 + Janina i Czesław Liponoga (10 greg)
7:30 + ks. Stanisław Burzec (4 rocz)
18:00 1) Dziękczynna z okazji urodzin Eweliny Gnaś z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
2) + za dusze w czyśćcu cierpiące z prośbą o rozwój duchowy i liczebny Legionu Maryi

Środa 11 października – św. Jana XXIII

7:00 + Janina i Czesław Liponoga (11 greg)
7:30 + Dariusz Polakowski (1 rocz)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) + Władysław Popławski (18 m-c)

Czwartek 12 października – św. Jana Beyzyma

7:00 + Janina i Czesław Liponoga (12 greg)
7:30 + Janusz Mróz (2 rocz)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) + Edward Krawczyński (5 m-c)

Piątek 13 października – bł. Honorata Koźmińskiego

7:00 + Janina i Czesław Liponoga (13 greg)
7:30 + Edward Szafraniec
18:00 1) + Maria i Stanisław ++ Cyfra
2) Dziękczynna z okazji 25 rocznicy urodzin Agaty Niewiadomskiej z prośbą o Boże błogosła-wieństwo, dary Ducha Świętego opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski

Sobota 14 października

7:00 + Janina i Czesław Liponoga (14 greg)
7:30 + Grażyna Miszczak (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Anna Buczek
2) + Mirosław Korbut (4 rocz)


INTENCJE MSZALNE 1 – 7 października 2023 r.

Niedziela 1 października – XXVI Niedziela Zwykła

7:00 + Janina i Czesław Liponoga (1 greg)
8:30 1) Dziękczynna z okazji imienin Michała Krukowskiego z prośbą o Boże błogosławieństwo,opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
2) + Stefania Jurek
10:00 1) + Michał (49 rocz), Agnieszka (48 rocz) ++ Adamskich, Kazimiera, Witold, Marian, Józefa, Helena, Tadeusz Szymański, Marek Baran
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) Msza Święta w intencjach różańcowych
12:45 1) + Antoni Rodzoch (1 rocz)
2) + Piotr Wrona (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 + Bronisław Misztal (5 m-c)

Poniedziałek 2 października – Świętych Aniołów Stróżów

7:00 + Janina i Czesław Liponoga (2 greg)
7:30 Dziękczynna za udaną operację i okazane dobro z prośbą o powrót do zdrowia i wszelkie potrzebne łaski
18:00 1) + Radosław, Tadeusz ++ Olejarczyków, Dzierżaków i Kijaków
2) +________________

Wtorek 3 października

7:00 + Janina i Czesław Liponoga (3 greg)
7:30 + Jakub Wierzchowski
18:00 1) + Stanisław Zdun (30 rocz)
2) + Stefania Jurek

Środa 4 października – św. Franciszka z Asyżu

7:00 + Janina i Czesław Liponoga (4 greg)
7:30 + Wiesława (13 rocz), Leszek
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) + Wiesław Turek (8 m-c)

Czwartek 5 października – św. Faustyny Kowalskiej

7:00 + Janina i Czesław Liponoga (5 greg)
7:30 + Danuta i Czesław Kowalscy
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) + Michał Respond (48 rocz) ++ Respondów

Piątek 6 października – św. Brunona

7:00 + Janina i Czesław Liponoga (6 greg)
7:30 + Zygmunt Grański (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Ewa Węgrzycka (8 rocz)
2) + Tadeusz Sołoducha (30 dzień po śmierci – od uczestników pogrzebu)

Sobota 7 października – NMP Różańcowej

7:00 + Janina i Czesław Liponoga (7 greg)
7:30 + Piotr Wrona
18:00 1) + Wiktor, Franciszek (77 rocz), Katarzyna, Tomasz ++ Szeligów i Wiechników
2) + Alina Popławska (124 m-c)


INTENCJE MSZALNE 24 – 30 września 2023 r.

Niedziela 24 września – XXV Niedziela Zwykła

7:00 + Zofia Nowak (17 rocz), Sławomir (34 rocz)
8:30 + Józef Sokołowski (24 greg)
10:00 1) + Dariusz Krasnowski (13 rocz), Ludwik i Janina
2) + Stefania Jurek
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) Dziękczynna w 16 rocznicę urodzin Mikołaja Kraczonia z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
2) Dziękczynna w 10 rocznicę urodzin Nikoli Misztal z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
18:00 Dziękczynna w 22 rocznicę ślubu Justyny i Dariusza Nowickich z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla całej rodziny

Poniedziałek 25 września

7:00 + Józef Sokołowski (25 greg)
7:30 Dziękczynna w 80 rocznicę urodzin Bogumiły z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
18:00 1) ++ Krzysiaków, Boliboków, Karczmarczyków oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
2) + Mirosław Majcher (4 rocz)

Wtorek 26 września – św. Kosmy i Damiana

7:00 + Józef Sokołowski (26 greg)
7:30 + Wanda Teresa Pawełczak (79 rocz)
18:00 1) Dziękczynna w 4 rocznicę urodzin Mariety z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla całej rodziny
2) + Andrzej Kulesza (9 rocz), Józefa, Jan, Tomasz, Grażyna, Marysia

Środa 27 września – św. Wincentego a Paulo

7:00 + Józef Sokołowski (27 greg)
7:30 + Krystyna Szymanek (3 m-c)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) Dziękczynna w 80 rocznicę urodzin Krystyny Polskiej z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Jubilatki i całej rodziny

Czwartek 28 września – św. Wacława

7:00 + Józef Sokołowski (28 greg)
7:30 ___________________________
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) + Stanisław Ciszewski (4 rocz)

Piątek 29 września – święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

7:00 + Józef Sokołowski (29 greg)
7:30 + Marianna Pacholec (rocznica śmierci)
18:00 1) + Elżbieta Błaszczyk (10 rocz)
2) + Józefa, Jan, Jan ++ Kisiel

Sobota 30 września – św. Hieronima

7:00 + Tadeusz, Filip, Mieczysław, Katarzyna, Urszula ++ Michalików, Julian i Jadwiga Wiącek
7:30 ____________________________
18:00 1) + Józef Sokołowski (30 greg)
2) + Stanisław Boryga (33 rocz), Stanisław, Janina, Józef, Agnieszka, Andrzej, Tomasz Bieńko


Intencje mszalne 17 – 23 września 2023 r.

Niedziela 17 września – XXIV Niedziela Zwykła

7:00 + Ryszard, Helena, Jakub ++ Długoszewskich
8:30 1) + Józef Sokołowski (17 greg)
2) + Grażyna Bronisz ++ Dżbik i Bronisz
10:00 1) + Michalina, Edward ++ Sikorów i Hurków
2) + Alicja i Edward
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 1)+ Wiesław Szymczyk (7 rocz), Stanisława i Marian
2) + Helena Szczepaniak ++ z rodziny
18:00 + Jan Danilewicz (50 rocz), Stanisława i Jacek ++ Danilewiczów i Kutrzepów

Poniedziałek 18 września

7:00 + Tadeusz Bab
7:30 1) + Józef Sokołowski (18 greg)
2) + Adam Jabłoński (m-c po śm – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Stanisław Karczmarzyk, Franciszka, Roman Szylerowie, Regina, Franciszek Drykowie, Antoni Kaczan
2) + Krzysztof Mazurkiewicz (12 rocz)

Wtorek 19 września – św. Januarego

7:00 + Kamil Grzelak (1 rocz)
7:30 + Józef Sokołowski (19 greg)
18:00 1) + Henryk Fatyga (dar od pracowników Przedszkola nr 88 w Lublinie)
2) + Zofia Niewiadomska (1 rocz), Jan, Anna, Stefania, Józefa, Maria i Kazimierz, ++ Niewia-domskich i Łatów

Środa 20 września – św. Andrzeja Kim Taegon i Towarzyszy

7:00 + Józef Sokołowski (20 greg)
7:30 + Sławomir Pawełczak (26 m-c)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) + Wiktor Szeliga (7 m-c)

Czwartek 21 września – Święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty

7:00 + Józef Sokołowski (21 greg)
7:30 + Janina Goral (m-c po pogrzebie – dar od rodziny)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) + Mateusz Mamona (imieninowa)

Piątek 22 września

7:00 + Józef Sokołowski (22 greg)
7:30 ++ za dusze w czyśćcu cierpiące z prośbą o pomoc w rozwoju duchowym i liczebnym Legionu Maryi
18:00 1) + Roman i Łucja Heksel (dar od synów z rodzinami)
2) + Stanisława Pietras (48 rocz), Robert Pietras

Sobota 23 września – św. Pio z Pietrelciny

7:00 + Józef Sokołowski (23 greg)
7:30 + Tadeusz Wasilewski (2 rocz), Wiesław, Danuta, Dariusz, Jacek ++ Wasilewskich
18:00 1) + Władysław Jagodziński (45 rocz), Bolesław Dycha (19 rocz), Tadeusz Siergiej (30 rocz)
2) + Cecylia i Wiesław Zuchniarz (od Krzysztofa, Ludwiki i Marii Nowak)


INTENCJE MSZALNE 10 – 16 września 2023 r.

Niedziela 10 września – XXIII Niedziela Zwykła

7:00 + Józef (37 rocz), Józefa (14 rocz) Nowakowie
8:30 1)+ Genowefa Kowalik (50 rocz), Adam Kowalik (40 rocz), Wacław Czuryszkiewicz (35 rocz) Antonina Pelagia Czuryszkiewicz (9 rocz), Stanisław Bogdan Kowalik(10 rocz)
2) + Jan, Zofia, Monika ++ Tabiszewscy, Rozalia, Stanisław, Józef ++ Sidor
10:00 1) + Józef Sokołowski (10 greg)
2) + Marianna i Wacław Szyszkowscy ++ za zmarłych z ich rodzin
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) Dziękczynno – błagalna z okazji 6 rocznicy urodzin Antosia z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
2) + Jacek (36 rocz), Teresa i Jan ++ Trokun
18:00 + Ewa Drozdowska (2 m-c), Zbigniew Dyka (13 rocz), Albina Majgier (48 rocz)

Poniedziałek 11 września

7:00 + Józef Sokołowski (11 greg)
7:30 O zdrowie dla Marka
18:00 1) + Władysław Popławski (17 m-c)
2) O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Kai i Kamili

Wtorek 12 września – Najświętszego Imienia Maryi

7:00 + Józef Sokołowski (12 greg)
7:30 + Jan Skubiszewski (2 m-c – od zarządu i pracowników firmy Dynamick, w której pracuje syn zmarłego)
18:00 1) + Wanda Sokołowska (dar od sąsiadów córki Bożeny)
2) + Edward Krawczyński (4 m-c)

Środa 13 września – św. Jana Chryzostoma

7:00 + Józef Sokołowski (13 greg)
7:30 + Czesław Jałtuszewski (79 rocz) ++ Jałtuszewskich i Górskich
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) + Anna, Krystyna, Stanisław, Wiesława, Lucyna, Agnieszka , Wawrzyniec
++ Kraków i Leszczyńskich

Czwartek 14 września – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

7:00 1) + Józef Sokołowski (14 greg)
2) + Wiktoria Helena Rakowska (m-c – od uczestników pogrzebu)
9:00 Dziękczynno – błagalna z okazji 64 rocznicy urodzin Małgorzaty z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
18:00 1) ♦ Msza Święta zbiorowa
2) + Józefa i Józef Sosnówka

Piątek 15 września – NMP Bolesnej

7:00 + Józef Sokołowski (15 greg)
7:30 1) + Henryk Facon (2 rocz) ++ Gałatów i Faconów
2) + Zdzisław Śliwa (m-c – od uczestników pogrzebu)
18:00 1)+ Grzegorz Pietroń
2) Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla członków Kółka Różańcowego MB Bolesnej i o życie wieczne dla zmarłych z tego Kółka

Sobota 16 września

7:00 + Józef Sokołowski (16 greg)
7:30 Dziękczynno – błagalna z okazji 12 rocznicy urodzin Szymona z prośbą o Boże błogosławień-stwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
18:00 1) + Hanna Zagórska (2 rocz)
2) + Elżbieta Nowak (22 rocz)


INTENCJE MSZALNE 3 – 9 września 2023 r.

Niedziela 3 września – XXII Niedziela Zwykła

7:00 + Bronisława, Stanisław, Augustyna, Czesław ++ z rodziny i za dusze w czyśćcu cierpiące
8:30 + Edward (26 rocz), Paulina (7 rocz) ++ Filipowskich
10:00 1) + Józef Sokołowski (3 greg)
2) Dziękczynno – błagalna z okazji 27 rocznicy urodzin Jaryny Posuniak z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) Msza Święta w intencjach Kółek Różańcowych
12:45 1)+ Władysław Koralewski (4 rocz)
2) + Stefan Zięba (3 rocz), Bogusław i Maria Zięba
18:00 Dziękczynno – błagalna z okazji 15 rocznicy urodzin Nataniela Nowickiego z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski

Poniedziałek 4 września – św. Matki Teresy z Kalkuty

7:00 + Józef Sokołowski (4 greg)
7:30 + Jakub Wierzchowski
18:00 1) + Artur Rudziński (11 rocz)
2) + Wiesław Turek (7 m-c)

Wtorek 5 września

7:00 + Józef Sokołowski (5 greg)
7:30 + Czesław
18:00 1) Dziękczynno – błagalna z okazji 65 rocznicy urodzin Jerzego z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
2) + Janina Bzura (dar od rodziny)

Środa 6 września

7:00 + Józef Sokołowski (6 greg)
7:30 + Zofia ++ Żurawskich
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) + Henryk Fatyga (dar od sąsiadów)

Czwartek 7 września

7:00 + Józef Sokołowski (7 greg)
7:30 + Krystyna Zielińska (20 rocz)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) + Alina Popławska (123 m-c)

Piątek 8 września – święto Narodzenia NMP

7:00 + Józef Sokołowski (8 greg)
9:00 + Teresa Kornacka (2 rocz)
18:00 1) + Marianna, Stanisław, Władysław, Michał, Kazimierz ++ Koralewskich + Stefania, Józef, Zenon ++ Kołodziejczyków
2) + Stefania Wojtasiak (7 rocz)

Sobota 9 września – św. Piotra Klawera

7:00 + Józef Sokołowski (9 greg)
7:30 + Zofia
18:00 1) + Wiesława Kalinowska (7 rocz)
2) O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Michała i Sebastiana
3) + Bogdan Głaz (od Rady Duszpasterskiej i Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca)


INTENCJE MSZALNE 27 sierpnia – 2 września 2023 r.

Niedziela 27 sierpnia – XXI Niedziela Zwykła

7:00 + Stefan Ścibior (41 rocz)
8:30 + Elżbieta Mazurek (6 m-c – od przyjaciół syna z firmy)
10:00 + Stanisława i Bolesław Niedźwiadek
11:30 Msza Święta w intencji parafian
19:00 + Eugeniusz Serafin (5 rocz)

Poniedziałek 28 sierpnia – św. Augustyna

7:00 Dziękczynna w 63 rocznicę ślubu Alicji i Mieczysława z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski oraz o Boże błogosławieństwo dla prawnuka Michała i jego rodziców Marcina i Natalii
7:30 1) + Maria Grzywa
2) + Jerzy Lipko, Feliks Dobrzyński
18:00 Dziękczynna w 13 rocznicę ślubu Eweliny i Damiana oraz w 37 rocznicę urodzin Damiana z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie , opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski

Wtorek 29 sierpnia – Męczeństwo św. Jana Chrzciciela

7:00 + Stefania, Franciszek, Janusz, Edward ++ Gałusza
7:30 1) Dziękczynna w 58 rocznicę ślubu Lucyny i Adama Wójtowiczów z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie , opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
2) + Maria Skibniewska (9 rocz)
18:00 ++ z rodziny Frąckowiak, Mirosław, Marysia Ciepiela

Środa 30 sierpnia

7:00 + Halina Czarnota (3 m-c)
7:30 1) + Maciej Kowalik (1 rocz)
2) O szczęśliwą operację i zdrowie dla Zenobii Sztorc oraz o Boże błogosławieństwo i potrzebne ła-ski dla całej rodziny Sztorców i Wyków
18:00 ♦ Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek 31 sierpnia

7:00 Dziękczynno – błagalna z okazji urodzin Piotra z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
7:30 1) + Bronisław Cichioń ++ Cichoniów i Kowalików
2) + Stefania Kieraga (30 rocz), Stefan Kieraga, Janusz i Halina Kieraga
18:00 1) ♦ Msza Święta zbiorowa
2) + Józef Grochecki (36 rocz), Agnieszka Wieleba (5 rocz)

Piątek 1 września

7:00 + Józef Sokołowski (1 greg)
7:30 + Franciszek Zieńczuk (rocznica śmierci)
18:00 1) Dziękczynno – błagalna z okazji 80 rocznicy urodzin Józefa Warda z prośbą o Boże błogo-sławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
2) + Stanisława Czubak (4 rocz), Albert Czubak (23 rocz), Franciszka i Antoni Czubak

Sobota 2 września

7:00 + Józef Sokołowski (2 greg)
7:30 1) + Bronisław Misztal (4 m-c)
2) + Jacek, Władysław i Helena oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
18:00 1) + Stefan (imieninowa)
2) + Maria, Krystian, Bolesława, Radosław


INTENCJE MSZALNE 20 – 26 sierpnia 2023 r.

Niedziela 20 sierpnia – XX Niedziela Zwykła

7:00 + Wiktor Szeliga (6 m-c)
8:30 + Stanisława Ścibior (33 rocz)
10:00 + Barbara Długasiewicz (1 rocz)
11:30 Msza Święta w intencji parafian
19:00 + Kamila Ciborowska (25 rocz)

Poniedziałek 21 sierpnia – św. Piusa X

7:00 + Janina Bab
7:30 1) + Mirosława Irena Jankowska
2) O pomyślny przebieg operacji i potrzebne łaski dla Moniki
18:00 + Elżbieta Miącz (21 rocz)

Wtorek 22 sierpnia – NMP Królowej

7:00 Dziękczynna w 58 rocznicę urodzin Kazimierza z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski oraz rozwiązanie trudnych spraw
7:30 + Urszula Skorupska
18:00 + Marianna (19 rocz), Karol ++ Dybców i Kryków

Środa 23 sierpnia – św. Róży z Limy

7:00 + Urszula Wołosz (od Koła Różańcowego pw. MB Częstochowskiej)
7:30 + Krystyna Szymanek (2 m-c)
18:00 Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek 24 sierpnia – święto św. Bartłomieja Apostoła

7:00 ++ Krzysiaków, Boliboków, Karczmarczyków oraz za dusze w czyśćcu cirpiące
7:30 + Jan Grzegorczyk (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 Msza Święta zbiorowa

Piątek 25 sierpnia – św. Ludwika

7:00 O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla członków Koła Różańcowego pw. MB Częstochowskiej oraz życie wieczne dla zmarłych z tego Koła
7:30 1) + Wanda Teresa Pawełczak (78 m-c)
2) + Alina Zborowska (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 + Wojciech Pietrzak (38 rocz)

Sobota 26 sierpnia – Uroczystość NMP Częstochowskiej

7:00 + Adam, Marianna, Józef ++ Krzowskich i Kępów, Władysława Wolska
9:00 + Wanda Teresa Pawełczak (78 m-c)
18:00 + Czesław Jezierski (10 rocz), Katarzyna i Jan z rodziny Słomków i za zmarłych z rodziny


INTENCJE MSZALNE 13-19.08.2023

Niedziela, 13 sierpnia 2023 r.

7.00 – + Władysław Barszcz (13 r. śm)
8.30 – Dziękczynna w 4 rocznicę urodzin Kacpra z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
10.00 – + Wiesława Goluda (2 r. śm.)
11.30 – Za Parafian
19.00 – + Natalia i Leon Kaliniccy, Stanisław Paczkowski

Poniedziałek, 14 sierpnia 2023 r. – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego

7.00 – + Maria
7.30 – + Urszula Skorupska
18.00 – + Tadeusz Gajowiak (1 r. śm.)

Wtorek, 15 sierpnia 2023 r. – Uroczystość Wniebowzięcia NMP

7.00 – + Jerzy Kułak (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
8.30 – + Anna Sobiesiak (1 r. śm.)
10.00 – Dziękczynna w 14 rocznicę ślubu Grażyny i Michała Niedżwiadków z prośbą o wzrost we wzajemnej miłości, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
11.30 – Za Parafian
19.00 – + Marianna Szafrańska, Janina, Tomasz, Wiesława, Marian, Jerzy, Kazimierz ++ z rodz. Marciniaków

Środa, 16 sierpnia 2023 r.

7.00 – + Grzegorz Pietroń
7.30 – 1. + Roman (4 r. śm.), Stanisław, Zofia
2. Dziękczynna w 28 rocznicę urodzin Jakuba z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
18.00 – Intencja zbiorowa do NMP Nieustającej Pomocy

Czwartek, 17 sierpnia 2023 r. – wspom. św. Jacka

7.00 – Dziękczynna za udana operację z prośba o pełny powrót do zdrowia i błogosławieństwo Boże dla lekarza
7.30 – 1. + Grażyna Bronisz, ++ z rodz. Dżbik i Bronisz
2. + Grażyna Pozichowska (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18.00 – Intencja zbiorowa

Piątek, 18 sierpnia 2023 r.

7.00 – + Sławomir Pawełczak (15 m-c po śm.)
7.30 – + Ryszard Wawrzyszak (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18.00 – + Józef Strzelecki (4 r. sm.), Leokadia i Jan Strzeleccy

Sobota, 19 sierpnia 2023 r.

7.00 – + Kamil Grzelak (11 m-c po śm.)
7.30 – + Alina Jurak (2 r. śm.), Stefan Jurak (14 r. śm.), ++ z rodz. Juraków, Kaźmierczaków, Bogutów
18.00 – + Henryk (r. śm.), Irena, Eugeniusz, Ryszard, Stanisław


INTENCJE MSZALNE 6 – 12 sierpnia 2023 r.

Niedziela, 6 sierpnia 2017 r. – ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

7.00 Dziękczynna w 1 rocznicę urodzin Wiktorii Zarzyckiej z prośba o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla całej rodziny
8.30 Dziękczynna w 9 rocznicę urodzin Anieli z prośba o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla niej oraz jej rodziców Moniki i Tomasza Bielawców
10.00 Intencja różańcowa
11.30 Za Parafian – SUMA ODPUSTOWA
19.00 ♦ Intencja Zbiorowa do Przemienienia Pańskiego

Poniedziałek, 7 sierpnia

7.00 + Irena Kozak (18 r. śm.)
7.30 + Stanisława i Józef
18.00 + Alina Popławska (122 m-c po śm.)

Wtorek, 8 sierpnia – wspomnienie św. Dominika

7.00 O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Zosi oraz o trzeźwość dla Karola
7.30 Dziękczynna w 20 rocznicę urodzin Justyny z prośba o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
18.00 + Jerzy, Andrzej, Małgorzata, Stanisław, Leon, Teresa, Maria ++ z rodz. Borowskich

Środa, 9 sierpnia – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża

7.00 + Alfreda i Edward Kowalscy
7.30 + Tadeusz Szymanek (3 r. śm.)
18.00 Intencja zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy

Czwartek, 10 sierpnia – święto św. Wawrzyńca

7.00 O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla ks. Dominika z racji imienin (od kółek różańcowych)
7.30 + Franciszek Wielosz (2 r. śm.), Karolina, Mieczysław, ++ z rodz. Pająków Wróbel (greg. 22)
18.00 Intencja zbiorowa

Piątek, 11 sierpnia – wspomnienie św. Klary

7.00 + Wiesław Oniszczuk (2 r. śm.)
7.30 Dziękczynna z prośbą o łaskę zdrowia dla Dariusza Kowalskiego
18.00 + Władysław Popławski (16 m-c po śm.)

Sobota, 12 sierpnia

7.00 + Jan Skubiszewski (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
7.30 + Edward Krawczyński (3 m-c po śm.)
18.00 + Jan i Maria Gajewscy i ++ zm. z rodziny


INTENCJE MSZALNE 30 lipca – 5 sierpnia 2023 r.

Niedziela 30 lipca – XVII Niedziela Zwykła

7:00 + Edward Krawczyński (2 m-c)
8:30 + Jan Kowalik (30 greg)
10:00 Dziękczynna w rocznicę urodzin Danuty i Jacka z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
11:30 Msza Święta w intencji parafian
19:00 + Jan Szkanny (7 rocz)

Poniedziałek 31 lipca – św. Ignacego Loyoli

7:00 + Grzegorz Pietroń (urodzinowa)
7:30 1) + Teofil (w rocznicę śmierci)
2) + Bożena Iracka ( 6 rocz)
18:00 + Wacław Baran (26 rocz), Katarzyna, Józef, Stanisław, Jerzy, Andrzej ++ Baran

Wtorek 1 sierpnia – św. Alfonsa Marii Liguoriego

7:00 + Leon, Emilia, Seweryn, Władysława, Stanisław
7:30 + Jan Kowalik (urodzinowa)
18:00 Dziękczynna w 50 rocznicę urodzin Dalili Kochaniec z prośbą o Boże błogosławieństwo, opie-kę Matki Bożej i potrzebne łaski

Środa 2 sierpnia

7:00 + Zofia Jamroż (35 rocz)
7:30 1) + Bronisław Misztal (3 m-c)
2) + Danuta Poterało (30 dzień – od uczestników pogrzebu)
18:00 ♦ Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek 3 sierpnia

7:00 + za dusze czyśćcowe z prośbą o pomoc w rozwoju duchowym i liczebnym Legionu Maryi
7:30 + Jakub Wierzchowski
18:00 Msza święta zbiorowa

Piątek 4 sierpnia – św. Jana Marii Vianneya

7:00 O zdrowie dla Pauliny i jej nienarodzonego dziecka oraz dla Elżbiety i Nelly i rozwiązanie problemów małżeńskich
7:30 + Wiesław Turek 6 m-c)
18:00 Dziękczynna w 5 rocz. ślubu Anny i Mateusza Zarzyckich z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski

Sobota 5 sierpnia – Rocznica poświęcenia rzymskiej Bazyliki NMP

7:00 + Nadia Warych (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
7:30 Dziękczynna w 18 rocznicę urodzin Małgorzaty, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
18:00 + Maria Pietrzak


INTENCJE MSZALNE 23 – 29 lipca 2023 r.

Niedziela 23 lipca – XVI Niedziela Zwykła

7:00 + Jan Wosiek (3 rocz), Aleksander, Czesława
8:30 + Jan Kowalik (23 greg)
10:00 + Adela (18 rocz), Józef, Władysława, Stanisław
11:30 ♦ Msza Święta w intencji parafian
19:00 + Maria i Antoni Chrost

Poniedziałek 24 lipca

7:00 + + Krzysiaków, Boliboków, Karczmarczyków oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
7:30 1) + Urszula Wołosz (30 dzień – od uczestników pogrzebu)
2) + Jan Kowalik (24 greg)
18:00 + Wiesław (8 rocz) ++ Koseckich, Bartoszcze

Wtorek 25 lipca – święto św. Jakuba Apostoła

7:00 + Maria Janina Pic
7:30 1) + Jan Kowalik (25 greg)
2) + Krystyna Szymanek ( m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 + Jan Trokun (16 rocz), Wanda i Izydor ++ Trochunowicz

Środa 26 czerwca – św. Joachima i Anny – rodziców NMP

7:00 + Wanda Teresa Pawełczak (77 m-c)
7:30 1) Dziękczynna w 20 rocznicę ślubu Jolanty i Jakuba z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Jubilatów i ich dzieci
2) + Jan Kowalik (26 greg)
18:00 Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek 27 lipca

7:00 + Ewa
7:30 1) + Anna Janke (30 dzień – od uczestników pogrzebu)
2) Jan Kowalik (27 greg)
18:00 Msza święta zbiorowa

Piątek 28 lipca – św. Szarbela Makhlufa

7:00 + Leszek (10 rocz) ++ z rodziny
7:30 1) Dziękczynna za otrzymane łaski w rodzinie z prośbą o dalszą pomoc dla Macieja, Michała i rodziców oraz całej rodziny
2) + Jan Kowalik (28 greg)
18:00 + Krystyna Zarzycka

Sobota 29 lipca – św. Marty

7:00 +  Jolanta Bojda (5 rocz)
7:30 1) + Cecylia Jankowska (1 rocz)
2) + Jan Kowalik (29 greg)
18:00 + Anna (3 rocz)


INTENCJE MSZALNE 16 – 22 lipca 2023 r.

Niedziela 16 lipca – XV Niedziela Zwykła

7:00 + Jan Kowalik (16 greg)
8:30 Dziękczynno – błagalna w intencji Dominka z okazji 18 rocznicy urodzin, o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
10:00 Dziękczynna w rocznicę urodzin Jadwigi z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Jubilatki i całej rodziny
11:30 Msza Święta w intencji parafian
19:00 + Anna Sobiesiak (11 m-c po śm.)

Poniedziałek 17 lipca

7:00 + Władysław Jamroż (15 r. śm.)
7:30 1) + Andrzej Lech (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
2) + Jan Kowalik (17 greg)
18:00 ++ Grażyna Bronisz, ++ z rodz. Dżbik i Bronisz

Wtorek 18 lipca

7:00 + Sławomir Pawełczak (2 r. śm.)
7:30 1) + Barbara Góźdź (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
2) + Jan Kowalik (18 greg)
18:00 + Marianna Hetman (28 r. śm.) ++ z rodz. Hetmanów, Całużyńskich i Laskowskich

Środa 19 lipca

7:00 + Kamil Grzelak (10 m-c po śm.)
7:30 1) + Bogumiła Wrona (16 r. śm.)
2) + Jan Kowalik (19 greg)
18:00 Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy

Czwartek 20 lipca – bł. Czesława

7:00 + Zofia, Ambroży, Stanisława, Justyna, Czesława, Kazimierz Przebirowscy
7:30 1) + Wiktor Szeliga (5 m-c po śm. – od Rady Duszpasterskiej)
2) + Jan Kowalik (20 greg)
18:00 Msza święta zbiorowa

Piątek 21 lipca

7:00 + Kazimierz Majdan (34 r. śm.), Maria, Feliks
7:30 1) + Jan Miącz (19 r. śm.), Lucyna, Sebastian, Franciszka
2) + Jan Kowalik (21 greg)
18:00 O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Magdaleny z racji imienin

Sobota 22 lipca – Święto św. Marii Magdaleny

7:00 + Karol Biliński (27 r. śm.), Maria, Helena, Józef
7:30 1) + Wojciech Budzyński (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
2) + Jan Kowalik (22 greg)
18:00 Dziękczynno – błagalna w 50 rocznicę ślubu Marii i Czesława Matysiak z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej


INTENCJE MSZALNE 9 – 15 lipca 2023 r.

Niedziela 9 lipca – XIV Niedziela Zwykła

7:00 Dziękczynno – błagalna w 60 rocznicę ślubu Kazimiery i Józefa Małochów z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
8:30 + Jan Kowalik (9 greg)
10:00 1) Dziękczynno – błagalna w 50 rocznicę ślubu Krystyny i Stanisława Osek z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
2) Dziękczynno – błagalna w 30 rocznicę ślubu Moniki i Piotra, w 20 rocznicę ślubu Edyty i Cezarego oraz w 11 rocznicę ślubu Agnieszki i Artura z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
11:30 Msza Święta w intencji parafian
19:00 + Sebastian, Balbina, Leokadia, Henryk, Jan, Sebastian ++ zm. z rodz. Bojarskich

Poniedziałek 10 lipca

7:00 O błogosławieństwo Boże dla Teresy i Czesława
7:30 1) Dziękczynno – błagalna w intencji Bronisławy i jej rodziny z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
2) + Jan Kowalik (10 greg)
18:00 Dziękczynna w 2 rocznicę urodzin Laury z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej

Wtorek 11 lipca – święto św.Benedykta

7:00 O błogosławieństwo Boże dla Anny, jej męża Tomasza oraz syna Marcela
7:30 1) Dziękczynno – błagalna w intencji Andrzeja i jej rodziny z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
2) + Jan Kowalik (11 greg)
18:00 + Władysław Popławski (15 m-c po śm.)

Środa 12 lipca – wspomn. św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu

7:00 + Teresa Nankiewicz (3 r. śm.)
7:30 1) + Stanisław Dworakowski (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
2) + Jan Kowalik (12 greg)
18:00 Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy

Czwartek 13 lipca – wspomn. św. Andrzeja Świerada i Benedykta

7:00 + Janusz (8 r. śm.) ++ z rodz. Ułanowiczów
7:30 1) Za dusze w czyśćcu cierpiące z prośba o pomoc w duchowym i liczebnym rozwoju Legionu Maryi
2) + Jan Kowalik (13 greg)
18:00 ♦ Msza święta zbiorowa

Piątek 14 lipca

7:00 + Grzegorz Pietroń
7:30 1) + Zofia I Henryk Butrym, Jan i Bronisława Małyszek
2) + Jan Kowalik (14 greg)
18:00 + Helena Facon (46 r. śm.), Aleksander, Henryk, Zbigniew, Jan, Jerzy

Sobota 15 lipca – wspomnienie św. Bonawentury

7:00 + Zygmunt Chruścik (20 r. śm.), Marianna i Józef Chruścik, Anna i Borys Kadłubowscy
7:30 1) + Henryk Fatyga – od rodzin Zwierz i Muszyńskich z pielgrzymki do Ziemi Świętej
2) + Jan Kowalik (15 greg)
18:00 Dziękczynna w 50 rocznicę urodzin Agnieszki Łukasik z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej


INTENCJE MSZALNE 2 – 8 lipca 2023 r.

Niedziela 2 lipca – XIII Niedziela Zwykła

7:00 Dziękczynno – błagalna z okazji urodzin Wojciecha i Tomasza
8:30 + Jan Kowalik (2 greg)
10:00 + Alicja Grajewska (8 rocz)
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) W intencjach Kółek Różańcowych
19:00 + Halina Bartoszewska

Poniedziałek 3 lipca – Święto św. Tomasza

7:00 + Jakub Wierzchowski (3 rocz)
7:30 1) + Jan Kowalik (3 greg)
2) + Apolonia, Kazimierz, Jan, Elżbieta, Bogdan, Kazimierz ++ Jachów, Feliks, Jan, Stanisława, Marian, Bronisława, Wiktoria ++ Czerwińskich
18:00 Dziękczynna z okazji imienin ks. Tomasza z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski, od Kółek Różańcowych i Rady Parafialnej

Wtorek 4 lipca

7:00 + Wiesław Turek (5 m-c)
7:30 1) + Jan Kowalik (4 greg)
2) + Marianna Kosacka
18:00 + Mariusz Czubacki (2 rocz)

Środa 5 lipca

7:00 + Czesław
7:30 1) +Jan Kowalik (5 greg)
2) + Janina (1 rocz)
18:00 Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek 6 lipca – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

7:00 + Maria (33 rocz) i Adam Biłous
7:30 1) + Jan Kowalik (6 greg)
2) + Marianna Kosacka
18:00 Msza święta zbiorowa

Piątek 7 lipca

7:00 + Marek, Genowefa, Jan ++ Podlodowskich
7:30 1) + Jan Kowalik (7 greg)
2) O rozwiązanie problemów w pracy dla Jerzego
18:00 + Alina Popławska (121 m-c)

Sobota 8 lipca – św. Jana z Dukli

7:00 + Stanisław Białek (2 rocz)
7:30 1) + Jan Kowalik (8 greg)
2) + Bronisław Misztal (2 m-c)
18:00 Dziękczynna z okazji 60 rocznicy ślubu Barbary i Tadeusza Śmieciuszewskich z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski


INTENCJE MSZALNE 25 czerwca – 1 lipca 2023 r.

Niedziela 25 czerwca – XII Niedziela Zwykła

7:00 + Zenona Żydek (10 rocz)
8:30 1) + Teresa Sagan (25 greg)
2) + Anna Chibowska (18 rocz), Antoni ++ Chibowskich, Chrzaniawskich
10:00 1) O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Jasia z okazji 10 rocznicy urodzin oraz dla jego rodziców Grażyny i Michała
2) + Aleksander Śpiewak (25 rocz)
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) Dziękczynno – błagalna w 35 rocznicę ślubu Małgorzaty i Grzegorza Lalak
2) Dziękczynna w 75 rocznicę urodzin Mieczysława z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
17:30 + Janina Krawczyńska (7 rocz), Marianna i Jan
19:00 + Danuta Gałczyńska (3 rocz)

Poniedziałek 26 czerwca

7:00 + Wanda Teresa Pawełczak (76 m-c)
7:30 1) + Teresa Sagan (26 greg)
2) + Wiesława i Stanisław Sobota, Stefania i Władysław Duda
18:00 + Władysław Hetman (29 rocz) ++ Hetmanów i Całużyńskich

Wtorek 27 czerwca – św. Cyryla Aleksandryjskiego

7:00 + Władysław Jamroż (imieninowa)
7:30 1) + Teresa Sagan (27 greg)
2) Dziękczynna w 40 rocznicę ślubu Teresy i Marka z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Jubilatów i całej rodziny
18:00 + Stanisław Jędruszczak (8 rocz), Stefania i Andrzej Jędruszczak, Aleksander i Janina Grzegor-czyk

Środa 28 czerwca – św. Ireneusza

7:00 + Edward Czop (8 rocz), Marianna
7:30 1) + Teresa Sagan (28 greg)
2) + Henryk Fatyga (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 ♦ Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek 29 czerwca – Uroczystość Apostołów św. Piotra i Pawła,

7:00 + Teresa Sagan (29 greg)
9:00 + Genowefa Woźniak ++ Woźniaków i Kuterów
18:00 1) Dziękczynna za posługę w naszej parafii ks. Tomasza i ks. Łukasza
2) O Boże błogosławieństwo dla ks. Piotra z okazji imienin od Rady Parafialnej, Legionu Maryi i Kółek Różańcowych

Piątek 30 czerwca

7:00 O Boże błogosławieństwo dla ks. Piotra z okazji imienin od Apostolatu Margaretek
7:30 1) + Teresa Sagan (30 greg)
2) + Halina Czarnota (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 + Paweł (rocznica śmierci)

Sobota 1 lipca

7:00 + Maria (2 rocz), Stanisław (36 rocz)
7:30 1) + Marianna Kosacka (30 dzień po śmierci – od uczestników pogrzebu)
2) + Jan Kowalik (1 greg)
18:00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla członków Kółka Różań-cowego pw. Matki Bożej Licheńskiej i o życie wieczne dla zmarłych


INTENCJE MSZALNE 18 – 24 czerwca 2023 r.

Niedziela 18 czerwca – XI Niedziela Zwykła

7:00 + Sławomir Pawełczak (23 m-c)
8:30 1) + Teresa Sagan (18 greg)
2) + Maria Markowska (1 rocz)
10:00 1) Za Alicję z okazji urodzin i za Natalię Darowskie o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, znalezienie pracy, o dobry wybór drogi życiowej
2) + Danuta, Henryk, Anna, Małgorzata, Wojciech, Marek ++Pyciarz
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) + Stanisława (29 rocz), Jerzy (32 rocz) ++ Równiaków, Melania i Jan Goliszek
12:45 1) Dziękczynna za przygotowanie dzieci do I Komunii Św. z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla p. Eweliny Piwko i ks. Tomasza
2) + Janina, Eugeniusz, Justyna, Stanisław ++ Guzów, Brygołów, Mazurów i Trykaczów
17:30 + Leon Surma (9 rocz) ++ Surmów i Maruszaków
19:00 + Władysław Koralewski, Katarzyna, Antoni, Janina i Jan Wachowie, Stanisława, Stanisław Małyszkowie

Poniedziałek 19 czerwca

7:00 + Kamil Grzelak (9 m-c)
7:30 + Sławomir Lalka ++ Lalka, Grażyna, Kazimiera i Jan ++ Stadosz, Henryk, Florian, Irena
18:00 1) + Teresa Sagan (19 greg)
2) + Wiktor Szeliga (4 m-c – od rodziny Wieruckich)

Wtorek 20 czerwca

7:00 + Grzegorz Pietroń
7:30 1) + Ks. Krzysztof Kwiatkowski (od Apostolatu Margaretek)
2) + Halina Teresa Pyda (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu), Zbigniew Pyda
18:00 1) + Teresa Sagan (20 greg)
2) + Stanisław Dulniak (38 rocz), ks. Henryk Dulniak, Józefa i Wiesław Sugierowie
++ Dulniaków i Rachwałów

Środa 21 czerwca – św. Alojzego Gonzagi

7:00 + Łukasz Wojciechowski (1 rocz – od rodziny)
7:30 1) + Teresa Sagan (7 greg)
2) + Mateusz Winiarczyk (3 rocz)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) + Kazimierz Zawadzki (15 rocz)

Czwartek 22 czerwca – św. Jana Fishera i Tomasza More’a

7:00 Dziękczynna z okazji 40 rocznicy ślubu Teresy i Leszka Czerwińskich z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski
7:30 1) + Krystyna (74 rocz)
2)+ Alfreda Oziębło (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
9:30 Msza Święta na zakończenie roku – Szkoła Podstawowa nr 7
18:00 1) ♦ Msza święta zbiorowa
2) + Teresa Sagan (22 greg)

Piątek 23 czerwca

7:00 + Jan, Feliksa, Ignacy, Danuta ++ Dębowczyków, Alina, Włodzimierz Junik
7:30 1) + Teresa Sagan (23 greg)
2) + Wanda Sokołowska (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
8:00 Msza Święta na zakończenie roku – Szkoła Muzyczna
18:00 1) + Zofia Momora (2 rocz)
2) + Stefan (24 rocz)

Sobota 24 czerwca – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

7:00 + Jan i Maria Suwałowie
7:30 1) + Teresa Sagan (24 greg)
2) + Janina, Wacław, Wiesław Pętal ++ Sokołowskich, Józefa Pawłaszek
18:00 + Janina, Wacław, Wiesław ++ Pętalów, Sokołowskich, Zenon Krzysiak


INTENCJE MSZALNE 11 – 17 czerwca 2023 r.

Niedziela 11 czerwca – X Niedziela Zwykła

7:00 Dziękczynno błagalna z okazji urodzin i imienin Jolanty
8:30 1) + Teresa Sagan (11 greg)
2) + Franciszek Bojda (7 rocz)
10:00 1) + Jerzy Dariusz Sitnik
2) Dziękczynno błagalna w 1 rocznicę chrztu Olgi Krasnowskiej i 3 rocznicę ślubu Joanny Szymona z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Świętej Rodziny
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) Dziękczynna z okazji 45 rocznicy ślubu Jolanty i Jerzego Pytel z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski
12:45 1) Dziękczynna z okazji 57 rocznicy ślubu Janiny i Stanisława Gorzym z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski
2) O Boże błogosławieństwo dla Jasia z okazji 8 rocznicy urodzin
17:30 + Władysław Popławski (14 m-c)
19:00 + Helena Szklanna (20 rocz)

Poniedziałek 12 czerwca

7:00 + Edward Krawczyński (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
7:30 + Teresa Sagan (12 greg)
18:00 1) + Wiktor Szeliga (dar od wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca)
2) + Aniela, Franciszek, Jacek, Wojciech ++ Olęder

Wtorek 13 czerwca – św. Antoniego z Padwy

7:00 Dziękczynna z okazji 30 rocznicy ślubu Elżbiety i Franciszka z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski
7:30 + Teresa Sagan (13 greg)
18:00 1) Dziękczynna za 20 lat kapłaństwa ks. Bogusława z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski od Legionu Maryi
2) + Robert Pietras (3 m-c – imieninowa)

Środa 14 czerwca – bł. Michała Kozala

7:00 + Eugeniusz Szymajda (5 rocz) ++ z rodziny
7:30 + Teresa Sagan (14 greg)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski dla Ewy, Kazimie-rza i Aliny

Czwartek 15 czerwca

7:00 + + Bednarczyków i Mazurków
7:30 + Teresa Sagan (15 greg)
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) + Janina ++ Goral

Piątek 16 czerwca – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

7:00 + Zdzisław Kus (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
9:00 + Teresa Sagan (16 greg)
18:00 1) + Alina i Edward ++ Strzelców
2) O Bożą opiekę i błogosławieństwo dla dzieci; Adama, Natalii, Dominika, Hani i Krzysia oraz o nawrócenie męża

Sobota 17 czerwca – Niepokalanego Serca NMP

7:00 + Teresa Sagan (17 greg)
7:30 + Anna Sobiesiak (10 m-c)
18:00 1) + Janina Liponoga (27 rocz), Franciszka, Michał, Czesław
2) + Grażyna Bronisz ++ Dżbik i Bronisz


INTENCJE MSZALNE 4 – 10 czerwca 2023 r.

Niedziela 4 czerwca – UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

7:00 + Wiesław Turek (4 m-c)
8:30 1) + Teresa Sagan (4 greg)
2) + Jolanta Woś (1 rocz)
10:00 Rocznica I Komunii Św. ( SP nr 7)
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) Msza św. w intencjach Kółek Różańcowych
12:45 Rocznica I Komunii Św. (Szkoła Muzyczna)
17:30 +Maria Król (9 rocz), Jan, Krzysztof Król, Teodora i Adolf Greczkowscy, Krystyna Karczewska
19:00 + Ewa Jersak (32 rocz), Jan, Stanisław, Zofia, Stanisław, Zofia

Poniedziałek 5 czerwca – św. Bonifacego

7:00 + Barbara Kowalewska (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
7:30 + Bronisław Misztal (dar od sąsiadów z ul. Zachodniej 7)
18:00 1) + Teresa Sagan (5 greg)
2) + Czesław

Wtorek 6 czerwca – św. Norberta

7:00 O Boże błogosławieństwo, łaskę zdrowia, umocnienie, dary Ducha Świętego dla Jana
7:30 Dziękczynna z okazji imienin Leszka z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski dla niego i całej rodziny
18:00 1) + Teresa Sagan (6 greg)
2) + Leszek, Zofia, Józef

Środa 7 czerwca

7:00 + Zofia Butrym (rocznica śmierci), Henryk Butrym
7:30 + Alina Popławska (120 m-c)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) + Teresa Sagan (7 greg)

Czwartek 8 czerwca – UROCZYSTOŚĆ NAJŚW. CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA

7:00 + Janusz Rukasz (35 rocz)
9:00 1) Msza Święta w intencji parafian
2) + Teresa Sagan (8 greg) PROCESJA BOŻEGO CIAŁA
Msza Święta po procesji : + Bronisław Misztal (dar od Zgromadzenia Sióstr Kanoniczek Ducha Świętego w Lublinie)
19:00 + Kazimierz ++ Zelek

Piątek 9 czerwca

7:00 + Stanisław, Albina, Teresa, Antoni ++ Stańkowskich
7:30 Dziękczynno-błagalna w intencji Katarzyny i jej rodziny z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo
18:00 1) + Teresa Sagan (9 greg)
2) Dziękczynna za poświęcony czas dla dzieci w Kółku Misyjnym, z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej na czas emerytury dla Elżbiety Czarnoty katechetki z SP nr 22 w Lublinie

Sobota 10 czerwca

7:00 + za dusze w czyśćcu cierpiące z prośbą o pomoc w rozwoju duchowym i liczebnym Legionu Maryi
7:30 Dziękczynna z okazji 2 rocznicy urodzin Niny z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski dla całej rodziny
18:00 1) + Teresa Sagan (10 greg)
2) Dziękczynna z okazji 80 rocznicy urodzin Marii Rybczyńskiej z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski


INTENCJE MSZALNE 28 maja – 3 czerwca 2023 r.

Niedziela 28 maja – UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

7:00 + Aleksandra (15 rocz), Józef ++ Maciągów i Woźniców, Władysław Zdybel
8:30 1) + Czesław Jezierski (28 greg)
2) + Józef Malisiewicz (18 rocz)
10:00 1) + Genowefa Szczerba (31 rocz)
2) + Władysław Tchórz (22 rocz), Czesława ++ Wołowców, Tchórzów
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 + Elżbieta Mazurek (2 m-c), Marian Mazurek (1 rocz – intencja od Marii Sudoł)
17:30 + Elżbieta Mazurek (2 m-c – intencja od Marii Sudoł z rodziną)
19:00 + Anna Poncet (15 rocz)

Poniedziałek 29 maja – NMP Matki Kościoła

7:00 + Urszula Ciekot (od Urszuli Wrzaskowskiej dla cioci)
9:00 + Czesław Jezierski (29 greg)
18:00 1) Dziękczynna z okazji rocznicy urodzin Marka z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski dla jubilata, jego córki Gabrieli i całej rodziny
2) + Kazimierz Kozioł (20 rocz) ++ z rodziny

Wtorek 30 maja – św. Jana Sarkandra

7:00 + Katarzyna i Franciszek Pawełczak
7:30 + Czesław Jezierski (30 greg)
18:00 1) + Krzysiaków, Boliboków, Karczmarczyków i za dusze w czyśćcu cierpiące
2) + za dusze w czyśćcu cierpiące z prośbą o pomoc w rozwoju duchowym i liczebnym Legio-nu Maryi

Środa 31 maja – Nawiedzenia NMP

7:00 + Bronisław Misztal (od rodziny Anasiewiczów z Bełżyc)
7:30 + Ludwik, Aniela, Janina
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) + Genowefa Chruścik (11 rocz), Waleria i Michał Chomowicz, Emilia i Stanisław Skoczylas

Czwartek 1 czerwca – Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

7:00 + Teresa Sagan (1 greg)
7:30 + Jakub Wierzchowski (imieninowa)
18:00 1) ♦ Msza święta zbiorowa
2) + Józef Sadło (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)

Piątek 2 czerwca

7:00 + Leokadia, Jan, Maria, Marian, Irena, Katarzyna, Bronisława
7:30 + Teresa Sagan (2 greg)
16:30 + Ewa ++ Kopaczów
18:00 + Bronisław Misztal (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)

Sobota 3 czerwca

7:00 + Bronisław Misztal (od sąsiadów z ul. Zachodniej 7)
7:30 + Teresa Sagan (3 greg)
18:00 1) + Maciej (15 rocz)
2) + Jan Korzeń (5 rocz), Romualda Korzeń (21 rocz)


INTENCJE MSZALNE 21 – 26 maja 2023 r.

Niedziela 21 maja – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

7:00 + Andrzej Popiołek (6 rocz), Irena Popiołek (36 rocz)
8:30 1) + Czesław Jezierski (21 greg)
2) Dziękczynna w 80 rocznicę urodzin Zofii z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
10:00 1) + Jan Dobosz (30 rocz), Genowefa Dobosz (15 rocz), Michalina, Julianna, Stanisław ++ Dobosz
2) + Halina, Bogdan, Andrzej Sawiccy
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) + Wiktor Szeliga (3 m-c – od rodziny Nadolnych, Alin, Dropek)
2) Dziękczynna za Bożą opiekę w chorobie Ewy
17:30 1) + Witold Grygiel (9 rocz) ++ Grygielów i Kornasów
2) Dziękczynna w 70 rocznicę powstania Politechniki Lubelskiej, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całego środowiska uczelni
19:00 + Leon i Natalia Kaliniccy, Stanisław Paczkowski

Poniedziałek 22 maja – św. Rity

7:00 + Katarzyna (14 rocz), Aleksander (29 rocz)
7:30 + Czesław Jezierski (22 greg)
16:30 + Józefa Salewicz, Jan, Janusz, Jerzy, Mirosław
18:00 1) + Jan Lipski
2) O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Hanny i Amelii

Wtorek 23 maja

7:00 + Mieczysław Janiszewski (40 rocz), Lidia, Stanisław Winiarscy, Anna, Gertruda, Irena, Paweł
7:30 + Czesław Jezierski (23 greg)
16:30 + Romuald (1 rocz)
18:00 1) Dziękczynna z okazji 25 rocznicy ślubu Joanny i Dariusza Olędzkich z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski dla jubilatów i ich dzieci Szymona i Marii
2) + Helena (7 rocz), Witold (15 rocz), Andrzej (5 rocz) ++ Adamskich

Środa 24 maja – NMP Wspomożycielki Wiernych

7:00 + Krystyna Sadło (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
7:30 + Czesław Jezierski (24 greg)
16:30 + Anna i Adam (53 rocz) ++ Królów
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) Dziękczynna z okazji 5 rocznicy ślubu Ilony i Henryka oraz 4 rocznicy urodzin ich córki Michaliny z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski

Czwartek 25 maja

7:00 + Andrzej Wolter (30 dzień po śmierci – od uczestników pogrzebu)
7:30 + Czesław Jezierski (25 greg)
16:30 + Henryka Woch (1 rocz)
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) + Krzysiaków, Boliboków, Karczmarczyków i za dusze w czyśćcu cierpiące

Piątek 26 maja – św. Filipa Neri

7:00 + Wanda Teresa Pawełczak (75 m-c)
7:30 + Czesław Jezierski (26 greg)
18:00 1) + Regina Gozdek (dar od córki)
2) + Zofia i Stanisław ++ Krawczuk i Wójtowicz

Sobota 27 maja

7:00 + Kazimiera (2 rocz) i Jerzy Olejarczyk
7:30 + Czesław Jezierski (27 greg)
18:00 1) + Barbara i Zygmunt Śmieciuszewscy, Zofia i Antoni Szewczak i za zmarłych z ich rodzin
2) + Joanna Czupryn zd. Zawadzka (imieninowa)


INTENCJE MSZALNE 14 – 20 maja 2023 r.

Niedziela 14 maja – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

7:00 + Jan Koncewicz (8 rocz), Bolesława, Władysław, Maria
8:30 1) + Czesław Jezierski (14 greg)
2) + Stefan (rocznica śm.)
10:00 1) + Agnieszka, Weronika, Jan, Józef, Stanisław ++ Osetek
2) + Jerzy Dariusz Sitnik
11:30 1) ♦ Msza Święta w intencji parafian
2) + Czesława Pazyna (100 rocznica urodzin i 15 rocznica śmierci)
12:45 1) + Janina Duda (1 rocz), Stanisław Duda (43 rocz)
2) + Małgorzata Weremko (2 rocz), Zofia Ziętek (38 m-c)
17:30 + Maciej, Andrzej ++ z rodziny
19:00 + Zofia Bugała (8 rocz), Jan Bugała (21 rocz) ++ Bugałów i Psujków

Poniedziałek 15 maja

7:00 + Anna Sobiesiak (9 m-c)
7:30 + Czesław Jezierski (15 greg)
18:00 1) + Zofia (imieninowa)
2) + Zofia Michalak

Wtorek 16 maja – św. Andrzeja Boboli

7:00 + Helena (27 rocz) i Jan Żuchnik ++ Majów, Żuchników, Malików
7:30 + Czesław Jezierski (16 greg)
18:00 1) + Zofia
2) + Zenon, Zofia, Seweryna

Środa 17 maja

7:00 + Zofia i Henryk Butrym, Jan i Bronisława Małyszek
7:30 + Czesław Jezierski (17 greg)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) + Grażyna Bronisz ++ Bronisz i Dżbik

Czwartek 18 maja

7:00 + Sławomir Pawełczak (22 m-c)
7:30 1) + Czesław Jezierski (18 greg)
2) O zdrowie i potrzebne łaski dla Józefa
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) + Stanisław, Feliksa, Józef ++ Szulakowskich

Piątek 19 maja

7:00 + Kamil Grzelak (8 m-c)
7:30 + Czesław Jezierski (19 greg)
18:00 1) Dziękczynna za opiekę z prośbą o dalszą opiekę dla rodziny Gogłozów
2) + Stanisława Spaczyńska (13 rocz), Ryszard (6 rocz), Andrzej (7 rocz) ++ Spaczyńskich
Stanisław i Marianna Ochowscy

Sobota 20 maja

7:00 + Kinga Misztal (1 rocz)
7:30 + Czesław Jezierski (20 greg)
10:00 I Komunia Święta – Szkoła Podstawowa nr 7
12:00 I Komunia Święta – Szkoła Muzyczna
18:00 1) + Oleg, Krystyna, Kazimiera, Janina, Jan, Zofia, Antonina
2) + Wiktoria Włosek (6 rocz), Czesław, Julian ++ Włosków, Wincentowiczów, Daniewskich

INTENCJE MSZALNE 7 – 13 maja 2023 r.


Niedziela 7 maja – V NIEDZIELA WIELKANOCNA

7:00 + Jadwiga Cichosz (4 m-c)
8:30 1) + Czesław Jezierski (7 greg)
2) + Marianna Garczyńska (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
10:00 1) + Stanisława i Bolesław Niedźwiadek
2) Dziękczynno – błagalna w 30 rocznicę ślubów zakonnych s. Natalii
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) Msza Święta w intencjach różańcowych
12:45 1) Dziękczynna z okazji 19 rocznicy urodzin Pauliny z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski
2) + Irena Niedziałek (1 rocz), Jadwiga i Eugeniusz
17:30 Dziękczynna z okazji 6 rocznicy urodzin Filipa z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski
19:00 + Alina Popławska (119 m-c)

Poniedziałek 8 maja – Uroczystość św. Stanisława

7:00 1) + Stanisław Woźniak ++ Woźniaków i Kuterów
2) + Janina Bednarczyk (30 dzień po śmierci – od uczestników pogrzebu)
7:30 + Czesław Jezierski (8 greg)
18:00 1) + ks. Stanisław Burzec
2) + Alicja Sidor (5 rocz), Weronika Wiewiórka

Wtorek 9 maja

7:00 + Witold Janiszek (1 rocz)
7:30 + Czesław Jezierski (9 greg)
18:00 1) + Maria Lisiecka (5 rocz)
2) + Melania Stryjek, Jadwiga i Piotr Stryjek

Środa 10 maja

7:00 + Zofia Jamroż (imieninowa)
7:30 + Czesław Jezierski (10 greg)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) + Janina Kryłowicz (4 rocz)

Czwartek 11 maja

7:00 + Jan Kręgiel (13 rocz), Longina, Wiktoria, Franciszek, Stanisław, Władysław
7:30 1) + Czesław Jezierski (11 greg)
2) Dziękczynna z okazji 9 rocznicy urodzin Antoniego z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) + Władysław Popławski (13 m-c)

Piątek 12 maja

7:00 + Józef, Stefania, Krystyna, Jan, Dariusz, Aleksander, Janina
7:30 1) + Czesław Jezierski (12 greg)
2) + Celestyna Tymosiewicz (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Paweł (rocznica śmierci)
2) + Krystyna Wójtowicz (3 rocz), Helena i Jan Wójtowicz, Czesława, Tadeusz, Andrzej ++ Pawlas

Sobota 13 maja – NMP z Fatimy

7:00 + Zofia i Stanisław Nowak
7:30 1) + Czesław Jezierski (13 greg)
2) + Urszula Ciekot (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Józef Stachal (3 rocz) ++ z rodziny, Tomasz Stachal ++ Wierzbickich
2) O Boże błogosławieństwo dla Kółka Różańcowego pw. MB Fatimskiej, a dla zmarłych o dar nieba


INTENCJE MSZALNE 30 kwietnia – 6 maja 2023 r.

Niedziela 30 kwietnia – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

7:00 + Genowefa Podlodowska (30 greg)
8:30 1) + Tomasz Batyra (30 rocz), Józef, Eugenia Poniewozik, Grzegorz, Stanisława Batyra
2) Dziękczynno – błagalna z okazji 28 rocznicy powstania Legionu Maryi w naszej parafii
10:00 + Tadeusz (23 rocz), Eugenia, Stefan, Jan, Marianna, Brygida, Andrzej, Irena
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) + Grzegorz Pietroń
2) + Aleksandra Nikodemska
17:30 Dziękczynna z okazji 80 rocznicy urodzin Jadwigi Wójcik z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski od dzieci i wnuków
19:00 + Maria Świderska, Michał, Joanna, Wasyl ++ Świderskich i Stępnickich

Poniedziałek 1 maja – św. Józefa Rzemieślnika

7:00 Dziękczynna z okazji 21 rocznicy ślubu Katarzyny i Michała z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski dla jubilatów i ich synów Jakuba i Stanisława
7:30 + Czesław Jezierski (1 greg)
18:00 Dziękczynna z okazji urodzin Anny Kęsy z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski

Wtorek 2 maja – św. Atanazego

7:00 + Maria Pyz (imieninowa)
7:30 + Czesław Jezierski (2 greg)
18:00 + Marian Golanowski (2 m-c – od rodziny)

Środa 3 maja – Uroczystość NMP Królowej Polski

7:00 + Czesław Jezierski (3 greg)
8:30 + Aniela i Karol Łakomscy, Marianna i Edward Szczygielscy
10:00 1) + Janusz Rudziński (25 rocz)
2) + Józef, Marianna ++ Góreckich, Jan Zarajczyk
11:30 Dziękczynna z okazji 74 rocznicy urodzin Wiesławy z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski
19:00 + Wiesław Turek (3 m-c)

Czwartek 4 maja – św. Floriana

7:00 + Jakub Wierzchowski
7:30 +Czesław Jezierski (4 greg)
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) + Wacław (12 rocz), Janina, Wiesław ++ Pętalów i Sokołowskich, Antonina Sękuła

Piątek 5 maja

7:00 + Grzegorz Pietroń
7:30 + Czesław Jezierski (5 greg)
16:30 + Czesław
18:00 1) + Zofia i Stanisław Chojnaccy
2) + Urszula Ciekot (od wnuczka Macieja i wnuczki Magdaleny z rodzinami)

Sobota 6 maja – Świętych Apostołów Filipa i Jakuba

7:00 + Helena i Tadeusz Woźniak ++ Woźniaków i Barszczewskich
7:30 + Czesław Jezierski (6 greg)
18:00 1) + Stanisław Chyła (12 rocz)
2) + Marek i Tomasz Błaziak


INTENCJE MSZALNE 23 – 29 kwietnia 2023 r.

Niedziela 23 kwietnia – III NIEDZIELA WIELKANOCNA

7:00 + Genowefa Podlodowska (23 greg)
8:30 1) + Bernard Gozdalski
2) + Marek Tycner (2 rocz – imieninowa)
10:00 1) O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i potrzebne łaski dla o. Jurgena – dar od Apostolatu Margaretek
2) +Wiktor Szeliga (2 m-c – od Kółka Różańcowego św. Józefa)
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) + Elżbieta Mazurek (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
12:45 1) O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i potrzebne łaski dla Barbary z okazji 18 rocznicy urodzin
2) + Antoni Janowski (15 rocz), Stanisław i Józefa Janowscy, Helena Pliwka (19 rocz), Józef i Teresa Pliwka
17:30 + Tadeusz
19:00 W intencjach Tobiasza Nowickiego o dary Ducha Świętego na czas egzaminów maturalnych

Poniedziałek 24 kwietnia – Uroczystość św. Wojciecha

7:00 + Józef i Stanisława (rocznica śmierci)
7:30 + Genowefa Podlodowska (24 greg)
18:00 1) Dziękczynna z okazji 89 rocznicy urodzin Kazimiery z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski
2) + Ryszard Mielniczuk (21 rocz), Helena Romanowska (7 rocz)

Wtorek 25 kwietnia

7:00 + Andrzej Zdybicki (5 rocz), Wanda i Jan Mazurkiewicz, Stanisława Kamińska
7:30 1) + Genowefa Podlodowska (25 greg)
2) + Jan Bulzak (10 rocz)
18:00 1) + Maciej ++ z rodziny
2) + Stanisław Bijas (18 m-c)

Środa 26 kwietnia

7:00 + Wanda Teresa Pawełczak (74 m-c)
7:30 + Genowefa Podlodowska (26 greg)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) + Katarzyna, Stanisław, Aleksander ++ Łuszcz

Czwartek 27 kwietnia

7:00 + Bogusława i Władysław Dudziak
7:30 + Genowefa Podlodowska (27 greg)
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) + Piotr (10 rocz)

Piątek 28 kwietnia – św. Ludwika Marii Grignion de Montfort

7:00 + Stanisław Woźniak (2 rocz)
7:30 1) + Genowefa Podlodowska (28 greg)
2) Dziękczynna z okazji 55 rocznicy ślubu Haliny i Eugeniusza Ziembowicz z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski
18:00 1) + Zbigniew Gąska (rocznica śmierci)
2) + za dusze w czyśćcu cierpiące z prośbą o pomoc w rozwoju duchowym i liczebnym Legionu Maryi

Sobota 29 kwietnia – św. Katarzyny Sieneńskiej

7:00 + Krzysztof Gągoł (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
7:30 + Genowefa Podlodowska (29 greg)
10:00 BIERZMOWANIE
18:00 1) + Eugenia (rocznica śmierci) ++ Żurawskich
2) + Piotr Saba (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)


INTENCJE MSZALNE 16 – 22 kwietnia 2023 r.

Niedziela 16 kwietnia – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

7:00 + Genowefa Podlodowska (16 greg)
8:30 1) + Tadeusz, Helena, Ryszard, Halina ++ Kramarczuk i Dyl
2) + Jerzy Dariusz Sitnik
10:00 1) + Anna Sobiesiak (8 m-c)
2) W intencjach Kółka Różańcowego pw. Miłosierdzia Bożego o Boże błogosławieństwo dla żyjących i życie wieczne dla zmarłych
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) + Zofia (20 rocz), Mieczysław ++ Szulców, Stanisława, Karol, Marian ++ Grymuzów,Teresa i Alfred Dudek
2) + Elżbieta Wierzbińska (1 rocz)
17:30 + Teresa (30 rocz) ++ Gudków
19:00 Dziękczynna z okazji 2 rocznicy ślubu Ireny i Kacpra (Posuniak) z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski

Poniedziałek 17 kwietnia

7:00 + Maria Jadwiga Cichosz
7:30 + Genowefa Podlodowska (17 greg)
18:00 1) + Jan Król (11 rocz), Jacek Król (4 m-c) ++ Królów i Łatów
2) + Grażyna Bronisz ++ Dżbik i Bronisz

Wtorek 18 kwietnia

7:00 + Sławomir Pawełczak (21 m-c)
7:30 1) + Genowefa Podlodowska (18 greg)
2) + Maria Herda (3 rocz)
18:00 1) + Leokadia (30 rocz), Wawrzyniec, Edward, Wacława, Jadwiga, Sławomir, Henryk, Zdzisław ++ Kruków i Gąsiorowskich
2) + Mieczysław (12 rocz), Alina (5 rocz) ++ Oryszczaków, Janina, Józef, Joanna, Zbigniew ++ Tulipanów

Środa 19 kwietnia

7:00 + Kamil Grzelak (7 m-c)
7:30 + Genowefa Podlodowska (19 greg)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) + Jan Warmiński (2 rocz)

Czwartek 20 kwietnia

7:00 + Edward, Michalina ++ Sikorów
7:30 1) + Genowefa Podlodowska (20 greg)
2) + Teresa Grzywa (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) + Iwona (27 rocz) ++ Welików i Gromyszów

Piątek 21 kwietnia

7:00 + Marianna i Jan ++ Janików i Mrozów
7:30 + Genowefa Podlodowska (21 greg)
18:00 1) + Ewa Matys zd. Kruk (15 rocz)
2) + Janina Zajączkowska (21 rocz)

Sobota 22 kwietnia

7:00 + Stefania, Józef, Genowefa, Teodor ++ Osków i Butrymów
7:30 + Genowefa Podlodowska (22 greg)
18:00 1) Dziękczynna z okazji 23 rocznicy ślubu Marzeny i Artura oraz w rocznicę urodzin Marzeny z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski
2) + Lidia Szymańska (1 rocz), Henryk Szymański (1 rocz)


INTENCJE MSZALNE 9 – 15 kwietnia 2023 r.

Niedziela 9 kwietnia – UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

6:00 REZUREKCJA (Msza Święta w intencji parafian)
8:30 1) + Genowefa Podlodowska (9 greg)
2) + Waldemar Poręba (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
10:00 Dziękczynna z okazji 80 rocznicy urodzin Bogdana Peciaka z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski dla jubilata i całej rodziny
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 + Stanisław Kowalski (rocznicowa), Marianna, Jerzy ++ Kowalskich
19:00 + Czesław Bzura (20 rocz)

Poniedziałek 10 kwietnia – PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

7:00 + Genowefa Podlodowska (10 greg)
8:30 1) + Bronisław Zięba (18 rocz) ++ Ziębów i Gwiazdów
2) + Bronisław Cichoń ++ Cichoniów i Kowalików
10:00 + Ryszard, Helena, Jakub ++ Długoszewskich
11:30 O zdrowie i opatrzność dla Sylwestra
12:45 + Adrian Bondzarewicz (11 rocz)
19:00 + Józef Antoni Mazurkiewicz

Wtorek 11 kwietnia – WTOREK WIELKANOCNY

7:00 + Bronisław Farfus ++ z rodziny
7:30 + Genowefa Podlodowska (11 greg)
18:00 1) + Władysław Popławski (1 rocz)
2) + Leszek Czajka (2 rocz)

Środa 12 kwietnia – ŚRODA WIELKANOCNA

7:00 + Wiktoria (32 rocz), Maria, Andrzej, Czesław ++ Dziuba
7:30 + Genowefa Podlodowska (12 greg)
18:00 1) ♦ Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) + Genowefa Woźniak (2 rocz)

Czwartek 13 kwietnia – CZWARTEK WIELKANOCNY

7:00 + Jan, Stefania, Anna, Józef, Henryk, Eugeniusz, Aniela ++ Poniewozik
7:30 1) + Genowefa Podlodowska (13 greg)
2) + Jacek, Aniela, Franciszek ++ Olędrów
18:00 1) ♦ Msza święta zbiorowa
2) + Tadeusz (24 rocz), Julia, Bronisław ++ Choinów

Piątek 14 kwietnia – PIĄTEK WIELKANOCNY

7:00 + Wiktor Szeliga
7:30 1) + Genowefa Podlodowska (14 greg)
2) + Jan Czuba (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Zbigniew Pielecki (2 rocz), Zofia i Mieczysław Pieleccy, Krystyna i Józef Syta
2) + Krzysztof Gogłoza (6 rocz)

Sobota 15 kwietnia – SOBOTA WIELKANOCNA

7:00 + Wacław Biedacha (28 rocz), Michalina, Henryk, Arkadiusz ++ Biedacha
7:30 + Genowefa Podlodowska (15 greg)
18:00 1) + Józef Chomenko (35 rocz)
2) Dziękczynna z okazji 40 rocznicy ślubu Marii i Mariana z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski dla jubilatów i całej rodziny


INTENCJE MSZALNE 2  – 8 kwietnia 2023 r.

Niedziela 2 kwietnia – NIEDZIELA MĘKI PAŃSKIEJ (PALMOWA)

7:00 + Genowefa Podlodowska(3 greg)
8:30 + Grażyna Barej (3 rocz)
10:00 + Leszek Błaziak (7 rocz) ++ Błaziaków
11:30 Msza Święta w intencji Kółek Różańcowych
12:45 Dziękczynna z okazji 20 rocznicy urodzin Klaudii Stasieczek z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski
17:30 + Stanisława (14 rocz), Jacek, Jan ++ Danilewicz
19:00 + Wojciech Chmielewski (dar od dyrekcji i pracowników Urzędu Marszałkowskiego)

Poniedziałek 3 kwietnia – Wielki Poniedziałek

7:00 + Jakub Wierzchowski
7:30 + Genowefa Podlodowska (4 greg)
18:00 1) + Ryszard, Julianna, Bronisław, Marian, Kinga ++ Misztal
2) + Mikołaj i Katarzyna Sankiewicz

Wtorek 4 kwietnia – Wielki Wtorek

7:00 + Wiesław Turek (2 m-c)
7:30 1) + Genowefa Podlodowska (5 greg)
2) + Izydor Tosiek
18:00 1) + Janina, Wacław, Wiesław ++ Pętalów i Sokołowskich, Andrzej Sędłak
2) + Maria – Jadwiga Cichosz (3 m-c – od Rady Duszpasterskiej)

Środa 5 kwietnia – Wielka Środa

7:00 + Piotr Nurzyński (18 rocz), Leokadia i Antoni
7:30 + Genowefa Podlodowska (6 greg)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) + Czesław

TRIDUUM PASCHALNE

Czwartek 6 kwietnia – WIELKI CZWARTEK

18:00 1) O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla
kapłanów pracujących w naszej parafii – od Kółek Różańcowych
2) + Genowefa Podlodowska (7 greg)
3) + Karol (22 rocz), Marianna ++ Kryków i Dybców
4)+ Stanisław Matysiak (5 rocz)

Piątek 7 kwietnia – WIELKI PIĄTEK

18:00 LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ

Sobota 8 kwietnia – WIELKA SOBOTA – WIGILIA PASCHALNA

19:00 1) + Alina Popławska (118 m-c)
2) + Genowefa Podlodowska (8 greg)
3) + Natalia Piwowarek (2 rocz)
4) + Józef Soniak (rocznica śmierci)

INTENCJE MSZALNE 26 marca – 1 kwietnia 2023r.

Niedziela 26 marca – V Niedziela Wielkiego Postu – REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

7:00 + Wanda Teresa Pawełczak (73 m-c)
8:30 + Marian Łaciński (24 greg)
10:00 + Longin Więckowski (6 rocz i imieninowa)
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 + Elżbieta Włodarczyk (1 rocz), Marianna Trojanowska ++ Włodarczyków
17:30 + Andrzej Płaszczewski (6 rocz), Krystyna i Tadeusz Płaszczewscy
19:00 + Marian Koch (1 rocz), Bronisława i Kazimierz Wącholscy

Poniedziałek 27 marca – REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

7:00 + Marian Łaciński (25 greg)
9:00 + Teresa Trokun (9 rocz), Jan, Jacek Trokun ++ Szczerbatków
16:30 + Łucja Heksel ( 3 m-c – od Kółka Różańcowego pw. MB Licheńskiej)
18:00 1) + Jan – Mieczysław Sosnówka
2) Dziękczynna z okazji 60 rocznicy urodzin Marzeny z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski

Wtorek 28 marca – REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

7:00 + Marian Łaciński (26 greg)
9:00 + Jerzy Lipko
16:30 Dziękczynna z okazji 63 rocznicy urodzin Ireneusza z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski
18:00 1) ++ Krzysiaków, Boliboków, Karczmarczyków i za dusze w czyśćcu cierpiące
2) + Czesław (21 rocz), Anna Kowalska ++ z rodziny

Środa 29 marca – REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

7:00 + Marian Łaciński (27 greg)
9:00 + Anna i Franciszek Jamroż, Antonina, Kazimierz, Genowefa Terleccy
16:30 + Anna Sobiesiak (od Kółka Różańcowego MB Nieustającej Pomocy)
18:00 Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
19:30 + Teresa Mazur (10 rocz)

Czwartek 30 marca

7:00 + Janina, Franciszek, Stanisław ++Sobczaków
7:30 + Marian Łaciński (28 greg)
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) + Kazimiera, Stanisław, Witold ++ Gontarzów i Osuchów

Piątek 31 marca

7:00 + Marian Łaciński (29 greg)
7:30 1) + Genowefa Podgórska (1 greg)
2) O zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Aliny Zborowskiej
18:00 1) + Jan (34 rocz), Tadeusz, Marianna, Eugenia, Stefan, Brygida, Andrzej, Irena
2) + Łucja Heksel (2 m-c – od rodziny)

Sobota 1 kwietnia

7:00 + Marian Łaciński (30 greg)
7:30 + Genowefa Podgórska (2 greg)
18:00 1) Helena, Wincenty, Stanisław
2) + Aniela i Wojciech ++ Lipiec

INTENCJE MSZALNE 19 – 25 marca 2023 r.

Niedziela 19 marca – IV Niedziela Wielkiego Postu

7:00 + Kamil Grzelak (6 m-c)
8:30 1) Dziękczynno-błagalna w intencji Kółka Różańcowego pw. św. Józefa z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę patrona i o życie wieczne dla zmarłych z tego Kółka
2) + Wiesław Lis (6 rocz), Janina (50 rocz)
10:00 1) Dziękczynna z okazji 50 rocznicy urodzin Kazimierza Kraczonia z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski dla jubilata i całej rodziny
2) O dary Ducha Świętego dla rodzin Koczmara i Koniecznych oraz za zmarłych z tych rodzin
3) + Józef (23 rocz), Adela, Rozalia, Andrzej, Kazimierz
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) Dziękczynna z okazji 9 rocznicy urodzin Aleksandry z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski
12:45 1) + Petronela Kisielewicz (28 rocz) ++ Kisielewiczów i Baczyńskich
2) + Józef Soniak
17:30 + Marian Łaciński (17 greg)
19:00 + Józef Michalak

Poniedziałek 20 marca – Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP

7:00 + Józef i Józefa Nowak (imieninowa) ++ Doroszów
7:30 + Marian Łaciński (18 greg)
18:00 1) + Józef Siepsiak, Józef Czubacki
2) + Henryk Szymański (1 rocz), Lidia Szymańska (1 rocz)

Wtorek 21 marca

7:00 + Adolf Cupiał (dar od Marty i Lucjana Cupiałów)
7:30 1) + Marian Łaciński (19 greg)
2) + Wiktor Szeliga (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Bolesława Arnold (27 rocz)
2) + Zofia Baran (32 rocz) ++ Baranów, Szpytów

Środa 22 marca

7:00 + Maria, Andrzej ++ Marucha
7:30 + Marian Łaciński (20 greg)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) + Andrzej Sadurski

Czwartek 23 marca

7:00 Dziękczynna z okazji rocznicy urodzin Danuty Jamroż z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski
7:30 1) + Marian Łaciński (21 greg)
2) + Józef (imieninowa)
18:00 1) ♦ Msza święta zbiorowa
2) + Henryk (7 rocz), Zofia i Władysław

Piątek 24 marca

7:00 + Helena, Kazimierz, Bronisława; w rocznice ich śmierci
7:30 1) + Marian Łaciński (22 greg)
2) + Robert Pietras (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Feliks Misieczko (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
2) + Marianna, Adam, Bronisław ++ Sławackich, Józefa, Aleksander, Jan ++ Gulskich

Sobota 25 marca – Uroczystość Zwiastowania NMP

7:00 + Marian Łaciński (23 greg)
9:00 1)+ Konrad Tarkowski (8 rocz)
2) + Mirosław Wójcik (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) Dziękczynna z okazji 18 rocznicy urodzin Darii z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski
2) + Irena (rocznica śmierci), Eugeniusz, Wanda, Henryk, Ryszard, Stanisława


INTENCJE MSZALNE 12 – 18 marca 2023 r.

Niedziela 12 marca – III Niedziela Wielkiego Postu

7:00 + Danuta (6 rocz)
8:30 1) + Bernard Gozdalski (3 rocz)
2) + Jerzy Dariusz Sitnik
10:00 1) Dziękczynna z okazji 16 rocznicy urodzin Piotra Lenika i 50 rocznicy urodzin Joanny Lenik z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski dla jubilatów i całej rodziny
2) + Marian Łaciński (10 greg)
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) + Zenon Pruszkowski (1 rocz)
2) + Aleksandra Nikodemska (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
17:30 + Halina, Jerzy ++ Gajkoś
19:00 + Helena Długoszewska

Poniedziałek 13 marca

7:00 + Ryszard Surbiniuk (2 m-c – od rodziny)
7:30 + Marian Łaciński (11 greg)
18:00 1) + Czesław (34 rocz), Julian i Wiktoria ++ Włosków, Wincentowiczów i Daniewskich
2) + Włodzimierz (6 rocz), Wiesław (3 rocz) ++ Wieruszewskich

Wtorek 14 marca

7:00 + Leszek Magoś (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
7:30 + Marian Łaciński (12 greg)
18:00 1) + za dusze w czyśćcu cierpiące z prośbą o pomoc o rozwój duchowy i liczebny Legionu Maryi
2) + Joanna Czupryn zd. Zawadzka (rocznica urodzin)

Środa 15 marca

7:00 + Elżbieta Gajowniczek (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
7:30 + Marian Łaciński (13 greg)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) + Feliksa Wolińska (35 rocz)

Czwartek 16 marca

7:00 + Anna Sobiesiak (7 m-c)
7:30 1) + Marian Łaciński (14 greg)
2) + Marian Zembala (1 rocz)
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) + Albin (2 rocz), Ryszard

Piątek 17 marca – św. Patryka

7:00 + Krzysztof i Józef
7:30 + Marian Łaciński (15 greg)
18:00 1) Dziękczynna z okazji urodzin Magdaleny Kęsy prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski
2) + Grażyna Bronisz ++ Dżbik i Bronisz

Sobota 18 marca – św. Cyryla Jerozolimskiego

7:00 + Sławomir Pawełczak (20 m-c)
7:30 + Marian Łaciński (16 greg)
18:00 1) + Regina Gałat (38 rocz), Stanisław, Henryk, Natalia, Maria, Helena, Jolanta
2) + Andrzej Skwarcz (18 rocz)


INTENCJE MSZALNE 5 – 11 marca 2023 r.

Niedziela 5 marca – II Niedziela Wielkiego Postu

7:00 + Edward Czarnota (26 rocz), Seweryna Przywara (14 rocz) ++ Cichoszów
8:30 1) + Adolf Greczkowski (12 rocz), Teodora Greczkowska, Krystyna Karczewska, Maria, Jan, Krzysztof Król
2) + Marian Łaciński (3 greg)
10:00 1) + Marek Kuśmirek (3 m-c)
2) + Stanisław, Andrzej, Jerzy ++ Mazur, Józef Baran ++ z rodziny
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) Msza Święta w intencjach różańcowych
12:45 1) + Jan Dyś (7 rocz) ++ Dyś, Leśnikowicz
2) + Zdzisław Skowroński (1 rocz)
17:30 + Wiktoria, Walentyna, Józef ++ Kisielewskich, Anna i Antoni Gołębiowscy
19:00 Dziękczynna z okazji rocznicy urodzin Nataszy z prośbą o łaskę zdrowia oraz za
+ Jan Ziółkowski (40 rocz)

Poniedziałek 6 marca

7:00 + Czesław
7:30 + Marian Łaciński (4 greg)
18:00 1) + Maria Jadwiga Cichosz (od Kółka Różańcowego pw. MB Nieustającej Pomocy)
2) + Tadeusz, Radosław ++ Olejarczyków, Dzierżaków i Kijaków

Wtorek 7 marca – św. Perpetuy i Felicyty

7:00 + Elżbieta Boś – Poleszak (od rodziny Krupskich z Sanoka)
7:30 + Marian Łaciński (5 greg)
18:00 1) + Alina Popławska (117 m-c)
2) + Marianna (m-c po śmierci) i Tadeusz Kwiecień

Środa 8 marca – św. Jana Bożego

7:00 + Józefa Stefanicka, Jan Stefanicki, Alicja Zbysław (2 rocz), Helena i Aniela Kozickie
7:30 1) + Marian Łaciński (6 greg)
2) + Lech Rutkowski (30 dzień po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) + Lucjan (36 rocz), Edwarda, Marianna, Janina, Tomasz ++ Sadurskich

Czwartek 9 marca – św. Franciszki Rzymianki

7:00 +Stanisław, Aleksander, Piotr, Marianna
7:30 + Marian Łaciński (7 greg)
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) + Stanisław (8 rocz), Aleksander (8 rocz), Marianna i Piotr

Piątek 10 marca

7:00 + Jan Kowalik (1 rocz)
7:30 1) + Marian Łaciński (8 greg)
2) + Stanisław Henryk Jawron (30 dzień po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Wojciech Pietrzak
2) O Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski i dary Ducha Świętego na czas matury

Sobota 11 marca

7:00 + Marian Czubacki
7:30 + Marian Łaciński (9 greg)
18:00 1) + Władysław Popławski (11 m-c)
2) + Andrzej, Bolesław, Mariusz


INTENCJE MSZALNE 26 lutego – 4 marca 2023 r.

Niedziela 26 lutego – I Niedziela Wielkiego Postu

7:00 + Wanda Teresa Pawełczak (72 m-c)
8:30 1) + Janina, Wacław, Wiesław ++ Sokołowskich, Józefa Pawłaszek
2) + Roman Więcław (20 rocz) ++ Więcław i Małyszka
10:00 1) + Kamil Miszczuk (20 rocz), Ryszard Janiak (16 rocz), Janina, Bolesław Miszczuk, Anna Kruk
2) + Roman Fryc (26 greg)
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2)+ Barbara Długasiewicz (6 m-c)
12:45 1) + Helena, Leon, Jan, Zygmunt ++ Mielników i Puchałów
2) + Wiesława Kochaniec (30 dzień po śmierci – od uczestników pogrzebu)
17:30 + Jacek Danilewicz (23 rocz), Stanisława, Jan
19:00 + Władysław Popławski (26 greg)

Poniedziałek 27 lutego

7:00 + Władysław Popławski (27 greg)
7:30 + Roman Fryc (27 greg)
18:00 1) Dziękczynna z okazji 84 rocznicy urodzin Heleny z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski
2) O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski dla uczniów z klasy I A

Wtorek 28 lutego

7:00 + Władysław Popławski (28 greg)
7:30 + Roman Fryc (28 greg)
18:00 1) + Katarzyna (3 rocz), Franciszek ++ Wiechników i Szeligów
2) + Jan Skorupski (35 rocz), Władysława ++ Skorupskich

Środa 1 marca

7:00 + Władysław Popławski (29 greg)
7:30 + Roman Fryc (29 greg)
18:00 1) ♦ Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) + Maria Jałtuszewska (22 rocz) ++ Jałtuszewskich i Górskich

Czwartek 2 marca

7:00 + Władysław Popławski (30 greg)
7:30 1) + Aniela Zieńczuk (rocznica śmierci)
2) + Elżbieta Boś – Poleszak (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) + Roman Fryc (30 greg)

Piątek 3 marca

7:00 + Jakub Wierzchowski
7:30 1) + Marian Łaciński (1 greg)
2) + Wiesław Turek (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Renata Grzesiak (11 rocz)
2) + Zofia Tyra (3 rocz)
3) + Łucja Heksel (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)

Sobota 4 marca – św. Kazimierza

7:00 + Zdzisław Wielgus
7:30 + Marian Łaciński (2 greg)
18:00 1) Dziękczynno – błagalna z okazji imienin Kazimiery z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski
2) + Lucyna Jurek, Janina i Tadeusz Leśniewscy


INTENCJE MSZALNE 19 – 25 lutego 2023 r.

Niedziela 19 lutego – VII Niedziela Zwykła

7:00 + Kamil Grzelak (5 m-c)
8:30 1) + Roman Fryc (19 greg)
2) + Mateusz Mamona
10:00 1) Dziękczynno – błagalna z okazji urodzin Elżbiety Szewczuk z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i długie lata życia
2) + Renata Kowalczyk (1 rocz)
3) O Boże błogosławieństwo dla rodziny Elżbiety i Ireneusza
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) + Aleksandra (rocznica śm.), Stefan ++ Tyczyńskich i Kłodów
2) + Irena Zbysław (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
17:30 + Janina, Józef, Zbigniew ++ Giza
19:00 + Władysław Popławski (19 greg)

Poniedziałek 20 lutego

7:00 + Władysław Popławski (20 greg)
7:30 + Roman Fryc (20 greg)
18:00 1) Dziękczynno – błagalna z okazji 50 rocznicy ślubu Ewy i Janusza z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski
2) + Helena i Tadeusz Woźniak

Wtorek 21 lutego

7:00 + Władysław Popławski (21 greg)
7:30 + Roman Fryc (21 greg)
18:00 1) + Halina Wójtowicz (13 rocz)
2) + Jan Lipski

Środa 22 lutego – Środa Popielcowa

7:00 1) + Longina (8 rocz), Wiktoria, Jan, Franciszek, Stanisław
2) O szczęśliwą operację, powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Jana
9:00 + Roman Fryc (22 greg)
16:30 + Franciszek Borowski (2 rocz)
18:00 1) + Helena Karczmarz (3 m-c)
2) + Józef Białecki (m-c po śm – od rodziny)
19:30 + Władysław Popławski (22 greg)

Czwartek 23 lutego – św. Polikarpa

7:00 + Władysław Popławski (23 greg)
7:30 + Roman Fryc (23 greg)
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) + Jan Karczewski (rocznica śm), Franciszka Karczewska

Piątek 24 lutego

7:00 + Władysław Popławski (24 greg)
7:30 + Roman Fryc (24 greg)
18:00 1) + Tadeusz (7 rocz)
2) Dziękczynna z okazji 55 rocznicy ślubu Marty i Mariana Nossowskich z prośbą o Boże bło-gosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski dla jubilatów i całej rodziny

Sobota 25 lutego

7:00 + Władysław Popławski (25 greg)
7:30 + Roman Fryc (25 greg)
18:00 1) + Marianna i Stanisław
2) + Jan (44 rocz), Zofia, Zygmunt


INTENCJE MSZALNE 12 – 18 lutego 2023 r.

Niedziela 12 lutego – VI Niedziela Zwykła

7:00 + Celina Parulska
8:30 1) + Roman Fryc (12 greg)
2) + Marshal (2 rocz)
10:00 1) Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Zuzanny Darowskiej z okazji 15 rocznicy urodzin
2) + Dymitr Szczerba (22 rocz)
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) + Irena Zarajczyk (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
12:45 1) + Krystyna Korneliusz (2 rocz), Witold Korneliusz (15 rocz) ++ z rodziny
2) Dziękczynna w 18 rocznicę urodzin Amelii, 15 rocznicę Kingi, 13 rocznicę Zofii i 10 rocznicę Dominiki, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla jubilatek i całej rodziny
17:30 + Maciej ++ z rodziny
19:00 + Władysław Popławski (12 greg)

Poniedziałek 13 lutego

7:00 1) + Władysław Popławski (13 greg)
2) + Regina Gozdek (30 dzień – dar od rodziny)
7:30 + Roman Fryc (13 greg)
18:00 1) + Maciej Jaśkiewicz (6 rocz)
2) + Marianna i Stanisław Kowalscy, Jerzy Kowalski, Witold Gąbka

Wtorek 14 lutego – św. Cyryla i Metodego

7:00 + Władysław Popławski (14 greg)
7:30 + Roman Fryc (14 greg)
18:00 1) + za dusze czyśćcowe oraz o wzrost duchowy i liczebny dla Legionu Maryi
2) + Stanisław Wróbel
3) + Helena Stefankiewicz (30 dzień po śmierci – od uczestników pogrzebu)

Środa 15 lutego

7:00 + Władysław Popławski (15 greg)
7:30 + Roman Fryc (15 greg)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) + Krystyna Jankowska (20 rocz), Stanisław ++ Jankowskich

Czwartek 16 lutego

7:00 + Władysław Popławski (16 greg)
7:30 1) + Roman Fryc (16 greg)
2) + Anna Sobiesiak (6 m-c)
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) + Robert Trus (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)

Piątek 17 lutego

7:00 + Władysław Popławski (17 greg)
7:30 1) + Roman Fryc (17 greg)
2) + Grażyna Bronisz ++ Dżbik i Bronisz
18:00 1) + Marian, Zofia, Jan, Genowefa ++ Polskich
2) + Dorota, Dateusz, Sylwester ++ Kawiaków

Sobota 18 lutego

7:00 + Sławomir Pawełczak (19 m-c)
7:30 + Roman Fryc (18 greg)
18:00 1) + Roman Smyl (30 rocz), Wacław i Felicja
2) + Władysław Popławski (18 greg)


INTENCJE MSZALNE 5 – 11 lutego 2023 r.

Niedziela 5 lutego – V Niedziela Zwykła

7:00 + Wojciech Żygłowicz (1 rocz)
8:30 1) + Roman Fryc (5 greg)
2) + Janina Kruszyńska (5 rocz)
10:00 1) Dziękczynna w 40 rocznicę ślubu Anny i Mieczysława Paszkowskich z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla jubilatów i całej rodziny
2) + Stanisława (29 rocz), Bolesław
11:30 1) Msza Święta w intencji różańcowych
2) O szczęśliwą operacje i zdrowie dla Heleny
12:45 1) + Ignacy Zielonka (5 rocz)
2) Dziękczynna w intencji Agaty Niewiadomskiej z okazji imienin oraz Doroty Niewiadomskiej z okazji urodzin
17:30 + Teresa, Krystyna ++ Grajewskich
19:00 + Władysław Popławski (5 greg)

Poniedziałek 6 lutego

7:00 1) + Władysław Popławski (6 greg)
2) + Alina Sałek (30 dzień po śmierci – od uczestników pogrzebu)
7:30 + Roman Fryc (6 greg)
18:00 1) + Zofia i Józef Wójtowicz
2) + Tadeusz Mamona, Małgorzata i Jan (dar od córki)

Wtorek 7 lutego

7:00 + Władysław Popławski (7 greg)
7:30 1) + Roman Fryc (7 greg)
2) + Maria Jadwiga Cichosz (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Alina Popławska (116 m-c)
2) + Maria Pietrzak (14 rocz)

Środa 8 lutego

7:00 + Władysław Popławski (8 greg)
7:30 + Roman Fryc (8 greg)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2) Dziękczynna w 95 rocznicę urodzin Sabiny Chyła z prośbą o Boże błogosławieństwo, opie-kę Matki Bożej i potrzebne łaski

Czwartek 9 lutego

7:00 + Marianna Łbik (1 rocz)
7:30 1) + Roman Fryc (9 greg)
2) + Kazimierz Wiliński (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) + Władysław Popławski (9 greg)

Piątek 10 lutego – św. Scholastyki

7:00 + Władysław Popławski (10 greg)
7:30 1) + Roman Fryc (10 greg)
2) + Jakub Wierzchowski
18:00 1) + Kazimierz Wideński (30 dzień po śmierci – od uczestników pogrzebu)
2) + Józef Sokołowski (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)

Sobota 11 lutego – NMP z Lourdes, Światowy Dzień Chorych

7:00 + Helena Przybylska (34 rocz)
7:30 + Roman Fryc (11 greg)
18:00 1) Msza Święta w intencji chorych
2) + Władysław Popławski (11 greg)

INTENCJE MSZALNE 29 stycznia – 4 lutego 2023 r.

Niedziela 29 stycznia – IV Niedziela Zwykła

7:00 + Mikołaj, Marianna, Stanisław, Marianna, Andrzej, Renata ++ Grzesiak
8:30 1) + Maciej Kowalik (29 greg )
2) + Sławomir Betlej (m-c po śmierci – od rodziny)
10:00 + Jacek Żołnierczuk (2 rocz)
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 + Marianna Łbik (29 greg)
17:30 + Józef Skrzypiec (14 rocz), Józef i Janina Skrzypiec, Józef i Józefa Chrzanowscy
19:00 + Henryk Załoga (1 rocz), Krystyna Załoga

Poniedziałek 30 stycznia

7:00 + Marianna Łbik (30 greg)
7:30 + Maciej Kowalik (30 greg)
18:00 + Stanisława, Józef, Marian, Franciszek, Helena ++ Wyków i Sztorców

Wtorek 31 stycznia – św. Jana Bosko

7:00 + Adolf Cupiał (dar od wnuczki z mężem)
7:30 + Bożena Kobyłka
18:00 + Jan Arnold (5 rocz)

Środa 1 lutego

7:00 + Władysław Popławski (1 greg)
7:30 1) + Roman Fryc (1 greg)
2) + Feliksa i Jan Butryn
18:00 ♦ Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek 2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego

7:00 + Władysław Popławski (2 greg)
9:00 + Roman Fryc (2 greg)
16:30 + Marianna (imieninowa), Karol ++ Dybców i Kryków
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) + Czesław Babiec (1 rocz)

Piątek 3 lutego – Pierwszy Piątek Miesiąca

7:00 + Władysław Popławski (3 greg)
7:30 + Irena, Lucjan ++ Bocian
16:30 + Roman Fryc (3 greg)
18:00 + Barbara Białek (29 rocz)

Sobota 4 lutego – Pierwsza Sobota Miesiąca

7:00 + Marianna Bab (7 rocz)
7:30 + Roman Fryc (4 greg)
18:00 1) + Władysław Popławski (4 greg)
2) + Krzysztof Berecki (5 rocz), Stanisława (2 rocz), Mieczysław

INTENCJE MSZALNE 22 – 28 stycznia 2023 r.

Niedziela 22 stycznia – III Niedziela Zwykła

7:00 + ks. Stanisław Burzec
8:30 1) + Maciej Kowalik (22 greg)
2) + Halina Lewtak (2 m-c)
10:00 1) + Józef, Adela, Leokadia, Kazimierz Wideński
2)+ Józef Piwnicki (5 rocz)
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) + Marianna Łbik (22 greg)
2) + Adolf Cupiał (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
17:30 + Aniela i Karol Łakomscy, Marianna i Edward Szczygielscy
19:00 O zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Gabrysi Rowińskiej z okazji jej 18 urodzin

Poniedziałek 23 stycznia

7:00 + Marianna Łbik (23 greg)
7:30 1) + Maciej Kowalik (23 greg)
2) + Danuta Tumidajewicz
18:00 + Helena Karczmarz (2 m-c)

Wtorek 24 stycznia – św. Franciszka Salezego

7:00 + Marianna Łbik (24 greg)
7:30 1) + Maciej Kowalik (24 greg)
2) + Wojciech Wójcik (30 dzień – od pracowników Politechniki Lubelskiej)
18:00 + Józef i Wiesława Borsuk

Środa 25 stycznia – święto Narodzenia św. Pawła Apostoła

7:00 + Marianna Łbik (25 greg)
7:30 1) + Maciej Kowalik (25 greg)
2) + Krystyna Bryczkowska (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek 26 stycznia – św. Tymoteusza i Tytusa

7:00 + Marianna Łbik (26 greg)
7:30 1) + Maciej Kowalik (26 greg)
2) + Wanda Teresa Pawełczak (71 m-c)
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) + Marian Polski (2 rocz)

Piątek 27 stycznia – św. Anieli Merici

7:00 + Marianna Łbik (27 greg)
7:30 + Maciej Kowalik (27 greg)
18:00 1) Z okazji 22 rocznicy ślubu Agnieszki i Arkadiusza Brzyskich i w 50 rocznicę urodzi Arkadiusza z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla jubilatów
2) + W intencji Romualda z okazji 78 rocznicy urodzin o Boże błogosławieństwo. i opiekę Matki Bożej

Sobota 28 stycznia – św. Tomasza z Akwinu

7:00 + Marianna Łbik (28 greg)
7:30 + Maciej Kowalik (28 greg)
18:00 1) + Edward Wójcik (24 rocz) ++ Wójcików i Pytków
2) + Józef (5 rocz), Klementyna (23 rocz) ++ Parków i Kłodnickich


INTENCJE MSZALNE 15 – 21 stycznia 2023 r.

Niedziela 15 stycznia – II Niedziela Zwykła

7:00 O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i pomyślne zaliczenie sesji dla Kamili
8:30 1) + Maciej Kowalik (15 greg)
2)+ Danuta Krupa (30 dzień)
10:00 1) + Cezaria i Edward ++ Grajewskich
2)+ Józef Welik (2 rocz) ++ z rodziny
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) + Jadwiga (16 rocz) i Jan Anklewicz
12:45 1) + Marianna Łbik (15 greg)
2) + Ryszard Szabała (10 rocz)
17:30 + Czesław Wnuczek
19:00 + Stanisław Poncet (15 rocz)

Poniedziałek 16 stycznia

7:00 + Marianna Łbik (16 greg)
7:30 1) + Maciej Kowalik (16 greg)
2) + Anna Sobiesiak (5 m-c)
18:00 + Eugeniusz (34 rocz), Janina, Feliks ++ Kubickich

Wtorek 17 stycznia – św. Antoniego, opata

7:00 1) + Marianna Łbik (17 greg)
2) + Kamil Grzelak (4 m-c)
7:30 + Maciej Kowalik (17 greg)
18:00 + Balbina, Sabina, Leokadia, Jan, Henryk, Sebastian ++ Bojarskich

Środa 18 stycznia

7:00 + Marianna Łbik (18 greg)
7:30 1) + Maciej Kowalik (18 greg)
2) + Sławomir Pawełczak (18 m-c)
18:00 Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek 19 stycznia – św. Józefa Sebastiana Pelczara

7:00 + Marianna Łbik (19 greg)
7:30 1) + Maciej Kowalik (19 greg)
2) + Renata Kowalczyk (11 m-c)
18:00 ♦ Msza święta zbiorowa

Piątek 20 stycznia

7:00 + Marianna Łbik (20 greg)
7:30 1) + Maciej Kowalik (20 greg)
2) + Władysława, Bolesław, Jadwiga ++ Bzurów
18:00 + Franciszka Karczewska (w rocznicę śmierci), Jan Karczewski

Sobota 21 stycznia – św. Agnieszki

7:00 + Marianna Łbik (21 greg)
7:30 + Maciej Kowalik (21 greg)
18:00 1) + Janusz Waciński (3 rocz)
2) + Jan i Helena Sugier, Maciej, Zbigniew


INTENCJE MSZALNE 8 – 14 stycznia 2023 r.

Niedziela 8 stycznia – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

7:00 ++ Piecha i Burek
8:30 1) + Maciej Kowalik (8 greg)
2) + Leszek Stasieczek
10:00 1) + Władysława Respond (43 rocz)
2) Dziękczynno – błagalna w 25 rocznicę ślubu Katarzyny i Jacka
3) + Benedykt XVI
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) + Czesław Tucki (10 rocz) ++ Tuckich i Rogowskich
12:45 1) + Marianna Łbik (8 greg)
2) + Zofia Gryta (1 rocz), Genowefa Żuber (9 rocz)
17:30 + Genowefa Liwak (31 rocz)
19:00 + Grażyna Szczołko, Krzysztof Polesiński, Elżbieta Ostrowska, Mirosław Ostrowski, Konrad Polesiński, Janina Staszak

Poniedziałek 9 stycznia

7:00 1) + Marianna Łbik (9 greg)
2) + Władysław Dudziak (m-c po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
7:30 + Maciej Kowalik (9 greg)
18:00 Dziękczynna w 18 rocznicę urodzin Katarzyny, 26 rocznicę urodzin Mateusza, 1 rocznicę urodzin Laury z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

Wtorek 10 stycznia

7:00 + Marianna Łbik (10 greg)
7:30 1) + Maciej Kowalik (10 greg)
2) + Teresa i Władysław Wróbel
18:00 + Władysław Popławski (9 m-c)

Środa 11 stycznia

7:00 + Marianna Łbik (11 greg)
7:30 1) + Maciej Kowalik (11 greg)
2) + Henryka Hałaj (m-c po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
18:00 ♦ Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek 12 stycznia

7:00 1) + Marianna Łbik (12 greg)
2) + Czesław Liponoga (32 rocz), Janina, Jadwiga, Stanisław
7:30 1) + Maciej Kowalik (12 greg)
2) + Bogdan Wdowiak (6 rocz)
18:00 Msza święta zbiorowa

Piątek 13 stycznia – św. Hilarego

7:00 + Marianna Łbik (13 greg)
7:30 1) + Maciej Kowalik (13 greg)
2) + Józef Fit (m-c po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
18:00 + Antoni Andracki (17 rocz), Zofia, Marian, Wanda, Henryk, Franciszek, Stanisława, Witold,Jan ++ Andrackich

Sobota 14 stycznia

7:00 + Marianna Łbik (14 greg)
7:30 + Maciej Kowalik (14 greg)
18:00 1) + Roman, Karolina, Stanisław, Maria, ks. Eugeniusz, ks. Jan, Franciszek, Michalina, Jan,Antoni, Stefania, Józef, Sławina, Zofia ++ Raboszuk, Hajkowskich,Skowronek, Garmol
2) + Andrzej Kowalczyk


INTENCJE MSZALNE 1 – 7 stycznia 2023 r.

Niedziela 1 stycznia – UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI

7:00 + Zofia Chojnacka (34 rocz)
8:30 + Maciej Kowalik (1 greg)
10:00 1) + Eugeniusz Brygoła (3 rocz)
2) + Grzegorz Ciupak (8 rocz)
11:30 Msza Święta w intencjach Kółek Różańcowych
12:45 1) + Marianna Łbik (1 greg)
2) Dziękczynna w 5 rocznicę urodzin Oskara i 85 rocznicę urodzin prababci Jadwigi z prośbą o Boże błogosławieństwo
19:00 +Mieczysław Sobiecki (11 rocz) ++ Kublickich

Poniedziałek 2 stycznia – św. Bazylego Wielkiego i św. Grzegorza z Nazjanzu

7:00 + Marianna Łbik (2 greg)
7:30 1) + Maciej Kowalik (2 greg)
2) + Stefan Kwieciński (2 m-c – od bratowej z rodziną)
18:00 + Jan Lipski (od rodziny Klimczuków)

Wtorek 3 stycznia – Najświętszego Imienia Jezus

7:00 + Marianna Łbik (3 greg)
7:30 1) + Maciej Kowalik (3 greg)
2) + Lucjan (20 rocz), Eugenia i Hieronim
18:00 + Zofia Tomasik (1 rocz)

Środa 4 stycznia

7:00 + Marianna Łbik (4 greg)
7:30 1) + Maciej Kowalik (4 greg)
2) + Tadeusz Pietrak (3 rocz)
18:00 Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek 5 stycznia

7:00 + Marianna Łbik (5 greg)
7:30 1) + Maciej Kowalik (5 greg)
2) + Irena Arnold (13 rocz)
18:00 Msza święta zbiorowa

Piątek 6 stycznia – Uroczystość Objawienia Pańskiego

7:00 O Boże błogosławieństwo, otwarcie na dary Ducha Świętego dla katechumenów: Filipa,
Adriana, Haliny, Diany, Batisty, Józefa, Rafała
8:30 + Maciej Kowalik (6 greg)
10:00 Dziękczynno – błagalna w 50 rocznicę ślubu Teresy i Henryka Niedźwiadków z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) + Anna Szejgec (2 rocz)
12:45 1) + Marianna Łbik (6 greg)
2) + Helena Długoszewska ( m-c po śm – od rodziny)
17:30 + Tomasz (11 rocz), Kazimierz ++ Świetlaga
19:00 + + Tycner

Sobota 7 stycznia

7:00 + Marianna Łbik (7 greg)
7:30 + Maciej Kowalik (7 greg)
18:00 1) + Maria Zięba (10 rocz), Jan Czarnoba (8 rocz)
2) + Alina Popławska (115 m-c)


INTENCJE MSZALNE 25 – 31 grudnia 2022 r.

Niedziela 25 grudnia – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO

7:00 + Wiktoria, Jan, Zbigniew, Kazimierz
8:30 1) + Bolesław Pcion (14 rocz)
2) + Janusz Wciseł (m-c po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
10:00 + Ryszard Misztal (2 rocz) ++ Misztalów
11:30 + Marianna Pitucha (1 rocz)
12:45 + Czesław Babiec (25 greg)
19:00 ++ Koczmara, Żbikowskich, Pyciów, Koniecznych, Kołodziejów, Kołodyńskich

Poniedziałek 26 grudnia – Święto św. Szczepana

7:00 + Wanda Teresa Pawełczak (70 m-c)
8:30 1) + Marian Mełgieś (30 rocz)
2) + Hieronim, Anna, Pelagia, Leszek, Irena ++ Jankowskich
10:00 + Józef Żołnierczuk (6 rocz)
11:30 Msza Święta chrzcielna
12:45 + Czesław Babiec (26 greg)
19:00 + Jerzy Kisielewicz (1 rocz) ++ Kisielewiczów, Baczyńskich

Wtorek 27 grudnia – św. Jana Apostoła i Ewangelisty

7:00 + Grażyna Górniewicz (1 rocz)
7:30 1) + Czesław Babiec (27 greg)
2) + za dusze w czyśćcu cierpiące z prośbą o pomoc w rozwoju duchowym i liczebnym Legionu Maryi w naszej parafii
18:00 + Zenon Czubacki (1 rocz)

Środa 28 grudnia – Święto Świętych Młodzianków Męczenników

7:00 Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie dla córki Dagmary
7:30 1) + Czesław Babiec (28 greg)
2) + Helena Karczmarz (1 m-c)
18:00 + Janina Misiuda

Czwartek 29 grudnia – św. Tomasza Becketa

7:00 Dziękczynno – błagalna w 55. rocznicę ślubu Barbary i Józefa Warda z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
7:30 1) + Czesław Babiec (29 greg)
2) + Janina Skoczylas (1 rocz), Stanisław Skoczylas (2 rocz)
18:00 Msza święta zbiorowa

Piątek 30 grudnia

7:00 + Leopold Mazur (10 rocz) ++ Gryglickich i Mazurów
7:30 1) + Czesław Babiec (30 greg)
2) + Czesława Nóżka (m-c po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
18:00 + Beata Poleszak (5 rocz) ++ Maruszaków

Sobota 31 grudnia – św. Sylwestra

7:00 + Jan Lipski (od rodziny Kobylarz)
7:30 Dziękczynno – błagalna w 44 rocznicę ślubu Janiny i Krzysztofa Łastowieckich oraz w 44 rocznicę ślubu Marka i Bożeny Mazur, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
18:00 1) Dziękczynno – błagalna na zakończenie roku
2) + Krystyna Woźniacka, Jadwiga Jabłońska


INTENCJE MSZALNE 18 – 24 grudnia 2022 r.

Niedziela 18 grudnia – IV Niedziela Adwentu

7:00 + Eugenia (26 rocz), Stefan, Tadeusz, Jan, Marianna, Brygida, Andrzej
8:30 + Maria Grochecka (32 rocz), Jan Wieleba
10:00 + Halina Bartoszewska
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 + Czesław Babiec (18 greg)
17:30 O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla ks. Bogusława z okazji dnia jego imienin i urodzin – intencja od Legionu Maryi, Kółek Różańcowych i Rady Duszpasterskiej
19:00 + Ludwik, Zofia, Krystyna i Krzysztof ++ z rodziny

Poniedziałek 19 grudnia

6:15 + Czesław Babiec (19 greg)
7:00 + Sławomir Pawełczak (17 m-c)
18:00 1) + Renata Kowalczyk (10 m-c)
2) + Kamil Grzelak (3 m-c)

Wtorek 20 grudnia

6:15 + Czesław Babiec (20 greg)
7:00 Dziękczynna w 75 rocznicę urodzin Józefa z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski na dalsze lata życia
18:00 1) +Józefa (43 rocz), Klara, Janina, Jan, Bronisław ++ Liwak
2) + Danuta Kapsa (2 m-c – od siostry Marii Galak)

Środa 21 grudnia – św. Piotra Kanizjusza

6:15 + Czesław Babiec (21 greg)
7:00 1) + Kazimierz Smugała (dar od dzieci)
2) + Halina Lewtak (m-c po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Roman Fryc (10 m-c)

Czwartek 22 grudnia

6:15 + Stefan Matysiak (18 rocz)
7:00 1) + Czesław Babiec (22 greg)
2) + Jan Lipski (m-c po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) + Józef Ochnio (3 rocz)

Piątek 23 grudnia

6:15 + Czesław Babiec (23 greg)
7:00 + Katarzyna i Franciszek Pawełczak
18:00 1) + Kazimierz Smugała (dar od dzieci)
2) + Stanisław Pietraś (m-c po śmierci – dar od rodziny)

Sobota 24 grudnia – Wigilia Narodzenia Pańskiego

6:15 1) + Helena Nowak (3 rocz – dar od Rady Parafialnej)
2) ++ za zmarłych z ostatniego roku i tych, których zabraknie nam przy wigilijnym stole
7:00 1) + Czesław Babiec (24 greg)
2)+ Kazimiera i Jerzy Olejarczyk
MSZA ŚWIĘTA PASTERSKA
24: 00 1) Msza Święta w intencji parafian
2) + Aniela, Władysław, Czesław, Henryk, Waldemar, Jolanta
3)+ Andrzej (12 rocz), Wiktoria, Maria, Czesław ++ Dziuba
4) + Leon, Leontyna, Aleksander, Wiesława, Jan, Franciszek, Stefan


INTENCJE MSZALNE 11 – 17 grudnia 2022 r.

Niedziela 11 grudnia – III Niedziela Adwentu – REKOLEKCJE ADWENTOWE

7:00 + Antoni Adamczyk (22 rocz) ++ Kwietniewskich i Adamczyków
8:30 + Władysława Czarnota (3 rocz), Edward Czarnota, Julia Ziętek
10:00 + Stanisława i Bolesław ++ Niedźwiadków
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 + Czesław Babiec (11 greg)
17:30 + Danuta, Henryk, Marek, Wojciech, Małgorzata, Anna ++ Pyciarzów
19:00 + Władysław Popławski (8 m-c)

Poniedziałek 12 grudnia – REKOLEKCJE ADWENTOWE

7:00 + Czesław Babiec (12 greg)
9:00 + Maciej ++ z rodziny
16:30 O Boże błogosławieństwo, rozeznanie woli Bożej i opiekę Matki Bożej z Guadalupe dla ks. Kordiana z okazji 35 rocznicy urodzin
18:00 1) + Ewa, Marianna, Krzysztof, Józef
2) + Jan Lipski (od sąsiadów Misiarz, Pańczyk, Pietrykowska, Kosińska)

Wtorek 13 grudnia – REKOLEKCJE ADWENTOWE

7:00 + Czesław Babiec (13 greg)
9:00 +Karolina i Władysław Sagan
16:30 + Marian (26 rocz), Irena (8 rocz)
18:00 1) W rocznicę Stanu Wojennego, w intencji represjonowanych i zmarłych ze środowiska PL
2) + Rozalia Jabłońska (1 rocz), Witold (13 rocz)
19:30 + Kazimiera Brus (16 rocz)

Środa 14 grudnia – św. Jana od Krzyża

6:15 + Czesław Babiec (14 greg)
7:00 + Irena i Ludomir
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Janina Duda (7 m-c)

Czwartek 15 grudnia

6:15 + Czesław Babiec (15 greg)
7:00 1) + Jadwiga Bielecka (m-c po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
2)+ Jerzy Szabat (m-c po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
18:00 1) ♦ Msza święta zbiorowa
2) + Zbigniew Radkowiak (m-c po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)

Piątek 16 grudnia

6:15 + Czesław Babiec (16 greg)
7:00 + Jan Skibniewski (14 rocz)
18:00 1) Dziękczynno – błagalna za ocalenie z wypadku Jana i Zofii z prośbą o dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo
2) + Ewa Król (2 m-c)

Sobota 17 grudnia

6:15 + Czesław Babiec (17 greg)
7:00 + Anna Sobiesiak (4 m-c)
18:00 1) + Grażyna Bronisz (23 m-c), Zdzisław i Henryka Dżbik
2) + Marianna Mazurkiewicz


INTENCJE MSZALNE 4 – 10 grudnia 2022 r.

Niedziela 4 grudnia – II Niedziela Adwentu

7:00 + Rozalia Topyła (23 rocz) ++ Wójtowiczów
8:30 1) + Czesława Łuszcz (12 rocz)
2) + Roman Żydek (12 rocz), ++ z rodziny
10:00 1) Dziękczynna z okazji imienin Barbary Wójcik z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
2) + Adela, Józef, Maria, Anna, Paweł
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) Msza Święta w intencjach Kółek Różańcowych
12:45 1) + Czesław Babiec (4 greg)
2) + Jan Korneliusz (10 rocz) ++ Kądziela, Pachowskich, Luszewskich
17:30 + Maria Ziemlewska (7 rocz)
19:00 + Ks. Józef Szajda (rocznica śmierci)

Poniedziałek 5 grudnia

6:15 + Czesław Babiec (5 greg)
7:00 + Jakub Wierzchowski
18:00 1) + Czesław (1 rocz)
2) + Jakub Rupniewski

Wtorek 6 grudnia – św. Mikołaja

6:15 + Czesław Babiec (6 greg)
7:00 1) + Magdalena, Stanisław, Franciszek, Stanisława, Zofia, Józef, Irena, Franciszek i Stanisława
2) Dziękczynna w 50 rocznicę urodzin Andrzeja z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Jubilata i jego rodziny
18:00 1) + Jerzy Długasiewicz (16 rocz), Barbara Długasiewicz
2) + Czesław ++ Żurawskich i Tokarzewskich

Środa 7 grudnia – św. Ambrożego

6:15 + Czesław Babiec (7 greg)
7:00 + Sławomir Sokół (dar od sąsiadów)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Alina Popławska (114 m-c)

Czwartek 8 grudnia – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

6:15 + Rozalia, Stanisław, Józef Sidor, Monika i Jan Tabiszewscy
7:00 Dziękczynno – błagalna za członków Kółka Różańcowego pw. Niepokalanego Poczęcia NMP, o błogosławieństwo dla żyjących i dar nieba dla zmarłych
9:00 O łaskę wiary i zawarcie sakramentalnego małżeństwa dla Piotra i Wioletty
16:30 + Czesław Babiec (8 greg)
18:00 Msza święta w intencjach Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego (intencja od Legionu Maryi)

Piątek 9 grudnia

6:15 + Czesław Babiec (9 greg)
7:00 + Jan, Leokadia Kołodyńscy
18:00 + Leokadia (imieninowa)

Sobota 10 grudnia

6:15 + Czesław Babiec (10 greg)
7:00 + Zofia Niewiadomska (3 m-c), Jan Niewiadomski (19 rocz), Józefa, Stefania, Anna, Marianna, Kazimierz
18:00 1) + Irena Zarychta (2 m-c – od sąsiadów z bloku ul. Głęboka 22)
2) + Helena Dudak (14 rocz) ++ z rodziny


INTENCJE MSZALNE 27 listopada – 3 grudnia 2022 r.

Niedziela 27 listopada – I Niedziela Adwentu

7:00 + Julia i Władysław Woźniak
8:30 1) + Marek Kańczugowski (27 greg)
2) + Cecylia, Jan, Ewa Król, Jan Krupa
10:00 1) + Bogdan (26 rocz), Robert Błaziak
2) + Danuta Kapsa (m-c po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Agaty i jej rodziny
2) + Jadwiga Kozyrska (16 rocz)
17:30 Dziękczynna w 54 rocznicę urodzin Marka Gudków z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej oraz dla jego żony Agnieszki i syna Cezarego
19:00 + Mieczysław Kamela (10 rocz), Władysław Ostański (29 rocz), Krystyna

Poniedziałek 28 listopada

6:15 + Henryk Lebioda (30 dzień po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
7:00 + Marek Kańczugowski (28 greg)
18:00 1) + Stefania Gogłoza (14 rocz), Józef Sidor (14 rocz), Bogdan Gogłoza
2) + Stanisław Masłosz ++ Masłoszów, Bańkowskich, Paczkowskich, Chróścielów

Wtorek 29 listopada

6:15 + Wacław (17 rocz) i Zofia (1 m-c) Antoniak
7:00 + Marek Kańczugowski (29 greg)
18:00 1) + Aniela, Stanisław, Marianna
2) + Stefania Wesołowska (1 rocz)

Środa 30 listopada – św. Andzrzeja Apostoła

6:15 + Zygmunt (3 rocz), Jan i Zofia
7:00 + Marek Kańczugowski (30 greg)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Janina (29 rocz), Wacław, Wiesław Pętal ++ Sokołowskich, Andrzej Sendłak

Czwartek 1 grudnia

6:15 + Czesław Babiec (1 greg)
7:00 + Stefan Kwieciński (m-c po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) + Zofia Bajszczak (20 rocz), Henryk Bajszczak

Piątek 2 grudnia

6:15 + Czesław Babiec (2 greg)
7:00 + Marianna, Franciszek, Antonina
16:30 Dziękczynna w 90 rocznicę urodzin Franciszka Podrazy z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
18:00 + Maria i Stanisław Cyfra

Sobota 3 grudnia – św. Franciszka Ksawerego

6:15 + Czesław Babiec (3 greg)
7:00 + Józef Krzyżanowski (m-c po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Skórska Barbara
2) + Władysława (51 rocz)


INTENCJE MSZALNE 20- 26 listopada 2022 r.

Niedziela 20 listopada – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

7:00 + Serafina Greczkowska (20 rocz), Adolf Greczkowski, Krystyna Karczewska, Jan, Maria, Krzysztof ++ Król
8:30 1) + Marek Kańczugowski (20 greg)
2) + Władysława Tałankiewicz (23 rocz), Andrzej, Andrzej ++ Szponarowicz, Stanisław Filipiuk
10:00 1) Dziękczynna w 65 rocznicę ślubu Emilii i Władysława Mrozów z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
2) Dziękczynna w 90 rocznicę urodzin Kazimierza Wójcika z prośbą o Boże błogosławieństwo,zdrowie, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
2) + Monika, Jan Tabiszewscy, Rozalia, Stanisław, Józef Sidor
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) + Janina Kochmańska – Rdest (3 rocz)
2) + Dziękczynna w 7 rocznicę urodzin Natalki i 9 rocznicę urodzin Krzysia z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla nich
17:30 1) + Zygmunt, Marianna, Franciszek Dybkowscy, Franciszka i Feliks Weńczkowscy
2) ++ za zmarłych z Politechniki Lubelskiej
19:00 + Danuta Szostak (2 m-c – od sąsiadów z klatki bloku ul. Brzeskiej 6)

Poniedziałek 21 listopada – Ofiarowanie NMP

7:00 + Leon (4 rocz), Emilia, Seweryn, Władysława, Stanisław
7:30 + Marek Kańczugowski (21 greg)
18:00 1) + Roman Fryc (9 m-c)
2) + Michalina i Jan ++ Mazurów i Zielińskich

Wtorek 22 listopada – św. Cecylii

7:00 + Apolonia, Bronisław, Anna, Jan ++ Farfus
7:30 1) + Marek Kańczugowski (22 greg)
2) + Janina (17 rocz) i Bolesław Siczek, Maria Malec, Marek Romanek ++ Siczków i Pawelców
18:00 1) O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Agnieszki i Piotra
2) + Zofia Olejarczyk (12 rocz), Edward Olejarczyk ++ Olejarczyków i Lipczyńskich

Środa 23 listopada

7:00 + Tadeusz i Helena Woźniak
7:30 + Marek Kańczugowski (23 greg)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) ++ Grzegorczyków, Fijałkowskich, Krysów, Bodziaków, Alezuszczyków, + Józefa

Czwartek 24 listopada – św. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy męczenników

7:00 1) + Grażyna Kiszczak (1 rocz)
2) + Marianna Turek (m-c po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
7:30 + Marek Kańczugowski (24 greg)
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) + Zofia Michalak (rocznica śm.), Józef

Piątek 25 listopada – św. Katarzyny Aleksandryjskiej

7:00 1) + Zofia i Józef Siepsiakowie ++ z rodziny
2) + Edward Sirdak (30 dzień po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
7:30 + Marek Kańczugowski (25 greg)
18:00 1) + Stefania, Aleksander, Józef, Krystyna, Jan, Dariusz
2) + Zuzanna i Jan Brydniakowie

Sobota 26 listopada

7:00 + Wanda Teresa Pawełczak (69 m-c)
7:30 + Marek Kańczugowski (26 greg)
18:00 1) + Alfreda i Henryk ++ Pilipczuków i Karasińskich
2) + Danuta Szostak (2 m-c – od Kółka Różańcowego MB Nieustającej Pomocy)


INTENCJE MSZALNE 13 – 19 listopada 2022 r.

Niedziela 13 listopada – XXXIII Niedziela Zwykła

7:00 ++ Barej i Ungiertów
8:30 1) + Marek Kańczugowski (13 greg)
2) Dziękczynna w 54 rocznicę ślubu Czesławy i Ryszarda, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
10:00 1) ++ za zmarłych z Kółka Różańcowego Matki Bożej Fatimskiej
2) + Kazimiera Adamska (14 rocz) ++ Adamskich, Michał, Agnieszka, Marian, Witold, Józefa
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) Dziękczynna w 83 rocznicę urodzin Czesławy Jezierskiej z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
2) + Helena i Józef Radajewscy, Stefania, Adam i Józef Sagan, Henryk i Zofia Widz
17:30 + Władysława, Józef, Stanisław, Zofia, Józefa, Franciszek ++ Wójcików, Stefan, Marianna,
Leon, Czesław ++ Mrozów
19:00 + Ryszard Kalicki (1 rocz)

Poniedziałek 14 listopada

7:00 1) + Danuta Kowalska (1 m-c)
2) + Dariusz Polakowski (30 dzień po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
7:30 + Marek Kańczugowski (14 greg)
18:00 1) + Helena, Wincenty, Stanisław
2) + Wacław i Genowefa ++ Lekanów i Rudzików

Wtorek 15 listopada – św. Alberta Wielkiego

7:00 + Kamil Grzelak (2 m-c)
7:30 1) + Marek Kańczugowski (15 greg)
2) + Helena Rojek (30 dzień po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Ryszard Kozłowski (rocznica śmierci)
2) + Marian (21 rocz)

Środa 16 listopada – Rocznica poświęcenia Bazyliki Świętych Apostołów Piotra i Pawła

7:00 + Janina i Władysław Pastuszak
7:30 1) + Marek Kańczugowski (16 greg)
2) + Maria Stokowska (m-c po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Jan (rocznica śmierci), Ewa, Stanisław, Tadeusz ++ Jersak, Grażyna Kiszczak

Czwartek 17 listopada – św. Elżbiety Węgierskiej

7:00 1) + Anna Sobiesiak (3 m-c)
2) + Kazimierz Smugała (dar od pracowników SP im. św. Wincentego Pallotiego)
7:30 1) + Danuta Tarkowska (m-c po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
2) + Marek Kańczugowski (17 greg)
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) + Grażyna Bronisz (22 m-c), Zdzisław, Henryka Dżbik

Piątek 18 listopada – bł. Karoliny Kózkówny

7:00 + Sławomir Pawełczak (16 m-c)
7:30 + Marek Kańczugowski (18 greg)
18:00 1) + Alina (rocznica śmierci)
2) + Jan Podlodowski (5 rocz) ++ Podlodowskich i Szczepaniaków

Sobota 19 listopada

7:00 + Renata Kowalczyk (9 m-c)
7:30 + Marek Kańczugowski (19 greg)
18:00 1) + Eugeniusz (24 rocz), Irena, Ryszard, Wanda, Henryk
2) + Roman (38 rocz)


Niedziela 6 listopada – XXXII Niedziela Zwykła

7:00 + Marek Kańczugowski (6 greg)
8:30 1) Dziękczynna w 40 rocznicę urodzin Magdaleny z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
2) + Danuta Cyza (2 rocz)
10:00 1) Dziękczynna w 75 rocznicę urodzin Barbary Danielewicz z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla jubilatki i całej rodziny
2) W intencji Marii i Stanisława Jawron z okazji 65 rocznicy ślubu oraz o życie wieczne dla ich córki śp. Doroty w 1 rocznicę śmierci
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) Msza Święta w intencjach różańcowych
12:45 1) +Maria i Antoni Chrost
2) + Kinga Miszta (od Elżbiety Iwanowskiej z Łomży)
3) O zdrowie dla Heleny
17:30 + Anna, Adam, Bogdan, Robert
19:00 Dziękczynna w 17 rocznicę urodzin Tobiasz z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla jubilata i całej rodziny

Poniedziałek 7 listopada

7:00 1)+ Zofia
2) + Kazimierz Smugała (dar od pracowników SP im. św. Wincentego Pallotiego)
7:30 + Marek Kańczugowski (7 greg)
18:00 1) + Krystyna Krak (1 rocz)
2) + Alina Popławska (113 m-c)

Wtorek 8 listopada

7:00 + Jerzy Olejarczyk (26 rocz), Kazimiera Olejarczyk
7:30 + Marek Kańczugowski (8 greg)
18:00 1) ++ za zmarłych z Legionu Maryi
2) + Walerian Misiuda

Środa 9 listopada – Rocznica poświecenia Bazyliki Loretańskiej, święto

7:00 + Stanisława Ważny (m-c po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
7:30 + Marek Kańczugowski (9 greg)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Wiesław Nowak (33 rocz) ++ Nowaków i Adamczyków

Czwartek 10 listopada – św. Leona Wielkiego

7:00 + Tadeusz (10 rocz)
7:30 1) + Marek Kańczugowski (10 greg)
2) + Bogumiła Sagan (m-c po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) + Józefa Lewandowska (1 rocz)

Piątek 11 listopada – św. Marcina z Tours, 104 Rocznica Odzyskania Niepodległości

7:00 + Marek Kańczugowski ( 11 greg)
9:00 1) Msza Święta w intencjach Ojczyzny
2) + Władysław Łukasik (m-c po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Władysław Popławski (7 m-c)
2) + Zofia (28 rocz), Jan, Zygmunt

Sobota 12 listopada – św. Jozafata

7:00 + Janina Łuszczyńska (44 rocz)
7:30 + Marek Kańczugowski ( 12 greg)
18:00 1) + Eligiusz, Stefania, Bronisław, Maria, Bronisława, Mikołaj
2) + Józefa, Józef, Marianna Woźniak ++ Kublickich


INTENCJE MSZALNE 30 października – 5 listopada 2022 r.

Niedziela 30 października – XXXI Niedziela Zwykła

7:00 + Bogusław Słonina (3 rocz)
8:30 1) + Anastazja (20 rocz), Stefan, Janina, Teofil, Paulina, Aleksander, Ksawera, Konstanty
2) + Dariusz Zalewski (1 rocz), Józefa Michalczak
10:00 1) Dziękczynna w 55 rocznicę ślubu Jadwigi i Jana Zagrodniczek z prośbą o Boże i potrzebne łaski dla całej rodziny
2) + Zofia Tomasik (30 greg)
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) + Emil Mazurek (30 greg)
2) + Barbara Długasiewicz (2 m-c- od syna z rodziną)
17:30 + Jan i Zofia ++ z rodziny
19:00 + Kazimierz (24 rocz) i Genowefa (23 rocz) Bodzak, Józef (15 rocz), Janina Gajowiak

Poniedziałek 31 października

7:00 + Tadeusz Gajowiak
7:30 + Anna (63 rocz), Stanisław (38 rocz)
18:00 1) + Józef ++ Bickich i Sadurskich
2) + Aleksander Słomiany (18 rocz) ++ Słomianych i Florkowskich

Wtorek 1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych

7:00 + Marek Kańczugowski (1 greg)
8:30 + Kinga Misztal (od mamy Leokadii z synem Jarosławem)
10:00 + Kazimiera i Jerzy Olejarczyk
11:30 Msza Święta w intencji parafian
19:00 + Stanisław Kisielewicz (41 rocz), Petronela, Jerzy Kisielewicz, Zbigniew Baczyński

Środa 2 listopada – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

7:00 + Marek Kańczugowski (2 greg)
9:00 1) + Kazimiera i Jerzy Olejarczyk
2) O łaskę zdrowia dla Andrzeja Kowalczyka
16:30 + Marian Kornacki (3 rocz)
18:00 1) Msza Święta za polecanych w wypominkach
2) + Antoni Rodzoch ( m-c po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)

Czwartek 3 listopada – św. Marcina de Porres

7:00 + Jakub Wierzchowski
7:30 1) + Marek Kańczugowski (3 greg)
2) + Irena Zarychta ( m-c po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) ++ Krzysiaków, Boliboków, Karczmarczyków oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

Piątek 4 listopada – św. Karola Boromeusza

7:00 + Barbara Skórska (4 rocz)
7:30 + Marek Kańczugowski (4 greg)
16:30 1) O łaskę wiary i zawarcie sakramentalnego małżeństwa dla Wioletty i Piotra
2) + Krystyna Wilk ( m-c po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
18:00 + Stanisław (4 rocz) ++ Bryczkowskich

Sobota 5 listopada

7:00 + Danuta i Stanisław Łozińscy
7:30 + Marek Kańczugowski (5 greg)
18:00 1) + Jan (2 rocz), Krystyna (6 rocz) ++ Droździel
2) + Leokadia i Witold


INTENCJE MSZALNE 23 – 29 października 2022 r.

Niedziela 23 października – XXX Niedziela Zwykła

7:00 + Stanisław, Józef, Rozalia Sidor, Monika i Jan Tabiszewscy
8:30 1) Dziękczynno-błagalna w intencji Jolanty i Piotra Zborowskich z okazji 21 rocznicy ślubu
2) + Jan i Bronisława Małyszek
10:00 1) + Zygmunt Nakonieczny (2 rocz.)
2) + Zofia Tomasik (23 greg.)
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) + Emil Mazurek (23 greg.)
2) + Henryka Wójcik (8 rocz.), Tadeusz Wójcik (31 rocz.)
17:30 + Stanisław Bijas (1 rocz.), Stefania i Marian Bijas, Stanisława i Adolf Szydłowscy
19:00 + Adam Tomiło (rocznica), Janina i Ignacy

Poniedziałek 24 października

7:00 1) + Emil Mazurek (24 greg.)
2) + Mirosław (15 rocz.), Czesław, Feliksa, Antoni, Małgorzata, Franciszek ++ Florków, Mazurów, Gałeckich
7:30 + Tadeusz, Kazimierz, Genowefa i Jan ++ Zawadzcy
18:00 1) + Zofia Tomasik (24 greg.)
2) + Aleksander Morawski (3 m-c – od rodziny Morawskich, Koziołów z Puław)

Wtorek 25 października

7:00 + Wojciech (2 rocz.), Jacek, Aniela, Franciszek ++ Olendrów
7:30 1) + Zofia Tomasik (25 greg.)
2) + Danuta Szostak ( m-c po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Emil Mazurek (25 greg.)
2) Dziękczynna za 73 lata życia Jolanty z prośbą o potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej na dalsze lata

Środa 26 października

7:00 + Wanda Teresa Pawełczak (68 m-c)
7:30 + Zofia Tomasik (26 greg.)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Emil Mazurek (26 greg.)

Czwartek 27 października

7:00 + Emil Mazurek (27 greg.)
7:30 1) + Zofia Tomasik (27 greg.)
2) + Szczepan (38 rocz.),Marianna, Tadeusz ++ Wróbel
3) + Maria Sawicka ( m-c po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) + Stefan

Piątek 28 października – Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

7:00 1) + Emil Mazurek (28 greg.)
2) + Tadeusz Choina, Julia, Bronisław
7:30 + Zofia Tomasik (28 greg.)
18:00 1) + Stefan (10 rocz.), Marianna (18 rocz.), Eugenia, Tadeusz, Jan, Brygida, Andrzej
2) + Tadeusz (imieninowa)

Sobota 29 października

7:00 + Emil Mazurek (29 greg.)
7:30 + Zofia Tomasik (29 greg.)
18:00 1) + Mirosława Korzeniowska (od kolegów i koleżanek z pracy)
2) + Marianna i Jan Kazubek oraz za zmarłych z ich rodzin


INTENCJE MSZALNE 16 – 22 października 2022 r.

Niedziela 16 października – XXIX Niedziela Zwykła

7:00 + Kazimierz (6 rocz), Tomasz ++ Świetlagów
8:30 1) + Zofia Tomasik (16 greg)
2) + Stanisława, Stanisław, Czesława i Roman ++ Małyszka, Więcław
10:00 1) + Jan Król (4 rocz), Maria i Krzysztof Król, Serafina i Adolf Greczkowscy, Krystyna Karczewska
2) + Emil Mazurek (16 greg)
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) O dar żywej wiary, zawarcie sakramentalnego małżeństwa i dar chrztu św. Patrycji, Rafała, Poli i Karoliny
2) + Janusz Brzozowiec
17:30 + Izydor Tosiek (m-c po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
19:00 + Jadwiga, Ryszard, Tomasz ++ Petkiewiczów

Poniedziałek 17 października – św. Ignacego Antiocheńskiego

7:00 1) + Emil Mazurek (17 greg)
2) + Anna Sobiesiak (2 m-c)
7:30 W intencji ks. Łukasza z okazji imienin (dar od rodziców)
18:00 1) + Zofia Tomasik (17 greg)
2) + Grażyna Bronisz (21 m-c), Zdzisław, Henryka Dżbik

Wtorek 18 października – św. Łukasza Ewangelisty

7:00 1) + Emil Mazurek (18 greg)
2) + Sławomir Pawełczak (15 m-c)
7:30 1) + Zofia Tomasik (18 greg)
2) + Władysława Pajurek ( m-c po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
18:00 1) Dziękczynna z okazji imienin z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla ks. Łukasza, od Rady Duszpasterskiej, Przyjaciół Oblubieńca i Kółek Różańcowych
2) + Mieczysław, Aniela, Piotr, Jan, Helena ++

Środa 19 października

7:00 + Renata Kowalczyk (8 m-c)
7:30 1) + Zofia Tomasik (19 greg)
2) + Dariusz Machnicki (m-c po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy 2) + Emil Mazurek (19 greg)

Czwartek 20 października – św. Jana Kantego

7:00 1) + Emil Mazurek (20 greg) 2) + Zbigniew ++ z rodziny
7:30 1) + Zofia Tomasik (20 greg)
2) + Józef Borowiec (36 rocz)
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) + Krzysztof Madejczyk (7 rocz), Adam, Zofia Madejczyk, Marian, Marianna Gorajek

Piątek 21 października

7:00 1) + Emil Mazurek (21 greg)
2) + Zofia i Henryk Butrym
7:30 + Zofia Tomasik (21 greg)
18:00 1) + Marian Przybylski (15 rocz)
2) + Roman Fryc (7 m-c)

Sobota 22 października – św. Jana Pawła II

7:00 1) + Emil Mazurek (22 greg)
2) + Janina, Stanisław, Franciszek ++ Sobczak
7:30 1) + Zofia Tomasik (22 greg)
2) + Tadeusz Kondracki ( m-c po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
18:00 1) Dziękczynna z okazji imienin z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla ks. Kordiana
2) + Janusz (1 rocz)


INTENCJE MSZALNE 9 – 15 października 2022 r.

Niedziela 9 października – XXVIII Niedziela Zwykła

7:00 + Krystyna (9 rocz), Henryk ++ Załoga
8:30 1) + Jerzy Mazur (10 rocz), Andrzej, Stanisław, Marianna, Jan, Henryk, Wacław, Katarzyna,
2) + Ryszard Rebizant (2 rocz)
10:00 1) W 25 rocznicę ślubu Joanny i Zygmunta Leników z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla jubilatów i ich dzieci
2) + Zofia Tomasik (9 greg)
3) + Eugeniusz Grochal ( m-c po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) + Emil Mazurek (9 greg)
2) + Józefa Stasiak (14 rocz), Adolf, Marian ++ Stasiaków, Halina Bronisław, Ewa ++ Piskorskich
17:30 W intencjach Politechniki Lubelskiej
19:00 + Wiesław

Poniedziałek 10 października

7:00 + Emil Mazurek (10 greg)
7:30 + Ks. Stanisław Burzec (3 rocz)
18:00 1) + Zofia Tomasik (10 greg)
2) + Mirosława Korzeniowska (od koleżanek i kolegów z pracy)

Wtorek 11 października – św. Jana XXIII

7:00 + Emil Mazurek (11 greg)
7:30 1) + Zofia Tomasik (11 greg)
2) + Kinga Misztal (6 m-c – od rodziny Dudziców ze Stalowej Woli)
18:00 1) + Władysław Popławski (6 m-c)
2) ++ Krzysiaków, Boliboków, Karczmarczyków oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

Środa 12 października – św. Jana Beyzyma

7:00 + Emil Mazurek (12 greg)
7:30 + Zofia Tomasik (12 greg)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Bronisław ++ z rodziny

Czwartek 13 października – bł. Honorata Koźmińskiego

7:00 + Emil Mazurek (13 greg)
7:30 1) + Zofia Tomasik (13 greg
2) + Kamil Grzelak ( 1 m-c)
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) + Edward Szafraniec (imieninowa, 2 rocz)

Piątek 14 października – św. Kaliksta I

7:00 + Emil Mazurek (14 greg)
7:30 1) + Zofia Tomasik (14 greg)
2) + Krystyna Kraluk ( m-c po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Anita Bardzel (7 rocz)
2) + Janina Duda (5 m-c)

Sobota 15 października – św. Teresy od Jezusa

7:00 + Emil Mazurek (15 greg)
7:30 + Zofia Tomasik (15 greg)
18:00 1) + Maciej ++ z rodziny
2) + Dariusz Pietrzak (5 rocz)


INTENCJE MSZALNE 2 – 8 października 2022 r.

Niedziela 2 października – XXVII Niedziela Zwykła

7:00 + Stanisław, Józef, Rozalia Sidor, Monika i Jan Tabiszewscy
8:30 1) + Maria Teresa Galicka, Franciszek Galicki 2) + Michał Respond (47 rocz) ++ Respondów
10:00 1) + Michał (48 rocz), Agnieszka (47 rocz) ++ Adamskich, Witold, Marian, Kazimiera, Józefa, Helena, Tadeusz Szymański, Marek Baran (5 rocz) 2) + Janina Kielech (od Kółka Różańcowego MB Bolesnej) 11:30 1) Msza Święta w intencji parafian 2) Msza Święta w intencjach Kółek Różańcowych
12:45 1) O Boże błogosławieństwo dla Hanusi Kosickiej z okazji 9 rocznicy urodzin 2) Dziękczynna w 48 rocznicę ślubu Magdaleny i Marka Pijanowskich oraz Izabeli i Artura Frączek w 20 rocznicę ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski 3) + Emil Mazurek (2 greg)
17:30 + Stanisław Boryga (32 rocz), Józef i Stanisława Boryga 19:00 + Zofia Tomasik (2 greg)

Poniedziałek 3 października

7:00 + Emil Mazurek (3 greg)
7:30 + Jakub Wierzchowski
18:00 1) + Zofia Tomasik (3 greg) 2) + Antoni (40 rocz)

Wtorek 4 października – św. Franciszka z Asyżu

7:00 + Wiesława (12 rocz), Leszek
7:30 1) + Zofia Tomasik (4 greg)
2) + Radosław i Tadeusz, Mieczysław i Tadeusz ++ Olejarczyków i Dzierżaków 3) + Wanda Wybenda (rocznica śmierci)
18:00 1) + Emil Mazurek (4 greg) 2) + Stefan Górny (15 rocz), Franciszek, Marianna ++ Górnych, Stefan, Stanisław, Józefa ++ Szczepaników

Środa 5 października – św. Faustyny Kowalskiej

7:00 + Emil Mazurek (5 greg) 7:30 + Zofia Tomasik (5 greg) 18:00 1) ♦ Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy 2) + Danuta Łozińska (7 rocz), Stanisław i Janina Bieńko

Czwartek 6 października- św. Brunona

7:00 + Emil Mazurek (6 greg) 7:30 1) + Zofia Tomasik (6 greg) 2) + Stefania Weryńska ( m-c po śmierci – dar od uczestników pogrzebu) 18:00 1) Msza święta zbiorowa 2) O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej dla Beaty i Iwony z okazji 50 rocznicy urodzin oraz za wnuki, Annę, Piotra, Patryka i Michała

Piątek 7 października – NMP Różańcowej

7:00 + Emil Mazurek (7 greg) 7:30 + Władysław Popławski (dar od byłych ministrantów) 16:30 + Zofia Tomasik (7 greg) 18:00 + Mirosława Korzeniowska (od koleżanek i kolegów z pracy)

Sobota 8 października

7:00 + Emil Mazurek (8 greg) 7:30 + Zofia Tomasik (8 greg) 18:00 1) + Alina Popławska (112 m-c) 2) Dziękczynna w rocznicę urodzin Kai z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski


INTENCJE MSZALNE 25 września – 1 października 2022 r.

Niedziela 25 września – XXVI Niedziela Zwykła

7:00 + Mirosław Majcher (3 rocz)
8:30 1) + Krystyna ++ z rodziny 2) + Mirosława Korzeniowska (od sąsiadów z bloku Pozytywistów 2)
10:00 1) Dziękczynna w 3 rocznicę urodzin Mariety z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny 2) + Andrzej Kwasek (m-c po śmierci – dar od uczestników pogrzebu) 11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, zdrowie oraz dalszą wzajemną miłość dla Doroty i Marka z okazji 30 rocznicy ślubu 2) + Barbara Długasiewicz ( m-c po śmierci – dar od uczestników pogrzebu) , Jerzy Długasiewicz (15 rocz), Anna Studzińska (20 rocz), Helena Studzińska (3 rocz)
17:30 + Zenon Czubacki (25 greg) 19:00 Dziękczynna w 21 rocznicę ślubu Justyny i Dariusza Nowickich z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny

Poniedziałek 26 września – św. Kosmy i Damiana

7:00 + Zenon Czubacki (26 greg)
7:30 + Wanda Teresa Pawełczak (67 m-c)
18:00 1)+ Wiesław (54 rocz), Janina, Wacław Pętal ++ Sokołowskich, Józefa Pawłaszek 2) + Andrzej (8 rocz), Jan, Józefa, Tomasz, Grażyna, Maria 3) Dziękczynna w 15 rocznicę urodzin Mikołaja z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej

Wtorek 27 września – św. Wincentego a Paulo

7:00 + Zenon Czubacki (27 greg)
7:30 + Kazimierz Wieleba (8 rocz)
18:00 1) + Agata Wanda Mazur ++ Gryglickich i Mazurów 2) ++ Krzysiaków, Boliboków, Karczmarczyków oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

Środa 28 września – św. Wacława

7:00 + Zenon Czubacki (28 greg) 7:30 + Marianna Pacholec (rocznica śmierci) 18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy 2) O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego dla Piotra z okazji 22 rocznicy urodzin 3) + Helena Furmanek

Czwartek 29 września – Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

7:00 + Zenon Czubacki (29 greg) 7:30 1) + Tadeusz, Filip, Mieczysław, Katarzyna, Urszula ++ Michalików, Julian, Jadwiga Wiącek 2) + Maciej Kowalik (m-c po śmierci – dar od uczestników pogrzebu) 18:00 1) Msza święta zbiorowa 2) + Teresa Sagan (od Kółka Różańcowego pw. św. Elżbiety)

Piątek 30 września – św. Hieronima

7:00 + Zenon Czubacki (30 greg) 7:30 + Mirosława Korzeniowska (od koleżanek i kolegów z pracy) 18:00 1) + Józefa i Jan Kisielowie ++z tych rodzin 2) + Tadeusz Stasiak (1 rocz)

Sobota 1 października – św. Teresy od Dzieciątka Jezus

7:00 ++ Fangrat (z Tomaszowa Mazowieckiego) 7:30 1) + Zofia Tomasik (1 greg) 2) + Emil Mazurek (1 greg) 18:00 1) O łaskę wiary i zawarcie sakramentalnego małżeństwa dla Piotra i Wioletty 2) + Bogdan, Jacek, Maria ++ Markiewicz


INTENCJE MSZALNE 18 – 24 września 2022 r.

Niedziela 18 września – XXV Niedziela Zwykła

7:00 + Zofia Nowak (16 rocz), Stanisław Nowak (33 rocz)
8:30 1) + Jan Danielewicz (49 rocz), Stanisława, Jacek
2) + Wiesław Szymczyk (6 rocz), Stanisława, Marian
10:00 1) + Tadeusz Bab (rocznica śmierci)
2) + Dariusz Krasnowski (12 rocz), Janina i Ludwik, Franciszek, Jadwiga
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) + Michalina, Rozalia, Edward, Bonifacy ++Sikorów, Hurków
2) + Henryka Chomik (9 rocz), Czesław Chomik
17:30 + Zenon Czubacki (18 greg)
19:00 + Ryszard, Helena, Jakub, Długoszewscy

Poniedziałek 19 września – św. Januarego

7:00 + Zenon Czubacki (19 greg)
7:30 + Sławomir Pawełczak (14 m-c)
18:00 1) + Renata Kowalczyk (7 m-c)
2) + Krystyna Bochniak ( m-c po śmierci – dar od rodziny)

Wtorek 20 września – św. Andrzeja Kim Taegon i Towarzyszy

7:00 + Zenon Czubacki (20 greg)
7:30 1) + Władysław Jagodziński (44 rocz), Tadeusz Siergiej (29 rocz), Bolesław Dycha (18 rocz), Ewa Węgrzycka (6 rocz)
2) O nawrócenie Jacka i ducha odpowiedzialności za rodzinę
18:00 1) + Kazimiera ++ z rodziny
2) O zdrowie i szczęśliwą operację Marka Gajewskiego

Środa 21 września – Święto św. Mateusza Apostoła

7:00 + Zenon Czubacki (21 greg)
7:30 1) O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Aliny i Tomasza z okazji 7 rocznicy ślubu
2) + Ewa Cielepa (m-c po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Roman Fryc (6 m-c)

Czwartek 22 września

7:00 + Zenon Czubacki (22 greg)
7:30 1) + Krzysztof Gontarz (4 rocz)
2) + Krystyna Kańkowska (m-c po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) + Marian Ciesielski (4 rocz), Wacław i Janina Ciesielscy

Piątek 23 września – św. o. Pio z Pietrelciny

7:00 + Zenon Czubacki (23 greg)
7:30 + Czesław Grzywacz (15 rocz)
18:00 1) O Boże błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego dla Noemi z okazji 30 rocznicy urodzin
2) O Bożą opatrzność i siłę w znoszeniu bólu choroby dla Danuty Szostak

Sobota 24 września

7:00 + Zenon Czubacki (24 greg)
7:30 1) + Aleksander Morawski (3 m-c – od sąsiadów z bloku Pozytywistów 7a)
2) + Irena Kapała (m-c po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Marian Bielecki (2 rocz)
2) + Krystyna Bochniak (od Kółka Różańcowego pw. św. Elżbiety)


INTENCJE MSZALNE 11 – 17 września 2022 r.

Niedziela 11 września – XXIV Niedziela Zwykła

7:00 + Jan i Monika Tabiszewscy ++ Tabiszewskich, Gorzkowskich, Sidorów
8:30 1) + Henryk Facon (1 rocz) ++ z rodziny
2) + Marian Mazurek (urodzinowa – 4 m-c po śm)
10:00 1) Dziękczynna w 50 rocznicę ślubu Teresy i Franciszka Daszczuk z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla całej rodziny
2) + Helena (28 rocz), Stanisław (33 rocz), Regina (15 rocz), Józef (13 rocz)
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) + Anna, Stanisław, Wiesława, Krystyna, Lucyna, Agnieszka, Wawrzyniec ++ Kraków i Leszczyńskich
2) + Stanisława Żołnierczuk (14 rocz), Maria Mazurkiewicz (imieninowa)
17:30 + Zenon Czubacki (11 greg)
19:00 + Władysław Popławski (5 m-c)

Poniedziałek 12 września – Najświętszego Imienia Maryi

7:00 + Zenon Czubacki (12 greg)
7:30 + Szymon Garczyński (2 rocz)
18:00 1) + Bernard Gozdalski
2) + Jerzy Duchnowski (3 m-c – od Kółka Różańcowego pw. MB Nieustającej Pomocy)

Wtorek 13 września – św. Jana Chryzostoma

7:00 + Zenon Czubacki (13 greg)
7:30 + Feliks Juniec
18:00 1) + + Krzysiaków, Boliboków, Karczmarczyków oraz za dusze w czyśćcu cierpiące 2) + Maria (4 rocz)

Środa 14 września – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

7:00 1) + Zenon Czubacki (14 greg)
2) + Alicja Przechocka (m-c po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
9:00 1) + Helena Szczepaniak (22 rocz) ++ Szczepaniaków i Podlodowskich
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy 2) + Zofia Rzeźnik (30 dzień po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)

Czwartek 15 września – Najświętszej Maryi Panny Bolesnej

7:00 + Zenon Czubacki (15 greg)
7:30 1) Dziękczynno-błagalna za członków Kółka Różańcowego pw. MB Bolesnej o błogosławieństwo dla żyjących i dar nieba dla zmarłych
2) + Tadeusz Gajowiak( m-c po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) + Henryk Facon (1 rocz), Jerzy ++Gałatów i Faconów

Piątek 16 września – św. Korneliusza i św. Cypriana

7:00 + Zenon Czubacki (16 greg)
7:30 + Czesław (78 rocz) ++ Jałtuszewskich i Górskich
18:00 1) Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Honoraty i Tomasza z okazji 27 rocznicy ślubu i o Boże dary dla ich Synów Szymona i Macieja
2) + Hanna Zagórska (1 rocz)

Sobota 17 września – św. Roberta Bellarmina

7:00 + Zenon Czubacki (17 greg)
7:30 1) Dziękczynna w 11 rocznicę urodzin Szymona Piwko z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
2) + Anna Sobiesiak ( m-c po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Grażyna Bronisz (20 m-c), Zdzisław i Henryka Dżbik 2) + Elżbieta Nowak (21 rocz)


INTENCJE MSZALNE 4 – 10 września 2022 r.

Niedziela 4 września – XXIII Niedziela Zwykła

7:00 + Maria Małgorzata Błach (2 m-c – od Kółka Różańcowego pw. MB Częstochowskiej)
8:30 1) + Artur Rudziński (10 rocz.)
2) + Bronisława (18 m-c) i Mieczysław (18 m-c) Lachowicz
10:00 1) + Józef Nowak (37 rocz.), Józefa Nowak (14 rocz.)
2) + Marianna i Wacław Szyszkowscy ++ z ich rodzin
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) Msza Święta w intencjach Kółek Różańcowych
12:45 1) O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Antosia w 5 rocznicę urodzin
2) O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Mai z okazji 18 rocznicy urodzin
17:30 + Zenon Czubacki (4 greg.)
19:00 O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Nataniela z okazji 14 rocznicy urodzin

Poniedziałek 5 września

7:00 + Zenon Czubacki (5 greg.)
7:30 + Jakub Wierzchowski
18:00 1) Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Agnieszki i Artura z okazji 30 rocznicy ślubu i o Boże dary dla ich syna Łukasza 2) + Marianna Stasiak (30 dzień po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)

Wtorek 6 września

7:00 + Zenon Czubacki (6 greg.)
7:30 1) Dziękczynna w 30 rocznicę ślubu Agnieszki i Artura z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
2) O zdrowie dla Małgorzaty
18:00 1) + Lucyna ++ Małyska i Gerej
2) + Edward (25 rocz.), Paulina (6 rocz.) ++ Filipowskich

Środa 7 września – św. Melchiora Grodzieckiego

7:00 + Zenon Czubacki (7 greg.)
7:30 + Władysław Popławski
18:00 1) ♦ Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Alina Popławska (111 m-c)

Czwartek 8 września – święto Narodzenia NMP

7:00 + Zenon Czubacki (8 greg.)
9:00 O łaskę wiary i zawarcie sakramentu małżeństwa dla Piotra i Wioletty
16:30 + Marianna, Stanisław, Michał, Kazimierz ++ Koralewskich, Stefania, Józef, Zenon ++ Kołodziejczyków
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) + Leokadia (50 rocz.)

Piątek 9 września – św. Piotra Klawera

7:00 + Zenon Czubacki (9 greg.)
7:30 O zdrowie dla Anny, Marka, Stanisława, Szymona, Zbigniewa, Janusza, Joanny, Marty, Marka, Michała oraz o nawrócenie do żywej wiary
18:00 1) + Wacława Kalinowska (6 rocz.)
2) + Helena Rzepka (2 rocz.)

Sobota 10 września

7:00 + Zenon Czubacki (10 greg.)
7:30 + Zofia (3 rocz.)
18:00 1) Dziękczynna w rocznicę urodzin Sebastiana z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla niego oraz dla Michała
2) + Stefania Wojtysiak (6 rocz.)


INTENCJE MSZALNE 28 sierpnia – 3 września 2022 r.

Niedziela 28 sierpnia – XXII Niedziela Zwykła

7:00 + Janina Bab (rocznica śmierci)
8:30 1) + Maria Grzywa
2) + Mirosława Korzeniowska (od współpracowników z Selgrosa)
10:00 + Lucyna Nowicka (16 rocz), Edward Dmytrak (51 rocz), Tadeusz Dmytrak (2 rocz)

11:30 Msza Święta w intencji parafian

19:00 + Maria, Tadeusz, Jadwiga, Zygmunt ++ Iwaszczuków i Sadowskich

Poniedziałek 29 sierpnia – Męczeństwo św. Jana Chrzciciela

7:00 + Janina, Anna, Józef, Paweł
7:30 1) + Krystyna Zarzycka (30 dzień po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
2) + Bronisława i Stanisław ++z rodziny
18:00 Dziękczynna w 12 rocznicę ślubu Eweliny i Damiana Piwko z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski oraz błogosławieństwo dla Damiana w 37 rocznicę urodzin

Wtorek 30 sierpnia

7:00 + Maria Skibniewska (8 rocz)
7:30 1) Dziękczynna w 78 rocznicę urodzin Ireny Babiec, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
2) ++ Krzysiaków, Boliboków, Karczmarczyków oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
18:00 1) + Stanisława Czubak (3 rocz), Albert Czubak (22 rocz), Franciszka i Antoni Czubak 2) + Mirosław, Marysia ++ Ciepiela, Marianna i Stanisław Frąckowiak

Środa 31 sierpnia

7:00 + Władysław Brus 7:30 + Eugeniusz Pudło (30 dzień po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)

18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy 2) + Agnieszka Wieleba (4 rocz), Józef Grochecki (35 rocz)

Czwartek 1 września

7:00 + Zenon Czubacki (1 greg)
7:30 + Franciszek Zieńczuk (rocznica śmierci)
9.15 Msza na rozpoczęcie roku szkolnego dla Szkoły Podstawowej nr 7
18:00 1) Msza święta zbiorowa 2) + Marian Skotnicki (rocznica śmierci), Katarzyna i Józef

Piątek 2 września

7:00 + Zenon Czubacki (2 greg)
7:30 Dziękczynno-błagalna w 90 rocznicę urodzin Aliny Zborowskiej, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
8.15 Msza na rozpoczęcie roku szkolnego dla Szkoły Muzycznej i Liceum Plastycznego
16:30 + Stanisław i Wiesława Sobota ++z rodziny z obu stron
18:00 + Stefan

Sobota 3 września – św. Grzegorza Wielkiego

7:00 + Zenon Czubacki (3 greg)
7:30 + Stanisława Pietras (47 rocz) ++ Pietrasów i Dulów
18:00 1) + Władysław Koralewski (3 rocz) 2) + Stefan Zięba (2 rocz)


INTENCJE MSZALNE 21-27 sierpnia 2022 r.

Niedziela, 21 sierpnia 2022 r.

7.00 – + Roman Fryc (5 m-c. po śm.)
8.30 – Dziękczynna w 80 r. urodzin Marii Galak z prośbą o błog. Boże, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebna łaski
10.00 – + Stanisława i Bolesław Niedźwiadek
11.30 – Za Parafian
19.00 – + Kamila Ciborowska (24 r. śm.)

Poniedziałek, 22 sierpnia 2022 r. – wspom NMP Królowej

7.00 – Dziękczynno-błagalna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. i zdrowie dla Jerzego
7.30 – 1. + Czesław i Zbigniew Góźdź
2. O zdrowie dla Leszka, Klaudii, Heleny, Stanisława oraz o mocną i żywą wiarę dla wnuków
18.00 – Dziękczynna w 75 r. urodzin Zofii z prośbą o błog. Boże, zdrowie, dalszą opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebna łaski

Wtorek, 23 sierpnia 2022 r.

7.00 – + Mirosława Irena Jankowska (2 r. śm.)
7.30 – + Aleksander Morawski (2 m-c po śm. od sąsiadów z bloku Pozytywistów 7a)
18.00 – Dziękczynna w 30 rocznicę ślubu Katarzyny i Jerzego Horbowskich z prośbą o wzrost we wzajemnej miłości, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Jubilatów i dla całej rodziny

Środa, 24 sierpnia 2022 r. – święto św. Bartłomieja Apostoła

7.00 – + Zofia, Stanisława, Justyna, Czesława, Ambroży, Kazimierz ++ z rodz. Przebirowskich
7.30 – + Bronisław (r. śm.), Zofia, Paweł, Stanisław, Franciszek, Łucja, Janina ++ z rodz. Sztorców
18.00 – Intencja zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy

Czwartek, 25 sierpnia 2022 r.

7.00 – + Cecylia Jankowska (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
7.30 – 1. + Mirosław Mazur (1 r. śm.)
2. + Małgorzata Dąbrowska (1 r. śm.)
18.00 – Intencja zbiorowa

Piątek, 26 sierpnia 2022 r. – uroczystość NMP Częstochowskiej

7.00 – + Marianna, Adam ++ z rodz. Krzowskich, Kępów,+ Władysława Wolska
9.00 – + Wanda Teresa Pawełczak (66 m-c po śm.)
18.00 – + Wojciech Pietrzak (37 r. śm.)

Sobota, 27 sierpnia 2022 r. wspom. św. Moniki

7.00 – + Leszek Kolibski (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
7.30 – 1. + Wiesława Goluda (1 r. śm.)
2. + Franciszka i Jan Karczewscy, + Grażyna Kiszczak
18.00 – + Hanna Dziekońska (1 r. śm.)


INTENCJE MSZALNE 14 – 20 sierpnia 2022 r.

Niedziela, 14 sierpnia 2022 r.

7.00 – + Teresa Wróbel (greg. 25)
8.30 – + Czesław Jezierski, Katarzyna, Jan ++ z rodz. Słomków,++ Jezierskich
10.00 – Dziękczynna w 1 r. urodzin Hanny Pitury z prośbą o Boże błog, opiekę MB i potrzebne łaski dla całej rodziny
11.30 – 1. Za Parafian
19.00 – + Tadeusz Szymanek 2r. śm.

Poniedziałek, 15 sierpnia 2022 r. – Uroczystość Wniebowstąpienia NMP

7.00 – + Teresa Wróbel (greg 26)
8.30 – Dz-bł w intez prośbą o Boże błog. Opiekę MB i potrzebne łask z prośbą o Boże błog. opiekę MB i potrzebne łaski
10.00 – Dziękczynna w 13r.ślubu Grażyny i Michała Niedźwiadków z prośbą o Boże błog. opiekę MB i potrzebne łaski
11.30 – za parafian
19.00 – + Tomasz 15r. śm.

Wtorek, 16 sierpnia 2022 r.

7.00 – + Roman Gajewski 3r.śm, Stanisław i Zofia
7.30 – 1. + Teresa Wróbel (greg. 27)
2. + Janina Duda 3 m-c po śm
18.00 – + Natalia i Leon Kaleniccy, Stanisław Paczkowski ++ z rodziny

Środa, 17 sierpnia 2022 r. – wspomnienie św. Jacka

7.00 – + Marianna Szafrańska, Janina, Tomasz, Wiesława, Jerzy, Marian, Kazimierz ++ Marciniaków, Dominik Maliszewski
7.30 – + Teresa Wróbel 28 geg.
18.00 – 1. Intencja zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2. Grażyna Bronisz 19 m-c po śm, Zdzisław i Henryka Dżbik

Czwartek, 18 sierpnia 2022 r.

7.00 – + Sławomir Pawełczak 13 m-c po śm
7.30 – 1. + Teresa Wróbel (greg. 29)
2. + Romualda Gospodarek 1 m-c po śm – dar od uczestników pogrzebu
18.00 – ♦ Intencja zbiorowa

Piątek, 19 sierpnia 2022 r.

7.00 – + Teresa Wróbel 30 greg.
7.30 – 1. + Renata Kowalczyk 6 m-c po śm.
2. + Alina Jurak 1r. śm, Stefan Jurak 13r.śm, Stefan i Józefa Kazimierczak, Józef i Karolina Jurak
18.00 – + Tadeusz Grochowski 1r. śm. ++ z rodz. Grochowskich

Sobota, 20 sierpnia 2022 r. wspomnienie św. Bernarda

7.00 – O Boże błog i dar wiary dla Jakuba
7.30 – 1. + Eugenia Jagodzińska 32 r.śm, Maria Dycha 21 r. śm, Helena Siergiej 12r. śm, Ewa Węgrzycka 6r. śm.
2. O Boże błog, dary Ducha Św. i potrzebne łaski dla Wacławy Mazurkiewicz
18.00 – + Elżbieta Miącz 20r. śm


INTENCJE MSZALNE 31 lipca – 6 sierpnia 2022 r.

Niedziela, 31 lipca 2022 r.

7.00 + Teresa Wróbel (11 greg.)
8.30 Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Oliwiera z okazji 18 rocznicy urodzin
10.00 Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Barbary i Jerzego Smolak z okazji 50 rocznicy ślubu
11.30 ♦ Za Parafian
19.00 + Jan Szklanny (5 r. śm.)

Poniedziałek, 1 sierpnia 2022 r. – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego

7.00 Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Bożeny i Jacka Baczewskich z okazji 27 rocznicy ślubu
7.30 1) + Teresa Wróbel (12 greg.)
2) + Sławomir Leszek Lalka (m-c po śm. od uczestników pogrzebu)
18.00 + Franciszek (65 r. śm.), Jacek, Aniela, Wojciech ++ zm. z rodz. Olender

Wtorek, 2 sierpnia 2022 r.

7.00 + Zofia Jamroż (34 r. śm.)
7.30 1) + Zofia Nagnajewicz (m-c po śm. od kółka różańcowego MB Fatimskiej)
2) + Teresa Wróbel (13 greg.)
18.00 + Czesław Babiec (6 m–c. po śm. od rodziny Wcisłów z Garwolina)

Środa, 3 sierpnia 2022 r.

7.00 + Teresa Wróbel (14 greg.)
7.30 1) + Jakub Wieruszewski
2) + Bożena Iracka (5 r. śm.)
18.00 1) Intencja zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Maria Pietrzak

Czwartek, 4 sierpnia 2022 r. – Pierwszy Czwartek Miesiąca – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya

7.00 + Teresa Wróbel (15 greg.)
7.30 Dziękczynno-błagalna z okazji 4 rocznicy ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Anny i Mateusza i całej rodziny
18.00 Intencja zbiorowa

Piątek, 5 sierpnia 2022 r. Pierwszy Piątek Miesiąca

7.00 O łaskę wiary oraz o zawarcie sakramentalnego małżeństwa dla Wioletty i Piotra
7.30 1) +Teresa Wróbel (16 greg.)
2) + Janina Kielech (m-c po śm. od uczestników pogrzebu)
18.00 + Genowefa Podlodowska (od Jolanty i Zbigniewa Saków)

Sobota, 6 sierpnia 2022 r. – ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO – ODPUST

7.00 + Teresa Wróbel (17 greg.)
8.30 + Krystyna (22 r. śm.), Kazimierz
10.00 Dziękczynna w 8 rocznicę urodzin Amelii z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla niej i jej rodziców Moniki i Tomasza Bielawiec
11.30 SUMA ODPUSTOWA ZA PARAFIAN
18.00 Intencja zbiorowa


INTENCJE MSZALNE 24 – 30 lipca 2022 r.

Niedziela 24 lipca – XVII Niedziela Zwykła

7:00 + Teresa Wróbel (4 greg)
8:30 + Maria i Antoni Chrost
10:00 + Adela (17 rocz), Józef, Władysława i Stanisław
11:30 Msza Święta w intencji parafian
19:00 + Alina i Stanisław Buczek

Poniedziałek 25 lipca – św. Jakuba Apostoła, święto

7:00 + Teresa Wróbel (5 greg)
7:30 1) + Maria Janina Pic (5 rocz)
2) O szczęśliwą operację dla Jadwigi
18:00 + Józef Strzelecki (3 rocz), Leokadia i Jan Strzeleccy

Wtorek 26 lipca – św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny

7:00 + Wanda Teresa Pawełczak (65 m-c)
7:30 1) + Anna Borowiec (2 rocz)
2) + Aleksander Morawski ( m-c po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
18:00 + Teresa Wróbel (6 greg)

Środa 27 lipca

7:00 + Jan Wosiek (2 rocz), Czesława i Aleksander
7:30 1) + Teresa Wróbel (7 greg)
2) + Czesław Szyba (30 dzień po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
18:00 Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy

Czwartek 28 lipca – św. Szarbela Makhlufa

7:00 + Jan Miącz (18 rocz), Lucyna Zielińska, Sebastian i Franciszka Zgierscy
7:30 1) + Teresa Wróbel (8 greg)
2) O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Roberta z okazji 94 rocznicy urodzin
18:00 ♦ Msza święta zbiorowa

Piątek 29 lipca – św. Marty

7:00 + Jolanta Bojda (4 rocz)
7:30 1) + Teresa Wróbel (9 greg)
2) + Tadeusz Miącz (30 dzień po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
18:00 + Jakub Łaska (32 rocz)

Sobota 30 lipca – św. Piotra Chryzologa

7:00 + Krystyna Chmielewska (36 rocz)
7:30 1) + Teresa Wróbel (10 greg)
2) + Alina Lamirska – Struzik (30 dzień po śmierci – dar od uczestników pogrzebu)
18:00 + Teofil


INTENCJE MSZALNE 17 – 23 lipca 2022 r.

Niedziela 17 lipca – XVI Niedziela Zwykła

7:00 Dziękczynno – błagalna w intencji Tomasza i Wojciecha z okazji urodzin, o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
8:30 Dziękczynna w 50 rocznicę urodzin Andrzeja z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla jubilata i całej rodziny
10:00 Dziękczynno – błagalna w 49 rocznicę ślubu Krystyny i Stanisława Osek z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
11:30 Msza Święta w intencji parafian
19:00 + Grażyna Bronisz (18 m-c), Zdzisław i Henryka Dżbik

Poniedziałek 18 lipca – św. Szymona z Lipnicy

7:00 + Sławomir Pawełczak (1 rocz)
7:30 1) + Władysław Jamroż (14 rocz)
2) + Maria Dziurka (m-c po śmierci – od rodziny)
18:00 + Marianna Hetman (27 rocz) ++ Hetmanów i Całużyńskich

Wtorek 19 lipca

7:00 + Renata Kowalczyk (5 m-c)
7:30 1) + Władysława (rocznica śmierci), Henryk
2) + Janusz Maruszak (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 + Maria Parka (1 rocz)

Środa 20 lipca – bł. Czesława

7:00 + Czesław Żurawski (imieninowa)
7:30 1) + Zofia i Ambroży Przebirowski
2) + Halina Fałek (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy

Czwartek 21 lipca – św. Apolinarego, św. Wawrzyńca z Brindisi

7:00 + Kazimierz Majdan (33 rocz), Maria, Feliks
7:30 1) + Teresa Wróbel (1 greg)
2) + Maria Markowska (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 Msza święta zbiorowa

Piątek 22 lipca – Święto św. Marii Magdaleny

7:00 + Karol Biliński (26 rocz), Maria, Helena, Józef
7:30 1) + Teresa Wróbel (2 greg) 2) + Łukasz Wojciechowski (m-c po śmierci – od rodziny)
18:00 O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Magdaleny i Anny z racji imienin

Sobota 23 lipca – Święto św. Brygidy, patronki Europy

7:00 + Grażyna Kiszczak
7:30 1) + Teresa Wróbel (3 greg) 2) + Edward Szafraniec (urodzinowa), Katarzyna Szafraniec (60 rocz)
18:00 + Roman Fryc (4 m-c)


INTENCJE MSZALNE 10 – 16 lipca 2022 r.

Niedziela 10 lipca – XV Niedziela Zwykła

7:00 Dziękczynno – błagalna z okazji 75 rocznicy urodzin Franciszka
8:30 Dziękczynna w 1 rocznicę urodzin Laury z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
10:00 Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej i o powrót do zdrowia po ciężkiej operacji dla Krystyny Janiszewskiej z okazji 90 urodzin
11:30 Msza Święta w intencji parafian
19:00 + Czesław Jezierski (9 rocz.), Katarzyna, Jan ++ Słomków

Poniedziałek 11 lipca – Święto św. Benedykta, patrona Europy

7:00 + Mariusz Czubacki (1 rocz.)
7:30 + Zbigniew Michalak (1 m-c – dar od rodziny)
18:00 + Władysław Popławski (3 m-c)

Wtorek 12 lipca – św. Brunona z Kwerfurtu

7:00 + Zdzisław Podleśny (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
7:30 1) + Sabina, Balbina, Leokadia, Jan, Henryk, Sebastian ++ Bojarskich
2) + Janusz Ułanowicz ++ Ułanowiczów i Szulakowskich
18:00 + Jerzy Matwiejczuk (1 rocz.) ++ Matwiejczuków

Środa 13 lipca – św. Andrzeja Świerada i Benedykta

7:00 + Jerzy Maczulski
7:30 1) + Anna Sadowska (1 rocz.)
2) + Jarzy Duchnowski (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18:00 Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy

Czwartek 14 lipca – św. Kamila de Lellis

7:00 + Purc Bronisława (m30 dzień po śm. – od uczestników pogrzebu)
7:30 1) + Teresa Nankiewicz (2 rocz.)
2) + Teresa Sagan (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18:00 Msza święta zbiorowa

Piątek 15 lipca – św. Bonawentury, doktora Kościoła

7:00 + Bronisław Kalinowski (30 dzień po śm – od uczestników pogrzebu)
7:30 + Maria i Adam, Jadwiga i Władysław, Julia i Kazimierz, Waldemar, Mieczysław
18:00 + Zygmunt Chruscik (19 rocz.), Józef i Marianna Chruscik, Anna i Borys Kadłubowscy

Sobota 16 lipca – NMP z Góry Karmel

7:00 + Andrzej Fil
7:30 1) + Helena Facon (45 rocz.) ++ Facon, Henryk, Aleksander, Jan, Zbigniew, Maria
2) + Krystyna Wierzbicka (30 dzień po śm. – od uczestników pogrzebu)
18:00 + Genowefa Podlodowska (od Karoliny i Marcina Podlodowskich z dziećmi)


INTENCJE MSZALNE 3 – 9 lipca 2022 r.

Niedziela 3 lipca – XIV Niedziela Zwykła

7:00 + Marian (3 rocz.), Lucjan (1 rocz.)
8:30 + Maria i Adam Biłołus
10:00 + Alicja Gajewska (7 rocz.)
11:30 Msza Święta w intencjach Kółek Różańcowych
19:00 + Halina Bartoszewska

Poniedziałek 4 lipca – św. Elżbiety Portugalskiej

7:00 + Józef Mazurkiewicz
7:30 1) + Genowefa Piernik (rocznica śmierci)
2) + Jolanta Woś (30 dzień)
18:00 + Jerzy Olejarczyk (urodzinowa), Kazimiera Olejarczyk

Wtorek 5 lipca – św. Marii Goretti

7:00 + Józef Mazurkiewicz
7:30 + Marek Podlodowski (8 rocz.) ++ Podlodowskich i Szczepaniaków
18:00 + Grzegorz Soroka (urodzinowa)

Środa 6 lipca – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

7:00 + Czesław Kowalski (15 rocz.)
7:30 + Janina Kawecka (m-c po śm – od uczestników pogrzebu)
18:00 ♦ Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy

Czwartek 7 lipca

7:00 + Zofia, Bolesław, Stefania, Józef
7:30 1) + Leokadia, Jan, Marian, Irena ++ Niedźwiedzkich i Głowackich
2) + Alfreda i Edward Kowalscy
18:00 Msza święta zbiorowa

Piątek 8 lipca – św. Jana z Dukli

7:00 + Katarzyna i Franciszek Pawełczak
7:30 + Stanisław Białek (1 rocz.)
18:00 + Alina Popławska (109 m-c)

Sobota 9 lipca – św. Augustyna Zhao Rong i Towarzyszy, męczenników

7:00 + Stefania, Józef, Zofia, Bolesław
7:30 + Janina, Tomasz, Wiesława, Jerzy, Kazimierz, Marian ++ Marciniaków, Marianna Szafrańska, Dominik Maliszewski
18:00 + Ryszard Pudło, Maria Pastor, Marcjanna i Jan Oniszczuk, Bronisława i Józef Pudło


INTENCJE MSZALNE 26 czerwca – 2 lipca 2022 r.

Niedziela 26 czerwca – XIII Niedziela Zwykła

7:00 + Wanda Teresa Pawełczak (64 m-c)
8:30 1) + Antoni (rocznica śmierci), Tomasz, Stanisława
2) O zdrowie, Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Zygmunta Puchały z okazji 80 urodzin
10:00 O zdrowie, Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Jasia z okazji 9 urodzin oraz dla jego rodziców Grażyny i Michała
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 Dziękczynna w 55 rocznicę ślubu Bogumiły i Józefa Cichoszów, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla całej rodziny
17:30 + Czesław Żurawski (26 greg.)
19:00 + Jan Korzeń (4 rocz.), Romualda Korzeń (20 rocz.)

Poniedziałek 27 czerwca – św. Cyryla Aleksandryjskiego

7:00 + Władysław Jamroż (imieninowa)
7:30 + Czesław Żurawski (27 greg.)
18:00 + Emilia i Władysław ++ Kublickich

Wtorek 28 czerwca – św. Ireneusza

7:00 + Józef Mazurkiewicz
7:30 + Czesław Żurawski (28 greg.)
18:00 + Stanisław Jędruszczak (7 rocz.), Stefania i Andrzej Jędruszczak Aleksander i Janina Grzegorczyk

Środa 29 czerwca – Świętych Apostołów Piotra i Pawła

7:00 + Genowefa Woźniak (urodzinowa) ++ Kuterów i Woźniaków
9:00 + Czesław Żurawski (29 greg.)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) O zdrowie, Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla ks. Proboszcza Piotra z okazji dnia imienin (od Rady Duszpasterskiej, Kółek Różańcowych i Legionu Maryi)

Czwartek 30 czerwca – Świętych Pierwszych Męczenników Kościoła Rzymskiego

7:00 Dziękczynna w 10 rocznicę ślubu Agnieszki i Łukasza, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
7:30 + Czesław Żurawski (30 greg.)
18:00 Msza święta zbiorowa

Piątek 1 lipca – św. Ottona

7:00 +Józef Mazurkiewicz
7:30 + Jan, Feliksa, Ignacy, Danuta ++ Dębowczyków, Alina, Włodzimierz Junik
18:00 + Władysława

Sobota 2 lipca

7:00 + Czesław Babiec (5 m-c – od rodz. Gałczyńskich i Sucheckich ze Zduńskiej Woli)
7:30 Dziękczynna w 55 rocznicę ślubu Bożeny i Józefa, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski
18:00 W intencjach Kółka Różańcowego MB Licheńskiej – za żywych i zmarłych


INTENCJE MSZALNE 19 czerwca – 25 czerwca 2022 r.

Niedziela 19 czerwca – XII Niedziela Zwykła

7:00 + Maria Parka (11 m-c)
8:30 1) + Kazimierz (14 rocz.) ++ Zawadzkich i Sobczaków
2) O zdrowie, Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Celiny Bocian z okazji 70 urodzin
10:00 1) O zdrowie, Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Alicji z okazji 22 urodzin
2) + Alina i Stanisław Buczek
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) + Danuta, Henryk, Marek, Wojciech, Małgorzata, Anna ++ Pyciarz
2) + Józef Mazurkiewicz (od przyjaciół z Kurowa)
17:30 + Czesław Żurawski (19 greg.)
19:00 + Józef Ryszard Wesołowski (12 rocz), Stefania Wesołowska (7 m-c)

Poniedziałek 20 czerwca

7:00 + Renata Kowalczyk (4 m-c)
7:30 + Czesław Żurawski (20 greg)
18:00 1) + Janina, Eugeniusz, Justyna, Stanisław ++ Guzów, Brygołów, Mazurów, Trykaczów
2) + Janina, Jan, Katarzyna, Antoni ++ Wachów, Stanisława i Stanisław Małyszkowie

Wtorek 21 czerwca – św. Alojzego Gonzagi

7:00 + Roman Fryc (3 m-c)
7:30 + Czesław Żurawski (21 greg.)
18:00 1) Dziękczynna w 66 rocznicę ślubu Danuty i Roberta Pietrasów, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
2) + Stanisław Dulniak (37 rocz.), ks. Henryk ++ Dulniaków i Rachwałów, Józefa i Wiesław Sugier

Środa 22 czerwca – św. Jana Fishera i św. Tomasza More’a

7:00 1) + Marian Polski i za zmarłych rodziców Jana i Zofię 2) + Stanisław Kaczyński (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
7:30 + Czesław Żurawski (22 greg.)
18:00 1) ♦ Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Krystyna Krak (z okazji 73 urodzin)
19:30 Msza święta akademicka

Czwartek 23 czerwca – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

7:00 + Józef Mazurkiewicz
7:30 1) + Czesław Żurawski (23 greg.)
2) + Mateusz Winiarczyk (2 rocz.)
8:15 Msza Święta z okazji zakończenia roku szkolnego dla Szkoły Muzycznej
9:30 Msza Święta z okazji zakończenia roku szkolnego dla Szkoły Podstawowej nr 7
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) + Zofia Momora ( rocznica śmierci)

Piątek 24 czerwca – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

7:00 + Jan (imieninowa) i Maria z rodziny Suwałów
9:00 + Czesław Żurawski (24 greg)
18:00 1) + Janina, Wacław, Wiesław ++ Pętalów i Sokołowskich, Andrzej Sendłak
2) + Władysław Hetman (rocznica śmierci) ++ Hetmanów i Całużyńskich

Sobota 25 czerwca – Niepokalanego Serca NMP

7:00 + Andrzej Sikora (rocznica śmierci)
7:30 + Janina Krawczyńska (6 rocz.), Marianna i Jan
18:00 1) Dziękczynna w 50 rocznicę ślubu Haliny i Stanisława Kafarskich, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski
2) + Czesław Żurawski (25 greg.)


INTENCJE MSZALNE 12 – 18 czerwca 2022 r.

Niedziela 12 czerwca – UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY NAJŚWIĘTSZEJ

7:00 + Aniela (7 rocz.), Jacek, Franciszek, Wojciech ++ Olendrów
8:30 1) + Zenona Żydek (9 rocz.) ++ z rodziny
2) + Dariusz Zalewski (8 m-c), Józefa Michalczak
10:00 1) O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, wzajemną miłość i wzrost duchowy dla Roberta i Iwony z racji 12 rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa
2) + Irena Kutyłowska (dar od uczestników pogrzebu)
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Jasia w 7 rocznicę urodzin
2) O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Martyny i Jacka oraz ich dzieci
17:30 + Czesław Żurawski (12 greg.)
19:00 + Helena Szklanna (19 rocz.)

Poniedziałek 13 czerwca – św. Antoniego z Padwy

7:00 + Józef Mazurkiewicz
7:30 1) + Czesław Żurawski (13 greg.)
2) + Zygmunt Kryszkiewicz (30 dzień po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Marcin Kłos (1 rocz.), Lidia i Leszek Kłos
2) Dziękczynno – błagalna w rocznicę urodzin Anny Machnacz z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski

Wtorek 14 czerwca – bł. Michała Kozala

7:00 1) + Józef Mazurkiewicz
7:30 + Czesław Żurawski (14 greg.)
18:00 1) + Andrzej Fil
2) + Teresa Gęca
3) + Janina Duda (30 dzień po śmierci – od rodziny)

Środa 15 czerwca

7:00 + Kazimiera Olejarczyk (urodzinowa), Jerzy Olejarczyk
7:30 + Czesław Żurawski (15 greg.)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Wanda i Antoni Strycharzowie
3) + Hanna Mecner (m-c po śmierci – od rodziny)

Czwartek 16 czerwca – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

7:00 + Józefa i Jan Stefaniccy, Alicja Zbysław, Aniela i Helena Kozickie, Barbara Zaczek
9:00 1) ♦ Msza Święta w intencji parafian
2) + Wacław Klimski (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
PROCESJA EUCHARYSTYCZNA
Msza Św. po procesji: 1) + Bogusława Kozłowska (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
2) + Zofia Skórzyńska (7 m-c)
19:00 + Czesław Żurawski (16 greg.)

Piątek 17 czerwca – św. Brata Alberta Chmielowskiego

7:00 + Janina Liponoga (26 rocz.), Franciszka, Michał, Czesław
7:30 1) + Czesław Żurawski (17 greg.)
2) + Romuald Targosiński (m-c po śmierci – od rodziny)
18:00 1) + Piotr Zdzisław Kamiński (16 m-c)
2) + Grażyna Bronisz (17 m-c), Zdzisław, Henryka Dżbik

Sobota 18 czerwca

7:00 + Sławomir Pawełczak (11 m-c)
7:30 + Czesław Żurawski (18 greg.)
18:00 1) + Leon Surma (8 rocz) ++ Surmów
2) + Helena i Wacław ++ z rodziny


INTENCJE MSZALNE 5 – 11 czerwca 2022 r.

Niedziela 5 czerwca – UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

7:00 + Józefa, Jan, Janusz, Jerzy, Mirosław ++ Salewiczów
8:30 1) + Helena, Leon, Jan, Zygmunt ++ Puchała
2) + Anna Radzik (m-c po śm – od rodziny)
10:00 1) + Leszek (7 rocz.), Zofia, Józef ++ Saganów
2) +Józef Malisiewicz (17 rocz.)
11:30 1) ♦ Msza Święta w intencji parafian
2) Msza Święta w intencjach Kółek Różańcowych
12:45 1) O łaskę żywej wiary, powrót do życia sakramentalnego, a zwłaszcza o zawarcie sakramentu małżeństwa dla Piotra i Wiolety
2) + Irena Niedziałek (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
17:30 + Czesław Żurawski (5 greg.)
19:00 + Anna i Antoni Czerwińscy

Poniedziałek 6 czerwca – Święto NMP Matki Kościoła

7:00 + Andrzej Igras
7:30 + Czesław Żurawski (6 greg.)
18:00 1) Dziękczynna w 13 rocznicę ślubu Katarzyny i Łukasza Wysokińskich z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla całej rodziny
2) + Józef i Wanda Łucka, Kazimiera Wodyńska

Wtorek 7 czerwca

7:00 1) + Antonina (30 rocz.), Marianna, Edward, Stanisław, Kazimierz, Wacław
2) + Leszek Samuś (30 dzień po śmierci – od uczestników pogrzebu)
7:30 1) + Czesław Żurawski (7 greg.)
18:00 1) O Boże błogosławieństwo, zdrowie, dalszy wzrost we wzajemnej miłości dla Andrzeja i Krystyny Welików w 25 rocznicę ślubu
2) + Alina Popławska (108 m-c)

Środa 8 czerwca – św. Jadwigi Królowej

7:00 + Zofia, Henryk, Bronisława, Jan, Marshal
7:30 + Czesław Żurawski (8 greg.)
18:00 1) ♦ Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Teresa Gęca
19:30 Msza święta akademicka

Czwartek 9 czerwca – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

7:00 + Józef Mazurkiewicz
7:30 1) + Czesław Żurawski (9 greg.)
2) + Genowefa (4 rocz.), Stanisława
18:00 1) ♦ Msza święta zbiorowa
2) + Roman Fryc (od sąsiadów z bloku)

Piątek 10 czerwca

7:00 1) + Maria i Stanisław Ochowscy
2) + Marian Mazurek (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
7:30 + Czesław Żurawski (10 greg.)
18:00 1) O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla wspólnot Przyjaciół Oblubieńca z regionu św. Antoniego
2) O Boże błogosławieństwo dla Małgorzaty Marzec z okazji imienin

Sobota 11 czerwca – św. Barnaby Apostoła

7:00 Dziękczynno – błagalna w intencji Jolanty z okazji urodzin i imienin, o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
7:30 + Czesław Żurawski (11 greg.)
18:00 1) + Władysław Popławski (2 m-c)
2) + Genowefa Podlodowska (od Jolanty i Zbigniewa Saków)


INTENCJE MSZALNE 29 maja – 4 czerwca 2022 r.

Niedziela 29 maja – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

7:00 Dziękczynna za dotychczasowe życie w rocznicę 85 urodzin Leokadii z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
8:30 1) + Henryk Facon (29 greg.)
2) + Lidia Szymańska (30 dzień po śmierci – od uczestników pogrzebu)
10:00 Msza święta w rocznicę I Komunii św. dla dzieci ze SP nr 7
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 Msza święta w rocznicę I Komunii św. dla dzieci ze Szkoły Muzycznej
17:30 + Kazimierz Kozioł (19 rocz.)
19:00 + Anna Poncet (14 rocz.)

Poniedziałek 30 maja – św. Jana Sarkandra, męczennika

7:00 + Helena i Piotr Hasiak
7:30 + Henryk Facon (30 greg.)
18:00 1) + Adolf Stasiak (11 rocz.), Józefa Stasiak (14 rocz.), Marian Stasiak (10 rocz.), Halina i Bronisław, Ewa ++ Piskorskich
2) + Włodzimierz ++ Kowalskich

Wtorek 31 maja – Święto Nawiedzenia NMP

7:00 + Józef Mazurkiewicz
7:30 + Jan i Józefa Stefaniccy, Alicja Zbysław, Helena i Aniela Kozickie, Barbara Zaczek
18:00 1) + Genowefa Chruścik (10 rocz.), Waleria i Michał Chomowicz, Emilia i Stanisław Skoczylas
2) + Janina Machnacz ++ Machnaczów i Rębaczów

Środa 1 czerwca – św. Justyna, męczennika

7:00 + Jadwiga i Władysław Bodera
7:30 + Czesław Żurawski (1 greg.)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Zofia Gryta, Genowefa Żuber
19:30 Msza święta akademicka

Czwartek 2 czerwca – św. Marcelina i Piotra, męczenników

7:00 + Czesław Babiec (4 m-c – od rodziny Klimków)
7:30 + Czesław Żurawski (2 greg.)
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) + Stanisław Ziętek (21 rocz.) ++ Ziętków i Grzegorczyków

Piątek 3 czerwca – św. Karola Lwangi i Towarzyszy, męczenników

7:00 + Jakub Wierzchowski
7:30 + Czesław Żurawski (3 greg.)
16:30 O Boże błogosławieństwo dla Jana, Marty i Marii z okazji urodzin
18:00 + Maciej (14 rocz.)

Sobota 4 czerwca

7:00 O rozwiązanie trudnej sprawy rodzinnej, zgodę i potrzebne łaski dla Radosława i Roberta
7:30 + Czesław Żurawski (4 greg.)
18:00 1) + Oleg, Krystyna, Kazimiera, Janina, Antonina, Jan, Zofia
2) + Henryk Nakielski (4 rocz.), Helena i Jan Nakielscy, Julia i Julian Kosz, Maria i Kazimierz Kozioł, Czesława i Henryk Kosz


Intencje mszalne 22 maja – 28 maja 2022 r.

Niedziela 22 maja – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

7:00 + Józef Mazurkiewicz
8:30 1) + Henryk Facon (22 greg.)
2) O zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę MB dla Grażyny z okazji urodzin
10:00 1) + Jan Dobosz (29 rocz), Genowefa Dobosz (14 rocz.)
2) + Jan Kowalik (dar od dyrekcji i pracowników Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie)
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) + Wiktoria Włosek (5 rocz.), Czesław, Julian ++ Włosków i Wincentowiczów
2) + Genowefa Podlodowska (m-c po śm – od rodziny)
17:30 + Władysław Tchórz (21 rocz.) ++ Tchórzów, Zalewskich, Wołowskich, Matejczuków
19:00 + Józef, Maria ++ Góreckich

Poniedziałek 23 maja

7:00 + Józef Mazurkiewicz
7:30 + Henryk Facon (23 greg)
16:30 + Marek Gierlach
18:00 1) O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski dla Teresy i Czesława
2) + Leon i Natalia Kaleniccy, Stanisław Paczkowski ++ z rodziny

Wtorek 24 maja – NMP Wspomożycielki Wiernych

7:00 + Stanisław, Janina, Danuta
7:30 + Henryk Facon (24 greg)
16:30 Dziękczynna w 3 rocznicę urodzin Michaliny z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski
18:00 1) O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski dla Marcela i jego rodziców Anny i Tomasza
2) + Józef Rzedzicki (4 rocz), Jan Janczak ++ Rzedzickich i Janczaków

Środa 25 maja – św. Bedy Czcigodnego

7:00 + Teodozja Wolska ( 3 m-c – od brata Jana Zarębskiego z żoną)
7:30 + Henryk Facon (25 greg.)
16:30 + Bolesław Kazimierz Turek (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) ♦ Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Henryk Szymański (2 m-c – od bratanicy Beaty)
19:30 ♦ Msza święta akademicka

Czwartek 26 maja – św. Filipa Neri

7:00 + Wanda Teresa Pawełczak (63 m-c)
7:30 1) + Henryk Facon (26 greg.)
2) + Halina
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) + Irena Musik (3 rocz.), Marianna i Bronisław Leśnikowiczowie, Jan Dyś

Piątek 27 maja – św. Augustyna z Canterbury

7:00 + Kazimiera Olejarczyk (1 rocz.), Jerzy Olejarczyk ++ z rodziny
7:30 + Henryk Facon (27 greg.)
18:00 1) O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego dla Wspólnot Przyjaciół Oblubieńca z regionu św. Antoniego
2) + Zofia Łaska (30 rocz.)

Sobota 28 maja

7:00 + Celina Antecka (14 rocz.), Bolesław Antecki
7:30 + Henryk Facon (28 greg.)
18:00 1) + Lidia, Alicja
2) + Roman Fryc (2 m-c)


INTENCJE MSZALNE 15 – 21 maja 2022 r.

Niedziela 15 maja – V NIEDZIELA WIELKANOCNA

7:00 + Helena Żuchnik (26 rocz.), Jan ++ Żuchnik, Maj, Malik
8:30 1) + Henryk Facon (15 greg.)
2) + Tadeusz Rowiński (18 rocz.)
10:00 1) + Zofia, Franciszek, Henryk, Irena ++ z rodziny
2) + Zofia Bugała (7 rocz), Jan Bugała (20 rocz.) ++ Bugałów i Psujków
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) + Zofia (imieninowa)
2) + Henryk Dudzikowski (1 rocz.)
17:30 + Anna, Adam (51 rocz.)
19:00 1) W intencjach Politechniki Lubelskiej z okazji święta uczelni
2) + Helena, Witold, Andrzej ++ Adamskich

Poniedziałek 16 maja – święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski

7:00 Dziękczynna w 26 rocznicę urodzin Łukasza z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski
7:30 + Henryk Facon (16 greg.)
18:00 1) + Zofia Skórzyńska (6 m-c)
2) + Maria Lisiecka (4 rocz.)

Wtorek 17 maja

7:00 + Zofia Jamroż (imieninowa)
7:30 + Henryk Facon (17 greg)
18:00 1) + Grażyna Bronisz (16 m-c), Zdzisław i Henryka Dżbik
2) + Aniela, Stanisław, Zofia, Jan ++ Sokołowskich, Jerzy Noworola

Środa 18 maja

7:00 + Sławomir Pawełczak ( 10 m-c)
7:30 + Henryk Facon (18 greg.)
18:00 1) ♦ Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Piotr Zdzisław Kamiński (15 m-c)
19:30  Msza święta akademicka

Czwartek 19 maja

7:00 + Renata Kowalczyk (3 m-c)
7:30 + Henryk Facon (19 greg.)
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) + Andrzej i Maciej

Piątek 20 maja

7:00 + Józef Mazurkiewicz
7:30 + Henryk Facon (20 greg.)
18:00 1) + Maria Parka (10 m-c)
2) + Stanisława, Ryszard, Andrzej, Apolonia, Paweł ++ Spaczyńskich, Marianna, Stanisław ++ Ochowskich
3) O Boże Błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MB dla Wiesławy z okazji imienin

Sobota 21 maja

7:00 + Andrzej Popiołek (5 rocz), Irena Popiołek (35 rocz.)
7:30 + Henryk Facon (21 greg.)
10:00 ♦ Msza św. Pierwszokomunijna dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 7
12:00 Msza św. Pierwszokomunijna dla dzieci ze Szkoły Muzycznej
18:00 1) + Witold Grygiel (8 rocz.) ++ Gryglów i Kornasów
2) + Zenon Pruszkowski ( 2 m-c po śm. – od współpracowników córki Ewy)


INTENCJE MSZALNE 8 – 14 maja 2022 r.

Niedziela 08 maja – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

7:00 + Zofia i Stanisław Nowak
8:30 1) + Henryk Facon (8 greg.)
2) + Ks. Stanisław Burzec
10:00 1) + Stanisława i Bolesław Niedźwiadek
2) + Józef Mazurkiewicz (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 + Stanisława (28 rocz.) i Jerzy (31 rocz.) Równiak, Helena i Jan Goliszek
17:30 + Stanisław Woźniak (imieninowa)
19:00 + Zofia i Stanisław Chojnaccy

Poniedziałek 09 maja – Uroczystość św. Stanisława BM

7:00 O zdrowie, Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego dla chrześniaków; Jarosława, Teodora, Moniki, Janusza, Barbary, Marioli, Łukasza
7:30 + Henryk Facon (9 greg.)
18:00 1) + Marianna, Stanisław, Mieczysław ++ Sobiech, Grzegorz i Katarzyna Pawlak, Marianna i Kazimierz Zduńscy, Marianna i Józef Sobiech
2) + Zofia, Józef, Ryszard

Wtorek 10 maja

7:00 1) + Henryk Król (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
2) + Mira Kisiel, Leszek, Robert
7:30 + Henryk Facon (10 greg.)
18:00 1) + Melania Stryjek, Piotr i Jadwiga Stryjek
2) + Ryszard

Środa 11 maja

7:00 + Jan Kręgiel (12 rocz.), Longina, Wiktoria, Franciszek, Stanisław, Władysław
7:30 + Henryk Facon (11 greg.)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Janina Kryłowicz (4 rocz.)
3 + Władysław Popławski (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
19:30 Msza święta akademicka

Czwartek 12 maja

7:00 + Stefania, Józef, Aleksander, Krystyna, Jan, Dariusz
7:30 1) + Henryk Facon (12 greg.)
2) + Zofia, Henryk, Bronisława, Jan, Marshal
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) + Zbigniew Czułnowski (12 rocz.) ++ Czułnowskich i Piętków

Piątek 13 maja – NMP z Fatimy

7:00 1) + Agnieszka, Weronika, Jan, Józef, Stanisław ++ Osetek
2) O Boże błogosławieństwo dla Antoniego Piwko z okazji 8 rocznicy urodzin
7:30 + Henryk Facon (13 greg.)
18:00 1) W intencjach członków Kółka Różańcowego MB Fatimskiej; dla żyjących o Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych o życie wieczne
2) + Krystyna Wójtowicz (2 rocz.)

Sobota 14 maja – św. Macieja Apostoła, święto

7:00 O Boże błogosławieństwo dla Zofii z okazji imienin i 72 rocznicy urodzin
7:30 + Henryk Facon (14 greg.)
+ Katarzyna (13 rocz.), Aleksander (28 rocz.)
18:00 1) + Małgorzata Weremko (1 rocz.) ++ Weremko, Ziętek, Warda
2) + Zofia Juszczyńska


INTENCJE MSZALNE 1 – 7 maja 2022 r.

Niedziela 1 maja – III NIEDZIELA WIELKANOCNA

7:00 + Leon, Emilia, Seweryn, Władysława, Stanisław
8:30 1) + Henryk Facon (1 greg.)
2) Intencja dziękczynna w 20 rocznicę ślubu Katarzyny i Michała Ścibiorów z prośbą o Boże błogosławieństwo dla jubilatów i ich synów Jakuba i Stanisława
10:00 1) + Aniela i Karol Łakomscy, Marianna i Edward Szczygielscy
2) + Elżbieta Włodarczyk (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
11:30 1) ♦ Msza Święta w intencji parafian
2) Msza Święta w intencjach Kółek Różańcowych
12:45 Intencja dziękczynna w 5 rocznicę urodzin Filipa z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski dla całej rodziny
17:30 O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, dobre wybory dla Maćka w 20 rocznicę urodzin, z prośbą o pomyślne zdanie egzaminów maturalnych
19:00 O Boże błogosławieństwo, opiekę MB dla Anny w dniu urodzin

Poniedziałek 2 maja – św. Atanazego

7:00 + Czesław Babiec (3 m-c) – od Zofii i Kazimierza Babiec ze Szczecina
7:30 + Henryk Facon (2 greg.)
18:00 1) O zdrowie, Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MB dla Marii Pyz z okazji imienin
2) + Renata Kowalczyk (dar od pracowników firmy „Norma”)

Wtorek 3 maja – Uroczystość NMP Królowej Polski

7:00 1) + Janusz Rudziński (24 rocz.)
8:30 1) + Henryk Facon (3 greg.)
2) + Irena Cegłowska (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
10:00 1) O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Pauliny z okazji 18 rocznicy urodzin
2) + Elżbieta Wierzbińska (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
11:30 1) + Marek Błaziak (1 rocz.), Tomasz Błaziak (1 rocz.), Marian Wołoszyn (1 rocz.) Helena Wołoszyn (5 rocz.)
2) O Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę MB dla Barbary Pietrzak i o życie wieczne dla Tadeusza Pietrzaka
19:00 O łaskę żywej wiary, powrót do życia sakramentalnego, a zwłaszcza zawarcie małżeństwa sakramentalnego dla Piotra i Wioletty

Środa 4 maja św. Floriana

7:00 + Jakub Wierzchowski
7:30 + Henryk Facon (4 greg.)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Wacław (11 rocz.), Janina, Wiesław ++ Pętalów, Sokołowskich, Antonina Sękuła
3) + Helena Ozimek (m-c po śmierci)
19:30 Msza święta akademicka

Czwartek 5 maja

7:00 + Irena (imieninowa), Jan
7:30 1) + Henryk Facon (5 greg.)
2) + Jan Wiśniewski (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) ♦ Msza święta zbiorowa
2) + Czesław Żurawski (5 m-c)

Piątek 6 maja – Święto św. Apostołów Filipa i Jakuba

7:00 Dziękczynna w 53 rocznicę urodzin Artura z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski
7:30 + Henryk Facon (6 greg.)
16:30 + Marian Koch (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Stanisław Chyła (11 rocz.)
2) + Stanisław Jop (m-c po śmierci – od rodziny)

Sobota 7 maja

7:00 + Krystyna Farfus
7:30 + Henryk Facon (7 greg.)
18:00 1) + Alina Popławska (107 m-c)
2) + Alicja Sidor (4 rocz.)


Intencje mszalne 24 – 30 kwietnia 2022 r.

Niedziela 24 kwietnia – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

7:00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Mariana z okazji urodzin
8:30 1) + Marian Koszko (24 greg)
2) + Antoni Janowski (18 rocz.), Helena Pliwka ++ Janowskich i Pliwków
10:00 1) + Tadeusz (22 rocz.), Stefan, Eugenia, Jan, Marianna, Brygida, Andrzej
2) O Boże błogosławieństwo dla członkiń Kółka Różańcowego pw. Miłosierdzia Bożego
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) + Jan Pikacz (25 rocz.)
2) + Henryk Szymański (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
17:30 O Boże błogosławieństwo dla Kazimiery z okazji 88 urodzin
19:00 O łaskę żywej wiary, o powrót do sakramentów, zwłaszcza zawarcie sakramentu małżeństwa dla Piotra i Wioletty

Poniedziałek 25 kwietnia – Święto św. Marka Ewangelisty

7:00 + Helena, Kazimierz, Bronisława (w rocznice ich śmierci)
7:30 1) + Jan i Jadwiga, Michalina, Antoni
2) + Aleksander Ostrowski (1 rocz), Aleksandra Ostrowska
18:00 1) + Marian Koszko (25 greg)
2) + Iwona Welik (26 rocz) ++ z rodziny

Wtorek 26 kwietnia – Uroczystość św. Wojciecha – głównego Patrona Polski

7:00 1) + Marian Koszko (26 greg)
2) + Stefania, Anna, Józef, Henryk, Eugeniusz, Aniela, Jan ++ Poniewozik
7:30 1) + Wanda Teresa Pawełczak (62 m-c)
2) + Teodozja Wolska (2 m-c) – od Lucyny i Waldemara Zarębskich z rodziną
3) + Stanisław Bijas (6 m-c)
18:00 Msza święta z udzieleniem sakramentu bierzmowania

Środa 27 kwietnia

7:00 + Marian Koszko (27 greg.)
7:30 + Andrzej Zdybicki (4 rocz.)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Anna Szpakowska (1 rocz.) – od pracowników SP nr 7
19:30 ♦ Msza święta akademicka – (+ Marek Niedźwiedź)

Czwartek 28 kwietnia – św. Ludwika Marii Grignion de Monfort

7:00 + Stanisław Woźniak (1 rocz.)
7:30 1) + Stanisława i Józef, Zofia
2) + Marian Koszko (28 greg.)
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) Dziękczynna w 70 rocznicę urodzin Teresy (Przybylskiej) z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski

Piątek 29 kwietnia – św. Katarzyny Sieneńskiej

7:00 + Zbigniew (9 rocz)
7:30 + Eugenia ++ Żurawskich
18:00 1) + Marian Koszko (29 greg.)
2) O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla wspólnot Przyjaciół Oblubieńca z regionu św. Antoniego

Sobota 30 kwietnia – św. Piusa V, papieża

7:00 + Marian Koszko (30 greg.)
7:30 + Zdzisław Skowroński (od Ady i Przemka)
18:00 1) + Jolanta Piotrowska (od rodziny Kaliszów)
2) ++ Dziadków, Anna i Franciszek Jamroż, Antonina, Kazimierz, Genowefa Terleccy


INTENCJE MSZALNE 17 – 23 kwietnia 2022 r.

Niedziela 17 kwietnia – UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

6:00 Msza Święta w intencji parafian
8:30 1) O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Andrzeja w 65 rocznicę urodzin, dziękując za dotychczasowe lata życia i otrzymane łaski
2) + Zenon Pruszkowski (m-c po pogrzebie – od uczestników pogrzebu)
10:00 + Marian Koszko (17 greg.)
11:30 + Władysław Popławski (7 dzień – od Kółek Różańcowych)
12:45 + Ryszard, Helena, Jakub ++ Długoszewskich
19:00 + Grażyna Bronisz (15 m-c)

Poniedziałek 18 kwietnia – PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY

7:00 + Sławomir Pawełczak (9 m-c)
8:30 + Edward, Michalina, Marian ++ Sikorów i Polskich
10:00 + Marian Koszko (18 greg.)
11:30 Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MB dla Ireny i Kacpra Posuniak z okazji 1 rocznicy ślubu
12:45 + Maria Herda (2 rocz.)
19:00 Dziękczynna w 22 rocznicę ślubu Marzeny i Artura Sokołowskich oraz w rocznicę urodzin Marzeny z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski

Wtorek 19 kwietnia – WTOREK W OKTAWIE WIELKANOCY

7:00 1) + Marian Koszko (19 greg.)
2) + Leokadia, Wawrzyniec, Edward, Wacława, Jadwiga, Henryk, Zdzisław ++ Kruków, Gąsiorowskich
7:30 + Stefania, Józef, Genowefa, Teodor ++Osków i Butrynów
18:00 1) + Piotr Zdzisław Kamiński (14 m-c)
2) + Jan Warmiński (1 rocz.)

Środa 20 kwietnia – ŚRODA W OKTAWIE WIELKANOCY

7:00 + Marian Koszko (20 greg.)
7:30 1)+ Renata Kowalczyk (2 m-c)
2) + Roman Fryc (m-c po śm – od rodziny)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Maria Parka (9 m-c)

Czwartek 21 kwietnia – CZWARTEK W OKTAWIE WIELKANOCY

7:00 + Leon Przyłuski (70 rocz.)
7:30 1) + Marianna i Jan ++ Janików i Mrozów
2) + Irena Danuta Zdunek (m-c po pogrzebie – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) Msza święta zbiorowa
2) + Marian Koszko (21 greg.)

Piątek 22 kwietnia – PIĄTEK W OKTAWIE WIELKANOCY

7:00 1) + Marian Pożarowszczyk (27 rocz.)
2) + Marek Błaziak (1 rocz.), Tomasz Błaziak (1 rocz.) – dar od kolegów i koleżanek z Politechniki Lubelskiej
7:30 + Jerzy (imieninowa) i Kazimiera Olejarczyk
18:00 1) + Marian Koszko (22 greg.)
2) + Bernard Gozdalski

Sobota 23 kwietnia – SOBOTA W OKTAWIE WIELKANOCY

7:00 + Marian Koszko (23 greg.)
7:30 1) O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, siły do wypełniania posługi dla o. Jurgena – dar od margaretki
2) + Józefa i Jan Stefaniccy, Barbara Zaczek, Alicja Zbysław, Helena i Aniela Kozickie
18:00 1) + Tadeusz (w rocz. śmierci)
2) Dziękczynna w 40 rocznicę ślubu Ewy i Mirosława Woźnych z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski i opiekę MB


INTENCJE MSZALNE 10 – 16 kwietnia 2022 r.

Niedziela 10 kwietnia – NIEDZIELA MĘKI PAŃSKIEJ – Niedziela Palmowa

7:00 + Zofia Gryta, Zofia Tomasik (od Kółka Różańcowego MB Częstochowskiej)
8:30 + Marian Koszko (11 greg.)
10:00 Msza święta dziękczynno – błagalna w intencji Legionu Maryi w 27 rocznicę powstania w naszej parafii
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 + Adrian (10 rocz.)
17:30 + Teresa ( 29 rocz.) ++ Gudków
19:00 Dziękczynna w intencji Teresy i Zdzisława Strycharzów z okazji 53 rocznicy ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

Poniedziałek 11 kwietnia – WIELKI PONIEDZIAŁEK

7:00 + Jan Kazimierz Kowalik (m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu)
7:30 + Tadeusz Nowak (10 rocz.)
18:00 1) + Marian Koszko (12 greg.)
2) + Zofia Momora (urodzinowa)

Wtorek 12 kwietnia – WIELKI WTOREK

7:00 1) + Genowefa Woźniak (1 rocz.)
2) + Jacek (15 rocz.), Aniela, Franciszek, Wojciech ++ Olendrów
7:30 + Wojciech Żygłowicz (3 m-c – od rodziny Łosiów)
18:00 1) + Marian Koszko (13 greg.)
2) + Wiktoria Dziuba (31 rocz.) ++ z rodziny: Andrzej, Maria, Czesław, Katarzyna

Środa 13 kwietnia – WIELKA ŚRODA

7:00 + Marian Koszko (14 greg.)
7:30 O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MB dla Bożeny z okazji 75 rocznicy urodzin
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Tadeusz (23 rocz), Julia, Bronisław ++ Choinów

TRIDUUM PASCHALNE

Czwartek 14 kwietnia – WIELKI CZWARTEK

18.00 MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ
1) O Boże błogosławieństwo i kapłaństwo według Serca Jezusowego dla ks. Piotra, ks. Łukasza, ks. Bogusława i ks. Kordiana (od Kółek Różańcowych i Rady Duszpasterskiej)
2) O potrzebne łaski dla Krzysztofa Bońkowskiego, Katarzyny Niedziałek z rodziną oraz dla wszystkich pracowników Wydziału Sieci i Podstacji MPK w Lublinie
3) + Marian Koszko (15 greg)
4) + Małgorzata Weremko (11 m-c)

Piątek 15 kwietnia – WIELKI PIĄTEK

18:00 LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ

Sobota 16 kwietnia – WIELKA SOBOTA

19:00  LITURGIA WIGILII PASCHALNEJ
1) + Marian Koszko (16 greg.)
2) + Zofia Skórzyńska (5 m-c)
3) + Antoni Bełcik, Genowefa Bełcik, Mirosława Jankowska
4) + Zbigniew Pielecki (1 rocz), Krystyna Syta (7 rocz.), Józef Syta


INTENCJE MSZALNE 3 – 9 kwietnia 2022 r.

Niedziela 3 kwietnia – V Niedziela Wielkiego Postu – REKOLEKCJE

7:00 + Grażyna Barej (2 rocz.)
8:30 + Marian Koszko (4 greg.)
10:00 + Stanisława (13 rocz.), Jan, Jacek ++ Danilewiczów
11:30 Msza Święta w intencji parafian i Kółek Różańcowych
12:45 + Władysława, Wacław, Mikołaj, Helena, Natalia, Adam
17:30 + Ryszard, Julianna, Bronisław, Marian ++ Misztalów
19:00 + Halina i Jerzy Gajkoś

Poniedziałek 4 kwietnia – REKOLEKCJE

7:00 + Czesław Babiec (2 m-c – od Sławomira Babca z rodziną)
9:00 + Janczara Kazimiera Elżbieta
16:30 + Marian Koszko (5 greg.)
18:00 1) + Janina, Wiesław, Wacław ++ Pętalów, Sokołowskich, Antonina Sękuła
2) + Józefa i Józef Kubliccy, Marianna Woźniak ++z rodziny

Wtorek 5 kwietnia – REKOLEKCJE

7:00 + Jan Król(10 rocz.) ++ Królów i Łatów
9:00 + Leonarda(20 rocz.)
16:30 + Marian Koszko (6 greg.)
18:00 1) + Czesław Żurawski (4 m-c)
2) Dziękczynna w 17 rocznicę urodzin Darii z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla jubilatki i całej rodziny

Środa 6 kwietnia – REKOLEKCJE

7:00 + Grażyna Łysiak (30 dzień od śm. – od uczestników pogrzebu)
9:00 + Piotr Nurzyński (17 rocz.)
16:30 + Marian Koszko (7 greg.)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Czesław Bzura (19 rocz.)
19:30 + Tadeusz Gołofit (7 rocz.), Karolina, Marianna ++ Gołofit

Czwartek 7 kwietnia

7:00 + Marian Koszko (8 greg.)
7:30 1) + Stanisław Matysiak (4 rocz.)
2) O szczęśliwą operację i zdrowie dla Teresy
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) + Alina Popławska (106 m-c)

Piątek 8 kwietnia

7:00 1) + Mikołaj Sankiewicz, Katarzyna, Borys ++Ogryzków i Ziemiańskich
2) + Józef Soniak (5 rocz.)
7:30 + Jakub Wierzchowski
18:00 1) + Bogusław Zięba ++ Ziębów i Gwiazdów
2) + Marian Koszko (9 greg.)

Sobota 9 kwietnia

7:00 + Marian Koszko (10 greg.)
7:30 + Kazimiera, Stanisław, Witold ++ Gontarzów i Osuchów
18:00 1) O Boże błogosławieństwo, zdrowie, radość życia dla Bogdana Peciaka w 79 rocznicę urodzin, o wszelkie łaski dla rodziny
2) + Krzysztof Gogłoza (9 rocz.)
3) + Józef Chomenko (rocznica śm.)


INTENCJE MSZALNE 27 marca – 2 kwietnia 2022 r.

Niedziela 27 marca – IV Niedziela Wielkiego Postu

7:00 + Józef, Aleksandra ++ Maciągów i Woźniców, Władysław Zdybel
8:30 + Józef i Maria Gajewscy ++z rodziny
10:00 + Marian Polski (27 greg.)
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 + Jan Mieczysław Sosnówka (rocznicowa)
17:30 + Jan (34 rocz.), Tadeusz, Eugenia, Stefan, Marianna, Brygida, Andrzej
19:00 Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę MB i wszelkie łaski dla Marii i Mariana Oklińskich z okazji 55 rocznicy ślubu

Poniedziałek 28 marca

7:00 + Marian Polski (28 greg.)
7:30 +Renata Kowalczyk (dar od koleżanek z Kliniki Otolaryngologii Dziecięcej)
18:00 1 + Wiktor Kowalczyk (2 m-c – od koleżanek i kolegów syna Wojciecha)
2) O zdrowie i ulgę w cierpieniu dla Józefa Mazurkiewicza

Wtorek 29 marca

7:00 + Marian Polski (29 greg.)
7:30 + Helena Sagan (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Teodozja Wolska (30 dzień po śm. – od uczestników pogrzebu)
2) + Genowefa, Henryk, Janusz Zając

Środa 30 marca

7:00 + Janina, Franciszek, Stanisław ++ Sobczak
7:30 + Jerzy Stachyra (30 dzień po śm. – od uczestników pogrzebu), Kazimiera
Stachyra (1 rocz.)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Marian Polski (30 greg.)
19:30 Msza Święta Akademicka

Czwartek 31 marca

7:00 O Boże błogosławieństwo, światło Ducha Świętego, o roztropne decyzje i opiekę MB dla Agnieszki i Moniki z rodzinami
7:30 1) + Marianna Zielińska (1 rocz.), Czesław Zieliński
2) + Zdzisław Skowroński (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) + Marian Koszko (1 greg.)

Piątek 1 kwietnia

7:00 + Kazimiera Przyłuska (43 rocz.)
7:30 1) + Janina Szczęsna
2) + Grażyna Kiszczak (imieninowa)
18:00 1) Dziękczynna w 50 rocznicę ślubu Grażyny i Franciszka Lipiec z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski dla całej rodziny
2) + Marian Koszko (2 greg.)
3) + Aniela i Wojciech ++ Lipiec

Sobota 2 kwietnia

7:00 + Marian Koszko (3 greg.)
7:30 + Marian Dudek ++ Dudków i Borosiów
18:00 1) Helena, Wincenty (rocz. śm.), Stanisław ++ Sidorskich i Brzuchalów
2) + Zenon Czubacki, Mariusz Czubacki (od rodziny z Horodyszcza)


INTENCJE MSZALNE 20 – 26 marca 2022 r.

Niedziela 20 marca – III Niedziela Wielkiego Postu

7:00 + Teresa (8 rocz), Jan, Jacek z rodz. Trokun ++ Trochunowiczów i Szczerbatko
8:30 1) + Józefa, Józef (imieninowa) ++ Nowaków i Doroszów
2) + Wiesław Lis (5 rocz.)
10:00 1) + Józef, Adela, Rozalia, Andrzej
2) + Henryk Kos (6 rocz.), Zofia i Władysław Kos
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) + Marian Polski (20 greg.)
2) O Boże błogosławieństwo, mądrość, zdrowie, radość życia i wszelkie łaski dla Oli z okazji 8 urodzin
17:30 + Józef i Krzysztof
19:00 O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę MB i wszelkie łaski dla Piotra Lenika z okazji 15 urodzin

Poniedziałek 21 marca

7:00 + Marian Polski (21 greg.)
7:30 +Józefa i Jan Stefaniccy, Zbysław Alicja, Helena i Aniela Kozickie, Barbara Zaczek
18:00 1) + Bolesława (26 rocz.)
2) + Marian (49 rocz.) ++ Herbut

Wtorek 22 marca

7:00 + Marian Polski (22 greg.)
7:30 + Marianna i Andrzej Marucha
18:00 1) + Anna (33 rocz.) ++ Sokołowskich
2) + Maria Woźniak (od siostry Jolanty z rodziną oraz od sąsiadów Elaków i Kanowników)

Środa 23 marca

7:00 + Marian Polski (23 greg.)
7:30 1) Dziękczynna w rocznicę urodzin Danuty Jamroż z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę MB i wszelkie łaski
2) + Stefan Pietraś (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Wiktor Kowalczyk (2 m-c po śm. – od sąsiadów)
19:30 Msza Święta Akademicka

Czwartek 24 marca

7:00 1) + Marian Polski (24 greg.)
7:30 1) + Błasiak Marian (30 dzień po śm. – od uczestników pogrzebu)
2) + Helena Niemczycka (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) + Longin Więckowski (5 rocz.)

Piątek 25 marca – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

7:00 1) + Andrzej Płaszczewski (5 rocz.), Krystyna i Tadeusz Płaszczewscy
2) + Konrad Tarkowski (6 rocz.)
9:00 1) + Marian Polski (25 greg.)
2) + Renata Kowalczyk (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Marian Czochra
2) + Marianna Sołyga (1 rocz.), Anna Mazur (28 rocz.)

Sobota 26 marca

7:00 + Marian Polski (26 greg.)
7:30 + Wanda Teresa Pawełczak (61 m-c)
18:00 1) O łaskę żywej wiary, powrót do życia sakramentalnego, a zwłaszcza zawarcia sakramentalnego małżeństwa dla Piotra i Wioletty
2) + Irena (rocznica śm.), Eugeniusz, Wanda, Henryk, Ryszard


INTENCJE MSZALNE 13 – 19 marca 2022 r.

Niedziela 13 marca – II Niedziela Wielkiego Postu

7:00 + Marianna (42 rocz.), Lucyna (24 rocz.)
8:30 1) + Tadeusz, Helena, Ryszard ++ Kramarczuków i Dylów
2) + Jolanta Piotrowska (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
10:00 + Marian Polski (13 greg.)
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) + Marian Łyszczarz (20 rocz), Irena Łyszczarz (12 rocz.)
12:45 1) + Czesław Gołofit (1 rocz.)
2) O Boże błogosławieństwo, mądrość, dobroć i wszelkie łaski dla Amelii w 17 urodziny, Kingi w 14 urodziny, Zofii w 12 urodziny i Dominiki w 9 urodziny
17:30 + Henryk Ładny (m-c po śm.), Danuta Ładna (4 rocz.)
19:00 + Albin (1 rocz.), Czesław, Lucyna

Poniedziałek 14 marca

7:00 + Marian Polski (14 greg.)
7:30 +Józef i Zofia Siepsiak, Józef i Seweryna Czubaccy ++ Siepsiaków i Czubackich
18:00 1) +Zofia Ziętek (2 rocz.), Małgorzata Weremko (10 m-c), Stanisław, Paulina, Michał, Janina, Stanisław i za zmarłych z rodziny,
2) + Stanisława Kmieć (1 rocz.), Sławomir Kmieć, Elżbieta Kmieć

Wtorek 15 marca

7:00 + Marian Polski (15 greg.)
7:30 + Stanisław (rocznica śm.), Józef, Marian, Franciszek, Helena ++ Wyków
18:00 1) + Petronela Kisielewicz (27 rocz.), Stanisław Kisielewicz, Jerzy Kisielewicz, Zbigniew Baczyński
2) + Feliksa (34 rocz.)

Środa 16 marca

7:00 + Marian Polski (16 greg.)
7:30 1) + Marianna Łbik (30 dzień po śm. – od uczestników pogrzebu)
2) + Danuta Bełtowska (30 dzień po śm. – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Zofia Skórzyńska (4 m-c)
19:30 + Jan Bońkowski oraz za zmarłych z rodzin pracowników Wydziału Sieci i Podstacji MPK w Lublinie oraz za zmarłych współpracowników z tego Wydziału

Czwartek 17 marca – św. Patryka

7:00 1) + Marian Polski (17 greg.)
7:30 1) + Józef Borowiec
2) + Piotr Sagan (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa
2) + Grażyna Bronisz (14 m-c)

Piątek 18 marca – św. Cyryla Jerozolimskiego

7:00 + Marian Polski (18 greg.)
7:30 + Sławomir Pawełczak (8 m-c)
18:00 1) + Piotr Zdzisław Kamiński (13 m-c)
2) + Maria Parka (8 m-c)

Sobota 19 marca – Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP

7:00 + Marian Polski (19 greg.)
7:30 1) + O Boże błogosławieństwo dla Józefa z okazji imienin i 87 rocznicy urodziny
2) + Regina Gałat (37 rocz.) ++ Gałatów, Stanisław, Maria, Jolanta, Helena, Natalia, Ryszard, Tadeusz
18:00 1) O Boże błogosławieństwo dla członków Kółka Różańcowego pw. św. Józefa, a dla zmarłych o dar życia wiecznego
2) O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Magdaleny Kęsy z okazji urodzin


INTENCJE MSZALNE 6 – 12 marca 2022 r.

Niedziela 6 marca – IX Niedziela Zwykła

7:00 + Grażyna Kiszczak (29 greg.)
8:30 1) + Bronisław Farfus (36 rocz.)
2) +Czesław Babiec (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
10:00 + Marian Polski (6 greg.)
11:30 1) Msza Święta w intencji parafian
2) Msza Święta w intencjach różańcowych
12:45 + Wiktoria Janik (m-c po pogrzebie – od rodziny)
17:30 + Zofia Baran (35 rocz.) ++ Baranów i Szpytów)
19:00 O Boże błogosławieństwo, zdrowie i wszelkie łaski dla Marii w 70 rocznicę urodzin i Kazimierza w 75 rocznicę urodzin, dziękując za dotychczasową Bożą opiekę

Poniedziałek 7 marca – św. Perpetuy i Felicyty

7:00 + Marian Polski (7 greg.)
7:30 1) + Grażyna Kiszczak (30 greg.)
2) + Henryk Załoga (30 dzień po śm. – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Alina Popławska (105 m-c)
2) + Krystyna i Henryk

Wtorek 8 marca – św. Jana Bożego

7:00 + Marian Polski (8 greg.)
7:30 + Genowefa Matysek (16 rocz.) ++ Matysków i Bichtów
18:00 1) O Boże błogosławieństwo, zdrowie opiekę MB i wszelkie łaski dla Heleny Szymańskiej w 83 rocznicę urodzin, dziękując za dotychczasową Bożą opiekę
2) + Lucjan (35 rocz.), Edwarda, Marianna, Janina, Tomasz ++Sadurskich

Środa 9 marca – św. Franciszki Rzymianki

7:00 + Stanisław (7 rocz.), Piotr, Marianna
7:30 +Marian Polski (9 greg.)
18:00 1) Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Maria Jałtuszewska (21 rocz.)
19:30 + Jan Bońkowski oraz wszyscy zmarli z rodzin pracowników Wydziału Sieci i Podstacji MPK w Lublinie oraz za zmarłych współpracowników tego Wydziału

Czwartek 10 marca

7:00 1) + Marian Polski (10 greg.)
7:30 1) Dziękczynna za szczęśliwe rozwiązanie z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Aleksandry, Pawła i ich córeczki Basi
2) + Zygmunt Wysokiński (m-c po śmierci)
18:00 1) ♦ Msza Święta zbiorowa
2) + Wojciech Pietrzak

Piątek 11 marca

7:00 + Marian Polski (11 greg.)
7:30 1) + Andrzej Szyszko (5 rocz.)
18:00 1) O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla wspólnot Przyjaciół Oblubieńca z regionu św. Antoniego
2) + Zofia Tyra

Sobota 12 marca

7:00 + Danuta (5 rocz.)
7:30 1) + Marian Polski (12 greg.)
18:00 1) + Bernard Gozdalski ( 2 rocz.)
2) +Wojciech Żygłowicz (2 m-c od rodziny Kutów)


INTENCJE MSZALNE 27 lutego – 05 marca 2022 r.

Niedziela 27 lutego – VIII Niedziela Zwykła

7:00 + Grażyna Kiszczak (22 greg.)
8:30 1) + Jacek Danielewicz (22 rocz.), Stanisława, Jan
2) + Maria Teresa Galicka, Franciszek Galicki
3) + Jadwiga Lipińska – Baranowska (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
10:00 1) + Marian Stefankiewicz
2) + Rozalia Kołodyńska (44 rocz.), Stanisława Bogusz (23 m)
11:30 Msza Święta w intencji parafian
12:45 1) + Adela Pawelec ( 29 greg.)
2) + Wiktor Kowalczyk (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
17:30 + Marianna, Adam, Bronisław ++ Sławaccy, Józefa, Aleksander, Jan ++ Gulscy
19:00 + Jan (43 rocz.), Zofia, Zygmunt

Poniedziałek 28 lutego

7:00 + Adela Pawelec ( 30 greg.)
7:30 1) + Jan Kopacz (30 rocz.), Czesława Kopacz (2 rocz.)
2) Barbara Kusowska (30 dzień po śm. – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) + Grażyna Kiszczak (23 greg.)
2) + Aniela Zieńczuk

Wtorek 01 marca
7:00 + Marian Polski (1 greg.)
7:30 + Grażyna Kiszczak (24 greg.)
18:00 1) Edward Czarnota (25 rocz.), Seweryna Przywara (13 rocz.) ++ Cichoszów i Czarnotów
2) + Halina Król (1 rocz.)

Środa 02 marca – Środa Popielcowa

7:00 + Grażyna Kiszczak (25 greg.)
9:00 +Marian Polski (2 greg.)
16:30 + Melania Surdyk (4 rocz.)
18:00 1) ♦ Msza Święta zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
2) + Roman, Wanda
19:30 + Renata (10 rocz.), Marianna, Stanisław, Andrzej ++ Grzesiaków

Czwartek 03 marca

7:00 1) + Marian Polski (3 greg.)
2) + Helena Walczyk (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
7:30 1) + Grażyna Kiszczak (26 greg.)
2) + Bogusława Dudziak (m-c po śm. – od uczestników pogrzebu)
18:00 1) ♦ Msza Święta zbiorowa
2) + Zenon Czubacki (od siostry Janiny)

Piątek 04 marca – św. Kazimierza Królewicza

7:00 + Marian Polski (4 greg.)
7:30 1) + Grażyna Kiszczak (27 greg.)
2) Kazimiera Olejarczyk (imieninowa), Jerzy Olejarczyk
18:00 1) + Janina, Wacław, Wiesław ++ Pętalów i Sokołowskich, Józefa Pawłaszek
2) + Stanisław Mazur (26 rocz.), Jerzy Mazur, Andrzej Mazur ++Mazur

Sobota 05 marca

7:00 + Marian Polski (5 greg.)
7:30 1) +Grażyna Kiszczak (28 greg.)
2) + Jakub Wierzchowski
18:00 1) + Czesław Żurawski (3 m-c)
2) + Marian (41 rocz.), Aleksandra (36 rocz.)